Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Hellfrost válasza Chandler (#1847) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Azok közül amiket láttam hangulatügyileg a Shingetsutan Tsukihime áll legközelebb az FMA-hoz, bár jóval rövidebb de mégis nagyot üt: [link]

(#1853) Szten Márs válasza Hellfrost (#1850) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A vektorai csak két méteresek, azokkal nem indíthatta el, annál messzebb van az óra a kaputól.
Igen többféleképp érthető, ez még külön kis szemétség az alkotók részéről, hogy had rágjuk magunkat... :U
És így meg is tálaltak neki, meg minden.. uhh... na mindegy, még meg fogom párszor nézni az tuti, úgy érzem még nem vagyok elég depis.

(#1854) Hellfrost válasza Szten Márs (#1853) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Ha engem kérdezel ez így volt jó ahogy van, sehogy se tudok ellél jobb befejezést kitalálni :D Ha meg nem vagy elég depis, akkor Kimi Ga Nozomu Eien! Semmi varázslat, mecha, ilyenek, csak kőkemény valóság, durva történet ami bárkivel bármikor megeshet. Egyben érdemes megnézni, végefelé idegrángás, és öngyilkossági gondolatok várhatóak (viccen kívül!!!) női nézők esetében pedig könnyzuhatag.

(#1855) Szten Márs válasza Hellfrost (#1854) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Thx, meglesem :)

(#1856) Chandler válasza Hellfrost (#1851) üzenetére


Chandler
senior tag

oks majd bekekukkantok

(#1857) Caesarion


Caesarion
aktív tag

gözösön: hunter X hunter (HxH), + OVA1 2 3 s ennyi? nincs tovább a story? vagy Movie? :O

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1858) zsiga667 válasza Caesarion (#1857) üzenetére


zsiga667
addikt

Nem elég az a 92 rész? :)
Ennyi van összesen, más nincs: [link]

[Szerkesztve]

(#1859) Chandler


Chandler
senior tag

dragon ball rol velemenyek? :DDD

(#1860) Szten Márs válasza Chandler (#1859) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

:DDD
A sima az jó, a Z egész jó, egészen a Cell Saga végéig, a Boo vagy Buu, vagy hogy írják szaga förtelmes, rettenetes, de azt már nem is akarta írni Akira Toriyama, csak mondták neki, hogy vagy megírja, vagy harapofogó a tökeire...
A GT az szánalom, annyira de annyira rossz, hogy az már már epikus pocséksági magasságokba röpíti, de azt nem is Akira barátunk írta. Azt hogy ki írta, vagy kik írták nem tudom, de nem voltak a toppon :))

[Szerkesztve]

(#1861) Hellfrost válasza Chandler (#1859) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Annak idején néztem, akkor nagyon tetszett, mai szemmel nézve se rossz, csak rengeteg töltelékrész van benne. A simával semmi gond, a z vel már akad, de azért nem rossz a GT-t még nem láttam. Az utóbbi időben kicsit haragszom rá, mert minden laikus az alapján ítéli meg az Anime-t. Szórakoztató sorozat alapvetően, de szerintem az anime-k többsége mellett labdába se rúg.

(#1862) Caesarion válasza zsiga667 (#1858) üzenetére


Caesarion
aktív tag

el birtam volna még nézni pár részt :P de akkor marad nekem naruto s bleach, valamint belevágtam a crhono crusade-ba :)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1863) zsiga667 válasza Caesarion (#1862) üzenetére


zsiga667
addikt

Azért szerintem ha nagyon akarsz, találsz még olyan animét amit nem láttál de érdemes. ;)
Naruto-t meg Bleach-et hogy bírtok nézni? Én a falra mászom mindkettőtől (na jó, a Bleach első részét relatíve kevés szenvedés árán végig tudtam nézni, de a Narutonál 5 perc elég volt hogy tudjam, ezt nem nekem találták ki...), meg úgy általában minden hasonló hosszú verekedős shounen-gagyiságtól.

Dragonball (Z)? Az az anime egy nagy összefüggő filler, néha megszakítva egy kis történettel is. :D

Szerk.: Chrno Crusade viszont nagyon jó, ajánlom mindenkinek.

[Szerkesztve]

(#1864) csudri


csudri
őstag

Sziasztok, tudtok mondani egy BP-is boltot, ahol figurákat lehet venni? Főleg egy Vegita érdekelne, egy ismerősöm akar venni a pasijának és kellene valami bolt cím. Esetleg online shop is jó, előre is kőszi!

(#1865) Chandler válasza Hellfrost (#1861) üzenetére


Chandler
senior tag

na ja a naruto ba is azt utálom hogy a kb legjobb anime sorozat lenne (FMA után :D) haa részek fele nem visszaemlékezéssel telne... túl vontatott... ti mit gondoltok erről?


a wolfs rain ről ki mit tud? elég jónak tűnik

[Szerkesztve]

(#1866) zsiga667 válasza csudri (#1864) üzenetére


zsiga667
addikt

(#1867) csudri válasza zsiga667 (#1866) üzenetére


csudri
őstag

Kőszi, de egyiknél sincs olyan, amilyet keresek.

Esetleg mégvalaki? Olyan hely nincs, ami nem online shop?

(#1868) bandiras2 válasza Chandler (#1865) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ha már farkas, akkor Jin Roh:
Piroska és a Farkas, kissé modern feldolgozása.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1869) Hellfrost válasza Chandler (#1865) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Nem láttam a Naruto-t, de nem nehéz elképzelni, hogy az ilyen hosszú sorozatok küzdenek efféle hibákkal, én se tudnék többszáz részt értelmes történettel megtölteni. A Wolf's Rain meg valóban jónak tűnik, már egy ideje rajta van a listámon most már sorra is fog kerülni.

(#1870) zsiga667 válasza csudri (#1867) üzenetére


zsiga667
addikt

King Comics, Lurdy ház. Elvileg tartanak pár figurát ők is, meg kell nézni. Illetve talán még a Trillian-ben ([link], Lónyay u. 28.) is akad.
Ja és amit elfelejtettem írni, az Animebolt.hu akármit beszerez, akár kép alapján is.

(#1871) Caesarion válasza Hellfrost (#1869) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Narutoban azért töltik most az idöt a történet szemp parkolopályán, mert megpróbálják összehangolni kicsit a mangával. azt hiszem még 1-2 rész, s visszatérnek a ''dögöljön meg Orochimaru'' vonalra....

PH!társak, kinek van meg vagy személyesen (BP - Pécs ?), vagy tudja a forrását, a régen HBO-n is leadott Animánia c. sorozatnak? lehetöleg magyarul, mert ajándékba lenne :)

[Szerkesztve]

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1872) csudri válasza zsiga667 (#1870) üzenetére


csudri
őstag

Köszönöm, az infókat, a Lurdy-s boltról már kaptam máshonnan is infót, de nem tudták a nevét. Ennek a Trillian-nak is utánanézek, a fórumukban már körülnéztem tegnap.

(#1873) pisti666


pisti666
tag

Kinek hogy tetszett a hakaima sadamitsu?

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#1874) Agostino válasza bandiras2 (#1868) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Pont ma néztem meg, remek film. Nagyon tetszett, még a stáblistát is végignéztem, annyira szép volt a zene, ami alatta ment.

''A vadász csak olyan mesékben öli meg a farkast, amit emberek írtak.'' \ : |

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1875) bandiras2 válasza Agostino (#1874) üzenetére


bandiras2
senior tag

A THHE második sorozatában nem ölik meg a farkast ;] :C :C :C
(Those Who Hunt Elves)

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1876) bandiras2


bandiras2
senior tag

Más...
Aki még nem látta, az nagyon gyorsan lesse meg:[link] :C :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1877) Chandler válasza Caesarion (#1871) üzenetére


Chandler
senior tag

hát én még csak a 17 edik résznél tartok de ott is ilyen :(
de ezen kívül nagyon jó kis sorozat

(#1878) Chandler válasza bandiras2 (#1876) üzenetére


Chandler
senior tag

LOOOOOOOOOOOL :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :o :o :o :o

(#1879) zsiga667


zsiga667
addikt

Sehol nincs ehhez képest: [link] :R :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[Szerkesztve]

(#1880) Chandler


Chandler
senior tag

nem tudtok vmi jó kis marvel es animet?

(#1881) Chandler válasza zsiga667 (#1879) üzenetére


Chandler
senior tag

ez se rossz :DDD

(#1882) Hellfrost válasza Chandler (#1880) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Hát nemtudom van e olyan egyáltalán, a Marvel amerikai, az Anime meg japán...

(#1883) zsiga667 válasza Hellfrost (#1882) üzenetére


zsiga667
addikt

A Transformers is amerikai, mégis az összes Transformers sorozat japánban készült.

(#1884) Hellfrost válasza zsiga667 (#1883) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Hát én úgy tudom hogy az japán, de lehet hogy tévedek, mindenesetre nem nézek ki az amerikaiakból egy olyan szintű sorozatot, mondjuk elég kicsi voltam amikor néztem, de a legnagyobb gyerekkori kedvencem.

(#1885) zsiga667 válasza Hellfrost (#1884) üzenetére


zsiga667
addikt

A Transformers ugyanúgy amerikai ''márka'' (ráadásul épp az említett Marvel Comics-é) mint mondjuk az X-Men, csak a TV-sorozatok készültek hozzá japánban.

(#1886) Hellfrost válasza zsiga667 (#1885) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Ok, nem vitatkozom, ezt nem tudtam, csak túl jónak tűnt ahoz hogy amerikai legyen, bár nem tudom mai szemmel hogy tettszene...

(#1887) Chandler válasza Hellfrost (#1886) üzenetére


Chandler
senior tag

uuu nekem a transformers annyira nem szimpatikus :DDD

(#1888) Caesarion


Caesarion
aktív tag

Animánia sehol senkinek ?? :O

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1889) Hellfrost válasza Caesarion (#1888) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Annak idején én is szerettem, de nemtom hol érhető el...

(#1890) Chandler


Chandler
senior tag

honnan tudom letölteni a dragon ball-t?

(#1891) zsiga667 válasza Chandler (#1890) üzenetére


zsiga667
addikt

T0rr3nT.

(#1892) Chandler


Chandler
senior tag

up

mi van ezzel a totyikkal?

(#1893) Hellfrost válasza Chandler (#1892) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Nemtom, időnként úgy le bír állni az élet :S

(#1894) Caesarion


Caesarion
aktív tag

Gantz beraktározva, vmelyik este megnézem zsinorban min. a felét :DDD csak most amig még van agyam, tanulok. rejtett up

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1895) pisti666


pisti666
tag

hy all nem tudom volt e már témában az: Elfen leid ha nem akkor mit gondoltok rola sztem elég érdekes anime. :)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#1896) ArchElf válasza pisti666 (#1895) üzenetére


ArchElf
addikt

Olvastam kb vagy 100 kritikát róla, a fele ajnározza, a fele lehúzza (én a maradékba tartozom, közepes értékelést adtam neki, de kritikát is írtam). Egyszer megnéztem, ''érdekes'' is volt, de nem hiszem, hogy mégegyszer letöltöm...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#1897) ArchElf válasza Chandler (#1892) üzenetére


ArchElf
addikt

Gondolom, mivel vannak kifejezetten Anime témájú oldalak (még magyarul is), ez a téma (egy hardver oldalon) nagyjából csak halódik...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#1898) Chandler


Chandler
senior tag

ebben nem értek veled eggyet mert nagyon sok téma nagyon ''felkapott'' a forumon aminek semmi köze nincs a hardver hez

(#1899) Hellfrost válasza pisti666 (#1895) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Az én véleményem erről, hogy két féle hozzáállás létezik ehhez a sorozathoz, az egyik, amikor valaki nem tud elszakadni attól a ténytől hogy véres, és végig ilyen szemmel nézi, nekik többnyire nem tettszik, sokan pár rész után fel is adják. A másik aki kíváncsi a miértekre, és érdeklődéssel várja az események alakulását, nekik többnyire meghatározó élmény, a történet jóval durvább bármiféle ábrázolt erőszaknál. Amennyire én látom, jelen sorozat esetében ritka a semleges hozzáállás, nekem az egyik nagy kedvencem.

(#1900) pisti666 válasza Hellfrost (#1899) üzenetére


pisti666
tag

sztem is durva a másik kedvencem még a hellsing . :DDD

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.