Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#976) siriq


siriq
őstag

Nna gondoltam tovabbra is megosztom a tapasztalatomat hatha valakinek segitseget nyujt.
Szallasugyben proaltam volna keresgeni mostanaig. nem sok sikerrel. Megvettem a bargain Pappers is de ott sem talatam sok infot illetve lehetoseget(a baj az hogy en ebbe a kornyekben gondolkozom amugy mar lett volna siman hely). Majd egyszercsak kiszurtam egy ingatlan kovetitio. Irany be. Majd kozoltek velem hogy a legolcsobb szallas az 1 haz 2 szobaval pont olyan amilyet en keresek. kerdezem es megis mennyi. valasz igen megdobbento volt. 315 font csak 1 honapra. Azert meg visszaballagok megegyszer csak hogy tisztazzunk mindent. Kivulrol lattam meg csak. Csendes kornyek a par az 5 percre gyalog az uzletek is. A busz az 10 perc gyalog. remelem bevallik a kero.
Mas a telefonszamot meg nem tudtam elkerni a fatertol mivel nem igazan sikerult beszelnem vele de az este potolom a hianyossagot. Ajanlom mindenkinek hogy egyrahedri penzt hozzon magaval mert szuksege lesz ra.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.