Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) KMan válasza MPowerPH (#24045) üzenetére


KMan
őstag

Be lehet otthon is valtani csekket, csak sokaig tart. [link]

Amugy beirod a google-ba hogy "hmrc csekk bevaltas" es felhoz egy csomo forumot, pl. angliaimagyarok, stb. En is multheten nezegettem.

[ Szerkesztve ]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#24052) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Sziasztok!

Használ valaki közületek közép Angliában O2-õt? Most EE-t használok, de baromi jó akció azO2-nél.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#24053) fojtviki válasza MiklosSaS (#24052) üzenetére


fojtviki
senior tag

Megtudhatjuk, mi az a baromi jo akcio? Mi three-t hasznalunk, all you can eat mindenre. Plusz van feel at home is:)

(#24054) ronson válasza fojtviki (#24053) üzenetére


ronson
őstag

Ez valóban remek, csak hajára kenheti az ember, ha olyan helyen mozog sokat, ahol épp nincs térerő, vagy épp olyan busy hálózat, hogy használhatatlan az internet. Én 1 embert ismerek, aki használja, meg több tucatot akiknek nem jött be.

(#24055) MiklosSaS válasza fojtviki (#24053) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

12 gb 4G net, nelimitált belföldi és EU hivás és sms. A 12-bõl pedig 4 gb-ot használhatok roamingban. £17-ért.

Sajnos a 3 nálunk nem játszik, náluk hihetetlen gyenge a térerõ.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#24056) MPowerPH válasza fojtviki (#24053) üzenetére


MPowerPH
félisten

En is three -nel vagyok addig, amig nem jar le az elofizum... Aztan valtok, mert sok helyen hasznalhatatlan. Mondjuk pont itt a kornyekunkon kivalo es gyors a net is, de a nemzeti parkokban halott.

Don't Tread On Me

(#24057) fojtviki válasza MPowerPH (#24056) üzenetére


fojtviki
senior tag

Mi London kozeleben lakunk. Szoval itt jo a terero is es gyors a net. Parom nagyon sok helyen jar, munkabol adodoan, de szerinte nem veszes. Nekunk bejott igazabol.

MiklosSaS: Ez ugye unlimited minden, otthon 12GB net ami ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#24058) Yeffy válasza MiklosSaS (#24052) üzenetére


Yeffy
veterán

hello Sass! :)
en ugyan nem pont O2, de giffgaffot hasznalok eddig megelegedettseggel, ami az o halozatukat hasznalja :D meg igaz, ok csak feltoltosek

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24059) FeRkE válasza Yeffy (#24058) üzenetére


FeRkE
őstag

Itt Basingstokeban elegge lassu a giffgraff, volt egy honapig, amikor valtottam PAYG-rol contractra Three-nel. giffgraffon 11/7 Mbps-t mertem, mig ugyanez Threen 70/21Mbps. Felhasznaloi elmenyben is erzodott a kulonbseg.

(#24060) Yeffy válasza FeRkE (#24059) üzenetére


Yeffy
veterán

hat igen, a mobilnet mondjuk lehetne gyorsabb, amikor otthon voltam nyaralni, egyszeruen ledobbentem, hogy a parszaz lelkes faluban is olyan 4G volt, h kajak gyorsabb volt az ottani vezetekes netemtol :Y :C tehat nem csak pesten. le is szivta pikkpakk az 5 vagy GB-os Dominomat. :))

de ehhez kepest szerintem az osszes itteni 4G egy kalap szar. foleg, hogy belteri 4G, ahol lakom, csak O2/giff-nak van. semelyik masnak.

viszont jo dolog az egymast kozti korlatlan ingyenes sms/percek, az alacsony hazatelefonalasi percdijak, adottl, nem tul magas havi osszegert szamomra elegendo adat- es percmennyiseg, meg a belteri 4G nalam. mondjuk most mar pl a 3-nel levo kiterjesztett Feel at home vagy mi is korrekt dolog.
plusz, nem igazan fulik a fogam megint havidijas kartyahoz, bar teny, h jobb csomagokat lehet ugy kapni.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24061) aero. válasza fojtviki (#24053) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Itt Bristolban egész jó a three, igaz ahol lakom a házban nincs térerő, de inkább fogom a b*szott vastag tégla építésre. Feel at home-nak örültem, aztán inkább szidtam, mert mostmár nincs tethering otthon. :(

(#24062) Yeffy válasza aero. (#24061) üzenetére


Yeffy
veterán

lol, te is Bristol? :D
melyik részen laksz?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24063) Mercutio_


Mercutio_
félisten

I(deiglenes) Hazaköltözéssel kapcsolatos teendős kérdésre semmi tipp? :O

Akkor egy másik kérdés: Black friday londoni üzletekben és/vagy angol webshopokban mennyire akciós, miket érdemes figyelni, ha amúgy is kint van az ember? :R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24064) radi8tor válasza Mercutio_ (#24063) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem minden nagyobb webshop csinál akciókat. Azokat figyeljétek ahonnan amúgy is vásárolnátok.
Több helyen nem csak 1 napig tart az akció, Amazon pl 1 hétig csinálja, pár órára leértékelve a termékeket.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24065) noorbertt válasza Mercutio_ (#24063) üzenetére


noorbertt
őstag

En ezt varom, de nagyon :)
http://www.costco.co.uk/black_friday?sf41156071=1

[ Szerkesztve ]

(#24066) kraftxld válasza MPowerPH (#24050) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Már váltottam be angol csekket Mo-on, elöször UFO-nak nézett az ügyintézö, de a fönök tudta mi a dörgés. Eltartott pár hétig meg vontak is le belöle aztán a végére csak sikerült. Én nem b*szakodnék vele, küld utána postán aztán oldja meg :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#24067) KMan válasza kraftxld (#24066) üzenetére


KMan
őstag

Melyik bankban voltal a csekkel?

[ Szerkesztve ]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#24068) MPowerPH válasza kraftxld (#24066) üzenetére


MPowerPH
félisten

A kerdes csak annyi, hogy ez mukodik e Szlovakiaban is?! Csak mert a srac szlovakiai magyar.

Koszi, irok Neki! :R

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24069) kraftxld válasza KMan (#24067) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Erste-ben

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#24070) kraftxld válasza MPowerPH (#24068) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tuti, szerintem a legtöbb bankban működik, én annó 150 font körüli pénzt váltottam be, és 1500Ft-ot vontak le.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#24072) MPowerPH válasza FeRkE (#24071) üzenetére


MPowerPH
félisten

En valahogy soha nem ugrottam be ezeknek.... Az angolok megeszik.

Don't Tread On Me

(#24073) FeRkE válasza MPowerPH (#24072) üzenetére


FeRkE
őstag

Pedig sokat lehet sporolni, tavaly vettem par dolgot amit amugy is megvettem volna.. Nem tudom, mi ezen a beugras, ha ilyenkor vasarolsz :)

(#24074) radi8tor válasza FeRkE (#24073) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Arra hajtanak, hogy olyat is megvegyél amire nincs szükséged, de nem bírsz ellenállni neki, mert olcsón adják.
Ha ellen tudsz állni a kísértésnek, akkor szerintem is csak nyerni lehet rajta. :K

⭐ Stella

(#24075) MPowerPH válasza FeRkE (#24073) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem tom, en black friday meg boxing day utan mindig olcsobban megvettem azt, amit kerestem elotte....

Don't Tread On Me

(#24076) Yeffy válasza noorbertt (#24065) üzenetére


Yeffy
veterán

ez milyen cég, elektronikai? sose hallottam eddig

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24077) zone válasza FeRkE (#24071) üzenetére


zone
őstag

És a szokásos gusztustalan húzása az Amazonnak, hogy olyan "eredeti árat" húznak át, ami soha nem is volt... Persze jobban hangzik, hogy 100 fontot spórolsz egy húszas helyett.

Pl. Philips Sonicare HX8911 elektromos fogkefe:
Amazon £44.99 List: £140.00 (68% off)
Argos £61.73 Was £69.99

NETGEAR Nighthawk router
Amazon £99.99 List: £189.99 (47% off)
PCWorld és Maplin £129.99 Was £139.99

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#24078) radi8tor válasza zone (#24077) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

HX8911 itthon cca £90 szóval fél ár így is megvan. :P

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24079) noorbertt válasza Yeffy (#24076) üzenetére


noorbertt
őstag

Mindenes :) Szó szerint. Altalaban az új elektronikai cuccokkal és minőségi termékekkel.
Olcsóbban mint a boltokban csak sajna néhány dolgot nagyobb kiszerelésben lehet venni. pl boltban veszel 3 üdítőt és itt abból az árból megveszed tálcával. Vagy akár áfa nélküli kenyér ami a Tescoval ellentétben itt 8 napig jó általában..
5 év gari minden elektromos termékre.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Costco
Kérdezd meg a munkahelyeden hátha kapcsolatban vannak a céggel mert akkor neked is lehet kártyád akár.

olcsóbb benzin :)

[ Szerkesztve ]

(#24080) FeRkE válasza zone (#24077) üzenetére


FeRkE
őstag

Nem az eredeti arat kell nezni, ennyire nem szabad amatornek lenni.. Hanem azt az arat, amennyiert aktualisan megkapod, valamint hogy altalaban mennyi, meg hogy a konkurrencianal aktualisan mennyi...

(#24081) MiklosSaS válasza FeRkE (#24080) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vègül is maradtam az EE-nél, sikerült egy elég jó szerzõdèst ki cigánykodni.

5 gb 4G net fast speed + 3 gb essential 4G
Korlátlan belföldi hivàsok
Korlátlan sms
2 gb roaming net
250 nemzetközi perc
+ iPhone 6s 32 gb

£26 körül havonta.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#24082) noorbertt válasza MiklosSaS (#24081) üzenetére


noorbertt
őstag

ezt telefonon cigánykodtad? vagy bolton belül?
én is EE nel vagyok de egyre többször nincs térerő (Bristol)

(#24083) MiklosSaS válasza noorbertt (#24082) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Telefonom beszéltem velük. Boltban nem lehet alkudozni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#24084) Yeffy válasza noorbertt (#24079) üzenetére


Yeffy
veterán

zsír, utánaolvasok, köszi :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24085) FeRkE válasza MiklosSaS (#24081) üzenetére


FeRkE
őstag

Gratula, ez tenyleg eleg barati. Ha van energiaja meg turelme az embernek, akkor eleg jo retention dealt- lehet kifogni :)

Ezt a sort mondjuk nem teljesen ertem: 5 gb 4G net fast speed + 3 gb essential 4G
Az 5 gigan feluli 3gb miben kulonbozik? Le van korlatozva a sebesseg?

(#24086) MiklosSaS válasza FeRkE (#24085) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, 5 gigán túl csak fél sebesség van. De szerintem soha nem léoem tul az ötöt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#24087) zone válasza FeRkE (#24080) üzenetére


zone
őstag

Egyértelmű, de kevés a tudatos vásárló. Sokan csak azt látják, hogy hűha, 100 fonttal olcsóbb.
Egyébként érdemes lehet majd a Black Friday utáni héten figyelni a forklift oldalát, az Amazon Warehouse visszaküldött termékeire lehet mindenféle szűrőt beállítani.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#24088) MPowerPH válasza zone (#24087) üzenetére


MPowerPH
félisten

En ezt a pizzasutot akartam megszerezni BF-en, de persze most nem elerheto. :o A Dot com -rol kihuznak tizen x nap alatt, de a gyenge font es a vam miatt alig nyernek valamit. Meg valami jofele kerti gazos grillt vennek, de tuti, hogy az nem lesz akcioban, vagy egyaltalan elerheto statuszban, mivel teli szezon van. :(

Meg Thule roofbart, hozza bicaj hordozokat is vennek, de biztos vagyok benne, hogy az sem lesz leakciozva.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24089) Mottie


Mottie
őstag

Sky nagyon nem volt nyitott rá, hogy még tartson mikor internet szolgáltatót váltottunk szeptemberben. Kérek perec megmondtam, hogy mennyire jövök ki a konkurencianal, mondták, hogy adjak ugyanazt £10/ho-val drágábban (de elengedhetetlen a £60 setup fee-t, ami a másiknál alapból £0) úgyhogy könnyes búcsút vettünk tőlük :)

Be Victorious!

(#24090) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Megvolt az elso (es remelhetoleg utolso) balesetunk itt.
A kocsi totalkar, de mi megusztuk serulesek nelkul.
A rendorok szuper rendesek, segitokeszek voltak, a biztosito is siman ment, fizettek szo nelkul a gyerekulesekre, kocsiban tonkrement GPS-re is.

Szoval mostmar ezen a kellemetlen tapasztalaton is tul vagyunk.

(#24091) #45997568 válasza Malibutomi (#24090) üzenetére


#45997568
törölt tag

Egeszseg legyen, a tobbit megvesszuk :) Orulok hogy jol vagytok, ez a lenyeg! Eddig nekunk is csak jo tapasztalatunk van, hatulrol belenkjottek par eve, minden ment siman, rendor pont volt a kozelben, a srac eleg csunyan be volt tepve aki belenek maszott, a rendorcsaj megtalalta a kocsijaban a segedeszkozoket, szoval meg vita sem volt sok :)

(#24092) MPowerPH válasza Malibutomi (#24090) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mi tortent?

mod: Mit szoltok a friss BREXIT hirekhez? :) Ugye nekem az 5 allando munkatarsambol 3 a BREXIT-re szavazott. Mara mar odaig jutott veluk a helyzet, hogy nagy hibat kovettek el, es hirtelen kilepes ellenesek lettek. :) Kar, hogy nem tudjak a velemenyuket kifejezni, pl. az abszolut egysiku Theresa fele.

Don't Tread On Me

(#24093) BÁ Nutrition válasza MPowerPH (#24092) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Milyen friss hirek vannak?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24094) Mercutio_ válasza FeRkE (#24071) üzenetére


Mercutio_
félisten

A legjobb tippeket aki érez rá késztetést beírhatná ide vagy az amazon topicba:R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24095) FeRkE válasza Mercutio_ (#24094) üzenetére


FeRkE
őstag

En foleg Amazont nezegetem de eddig egy eros kinai piacra hasonlit, nem nagyon volt normalis, branded termek leakciozva..

(#24096) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Hm, mi ez a font visszaerősödés, nemrég még 340 körül toporgott most meg már 360 :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24097) FeRkE válasza Mercutio_ (#24096) üzenetére


FeRkE
őstag

Engem nem zavar, amig fontban kapom a fizetesem :)

(#24098) Mercutio_ válasza FeRkE (#24097) üzenetére


Mercutio_
félisten

Persze, értem én, csak miért pont BF előtt kezd el erősödni :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24099) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Tudja valaki, hogy a working tax credit igényelhető anélkül, hogy buknám az állampolgárságot?
Mert ha nem, akkor nem kell. Ha jó volt a kalkulátor, akkor kemény 9.6 fontot kapnék négy hetente. Durva, hajukra kenhetik.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#24100) MPowerPH válasza GrooveHero (#24099) üzenetére


MPowerPH
félisten

En a helyedben azt melloznem. Minden beleszamit mindenbe. Latjak, milyen benefitteket vettel fel, es elbiralasnal nem vagyok meggyozodve arrol, hogy nem veszik figyelembe.
Magunk kozott, azert a penzert nem is eri meg
Becsuszik par varatlan overtime, es azt a keves penzt is fizetheted vissza.

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.