Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) Tikakukac


Tikakukac
titán

Halihó!

Egy kérdést bedobnék ide is: egyik barátom küldene haza egy kevés "lomot", itt elektronikai vackokról van szó.

Ki milyen szállítási módot javasolna? Max 10 kiló és ilyen 40*40*30-as dobozka, de az ára az kemény lenne ha eltűnne.

Néztünk eddig UPS-t és DPD-t, utóbbi max 1000 fontig vállal biztosítást, plusz ilyen csomagot hordozó vállalkozásokat, de ott ilyen 100 font maxot mondtak biztire, aztán csak annyit kaptam, hogy tutira ideérnek a csomagok. Hát szerintem meg ha gáz van akkor cseszhetjük.

Köszöntem a tippeket :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24452) Snoop-y válasza Mercutio_ (#24447) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem olyan forron eszik azt ez nem Mo itt nem lehet csak ugy lapatra tenni embereket illetve lehet csak az nem keves banatpenz kifizetesevel jar.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24453) Snoop-y válasza Tikakukac (#24451) üzenetére


Snoop-y
veterán

Angolcsomag vagy hugotrans (utobbi 1millioig van biztositva a repulogep alkatresztol kezdve a lakossagi csomagokig mindent visznek)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24454) Tikakukac válasza Snoop-y (#24453) üzenetére


Tikakukac
titán

Angolcsomag megvolt, plafon 30.000 forint körüli összegig van bizti, az nagyon kevés.

Utóbbit megkukkantjuk :K

Sima futárokat nem szokták ajánlani?

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24455) Picco válasza Tikakukac (#24451) üzenetére


Picco
addikt

en meg nem talaltam olyan ceget ami £1k folott biztositast vallal, gondolom sokan visszaelnenek vele.
na latom kozben megeloztek.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#24456) Viszlát válasza Tikakukac (#24451) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha van lehetőség céges háttérrel küldeni (számlaképes kell legyen, lehet akár magyarországi cég is aki megrendeli a szállítást), akkor a hagyományos fuvarozók CMR biztosítása emlékeim szerint 6 millió forintig állja a rakománykárokat.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#24457) Tikakukac válasza Picco (#24455) üzenetére


Tikakukac
titán

UPS 4000-ig tolja ahogy néztem :K

Viszlát: Még nem opciós a céges szállítás, ha minden jól megy akkor elvben majd lesz rá lehetőség, de most nincs, ez nem az a kör ;)

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24458) Malibutomi válasza Tikakukac (#24454) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mi az ertek?
En felmentem a Parcel2Go-ra, kivalasztottam a DPD-t most, beirtam 2000£-ot es siman megette, 97£ a biztositas pluszban az ertekre.

3500£ is megette

[ Szerkesztve ]

(#24459) Tikakukac válasza Malibutomi (#24458) üzenetére


Tikakukac
titán

Olyan 1300 talán ahogy így számolgattam :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24460) Picco válasza Tikakukac (#24457) üzenetére


Picco
addikt

UPS/DPD-t is hasznaltuk cegnel, de a max felajanlott ertek 1k volt. Lehet ez egyeni szerzodes miatt volt, valtozott, vagy csak en emlekszem rosszul.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#24461) Tikakukac válasza Picco (#24460) üzenetére


Tikakukac
titán

Igen default opcióként ezer font a max amit biztosítanak azt hiszem 20 fontot dobtak rá. Szerintem a többi az extra móka.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24462) Balinov válasza Snoop-y (#24452) üzenetére


Balinov
félisten

Volt hozzá szerencsém, pedig akkor dublinbol Brüsszel volt az irány. Extra leaving csomaggal is megerte nekik a atcuccolni összesen 4 teamet. Sokan vállalták a koltozest még középkorú írek is, jelzáloggal

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24463) KMan válasza Malibutomi (#24458) üzenetére


KMan
őstag

mult heten kuldtem haza csomagot parcel2go-n keresztul DPD-vel, drop off-ot valasztottam, igy 17 font volt hazakuldeni, 40x40x30-as meret es 3kg volt a tomege. Biztositast en kulon nem vettem ra, 50 fontig volt biztositva es 5 nap alatt mar otthon is volt. emvy ajanlotta, nekem nagyon bejott. 10kg a hatar DPD-nel egyebkent azt hiszem.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#24464) tildy válasza KMan (#24463) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi is veluk szoktuk, kuldunk mar haza igy mobilt, valami 35 font korul vittek, biztositassal.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24465) Malibutomi válasza KMan (#24463) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem nem kell reklamoznod, szamtalanszor kuldok rajtuk keresztul. :)

(#24466) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Tesóm küldött nekem csomagot szerdán, csütörtöki kézbesítéssel, azóta sem jött meg. Tracking szerint damaged, majd disposed. Nekem senki nem szólt azóta sem, ma telefonáltam és megerősítette a csóka, hogy náluk is disposed a cucc. A csomagban 16kg élelmiszer van, csomagolt, stb. nem tud megsérülni egy dobozban, befőtt széttörhetett de annyi baj beleférne. Szerintetek fel lehet ezt venni vagy borogassak bilit? Biztosítva volt egyébként, holnap tudok erről beszélni velük, de inkább a cucc kéne, mint a pénz.

[ Szerkesztve ]

(#24467) Balinov válasza aero. (#24466) üzenetére


Balinov
félisten

Az a befőtt az lehet a gond..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24468) aero. válasza Balinov (#24467) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Jah gondolom bár a többi cuccot felvenném igazából, azok csomagolt dolgok, nem jut bele folyadék. Csak nem tudom megsemmistették-e vagy sem. Ellenben nagyon febosszantott, hogy meg sem próbáltak sem a feladóval sem velem kapcsolatba lépni.

(#24469) radi8tor válasza aero. (#24468) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet levélben teszik majd meg.

⭐ Stella

(#24470) Balinov válasza aero. (#24468) üzenetére


Balinov
félisten

kolleganom (romai szuletesu) itt el, itt ment ferjhez vagy 10+ eve, de anyukaja rendszresen kuld neki a ceges cimre welcompackot (kolbasz,felvcagott,sajt ilyenek) Atl. DHL-el jon a cucc es epp a multkor beszelgettuk,hogy parszor probalt uveges cuccot (na nem 5l-es uvegben lekvart) kuldeni, de mikor mar a kis 150-200ml-es antipaszti miatt is problemaztak, inkabb csak szarazelelmet kuldott.

MI egyszer probaltunk (igaz, 5-6eve min, Irfutarral) kajacsomagot hozatni, hazilekvarbefottel, de osszetort, igaz, irfutar kihozta az egeszet igy is. Legalabb egy email ertesitest dobhattak volna nalatok. :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24471) aero. válasza Balinov (#24470) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Londonba érkezett tesómhoz otthonról, majd ő küldte tovább nekem. Bár jogos, futár, postás dobál. A szállítók jobban figyelnek ilyenekre.

radi8tor: 1 napos kiszállítási idő mellett nálam már azzal is elkéstek. :N

(#24472) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ez azért komikus annak fényében milyen szigorúan veszik a beléptetést a reptereken.

⭐ Stella

(#24473) Snoop-y válasza radi8tor (#24472) üzenetére


Snoop-y
veterán

Aham nagyon :U Most volt egy olyan eset hogy egy £300 -os szar hamisitvany utlevellel beengedtek az embert a repteren! Nem is bukott le csak azert tudni rola mert menekultkent jelentkezett ezutan...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24474) radi8tor válasza Snoop-y (#24473) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Engem alig akartak beengedni decemberben Londonba, mert a személyi igazolványképen 40kg-al több voltam.
Alig alatt azt értem, hogy az ügyintéző átvitt minket a főnökéhez.

⭐ Stella

(#24475) Tikakukac válasza Snoop-y (#24453) üzenetére


Tikakukac
titán

Hugotrans lehet kicsit parkolós. A web ahogy kinéz olyat gimis koromban csináltam szövegszerkesztőből 10-15 éve. A telefon az úgy annyira nem működő dolog, szerintem automata SMS jött, hogy elindultam, aminek örülök, csak nem tudom hova-kinek-miért és hasonlók.

Lehet marad DPD aztán 2 darab, ekkora összeggel nem szórakozok :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24476) Snoop-y válasza radi8tor (#24474) üzenetére


Snoop-y
veterán

Tortent mar velem is erdekes dolog barcelonaban:

Hova megyek? Haza

De magyar utlevelem van es angliaba megyek

Igen ott lakom.

Tudja bizonyitani?

hat ooo mit szeretne?

Hat mutassak egy szamlat

Hat igen az mindig van nalam arra az esetre ha business utra megyek es ketelkednenek a szavamban :D

Szerencsere eszembe jutott a jogositvanyom hogy azon rajta van a cimem nezegetett egy darabig aztan atengedett. (mindez amikor kifele mentem barcelonabol es szalltam volna fel a Londoni gepre...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24477) Snoop-y válasza Tikakukac (#24475) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azzal ne foglalkozz. Megbizhatoan szallitanak (legalabb 20 alkalommal hoztak vittek nekunk csomagot.

Irj nekik mailt fognak valaszolni eleg gyorsan.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24478) Tikakukac válasza Snoop-y (#24477) üzenetére


Tikakukac
titán

Mint erősen szolgáltatásban dolgozó ember azért na, nálam ezek ha nem is fontosak, csak nehezen értem meg a helyzetet.

Én mailt nem találtam csak rendelős gugliformot. Áhá, szürke-szürkében apróban oldal alja. De azért megvan :B Nem rendelni szeretnék csak alapvető infókat kapni :K

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24479) Snoop-y válasza Tikakukac (#24478) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igen hat sajnos az oldal kritikan aluli. (mar evek ota ilyen) eloszor enis arra gondoltam hogy hat tuti valami csalok vagy valami gaz banda. De normalisan szallitanak :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24480) Tikakukac válasza Snoop-y (#24479) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát ment mail is, majd kiderül. De hogyan is fogalmazzak. 50k-ért szabadidőben is elég szép oldalakat tudnak összedobni unatkozó egyetemisták, annyit meg azért visszaforgatnék. Bár nem én vállalkozásom ez tény ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24481) radi8tor válasza Snoop-y (#24476) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi köze a határőrnek ahhoz hol laksz? :U
Lehet migránsnak néztek?

⭐ Stella

(#24482) Balinov válasza Snoop-y (#24476) üzenetére


Balinov
félisten

Nekem ugy 2010 kornyeken meg asszem utana ra 2 evre kertek CGD-n a vizumomat a Dublini jaratra. MOndom kurvaanyad, EU? Schengen megvan? :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24483) Snoop-y válasza radi8tor (#24481) üzenetére


Snoop-y
veterán

Raadasul groupkent ceggel utaztunk. De ez nem egyedi. Asszonyt ugyanugy barcelonaban zaklattak minek megy Londonba?

gyokerek...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24484) radi8tor válasza Snoop-y (#24483) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fura, ezt a kérdést fogadó oldalon szokták feltenni. Nem Ausztráliába mentetek, hogy induló oldalon faggatózzanak.

⭐ Stella

(#24485) Snoop-y válasza radi8tor (#24484) üzenetére


Snoop-y
veterán

Raadasul lathattak hogy onnan is jottunk nem vilagkoruli uton jartunk (ami meg lehet gyanus is)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24486) Viszlát


Viszlát
addikt

Kell a Parlament a Brexithez - dontott a birosag.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#24487) Snoop-y válasza Viszlát (#24486) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hmmm akkor meg az is elofordulhat hogy leszavazzak :F :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24488) G.Zs. válasza Snoop-y (#24487) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Elofordulhat, de nem valoszinu. Par hete mar nyilatkoztak maradas parti kepviselok, es az alapjan ugy nez ki, hogy tiszteletben fogjak tartani a nepszavazas eredmenyet.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#24489) Snoop-y válasza G.Zs. (#24488) üzenetére


Snoop-y
veterán

Akkor ez is csak egy szinjatek. Mondjuk egy kicsit iranyba allithatnak May nenit meg a hulye elkepzeleseit...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24490) tildy válasza Snoop-y (#24487) üzenetére


tildy
nagyúr

Felek tole, hogy nem elegge tokosek hozza, nem mernek publikusan ellene menni, pedig, pedig...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24491) Snoop-y válasza tildy (#24490) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az az erdekes hogy igazabol kurvara tudjak hogy a nep hulyeseget szavazott meg. Kezukben a lehetoseg hogy ezt korrigaljak de neeeem mert a nep megszavazta :U . Kivancsi lennek ha valami ennel is nagyobb ordas baromsagot szavaznanak meg ahhoz is ragaszkodnanak?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24492) radi8tor válasza Snoop-y (#24491) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mint az EU-ba belépést? :D

⭐ Stella

(#24493) Tikakukac válasza Tikakukac (#24480) üzenetére


Tikakukac
titán

Na úgy tájékoztatásul: Hugoék 60 fontért tolnak meg egy csomit haza ami 10 kiló alatt van, 1500 fontig pedig biztosítva. 30*40*50-es méretben.

Meglátjuk, ennyiért már bevállaljuk, jobb tippem nincs, bizti nélkül 10k spór, de nem visz rá a lélek.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24494) G.Zs. válasza Snoop-y (#24491) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Hat, hogy hulyeseget szavaztak meg, az majd kiderul hosszu tavon.
Azt pedig ne feldjuk, hogy May neni maradas parti volt a kampany alatt. Szerintem ugy van vele, hogy ha mar egyszer kilepest akartatok, akkor legyen kilepes. En pedig most akkor megmutatom nektek, hogy mi az a kilepes. ;]
Szepen fizessetek csak meg a rovidtavu kovetkezmenyeket (alacsony erteku font, aremelkedes, lassu novekedes, adoemelesek, stb...), ha mar egyszer megszavaztatok, aztan majd hosszu tavon kederul mit tudtunk kezdeni ezzel a lehetoseggel.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#24495) Snoop-y válasza G.Zs. (#24494) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azert egy orszagot illik ugy vezetni, hogy nem hagyjuk nekibiciklizni a kisgyereket a falnak bukosisak nelkul. Oke biztos tanul belole...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24497) MPowerPH válasza Viszlát (#24486) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sokat nem valtoztat a helyzeten. Az alsohaz elfogadja, es megha a Lordok haza meg is vetozza, csak az idot tudjak vele huzni. A skotokat es az eszak ireket persze nem kerdezik meg arrol, ok mit gondolnak rola, nincs beleszolasuk a dontesbe. Van egy olyan erzesem, hogy ez az UK par ev mulva mar sokkal aprobb, jelentektelenebb orszag lesz, de ne legyen igazam. Tudom, hogy a skotok olajkeszlete nem tul magas, de annak a hianya majd belbevago lesz.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24498) Snoop-y válasza MPowerPH (#24497) üzenetére


Snoop-y
veterán

Attol fugg mit tudnak itt tartani a nagy businessekbol.

Rengeteg cegnek van itt eu illetve international kozpontja. Kerdes, hogy tovabbalnak e vagy sem.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24499) Balinov válasza MPowerPH (#24497) üzenetére


Balinov
félisten

Mármint Dk-val? 😈

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24500) tildy válasza Snoop-y (#24491) üzenetére


tildy
nagyúr

Nő igen, de 48% szavazata az smafu? Az ő erdekuket ki képviseli? A másik, hogy volt már rá példa , mikor korrigaltak. A nép megszavazta, hogy maradjon a halálbüntetés, ők még eltörölték.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.