Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) Wyco válasza Viszlát (#24744) üzenetére


Wyco
tag

Marmint?

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#24752) tcarina


tcarina
csendes tag

Sziasztok!
A jövő héten Bristolba repülök itthonról .Szeretnék kocsit bérelni a repülőtéren. Van -e valami különleges dolog amire figyelnem kell? Milyen iratok kellenek hozzá,milyen bankkártyát fogadnak el.

(#24753) aero. válasza tcarina (#24752) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Elfogadnak bármilyen kártyát, csak a vezető nevén kell lennie. Ezen kívül személyi/útlevél + jogsi és előfordulhat, hogy a repjegyeidet is kérik. Ha bejössz a városba, a hidat ne hagyd ki. :)

(#24754) radi8tor válasza tcarina (#24752) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Olvasd át az autókölcsönző szabályzatát! Minden kölcsönzőnek más kell. Készülj fel: jó sok mindent fognak kérni. :K

⭐ Stella

(#24755) tcarina válasza aero. (#24753) üzenetére


tcarina
csendes tag

Köszi a tanácsot.

(#24756) tcarina válasza radi8tor (#24754) üzenetére


tcarina
csendes tag

Neked is köszi.

(#24757) Balinov válasza tcarina (#24756) üzenetére


Balinov
félisten

Hitelkártya nem árt ha van, sok kölcsönző Debit kártyát el sem fogad. Reptéren meg nem berlunk, otthon, neten igen ahol van időd atnyalazni az apró betűs dolgokat

Életkor is lehet szopóroller, illetve az extra biztosítás is akár a rental fee duplája.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24758) radi8tor válasza Balinov (#24757) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez is mekkora vicc, hogy hitelkártyát kérnek. Banklobbi ez vagy valami más?
Haver megy Kanadába nyáron, akar autót bérelni aztán most igényelnie kellett egy AmEx kártyát... :W

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24759) aero. válasza radi8tor (#24758) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ilyet még sehol nem hallottam, pedig béreltem már pár helyen. Angliában és Amerikában is debittel fizettem a kölcsönzőkben, semmi baj nem volt. Olyan már volt, hogy számlát kértek, hogy igazoljam a címemet, de erre a kérdezőnek ott a repjegy. Kint még azt sem kérték, csak megkérdezték, hogy merre lesz az út.

[ Szerkesztve ]

(#24760) Balinov válasza radi8tor (#24758) üzenetére


Balinov
félisten

Tudnék mesélni a velencei Michelangelo reptéren tapasztalatak alapján...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24761) FeRkE válasza Balinov (#24757) üzenetére


FeRkE
őstag

Plusz erdemes online lefoglalni, ugy sokkal olcsobb altalaban (Hertznel legalabbis igy van).

(#24762) Balinov válasza FeRkE (#24761) üzenetére


Balinov
félisten

Sztem csak úgy szabad...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24763) tildy


tildy
nagyúr

Oh Wyco nagy arc, ki nem állhatja a gyerekeket, kivéve Kevint, a fiamat, na de hát őt nem lehet nem szeretni. Viccet félretéve ezen a téren sose titkolta mit szeretne vagy sem, szóval En nem értem a nőket, azt hiszik majd megváltozik? Hülyék....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24764) Wyco válasza tildy (#24763) üzenetére


Wyco
tag

Kevin jo fej, de amellett, még amikor epp nem is a fold tulso vegen vagyok vele is csak nehany orat toltok havonta, vszeg nehezebben viselnem ha a sajat gyerekem lenne, pedig egyebkent tenyleg jo fej gyerek. Másik ismeros Kevinnel egy koru gyereket pl sokkal kevesse jol viselem.
De jah igen az a tapasztalat h sokan ugy erzik h 'majd megvaltozom', stb. Ne tudd meg hanyszor hallottam mar ismerosoktol meg innen-onnan hogy 'majd ha megtalalod az igazit akkor neked is kelleni fog blabla.'
Mindegy, ez van, max nem orokitem tovabb a velemenyem! :D :D

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#24765) BÁ Nutrition válasza Wyco (#24764) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Multkori aucklandi temarol jutott eszembe h volt vmi cikk h a vilag 4ik legelhetobb varosa. Ez nem annyira vag ossze azzal ahogy bemutattad :)
[link]
sot 3ik

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24766) Wyco válasza BÁ Nutrition (#24765) üzenetére


Wyco
tag

Sose jottem ra hogy ezeket az elhetosegi dolgokat hogy mérik. Valaki szerint a helyiek velemenyere alapozzák elég rendesen (marmint sulyozas szempontjabol), a kiwik meg nagyon szeretik a sajat orszagukat, igy hiheto, de kulso szemlelokent fura.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#24767) BÁ Nutrition válasza Wyco (#24766) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gondolom vhova le van irva mi alapjan nezik

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24768) kraftxld válasza BÁ Nutrition (#24765) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Auckland nem rossz hely, de semmi pénzért nem laknék ott. Az ingatlanhelyzet ipari szopás, kb $1M alatt nem lehet értelmezhető házat venni, és onnan is alaphangon napi 2 óra bukó a bejárás.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#24769) Mercutio_ válasza Balinov (#24760) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eszerint ha az olaszok kecsegék az írek és angolok is?;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24770) Snoop-y válasza aero. (#24759) üzenetére


Snoop-y
veterán

Pl Portugaliaban csak credittel tudtunk berelni vagy le kellett volna tennem 1000 EUR depositot.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24771) Balinov válasza Mercutio_ (#24769) üzenetére


Balinov
félisten

Ukban egyszer bereltunk, Glasgow, europcar de azt meg Vera ugyezte

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24772) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nem rossz

⭐ Stella

(#24773) MPowerPH válasza radi8tor (#24772) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez szep es jo, de London nem egyenlo az egesz UK-val. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24774) callmeakos válasza MPowerPH (#24773) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Még a végén az lesz, amivel kezdetben szerintem csak vicceltek: London valamiféle amorf miniállam lesz, ami az UK-val ellentétben nem fog kilépni. Bár ez felér egy szép vasárnapi tündérmesével :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#24775) Wyco


Wyco
tag

Offtopik de hatha erdekel valakit, feltettem az anglias blogomra a 2015-os Eszak Koreas utibeszamolot (magyarul): https://backtotheukblog.wordpress.com/2015/12/03/kndkeszak-korea-utibeszamolo/

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#24776) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Van valakinek tapasztalata dual sim telefonnal es Three networkkel?

https://www.coreinfinity.tech

(#24777) FeRkE válasza sh4d0w (#24776) üzenetére


FeRkE
őstag

Van. Oneplus3-am van, egyik SIM three, masik giffgaff

(#24778) Wyco válasza sh4d0w (#24776) üzenetére


Wyco
tag

Azert belátod, hogy ez két nagyon tág félkérdés volt. Kismillio dual sim telefon van, nekem pl van egy Samsung Galaxy S5 DUOS-om, de akár S7D-t is vehetsz ha akarsz, mindketto jo lesz. A 3 meg mint barmelyik masik szolgaltato, nehol jobb, nehol rosszabb, hol es mire akarod hasznalni, stb.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#24779) Balinov


Balinov
félisten

Mindenkivel minden rendben van? Remélem senki nem járt akkor a Westminster környékén

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24780) Wyco válasza Balinov (#24779) üzenetére


Wyco
tag

Rendben. En 17,000km-re voltam ;)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#24781) sh4d0w válasza Wyco (#24778) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem vitatom, a kérdésem csak annyi, hogy sikerült-e vkinek életre lehelni Three-s SIM-et másikkal együtt? Nekem az egyik Three, a másik O2, de ha az O2-t LTE-re állítom, a Three teljesen leesik a hálózatról. Ha a Three adja az LTE-t, akkor a másikon csak 2G van, nekem viszont az O2-n kell az LTE.

https://www.coreinfinity.tech

(#24782) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Mennyire volt vészes a mai támadás Londonban? Tényleg terror támadásról van szó vagy valami elmeháborodott volt?
Itt nem durrant túl nagyot a médiában (TV-t nem nézek).

⭐ Stella

(#24783) callmeakos válasza Balinov (#24779) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Rendben.
Nem voltam ma egész nap internetközelben, így nem értesültem a dolgolról. Mikor mentem dolgozni délutánra, és pont Westminsternél kell metrót cserélnem, és nem értettem miért nem áll meg, és mért van az lezárva. Bent a melóhelyen egész este ez volt a beszédtéma. Láttam egy videót, ami a történtek után készült, borzasztó látvány volt. Bárki is tervezte ezt, elérte a célját. :(

radi8tor
Egyelőre nem olvastam semmi konkrétumot. Eddig azt tudni hogy egy fószer belehajtott a tömegbe a Westminster hídon, majd a parlamentbe akart bevonulni egy késsel, és annak a bejára előtt késelt meg egy rendőrt, majd lőtték le. Hogy mennyi ember halálát okozta ő azt nem tudni, mert pl. a videó amit láttam, ott láható hogy egy ember fekszik egy emeletes busz alatt, amit tuti nem élt túl. Valószínüleg mikor kitört a pánik, akkor sokan az útra futottak, ami hiba, mert az a híd napközbe nagyon forgalmas, főleg buszokkal.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#24784) Viszlát válasza sh4d0w (#24781) üzenetére


Viszlát
addikt

A Three-nek nincs 2G hálózata tudomásom szerint, ezért nem tud csatlakozni, mert nincs hova. Valszeg olyan teló kell akkor neked ami mindkét simmel tud LTE-t (fogalmam sincs van-e ilyen, csak hangosan gondolkodom). :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#24785) Snoop-y válasza Balinov (#24779) üzenetére


Snoop-y
veterán

Meg megvagyok :)
Szerencsere nem londonban melozom illetve csak akkor megyek be ha nagyon kell. Mondjuk karacsony elott pont bent voltunk es setaltunk at a hidon.
Szegeny rendor meghalt akit leszurtak :((( Maig nem ertem miert jo az hogy egy gumibottal maszkalnak.
Mit hitt szerencsetlen ha valaki kessel rohan fele akkor jo otlet nekitamadni puszta kezzel?
Legalabb egy vipera lett volna nala vagy valami...

Na most kaptam a hirt egy baratunk kollegaja is az aldozatok kozott volt a gyerekeert ment a suliba :O

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24786) sh4d0w válasza Viszlát (#24784) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hat akkor pont leszarom, atiranyitom egy idore a Three-s szamot az O2-ra, aztan iszonylatas Three, akkor lassam oket legkozelebb, amikor a hatam kozepet.

https://www.coreinfinity.tech

(#24787) FeRkE válasza sh4d0w (#24786) üzenetére


FeRkE
őstag

Nem teljesen ertem, mit akarsz elerni :) Mindket simet hasznalni adatra is? Vagy csak a hangatvitel a lenyeg? A mukodest az is befojasolja, hogy dual active vagy dual standby a telefon amit hasznalsz.

(#24788) Balinov


Balinov
félisten

B+, Patrik elott sem viszketett a seggem, hogy haza kene menni, szuletese utan plane nem, de ezt megnezve most mar kurvara nem akarodzik hazacuccolni! :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24789) Yeffy válasza Balinov (#24788) üzenetére


Yeffy
veterán

latom, mas is felfedezte. gusztustalan, foleg a vegen rokonyodtem meg. lemigransozni azt, aki hazater allampolgar... elkepeszto.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24790) emvy válasza Balinov (#24788) üzenetére


emvy
nagyúr

Aze' ez nem altalanos.

while (!sleep) sheep++;

(#24791) Balinov válasza emvy (#24790) üzenetére


Balinov
félisten

valszeg tenyleg nem, nade kit vigasztal adott esetben, ha veletlen teged ultetnek fel a szopórollerre.. :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24792) MPowerPH válasza Balinov (#24788) üzenetére


MPowerPH
félisten

En letojom... Csak itt kint vedjek meg a jogaimat, arra van a kulugy fenntartva. A tobbi nem erdekel.

Don't Tread On Me

(#24793) Snoop-y válasza Balinov (#24788) üzenetére


Snoop-y
veterán

En mar csak azert sem mennek haza mert a gyereknek az a legtobb amit adhatok hogy kapasbol lesz egy nyilt vilagnezete es tudni fog angolul es barhol boldogul majd a vilagban.

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24794) emvy válasza Snoop-y (#24793) üzenetére


emvy
nagyúr

Nyilt vilagnezete nem attol lesz valakinek, hogy az UK-ban el.

while (!sleep) sheep++;

(#24795) Balinov válasza emvy (#24794) üzenetére


Balinov
félisten

gonosz on: toddler koraban viszont lehet birodalmi lepegeto:) :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24796) radi8tor válasza emvy (#24794) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ahhoz London kell. :P

⭐ Stella

(#24797) sh4d0w válasza FeRkE (#24787) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Azt akartam elerni, hogy az O2-n menjen minden, a Three meg legyen elerheto. Mivel ez a jelenlegi telefonommal nem elerheto, ezert maradt a mar leirt megoldas.

https://www.coreinfinity.tech

(#24798) FeRkE válasza sh4d0w (#24797) üzenetére


FeRkE
őstag

A kartyat a teloban probaltad megcserelni? Van ahol megvan, hogy az adathoz melyik slotban kell lennie. Milyen telod van?

(#24799) sh4d0w válasza FeRkE (#24798) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Megprobaltam mar minden kombinacioban, nem megy. Xperia Z5 dual - megy mindket slotban az adat, de ha az egyiken LTE-t valasztok, akkor a masikon csak max GSM.

https://www.coreinfinity.tech

(#24800) Balinov válasza sh4d0w (#24799) üzenetére


Balinov
félisten

nem ezt akartad a 24979-ben?

Nekem O+2 van, ir Meteor sim1, Telekomos sim a sim2, be allitom,hogy default call sim1, sms/mms sim1, LTE Sim1, es melle beallitom, hogy sim2 csak call only

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.