Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) ÁrPi2 válasza orkester (#13849) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Nekem is lehetne Digimobilnetem...Mennyire keskenyítik a sávszélességet az adatforgalmi korláton túlhaladva?

[ Szerkesztve ]

(#13852) Ghostdog77 válasza MAC72 (#13802) üzenetére


Ghostdog77
tag

Szép estét

Lehet rootolni (nagyon egyszerű). magyar nyelv megoldható

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#13853) gps76 válasza attkaEOD (#13845) üzenetére


gps76
őstag

Ha piciket visszaolvasol,amit delutan irtan,benne van hogy nekem digis az egyik kartyam,amit a telenor biztosit(ugyanolyan barna kinyomhatos microsim kartya).
Mondjuk ket egyforma kartyanal a beszed terereje gyengebb,lehet azert nem tudtak elerni.

[ Szerkesztve ]

(#13854) cappa72 válasza gps76 (#13827) üzenetére


cappa72
nagyúr

És ezek után még a gprs preferred-del sem lehetsz biztos abban, hogy a nagy fájl letöltesz, akkor valóban bejön a másik kártyára a hívás.
Ettől függetlenül azért ezzel együtt lehet élni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13855) orkester válasza ÁrPi2 (#13851) üzenetére


orkester
senior tag

Eléggé...16/16 Kbps-ra lassítanak. Ahhoz képest, hogy Telenoros hálózatot használják, ahol 32/32-re lassítanak nem a legjobb.
Ha 3GB-ot elhasználnék egy hónapban akkor a Telenor Hipernet startot választanám 3E-ért.
Most végül is ezzel a Reload nettel tesztelem, hogy mennyi megy el egy hónapban aztán lehet váltok.

Régebben említettem, hogy a Thl W1+ novemberi, orosz fórumos romjával fakóbban a színek. Most újra felraktam és most teljesen jók, pedig semmit nem állítottam. Tudja valaki, hogy ez mitől lehet? Van egy olyan érzésem, hogy ez nem általános.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#13856) #85619712 válasza Jazz (#13839) üzenetére


#85619712
törölt tag

Talán mute?

(#13857) MAC72


MAC72
tag

UMI X1-hez van magyar nyelvet tartalmazó ROM?
(vagy csak az etotalk-nál van?)

Ha valaki tud erről valamit, kérem írja meg! :R

Bocs, közben nem olvastam vissza figyelmesebben.
Ghostdog77: Köszönöm az infót!
A magyar nyelv teljes értékű, vagy valami fordítóprogramos buhera megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#13858) tesopapa válasza MAC72 (#13802) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Van root is recovery is, elvileg végleges Jelly Bean (4.1.2) is. Magyarítás pedig köszönet érte hungobungo-nak könnyen megoldható. Nekem is az van rajta.

(#13859) MAC72 válasza tesopapa (#13858) üzenetére


MAC72
tag

Köszönöm az infót!
Egy (pár) kérdés még. A kijelző mennyire homogén? Úgy értem van-e bevilágítás például az alsó gombok felől?
A hátlap mennyire jól illeszkedik? Rendesen bepattan a helyére, vagy
eláll imitt-amott?

Szilikon tokot láttál valahol hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#13860) csepelball válasza Fonix79 (#13796) üzenetére


csepelball
tag

Szia!

Jiayu G2 root:

Nekem mtk 6577 van!
Én így rootoltam
1. feltettem az android sdk-t, amin belül az GOOGLE USB DRIVER komponenst telepíteni kell
2. Nyomd be az usb kábelt a gépbe és a telefonba is.
3 töltsd le a következőt, tömörítsd ki és indítsd el RUNME.bat fájlt. http://www.4shared.com/zip/zxbn2TUW/Root_with_Restore_by_Bin4ry_v1.html
4. az 1-es opciót válaszd, majd pötyög rajta egy ideig, majd ha jól emlékszem kilép, és utána nekem már ment is.A root checker programot a playről le tudod tölteni,megnézni, hogy sikerült-e!
Üdv,

Laci

(#13861) LámaZ válasza csepelball (#13860) üzenetére


LámaZ
addikt

Gratula! Én is végigcsináltam, de ilyen szépen nem tudtam volna leírni.

Re: mobilnet
Aranytársmicsodával könnyű.
Bár ha belegonolok, nekem 1998 óta nincs t-omos mobilom, de a netem, tv-m tőlük van, így adhatnának kedvezményt.

Legyen minden jó!

(#13862) lgabor


lgabor
csendes tag

Sziasztok egy I9377 készülék vásárlásán gonolkodom. Lehet hogy volt már a kérdésrem de 13000 hozzászólást nehéz átnézni. A készülék tud e wifi hotspotot? Úgy hogy az egyik kártyán lévő mobil intenetet osztom a táblámnak? Köszönöm az információt.

(#13863) Ghostdog77 válasza MAC72 (#13859) üzenetére


Ghostdog77
tag

A hátlap elég vékony műanyag, illeszkedik rendesen de nyomásra hajlik, tok van hozzá kemény műanyag és szilikon is, nekem szilikon van elég jó minőségű. Szerintem kell rá tok mert amúgy nagyon vékony a telefon és a hátlap elég sima csúszós, nehéz jól megfogni pedig nagy kezem van

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#13864) konigjanos


konigjanos
senior tag

Bocsánat a hülye kérdésért, de ez most 512 vagy 1 giga ram? ez most valóban akciós? http://www.mixeshop.com/original-jiayu-g2-dual-core-mtk6577-512mb1g-ram-4g-rom-40capacitive-screen-8mp-camera-wifi-gps-tablet-pc_p1655.html

(#13865) Sir Riccio válasza konigjanos (#13864) üzenetére


Sir Riccio
addikt

512MB RAM-al 127 USD, 1GB RAM-al 127+21.02 =148.02 USD. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#13866) ztibor válasza konigjanos (#13864) üzenetére


ztibor
senior tag

Az ár alatt pár sorral tudsz választani, a 1gb-s +21$

(#13867) attkaEOD válasza konigjanos (#13864) üzenetére


attkaEOD
csendes tag

Szia dec 2-án rendeltem tőlük(mixeshop) ugyanezt a g2-t 1gb ram-mal singapore post-tal 168 $ volt ,remélem karácsonyig ideér

(#13868) Flottamester


Flottamester
csendes tag

Sziasztok eladó lett a "kicsim" :)

[ Szerkesztve ]

(#13869) konigjanos válasza b0bcat (#12100) üzenetére


konigjanos
senior tag

A sima posta attól még trackinges?vagy elveszik út közben?

(#13870) Szipoly válasza Flottamester (#13868) üzenetére


Szipoly
tag

Sziasztok!

HTC Desire lecserélésére milyen telefont ajánlanátok? Lényeg ugye a dual sim lenne, és hardverben/tudásban minimum olyan felépítésű, mint a Desire. 40-50k között szánnék rá, köszönöm! :)

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#13871) gps76 válasza lgabor (#13862) üzenetére


gps76
őstag

Az androidos telók közül manapság mindegyik tud wifi megosztást,én is így osztom meg az egyik szlotban lévõ csak netkártyával a netet,notinak,nexus 7-nek.

(#13872) osztraksajt válasza Szipoly (#13870) üzenetére


osztraksajt
őstag

ZTE V970, jól támogatott, van benne magyar nyelv, és a Desire-n jelentősen túlmutat hardverben. De a Jiayu G3, Umi x1 is komoly telefon, sokat olvashatsz róluk itt a fórumon. És a Desire-t vastagon odaverik hardverben, 2 magos proci vla és 1 giga rammal, és HD kijelzővel akár.

(#13873) Szipoly válasza osztraksajt (#13872) üzenetére


Szipoly
tag

Köszi a gyors választ!
Magyar menü igazából nem lényeg, Desire-n is angol van újkora óta. Tetszenek, amit linkeltél, nem is lenne baj, ha nagyobb kijelző és/vagy erősebb hardvert is lehet már kapni ilyen árban. Hazai webshopban ezek megtalálhatóak garanciával? Áruk hogyan alakul?

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#13874) b0bcat válasza Szipoly (#13873) üzenetére


b0bcat
addikt

Óvakodj a hazai webshop-októl! :DDD

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#13875) pallacko válasza Flottamester (#13838) üzenetére


pallacko
tag

Pü ment

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#13876) MAC72 válasza Ghostdog77 (#13863) üzenetére


MAC72
tag

Köszönöm az infókat!
A szilikon tokot hol vetted?

A ZOPO ZP300+ volt a másik kiszemelt, épp a vékonysága miatt választottam inkább az UMI X1-et.
Írhatnál pár tapasztalatot, jót és rosszat, ha van ilyen. Elégedett vagy vele?
Akku hamar merül? (elég kicsi van benne) A nagy felbontású kijelző miatt nem érezhető esetleg lassulás?
Elbír a proci vele? Az érintőfelület tényleg edzett üveg?
A lányomnak vettem nemrég egy Bedove X21 telefont, szerintem gyönyörű kijelzője van annak is.
Egy Galaxy S3 mellé raktam, nem kellett szégyenkeznie.
Pedig nem írták, hogy IPS lenne.
Az UMI kijelzője tényleg olyan jó, ahogy mondják?

[ Szerkesztve ]

(#13877) Szipoly válasza b0bcat (#13874) üzenetére


Szipoly
tag

Miért? :D
Desire-t is hazaiban vettem, és csak alaplapcseréje volt 1 hónap után :DDD

Megnéztem a ZTE-t, egész pofásnak tűnik, valóban IPS kijelzős? Szép lehet. Inkább rendeljem külföldről? Garancia ez estben nem túl körülményes? :F

[ Szerkesztve ]

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#13878) tutis


tutis
őstag

srácok, akinek esetleg visszaküldtek zsét valami okból a külföldi webshopokból azt mennyi idő alatt küldték vissza? Lemondtam egy rendelést tegnap, azt írták hogy ma visszaküldik a zsét, de még semmi. Most meg már eléggé este van abban az időzónában, ma már nem lesz belőle semmi, de kíváncsi lennék mennyi ennek az átfutási ideje..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#13879) Fonix79 válasza csepelball (#13860) üzenetére


Fonix79
csendes tag

Nahát, kicsi a világ. :) Köszi az útmutatást, este kipróbálom!

(#13880) adolfo01


adolfo01
tag

Sziasztok.

Megjött ma a rendelésem Olaszországból!Root service-t kértem hozzá,gondolom ez rootolást jelent.A gond az,hogy hangerő le és bekapcs gomb be és elindul a telefon,nem a recovery menü jön be!Most akkor rootolt vagy nem,szerintem nem.Lehet,hogy csak levettek 9 dolcsival? :F

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#13881) osztraksajt válasza Szipoly (#13877) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ennyiért itthon nem sok mindent kapsz, max valami atab nevű cuccot akcióznak 40-50k környékén, meg a myaudio phone series 5 csúszik be ötven környékére. A legjobb itthon kapható az Alcatel 997D, de az már 60k fölött van, viszont egész korrekt telefon. De ezeknek megfelelő specifikációjú telefonok Kínából jellemzően fele 2/3 árban megvannak.

Azért mondták hogy kerüld a magyar webshopokat mert rengeteg olyan van akik ráteszik a plusz pénzt (10k körül) és a te címedre rendelik meg Kínából, esetlegesen az áfa a te költséged lesz ha megfogják a vámon és a garancia pont ugyanolyan mintha külföldről rendelnéd.

(#13882) osztraksajt válasza tutis (#13878) üzenetére


osztraksajt
őstag

2-5 nap szokott lenni míg megjelenik a számládon.

(#13883) Szipoly válasza osztraksajt (#13881) üzenetére


Szipoly
tag

Értem. Nézelődöm még 1-2 napig, és el is kezdem hirdetni a Desire-t, ha megrendeltem. Érdemes maradnom ennél a ZTE-nél? Másik kettő nagyon ismeretlen számomra és drágábbak is. 1 magos, olcsóbb telefonok már nincsenek is? Mert itthon 40k körül azok futnak dual sim-esek.

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#13884) osztraksajt válasza Szipoly (#13883) üzenetére


osztraksajt
őstag

De, vannak olcsóbb egymagosak is, abból bevált pédány a Zopo ZP100, THL V11, 130USD környékén lehet hozzájutni ezekhez. De szerintem már a V970 megéri azt a kb 40 usd felárat.

Itt nézelődj, elég jól lehet szűrni ( a "view more" feliratott nyisd le a feltételeknél): pandawill
MTK6575 az egymagos, MTK6577 a kétmagos processzor, ezekben gondolkozz. 6515-öt kerüld el, nincs benne se 3G se GPS, úgyszintén a 6573-at is, az előző generációs armv6-os proci.

Venni nem muszáj itt, de elég jó kiindulásnak, onnantól az 1. hsz boltjait is tallózhatod ha nagyjából képben vagy.

[ Szerkesztve ]

(#13885) Szipoly válasza osztraksajt (#13884) üzenetére


Szipoly
tag

Köszönöm, ezer hála! :) Majd jövök vissza a végeredménnyel :R

[ Szerkesztve ]

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#13886) gabben104


gabben104
csendes tag

Hali!
Véleményeteket szeretném kérni, hogy szerintetek melyik telefon a jobb?
HTC Desire V vagy Samsung s7562 galaxy s?
Kettő között vacilálok.
Előre is köszi a segítséget

Xbox live accom :" motorgabben104 "

(#13887) banderasz77


banderasz77
addikt

Sziasztok!

Autós USB-s töltőből melyiket érdemes választani? 500 v. 1000 mAh ?

(#13888) Ghostdog77 válasza MAC72 (#13876) üzenetére


Ghostdog77
tag

Szép estét!

A kijelző nagyon szép, jó betekintési szög. Fényképező nem igazán jó, próbálom javítani de nagyon elmossa a képeket keresem a megoldást (ZTE V970 sokkal jobb képeket csinál)

Kijelző üvegét nem próbáltam ki....mit bír de én minden telefonra fóliát teszek. Az akku idő 2 nap de egy napot minden körülmények között kibír. GPS nekem jó , orosz fórumokon szenvednek , hogy nekik nem megy, enyém elsőre 2 perc alatt jelet talált.

Tokot AliExpress-tól rendeltem. A rendszer gyors nem akad tökéletesen viszi a 4,5 képernyőt

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#13889) cappa72 válasza adolfo01 (#13880) üzenetére


cappa72
nagyúr

Amit te keresel, az lehet, hogy a cwm recovery.
Ez független a root-tól.
A root lehetséges cwm nélkül, és ez igaz fordtva is.

Ha a programjaid között szerepel a superuser, akkor jó eséllyel root a telefonod.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13890) cappa72 válasza banderasz77 (#13887) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én az 1Ah-t venném. (Kocsiban jellemzően a gps szokott mindenkinek bekapcsolva lenni, és a képernyő az igen szereti az energiát fogyasztani)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13891) banderasz77 válasza cappa72 (#13890) üzenetére


banderasz77
addikt

De ez egy telefonos topik, persze, hogy ahhoz kellene....ahhoz is jobb, mint az 500-as?

(#13892) fPApi válasza gabben104 (#13886) üzenetére


fPApi
őstag

S7562
desirev

Neked kell eldöntened, hogy az eltérések közül melyik a fontos számodra.

(#13893) fPApi válasza adolfo01 (#13880) üzenetére


fPApi
őstag

Szerintem kevered a cwm-et a root-al. A root-ot pl. ezzel le tudod ellenőrizni.

(#13894) adolfo01 válasza cappa72 (#13889) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.

Köszi a választ,a superuser valóban szerepel a progik között,akkor tehát rootolt. :C .Csak az a fura ,hogy nekem ezidáig a rootolt készülékek mindegyikén volt recoveri menü. :K Akkor tehát minden további nélkül feltehetem a 4ext recovery-t is akár?
üdv.

(#13895) cappa72 válasza banderasz77 (#13891) üzenetére


cappa72
nagyúr

Perze, hogy telefonos topik, de olyan telefonoké, ahol jellenzően van a telefonban gps modul ;)
Mindenképpen az 1000mAh mellett teszem le a voksom. Nekem volt szerencsém 500-ashoz, aztán - mivel a gpt bekapcsolva hagytam - szívósszemű márta lett a vége, az utazás felénél elfogyott a póver a telefonból...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13896) adolfo01 válasza fPApi (#13893) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.

Valószínüleg azért keverem mert nekem eddig minden rootolt telefonom recovery menüvel ellátott volt,adott esetben cwm vagy 4 ext recovery volt rajta.Ezek segítségével cseréltem romot.
Köszi a programot ,hasznos !

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#13897) cappa72 válasza adolfo01 (#13894) üzenetére


cappa72
nagyúr

csak a készülékhez passzoló recovery-t szabad feltenni!

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13898) adolfo01 válasza cappa72 (#13897) üzenetére


adolfo01
tag

Zopo zp900 -hoz 4ext recovery vagy cwm? :F

(#13899) cappa72 válasza adolfo01 (#13898) üzenetére


cappa72
nagyúr

Úgy tudom cwm, de csak a spec zp900-hoz készült a jó. Páran már szívtak ezzel azzal, hogy bár mtk6577-es platfom volt a telefonjuk, nem volt jó hozzá a másik mtk6577-es patorm más gyártójú cwm-je.
De fixme.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13900) Hulot


Hulot
tag

Androidos telefonok kezeléséről, használatáról keresek leírást. A G3-hoz nincs valami felhasználói kézikönyv (ismertető, beállítások magyarázata)?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.