Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114151) ÁrPi2 válasza cappa72 (#114127) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

( ZTE Blade A1 )

Vajon kedves olcsó Band 20 jószág lesz ez?

Márminthogy persze nem a kérdező pénznemszámít és maximalista ösmerősének...

(#114152) ouzohuto válasza ÁrPi2 (#114151) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Szerintem ezért nem úgy fog kinézni ahogy ott van :S

69.1% screen-to-body-ratio

XiaomI RedmI Note|||

(#114153) ÁrPi2 válasza ouzohuto (#114152) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Hát az meglehet :) de a phonearena ilyen képeket közölt róla,

éshát amellett ez egy ócóságnak ígérkezik, nemlehet bezelless

(#114154) fateless válasza ÁrPi2 (#114151) üzenetére


fateless
veterán

Nocsak, az új V967s?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#114155) cappa72 válasza ÁrPi2 (#114151) üzenetére


cappa72
nagyúr

Csak hát ez is 5". A kérdező meg 4" felé menne...

Nodeakkor (Deviszont helyett ;) ) azért annyira nem tűnik rossznak.
Nekem az 5" még bejöhet, csak megin' a 6735... nem mintha lebecsülném, csak valahogy még mindig azt várom, hogy max 5", 6752 minimum, jó kamera (JY G4S szint az nekem jónak számít). Lehet, hogy a Meizu-n kívül nem ad ki más ilyen szegmens-űr-betöltő telefont?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#114156) svgyula válasza KTU (#114150) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Hát ha két telefont összegumizol az is jobb :DDD A gumizásnál legalább elég csak átfordítani és nem kell percekig várni a szolgáltatást és elérnek dual activban :P mindkettőn!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#114157) grosy


grosy
senior tag

Talán ide inkább való a kérdésem.
Mindent összevetve Oneplus Two vagy Zuk z1?

(#114159) topi66 válasza Hali1975 (#114115) üzenetére


topi66
aktív tag

Pénteken rendeltem s168 ast kedden hozta a dhl

(#114160) Sanyesz. válasza topi66 (#114159) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nofene! Azt még lehet kapni?!

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#114161) RVR400 válasza Sanyesz. (#114160) üzenetére


RVR400
veterán

Lehet, bár kb 10 dollárral drágább a Landvo L550, ami bőven megéri a különbözetet.

(#114162) Hali1975 válasza topi66 (#114159) üzenetére


Hali1975
tag

Hello,
Koszonom

Vegul a GB-tol lett rendelve tegnap ez a ketto.
[link]
[link]

a + 8 dollaros szallitassal. A DHlnel mar jelzi is ,igy ha minden jol megy hetfon -kedden kezemben lesznek , ahogy a cubot x12vel is volt:-)

(#114163) RVR400 válasza Hali1975 (#114162) üzenetére


RVR400
veterán

Az X11-ért tényleg képes voltál adni 160 USD-t? A Mlais M9 Plusban a GPS valószínűleg nem fog működni, és a fentebb említett L550 összességében jobb teló.

(#114164) Hali1975 válasza RVR400 (#114163) üzenetére


Hali1975
tag

Hello,

En csak a batyamnak vettem,aki nemi hezitalas utan ezt valasztotta. Mutattam mas hasonlo kinezetu megbizhato ujabb tipust.

Elmondtam neki a hatranyait, de az o szokasaihoz ez is eleg lesz. Ez tetszett neki.
MOndtam neki, hogy vagy az ujabb socost valassza vagy varjon meg. Most akart egy ujat es eus raktarbol.

Mlais is o valasztotta. Gyereknek lesz egy elso okostelefon ,aki valoszinuleg nem fog navigalni.
Batyamnak fontos volt az eu-s raktar.

Ennyi

[ Szerkesztve ]

(#114165) nimfas


nimfas
addikt

Meizu metal - t honnan érdemes rendelni? Melyik boltnak van még vám biztosítása amire vissza is fizet Antlife - on kívül? DHL szállítás is jó lenne, vmiért Antlife-on csak "csigaposta" van....

EU raktár is jó lenne, de én nem láttam sehol :(

[ Szerkesztve ]

(#114166) KamuMazsola válasza nimfas (#114165) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ha még nincs sehol, akkor necces, hogy az ante is kamu.

Üdv.: KamuMazsola

(#114167) gjoe válasza nimfas (#114165) üzenetére


gjoe
őstag

Oppomart?

(#114168) tibcsiworld válasza Hali1975 (#114162) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Ez a Mlais M9 Plus 3G ez komolyan lehet ennyi magos cucc? Mondjuk a 4g hiánya gáz, de ennyi pénzért létezik használható telefon?
Avagy mik a hátrányai?

(#114169) Bjorngolf


Bjorngolf
tag

Sziasztok. 2 telefont neztem ki. Coolpad F1 es a Doogee X5pro. Melyiket ajaljatok es miert? Nagyon fontos lenne a velemenyetek :) koszonom elore is. Udvozlettel

(#114170) RufuszX válasza tibcsiworld (#114168) üzenetére


RufuszX
senior tag

Nem rossz készülék, de az akku nagyon kevés, a GPS meg nagyon gyenge.
Családba vettem egyet 1,5 hónapja. Aki használja meg van elégedve vele, de nem ajánlanám, akkor inkább Bluboo Xfire.

(#114171) Hali1975 válasza tibcsiworld (#114168) üzenetére


Hali1975
tag

Szia,
meg nem tudom most varom.
En is csak az itteni tanacsok miatt neztem meg.
/Mondjuk en magamnak nem vettem volna meg. /
A soc mar oreg, de szerintem egy gyerkocknek meg jo lesz. Es ennyiert lenyegesen otvarabb telokat kapni itthon.
4G: lehet hogy csak wifin keresztul lesz hasznalva a net, igy ez mindegy.
Lehet ennyi magos:-)

A cubot x12-t megfogtam masik tesomnak 74 helyett 55ert:-) , az ugyan mar az ujabb 4 magos,de teljesen vallalhato keszulek.
Es amit valt, az mar regota nem a hasznalhato telefonok koze tartozo ocska kis samsung.
Neki ez is nagyon jo a telo a regihez viszonyitva.

Szerintem ezek hatranya:
Elsosorban a mar emlitett esetleges gps funkcio nem 100as. Es meg mindig elsosorban emlitve: a kamera tuutira nem jo.
Az akkutol is tartok egy kicsit.
De mondom : ahova kerul ott mar az egy napos uzemido is nagyon jo ,ha tobbet bir ,akkor ez a keszulek lesz a kiraly:-)

(#114172) WOT-H-A-C válasza Bjorngolf (#114169) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A coolpad f1 bevállt sokat bizonyított típus, régebbi mtk soc-ok közül kitűnve, jó kamerával és gps-el és nem utolsó sorban remek hazai közösséggel. A gond vele, hogy már rég nem gyártják és könnyű belefutni használt/visszaküldött példányokba, amit újként árulnak. Illetve nem tud 4G-t ha ez számít.
x5 pro pont ma volt a kezemben, 30k ért szerintem megygyőző, bár nem volt időm megnyomkodni rendesen, majd később.

Ha most nekem a kettő közül kéne választanom , akkor talán az x5 pro a 4G miatt, mert a szolgáltatóm és szokásaim miatt sajnos "rá vagyok kénysuerülve"

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#114173) b0bcat válasza WOT-H-A-C (#114172) üzenetére


b0bcat
addikt

Annyira dicséri mindenki ezt az X5 Pro-t, hogy már az X6 Pro-val szemezek... :D

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#114174) WOT-H-A-C válasza b0bcat (#114173) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Egyenlőre nem akarok elhamarkodottan nyilatkozni róla, tényleg csak pár percig volt nálam. Bár én most pont az F1 ről nyilatkoztam elismerően! :DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#114175) dlaj válasza WOT-H-A-C (#114174) üzenetére


dlaj
őstag

Bocs a hsz-ért, tudom nem lesz kedves. :R

Annyiszor tapasztalom, hogy az egyenlőre kifejezést keverik az egyelőre szóval.
Nem akarok én a topik Grétsy Lászlója lenni (annál is inkább nem, hogy nekem pl. pocsék a helyesírásom, és én is mindig átfuttatom az írandómat valamiféle helyesírás ellenőrző progin), de azt azért megjegyezném, hogy az egyenlőre (amit sokan tévesen használnak ebben a topikban, és milyen meglepő a magyarított alkalmazások topikban is) szó, egy egész valami két egyenlő részre való elosztását jelenti. Míg az egyelőre kifejezés jelentené, hogy időben egyelőre nem található, nincs meg stb....

(#114176) nimfas válasza gjoe (#114167) üzenetére


nimfas
addikt

Ez az Oppomart megbízható bolt?
Nem igazán találtam róla itt a fórumon sok mindent egyeLőre ;)

Van náluk Olyan szállítás, hogy :

"Shipping Option
EU Expedited Shipping(8-12days,No tax,No VAT) $19.99
DHL/TNT/EMS Express Shipping(6-8days) $39.99"

Érdekes, hogy olcsóbb, mint a DHL, konkrétan fele :)

Merjek innen rendelni PayPal-lal?

(#114177) bajcsan


bajcsan
újonc

Sziasztok! Tudnátok ajánlani olyan felső vagy felső-közép kategóriában olyan dual sim-es mobilt ajánlani, ami sd kártyát is támogatja. De ne úgy hogy dual sim vagy sim+sd, hanem egyszerre (pl.: Honor 7 nem megfelelő emiatt). Előre is köszi!

(#114178) nimfas válasza bajcsan (#114177) üzenetére


nimfas
addikt

Lenovo P70A?

(#114179) dethroner válasza keszo (#114143) üzenetére


dethroner
veterán

Valamiért Android kell neki. Megjegyzem, eddig egy symbianos nokiája van.
De nem hinném hogy az 1GB ramra rábólintana, neki valamiért most olyanja van, hogy nem túl nagy, de minden legyen benne, ami egy fullos phabletben van.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#114180) fateless válasza dlaj (#114175) üzenetére


fateless
veterán

Lehetséges, hogy amióta a pálinkafőzés újra nemzeti spprt lett kis hazánkban, és a cefre minden utcában várja valamely házban, hogy kétes minőségű alkoholszármazélká váljon, azóta jött be a mindenki számára kijáró 50 liternyi főzési lehetőség megnevezési változataként az egyen-lőre szókapcsolatból ez a gyakori előfordulás, lásd a következőkben:

Manapság mindenki pálinkát próbál főzni a saját kis kerti gyümölcsöséből. Ezen egyre több háztartásban fellelhető egyenlőre a Magyarországon található 850.000 alkoholista és a 2.5.00.000 nagyivó órszágából sajnos nem engedi, hogy a statisztiát javítva visszább lépjünk.

A tudatmódosító szerek közül az alkohol az elsőszámú hazánkban, igazán nevezhetjük hát a házipálinkát egyenlőrének.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#114181) klogw


klogw
aktív tag

Üdv!

Majd' két éve jártam itt sokat. Akkor még nem volt téma ez a Band20. Mi(re/mitől jó) ez?

Más. Én értek félre valamit, vagy újabban a memóriakártya-foglalatba is be lehet tenni a SIMet?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#114182) punky10 válasza klogw (#114181) üzenetére


punky10
addikt

A B20 a 4-s hálózatok egyik, leginkább vidéken hasznát frekvenciája.Van akinek fontos, van akinek sokadrangú.
A SÍM foglalatba még mindig nem lehet microSD-t rakni.Illetve lehet, csak nem lesz jó... :)
Viszont egyre több gyártó épít be a telefonjába dual foglalatot, aminek az a lényege,hogy a felhasználó dönti el, hogy 2 SIM-mel használja a telefonját, vagy az egyik SIM helyett egy memóriakártyát tesz bele, növelve a teli mindig szűkös memóriáját.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#114183) alexw801 válasza fateless (#114180) üzenetére


alexw801
senior tag

Egyetértek!
Sok hulladék gyümölcsöm van nagy kertemben, de nem főzök belőle, nem igénylem az egyen-lőrét.
14 évet dolgoztam keleti irányban, ott meg kellett innom az egész életre szóló mennyiséget, nem kell több.
A csúcs Mariupolban 8 napos munka során minden este fejenként 1 üveg vodka volt. Közben nappal dolgozva.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#114184) gipsztigris válasza fateless (#114180) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az a baj, hogy a lőre kifejezés nem hozható össze a pálinkával, legfeljebb a törköly pálinkával, ugyanis a lőre egyértelműen bor v. borszerű ital. Ettől eltekintve szellemes magyarázattal szolgáltál. :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#114185) KamuMazsola válasza fateless (#114180) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A lőre nem rossz pálinkát, hanem rossz, savanyú (ecetes) bort jelent. Ahogy a nóta is mondja:
"Lőre, lőre, de savanyú lőre..."

Üdv.: KamuMazsola

(#114186) tibcsiworld válasza RufuszX (#114170) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Köszi a tippet. Mindenképp 8 magosra váltanék, mert most egy 4 magos Zte 967s van, és előre szeretnék lépni. Ha lépek! Az olcsóság megfogott, de a 4g az lehet hiányozna! (azaz most is hiányzik)

(#114187) WOT-H-A-C válasza dlaj (#114175) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Köszönöm!!Oda fogok figyelni rá! :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#114188) tibcsiworld válasza Hali1975 (#114171) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Szia!

Itthon a 8 magosok 180 euró körül mozognak, ez 65+áfa alapján igen más kategória! Igen erős kompromisszumokkal. A kínai vállalható 8 magosok is itt mozognak! Sajna! :( Hogy itthon még árulnak 2 magost, és néha ettől is drágábban, ...
Kamera a mostanimban is xar, gps van a kocsiban, power bank van! Erősen gondolkodom. Csak a 4g miatt lehet bukta! :(

Köszi a segítséget! :)

(#114189) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Keresnék egy jó ebook olvasót
- nagy pdf fájlokhoz
- fekete alapon fehér betűkkel jelenítse meg.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#114190) medica válasza gipsztigris (#114184) üzenetére


medica
senior tag

Valóban a gyenge minőségű borra szokták inkább használni a kifejezést. Ha már témánál vagyunk :D ... épp most főzök ki bioborból (nem törkölyből!) bio-grappát, na az tiszta anyag. Sárgabarack és kétféle szilva (besztercei, ringló) ledugózva.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#114192) nyuszi123456 válasza #40993792 (#114191) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Oh, nem. Appot keresek. Jó a Slash avatar :)

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#114193) WOT-H-A-C válasza nyuszi123456 (#114192) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

[link]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#114194) fateless válasza gipsztigris (#114184) üzenetére


fateless
veterán

Bevallom, már nem vagyok otthon a piában, pedig bő húsz éve ott voltam a határán, hogy a 850.000 egyike leszek, de végül alkoholista helyett lelkész lettem, a pia helyett pedig Istentől függök. Nem bánom a cserét.
Egyelőre nem kell egyenlőre :D Később sem. ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#114195) #79335424 válasza WOT-H-A-C (#114193) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hagyd, fölösleges! Más a módszere. Jön -> kavar -> kitiltást kap -> jön ...

(#114196) gipsztigris válasza fateless (#114194) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szép váltás! :R Azt gondolom, hogy az új főnökkel jobban ki lehet jönni, mint azzal akit elhagytál. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#114197) Gabor079


Gabor079
csendes tag

Üdv nektek! :)

Szerintetek melyik teló a jó :) LG Leon, Samsung Galaxy Core Prime VE vagy Huawei y5 :)) vagy még esetleg HTC 510 :) az első kettő tuti jó :)) a másik kettő meg csak egy alternatíva :)

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#114198) punky10 válasza Gabor079 (#114197) üzenetére


punky10
addikt

Ezek közül melyik a 2 kártyás?
"Stílusosan"
Ezek közül melyik a 2 SIM-cd? :F :Y :W :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#114199) Gabor079 válasza punky10 (#114198) üzenetére


Gabor079
csendes tag

Mind a Telekomnál van akcióban hálózatfüggők szerintem egyik se dualos csak megkérdezném, hogy ezek közül melyik lenne jó :)) az első kettő közül az alternatívák csak akkor ha az előző kettő nem lenne :)

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#114200) KamuMazsola válasza Gabor079 (#114199) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Szerintem bármelyiket válaszhatod, itt a dual sim topikban egyikőnk sem venne ilyet.

Üdv.: KamuMazsola

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.