Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85
    HÁZIGAZDA

    Tééééényleg a Project Phoenix! Ez ki is ment a fejemből.
    Hm...ez így tök logikus, akkor ez lenne az első játék, ahol a vörös szépséget irányíthatjuk. Gondolom oda is terveznek TressFX-et, hiszen Ruby haja megnőtt. :)

    Amúgy van valami "insider" infód arról, hogy a Watch Dogs fejlesztői, azaz a Ubisoft Montreal szándékozik-e maradni az AMD-nél vagy sem? Mennyire voltak elégedettek a FC3 esetében? Az AMD-nél még mindig kalapálják a FC3 kódját, hogy gyorsabb legyen, vagy vége a javításoknak végleg?

    Inkább az a kérdés, hogy hova menjenek. Nem azért van ennyi Gaming Evolved AAA konzolport, mert az AMD letarolja a piacot, hanem inkább azért, mert az NV-nek nincs rájuk erőforrása. Elviszik az embert a PC exkluzív projektek, a Tegra támogatása, ami marha sok embert kíván, és a saját motor fejlesztése, amit az NV a felhőbe szán. Ezek mellett nincs már elég erőforrás az AAA konzolportok kiemelt támogatásához. Az AMD-nek van. A Far Cry 3 is maradt volna TWIMTBP programos, de ez nem csak a fejlesztőkön múlik. Ha az NV-nek ez teher, akkor mennek máshova. Igazából az AMD is túlvállalja magát szerintem, 2013-ban mindenképp.

    Javítások lesznek még szerintem. Elsősorban az NV-nek kellene megoldani, hogy végre jól működjön a HDAO. És ezt nem ártana a fejlesztőknek elintézni, mert ők rontották el.

Új hozzászólás Aktív témák