Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27351) jansky1 válasza DNReNTi (#27350) üzenetére


jansky1
senior tag

Ezekről az Arrow Dynamic AK replikákról nincs infod? E&L gyártja őket, azt jelenti az OEM? Ez nagyon bejön, de egy ilyen klasszikus is nagyon szép.

(#27352) DNReNTi válasza jansky1 (#27351) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nem hallottam meg rola soha, ha valoban E&L, akkor kurvajo aron van, de mitol OEM vajon? Azert a 150 euros arkulonbozetet indokolnia kellene valaminek, es nem hiszem, hogy a doboz es a matricak kerulnek annyiba. :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27353) #56573440


#56573440
törölt tag

Részemről eldöntetett a szett, Cyma M4 CQB lesz 090-es modell, fedett, szűk cqb pányán is vállalhatónak érzem így a hosszát, alapnak teljesen jó ahogy nézem. Egy kisebb rugót azért mellécsapok, 90-100 körül, be kéne férni a 350-es fps limitbe néha...

Aztán menet közben úgyis kialakul, nagy aknákat nem láttam ebben a modellben, persze előbb utóbb a drágákban is lefossa magát a technika, majd itt akkor mindenből kap egy jobbat, ahogy kiadja.

Ellenvetés ?:D

(#27354) DNReNTi válasza #56573440 (#27353) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ha ennyire jofej vagy, es 350FPS ala akarsz menni, akkor az M90 jobb lesz, jol tomitett, rendbrerakott replikaval, egy M90 meglo 340-350 korul. ;) A konkret replikaval nincs tapasztalatom, szoval ha megvan, majd ird meg milyen.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27355) #56573440 válasza DNReNTi (#27354) üzenetére


#56573440
törölt tag

Aha jófej ;]

Annyira azért nem :DDD Több okból is ezt látom jelenleg célszerűnek, aztán majd megcáfolsz / tok

1: mivel nem a kínálat tetejét válogattam be, így igazából kezdőként nem igazán érzem azt, hogy a kieső 30-40 fps az osztana vagy szorozna valamit a szórakozásomban.

2: mivel nem a kínálat tetejét válogattam be, így a gearboxban sem a titánium alkatrészek vannak, talán egy hajszállal így tovább bírja a szerkezet

3: üzemszerűen, szerelésből élek, ha valamit nem borítottam még szét, az nem az enyém :D

4: ahova haverok járkálnak gyakrabban, az indoor, nagyon zárt, taktikus pálya. Hozott fegyver állításuk szerint akkor megy játékba, ha előtte kronózták az üzemeltetők. Ha átmegy viheted, ha nem bérelsz vagy mész haza. fájni nem fog, mert 10 méternél nagyobb lőtáv gyakorlatilag alig akad.

5: Eleve szét kell borítani az egészet alátétre ahogy látom, még a drágábbaknál is érdemes lehet, ha másért nem csavarrögzítőzni körbe amit lehet. Ezeknél meg akármi is lehet belül, eleve szarminőségű/túltolt zsírtól kezdve a sorjás fogaskeréken át a levegős rész rendes tömítéséig... Aztán ha érzek magamban erőt meg kedvet, még lehet hogy az aoe-t is megfaragom, hogy a dugattyú fogait ne zabáltassam fel a fogaskerékkel annyira hamar...

Majd írok, de annyira sok összehasonlítási alapom nincs, azért a belsejét dokumentálom ide, hátha valaki még majd rákíván.

(#27356) DNReNTi válasza #56573440 (#27355) üzenetére


DNReNTi
őstag

Jol latod a dolgokat szerintem. Annyit erdemes hozzatenni, hogy mar egy belepo szintu replika gearbox-a is vidaman elvan a 380-400 FPS-el, kabe orokke, ha szepen rendbe van rakva. Ettol fuggetlenul dicsiretes olyat latni, hogy valaki nem a ~399 FPS-t akarja elerni, vagy esetleg hekkerkedik es 420-as replikat visz be 400 alatt kronozva a jatekra, majd varr vegig vele 3 meterrol, sorozatban, epuletben, ahogy kell... :D

Mas:
Best buy! Ennyiert a hulyenek is megeri... :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27357) macilaci78 válasza DNReNTi (#27356) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért nem kell agyba-főbe dicsérni, mert a megengedett max fps alá akar épp-hogy beesni. Ahol 350 a határ, oda 350-nel akar menni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27358) #56573440 válasza macilaci78 (#27357) üzenetére


#56573440
törölt tag

Bocsi de szerintem félreértetted a helyzetet... Nem 349 vagy 350 a cél... Mondjuk szerintem nem is írtam sehol, de ez más kérdés ;) Annyi kéne, hogy ezzel ha kéthavonta rákívánok, akkor egy rugócserével be tudjak menni haverokkal pörögni egyet. Nem üzemszerűen tervezem, mert vennék -lehet veszek is majd- egy shotit inkább rá 200 fps körül és szórakozok egy jót.

Ha van ötleted hogy itthon hol találok gyengébb rugót teljesen nyitott vagyok a témára, mivel nincs kronóm, és kezdésnek sem biztos hogy vennék, illetve ilyen lőtávon a 300 vs 350 nem is látszik, így nekem nagyobb lelki nyugalom lenne a 300-320 fps mint a 340-345...

[ Szerkesztve ]

(#27359) Shingen


Shingen
addikt

Ezeknél az M4 mit kell nézni? Nekem szinte mind egyforma. ;]

Igazából a táig szinte mind ugyan olyan, amit látok különbséget az a cső hossz meg előagy hossz, illetve bár irányzék a tetején ami más.

Specna Arms nézem, belsejük állítólag mindnek ugyan olyan, csak a külső más, bár az is fentebb említetteken kívül majdnem ugyanaz. :U

風林火山

(#27360) Shingen


Shingen
addikt

Arról van vkinek tapasztalat ha kinéztél vmit GF-en de elfogyott, mennyi idő után pótolják?
Vagy pótolják egyáltalán?

風林火山

(#27361) macilaci78 válasza #56573440 (#27358) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Guarder SP80, Marui alap rugó az, ami 300 fps körülre érkezik. 300 fps-hez és 10 méteres lőtávhoz pont jó egy GBB is, Glock-hoz van is tusszett, 50-es tár, G18C sorozatot is lő.
Shoti érdekes kérdés, ami több csőből lövi a BB-t, azt gyakorlatilag nem lehet kronózni. Nekem kronóztak már 5 egymást követő lövésből 170-430 fps-t egy Maru M3-mal.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27362) macilaci78 válasza Shingen (#27359) üzenetére


macilaci78
nagyúr

M4-ek közt is van különbség.
Többféle tus van például. Lehet pimpelni az elsütőbillentyűt, sátorvasat is. Markolatokból is van választék.
Előagy sokféle van, szereléksínes, anélküli is többféle. A szereléksínre tehetsz bármit, a semmit pedig markolathéjakkal helyettesíted. Irányzékok tömkelege, integrált, szereléksínre való.
Upper lehet ris-es, vagy fix hordfogantyús.
M733 Colt Commando egy korai változat, HK416-ok a modernek, de alapvetően ezek is M4 variánsok, ha neked mind egyforma. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27363) Shingen válasza macilaci78 (#27362) üzenetére


Shingen
addikt

Látom a külsőségeket, de a belsejük az egyforma mindnek nem?

Amúgy ezeket néztem ki:
-SA-B05
-SA-V02
-SA-B11 URX
-SA-B02 SAEC
-SA-A09
-SA-V07
-SA-C09 CORE

Van róla vkinek tapasztalat?

[link]

[link]

Ez a 2 tetszik legjobban a felsoroltak közül.
Ezeknél az airsoftoknál számít a fegyver csőhossza mint az igai karabélyok esetén?

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#27364) DNReNTi válasza Shingen (#27363) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ha csak a Specna-t nezzuk, akkor szeriankent igen, egyforma a bele.

Nekem B05 SAEC van. Fasza. Nem olyan fasza mint a CM048, de fasza. A core szeriat en kerulnem inkabb. Nagyon muanyag a bele.

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27365) Shingen válasza DNReNTi (#27364) üzenetére


Shingen
addikt

Nem olyan fasza mint a CM048, de fasza.
Ezt aztán jól megmondtad. :DDD
Mivel jobb a cm048?

Ehhez az M4 melyik aski+töltő való ami még használható meg kell vmi aksi tároló doboz is ha jól látom, mert ezekhez még azt se adnak. :U

風林火山

(#27366) DNReNTi válasza Shingen (#27365) üzenetére


DNReNTi
őstag

Sokszor leirtam mar, most pontokba szedve ujra:

1. Mert AK, es en AK fanboy vagyok
2. Raadasul fem+fa, fem = nagyreszt acel
3. Maga a hopup szerkezet jobb konstrukcio
4. Csuszocsapagyas
5. V3 gearbox, gyarilag bika alkatreszekkel
6. Ebbol az elozo kettobol kovetkezik, hogy alig raforditassal nagyon eros lehetne, ha lenne ertelme, de nincs, mert a MASZ 400-nal leszabalyoz, de kivalo DMR alap. Lehet meg is epitem egyszer.
7. Kozel 2x hosszabb, jo minosegu belso cso
8. Olcsobb

Szepen rendbeteve ~390FPS-el, kb 55-60 meter hatekony lotavja van, nem hiszem, hogy az M4-nek valaha lesz ennyi.

M4-hez meg a dupla rud akku, 7.4-es lipo, es tetszoleges okostolto.

No de mi az az akksi tarolo doboz? :D

Szerk:
Ettol fuggetlenul a Specna M4 IS FASZA, de nekem a szivem csucske marad a 048. :)

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27367) jansky1 válasza Shingen (#27363) üzenetére


jansky1
senior tag

Látom, azért facebookon is feltetted ugyanezt a kérdést :DDD

(#27366) DNReNTi :

048-at dobozból kivéve mennyiből lehet rendbe tenni? Mit kell rajta csinálni? Erején gondolom kell állítani, 400 fölött van gyárilag.

[ Szerkesztve ]

(#27368) macilaci78 válasza Shingen (#27363) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Épp annyi különbség van az SA M4-ek belei közt, mint a Cyma AK-k belei közt.

A csőhossz messze nincs akkora befolyással a röppályára, mint az élesnél, de a fizikát nem lehet meggyalázni. Vegyél egy rövidet CQB-ra, rendszeresíts két csövet komplett hop up egységgel, meg egy csőhosszabbítót, vagy hangtompítót a hosszabb csőre, ha igényled. Bár szerintem felesleges flanc.

A linkelt fegyverek akkuja a tusba van vezetékezve, ebbe a tusba fér. A töltő egyszerű választás, egy Imax B6 töltő Ni-XX és Li-XX akkukat is. Akku tetszés szerinti, Ni-XX típusból inkább 9,6 V, Li-XX-ből kétcellás elég.

Az M4 és AK vonal közt műszakilag van különbség, de egy M4-ből is ki lehet hozni a hosszú távú stabil működést, főleg ebben az ársávban. Igen, az AK hop upja jobb konstrukció, a Ver3 GB is erősebb, de 400 fps egyáltalán nem merész elvárás egy Ver2-től sem. De nem szabad csak azért egyik, vagy másik fegyvert választani, mert a Counter Strike-ban az volt a favorit, vagy a Stargate-ben milyen jól mutatott a fiúk kezében. :D

Én M16 párti vagyok, mert tetszik és mert kényelmes a fogása, a mérete. Még inkább AUG. Az AK nem annyira, mert közel fogom bal kézzel, mint az M14-ot: a tárfészeknél jóformán a tárat, az AK tára pedig előre ívelt, nem olyan kényelmes és a tárfészek nem nyúlik ki a fegyvertestből, mint az M16-nál, AK-nál tényleg csak a tárat fogom és az nem egészséges.
De például az M14 nekem nem jön be annak ellenére, hogy jó fegyvernek tartom. De az alap agyazás miatt kényelmetlen jobb kézzel, nagyon szögben törik a csuklóm. Viszont pisztoly markolatos agyazással bármikor. De az EBR variáns megint el van kúrva, nagyon elöl van a súlypontja egyrészt a RSI-es fém előagy és a benne elhelyezett akku miatt, másrészt a semmi súlyú betolható válltámasz miatt.
P90 nagyon kellemes, kezes fegyver, de nekem rohadt kicsi. :D Az Mp5 is. :D Viszont érdekes módon az Mp7 és az UMP meg jó méret.

Ja igen, egy AK fémmel, acéllal, fával autentikus, egy M4 polimerrel és aluval. Mint ahogy G36-ből sem lesz fém testes. :D

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27369) macilaci78 válasza jansky1 (#27367) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az alap dolgok elegek. Tömítés, hézagolás, gríz helyett rendes kenés, hop up gumi. M110-zel lehet, meglövi a 405 fps-t is, M100-zal 380 körül tud lenni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27370) Shingen válasza macilaci78 (#27368) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi, mondjuk az SA M4-ekről is olvastam negatívumokat, hogy a V2 Gb nem a legjobb, meg át kell vezetékezni a Gb, mert vmi biztosítékot kell beépíteni a motor védelme érdekében.
valamint gyárilag nincs jól behézagolva a GB, meg erősebb aksinál túlpörgi a motor magát, stb.

Hát ha a kollégét nézem a cyma AK nem lehet ilyeneket olvasni v3 GB-ezek szerint jobb, még is olcsóbb a cyma, mint a SA.

風林火山

(#27371) Shingen válasza jansky1 (#27367) üzenetére


Shingen
addikt

Feltettem, de ott nem kaptam értelmes választ, pedig mindenki majdnem SA M4 tolja. :U

macilaci78 kolléga meg teljesen jól leírta...........

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#27372) macilaci78 válasza Shingen (#27370) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A biztosíték azért van, amiért az önmagát szétforgácsoló fogaskerék: védi a rendszer többi részét. Ha a fegyver nem lő és te nem húzod az elsütőbillentyűt, akkor nem lesz gond. Az enyémből én például ki is vettem. Sokan csinálják azt, hogy a kiégett biztosítékot nagyobbra cserélik, pl a gyári 10 A-t 25 A-re. Ez azt eredményezheti, hogy nem a bizti lesz a leggyengébb láncszem és valami más fog engedni. Elolvad a szigetelés és zárlatos lesz a fegyver, valamelyik kötés sérül, vagy a motor.

Ezek lőképes modellfegyverek, vagyis ugyanúgy néznek ki, mint az éles tűzfegyverek. Ez pedig determinál egy fizikai megjelenést, amibe be kell férnie a gearboxnak. A meghatározott forma adja a gearboxok verzióit és nem a műszaki fejlettségük.
Ver1 - Famas
Ver2 - M-szériák zöme, Mp5-ök zöme, G3-ak.
Ver3 - AK-k, G36-ok, Mp5K/PDW, AUG
Ver6 - P90
Ver7 - M14
Ezen felül vannak egyedi GB-ok, mint például az M249 esetében.

És nincs arról szó, hogy az M14 lenne az ultra GB tekintetében. :N

Nem azért lehet szükséges átvezetékelni a Ver2-őt, mert szar a ver2, hanem mert az adott gyártó silányabb kábeleket használt, nem olyan jó minőségű a tűzkapcsoló és képes kormozódni, égni, stb. Ami a Ver2 egyértelmű sajátja, hogy a gb orra képes letörni, mert a dugattyú egyszerűen lepüföli a helyéről. Vannak megerősített gb-ok, utólagosan felszerelhető idomok, amik ezeket megakadályozzák, amikkel 550-600 fps is elérhető üzemszerű működés esetén. 400 fps-ig egy jó minőségű standard gb is elég.
A hézagolást minden fegyvernél érdemes átnézni, ez ilyen. Vannak önhézagoló szettek, illetve készre szerelt fogaskerékszettje pl a Modify-nek. Azokkal ilyen gond nincs.

Említették itt előnyként a csúszócsapágyat... A csúszócsapágy hagyományos sebességű rendszernél előny lehet, mert nagyobb terhelést bír el. A golyóscsapágy nagyon pici alkatrészekből áll, sérülékenyebb, de kisebb gördülési ellenállása révén nagyobb tűzgyorsaság érhető el vele. Nyilván nem önmagában, de elősegíti a többi komponens munkáját. De egy átlag sebességű rendszerben 400 fps-ig ez is bírja. 2000-es ROF-ot meg nem építesz erősebb fegyverrel. :N

Egy szó, mint száz: M4 vonalon is vannak jó és tartós replikák, ez ne tartson vissza.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27373) Shingen válasza macilaci78 (#27372) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi, ismét egy velős választ kaptam. :B
Így már érthető pár dolog számomra.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#27374) Shingen válasza DNReNTi (#27366) üzenetére


Shingen
addikt

No de mi az az akksi tarolo doboz?

Erre gondoltam:

Nem tudom valós fegyvereken ez mi célt szolgál ez a doboz mert láttam már rajtuk, de olyan mintha lézeres célzó lenne.

風林火山

(#27375) macilaci78 válasza Shingen (#27374) üzenetére


macilaci78
nagyúr

AN-Peq doboznak hívják, lézerirányzék, infravető, lámpa, egy kombinált eszköz, akár többféle hullámhosszon is dolgozik. Mint említettem volt, a korábban linkelt fegyverek betolható tusában elfér az akku.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27376) DNReNTi válasza jansky1 (#27367) üzenetére


DNReNTi
őstag

A CM048-ba mindenkepp kell egy uj hopup gumi (szokasos, jol bevalt zold G&G), es egy O gyurus alu nozi (SHS short), valamint egy M100-as rugo, meg persze rendbe kell tenni, eleg nagy mocsok van benne gyarilag. Ezen felul minden mas opcionalis, es jobbara felesleges. Mondom ezt azutan, hogy en nagyon sokat mokoltam mar vele, de igazabol, jo ahogy van.

Specna M4:
Csak a SAEC-rol tudok nyiltakozni, abban jo vastag low resistance szilokabelek vannak, semmikeppen nem cserelnem, jo ahogy van. Aminek upgradelt bele van, abban mar O gyurus nozi van, egy hezagolason, kenesen, es egy uj gumin kivul semmi nem kell bele.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27377) jansky1 válasza DNReNTi (#27376) üzenetére


jansky1
senior tag

Kicsit sajnálom, hogy előző GF akcióban nem vettem meg 150 Eur-ért. :U
Gyári akksija, töltője jó?

(#27378) DNReNTi válasza jansky1 (#27377) üzenetére


DNReNTi
őstag

Jo, en 2 ev utan csereltem lipo-ra. Akkor kezdett szarakodni, de siman lehet, hogy csak a 'ratoltesekkel' tettem tonkre. Egyebkent ja, sajnalhatod is. :D En akkor huztam be az AKM verziot. Igy lehet majd az AK74-bol DMR, aminek nem sok ertelmet latom airsoftban, de nem baj, DMR gepem meg nincs. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27379) jansky1 válasza DNReNTi (#27378) üzenetére


jansky1
senior tag

048M-ben kevesebb a fém nem ?

(#27380) DNReNTi válasza jansky1 (#27379) üzenetére


DNReNTi
őstag

Rovidebb, ezaltal rovidebb a belso cso is, kicsit masabb a tus, kevesebb a hely az akkunak, mas kulonbseget en meg nem vettem eszre. Picit konnyebb az AKM.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27381) Nereyn


Nereyn
tag

Még egy körös kérdésem van a sniper replikáról.

Kérdeztem itt régebben a cyma snipert, de mondtátok hogy inkább a&k s24 eddig okés is csak próbálok mindennek utánanézni és most döntöttem el hogy az a tipikus "most vagy soha" :D

Nem az s24 lesz, nem találok sehol...
Most a Specna SA-S01A-t néztem ki gunfire.pl csodás weboldalon[link] (haverokkal rendelünk + röbbet nem szánnék rá csak a replikára)

Van valakinek tapasztalata/véleménye bármi erről, főleg a bele érdekelne hogy milyen lehet.

Az M4-nek szép a belseje ahoz képest, azért is gondolom hogy ez sem lehet olyan rossz.

Előre is köszi :)

Mellék kérdés, G36-ra milyen optikát javasoltok ami egy kicsit is nagyít (tehát nem red-dot szerűség) ? Most 552-es holo van de kezd besz*rni, most nyíltal játszok, azzal se rossz, de azért jó lenne valami rá.

(#27382) DNReNTi válasza Nereyn (#27381) üzenetére


DNReNTi
őstag

Tessek, itten van.
Csak at van dobozolva a TG sajat markajara, de ez egy az egyben az A&K S24.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27383) Nereyn válasza DNReNTi (#27382) üzenetére


Nereyn
tag

Király, köszi :D
Már csak rendelének kéne összejönnie hogy ingyen legyen és szerintem beruházok rá :D

(#27384) DNReNTi válasza Nereyn (#27383) üzenetére


DNReNTi
őstag

Par nappal korabban meg lett volna ra 10%-os kupon, kabe pont kiadta volna a szallitasi koltseget.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27385) Nereyn válasza DNReNTi (#27384) üzenetére


Nereyn
tag

Ilyen az én szerencsém, mindig így járok 😀

(#27386) DNReNTi válasza Nereyn (#27385) üzenetére


DNReNTi
őstag

Tessik figyelni az akciokat, ha vasarlast tervezel! ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27387) #56573440


#56573440
törölt tag

Na csak beszálltam én is :D

A "tompító" "ingyé" volt, csak nem hagytam ott, sokat nem lesz rajta. Ha megjön a rugó szétszedem, aztán meglássuk. G&G CM18 MOD 1 egyébként.

Tudom hogy "parasztvakítás" de nagyon bejött ez az utolsó bb-t is kilövi és nem szórod ki az utolsó párat móka.

[ Szerkesztve ]

(#27388) DNReNTi válasza #56573440 (#27387) üzenetére


DNReNTi
őstag

Udv a klubban, talaltmegadasban gazdag sok jo jatekot hozza!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27389) #56573440 válasza DNReNTi (#27388) üzenetére


#56573440
törölt tag

Köszi:)

Egyébként még kaptam mellé egy "szpórollert" is.

Kissé nagyon öreg, papírmentes úgyhogy azt meg kell csinálni még majd, Szemre nekem KJW M700 lesz...

Kissé nagyon elhanyagolt állapotú, de ingyé' lesz belőle egyszer majd valami:D

(#27390) DNReNTi válasza #56573440 (#27389) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ingyen mar a tavcso miatt is megerte. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27391) #56573440


#56573440
törölt tag

Buta kérdés lenne még :)

Ruházat... Ahogy nézegetem softair-en a régebbi dresscode-okat, elég változatos ruhatár kb alap... Van reális esélye annak, hogy 2-3 szettel azért le lehessen fedni ezt a kérdéskört indulásnak?

(#27392) macilaci78 válasza #56573440 (#27391) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Indulásnál egy tereptarka, vagy zöld elég szerintem. Nagyon hardcore realsim kell ahhoz, hogy ilyen ruhával ne engedjenek játszani egyik csapatban sem.
Ha persze te mindenáron Spetznaz akarsz lenni januárban, februárban GNG, márciusban tengerészgyalogos, áprilisi BHD-on a lelőtt pilóta, aztán tálib, később pedig terrorista civilben, akkor az bizony zsebbenyúlós ruhatárat fog kívánni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27393) Balika23hun válasza #56573440 (#27391) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

A legtöbb dress kódos játék úgy nézz ki hogy az egyik oldalon civil ruhások(vagy egyszínű katonai pl oliv zöld) a másikon meg terepminta. Szóval ha szerzel vmi játszós ruhát shemagh-al meg egy terepruhát pár kiegészítővel (bonnie kalap vagy sisak) bőven el leszel a legtöbb játékon. A ritkább eset hogy egyik oldal nato terepben van a másik meg orosz terepben. Ott fontos hogy legyen megfelelő fejviseleted.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#27394) Nereyn válasza DNReNTi (#27386) üzenetére


Nereyn
tag

Az lesz :D
de lehet előtte még egy shoti be fog ugrani a G36 mellé :DDD

(#27395) DNReNTi válasza Nereyn (#27394) üzenetére


DNReNTi
őstag

Na tessek, ha veszel egy S24-et meg melle egy shotgun-t mar nem kell sok a free postahoz! :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27396) macilaci78 válasza DNReNTi (#27395) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igazából semmi sem kell, csak van a kosárban már néhány póttár, shelltartó, BB, rugó. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27397) DNReNTi válasza macilaci78 (#27396) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ugy-ugy, valahogy mindig bekerul a kosarba plusz ket-harom dolog, amit amugy nem akarok megrendelni. :DDD Varazslat.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27398) Nereyn válasza DNReNTi (#27395) üzenetére


Nereyn
tag

Jó is lenne, de perpill csak az egyik férne bele a költségvetésbe :D bááár kitudjaaa :D

szerk.: meg sok fegyvert nem akarok tartani, mert ritkán jutok ki játékra sajna :(

Macilaci: az a baj ezekkel mindig így járok, még egy tár, de akkor már inkább 2 legyen mit cserélni, meg ez, meg az :D és már bőőven ingyen posta :D

[ Szerkesztve ]

(#27399) DNReNTi válasza Nereyn (#27398) üzenetére


DNReNTi
őstag

Pont igy jartunk most. Akartunk rendelni par aprosagot, aztan szerintem legalabb 2x annyit koltottunk mint akartunk... :N

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27400) Shingen válasza #56573440 (#27387) üzenetére


Shingen
addikt

Zsír új, vagy használtan vetted?

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.