Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27801) #56573440 válasza b0bcat (#27800) üzenetére


#56573440
törölt tag

Az a vicc, hogy feltettem párhuzamosan airsoftosok fb topikban és ott azt írta egy srác, hogy ő is pont innen rendelte nemrég, megjött meg minden. Már csak a gyártótól függ, mert nem egyértelmű hogy a gyári "hangerősítő" alatt az orrában mégis mit rejt a külső cső. Van ahol méla csöndölés van, valahol olvastam hogy 14.5 és azt is hogy 14 cw. Na most nekem 14 ccw kéne, és nem tűnik megoldhatatlannak ebay szerint, egy sima adapterrel át lehet forgatni, csak tudni kéne hogy valójában mi van :D

(#27802) b0bcat válasza #56573440 (#27801) üzenetére


b0bcat
addikt

Rájöttem a trükkre: ez egy San Marino-i bolt, tehát nem EU tag, vagyis sarcot (27% áfa + vámeljárási díj) kell fizetni a rendelés után. :W

Így már más a leányzó fekvése. A 110 ajrós cucc a 25 ajrós szállítás mellett kb. 57 ezer forintra jönne ki, ami 170 ajró + GLS shipping árnak felel meg a GF-ről. :(((

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27803) #56573440 válasza b0bcat (#27802) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Rendelnivaló, de azokkal a tárakkal ajánlom amivel a képen is van. Mi is innen vettük. San Marino-i, de EU-ból küldik."

Ez jött fb-n, vaszeg ők trükköznek az áfával... Egyébként 174 eur a fegyver, de jah nagyjából az áfa a difi közöttük... gf-ről is lehetne ha lenne, de nincs, főleg hogy ne fossak hogy mégis fizetni kell utána, pláne hogy akciós amióta nincs :D

[ Szerkesztve ]

(#27804) b0bcat válasza #56573440 (#27803) üzenetére


b0bcat
addikt

Azt állítja valaki, hogy rendelt onnan, és nem kellett áfát fizetnie? :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27805) #56573440 válasza b0bcat (#27804) üzenetére


#56573440
törölt tag

:K

[ Szerkesztve ]

(#27806) #56573440 válasza #56573440 (#27805) üzenetére


#56573440
törölt tag

Az oldalnak írtam:

Hi the goods are shipped from Italy
so it's like buying in europe

Úgyhogy ez így ennyi. Valszeg tényleg az van, hogy ők valahogy kiseftelik az áfát...

(#27807) DNReNTi válasza #56573440 (#27806) üzenetére


DNReNTi
őstag

MInt a szlovak cukor. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27808) #56573440


#56573440
törölt tag

Nem voltam oda eddig az ak-ért, de ezek már nyami kategóriát nyaldossák, a renderkép kifejezetten kéne :D

De egy VSV-338 is ellóghatna a falon egye kutya ;]

[ Szerkesztve ]

(#27809) drzozo


drzozo
senior tag

Na ilyenre sikerült megkötögetni pár hónap alatt. :D

Megjöttek a műlevelek rá, most így néz ki.

De van még egy jó pár darab levél. :DDD (Ezek csak rá lettek dobálva...)

Elég elb'szottul néz ki így kiterítve, de szerintetek tegyek még rá? ;]

[ Szerkesztve ]

(#27810) Shingen válasza drzozo (#27809) üzenetére


Shingen
addikt

Szerintem szedd le túl élénkek.

風林火山

(#27811) drzozo válasza Shingen (#27810) üzenetére


drzozo
senior tag

Tökölön felavattam múlt héten szombaton műlevelek nélkül.

Nagy sötét volt, teljesen elütött a növényzettől. Le kellett törögetnem ágakat az ottani fákról.

Lehet a világosakat kiszedem, és helyükre beteszem a sötét páfrányt.

A kész Helikon Tex-eset látnád élőben, na az még jobban elüt.

[ Szerkesztve ]

(#27813) DNReNTi válasza drzozo (#27812) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ugyan ilyen padloburkolo van a konyhankban. Zalakeramia? :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27814) #56573440


#56573440
törölt tag

Végre némi reszelés árán, de sikerült felhergelni a hi-capa 5.2-es elsőrészét és a tracert is egyszerre :DDD Mivel az egész külső cső mozog, így le kellett szedni az elejéről a tüskéket, de így már nem akad el, és a csővet se húzza le a tracer végre... Nomeg nagyon operátor:D Este teszt ;]

(#27815) drzozo válasza DNReNTi (#27813) üzenetére


drzozo
senior tag

Nem tudom, albérlet, egy hónapja költöztünk be. :DDD

(#27816) szbalogh válasza macilaci78 (#27776) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó napot! Úgy 7-8 éve nem játszottam de most kedvet kaptam :DDD
Cyma aeg-emhaz vett Firefox lipo akku ennyi idő után szegről levéve majdnem teljesen töltött :)
Nézem lehet-e kapni Meister Glockot de annyiért már WE is van. Emlékszem anno 25 dollárért hoztam be darabját. De hülye voltam, hogy eladtam... :W

Stefnitsr kolléga nyomja még?

Nick: HE_Storm

(#27817) szbalogh válasza stefanitsr (#19852) üzenetére


szbalogh
őstag

haha ez volt az utolsó játékom... amin egyet se lőttem :DDD

Nick: HE_Storm

(#27818) szbalogh válasza DNReNTi (#27813) üzenetére


szbalogh
őstag

Inkább a jobb felső sarokról mesélhetne kicsit :D

Nick: HE_Storm

(#27819) drzozo válasza szbalogh (#27818) üzenetére


drzozo
senior tag

Miután meglátta a "bokrot", szerintem megingott a bizalma felém, hogy ez se teljesen normális. :DDD :N

Egyébként ma megjött a Pencott Greenzone szett is, kva jó:

1

2

[ Szerkesztve ]

(#27820) DNReNTi válasza szbalogh (#27818) üzenetére


DNReNTi
őstag

Hazas ember vagyok, fel sem tunt. :DDD

Amugy meg welcome back. :K

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27821) DNReNTi válasza drzozo (#27819) üzenetére


DNReNTi
őstag

Rajos a szett!
Aztan sok jo jatekot hozza.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27822) jansky1 válasza drzozo (#27819) üzenetére


jansky1
senior tag

Zokniban cask CQB-t nyomsz, vagy terepen is ez megy ? :D

(#27823) apholyon


apholyon
aktív tag

Üdv ismét! Sajnos ki kellett hagyjak pár hónapot (autóbaleset), de holnap újra kezdem a lövöldözést. De a lényeg: újra fellapoztam a twg-t, és talán emlékeztek, A&K S24-et akartam tavaly, az most 82 EUR. Remegett is a kezem, hogy megrendelem, de ahogy láttam frissült a kínálat. Még mindig az A&K az ajánlott? Láttam a Cyma-tól CM700-at (142 EUR), illetve APS-től APM40A3 (111 EUR), illetve ennek a tuningolt verzióját (143 EUR). Ezek mit tudnak az árukért? Vagy maradjak bátran az S24-nél?

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#27824) apholyon válasza drzozo (#27819) üzenetére


apholyon
aktív tag

Komoly, magában is, de az álcával n1. Honnan rendelted?

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#27825) drzozo válasza apholyon (#27824) üzenetére


drzozo
senior tag

Bladeshop-ból rendeltük csapatszinten.

Ma avatjuk Imrén, már várom nagyon. ;]

(#27826) DNReNTi válasza apholyon (#27823) üzenetére


DNReNTi
őstag

Vigyed az S24-et, foleg ennyiert!
Ez mar ujabb generacio, passzosabb a kulso cso, jobb a hengerfej es nozi, uj a dugattyu, es ha szerencsed van spacer is van benne! Eddig is best buy volt, most foleg.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27827) DNReNTi


DNReNTi
őstag

KJW M9 update:
Volt ma egy kis plusz idom, igy szetkaptam alaposabban a pisztolyt. A nozi-henger egyseg eleg darabosan mozgott a dugattyun, szoval lebontottam, kitakaritottam es atsziloztam, illetve lecsekkoltam a ket nozi rugot, hogy minden okes e. Osszerakas utan 3 tarat lottem el, adagolasi hiba nelkul. Je!

Arra gondolok, hogy mivel vagy 5 honapig nem hasznaltam miutan megszuletett a lanyom, igy kicsit beszaradt a dugattyu. Mindegy is, most nukodik, jovoheten "elesben" is tesztelem. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27828) apholyon


apholyon
aktív tag

Gázos pisztolyból GG vagy CO2 és miért? Ajánlott márkák?

KJW M9, M9 Vertec (nem tudom mi a különbség) és KP-13 néztem. Formára mindkettő bejön, az M9-ek viszont csak GG, utóbbi CO2 és GG-vel is megy.

Előre is köszi! :R

Jav.: néhány helyen azt írják az M9-esek is mennek CO2-vel.

[ Szerkesztve ]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#27829) drzozo válasza apholyon (#27828) üzenetére


drzozo
senior tag

Az enyém is sima és CO2-es tárral használom. :R

(#27830) apholyon válasza drzozo (#27829) üzenetére


apholyon
aktív tag

Akkor gondolom csak a forma dönt, tesztek szerint hasonlóan jók. Mondjuk ráér, ez egy későbbi vétel lesz, most egyelőre beérem a puskával :DD

Múltkor rendelt ismerősöm, úgy megúsztam volna a postaköltséget, de még így is megéri és egyébként is már régóta fenem rá a fogam. :DDD

Rugó gondolom még mindig nincs méretben hozzá...

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#27831) #56573440 válasza apholyon (#27830) üzenetére


#56573440
törölt tag

A co jobb kulteren ha nem nyár van, meg eleve nagyobb a nyomás, erősebbek jellemzően.

Gg-t használok spec azért, mert jellemzően indoor használom sokat cqbn. Ott nem árt ha nem kör közepén fogy el a gáz, rá tudok könnyen tölteni, és a hőmérséklet mindig jó hozzá...

(#27832) macilaci78 válasza b0bcat (#27800) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Paypallal lehet fizetni. Ha meg se jön, az a legtisztább. Ha megjön, van 30 nap nyúzni a replikát és full refund alá nem adnám...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#27833) macilaci78 válasza drzozo (#27809) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hát, ez szar. ;] Már bocs, de olyan játékteret nem láttam, ahol ez nappal rejtene. :N
Egyik ismerős professzionális ghilieket készít, veszi a fonalat és maga festi. 2-3 barna árnyalat, ugyanúgy többféle zöld, stb. Az a trükkje, hogy egy csomóra is többféle színt teszel, ettől nem lesz kontrasztos.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#27834) DNReNTi válasza apholyon (#27830) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ez a video kell neked. ;)

Amugy ha nem akarsz szarakodni az S24 rendberakasaval / tuningjaval, keresd Palla Barnabast Facebook-on, eleg jo ar/ertek aranyban kinalja a rendberakas, es tuning szolgaltatasat. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27835) macilaci78 válasza DNReNTi (#27834) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én Glock vonalon gondolkoznék egy komolyabb GBB-ben. Green gas, tuning szelep, rugók, dugattyú, stb. Feltétel, hogy CQC tok legyen hozzá és Glock 17-hez használt tárakkal menjen.
Tennék mellé fém szánt, kamrát, stb.

Marui Glock 17-et nem látok már, mi az, amiből egy stabil, precíz, tartós replikát lehet építeni és nem .45-ös kaliber replikája?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#27836) DNReNTi válasza macilaci78 (#27835) üzenetére


DNReNTi
őstag

Mibe se kerulne a szett vagy harom tarral. :D
~600 euro, ha hasrautok es tippelek :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27837) macilaci78 válasza DNReNTi (#27836) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tárak vannak a Marui Glock Advanced-hez, de hiába kényelmes fegyver, műanyag gyorstok nincs hozzá. Így vennék mellé egy Glock 17/19/34-et, aminek már picit megcibálnám a bajszát.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#27838) #56573440


#56573440
törölt tag

Eztete láttátoke? Amoeba fórumba tették ki, hogy biztosúr én nem fegyverrel mászkálok, ez a powerbank tartója :DDD

Egyébként meg hozta a posta :D

Beteg jó hangja van és a mikrokapcsolós elsütő azért jóság :D Már csak egy programozó kell majd valakitől pillanatokra, hogy a sorozatot hármas lövésre állítsam. Mondjuk nyaljanak sót, hogy ezt nem lehet másképp megoldani...

[ Szerkesztve ]

(#27839) b0bcat válasza #56573440 (#27838) üzenetére


b0bcat
addikt

Nekem van programozóm. ;)

U.i.: Honnan rendelted? Az olaszoktól?

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27840) #56573440 válasza b0bcat (#27839) üzenetére


#56573440
törölt tag

:K annyi volt amennyit mondtak. Tnt házhoz hozta, és annyi.

Első körben futok a bázison egy kört, aztán ha nem és pesten vagy írok pmet ;)

[ Szerkesztve ]

(#27841) molnartibor


molnartibor
tag

Sziasztok!

Vasárnap elcsábultam és megrendeltem az első fegyveremet: 1911. Későn találtam a topicra van valami gyerekbetegsége neki amivel számoljak vagy vagy azt a havi pár játékot fogja bírni hosszútávon? Elsődleges fegyvernek használnám egyelőre.

Üdv:T

(#27842) macilaci78 válasza molnartibor (#27841) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hát, nem is tudom, hol kezdjem...
Erősen addiktív szórakozás. Egy tár nem lesz elég elsődleges fegyverhez, 1-3 kellene még. Tok, tárakhoz is, valami málhaöv...
A megfelelő védőfelszerelésről ne feledkezz meg!

Fegyver karbantarása: ha jól látom, CO2-es verziót vettél. Szilikonspray, vagy olaj legyen kéznél. A CO2-ben nincs adalékanyag, ami a rendszer kenését adná, így ezt neked kell megtenned. Tiszta környezetben mondjuk 500 lövésenként érdemes kitakarítani a fegyvert, poros, koszos, párás környezetben játékonként.
A gumi, műanyag alkatrészek keveset kapjanak, de a többiről is legyen visszatörölve. Ha már szabad szemmel látható szilikonréteg, esetleg csurgás van, abban megül a por és nehezíti az alkatrészek mozgását.
A csövet kivéve tisztítsd a lövedék menetirányáénak megfelelően. Kaptál hozzá tisztítópálcát, a tű fokához hasonló nyíláson keresztültolsz egy csík papírtörlőkendőt, szilikonozod és csavaró mozdulattal végigtolod a csövön párszor, letekert hop up mellett! A cső belül fényes, sima, hullám és karcmentes legyen!

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#27843) molnartibor válasza macilaci78 (#27842) üzenetére


molnartibor
tag

Ezeket rendeltem: KJW-1911 | Glasses | Magazine | Maszk | CO2 | Gyorstöltő

Ruhát még nézek majd valamit de az egyszerübb azért, aztán ha tényleg kevés lesz a +1 tár akkor majd veszek még. :) Fegyverrel magával kapcsolatosan van valami infó? Köszi az infót, szilikon olajam van akkor majd azt használom.

Még annyi hogy Gunfire.pl -ről mennyi idő a kiszállítás, (GLS és vasárnap lett kifizetve) jelenleg annyit ír hogy "Packed". Gondolom más teendő nincs vele, csak várni a csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#27844) macilaci78 válasza molnartibor (#27843) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó a pakk. A ruhához: mindenképp hosszú szárú öltözetet vegyél, zubbonyt is és kesztyűt is érdemes. A nyílt bőrfelület sérülékenyebb, inkább egy réteg vékony ruha nyáron is. :K Military shopokban vannak használtak is, menj be, próbáld fel, guggolj is le benne. Tereptől függően lábbeli, javasolt a magas szárú fűzős cípő, vagyis bakancs. Általános tapasztalat, hogy a német harckocsibakancsban kényelmesen forog a lábfej, de tartja a bokát, nem meleg nyáron sem. Gyöngyvászon, hasított bőr bakancsok is vannak, pl Altama klónok, ezt hordom nyáron. Télire bőr bakancs valami téli talpbetéttel és sízokni nekem tökéletesen bevált.

A KJW fém pisztolyai igazi igáslovak, tartósak, szerethetőek, van alkatrész-ellátottság, ha kellene. A .45-ösöknél a markolatbiztosító tudja megadni magán és a szánbiztosító jobb oldali karja tud leesni. Egyik sem teszi használhatatlanná a fegyvert.
Táranként érdemes beruházni egy-egy szelepgumira és ha komolyan gondolod, akkor szelepkiszedő szerszámot is érdemes venni, vagy faragni.

Lengyel shopokból hamar megjön a csomag, 3-5 munkanap az általános tapasztalat. Minden lépésről tájékoztatnak e-mailen és kapod a ragszámot is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#27845) wandor0930 válasza molnartibor (#27843) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Az a tár tuti kompatibilis vele?
Nem igazán hasonlít a gyárira.

(#27846) molnartibor válasza wandor0930 (#27845) üzenetére


molnartibor
tag

Rákérdeztem a shop-nál és ezt a tárat mondták hozzá elvileg. Szóval remélem, max eladom vagy visszaküldetem! :D

[ Szerkesztve ]

(#27847) kovacszk válasza wandor0930 (#27845) üzenetére


kovacszk
senior tag

Biztos hogy nem, az egy kp-05 (hi capa) tár. a 1911 MEU abba vékony tárak kellenek.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#27848) macilaci78 válasza wandor0930 (#27845) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem, az a KP-05 replikához való. Annak szélesebb a markolata, ezért a tár is szélesebb, körbeöleli a patront.
Az 1911 gyári tárja kecsesebb a markolat miatt.
Az csak hab a tortán, hogy a megnevezés green gas tárra utal, míg a leírás és a kép is CO2-re. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#27849) molnartibor válasza macilaci78 (#27848) üzenetére


molnartibor
tag

Jogos felhívtam őket, nagyon segítőkészek voltak kiszedik a tárat a rendelésből és visszautalják a pénzt a paypal-re! Köszi srácok.

(#27850) macilaci78 válasza molnartibor (#27849) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Írj nekik egy e-mailt, hogy a tár továbbra is érdekel, legyenek kedvesek értesíteni, ha újra elérhető lesz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.