Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) DNReNTi válasza mima1017 (#27899) üzenetére


DNReNTi
őstag

Azert arra keszulj fel, hogy az alap fegyver aranak tobbszoroset kell majd rakolteni. :) Egyszerre. Csak egy elsutoszerkezet kerul annyiba mint az egesz fegyver. Nem lebeszelni akarlak rola, csak jo tudni. Amugy meg ezen az aron kabe mar hozzajutsz egy Bar-10-hez, ami teljesen VSR10 klon. Ha mar mindenkepp ez az irany, akkor en is azt valasztanam. Amugy meg S24.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27902) mima1017 válasza drzozo (#27900) üzenetére


mima1017
tag

Csak ki lett bontva. 25000 körül

(#27903) mima1017 válasza DNReNTi (#27901) üzenetére


mima1017
tag

Nincs konkrét irány, hogy csakis VSR10-ek. Csak nézelődök még egyelőre, AEG, AEP, és GBB mellé szeretnék egy nagytesót is :D

(#27904) DNReNTi válasza mima1017 (#27903) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ha a penz szamit, es tudsz komprumisszumot kotni, akkor az S24 egy nagyon jo valasztas, mindennel egyutt megall mondjuk 50-55 ezer forintban, ugy hogy mar ki lehet vele menni jatszani.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27905) b0bcat


b0bcat
addikt

A játékosok kb. 99%-ánál egyszerű pénzkidobás sniper puskába fektetni. Mondom ezt úgy, hogy az első játékomra sniper-t (is) vittem magammal (és még sikerélményem is volt vele). :DDD

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27906) macilaci78 válasza mima1017 (#27896) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csak a példa kedvéért:

Egy tuning Lada, amit szép apránként kipofozol és a krómcsíkokkal kezded, vagy egy fapados B6 Passat gyárilag krómkeretes ablakokkal...
Már értem, miért dilemmázol.

DNReNTi: milyen kompromisszumokat követel egy M24/S24 egy VSR-10/BAR-10 fegyverrel szemben?

b0bcat: a maradék 1%-nál, de az legalább érvényesülni tud vele. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27907) DNReNTi válasza macilaci78 (#27906) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ha esszeru keretek kozott tartod a koltsegvetest, akkor nem lesz olyan fasza es konzisztens, mint egy VSR10/Bar10/SSG24, de a hopup kamra miatt, lehet egyebkent sem lenne az soha. Ettol fuggetlenul meg tok szuper lesz, de nemileg elmarad a csillagromboloktol. Ha ezzel ki tud bekulni az ember, akkor harmad aron lehet egy szuper fegyvere.

Egyebkent az enyem most ~95-100 meterre ello - nyilvan jatekon ezt soha nem fogom tudni kihasznalni, illetve eleg nagy mak is kellene, hogy ilyen tavolsagrol emberalakot elsore meglojjek. Igaz, ez mar nem is 50k-ban van.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27908) mima1017 válasza DNReNTi (#27907) üzenetére


mima1017
tag

Akkor lényegében, maradjak a VSR-10-eknél, jobban alakítható, tuningolható mint a társai.
Jól értelmezem ugye? :D

(#27909) DNReNTi válasza mima1017 (#27908) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nem jol ertelmezed. :)
Ha szamodra csak a 100% az elfogadhato, es erre meg is van a penzmagod (~170k+), akkor JG Bar10 / TM VSR10. Ha ki tudsz bekulni csak 95%-kal, akkor meg lehet uszni sokkal kevesebbol. Egyeni preferencia.

Szerintem annyival nem jobb egy szenne tuningolt VSR10, mint amennyivel tobbe kerul, de ha van ra keret, akkor miert ne!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27910) macilaci78 válasza DNReNTi (#27907) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A pontosság két tényezőből áll, ahol az egyik a fegyver, a másik a lövész.
Az airsoft fegyverrendszer konstrukciójából adódóan alkalmatlan arra, hogy 50-60-80-100 méteren 10-ből 10-szer célba találjon.

Olimpiai esélyes légpuskás céllövővel beszélgettem párszor, 50 méterről a saját fegyverével állásból 10-ből 10-szer bármely testtájékot eltalál. Fej, kézfej, lágyék, stb. Szem, orr, fül, bal here már nem vállalható ilyen távon.
100 méteren 10-ből 10-szer torszót mer vállalni, ettől kisebb cél állásból már szerencse.
Ez egy képzett lövész, olimpikon, egy komoly fegyver (személyre alakított, 800k az alapfegyver, 1 milla a cső, mert a gyári korlátozza a lövész képességeit, stb), egy komoly ruha (szó szerint megáll a sarokban, tartja a derekat és a felső testet) és azért nem műanyag gömblövedékkel, huzagolatlan csővel...

Én elfogadom, hogy valaki kimért 100 méteren egy springerrel, vagy aeg-gel 10-ből 10-szer emberalakot meglő szabadban, de akkor pályát tévesztett, mert ebből legálisan urasan meg lehet élni. :o

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27911) macilaci78 válasza mima1017 (#27908) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Válaszd külön a tételeket: van a fegyver és annak pontosságáért felelős cucc és van a sallang.

Az előbbit M24 vonalon jóval olcsóbban megkapod a konstrukció engedte műszaki színvonal plafonján, mint Vsr-10 vonalon. Utóbbi, mint a távcső, bipod, szíj, stb meg egyforma.
És itt jön az, hogy 8/10, vagy 10/10 találatod van adott távolságon, ellenőrzött körülmények között. Játékon persze ez egységesen 5/10-re esik, mert adrenalin, mozgás, elfújta a szél, nem adta meg, megpattant egy fűszálon, stb...
Van egy pár barátom, szeretettek sniper poziban játszani, jók is voltak, M24, Vsr-10, melyiknél melyik, ghilie, stb. Had ne mondjam, hogy egy Mk23 GNB-vel gyaláztak le nem egy rajt... Nem a fegyveren múlik, hanem a helyzetfelismerésen és a mozgáson. Egy snipernek nem lőnie kell tudni, hanem eldönteni, hogy mikor és mire.

Lehet 100 méterre egy 4-5 fős raj, akire rálősz. Az első még talál is, a másodikra már észrevesznek, fedezékről fedezékre rád másznak és 40 méterről kilocsolnak, közben meg medikelnek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27912) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok!Látom mostanság nagyon nyomják ezt a titan gatet .Most vegulis mi a kulonbseg ezek kozott ? Mert arban latom elgeg nagy .(Jefftron,Grizzly ,titan) Köszi a segitséget elöre is.

(#27913) DNReNTi válasza kiki22 (#27912) üzenetére


DNReNTi
őstag

A JeffTron oldalan vannak osszehasonlito tablazatok az egyes verziok kozotti kulonbsegekkel. Nekem egy sima mosfet-em van toluk, tobbiekkel meg nincs tapasztalatom. Az arbeli kulonbseg nyilvan a teljesitmeny, es tudasbeli kulonbsegeket hivatott reprezentalni. Egy sima mosfet es egy programozhato, minden foldi joval felruhazott, gearbox-ba, az elsuto helyere epitheto komplett elektronika kozott, azert lassuk be indokolt a jelentos arbeli kulonbseg. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27914) kovacszk válasza kiki22 (#27912) üzenetére


kovacszk
senior tag

Alapvetően az elsütésben van különbség, a jefftron mikrokapcsolós (hajlamos is törni), a grizzly mágneses, a gate titan pedig optikai érzékelős. Egyértelműen a titan a legjobb szerintem, természetesen az a legdrágább is, viszonylag könnyű beépíteni. A grizzly nagyon jó lenne de a mágnesekkel sokat el lehet szórakozni, ha egyszer összeáll nagyon jó az is. Mindegyik volt már kezemben, grizzlyt is használtam sokat, most titan van éppen. Ami miatt én szeretem az a nagyon finom elsütés, pár mm-es mozdításra már süt, mivel elektronika vezérli az egyest nem pedig a cut off leveler pöcögtetheted amilyen gyorsan csak tudod (azóta nem lövök sorozatot),

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#27915) b0bcat válasza kovacszk (#27914) üzenetére


b0bcat
addikt

"Ami miatt én szeretem az a nagyon finom elsütés, pár mm-es mozdításra már süt, mivel elektronika vezérli az egyest nem pedig a cut off leveler pöcögtetheted amilyen gyorsan csak tudod (azóta nem lövök sorozatot),"

Ugyanezért szeretem az Amoeba/Ares-féle EFCS-t. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27916) kovacszk válasza b0bcat (#27915) üzenetére


kovacszk
senior tag

Az is ugyan ez az elv, ideje lenne már elfelejteni azt a késes elsütőt, az elektromosság feltalálása előtt csináltak ilyesmit.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#27917) DNReNTi válasza kovacszk (#27916) üzenetére


DNReNTi
őstag

A mikrokapcsolos megoldas sem lenne rossz, csak a 4 forintos helyett a 6 forintost, vagy esetleg egy ipari, 12 forintos alkatreszt kellene hasznalni, ami mondjuk elbir 250.000 megnyomast. Persze FET-tel, nem ezen atvinni a 11.1V-t. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27918) kovacszk válasza DNReNTi (#27917) üzenetére


kovacszk
senior tag

Nem a minőséggel van baj, hanem ha rosszul poziconálod, vagy az elsütő bill nem pontos, végállásban annyira ráfeszíti hogy roppan.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#27919) DNReNTi válasza kovacszk (#27918) üzenetére


DNReNTi
őstag

Oh, na erre nem is gondoltam. Fasza erzes lehet igy megtorni egy 50-60 euros elektronikat. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27920) kiki22 válasza kovacszk (#27914) üzenetére


kiki22
senior tag

Köszönöm a kimeritö választ.Még egy olyan kérdés ,h a v3 as boxba is van értelme bele rakni ?Mert nekem azt mondtak ,h sosem lesz olyan erzekenysege mint a v2 boxoknak.

(#27921) kovacszk válasza kiki22 (#27920) üzenetére


kovacszk
senior tag

Ugyan olyan lesz v3-ban és v2-ben is.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#27922) DNReNTi válasza kiki22 (#27920) üzenetére


DNReNTi
őstag

Mit jelent az, hogy nem olyan az erzekenysege? :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27923) macilaci78 válasza DNReNTi (#27922) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem sír veled, amikor nem adják meg a találatot. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27924) DNReNTi válasza macilaci78 (#27923) üzenetére


DNReNTi
őstag

LOL :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27925) bigrob


bigrob
őstag

Hali!

Mostanában hun lehetne eladni egy AEG-et? Eddig csak a fb csopiban vagy jófogáson adtam el, de már mindenhol tiltott...

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#27926) DNReNTi válasza bigrob (#27925) üzenetére


DNReNTi
őstag

AirsoftBazar, AirsoftPiac, meg hat a jo oreg Softair.hu. Ennyi kabe.
Ha keleten mocorogsz, akkor meg ott van a dogtag.hu.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27927) DNReNTi


DNReNTi
őstag

[AKCIO]

A GunFire tele van akciokkal, be is akartam huzni egy Lonex L4-PR 6”-ot, ennyiert ajandek lett volna. Kar, hogy mire eldontottem, addigra el is fogyott. :O

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27928) #56573440 válasza DNReNTi (#27927) üzenetére


#56573440
törölt tag

:W Bakker olcsóbb lett volna mint amoeba :O Mindegy, most a p90 upgradelése a terv úgyis...

Bezzeg a következő szerelmem nem akciós szerencsére ;]

[ Szerkesztve ]

(#27929) DNReNTi válasza #56573440 (#27928) üzenetére


DNReNTi
őstag

A klasszikus L85 is be van akciozva. :K

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27930) #56573440 válasza DNReNTi (#27929) üzenetére


#56573440
törölt tag

Azt láttam, onnan jutott eszembe megnézni hogy otthon lesz e ajtócsapkodás vagy sem :D A kis rövid verzióra porcosodik, egyszer lesz olyan is...

(#27931) DNReNTi válasza #56573440 (#27930) üzenetére


DNReNTi
őstag

En a Kriss Vector-ra fenem a brokit, de azt csak azert vennem meg, hogy feltegyem a falra, ahhoz meg azert kurvadraga. Ha beesik ~300 euro-ra egyszer, akkor instant kosar.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27932) bigrob válasza DNReNTi (#27926) üzenetére


bigrob
őstag

Köszi!

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#27933) kiki22 válasza DNReNTi (#27922) üzenetére


kiki22
senior tag

hát ezt ismerös mondta ,h a tuzkapcsolo elvileg mashogyan van felepitve mint a v2 nel .De en nem ertek hozza azert kerdeztem meg itt ,h igaz e vagy sem :D

(#27934) Revolit


Revolit
senior tag

Rendel valaki gunfire-ről?

szerk.: Kicsit módosítom a kérdésem: Be lehet valahova szállni gunfire rendelésbe? :)

[ Szerkesztve ]

(#27935) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Amikor sikerul a tokeletesre hegyezes:

RIP az ellenfeleknek holnap. ;]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27936) #56573440


#56573440
törölt tag

P90-re melyik optikát tennének fel? Trijicon srs korul nezelodok persze replika szinten, nagyítás nem kell, sima reddot és társai...

[ Szerkesztve ]

(#27937) DNReNTi válasza #56573440 (#27936) üzenetére


DNReNTi
őstag

En sima nyilt reflex sight-ot tennek ra, szerintem az mutat rajta a legjobban plusz a hasznalni is kenyelmes.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27938) #56573440 válasza DNReNTi (#27937) üzenetére


#56573440
törölt tag

Az van rajta, csak pl ezekből nem láttam még parellaxis hiba menteset... Ha nem közepén nézek bele, bárhová is lőhet, és ahogy mozog a fejed mozog a dot...

Persze ez inkább csak zavaró, nem 50-60 méteres lotavokra használom, de na.

[ Szerkesztve ]

(#27939) DNReNTi válasza #56573440 (#27938) üzenetére


DNReNTi
őstag

Sajnos ami halando ember szamara arban elerheto az mind ilyen.. gondolom a 600-800 euros iranyzekokban ez mar megoldott.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27940) #56573440 válasza DNReNTi (#27939) üzenetére


#56573440
törölt tag

Kinai acogom egész jó pl, nem annyira ritka konzervdotnal sem a normális. Csak valami szexit keresek, hátha valaki jartaban kelteben látott egy jó setupot :DDD

(#27941) b0bcat válasza #56573440 (#27938) üzenetére


b0bcat
addikt

Nekem van négy olcsó red dot-om, de egyiknél sem tapasztaltam ilyen gondot. :N

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27942) #56573440 válasza b0bcat (#27941) üzenetére


#56573440
törölt tag

Swiss arms -által feliratkozott gondolom- sztenderd nyílt reflex tuti szar nálam, ilyen csúnya idegen szavakat magamtól nem googlizok meg :O

Majd valamikor korbeneznek plázában van e értelmes móka. Ha nem, marad az emlitett szörnyeteg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27943) DNReNTi


DNReNTi
őstag

S24 update:

Megvolt a hetvegi jatek, nagyon elgedett vagyok az S24-el, az effektiv lotav ~80 meter lett. Effektiv alatt azt ertem, hogy magabiztosan meg lehet vele loni az emberalakot kb ebbol a tavolsagbol, azaz elsore. Google Maps alapjan ~76 meteres fragem volt is, elso lovesbol. Egy fejlovest (ha mas nincs ugye) be lehet vele vallani ~50 meterrol siman.

Jelenlegi konfiguracio:
Modositott Action Army 6.01-es AEG cso
O-gyurus esztergalt spacerek
Modositott AirsoftPro VSR alu lenyomo es TDC
Modify VSR gumi
Rendberakott, megcsiszolt gyari kamra
Uj generacios hengerfej, es dugattyu
Egyedi rugo
Modositott (csiszolt) tarak
NowRich 0.49 BB

Minden mas gyari, igy egy kellemes ~600 FPS ±0.5%, tippem szerint ez be fog majd gyengulni ~580-ra. Aki szeretne 'olcson' sniperkedni, annak ajanlom a fentebbi modositasokat. Spacerek, es az egyedi rugo ugyeben Palla Barnabas-t kell keresni Facebook-on.

_______

Specna M4 update:

Szinten eleg fasza lett, a ProWin kamra, es az uj gumi miatt, olyan mintha egy masik fegyverrel jatszanek, Madbull 0.28-al lazan meglovi az 50 metert, nagyon kicsi szorassal. Pontos, gyors, kompakt.

Kulon elmeny volt, hogy ezuttal az KJW M9 sem baszakodott, ugy nez ki azt is sikerult megjavitani.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27944) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Taiwangun-ról rendelnék! Már csak 190 € hiányzik az ingyen postához. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27945) kiki22 válasza DNReNTi (#27943) üzenetére


kiki22
senior tag

Esetleg valami gázos szervizest nem tudsz ?:D Szervizes kene kj 1911 hez meg marui colt phytonhoz

(#27946) drzozo válasza kiki22 (#27945) üzenetére


drzozo
senior tag

Csukás Peti, Bp.

(#27947) molnartibor válasza macilaci78 (#27944) üzenetére


molnartibor
tag

Ha holnap reggel még ráér akkor szétnézek valami maszk meg tartalék tár kellene nekem is!

Üdv Tibi

(#27948) macilaci78 válasza molnartibor (#27947) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Megvárom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27949) molnartibor válasza macilaci78 (#27948) üzenetére


molnartibor
tag

Ment pü.!

(#27950) macilaci78 válasza molnartibor (#27949) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Repü!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.