Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#832) liksoft válasza tzoli986 (#831) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Az autot értem, sajnálom, de nem tudok változtatni rajta. Ha nem tudod megfizetni, mivel családom van, enni kell adni nekik, nem tehetem meg, hogy odamegyek, megcsinálom, és ezért fizetek is még Neked. Vagyis akkor vagy elvesztek az adataid, vagy felteszed a polcra és ha lesz pénzed, leadod mentésre.

A winyót meg még mindig nem érted (vagy alapvető információkat - működési elvet - nem ismersz, vagy megint felületesen olvasol). Igen, vannak rajta hibák, melyeket a gyár megkeres, és a GYÁRI HIBALISTÁBAN rögzít. Ha ez sérül, a drive nem működőképes. Ha ezen felül talál még (igaz állandóan ugyanazokat) akkor a mechanika mechanikusan vagy mágnesesen SÉRÜLT !!!!! Ezt írtam le az előző hsz-ben. Nem írom le mégegyszer. :(((

Egyébként az a hibás terület a hibás írás során úgy sérül, hogy servot vagy szektorfejlécet ír felül a fej. Ezek nem javíthatóak, csak a szektor adatterületén keletkezett íráshibák. Azért lehet egy területre behatárolni, mert ott írt a meghibásodás pillanatában, így itt hibázott. A mechanikád hibás, hiszen teljes kapacitását hibamentesen nem tudod kihasználni. Az, hogy Te kiiktattad a hibás területet és a maradékot használod, a Te magánügyed, de ettől a tény tény marad, hogy a mechanika hibás.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.