Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#831) tzoli986 válasza liksoft (#830) üzenetére


tzoli986
tag

én eddíg úgy tudtam,hogy mikor a vinyókat gyártják alapból vannak rajta rossz szektorok(ezt több helyen is olvastam már,nem magamtól gondolom így).na én ezekről a szektorokról beszéltem és nem arról hogy a mechanika széttverte.mert ha rossz lenne a mechanika akkor egyre több lenne a rossz szektor idővel.nekem meg nincs több rossz szektorom mint volt,hanem ugyanazokat találja meg állandóan,hiába rakom be a hibás szektorok listájába.nemtom ezt miért csinálja úgyhogy kipartícionáltam az egész részt ahol volt rossz szektor.

ezt a távolság témátmeg talán hanyagoljuk,mert az annak nem gond akinek van pénze utazni.lehet akármilyen fontos az adatom,ha nem tudok elmenni odáíg ahol megcsinálják.
egy egyszerű példa:eltörik a kocsidban a külső féltengelycsukló.20km-re van egy szerelő aki meg tudja csinálni(nem megy házhoz az fix,mert szerszámok meg minden egyéb...)a szállítás mondjuk 10000Ft-ba kerül,de neked max annyid van rá,hogy megvedd az új csuklót.az autó a munkaeszközöd,tehát nagyon fontos lenne,de nem tudsz annyit fizetni az útra.na ezt hogy oldod meg?mert attól,hogy azt mondod,hogy ez nagyon fontos nekem nem terem ott a hiányzó összeg.remélem érted,hogy mit akarok mondani...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.