Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) neilszab válasza paramparya (#5948) üzenetére


neilszab
őstag

Ezt magadnak kell belőnöd, próbálgatnod, de lényegében: úgy mint az igazsit! ;) :D

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#5952) paramparya válasza neilszab (#5951) üzenetére


paramparya
őstag

autót is csak kétszer vezettem életemben :DDD

(#5953) priti válasza neilszab (#5950) üzenetére


priti
addikt

Nagyon köszönöm a tippeket. Érdekes, hogy ezek számomra kevésbé ismerős nevek, ezek szerint nem voltak slágerjátékok. Persze le van tojva, nem ez a lényeg és tény hogy a dirt (bár szép a grafika) azért messze van a szimulátortól, de így is remekül szórakoztam. Mi tagadás alig várom hogy hazaérjek, mint egy 10 éves gyerek :DDD

Hardverlesen

(#5954) neilszab válasza priti (#5953) üzenetére


neilszab
őstag

A valódi szimulátorok jóval kevésbé pupolárisak, mint a Colin, NFS és hasonló jellgű autós játékok, kevesebb a pénz és a marketing mögöttük, konzolra sem jönnek ki, de realitásban ég és föld közöttük a különbség...

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#5955) neilszab válasza neilszab (#5954) üzenetére


neilszab
őstag

Az én nagy kedvencem például a GT Legends, ha szereted a régi verdákat: Cobra, Mustang, E-type, GT40, Corvette, BMW CSL, P911...miegymás [link]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#5956) Gyöször


Gyöször
senior tag

Sziasztok!
Ismeri valaki az Xpand rally extreme játékot? Mostanában elkezdett érdekelni a dolog, ezt találtam hirtelen itthon amit kipróbálhattam és tetszik, de joyyal nem jön be billentyűzettel meg össze vissza megyek, nem tudok félgázt adni kanyarban stb.
Milyen kormányt vegyek hozzá? kell nekem ehhez valami komoly, vagy elég egy texkós csoda? Nem hiszem, hogy annyira belevetem magam később, hogy egy RBR vagy valami nagyon komoly F1es programban fogom magam találni. Egy G25 kelt el előlem 25ért, mert nem akartam annyit rááldozni, most meg van egy saitek r440 6-8 ezerért az is nagyon plafon, de az jó lehet? Vagy bőven elég valami használt nagyonolcsó 1-2-3kért ehhez a játékhoz?
Van benne arcade meg szim mód, de gondolom ezt a szim feliratot kiröhögitek :) De szimben jobban tetszik.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#5957) 00roli00 válasza neilszab (#5944) üzenetére


00roli00
aktív tag

Egy ilyet működésre lehetne bírni egy DF GT-vel? Vagy a CS-t esetleg?

Ill. a saját fékjét át lehetne variálni hasonlóra? Az is elég lenne egy időre.

[ Szerkesztve ]

(#5958) thedriver válasza 00roli00 (#5957) üzenetére


thedriver
tag

Bármilyen kormányhoz használható a Clubsport pedál.

The Driver

(#5959) 00roli00 válasza thedriver (#5958) üzenetére


00roli00
aktív tag

Ja olvastam,csak gondoltam jobb megkérdezni. Na valami öszvér megoldás lesz ebből ahogy nézem. Nem hittem volna,hogy a fanatec kormányok ennyire gázosak. Azért kösz.

[ Szerkesztve ]

(#5960) neilszab válasza 00roli00 (#5957) üzenetére


neilszab
őstag

A CP pedál bármihez jó, külön USB-ről megy, de a PT Racing pedálhoz kell egy alap G25, vagy G27 set, mert annak az elemeire épül...

Ha hajlandó vagy otthon magadnak fúrni/faragni, akkor persze elvileg más pedálokban is fel lehet használni az alkatrészeket...

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#5961) neilszab válasza Gyöször (#5956) üzenetére


neilszab
őstag

Sztem a Satiek R440 nagyon jó választás, annál lejjebb nem adnám, mert csak a pénzt dobod ki. Vagy amit mindig mondok arcade cuccokhoz: analóg gamepad! ;)

az Xpand rally extreme-re meg inkább nem mondok semmit... :B

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#5962) 00roli00 válasza neilszab (#5960) üzenetére


00roli00
aktív tag

Hát legóztam sokat pisis koromban, faragok ha kell csak nem tudom hogy az én fékembe barkácsolható-e vmi hasonló.

A képeket elnézve nem. Teljesen más a felépítésük. :N

[ Szerkesztve ]

(#5963) Gyöször válasza neilszab (#5961) üzenetére


Gyöször
senior tag

Majd kinövöm azért ezt az xpand dolgot :)
Köszi a választ! Megnézem jobban ezt a Saitekot.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#5964) HAMI@25 válasza 00roli00 (#5962) üzenetére


HAMI@25
csendes tag

DFGT pedálja igen alap mert műanyag de pl egy mérleg nyomásérzékelőjét valahogy a pedálhoz barkácsolod és azt kötöd be nem a potit akkor már elvagy vele egy darabig de nemtudom hogy mivel műanyag leszedhető e v egybe öntötték a teljes kart.
G25/27-nél ez a megoldás tökéletesen működött, de DFGT pedálját nem ismerem most kapásból. Hátha ezzel tudtam segíteni :B

Ákos

(#5965) goyo206 válasza neilszab (#5947) üzenetére


goyo206
aktív tag

:R :R
Köszi szépen!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#5966) 00roli00 válasza HAMI@25 (#5964) üzenetére


00roli00
aktív tag

Egyszer már szedtem szét. Elég egyszerű szerkezet, a pedálok leszedhetőek, de valószínűleg nem ér annyit az egész,hogy egy ilyen átalakítást elkezdjek vele. És a siker egyéltalán nem garantált. Kár hogy pont ezzel spóroltak.

(#5967) HAMI@25 válasza 00roli00 (#5966) üzenetére


HAMI@25
csendes tag

Igaz nem egyszerű főleg a csvaroknál megoldani ott a fogatást plusz a rugókat felkell erősíteni főleg DFGT-nél mert annál szerintem eleve puhább rugók vannak de ezt nemtudom biztosra nemeg a vezérlése sem.. repülőgép szimulátorosok körében használt USB-s okosságra volt bekötve külön a fékpedál.. de aki szereti annak jó kikapcsolódás/tanulság lehet egy ilyet összedobni.

Ákos

(#5968) 00roli00 válasza HAMI@25 (#5967) üzenetére


00roli00
aktív tag

Na megnéztem pár képet. Ha két pedált/gáz-fék/ rendelnék,össze lehetne hajítani egy dobozt/keretet hozzá,és rákötni a vezérlését a dfgt-nek sztem. Egyébként lehet Mo.-n valahol venni alkatrészeket egy ilyen pedálszett összehajításához? Pl: olajos/gázos munkahenger, stb,csak hogy vmennyire hasonlítson az igazi érzésre?

(#5969) HAMI@25 válasza 00roli00 (#5968) üzenetére


HAMI@25
csendes tag

Valahol láttam róla képeket ilyen munkahengeres okosságról de hogy Mo-n lehet e azt én nemtudom, de igazából clubsport pedál ami a leg reálisabb scak atzis nehéz beszerezni, de gázpedálnál én sose éreztem olyan nagy különbséget. Amit mindenféle képpen érdemes cserélni az a fék pedál mert a lineáris érzékelés nagyon gyenge... meg a kuplungba lehetne még belekötni de ha kuplung nélkülit nézünk akkor annak is mind1 és marad a fékpedál.
Clubsport pedál amit még nagyából beis tudsz szerezni és tökéletes, de ezekkel a házi barkácsokkal hasonlót tudsz csinálni.
Neilszab topikjában atláltam érdekes linkeket írásokat azokat érdemes átböngésznek:) vagy lehet h itt valamelyik kommentbe volt a link.

Ákos

(#5970) 00roli00 válasza HAMI@25 (#5969) üzenetére


00roli00
aktív tag

Na betaláltam egy-két helyre, hát le a kalappal a srácoknak,milyen cuccokat dobáltak össze. :C Egyébként igen,a fékpedál a szar,a többi elmegy. Meg lehetne csinálni/láttam képen/, de a vezérlésével, szoftverrel gondban lennék. Az nekem nem valószínű hogy sikerülne, nem értek hozzá.
Lehet rendelek egy cs-t, majd eldől a nyáron/csak illene egy jó kormány is hozzá.../

[ Szerkesztve ]

(#5971) neilszab válasza 00roli00 (#5970) üzenetére


neilszab
őstag

Mindre létezik már kész megoldás, mint ahogy a vezérlésre is, ott vannak például a Leo Bodnar kiegészítők. De a Clubsportnál úgy néz ki mind árban, mind használhatóságban jobb megoldás a PT Racing pedál..

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#5972) HAMI@25 válasza 00roli00 (#5970) üzenetére


HAMI@25
csendes tag

Majd megkeresem neked a pontos infót arról a kütyüről amiről tudod vezérelni fékpedált. Annyira biztosan emlékszem, hogy repülőszimulátorosok használják és 16 különböző dolgot beköthetsz rá, értem pl ezalatt a gombokat de pedált is bármit, ez egy ilyen USB-s vezérlős dolog, de megkeresem.

Ákos

(#5973) aviator válasza HAMI@25 (#5972) üzenetére


aviator
tag

Sziasztok!

Microsoft Sidewinder Force Feedback Wheel-hez keresek drivert. Az xp felismerte a vezérlőpultban minden rendben van, játék közben viszont igazából inkább megnehezíti a dolgomat. Először is erő az nincs benne, csak ellentart, de semmi visszacsatolás. Az autó pedig csak akkor kanyarodik, ha teljesen befordítom a kormányt. Ez sem normális szerintem. Need for speed hot pursuittal próbáltam (2010-es játék asszem) lehet hogy a kormány meg a játék időben nem egyeztethető túlzottan össze. Szóval szeretnék egy kis segítséget kérni, milyen eséllyel tudom használni a mai játékokhoz ezt a kormányt, ha kell hozzá driver akkor hol találom meg, stb.

(#5974) neilszab válasza aviator (#5973) üzenetére


neilszab
őstag

Szia... a NFS sorozat soha sem arról volt híres, hogy túl jól kezelné a kormányokat.

Első körben próbáld ki az LFS, vagy a Race On demójával (bocs, de lusta vagyok linkelgetni), és olvasd el a kormány kalauz beállításokról szóló részét. Ha ezek után is gond van, akkor gyere vissza ide és megpróbálok tartalmasabban is segíteni. ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#5975) makkai


makkai
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Van -e olyan, akinek volt szerencséje, a Thrustmaster F430-ast és DFGT-t is kipróbálni v. használni?
Nekem egy THRUSTMASTER RGT FFB CLUTCH kormányom van, volt, úgyanis garanciában cserélik, de most nincs ugyanilyen, ezért néztem ezt a 2 kormányt. Nekem jobban tetszik az F430-as, de hátha van valakinek konkrét tapasztalata.

mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

(#5976) neilszab válasza makkai (#5975) üzenetére


neilszab
őstag

Van róla nagyon jó cikk a PH!-án Rudi tollából... annál többet a kormányról elmondani nem lehet... ;)

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#5977) aviator válasza neilszab (#5974) üzenetére


aviator
tag

Szia!

Köszönöm, hogy válaszoltál. Elolvastam a cikket, nekem az alapvető problémám az, hogy nem találok drivert a kormányhoz. Így nem tudom hasznosítani a cikkben leírtakat. Ebben kérnék első körben segítséget.

(#5978) makkai válasza neilszab (#5976) üzenetére


makkai
aktív tag

Köszi!

Olvastam, azért is tetszik jobban az F430-as ill. a DFP-vel van összehasonlítva.
A pedál is jobban tetszik, komolyabbnak tűnik és nekem nagyon hiányozna a normális váltó fül is.

Csak az a baj, hogy jelenleg F430-as sincs, csak DFGT. De szerintem inkább várok, ha már kibírtam 3 hetet, akkor 1-2 hetet csak túlélek még.

mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

(#5979) neilszab válasza makkai (#5978) üzenetére


neilszab
őstag

Szia, a DFP és DFGT között nincs olyan nagy különbség, bár tény, hogy a DFGT azért fejlődött a DFP-hez képest.

A pedálban az egyetlen fontos tényező az, hogy milyen kemény a rugó benne, ez csak barkácsolás kérdése (vagy a jó öreg squash labda trükk!)... a többi csak desing.

A váltófül pedig egyéni ízléskérdése, én személy szerint a DFP pöckénél jobb megoldást nem tudok magamnak elképzelni (most G25-öm van és nehezen szoktam meg a nagy lapátokat, nem áll úgy kézre nekem), de ez én vagyok.

Szóval ne a külsőségek alapján dönts... ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#5980) paramparya válasza makkai (#5978) üzenetére


paramparya
őstag

Szia!

Én kb egy hónapja vettem egy F430-ast, és nagyon meg vagyok vele elégve.
Igaz ez az első kormányom, szóval túl nagy összehasonlítási alapom nincs :)

A pedálok tényleg jó kemények, látszik hogy masszív, a kormány mérete is elég jó, kézreáll a váltó is, szóval rendben van.

Én sem nagyon találtam boltokban, végül ismerőstől nagykerből tudtam szerezni, ami kb a kiskerek árán volt, de legalább 1 héten belül.

[ Szerkesztve ]

(#5981) makkai válasza paramparya (#5980) üzenetére


makkai
aktív tag

Köszi a tapasztalat infókat.

Még várok, hátha lesz a héten.

A RGT FFB CLUTCH -nak is jó pedálja van. Megfelelően kemény, elég nagy a munkahossza.

mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

(#5982) goyo206 válasza paramparya (#5980) üzenetére


goyo206
aktív tag

Lehet tudni, h. mennyibe került? :B

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#5983) paramparya válasza goyo206 (#5982) üzenetére


paramparya
őstag

Persze, 33k volt akkor
Ahogy látom, ez itthon csak két webshopban olcsóbb, onnan meg a 10 kilós csomagot még vitesd haza, az se két fillér :)

(#5984) goyo206 válasza paramparya (#5983) üzenetére


goyo206
aktív tag

Hmm, jogos...
Kíváncsiságból kipróbálnám majd egyszer, ha megjelenik a használt piacon is kb. feléért...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#5985) HAMI@25 válasza goyo206 (#5984) üzenetére


HAMI@25
csendes tag

goyo206-nál a pont, énis osztom azt a véleményt:)

Szerény véleményem az, hogy egy kormánynál a pedálok cask másodlagosak, bármilyen formátumba cserélhető, turbozható, egyszóval bármi. F460-at mikor megláttam cikkben és elis olvastam a nyálam csordogált egészen addig amíg meg nem láttam azt a kicsinyke fordulási szöget, azt meg nemigen tudom kibarkácsolni:D.
De ez csak személyes vélemény, ki-mire fogékony, ki-mire használja :B

Ákos

(#5986) goyo206 válasza HAMI@25 (#5985) üzenetére


goyo206
aktív tag

Hmm, jogos, a kis kormányelfordulás engem is zavarna, pedig nem vagyok egy óriási szögben játszó, de a 270-ről már feltoltam 300-315 körülre, amiből visszafelé már nem szívesen mennék...
Egyébként pálya autózásnál rendben van az 540 is, de általában RBR-ezem, annál pedig egy-egy ellenkormánynál nagyon gáz a nagy elfordulási szög...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#5987) priti válasza goyo206 (#5910) üzenetére


priti
addikt

Szia
Ezt picit bővebben leírnád, hogy ez a kézi miből, honnan, hogyan, mire dugva stb.?
Pillangóra próbáltam tenni a kézit, hátha de áhh, soha nem érem ott el, szar. A gyárin sehová nem lehet tenni olyan helyre, hogy legyen idő meghúzni. Persze ha nem 900 fokon lenne akkor jó lehetne, de felejtős hogy lejjebb vegyem. Á, biztos nem.

Hardverlesen

(#5988) fagy53 válasza goyo206 (#5986) üzenetére


fagy53
nagyúr

Szerintem nyugodtan mehetsz visszafele... ;)
A tapasztalatom az, hogy 180-270° között bőven elég az elfordulás, a rally a kevesebb.
Meg lehet nézni videókat, hogy mennyire közvetlen kormánnyal mennek a pilóták. A gyors reakciónak gátja a több fordulat, az utcai autónál a könnyebb kezelhetőség miatt született a nagy áttétel. Régi buszokon a kormány nagy átmérője mellé egy többfordulós kormánymű tartozott, ma a kormányszervók szükségtelenné tették ezt.
DFGT kormányom 900°-os beállítását soha nem használom, még a kamionos játékban sem, a max amit pályaversenyeken / nagy tempó, kevés sikán / beállítok az a 360°.
Ha sokat akarok tekerni, akkor beülök az utcai autómba, ott ezt még állítani sem lehet... :DDD

(#5989) neilszab válasza fagy53 (#5988) üzenetére


neilszab
őstag

Szia, ez így nem teljesen korrekt.

Önmagában csak a fokokról beszélni semmi értelme, mert magát a kormányzást a kormányelfordulás és a kerékelfordulás aránya határozza meg. Pl ha beállítasz 270 fokhoz 15-ös steering lock-ot, akkor az tök ugyan az, mintha 540-hez állítanál be 30 fokot...csakhogy az előbbivel felére csökkented a kerékelfordulási spektrumodat, azt meg ugye minek tennéd, ha lehet több... bármikor jó jöhet az! ;)

A legokosabb hozzáállás az, ha a játék által elérhető maximális kerékfordulást állatsz be (jellemzően 35-40 fok körül) és ehhez állítasz be egy kényelmes kormányelfordulást... de 30-35 fokhoz sztem már 900 fok dukál. (sokan túl idegesre állítják be: 270/15= 18...de a tapasztalat az, hogy akkor igazán jó, ha ez az arányszám 22-24-26 körül mozog...

Tényleg megéri onboard felvételeket nézni, és akár rally, akár GT, vagy akár F1-ről van szó, mindig látszik, hogy igencsak forgatják azt a volánt, az F1-ben is nem egyszer kitekerik a 400 fokot is akár! :K

Amúgy meg a játékok nagy része észrevétlenül is aládcsal.... alacsony sebességeknél megnöveli a kerékelfordulást, csak is ezért nem tűnik fel, hogy egy 270 fokos kormánnyal a valóságban ki sem bírnál állni a boxból! :N

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#5990) fagy53 válasza neilszab (#5989) üzenetére


fagy53
nagyúr

Világos, én hozzáállítom, de a nem szimes kollégák a DiRT3-ban pl. nem állítgathatnak ennyit.. A cikkedben ezt a részt megfogadtam és igyekszem betartani! :K
Én napokig eljátszom a beállításokkal, de nem mindenki ilyen, a félig-meddig arcade típusú játékokkal játszók meg végképp nem. :D A Shift2-ben a szimes játékokhoz hasonlóan nagyon részletesen be lehet állítani minden egyes autót és lesz is foganatja, de ennek a játéknak a közönsége soha nem fog ezzel napokat szórakozni, számukra a történet nem erről szól.
Az "aládcsal" az sajnos igaz, de az F1 2010 még ennél is tovább megy, mert nála nemcsak sebességfüggő kormány/kerék ford. arány van, hanem a sebességfokozat is belepofázik. Azonos sebességnél, de alacsonyabb fokozatban fordulékonyabb az autó! :D

(#5991) priti


priti
addikt

G27 pedálnál milyen okosság van a kuplungra szétszedés nélkül?

Kiqrt mód szénné idegel, hogy ha nem nyomom parkettig a kuplungot még akkor is amikor átér a sebváltó a köv. fokozatba nem veszi be a sebességet, de ha egy fostos miliméterrel van csak fölötte akkor se és ez így irgalmatlan egy agysebész idegméreg bakker, mert ki bezzeg kiveszi és ottmarad üresben,persze az utolsó kanyar előtt, pont amikor vagy másfél másodpercet rájavítanék az időre és végre feljavulna a Ghost-om eldobja a sebességet megzavar, hogy újra kell tennem, emiatt a kanyarívet is elkúrom és marad a régi Ghost mert beérek utána két századdal. Majdnem kibactam az ablakon az egészet :W :DDD
Amúgy faja, de ez a kuplung szétidegel a profiler-ben meg egy hangot nem tudok állítani rajta. Gondolom nagyobb ellenállású poti kéne bele, hogy már a háromnegyedétől kiemeljen mi? Így gyárilag piszkosúl fennt fog.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#5992) schawo


schawo
titán

Milyen kormány most a nyerő a 100k alatti kategóriában pl. iRacinghez. Oval és road racing egyaránt jelemző (A/A)? A két éves DF GT-m kezd elfáradni, van benne vagy két-háromszázezer km.

(#5990) fagy53
Egyébként a normális szimulátorok maguktól beállítják a kormányelfordulást az autó típusának megfelelően. Egy átlagos túraautó bizony minimum 720 fokot forog.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5993) schawo válasza schawo (#5992) üzenetére


schawo
titán

Ja azt elfelejtettem szempontként írni, hogy váltókar nem érdekel, ha van akkor egy szekvenciális elfér, de H-váltó az kizáró ok.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5994) neilszab válasza schawo (#5992) üzenetére


neilszab
őstag

- Fanatec-et az eddigi tapasztalatok fényében nem éri meg venni, a tartóssági és gariztatási problémák miatt
- A Thrustmaster új üdvöskéje, amit nagyon dícsérnek, de nem jön ki 100 ropiból.

Így marad a G27 + a PTRacing pedál mod (a váltót meg nem kötöd rá :) )

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#5995) neilszab válasza priti (#5991) üzenetére


neilszab
őstag

Milyen játékról van szó?

Amúgy a DXTweak progival lehet szoftversen játszani azzal, hogy ami te lenyomsz, az hogy érzékelje a gép. Pl olyat is, hogy félig nyomva már maxnak lássa... ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#5996) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

DFGT-nek mennyire jól adagolható pedálja van? Előbbi és F430 között vacilálok, de hiába 900 fok a DFGT-nél, ha nem lehet vele normálisan kigyorsítani pl.

(#5997) schawo válasza Chosen (#5996) üzenetére


schawo
titán

Jó a DFGT pedálrendszere. Azzal éppúgy fogsz tudni kigyorsítani, mint az F430-cal.

(#5994) neilszab

Akkor még mindig a G27 a nyerő... A kérdésem valóban a Fanatec használhatóságára irányult, köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5998) gabber9511


gabber9511
csendes tag

hali! sose volt még kormányom de most venni akarok egyet a pc-mhez nem tudom melyik lehetne jó és miért szóval azt hogy milyen kellene de azért nem a legjobb kell csak lehessen vele jól vezetni hát szétnéztem mik vannak
kettő van amik jó árba vannak és hát nem tudom.....
az egyik: MANTA MM626 Compressor 4
http://www.ipon.hu/webshop/product/_manta_mm626_compressor_4/174817
azért tetszik mert sok funkciója van jó áron..... a többi az oldalon
a másik: Genius TrioRacer F1
http://www.edigital.hu/Videojatek_kiegeszito_tartozek/Genius_TrioRacer_F1_kormany_%28PC_PS3_WII%29-p60358.html
jó ár szerintem ez is jónak tűnik......

én nekem az első tetszik nagyon azt venném, mi a véleményetek róla ? jó lenne?

(#5999) neilszab válasza gabber9511 (#5998) üzenetére


neilszab
őstag

Ha nem akarsz magaddal kib**ni, akkor egyiket se vedd meg!

Olvasd el a Kormány kalauzt! ;)

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6000) neilszab válasza Chosen (#5996) üzenetére


neilszab
őstag

A DFGT-vel semmilyen körülmények között nem lehet rosszul járni, alkalmas profi szimulátorozásra! :K

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.