Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 20:29:43

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56901) JulesTS válasza RobbyJr (#56888) üzenetére


JulesTS
őstag

(#56902) RobbyJr válasza Steve1207 (#56900) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ez melyik játék?

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#56903) RobbyJr válasza JulesTS (#56901) üzenetére


RobbyJr
őstag

Köszi!
Ahogy olvasom, jobb a térdnek, és jobb is taposni a sima verzióhoz képest.
Lenne egy Inverted V3-as itt Hardveren, 190-ért megkapnám performance brake kittel, és 40 óra van benne. Szerintem ez jó ár érte.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#56904) GalaHU válasza adrian360 (#56899) üzenetére


GalaHU
őstag

Hát ez tuti nem valós, az alap AC-ben ha csak felkapcsolsz kettesig és 1mp-ig még gyorsítassz akkor is átléped a százat az autók 90%-ánál.

Ez inkább annak az eszetlenségnek a szobra hogy valamit megveszünk a Steam-en, aztán el se indítjuk..,

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#56905) biker válasza Lac-coo (#56894) üzenetére


biker
nagyúr

"Nagyon idealizált képed van neked a játékostársdalaomról . ....... az Assetto Corsa 10 éves játék és a játékosok 40 % még soha nem gyorsult fel 100 Km/ h fölé !!!"

Nem lehet, hogy neked van valami fura elképzelésed, amihez kötöd magad?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#56906) biker válasza adrian360 (#56899) üzenetére


biker
nagyúr

szerintem aki csak driftel a kis pályákon, azok se lépik át a 100-at, de rohadtul nem akarok ekkora baromságon vitatkozni, hogy akinek 3 képernyője van, annak mekkora a pötse, mert az már hardcore, és nem játszhat csak X játékkal.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#56907) Lac-coo válasza biker (#56905) üzenetére


Lac-coo
őstag

Nem ,steamen meg tudod nézni.... számomra is megdöbbentő mik vannak :D

(#56908) Lac-coo válasza adrian360 (#56899) üzenetére


Lac-coo
őstag

Ez már akkor iylen volt mikor megjelent és kb mindenki ezzel játszot... :D Azét is jutott eszembe megnézni tegnap...

(#56909) Lac-coo válasza biker (#56906) üzenetére


Lac-coo
őstag

No ez már te kitalációd a mondandómhoz...

(#56910) biker válasza Lac-coo (#56907) üzenetére


biker
nagyúr

de még mindig nem érted, hogy ebben benne van az összes ember, aki mondjuk megvette 10es bundleben, és lehet el is indította, de nem tetszett, és ki se gurult a garázsból.
Ugyanolyan baromság ez a szám/stat mint mobilszolgáltatóknál az összes előfizetők száma, mikor sim kártyákat számolnak, azt meg lépten nyomon hozzádvágnak, mert ha a meglévő előfizura veszel egy telefont, akkor is adnak egy eldobhatót. én olyan 20-25 kártyát adtam így tovább amíg be nem vezették, hogy nem szabad mert a terroristák vihetik.
2023 elején 13.6m előfizetés volt forgalomban. 9.8m lakosra.....

ugyanígy hülyeség a 3 monitoros hardcore szimes. És ha ATS-t nyom 3 monitoron? akkor elvesszük tőle? vagy attól lesz valaki HC szimes, ha AC-t tol 3 monitoron? Mert akkor én ratyi vagyok. fckyeah

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#56911) JulesTS válasza biker (#56906) üzenetére


JulesTS
őstag

Még driftnél is megvan a 100km/h:
https://youtu.be/JbC_TAwCHhE
@Lac-coo
Egy 2x20perces veseny időmérővel minimum 250km. Ha valakinek nincs meg az 50km-es plecsnije, akkor azt nem mondanám játékosnak, legfeljebb vásárlónak...

(#56912) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Jo de ez 10 éve ilyen. Akkoriban hol voltak bundlek.... Amikor a legfelkapottab autosjatek volt akkor is ilyen volt. Persze neke is fura, de már akkor ezen röhögtünk.De pl annak idején óriási balhét volt, higy Gridbol kiszedtek a cocpit nezetet mire a CM nyilvánosság hozta, hogy valami 1-2 % ember használ cockpit nezetet.... de azért óriási egyöntetű támadás érte őket emiatt :)

(#56913) Lac-coo válasza biker (#56910) üzenetére


Lac-coo
őstag

ugyanígy hülyeség a 3 monitoros hardcore szimes. És ha ATS-t nyom 3 monitoron? akkor elvesszük tőle? vagy attól lesz valaki HC szimes, ha AC-t tol 3 monitoron? Mert akkor én ratyi vagyok. fckyeah

Ezeket honnan veszed ????nem hiszem el, hogy nem érthető mit mondtam...

(#56914) biker válasza JulesTS (#56911) üzenetére


biker
nagyúr

"Egy 2x20perces veseny időmérővel minimum 250km. Ha valakinek nincs meg az 50km-es plecsnije, akkor azt nem mondanám játékosnak, legfeljebb vásárlónak..."
a plecsni "in one session" vagyis mondjuk 12 kör egyben a hungaroringen, vagy 17-18 kör Brands Hatchen

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#56915) biker válasza Lac-coo (#56913) üzenetére


biker
nagyúr

Tegyük fel, hogy MINDENKI szar szövegértésből és/vagy nem ért meg téged

"Akik 3 monitorral tolják ,azok egy WRC szinvonalú játékra, játékstílusra vágynak ?
Jós nem vagyok, de nagyon nagy eséllyel ez olyan játék lesz amit a 3 monitorosok hatalmas tobbsége meg se vesz majd, akkor mire ez a nagy jajjgatás ?"

Kérlek akkor magyarázd el, hogyan kell nekünk értelmezni amit írtál?
Mert szerintem, és ahogy nézem igen sokak szerint, besorolod a 3monitoros játékosokat, hogy ők csak komoly simmel nyomulnak.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#56916) Lac-coo válasza biker (#56914) üzenetére


Lac-coo
őstag

No de ennyi kamuvasarlo ? És szépen beosztva aranayoasn egyre több ahogy a sebesseghatarokat nézzük? Főleg régen , kikor meg nem volt divat ez a bundle dolog....

(#56917) Lac-coo válasza biker (#56915) üzenetére


Lac-coo
őstag

A lényeg a csak és a hatalmas többség szavak között van.
Mindegy én elengedtem, nem egy nehéz feladvány ez ....

(#56918) András12345 válasza biker (#56915) üzenetére


András12345
aktív tag

Kezd átalakulni a mindenki hülye, csak én vagyok helikopter szindrómába ez a beszélgetés :C

(#56919) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Egy T300RS GT-hez vennék rugószettet illetve egy új perecet. Tudnátok segíteni, hogy merre induljak el a keresgélésben? Esetleg pár perecet tudnátok ajánlani?
Főleg Forza Motorsport, GT7, AC amivel tolom.
Koszi!

(#56920) biker válasza Lac-coo (#56916) üzenetére


biker
nagyúr

nekem van összesen 28 órám AC-ben, és 7 achievmentem. akkor most én is lehetek akár béna a stat szerint. Holott csak rájöttem, ez a moddolós pöcsölős szenvedés nem kell, és mással játszok

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#56921) Lac-coo válasza r6man123 (#56919) üzenetére


Lac-coo
őstag

Nagyobb kormányt nem igen tennék rá, ahhoz gyenge az a bázis. Valami 280 mm korulit max...

(#56922) bnorci71 válasza Lac-coo (#56894) üzenetére


bnorci71
addikt

A DD kormány piac meg azért nő lépnek be új szereplők mert mindenki billel tolja 100Km/h alatt. Aham, értem.
Van egy nagyon szűk szegmens aki a full valós fizikát szeretné/elvárja gyanítom ők az F1/WEC/stb. csapatok ők meg is tudják fizetni a consumer résszel ellentétben.

#56896GalaHU
ezt korrekt gyártó úgy oldja meg, hogy nem ad el közvetlenül, ez a másik model.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#56923) JulesTS válasza r6man123 (#56919) üzenetére


JulesTS
őstag

Kereknek megtartanám a saját perecét, esetleg "bőrözném":
https://4utem.blogspot.com/2021/01/thrustmaster-t300rs-borozes.html
Másik perecnek meg maximum ezt választanám:
https://kormany-videojatekhoz.arukereso.hu/thrustmaster/sf1000-p667494801/
De ez meg olyan drága, hogy kicsit megtoldva már Fanatecre lehet váltani (ha PC a platform)...

(#56924) Elementgamer válasza Lac-coo (#56921) üzenetére


Elementgamer
csendes tag

Ferrari 599 alcantara 30cm és egyáltalán nem gyenge hozzá a bázis :C Ég és föld volt a gyári 28 centis 458 gte perec után

(#56925) Géjza válasza Lac-coo (#56921) üzenetére


Géjza
őstag

Bocs, de erre csak ennyit tudok reagálni :DDD
Minek beleokoskodni, ha nincs vele gyakorlati tapasztalatod? Most komolyan... :F
Kis segítség neked: 28-as az alap gyári kormánya, 30"-os a prémium gyári alcantarás hozzá. Ebből eldöntheted, hogy rá lehet-e, érdemes-e rátenni a 30-ast.

(#56926) biker válasza Géjza (#56925) üzenetére


biker
nagyúr

meg ott a 33cm-es ferrari kormány
a szintén 33cm R383 sparco

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#56927) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok!
Atesz felé cockpit-ra honnan tudok ülést szerezni ? Bontott autó ülés nem érdekel. Valami ilyesmire gondoltam csak nem tudom, hogy van e jobb áron vagy hol lehet ilyet keresni akár használtan.

(#56928) JulesTS válasza Maxell014 (#56927) üzenetére


JulesTS
őstag

https://bpracing.hu/lista/569b9ebb9x5a8&lepes=1&rend=ar&irany=no
https://www.fonixtuning.hu/kategoriak/kagyloules-sportules-biztonsagi-ov
De arra számíts, hogy kényelmetlenebb lesz mint egy autó ülés és a ki-beszállás is nehezebb...

(#56929) GalaHU válasza Maxell014 (#56927) üzenetére


GalaHU
őstag

Személyes próba nélkül ne vegyèl meg semmit, az a jó ha sehol sem szorít (csípő, comb, váll) és vegyél mellé külön állítható gerinctámaszt.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#56930) RobbyJr válasza Maxell014 (#56927) üzenetére


RobbyJr
őstag

Itt van olcsóbban is.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#56931) Moby válasza RobbyJr (#56930) üzenetére


Moby
addikt

Ez ránézésre olyan kicsi és kényelmetlen, hogy hamar leszoktatna a szimulátorozásról, így gyakorlatilag az összes ezzel kapcsolatos problémát egy húzásra oldja meg :D

(#56932) RobbyJr válasza Moby (#56931) üzenetére


RobbyJr
őstag

Nyilván ki kell próbálni, bár én a vékony testemmmel el lennék benne, de majd ha külön ülésem lesz, azt majd személyesen veszem meg. :))

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#56933) Lac-coo válasza Géjza (#56925) üzenetére


Lac-coo
őstag

Sok évig nyúztam a T300-asomat..
Mindig kevés volt az ereje, vagy klippinggelt, vagy visszavettem és akkor harmatgyenge volt. Aztán szartam rá, hogy klippinggel, toltam úgy inkább. Mikor elromlott a valtolapát eszembe se jutott nagyobb kormányt venni rá , meg ebből keves erőből is veszíteni valamennyit. Ha a kollégának elég, és még fel is áldoz belőle hajrá. Én nem javasolnam az tuti.

( A személyeskedésre , hsz- be rejtett flemkelto megjegyzesekre nem reagálok, kár is szemetelnetek vele a topikot ! ;) )

[ Szerkesztve ]

(#56934) Moby válasza Lac-coo (#56933) üzenetére


Moby
addikt

>hsz- be rejtett flemkelto megjegyzesekre nem reagálok

De vissza is veeszel ezekből, vagy mindig csak odafelé fog zavarni?

(#56935) Lac-coo válasza Moby (#56934) üzenetére


Lac-coo
őstag

Majd szólj ha fleemlek, vagy szemelyekedek. Természetesen visszaveszem azonnal. Köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

(#56936) biker válasza Moby (#56934) üzenetére


biker
nagyúr

:C :C :C

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#56937) Géjza válasza Lac-coo (#56933) üzenetére


Géjza
őstag

"Valami 280 mm korulit max..."
Ebből nem az jött le, hogy nagyon ismernéd a T300-at és kormányait. Alap kormánya is 28-as. 28-as a minimum, gyárilag nincs is ennél kisebb perecük.

(#56938) Maxell014 válasza JulesTS (#56928) üzenetére


Maxell014
senior tag

JulesTS , GalaHU , RobbyJr

Köszönöm!
Valóban nem tűnnek olyan nagyon kényelmesnek és ahhoz képest az áruk szerintem magas bár gondolom ez relatív, hogy kinek mennyi a sok.
Ha mégis elkanyaradnék autó ülés felé akkor van valami ami elterjedtebb vagy csak keresgéljek ? Illetve szoktak eladni külön egy ülést? Nem csak szettben adják akik bontanak ?

(#56939) Lac-coo válasza Géjza (#56937) üzenetére


Lac-coo
őstag

Max 28, jól írtam. Ha fejleszteni akar max a Ferarri GTE kormányt vennem rá, az meg árban sem olyan nevetséges mint a többi TM kormány...Az is 28 cm....Vagy kis lapos F1 perec, nem tudom a nevét hirtelen....

[ Szerkesztve ]

(#56940) Bandit21 válasza Maxell014 (#56938) üzenetére


Bandit21
addikt

Ne bőrös VW üléseket keress.
Nekem Touran van és nagyon jó ki lehet belőle szállni 1 óra után is úgy hogy semmi bajom (pedig lenne mivel - térd és derék)
A kagyló jól néz ki de ennyi a haszna. G erő nincs otthon így az oldal tartas fölösleges.

Egy kemeny tomesu autós ülés sokkal jobb erre a célra. Nekem a magasság, és egy derék támasz is állítható. Nem olyan szép de jó.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#56941) Shivi


Shivi
tag

[link] és már sold out

[link] info page

[ Szerkesztve ]

A felhők felett mindig süt a nap....kivéve ha este van :)

(#56942) Géjza válasza Lac-coo (#56939) üzenetére


Géjza
őstag

Akkor hasogassuk a szőrszálakat. Te nem ezt írtad. Te azt írtad, amit be is idéztem. Nem fogom még1x. Homályosan, pontatlanul fogalmaztál (lehet jóra gondoltál), amit páran megpróbáltunk kiigazítani.

Ha azt írtad volna, hogy az alap kormánynál te nagyobbat nem tennél rá, akkor hallgattam volna. Max annyit írtam volna, hogy szerintem meg jobb 30-assal.

(#56943) PapírVilla válasza RobbyJr (#56891) üzenetére


PapírVilla
tag

Hú, ez tetszik!
Erre még jön a VÁM és az ÁFA?

(#56944) camaro79


camaro79
aktív tag

Érdekes lehet itt valakinek a GSI GXL kormányom (4 padle shifterrel, tehát dual clutch-os). Nagyon szeretem, de kicsi a kezem és kesztyűben már határeset az átfogása, kesztyű nélkül hibátlan, de eléggé izzadós a kezem…

(#56945) Shivi válasza Shivi (#56941) üzenetére


Shivi
tag

ohh , most fogják akkor élesíteni mert le is lötték a paget

A felhők felett mindig süt a nap....kivéve ha este van :)

(#56946) RobbyJr válasza PapírVilla (#56943) üzenetére


RobbyJr
őstag

Elvileg Kínából jön, de lehet van EU beszállítójuk is.
Nagyjából 27%+3-5 ezer forint kezelési költséget kell számolni, ha Kínából jön.
De így is jóval olcsóbb, mint az 1500€-s társai, amik nyilván minőségibbek, de ez sem rossz. :))

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#56947) Moby válasza Shivi (#56941) üzenetére


Moby
addikt

Ez mi volt?

(#56948) Shivi válasza Moby (#56947) üzenetére


Shivi
tag

Clubsport DD+ 999,95ért

A felhők felett mindig süt a nap....kivéve ha este van :)

(#56949) RobbyJr válasza Shivi (#56948) üzenetére


RobbyJr
őstag

Akkor hamar elvitték, mert valóban sold out :DD
Viszont tetszik, hogy a QR1-es emberekre is gondoltak, mert cserélhető lesz a feje.

[ Szerkesztve ]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#56950) Shivi válasza RobbyJr (#56949) üzenetére


Shivi
tag

szerintem még csak próbálgatják a paget élesíteni, szerintem ezen hétvégén lesz már

A felhők felett mindig süt a nap....kivéve ha este van :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.