Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-12 12:27:04

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43701) Jacek válasza fatal` (#43699) üzenetére


Jacek
veterán

Egy kis kerdes urak. Mit erhet egy t300 bazis? Csak a bazis makulatlan ment vagy 5 orat?

(#43702) szacsee válasza gaborvezer18 (#43698) üzenetére


szacsee
nagyúr

Csodálkozol? :DDD
16 nap alatt 24000 megrendelést kaptak (gondolom nem adaptereket rendeltek).
Ahhoz képest, hogy rétegkellék elég jól pörög.

(#43703) Melorin


Melorin
addikt

Pedálra milyen opciói vannak az embernek ha elég a gáz/LC fék kombó? A Fana V3-ban az nem tetszik, hogy nagyon át kell alakítani ha fel akarnám cserélni a kuplungot a fékkel és a motorok is feleslegesek rajta mert van saját épített rumble motoros kiegészítőm SimHub-al.
Az új CSL LC setben tartok attól, hogy a fékerő pont nem olyan mint amilyet én szeretnék, ugyanis ezen már nem lehet állítgatni mint az előd, CSL Elite set LC fékét.

(#43704) Enton válasza mmdms (#43695) üzenetére


Enton
addikt

Ránézésre nehéz megmondani, de hasra-ütésre én olyan 5-8cm közt tippelek ha nem lesz mókolva egy kicsit de ez lassan már elvárt ha sajátot és jót akarsz.
Mindenkinek más a jó méret meg pozíciók is csak pár fok eltérés legyen valamiben már egyszerűbb az ülést közösebb méretté varázsolni és személyre szabva kiöntve ha a kényelem és a jó tartás is kell.

206os sín 2-4 cm, ülés pluszba ha 4-6cm max, de ha ennyit még tudsz állítani a bázistartón majd pedált is hozzá tudod korrigálni akkor egyenes az út, illetve egyszerűbb.
Ha már véletlen pont a legmaxabb pozíciókban van a bázis is, meg a pedál is akkor. :( Illetve egy kis fúrás csavarozás, esetleg hegesztgetés(festés ha nagyon ráér az ember) a vége de utána olyan mint senkinek. Szó szerint.
Van egy rakat 206-os leírás, épp csak még a székek/sínek egzakt méreteit nem találtam hirtelen.

Én magam most egy Crx ülést dobtam a fotelba, párnákkal kitámasztva meg körülvéve, hát jobb mint a jyskes forgósszékes.
Pont kb optimális magasságba került, 2 óra gurulás után is vidáman kelek belőle. 1 hónapja nyüstölöm így, hosszabb ülések inkább a BF2042 alatt jöttek még össze de ott is kényelmes, már ha nem vezetős pózban kell tespedni.

206-oséban még eddig nem ültem, csak 307-ben de az is kényelmes volt, gondolom a 206-os se lehet rossz rénézésre legalábbis kényelmesnek tűnik.

Én mindenképp javalom a cserét sokat hozhat "évek"ben egy/a rendes testtartás, akármilyen hosszabban tartó helyzetről is legyen szó.
Ha nagyon kényelmes akarsz lenni ajánlom a buszos-kamionos üléseket ha lehet egyáltalán valahol értelmes áron kapni is.
Én kamionost/buszsofőrt még nem halottam ülésért reklamálni. Ergo nagyon rossz ülések nem lehetnek azok se.
Na meg végülis, ha nem fájsz ülni jobban tudsz figyelni is a dolgokra, első a kényelem aztán lehet áldozatokat hozni.

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#43705) JulesTS válasza Melorin (#43703) üzenetére


JulesTS
őstag

Legjobb a CSL Elite + LC lenne, de az már nem kapható (legalább is az LC fék már nincs)...
Szerintem nem sok választásod maradt. Új CSL + LC és amíg megjön várhatóan már lesz hozzá kapható más keménységű/puhaságú elasztomer készlet is...

(#43706) mmdms válasza Enton (#43704) üzenetére


mmdms
addikt

Amiert tetszik a pozso ulese a kenyelem mellett az az ulesmagassag allitas megoldasa, az ulolap kormany feloli resze kb egymagassagba marad mindket vegletnel, es az uleslap dol hatrafele, es vele egyutt az ulestamla is dol hatra. Enyhen fekvos pozicioba is lehet igy allitani, ami jo lenne nalam, mert a pedal dolese sajna ezen a kokpiten fix. Es ezzel az ulessel elegge hatrafeszitett bokaval tartom a labam, amellett h faj a derekam egy ido utan.
A kormanyt nem tudom mennyivel lehet meg feljebb allitani, nem probaltam meg, ebben a pozicioban volt mikor vettem. De tul sokat sztem mar nem lehet, mert akkor egyre kozelebb is lesz a kormany. Szoval sokkal magasabb ules mar nem annyira idealis.
Egy honapja adtam le a passatomat a mehtelepre, dejo lenne most az ules belole. Eszembe se jutott akkor.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#43707) sutatokisr válasza Melorin (#43703) üzenetére


sutatokisr
tag

https://heusinkveld.com/shop/sim-pedals/sim-pedals-sprint/

https://simforge.in/shop/product/mark1/

https://simgrade.fi/product/r7-pedals/

https://shop.gperformance.eu/product-category/sim-racing-pedals/

(#43708) sutatokisr válasza sutatokisr (#43707) üzenetére


sutatokisr
tag

és nyilván a legjobb a hazai (de itt csak 3 pedálos kivitel van):

https://www.facebook.com/Simtrecs-100495521707250/

[ Szerkesztve ]

(#43709) Melorin válasza sutatokisr (#43707) üzenetére


Melorin
addikt

Köszi. A simforge az egyetlen elérhető áru nekem.

(#43710) sutatokisr válasza Melorin (#43709) üzenetére


sutatokisr
tag

ja az árak az horrorrrrrrr

(#43711) ferensz válasza Melorin (#43709) üzenetére


ferensz
senior tag

A heusinkveldek nagyon tul vannak arazva, a simforge felepitese kb azonos vele es bar nem tudom, hogy milyen minoseguek a cuccaik, de a tengelyek felbontasa nagyobb, mint a heusinkvelde.

Jovore valamikor ev kozben en is fogok kis szeriaban gyartani ilyen stilusu pedalokat, abbol lehet majd 2 pedalos verziot is kapni :).

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#43712) fatal` válasza ferensz (#43711) üzenetére


fatal`
titán

Az összes simes stuff túl van árazva, még a Logitech szett is. :D

(#43713) ferensz válasza fatal` (#43712) üzenetére


ferensz
senior tag

A jelenlegi alapanyag arak mellett a simforge-nak nem lehet sok haszna a pedaljan, ha ugyanilyen minosegre ki akarod hozni az hozzavalo nagyjabol ennyi lesz. Aztan itt megkapod egyben, neked meg millio egy helyrol kell osszevadaszni az alkatreszeket, meg kell tervezned, amit nem tudsz megcsinalni azt legyartatni, es a szoftverfejlesztes reszerol meg nem is beszeltem.

De igen, az osszes tobbin van haszon rendesen.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#43714) blountex


blountex
senior tag

Érdeklődnék, hogy külön garanciát (garancia hosszabbítás), hogy lehet venni tőlük?
Vagy ez csak időszakos lehetőség, mert, mintha úgy látom elfogyott volna.
Elvileg van 1 és 5 év is. 5 év jól hangzik és bőven megéri a 120 eurót, főleg fél milliós terméknél....

Alapból 1 évet adnak rá?

[ Szerkesztve ]

(#43715) fatal` válasza blountex (#43714) üzenetére


fatal`
titán

Európában 2 év az alap garancia.

És az 5 évest már nem vállalják úgy látom, sold out.

(#43716) zsozsa74 válasza blountex (#43714) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Én a Dd1-re vettem plusz 3 évet. A rendelési folyamat közben kellett valamikor bepipálni, hogy akarok-e pluszt és mennyit. Nyugi, az eladó gari nem fogy el! 😁

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#43717) fatal` válasza zsozsa74 (#43716) üzenetére


fatal`
titán

Gondolom azért szűnt meg ebben a formában, mert nem minden termékhez kérhető.

(#43718) szacsee válasza blountex (#43714) üzenetére


szacsee
nagyúr

Kosárban mikor rendeltem 2 év ingyen van + 1 évet lehet még venni, így ki lehet tolni 3 évre a garit.

(#43719) JulesTS


JulesTS
őstag

Most ment el az UPS futár...

:DD :C

(#43720) JulesTS válasza JulesTS (#43719) üzenetére


JulesTS
őstag

Fanatecnél elmentek otthonról...
Már az F1-es perecnél is voltak ehhez hasonló feliratok a doboz kicsomagolása közben:

(#43721) biker válasza JulesTS (#43719) üzenetére


biker
nagyúr

szóltam nekik, hogy ott felejtettek egy dobozt, mennek vissza érte!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#43722) gaborvezer18 válasza JulesTS (#43720) üzenetére


gaborvezer18
tag

Kaptal valami ertesitest esetleg trackingnumbered volt?
Hetfon irtak h folyamatban van de a profilomban nincs tracking szam :D.

(#43723) biker válasza biker (#43688) üzenetére


biker
nagyúr

Szóval mindenki aki vett QR-t a simplified QR helyett megtartotta a lite verziót? :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#43724) JulesTS válasza gaborvezer18 (#43722) üzenetére


JulesTS
őstag

Semmi, egyszer csak jött...
Párom szólt, hogy UPS-es kocsi jött, rendeltél valamit? ;]

[ Szerkesztve ]

(#43725) biker válasza JulesTS (#43724) üzenetére


biker
nagyúr

volt benne alibi üzenet? :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#43726) JulesTS válasza biker (#43725) üzenetére


JulesTS
őstag

:)
Nincs rá szükség...

(#43727) gaborvezer18 válasza JulesTS (#43724) üzenetére


gaborvezer18
tag

Akkor még lehet holnap az enyém is ideér :D

(#43728) blountex válasza zsozsa74 (#43716) üzenetére


blountex
senior tag

Jobban utána néztem, mert nekem is rémlett valami ilyesmi. A trükk az, hogy nem mindegy milyen terméket teszel a kosárban. Több garancia ahogy látom csak a motorokra vonatkozik.
Pc-sek a CSL DD-vel jól járnak, náluk rendelés kiválasztásánál felajánlja a Fana, hogy még +1 év gari a motorra és a tápegységre, vagy csak az 5nm motor választod.

Továbbá Podium DD1-nél alapból a 3 év gari és ezen felül + 5 év garit lehet hozzá venni 120 euróért, így a 8 év a motorra egész korrekt.
DD2nél erre lehetőség nincs, ott 2 év az alap.

Minden egyéb kiegészítőre 2 év gari él, kezdve a pedáltól a váltón át a brake performance kittig.
Előző hozzászólásban linkelt garik elfogytak, szóval ezt pluszban kosárba nem is lehet betenni.

Szóval nekem a Ps GT DD-re is 2 év lesz.
Már csak az a kérdés, hogy egyben adjam-e le a rendelést, vagy külön?
Rendelési lista:
GT DD tápegységgel együtt
Videók alapján ahogy láttam műanyag QR jár hozzá.

Ezeket azonnal tudják szállítani, vagy ha később rendelem meg 1-2 hónapra rá, akkor se is hamarabb ideér, mint a GT szett:
V3 Pedál
Performance kit

Későbbi terv:
+ váltó és kézifék (ha nem sikerül használtan hozzájutni)
Esetleg egy 32cm perec QR 2 adapterrel (amikor jövőre megjelenik)

[ Szerkesztve ]

(#43729) GalaHU válasza JulesTS (#43720) üzenetére


GalaHU
őstag

Ezt minden csomagoláson eljátszák már vagy 10 éve… :)

Az első Fanámon (GT2-es XO kormány): They said, controllers are faster, teach them!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#43730) Laby


Laby
őstag

Nekem is ma megjött a CSL DD...1 órát játszottam vele, hát vegyes, eléggé vegyes érzések vannak bennem.
CSL Elite-ről váltottam.
Nincs az a WOW :Y érzésem, mint anno a Logitechről a szíjasra váltásnál, de azért nyilván érezhetően jobb, mint az előző. Sokkal több részletet érzek, még finomabb az egész kormányzás.

VISZONT! Kétszer is volt egy olyanom, hogy eltekertem a kormányt és egy pillanatra az eltekert kormány visszaállt alap állapotban, majd vissza oda ahol volt...

https://youtu.be/gMXzHbtOsT4

Erről van valami véleményetek? Sikerült kifognom egy hibásat?

(#43731) JulesTS válasza biker (#43721) üzenetére


JulesTS
őstag

Odaadhatom nekik, de a cica már beleköltözött... :B

(#43732) fatal` válasza JulesTS (#43719) üzenetére


fatal`
titán

Akkor a CSW-t ingyen nekem adod? :DDD :DDD ;]

(#43733) JulesTS válasza fatal` (#43732) üzenetére


JulesTS
őstag

Igen, csak drága lesz s szállítás... ;)

(#43734) gaborvezer18 válasza Laby (#43730) üzenetére


gaborvezer18
tag

Neked is a "semmiből" érkezett? Boost kitest vetted? Enis kiváncsi leszek a csw után milyen lesz majd.

(#43735) Marci112233 válasza fatal` (#43678) üzenetére


Marci112233
őstag

Akartam kérdezni, hogy melyik boltban volt 77 akciósan a T300? Csak mert annyiért lehet én is leváltanám a T150-est.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#43736) fatal` válasza Marci112233 (#43735) üzenetére


fatal`
titán

Alza és Supergamer (sokan utóbbinál vették, mert 1-2 nappal előbb lett akciós), tavasszal. Talán később is volt egy hasonló akció, akkor már picit drágább volt. De ez a két pedálos változat volt.

Elnézve a Logitech szett árát igazából 130-140 ezerért a T300RS GT jó áron van.

Szerk.: Nem is 77 volt, hanem 76. De most pl. a két pedálos egyáltalán nincs is egy ideje.

[ Szerkesztve ]

(#43737) fatal` válasza JulesTS (#43733) üzenetére


fatal`
titán

Elmegyek érte, nem probléma, ne fáradj a szállítással. ;]

Viccelek csak. :) Esetleg ha a Wheel Stand Prora applikálod rá a CSL DD-t, majd számolj be, hogy milyen.

Összeraktam most az RGS modult, jónak tűnik, de még kipróbálni lusta voltam.

(#43738) JulesTS válasza fatal` (#43737) üzenetére


JulesTS
őstag

Már felraktam a WSP-re (kellett fúrni rá 3 új lyukat a platnira), ami biztos, hogy állítgatni kell még rajta, mert ennek sokkal hosszabb a tengelye és a kormány közel van, a térdem meg beverem...

(#43739) JulesTS válasza gaborvezer18 (#43734) üzenetére


JulesTS
őstag

Nem lesz hiperűrugrás. Túl jó a CSW...

(#43740) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! A kormányom saját topikja elég kihalt.... G29 kormányom van,asszem már 3 éves.... Nemrég az egyik gomb elkezdett vacakolni,nem mindig érzi hogy megnyomtam. [kép] Megpróbáltam szétszedni,(nem vagyok szaki) sok mindent nem tudtam vele csinálni,kicsit megtakarítottam. Nem lett jobb. Azóta kevésbé használom ha lehet. Most már a bal oldali pillangó váltó is ugyanezt produkálja,elég zavaró mert irányjelzőnek használom több játékban. Mit lehet vele kezdeni? Mezei user hogyan tudja javítani? (ha lenne annyi pénzem albérlet mellett,már minimum 2 éve lecseréltem volna TM kormányra,de nincs)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#43741) Marci112233 válasza fatal` (#43736) üzenetére


Marci112233
őstag

Köszönöm a választ! Ismerem mindkét oldalt, sőt nekem is a Supergmer-től van a T150 csak épp most jócskán fent annak is ára, mert én 54-ért vettem, most meg 80 körül mozog náluk..

De a T300RS kétpedálosból például náluk van.Legalábbis az oldal azt írja ki.

Így lesni fogom majd netet, és ha ismét lehúzzák annyira az árát, lehet váltok majd.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#43742) JulesTS


JulesTS
őstag

Első benyomások: először a Wheel Stand Pro lemezére kellett 3 új lyukat fúrnom. A CSL DD tengelye hosszabb, mint a CSW-é, ezért állítgathattam át az állványt. Még nem az igazi, de inkább kipróbáltam így. Új drivert és Fanalab-ot telepítettem, upgrade-eltem a firmware-ét. Aztán Raceroom. Egyből felismerte, hogy CSL DD van rajta. Gombokat beállítottam, FFB-hez nem nyúltam. Próba, leaderboard, Spa, BMW M235i. Valami nagyon nem stimmelt, Autó nem kanyarodik, kormányt nehéz tekerni. Ledek nem mennek és nem is tudom átkapcsolni. FFB-t beállítottam ugyanúgy mint a CSW-nél, az jó is lett. A kormány elfordulás meg a programban 540 fokon, a driver auto-n de 1080-ra állítja. Valószínűleg az lehet a baj, hogy az új driver -540-től +540-ig mutatja a kormány elfordulást és a program által kért 540 fokot oldalanként veszi. Ha a kormányon is 540 fokot állítok, akkor jó. Kormány ledekre egyelőre nem találtam megoldást. CSW Compatibility módban viszont minden jól működik. Így mentem vele pár kört. Erőben ugyanott van mint a CSW, ez az adatok alapján nem is csoda, ventilátor nem zúg mert nincs benne. Részletesség, meg a dinamika? Na ezt nem érzem sokkal jobbnak a CSW-nél. Mindensetre pár kör alatt mentem egy 7. időt. Még szokni kell. Az biztos, hogy egy nagyon jó bázis, de a CSW is az. Akinek az van nem feltétlenül kell lecserélnie...

(#43743) JulesTS válasza Foose (#43740) üzenetére


JulesTS
őstag

Ki kell mérni, hogy a kábel köteg, vagy a gomb vacakol és azt cserélni (a gombot esetleg meg lehet külddni kontakt spay-vel). Ha ezek nem segítenek, akkor lehet elektronikája is hibás...

(#43744) Foose válasza JulesTS (#43743) üzenetére


Foose
addikt

És mezei userként én ezt hogy....? :DDD Nincs hozzá eszközöm. Gomb,azaz maga a kapcsoló ami a panelen van? A kis sárga.... :B [kép]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#43745) fatal` válasza JulesTS (#43738) üzenetére


fatal`
titán

Melyik WSP-d van alapból, TM változat? Vagy a CSL-es?

Nem úgy volt, hogy a CSL Elite, a CSW és a CSL DD mount pontjai egyformák? Vagy csak a CSL Elite és a CSL DD-re igaz ez?

Én nem tervezek fúrkálni (nincs is fúróm :DDD), ha a CSL Elite és a CSL DD furatok kompatibilisek, akkor veszek egy platet a Wheel Stand Protól, ha nem, akkor majd megkérek valakit, hogy (nem ingyen) fúrja ki nekem, ezért nem veszek egy fúrót.

Boost kitest vettél? Látom már a következő hsz-ből, hogy igen. :) WSP nem akar szétesni? :D
Vettem RGS modult a WSP-hez, most szereltem össze, még nem próbáltam ki, de jobbnak tűnik kicsit stabilitás szempontjából is (persze majd FFB-vel kiderül), a váltópozíció mindenképp fasza.

Kéne fabrikálni valami kéziféket majd az eredeti váltóplate helyére. :D Azt látom, hogy a TSS handbrake rámegy (egyezik a furat a TH8-cal), de szerintem az túl nehéz és instabil lenne, ráadásul rohadt drága.

Vagy később Fanatec Clubsport shifter plate és kézifék az oldalára mountolva az RGS részre. :D

Már megint elköltöttem fejben fél milliót. :D

#43742 JulesTS: Kormány ledekre: FanaLEDs? Persze nem mindennel működik, én G29-en használtam, szerintem a legtöbb játékban ment.

[ Szerkesztve ]

(#43746) fatal` válasza Marci112233 (#43741) üzenetére


fatal`
titán

Uhh, ez nagyon drága ennyiért. 141 ezer a GT az alzán, az is sok, de inkább az akkor már.

De ha lesz megint ilyen olcsón két pedálos, akkor 140-150 körülre jönne ki T-LCM-mel, ahogy én is vettem, az a legjobb választás TM vonalon. :)

[ Szerkesztve ]

(#43747) arty válasza JulesTS (#43742) üzenetére


arty
veterán

Ha egy év mulva lesz rá lehetőséged, ülj vissza egy CSW elé ;) Kíváncsi lennék az akkori reakciókra....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#43748) GalaHU válasza fatal` (#43745) üzenetére


GalaHU
őstag

A felfogatási furatok egyformák, de a felfogatási ponttól a rárakott kormányperec távolsága és/vagy állásszöge az eltérő base-kialakítás miatt változhat. Nálam már megfordult vagy 4 különböző Fana-base, a felfogatás miatt sose kellett fúrni, de mindegyikhez más és más távolságokat kellett állítani a cockpiten, utánamenni az üléspozícióval, amiatt meg a pedálokkal.

Már egy XORim, BMW GT2 Rim csere is utánállítást igényel.. :)

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#43749) JulesTS válasza Foose (#43744) üzenetére


JulesTS
őstag

Ha nincs hozzá tudás/eszköz, akkor el kell vinni szerelőhöz. HardverAprón is szokott lenni hirdetés (nem ismerem, csak láttam, hogy van...).

(#43750) JulesTS válasza fatal` (#43745) üzenetére


JulesTS
őstag

WSP Deluxe V2. Elvileg ez nagyobb csövekből van, és T300-hoz készült (ettől függetlenül több bázishoz van rajta lyuk). A CSW is felment rá gond nélkül, csak a CSW gyári konzolját kellett hozzá használni.

CSL Elite-et nem ismerem. A CSW és a CSL DD úgy egyezik, hogy a CSW alján lévő három lyuk olyan helyen van hogy a CSL DD-n is lehet olyan helyre csúsztatni a talpas anyákat, hogy jó legyen. Viszont a WSP-n olyan helyen vannak a lyukak ami a CSW-vel adott tartókonzolhoz passzol és nem magához a CSW-hez.

A Wheel Stand Pro-val meg voltam elégedve a CSW-vel is, persze el lehet tolni, meg nem olyan fix mint egy rig, de jó kompromisszum. CSL DD-vel se rosszabb.

A Fanalab-ot használom, teljesen jó (lenne). De a CSL DD natív módjában valahol megszakad az infó útvonala a szimulátor és a kormányon lévő ledek között. CSW Compatibility módban viszont működik. Szerintem a CSL DD driverben még nem készült minden funkció...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.