Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Valdez #5210 üzenetére

    Gondolom a z-4-nél a közép tartománnyal nem voltál megelégedve, az hiányzik is szinte.
    A z3-nál valamivel jobb a helyzet ilyen téren.

    z2300 tökéletes kisebb szobába is, csak a hangerőt lejjebb kell egy picit venni. De ennél is hiányzik a középtartomány.
    Hiába, vagy a dübörgő mélyekről vagy a középtartományról kell lemondania az embernek. (legalábbis ebben az árfekvésben)

    Érdemes lenne meghallgatnod ezeket a rendszereket vásárlás előtt, nehogy csalódj. Bár ha nem hallgatsz gyakran hifiket akkor nem fog feltűnni, hogy hiányos a zene, filmeknél meg kifejezetten jól teljesítenek. :)

    carrot: az x230 valóban jó. Az általad linkelt x240 viszont kifejezetten visszalépés. A genius-t nem hallottam, de nem hiszem, hogy ennyi pénzért megváltaná a világot.

    jozsikka: logitech x230, z3, z4. Kategóriájában mindegyik a legjobbak közt van. Ezek az örök klasszikusok.
    Ha vállalkozó szellemű vagy akkor kipróbálhatnád mondjuk ezt a scythe kombót (legalul). Sajnos még csak ennél a cégnél találtam, de lassan el kellene neki terjednie a többi boltban is, és nagyon minőséginek tűnik. De ez csak vaktában lövöldözés, csak megemlítettem mint lehetőség, még nem volt hozzá szerencsém. :)

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés