Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39401) Dobi 562 válasza fsb1000 (#39392) üzenetére


Dobi 562
addikt

Bocs, félreértelmeztem amit írtál. A mondandód második felével egyetértek.

(#39390) Blom: Próbálj meg minél tovább életben maradni, mert annál tovább lehetsz hatással a csata végkifejletére. :) Sokszor én is megyek előre mint a meszes, mert elunom magam kempelés közben, aztán elhullok gyorsan támogatás híján.

(#39402) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Az eff érték pontosan azt mutatja amit kell, de a hozzárendelt szubjektív elgondolások már nem definiálhatóak egzakt módon

Az eff számítás képlete:
Eff =
AvgKill *(350-Lvl*20) +
AvgDemage*(1,5/Lvl + 0,2) +
AvgSpot*200 +
AvgDef*150 +
AvgCap*150

(#39403) Djuree válasza fsb1000 (#39402) üzenetére


Djuree
félisten

"de a hozzárendelt szubjektív elgondolások már nem definiálhatóak egzakt módon"
így van! kb. ez a lényeg.
nem lehet:
"de ha felveszem ezt a számot, akkor ilyen meg olyan lenne az eff-em" igenám, de mégsem olyan, ott a ha szócska ;)
valaki felveszi a foglalás számát olyanra mint az enyém, akkor én meg a killt olyanra mint az övé, és akkor nekem is még magasabb, ez így teljesen butaság....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39404) Fel


Fel
addikt

Ezt a effi ratinges vackot sokan eléggé túlértékelik...
Itt egy gyöngyszem:
Prokhorovkán csatáznánk. Elég magas tierü csapat állt össze. Jómagam Patton-nel, Topon T10-esek, artik T7-től. A meccs elején közli valaki, hogy az ellen oldalon több a zöld player, így már buktuk is az egészet... Mind1 megyek a dolgomra. Később arra lettem figyelmes, hogy a "kedves" csapattársak java a szájkaratéval van elfoglalva a chaten, ahelyett, hogy mozdulnának. Az egyik fő hangadó egy O.212 játékos, és folymat nyomja a cseten, hogy ő ilyen béna csapatot nem támogat. Nem lő senkire, mert nem pazarolja a pénzét ilyen noob bandára, stb... Fogta magát és beállt a vasúti töltés oldalába, befordulva a sarokba... Ezért tényleg érdemes felrakni ezt a modot :U

(#39405) -vitya- válasza emre (#39397) üzenetére


-vitya-
őstag

hát, ha mostantól csak a tier8 és felette tankjaimmal mennék, akkor az azokkal jövő adatokból az jön ki, hogy valahova 1800-2000 közé felzuhan az eff rate :D

amúgy jó cucc ;-)

Na asszem, ha egyszer e-penist akarok majd növelni, mással sem fogok menni, csak az IS-4-el :D

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#39406) CactuS válasza Djuree (#39398) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem szeretnék belefolyni a vitába, csak megjegyezném:

Az "ügyes" foglalóknak köszönhetően lehet remek 100 XPket duplázni, amikor kill nélkül mondjuk sikerül befoglalni az ellen bázisát...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39407) Blom válasza Dobi 562 (#39401) üzenetére


Blom
aktív tag

Na ez itt az igazi gáz, hogy soha sincs rendes támogatás.
Mert mindenki kempel valami rühes bokorban és hiába hívom őket nem jönnek ki a bokorból.
Ilyenkor nekik megyek egyedül és persze ki is végeznek gyorsan.
Megfigyeltem, ha legalább hárman négyen együtt megyünk nem tudnak megállítani minket.
Nagyon jó úgy játszani, de mikor magamra maradok az igazán elkeserít.

(#39408) Napfénysüti

Úgy érzem félistenek közé kerültem. :D
Persze csak viccelek de én totál kezdőként csak lesek itt a statokon. :K

Més que un club!

(#39409) Murder3 válasza Djuree (#39400) üzenetére


Murder3
addikt

meg eleve minek veszi figyelembe a spot értéket...
ha nem scoutal játszik vki akkor semmi értelme mert most heavyvel sőt még meddel is szarni fogok arra h spotoljak arra ott vannak a lightok én pl nem játszok lightal nem is akarok...tőlem idegen az a stílus.

akkor ott van a defense point is..az is abszolút csak a szerencsén múlik kivéve ha vki direkt erre is megy csak a statt miatt vagy gyors medbe van és visszamegy de ez is olyan h most ha épp támadásba vagy akkor nem fogok visszamenni főleg ha még vissza is érnék, de látom h ott a nagy túlerő akkor már felesleges inkább megpróbálok minél több kárt okozni azoknak akik a közeelmbe vannak és minél jobb credittel kihozni a meccset.
vagy 1 killt legalább ha már mondjuk vesztünk.

capture point is ilyen most én inkább ellenre megyek mintsem foglaljak mert azzal több credit/xp jön meg esetleg kill is becsúszhat...

átlagos sebzés megint olyan h ahol nagyobb az alpha dmg-et osztó tankok ott kis valószinüséggel jobb átlag értékek jöhetnek ki meg ugye ha a pen is számít.
pl nem midn1 h kv-val farmol az ember pl 500 meccset vagy pz3/4-el vagy pz4-el esetleg shermannel...

kill is ilyen bár ott nem ekkora mértékbe de azért kv-val ott is csúnya dolgokat lehet művelni.

sokkal összetettebb rendszer kellene ahhoz, hogy az efficiency értékeknek nagyobb teret lehessen adni..
de nem ártana mert ez alapján lehetne az embereket balanszolni, de mondjuk az a wg-nek nem lenne jó mert úgy nem működne a kiegyensúlyozó rendszerük.

[ Szerkesztve ]

(#39410) emre válasza Djuree (#39398) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom, én egy kicsit másképp játszol valószínűleg mint te.
A foglalás továbbra sem érdekel, inkább igyekszek minél több sebzést bevinni.

Nem nagyon akarok okoskodni, mert sem szakaszban sem században nem sikerült úgy alakítanom ahogy azt magamtól elvártam volna.
De ha valakit érdekel itt megnézheti a tankonkénti adataimat.
Ami szimpatikus, hogy a masszív grind ellenére a ferdivel folyamatosan fejlődtem.
Az ojjektumot meg mintha kölcsön adtam volna Diegho-nak 1-2 meccs erejéig, mert nem emlékszek rá hogy ekkorát játszottam volna.

(ahol egyenes vonal van azokkal nem játszottam az első adat feltöltésem óta)

(B)(#39406) CactuS(/B)
Attól én is agyvérzést tudok kapni, de ez van....

(#39408) Napfénysüti
Itt mindenki volt kezdő, majd egy év múlva pár ezer meccsel a hátad mögött másképp látod ;)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39411) Plokijuma válasza Fel (#39404) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Ráadásul láttam már zöld játékost az elején nagyon noobként meghalni, illetve piros játékost vérprofikat megszégyenítően játszani.

A színek csak tájékoztató jellegűek. Nekem is 1100 körüli eff értékem van stat szerint, de ez nem a jelenlegi tudásomat tükrözi, mivel a régi játékaim adatai lehúzzák az eff értéket. Az utolsó 4-5 tank, amit hajtottam mind 1500-1600 körüli eff értékkel rendelkezik. (Igaz, emiatt napi 5-10 értéket javul az összesített eff értékem is, attól függően, hogy mennyit játszom)

Megjegyzés: az, hogy valakinek 1800 vagy 2200 eff értéke van nem akkora különbség, mintha 1200 és 1600 eff értékek közt néznénk. A skálázást sem lineárisan kell nézni.

[ Szerkesztve ]

(#39412) Plasticbomb válasza Fel (#39404) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Azért szedtem le, mert annyira irritál, hogy még piros vagyok effben meg csataszámban, hogy egyfolytában csak azon járt az eszem, és nem tudtam élvezni a csatákat... Végeredmény: folyton buktam és halott voltam.....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#39413) Napfénysüti válasza Plokijuma (#39411) üzenetére

Azt akartam is kérdezni hogy mit jelent a tankok felett ez a zöld meg piros csík meg egyéb formarendszer (pl két- három csíkos)?

Més que un club!

(#39414) Plasticbomb válasza Napfénysüti (#39413) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A Zöld a tieid életerőcsíkja a piros az ellenéleterőcsíkja. A külömböző jelölésű négyszögek háromszögek a tankok tipusát jelöli mint heavy med light spg td

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#39415) Blom


Blom
aktív tag

(#39416) Murder3 válasza emre (#39410) üzenetére


Murder3
addikt

ez jó oldal kiváncsi vagyok h nekem milyen a fejlődésem:D

különben az a baj, hogy lehet egy mmo,multis játékot az alapján baalncolni h milyenek a statisztikák..
x tank többet nyer és az alapján kap nerfet/buffot...ez nem szimpla balfaxság hanem gigantikus méretű.

[ Szerkesztve ]

(#39417) virkir válasza emre (#39397) üzenetére


virkir
veterán

Na ezért használtuk inkább a win-t jelölésre.
A tapasztalatom is azt mutatja, full zöld csapatokkal úgy vernek szarrá az ellenfél sárgái, hogy csak pislogok.
Viszont a win legalább annyit mutat, hogy szerencsésebb játékosokkal vagyok összerakva vagy a több 1-2-est dobókkal.
Az a baj az effi számítással, hogy túlsúlyozza a foglalást meg a védést ami pl ha valaki lassú heavy-vel megy sokat sokkal kevésbé kivitelezhető mint aki med-el megy sokat. Meg a célok is sokat számítanak mert én azért játszok hogy tankot lőjjek nem azért, hogy zászlót húzzak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39418) emre válasza Murder3 (#39416) üzenetére


emre
veterán

Azért volt jó erre feltennem a fájl-t, mert látszik, ha egy adott rossz széria nem a te hibád.

Amit az előbb is említettem, felkerült az IS4-re az S70, (03.08-tól) onnét kezdve majd egy hétig vesztettem vele, pedig látszik hogy nem bénáztam többet az átlagosnál.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39419) Murder3 válasza emre (#39418) üzenetére


Murder3
addikt

és ezt folyamatosan frissíteni kell?

(#39420) emre válasza Murder3 (#39419) üzenetére


emre
veterán

Igen, általában naponta a csaták végén feltöltöm a fájl-t.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39421) Murder3


Murder3
addikt

lol minden tieren németből öltem a legtöbbet..
tessék itt a bizonyíték, hogy up-ok :DDD

ja nem t10-en t30-ból öltem 4-et míg e-100ból csak 2-t:D

(#39422) Djuree válasza CactuS (#39406) üzenetére


Djuree
félisten

hát foglalni akkor kell mikor már máshogy nem lehetne nyerni :K én is killre megyek elsősorban, ahogy írtam is a k/meccs arányom fejlesztem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39423) Antonius1978 válasza emre (#39386) üzenetére


Antonius1978
addikt

Emre, te 2,5x annyit sebeztel mint en :)
Es fele annyit foglaltam mint te Djuree :)

A tegnap osszeakadtam ket ilyen hos klantaggal (magyarok voltak, mi mas?!)
Lemeszaroltattak magukat, aztan kb 2(!!!) percen keresztul a masikkal kozosen kattogtattak ram (Su85) es egy KV-re a terkepen, hogy miert nem megyunk szembe kb 4-5 neheztankkal (mar csak mi eltunk es egy tuzer, asszem).
Csak azert nem kuldtem el oket magyarul az anyjuk rohadt péjébe, mert mar hozzaszoktam a bunko viselkedeshez, de amugy amiota jatszom ez volt a legkirivobb eset.

(#39424) Djuree válasza -vitya- (#39405) üzenetére


Djuree
félisten

nekem pont kis tankokkal jó, van amelyikkel 5000 az effem :DDD nagyokkal (t7-t8) nem megy annyira, de most már IS-3-al kezd jobban menni, most hogy kezdem kiismerni.
amx 13 90-el is kezd jól menni.

IS-4 ennyire jó? remélem nekem is menni fog vele, 2 hét és megvan :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39425) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Valaki elarulna nekem hogy hol kell meglonni egy tankot hogy az agyuja seruljon? Az agyu azon reszet ahol csatlakozik a toronnyal, vagy a cso veget, esetleg barhol a csovet? Egy csataban egy ugyes tigris igy erte el hogy ne tudjam kilonni 1percen keresztul. mire megjavitottak a agyumat megint belelott egyet es megint nem tudtam lonni :). Vegul aztan egy csapattars kilotte csak kicsit panikba estem mi olesz ebbol :P

Miert?????

(#39426) Zeratul válasza Snakeiboy (#39425) üzenetére


Zeratul
addikt

Cső végét kell meglőni, mert a tövénél a lövegpajzs kivédi nagy valószínűséggel a lövést. Emrének volt olyan videója ahol látszott ahogy cső vége felszikrít a találattól. Utána én is láttam saját tankomon hasonlót.

(#39427) Snakeiboy válasza Zeratul (#39426) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Koszi, es itt nem szamit a pen sem? esetleg HEt kene ra hasznalni vagy jo az AP-s lovedek is? Mozgatja a fantaziamat, igy lehetne idegesiteni kisebb tankal a nagyokat 1v1ben :)

Miert?????

(#39428) Zeratul válasza Snakeiboy (#39427) üzenetére


Zeratul
addikt

Eddig mindig elszenvedője voltam, próbálni még nem próbáltam.

(#39429) Timyyy


Timyyy
őstag

PHE klán ügyek!

Átnéztem in-game a klántagok statisztikáját, az elsőtől az utolsóig. Úgy döntöttem, hogy néhány tagot kiteszek, a következő okokkal:

Doki13 - 2 hónapja inaktív
hemaster - gyenge stat., ritka játék
SgtWelldone - 2 hónapja inaktív és a stat. is gyenge
shineddark - gyenge stat.
Tomcsie - 1 hónapja inaktív

A többiek, akik bent maradtak, minden további nélkül maradnak is, amíg akarják - vagy amíg abba nem hagyják a játékot.
Egyelőre további szűrést nem terveztünk.

A tagfelvétel AKTÍV, jelentkezni bátran lehet, Werewolffal ketten elbíráljuk, és döntünk. :U

(#39430) Murder3


Murder3
addikt

hát nekem kezd megint elegem lenni a játékból mert 3 napja folyamatosan vesztek csak...

[ Szerkesztve ]

(#39431) Snakeiboy válasza Zeratul (#39428) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Ki kene probalni gyakorloban. Ja tenyleg ha mar itt tartok. Gyakorlon meg soha nem voltam, ott ha szet lonnek akkor a javitas nem kerul semmibe es a loszer sem? Vagy hogy van ez?

Miert?????

(#39432) Antonius1978 válasza Murder3 (#39391) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen de bizonyara te nem jatszol atlag 6-7-8-9 orat naponta mint en :)
En a duplakat is szeretem letudni, de a Ferdivel meg JT-vel egyre jobban huzodozom menni,egyszeruen altalaban mindig veszitunk, mar irtam fennebb, hogy mennyire lehangol...
Amugy erdekes, hogy a JT-t tulajdonkeppen a Ferdivel farmoltam ki :) mert azzal mentem a legtobbet a jatekban,kb 750 csata korul.
Igen en is eladtam a fenebe mind a Pz3/4-et mind a VK3001H-t, lehetett veluk menni jo koroket is, de sok eselyed nincs erosebben pancelozott ellenfelek ellen (foleg amikor meg csak tanulgatod a jatekot), es belejuk untam.Amugy a Pz4-et majd szeretnem megvenni, fenn is tartottam a Pz3/4 legenyseget erre a celra.Es igen en is lecsereltem a 3001-est a 3601-re.
A KV-re nem volt erkezesem raallni, habar 2-3 honapja gondoltam ra, ki is fejlesztettem a T-28-at szabad TP-bol, de aztan jottek a jo ajanlatok (Parduc,KV-13, Tigris, IS felaron) es egyelore lemondtam a KV-rol.
A tajekoztato oldalon ra lehet nezni a tankok penzszorzojara, egyelore ugy tunik hogy a T-34 (1.0) es az M7 (1.1) tankokkal lehet a legjobban penzt keresni.Meg van mas is, ez jutott eszembe jelenleg.Nekem most kedvencem lett az Su85 is, 58% nyeres, egy picivel atlag feletti csata 20k penzt hoz (2-3 kill, legalabb 8 talalat eseten).
Vissza fogom venni az M7-et, eladtam a Tigris kedveert, hogy nehogy lemaradjak az ajanlatrol.Azzal is lehet menni 20-25k koroket, csak nagyon jol kell teljesits.

(#39433) emre válasza Zeratul (#39426) üzenetére


emre
veterán

szerintem nem nekem volt :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39434) jahrn válasza fsb1000 (#39381) üzenetére


jahrn
senior tag

"És továbbra sem tisztázott kit tekintünk JÓ játékosnak.
Akinek 1200 felett van az eff értéke vagy 1500 felett? Vagy 52% felett van a winratiója?
Vagy a stattól független jellemző lenne ez? Lehet valaki jó játékos gyenge stattal, esetleg fordítva is lehetséges?"

En a magam reszerol az eff ratingot felejtosnek tartom, csak arra hasznalom h nyomon tudjam kovetni h magamhoz kepest fejlodok-e. A win ratio is csaloka, sok platoon csataval egy gyengebb jatekosnak is lehet jo erteke benne.
Azt tartom atlagos jatekosnak aki legalabb minimalisan egyuttmukodik masokkal, es mellette latszik h probal hozzatenni valamit a gyozelemert. A jo jatekos ugyanez csak fokozottabban.
Jatszottam mar sokszor olyan jatekossal aki az eff rating szerint piros volt, es jobban tamogatott hatulrol mint sok "zold".
Az atlag T8-T10 hvy tanker akivel talalkozok altalaban nem veszi figyelembe h az ellenfelnek milyen tankjai vannak nalunk milyen a leosztas es emiatt hova is kellene neki mennie (ahogy virkir irta anno, nem vagyunk villamosok h mindig ugyanoda menjunk es ugyanazt csinaljuk). Mindemellett sokszor nincsenek tisztaban a sajat tankjuk kepessegeivel sem, pl erre a KV-13 elol nyuszitve hatralo IS-3, vagy a jatszma elejen suicide rusholo IS-7 hadak. Meg azok az E-100ak akik mindenarok fel akarnak menni campinovkan a hegyre, dacara h van ott mar vagy 5 sajat jarmu - es aztan a csata vegeig noob-oznak a chat-en mert az arty szetlotte oket kozben.

Amugy problemaid vannak azzal h mi a kulonbseg a feltetelezes es a teny kozott. Az lenne a feltetelezes ha azt mondanam: - annak a tanknak keletre mutat az agyucsove, ezert biztos gyenge jatekos. Itt viszont a csata alatt mutatott teljesitmeny alapjan jelentem ki amit megtettem.
Az valoban feltetelezes volt reszemrol h azert valasztjak a nagy batar tankokat mert azok vmivel jobban birjak a gyepalast ergo tovabb maradnak eletben es igy talan tobb sikerelmenyhez jutnak.

(#39435) Antonius1978 válasza Dobi 562 (#39383) üzenetére


Antonius1978
addikt

En is igy vagyok, 49/49 az aranyom, habar mar tobb a nyertes csatam osszesitve mint a vesztes.Azonban elerem az 50/49 aranyt.
KV-13, Su85-el 58%, T-34 es T82-vel 55%, Parduccal es T-34/85-el 52% (leginkabb ezt hasznalom penzszerzesre, ujabban az Su85-t)

Valami 3300 Effem van/volt asszem a T-127-el :) 1 csataval :)
Es a Bisonnal van a legnagyobb nyeresi aranyom :) 7 csatabol 6 nyertunk :)

(#39436) Napfénysüti válasza Timyyy (#39429) üzenetére

Szia! Nem mondod hogy te is WOT-ozol. :C

Més que un club!

(#39437) Plokijuma válasza Antonius1978 (#39435) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Ha az utolsó csatát nézem az IS-emnél, ahol 10kill kiosztottam : 8896.21-es ratingot csináltam abban a csatában. :D

[ Szerkesztve ]

(#39438) fsb1000 válasza jahrn (#39434) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Amugy problemaid vannak azzal h mi a kulonbseg a feltetelezes es a teny kozott."
Nekem nem úgy tünik. Te írtál tényről, én csak firtattam mi alapján az.

A hsz-ed első 1/3-aval egyetértek, csakhogy ebből az derül ki, hogy együtt kell játsz valakivel hogy eldönthesd milyen játékos (szerintem nem is egyszer) és azt fel kéne jegyezd, el ne felejtsd, hogy aztán következtetéseket vonhass le belőle a teljes WoT-ra nézvést.
A hsz második 1/3-a már ismét csak feltételezéssel és általánosításal indul, amiket eseti példákkal támasztasz alá. Én csak szubjektív véleményként tudom értékelni.

---

Egyébként megjegyzem te is Heavyvel mentél a legtöbbet, és sok pénzbe mernék fogadni, hogy magad nem a gyenge játékosok közé sorolod, sem az átlagba aki nem veszi figyelembe a leosztást, nem oda áll ahova szerinted kéne, stb, stb, stb...

És még nagyon-nagyon sokan lehetnek így.
Valahogy mindig a többiek a gyenge játékosok és a csaták közel 50%-át mindig mások miatt veszítjük el. Ílyen az emberi lélek...

(#39439) emre válasza Plokijuma (#39437) üzenetére


emre
veterán

és ezt hogyan?
gondolom nem egyet játszol naponta...

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39440) Djuree válasza Napfénysüti (#39436) üzenetére


Djuree
félisten

nem is kicsit :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39441) Plokijuma válasza emre (#39439) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Ezzel a statisztikailag igen-igen sarkított példával reflektáltam Antonius1978 kijelentésére, melyben írta, hogy T127 csodajárgánnyal 3300 ratingja van - 1 meccsel.

u.i.:
WoT Logger-ből minden adat megvolt, hogy kitöltsem saját értékekekkel a wot-news -on található calculatort.

[ Szerkesztve ]

(#39442) emre válasza Plokijuma (#39441) üzenetére


emre
veterán

Erre kaptam azt a választ, hogy a T-127 prémium tank, tierjében túl erős, nem nehéz vele magas eff-el játszani.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39443) Timyyy válasza Napfénysüti (#39436) üzenetére


Timyyy
őstag

De igeeen :)) én már kiszúrtalak 1-2 napja ;]

(#39444) pocok28 válasza bozont (#39352) üzenetére


pocok28
tag

Durvulás? Népírtás! ;] :DDD :DD

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#39445) Snakeiboy válasza Snakeiboy (#39431) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Erre valaki? #39431

Miert?????

(#39446) Antonius1978 válasza Plokijuma (#39437) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az igen :R
De nem valaszoltal, hogy a 122-es agyuval erted el ezt a teljesitmenyt ? Vagy a 100-assal ?

(#39447) virkir válasza Snakeiboy (#39445) üzenetére


virkir
veterán

A javítás ingyen van de a lőszert ki kell fizetned.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39448) Antonius1978 válasza Snakeiboy (#39431) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hoppa, bocsesz, atsiklottam a kerdesed folott.
A gyakorloban szet is lohetnek, javitast nem kell fizess,viszont a loszer arat azt le kell pengetni :K :D

UI : Jovok be a jatekba, ha akarsz mehetunk egyutt.

[ Szerkesztve ]

(#39449) Plokijuma válasza Antonius1978 (#39446) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Legnagyobb 122mm-es

(#39450) Antonius1978 válasza Plokijuma (#39449) üzenetére


Antonius1978
addikt

En is erre tippeltem valamilyen okbol kifolyolag :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.