Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38051) madstunt válasza Paul119 (#38050) üzenetére


madstunt
addikt

+1 a marderhez (a másikkal nem toltam sose)
szerintem avval volt eddig a legnagyobb móka játszani pedig én is már jó sok tankon túl vagyok

(#38052) fsb1000 válasza pws (#38030) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én nem csak E75-el tapasztalom. Úgy tünik 07.1.1 óta kevesebb a lepattanó és több az áthatoló lövés.
Azaz én is tudok mindent löni, amit elvileg át kéne üssön az adott ágyú (ez főleg az E100 150-esével meglepő), de engem is simám átlőnek, nem elég kicsit beforgatni a tankot mint korábban. Ettől kicsit pörgősebbek lettek a csaták.

Persze az is lehet, hogy csak nyerőszériám volt 2 napig és amiatt hiszem igy (61% nyerési arány 100+ csatában éscsak 1/3 szakasz)

(#38053) Gyuri27 válasza Paul119 (#38050) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mondjuk a su85b azért jobb. Nem is adom el (a kerdit szorzóját is emelik).
Ugyanis a su85 kicsit vakocska. Optikával 400m. Az meg a su85b 500m-hez nem túl acélos.
Az első páncél meg ugye nem túl vastag a közelharchoz.
Ettől függetlenül jó vas. Pici tanulás után a kill/csata és a csata/dmg se lesz rossz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38054) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Azért vannak elmebetegek.
Is4 top én is3-l a második. Pz38 szakaszba behoz egy m2-t.
Az ellennél a legrosszabb tank amx12 és kv. Valamint van egy gwpanther is. Mindez prokhorovkán.
Ez a két szép ember elkezdi lőni az is4-t.
Jelzem előzménye nem volt a dolognak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38055) pws válasza fsb1000 (#38052) üzenetére


pws
aktív tag

Én is lőttem ki e100-at az elmúlt 2 napban, meg is lepődtem.
Hétvége van, sok hasznos játékossal. Az első 3 percben elhullik a csapat harmada, minimum. Persze az ellenfélnél meg mindenki sértetlen. Vért izzadok egy Draw-ért, 4-5 kill sem segít.

(#38056) Tüzi

egy ilyen autoloaderes spg, meg egy leo2a6 kellene a garázsba, aztán tök jól érezném magam :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38057) Tüzi

[link]
fényképes modot ismeri valaki?

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38058) Fandango válasza Tüzi (#38057) üzenetére


Fandango
veterán

Nemet legenyseg foto mod
Orosz legenyseg foto mod
Amerikait es franciat nem talaltam.

(#38059) Tüzi válasza Fandango (#38058) üzenetére

thy :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38060) Djuree


Djuree
félisten

ha valakit érdekelnek a valós harci eszközök is, itt egy 25 perces film a tüzérségről, angolul:
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38061) Tüzi válasza Fandango (#38058) üzenetére

amerikai :D
orosz :D
ma már megérte felkelni, köszi :D

(#38060) Djuree
Olvasd el [link]

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38062) Fel


Fel
addikt

Victory!
Battle: Sand River 2012. március 17. 20:06:39
Vehicle: M46 Patton
Experience received: 1 225
Credits received: 33 994

Végre felkerült a Patton-re a "Csodalöveg", így azért már sokkal jobb, mint a 90mm-essel :) .
A következő upgrade a motor lesz rajta, mert amint a teszten láttam, a mostani 12k xp helyett 31k fog kelleni hozzá és 81k kredit helyett 99k...

(#38063) forras2


forras2
őstag

Azt hittem, hogy már kihaltatok, egész délután 1 hsz sem volt szinte :D

[ Szerkesztve ]

(#38064) Arpee78 válasza forras2 (#38063) üzenetére


Arpee78
senior tag

Kimerültek az előbbi nagy hozzászólásversenyben.

(#38065) Paul119 válasza Tüzi (#38061) üzenetére


Paul119
addikt

[link] ezen mindig el kerekedik a szemem :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38066) Tüzi válasza Paul119 (#38065) üzenetére

röpül az 50 tonna:)
könnyű léptű tank xD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38067) Fandango válasza Paul119 (#38065) üzenetére


Fandango
veterán

Brutal harckocsi ez a T-90 :DDD

(#38068) Paul119 válasza Tüzi (#38066) üzenetére


Paul119
addikt

engem a felfüggesztése nyűgöz le hogy így bírja a strapát :D,azért azt megnézném world of tanksban mit alkotna reaktív péncéllal :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38069) jahrn válasza Paul119 (#38050) üzenetére


jahrn
senior tag

A Murder 2 zsenialis. Utoljara amikor jatszottam vele egyedul voltam 6 ellen ( kozte KV+BDR) es nyertem. Jo agyu/jo kiterithetoseg, mozgekonysag, jo camo es talan a legfontosabb h beteg nagysagu latotav. Talan nincs is ekkora latotavu jarmu T8 alatt..

(#38070) Paul119 válasza jahrn (#38069) üzenetére


Paul119
addikt

pontosan :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38071) zalman90


zalman90
őstag

Győzelem!
Csata: Erlenberg 2012. március 18. 0:25:50
Jármű: M4 Sherman
Szerzett tapasztalat: 2 379 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 22 531

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#38072) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Karelia 2012. március 18. 0:22:35
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 624
Credits received: 89 637
Battle Achievements: Steel Wall

4db tier 10 es tank volt mind két oldalon én voltam a legkisebb :C

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38073) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ezzel az eredménnyel zárom le a WoT pályafutásom első szakaszát 8K csata után.

Győzelem!
Csata: Mines 2012. március 18. 2:09:07
Jármű: IS-4
Szerzett tapasztalat: 1 956
Szerzett kredit: 61 933
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Megszálló

Igyekszem majd ezt a fórumot is ritkábban látogatni, bár rengeteget tanultam itt és mint sokan én is PH! függő vagyok sok-sok éve.
Többekkel vitáztam mint kellett volna, de sosem indulatból tettem.
Higgyétek el (majdnem) minden vitapartnerem tiszteltem, akár WoT-béli teljesítménye, játékismerete vagy azon plusz munka okán, amit korrekt infók közreadásával itt páran végeznek.

Sajnos a fejlentések és kicsinyes toleranciahiány légkörét nehezen viselem. Ennél kevesebbért is kerestem már másik játékközösséget netes életem során.
Azért... lehet minden nap írok pár hsz-t, ne legyen akkora az öröm és pohár emelgetés.
Meghát semmi sem végleges, csak azoknál akik végletekben gondolkodnak.

Ha szerdán mégis letiltják a WoT nickem kódüzerkedésért, akkor kissé csalódott leszek, bár koromnál fogva már megéltem olyan időket, amikor minden relatív volt, a helyes és helytelen cselekedetek is... de éltünk. Csak én már nem akarok arra a légkörre emlékezni, sem azokra az emberekre. Senkivel nem akarok jópofizni vagy mást mondani mint amit gondolok, csak mert félő, hogy különben feljelent, letiltat, bannoltat valamiért amit sosem tettem.

[ Szerkesztve ]

(#38074) szpeter87 válasza fsb1000 (#38073) üzenetére


szpeter87
csendes tag

Sziasztok.
Milyen addonokat érdemes használni?

(#38075) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Év meccse címre esélyes szerintem: [link]
:))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38076) Fel válasza Iron Funeral (#38075) üzenetére


Fel
addikt

És a csapatok 2/3-a arti.. Gondolom ezért aztán tényleg megérte a csata gombra kattintani :DDD
Mi lett a vége? Kínkeservesen kicsikart döntetlen?

(#38077) KaLeun


KaLeun
senior tag

Végre meglett az AMX 500 100... Venti és a stab alap, de mit rakjak fel harmadiknak?

Még csak a DCA-45 van rajt és frankón lehet vele osztani. Első csatám nem lett vmi fényes, egy Type és egy T-43 mellett tartottam az egyik oldalt a Fjordokon. Tipikusan olyan játékos volt mindkettő, hogy jobb lett volna, ha inkább az ellenfél csapatában vannak. Blokkoltak vagy egy tucatszor amikor visszahúzódtam volna és szart se találtak ell, csak olyan 10 lövést kaptam be e miatt. :W

Cila

(#38078) Iron Funeral válasza Fel (#38076) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem, én meg az E-50 elfoglaltuk a bázisukat. LOL

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38079) Tüzi válasza fsb1000 (#38073) üzenetére

Mi? :F

Victory!
Battle: Mountain Pass 2012. március 18. 9:25:53
Vehicle: Hetzer
Experience received: 2 202 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 16 042
Battle Achievements: Top Gun, Sniper

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38080) Paul119 válasza Tüzi (#38066) üzenetére


Paul119
addikt

[link] ez se piskóta pörög mint lavor az utca kövön :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38081) CptMisi


CptMisi
őstag

Látod, Antonius... Elég magyarul köszönni, és már új barátokat talál az ember. Állítólagos 25éves svéd játszótársunk nagyon sok mindent tudott mondani, 3rd world country és "you are so mad". :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38082) Djuree válasza fsb1000 (#38073) üzenetére


Djuree
félisten

nem hiszem hogy letiltják, de ha mégis, akkor meglesz a véleményem a WG-ről (már ígyis megvan mondjuk), tuti egy fia aranyat nem veszek akkor többet tőlük, keresek más forrást...vagy megveszem a BF3-at és akkor fel sem állok a gép elől többet :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38083) Tüzi

no, asszem itt szakítom meg a tűzoltós skillt. rakás szart nem ér... vagy még annál is kevesebbet...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38084) Djuree válasza jahrn (#38069) üzenetére


Djuree
félisten

KV-val olyan jó oneshotolni őket, másra nem jók :DD csipkednek persze, de sokat nem érnek vele :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38085) CptMisi


CptMisi
őstag

Na meg van az ISUra a BL-10!
7.2-ig biztosan hanyagolom a játékot, de akkor is csak a KV, KV3 párost farmolom majd össze, és ennyi. :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38086) káen válasza Djuree (#38082) üzenetére


káen
tag

biztosan nem törlik az accot. Kezdtek valamit a gamestaros akciót kihasználókkal? Az az előtt lévővel, amikor egy euróért 1500 goldot, prém tankot, garázshelyet lehetett szerezni kis ügyeskedéssel? Nem. Vele sem fognak tenni semmit. A kód érvényes, wg által kiadott volt? Igen. Szabadon felhasználható? Igen. Újsághoz kapcsolható? Igen. Tiltja valami, hogy vegyél sok-sok újságot? Nem.
Ráadásul továbbra sem találom az EULA-ban, PP-ben az erre vonatkozó kitételt. Pontosan le van írva ugyanis, hogy miért zárolják, törlik, bannolják az accot. És a nagy "wg kontaktos" is hogy, hogynem azóta eltűnt, mióta kérték tőle a fenti részre vonatkozó idézetet.

Ahogy nekem nincs wg kontaktom, úgy neki sincs, csak májerkodni próbál (külön röhögtem a "majd szerdán, mert addig szabin van a kontakt" részen...már iskolás koromban sem volt menő ez a szöveg).

Közvetett módon hogyan lehet kódot beváltani, árulja már el valaki nekem.

(#38087) emre


emre
veterán

Uppsz, miről maradtam le? :F

A napokban még volt egy hsz amire szerettem volna reagálni, de most azt sem találom. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38088) Iron Funeral válasza Tüzi (#38083) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most már várd meg a peccset, ott ingyen nullázzák a skilleket neked, úgy, hogy megmarad az XP.

Egyébként meg megmondtam :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38089) Tüzi

vettem egy:
Victory!
Battle: Siegfried Line 2012. március 18. 11:27:14
Vehicle: StuG III
Experience received: 1 215 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 14 700
Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter, Sniper xD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38090) Tüzi válasza Iron Funeral (#38088) üzenetére

remek :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38091) pws


pws
aktív tag

How will the is4 be changed with its move to tier 10 besides hp? At its current state it’s about on par with the e-75 and I don't think it’s really up to speed for tier 10 with just more hp.

According to statistics, it’s doing better than its tier 9 counterparts. We will specify the changes after 7.2 and tune them on the 7.3 Common Test.

Na ez a bullshit
7.1.1 óta az IS4 sokkal jobb lett mint az e75. Az e75 most úgy megy megy, mint egy Tiger2 nagyobb puskával. IS4-el meg szinte átlőhetetlen vagyok.

(#38092) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Na a 12. meccsen meg is lett az első top gun vele :)

Victory!
Battle: Cliff 2012. március 18. 11:44:07
Vehicle: GW Typ E
Experience received: 1 105
Credits received: 38 429
Battle Achievements: Top Gun

prem nélkül nem is rossz

(#38091) pws: ők is azt mondják, hogy jobb ;)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38093) MCGaiwer válasza pws (#38091) üzenetére


MCGaiwer
addikt

pont azt írják, hogy jelenleg jobb mint a T9es társai...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38094) Chris0321


Chris0321
addikt

Az agyam eldobom, milyen új artysok vannak. Az utóbbi pár napban 2 olyan Hummelessel is találkoztam akiknek halvány lila segéd fogalmuk sincs arról mivel mennek.
Mindkettő TD módban használta a Hummelt olyan terepen ahol simán lehet arty módban használni.
A mai a Redshire mappon szépen felment egy domb tetejére és onnan lőtt át a másik dombra ahol az ellenség volt. Találni nem talált, de legalább azonnal kiszedték. :W
LS_Bencsi volt az illető. Több mint 8000 csatája van, a többi tankkal elért érdemeit nem vitatom, de ha elkezd artyzni legalább utánanézne, hogy is kell vele játszani. Akkor talán nem lenne 26%-os a győztes csatáinak a száma. :(

(#38095) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Mit lehet tudni a 7.2 érkezéséről ? Csak mert még 45K xp kellene a T34-hez szóval az legalább egy hét . Amúgy én nem vettem észre , hogy olyan sokkal jobb lenne a IS4 lehet mert mindíg a rossz oldalra rak a gép .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38096) balintka válasza jozefgucci1 (#38095) üzenetére


balintka
addikt

45k? Az 2 nap :) Én 18-30 ezret csináltam egy nap alatt. Nem volt 10 nap, h meglett, úgy h a 2. motort és a rádiót is ki kellett rajta fejlesztenem. Tegnap óta a garázsban van.

Ez a T34 jelen állapotában egy f*s, minden átlövi. Nem fogok vele menni addig, amíg prémium nem lesz, mert a veszteséget termeli, kilőni meg nem igazán lehet a 105-össel vele.

(#38097) madstunt válasza jozefgucci1 (#38095) üzenetére


madstunt
addikt

március utolso hete vagy aprilis elso fele

(#38098) pws válasza MCGaiwer (#38093) üzenetére


pws
aktív tag

Persze, hogy jobb lett ha ezt akarják kihozni. Használom mind2-t, de még véletlenül sem volt az IS4 jobb. Mekkora kreatív fejlesztés, piszkálgatni a paramétereket. Még szép, hogy azt magyaráznak meg amit akarnak.

(#38099) dhnet80


dhnet80
csendes tag

Ma sikerült negatív rekordot dönteni. 26 vesztes meccs 1 nyertes a 27. :D
Megy ez :D

(#38100) MCGaiwer válasza pws (#38098) üzenetére


MCGaiwer
addikt

sajnos semmi értelme nincs annak amit itt írsz.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.