Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39151) marked one94


marked one94
őstag

[link]
De miért utál engem ennyire a játék?
Elég is volt mára ennyi. Talán este ha lesz valaki akkor teszek még 1 próbát.

-vitya-:péntek, szombaton én se értem rá bocsi :B

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#39152) -vitya- válasza marked one94 (#39151) üzenetére


-vitya-
őstag

JAAA ;-) szóval egyikőnk sem volt itt, és nem is szólt a másiknak? akkor 1:1, és nincs bocsánat! :P

az a patton milyen aranyos kis, hidegben nagyon összehúzódott khm.. "pisilőkével" rendelkezik :D

-=Витя=-

(#39153) CptMisi


CptMisi
őstag

Ez is megint milyen...Malinovkán ISU-val noob csapat, nem is ez a lényeg, a sziklás bázisnál vagyok egy szikla mögött, mocsárban jön egy 4502P B, és mire én spottoltam őt, és elkezdtem célozni, kilőtt... Bokron át, camou skill 100%, álcaháló, én álltam, ő mozgott... :( :W Ennyit ér az egész...TD-nek jobb az álcázása, orosznak a legjobb, mozgó járművet előbb spottolod, stb... :(((

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39154) Napfénysüti

Ka kilőnek és kilépek hogy addig a másik tankommal játsszak akkor megkapom az pénzt és az XP-t vagy bukom arra a csatára?

Més que un club!

(#39155) forras2 válasza Napfénysüti (#39154) üzenetére


forras2
őstag

Természetesen megkapod érte! A meccs vége után a menüben írni is fogja, hogy mennyit kaptál.

(#39156) Antonius1978


Antonius1978
addikt

A Tigrisnel ki kell a lanctalpat fejleszteni a fejlettebb toronyhoz es a hosszu 88-ashoz ?
Vagy anelkul is felmegy ?

(#39157) zalman90 válasza forras2 (#39155) üzenetére


zalman90
őstag

igaz hogy több xp meg keditet kapsz ha végig benn maradsz a csatában ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39158) Antonius1978 válasza zalman90 (#39157) üzenetére


Antonius1978
addikt

En nem hinnem, mire fel kapnal tobbet ? A teljesitmenyedert kapod a tp-t es a penzt :)

(#39159) zalman90 válasza Antonius1978 (#39158) üzenetére


zalman90
őstag

balaki mondott még ilyet , hogy ha 1 tankra nyomod a T-t hogy támadod , és ha valaki megsebzi több tp-t kapsz

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39160) Flatron710 válasza CptMisi (#39153) üzenetére


Flatron710
tag

Egyre gyakrabban tapasztalom én is ezt a jelenséget! Lassan már mindenki előbb vesz észre engem egy TD-ben ülve, mint én őket... A múltkor egy MAUS rakta fel a polarizációs páncélját - megtörhette a fényt, de nem láttam - és simán megközelített majdnem teljesen nyílt terepen 50 méterre.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#39161) Antonius1978 válasza zalman90 (#39159) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hmh, hat ilyen valoban van, azzal tudod megmutatni hogy kit tamadsz.
Ez hasznos lehet olyankor, hogyha mas is van melletted, mert akkor esetleg o is pont azt a tankot lovi.Ugyanakkor gondolom a tuzernek is jelez felteve ha van, hogy esetleg az is azt tamadja meg.Attol hogy en megnyomom a gombot szerintem nem kapok tobb tp-t, ez akkor ervenyes ha te latod meg eloszor, azaz feded fel a tobbiek szamara.Es folyamatosan felfedve tartod az illeto tankot, hogy folyamatosan lassa pl a tuzer,hogy az ellenseges tank mit csinal, merre megy, mert akkor telibe tudja esetleg talalni.Na ilyenkor a leirasok alapjan tenyleg kapsz +tp-t.

(#39162) D.Orion


D.Orion
veterán

Próba képpen gondoltam megnézek valamit hit zone skin-el, de sehogy nem sikerül működésre bírnom. Van aki be tudta üzemelni? Ezt a re_mods/gui/flash-t próbáltam, de nem jön össze.

(#39163) -vitya- válasza zalman90 (#39157) üzenetére


-vitya-
őstag

ha kiszállsz, mielőtt kilőnek, akkor biztosan, mivel amiket teszel a csatában, azokért xp-t és kreditet kapsz :D

ha már halott vagy, akkor már mind1.

-=Витя=-

(#39164) Dobi 562 válasza D.Orion (#39162) üzenetére


Dobi 562
addikt

A skineket a 7.1.1 óta a World_of_Tanks\res\packages\ mappában tárolja a játék. A *.pkg fájlokba ugyanúgy tudsz belépni mintha egy rendes könyvtárat nyitnál meg, itt válaszd ki a megfelelő nemzet pkg-ját és ott írd felül a skin-t.

(#39165) D.Orion válasza Dobi 562 (#39164) üzenetére


D.Orion
veterán

Az úgy nem teljesen jó, mert tankokra lebontva van a hit zone skin, nem pedig nemzetekre.

(#39166) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Valaki akinek fent van a hit zone skin pack és van KV-5 a garázsban, csinálna pár screenshotot és megosztaná itt, a jövőbeni eredményesebb játék érdekében? :)

(#39165) D.Orion: Tankokra lebontva is ott vannak: d:\games\World_of_Tanks\res\packages\vehicles_american.pkg\vehicles\american\A03_M3_Stuart\ Itt találod például az M3 stuart skinjeit.

[ Szerkesztve ]

(#39167) balintka


balintka
addikt

Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. március 26. 19:04:44
Jármű: PzKpfw 38H735 (f)
Szerzett tapasztalat: 2 416 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 11 763
Csatában elért Achievement: Top Gun

10 kilövés!! Ezzel behoztam a Tetrarch-al elért szintén 10 kilövésemet.

(#39168) D.Orion válasza Dobi 562 (#39166) üzenetére


D.Orion
veterán

És ezt, hogy nyitod meg? :U

(#39169) Chris0321 válasza D.Orion (#39168) üzenetére


Chris0321
addikt

(#39170) D.Orion válasza Chris0321 (#39169) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha ez ilyen hosszadalmas, akkor inkább hagyom a fenébe. A helpet köszönöm, de ez nagyon sokáig tartana.

(#39171) Chris0321 válasza D.Orion (#39170) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha sok tankot akarsz berakni akkor sokáig tart, de gondolom nem az összesre akarsz skint tenni.

(#39172) forras2 válasza D.Orion (#39168) üzenetére


forras2
őstag

Dobi 562 válasza

A skineket a 7.1.1 óta a World_of_Tanks\res\packages\ mappában tárolja a játék. A *.pkg fájlokba ugyanúgy tudsz belépni mintha egy rendes könyvtárat nyitnál meg, itt válaszd ki a megfelelő nemzet pkg-ját és ott írd felül a skin-t.

Azaz 2× katt rá ;)
Kikeresed az adott tankot a listából a nemzeteken belül, és azt a fájlt felül írod azzal, amit Te letöltöttél. Kb 3mp az egész :K

[ Szerkesztve ]

(#39173) Dobi 562 válasza D.Orion (#39168) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ja, én azt hittem a total commander használata alap...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#39174) D.Orion válasza Dobi 562 (#39173) üzenetére


D.Orion
veterán

:U TCM se akarta megnyitni, külön meg kellett neki adni... Azt hittem, hogy ha tanácsot adunk, akkor rendesen leírjuk és nem bunkózunk. :U

(#39175) jahrn válasza D.Orion (#39168) üzenetére


jahrn
senior tag

A 7zip nalam megnyitotta problema nelkul.
De ne irj felul semmit a .pkg file-okban. Inkabb hasznald a "res_mods" konyvtarat

[ Szerkesztve ]

(#39176) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

A mai karbantartás gondolom még nem a patch lesz - mondjuk elég hülye időben tartják.

Az lenne a kérdésem, hogy van olyan addon, ami a csatából a garázsba visszalépve kiírja, hogy az adott kör összesen mennyit hozott? (nettó, levonva a lőszereket, a javítást, meg a kis javító csomagokat)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39177) Dobi 562 válasza D.Orion (#39174) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem bunkózásnak szántam, ott a képernyőmentés, nálam simán belelép a *.pkg fájlokba dupla katt-ra...

(#39178) emre


emre
veterán

a hpd-ről is megvan a véleményem :(((

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39179) CptMisi


CptMisi
őstag

Kezd unalmas lenni, hogy T8/9 TD-t blokkolni kell, meg beállni a tűzvonalába... Komolyan, célzom a sarkot, erre KV3 meg Tiger beáll a sarokra, kilövik őket, engem meg a roncsok mögül simán kiszedtek. -.-' :( Megértem, hogy a Tiger alapágyúja nagyobbat üt, mint a BL10, de azért talán nem kéne. :(((

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39180) Mustaros válasza CptMisi (#39179) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Nincs értelme az embereket megérteni vagy némi logikát keresni a csapattársaik tettiben.. ez wot :D , nem tudom mennyire játszol komolyan , de ha ismered a tank company-t (pl clan társak..) akkor szerintem told inkább azt.. megmenthetsz pár agysejtet ami esetleg elhalna a random battle csodáinál :)

(#39181) -vitya- válasza emre (#39178) üzenetére


-vitya-
őstag

Te, emre;-) szörnyű ez a magyarítás mod... itt így még a bunkók is magyarul beszélnek :D

-=Витя=-

(#39182) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megvan a 2. Bilotte-medálom! :))

[link]

Győzelem!
CsataMines 2012. március 26. 20:00:04
JárműVK 3001 (H)
Szerzett tapasztalat: 1 326
Szerzett kredit: 37 236
Csatában elért Achievement: Billotte Kitüntetés

(#39183) CptMisi válasza Mustaros (#39180) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem lehet minden tankkal Tank Companyzni, meg csak úgy menni... Most egy T9/T7/T5 Heavy nem jó igazán egy századba sem... Ahogy T7/T5 TD sem. TD-vel nem szeretek egyébként sem században játszani. :N

De amúgy szoktam századozni. :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39184) KaLeun válasza D.Orion (#39174) üzenetére


KaLeun
senior tag

Az a .pkg egy sima zip fájl.

Cila

(#39185) fsb1000 válasza zalman90 (#39157) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Számit ha életben maradsz.

(#39186) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Szoval fiuk, kell uj lanctalp a Tigris uj tornyahoz es lovegehez, vagy nem muszaj ?

(#39187) KaLeun


KaLeun
senior tag

Komolyan ez az E-75 egy retardált mágnes... :W Rosszabb mint egy prémium tank, mert akkora idióták vezetik őket... :U

10:00-kor a 3 top tankunk azaz 3 E-75 még mindig 100%-os életerőn van. Fent a himmelsdorfi hegyen épp áttörnek a t9-es medek, de ez nem izgatja őket és nyugodtan kempelnek. A fő ütköző pontot nálunk 2 E-75 és én tartom, az ellenfélnél 1 Tigris, 1 VK A és 1 IS-3. Egyedül én támadom őket, mert a drágalátos E-75-ök hátrálnak csak az nem tudom, hogy miért, pedig az ellen nem is támad. Aztán megérkeznek a medek, leszedek egy E-50-et 100-ról 14-re, az E-75 ök meg elfüstölnek mint vmi loltraktor.

Ezután elsődleges célpontom lesz minden E-75... ;] Ez már gyűlölet....... :DDD

Cila

(#39188) emre


emre
veterán

Na basszus ilyen csatám sem volt még.
Elfogyott az összes lőszerem a ferdiből. A végén kínomban nekiálltam foglalni, az addig afk KV valahogy magához tért és ott táncoltam hogy nem találjon el, mert akkor kifutok az időből. A végén megköszöntem a közreműködést és közöltem vele hogy nem volt több lőszerem. :DDD kép

Csata: Malinovka 2012. március 26. 20:47:54
Jármű: Ferdinand
Szerzett tapasztalat: 2 053
Szerzett kredit: 63 610
Csatában elért Achievement: Top Gun, Boelter Kitüntetés, Megszálló

mod
asszem mára abba is hagyom, kicsit felizgattam magam :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39189) fecc87 válasza emre (#39188) üzenetére


fecc87
tag

Erről tudsz dobni egy replayt, ha megkérlek? Kíváncsi vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#39190) emre válasza fecc87 (#39189) üzenetére


emre
veterán

itt van a replay ;)

Ja, és nem viszek több HE lőszert a ferdihez.
Eddig 5 volt nálam, de tök felesleges. KV3 oldalába vagy 3-at belelőttem mire elfüstölt.
Ha az összes AP lett volna akkor még marad kettő a végére. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39191) forras2 válasza fsb1000 (#39185) üzenetére


forras2
őstag

Miért?
A harctéren tanúsított teljesítményedért kapod az xp-t és a kreditet. Az, hogy bent vagy a csatában halottan, és nézed, hogy ki mit csinál, attól hogyan lesz több xp-d és kredited? :U

De mindjárt kipróbálom PzIv-el. Nem csinálok semmit, csak állok a kezdőhelyen, és mennyi tp-t kapok, ha miután kilőnek, és nem lépek ki, illetve mennyit ha kilépek.

(#39192) fsb1000 válasza forras2 (#39191) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocsánat... félrenéztem. Azt hittem élőként jut el a csata végéig. És ezt kérdi.

(#39193) KaLeun válasza KaLeun (#39187) üzenetére


KaLeun
senior tag

Na bazz... Megint 3 E-75.... Az egyiket lenyomta 1vs1-ben egy IS-3. A másik az oldalával próbálta felvenni a JT lövéseit, nem sikerült neki... A harmadik lent parádézott a westfieldi völgyben, a dombtetőről szarrá lőtték.

Megyek egy AlgoFlexért....

Cila

(#39194) CptMisi válasza KaLeun (#39193) üzenetére


CptMisi
őstag

:DDD
Amúgy nem leszólva bárkit is/ a német ágat, de én nekem mostanában feltűnően sok a gyökér német tankkal... Orosszal is van, meg mindegyikkel, de némettel rengeteg. :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39195) fecc87 válasza emre (#39190) üzenetére


fecc87
tag

Köszi. Szép kör volt.

(#39196) zalman90


zalman90
őstag

hejj há mivan kidobott a wot :(

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39197) macipajti válasza zalman90 (#39196) üzenetére


macipajti
tag

szögelik a szervert :DD

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#39198) -vitya- válasza zalman90 (#39196) üzenetére


-vitya-
őstag

karbantartás hajnal 5ig

-=Витя=-

(#39199) zalman90 válasza -vitya- (#39198) üzenetére


zalman90
őstag

köszi az infot :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39200) Multikiller válasza Antonius1978 (#39186) üzenetére


Multikiller
tag

Nem kell. Az alap lánctalp bírja az új tornyot a legerősebb löveggel is + ha jól emlékszem belefér még az első motor is. Amúgy egyszerű matek. Megnézed mennyi a teherbírása, mennyit nyom a régi alkatrész és mennyit fog az új. A helys wot képlet: teherbírás-régi alkatrész+új alkatrész=megvilágosodás! :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.