Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39351) jahrn válasza fsb1000 (#39332) üzenetére


jahrn
senior tag

"Ahogy itt korábban elhangzott, a heavyk hülyeknék és gyenge képességű játékosoknak valóak"

Az teny h egy gyengebb jatekos inkabb valaszt egy hvy-t mint egy medet/TD-t/scoutot ergo hvy playerek kozott nagyobb az aranyuk. De mutasd mar meg legyszives h ez hol volt leirva, mert engem is erdekelne... Vagy a korral az ember raszokik arra h a sajat szajize szerint forgassa ki masok szavat?

(#39352) bozont válasza pocok28 (#39350) üzenetére


bozont
veterán

Azért a BL9 elég jól használható ezen is, én inkább a rossz csapat miatt szenvedek vele néha. Na de nem kell már csak 13k xp és meglesz az S70 is végre, azzal meg durvulás lesz úgy érzem. :C

(#39353) fsb1000 válasza jahrn (#39351) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocs... én nem ismerek ilyen tényeket, sőt szerintem te is csak feltételezéket írsz.
Én meg kifigurázom...

(#39354) jahrn válasza fsb1000 (#39353) üzenetére


jahrn
senior tag

De legalabb szellemesen tenned....

Nem csak en latom igy, ergo NEM feltetelezes, reszletek ITT, idezet: " Red players often play big tanks. One of the worst players' favourite seems to be the E100. " En nem tennek kulonbseget a tree-k kozott, hiszen pl sok IS-7 suicide rusht latok.

(#39355) fsb1000 válasza jahrn (#39354) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerinted az szellemes ötlet, hogy egy fórumon leírt állításod egy másik hasonló fórumon olvasott véleménnyel támasztod alá?
Nem sokkal több ez mint azt állítani a korsó sörödről, hogy 1000 buborék van benne, mert a másik kocsmában is valaki ezt állítota a sajátjáról.
Nade ki számolta meg? És hogyan?

Nem a szubjektív véleményed vitatom, hanem azt hogy TÉNY-ként állítottad be.
Mire fől? És ki dönti el, hogy ki a jó játékos WoT-ban? Van ennek elfogadott mércéje?
És ha van, akkor van olyan kimutatás valahol, hogy kik mennek hevivevel és kik nem?
Kiderül belőle, hogy a gyengébb játékosok használnak inkább hevi tankokat?

Ugyanmár.....

(#39356) balintka válasza Timyyy (#39346) üzenetére


balintka
addikt

Hány nap kellett hozzá, napi mennyi menetet és XP-t nyomtál le?
Nekem most pont 100 ezer XP kell hozzá, de csak napi 2-3 menetet megyek az IS-3-al.

(#39357) Blom


Blom
aktív tag

Valaki tudja mikor lesz 7.2 élesben?

(#39358) Dobi 562 válasza fsb1000 (#39355) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem igaza lehet jahrn kollegának. Én is sok piros efficiency-s játékossal találkozom, akik jellemzően heavy tankot hajtanak (magasabb tierben). Több ezer csatás játékosokra gondolok.

Kimutatás az biztos nincs erről, legalábbis publikus, de a tapasztalataim ezt mutatják.

(#39359) Djuree válasza balintka (#39356) üzenetére


Djuree
félisten

simán le lehet nyomni napi 10k xp-t vele. tegnap duplázós kör egyből 3000xp. másfél óra alatt megvan a 10k xp. nekem 45k xp-m van most vele.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39360) Djuree


Djuree
félisten

tegnap egy E-50 kinyírt 1v1-ben, IS3-al voltam. hagyjuk már ezt a kamu szart, hát hogyne, lepattantam róla vagy 2x, maradt a végére 100 élete :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39361) Iron Funeral válasza Djuree (#39360) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ezaz elvtársak, mi az, hogy kinyír minket egy top medium a VIIIas heavyben!

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#39362) emre válasza Timyyy (#39346) üzenetére


emre
veterán

Grat. :C

Nekem még 6-7k xp kell a JT-hez. Tegnap már nem volt több türelmem hozzá, pedig 146k-ról indultam, most 169k van. 237 meccs után átlag 799 xp csatánként.

A négyessel az elején egy ideig szerintem nagyon adni fogja, a bl9-el is simán leszel confederate, steelwall. Aztán majd elmúlik, és jönnek a küzdelmes meccsek. Szóval csak óvatosan. Az első csaták sikere után én elég bátran belevetettem magam a küzdelembe, aztán győztem visszatornázni 50% fölé a győzelmi arányom vele. Mert miután meglett az S70 egy jó darabig nem volt értelmes meccsem.

(#39341) Plokijuma
Grat. :R
Nem gyenge. :C

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39363) DeniBoy válasza emre (#39362) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

JT-150k xp lesz a 7.2 ben, várd meg :)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#39364) emre válasza DeniBoy (#39363) üzenetére


emre
veterán

Nemááá, tényleg? :D

Köszi! :R

Ja az előbbihez, az átag xp kizárólag prémiummal értendő.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39365) DeniBoy válasza emre (#39364) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

Írták a 7.2 leírásban+ a teszt szerveren 150k ;) Minden TD olcsóbb lett (xp)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#39366) Antonius1978 válasza emre (#39316) üzenetére


Antonius1978
addikt

En vegigszenvedtem az alap cuccokkal a JT-t, ezert megvaltas volt a jobb cucc ra,de a legjobb cuccokkal is szornyen rosszul kezdtem vele jatszani...48% volt a nyertes csataim szama, mar elertem a 45%-ot, utoljara 5 csatat buktam vele zsinorban, pedig volt hogy jol jatszodtam...(egy ideje mar nem is jatszok vele, annyira lehangol hogy mindig csak veszitunk)

(#39367) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megvan az első tier 10 trófeám.

[link]

JagdPantherral követtem el. Az IS-7 500 HP-n volt, kettőt kapott a seggébe, a 2. lövéstől kigyulladt. Vagy fél percen keresztül mentem utána, de mintha észre sem vett volna, csak ment előre...

(#39341) Plokijuma: Nagyon szép eredmény, remélem nekem a tigrissel lesznek hasonló csatáim!

[ Szerkesztve ]

(#39368) Antonius1978 válasza zalman90 (#39323) üzenetére


Antonius1978
addikt

Tegnap gyakorloban a hosszu 75mm-es (az L71-es, nem az L100-as) 5 meterrol atutte szembol a torony alatti teglalap alaku pancelt...Ha tavol vagy, akkor az a felulet egy vekony csiknak latszi, szoval eleg nehez eltalalni.Gondolom a haspancelja az sebezhetobb, de ha nem all meg az a tank, akkor nehez barmit is eltalalni rajta, es epp ez a baj, hogy nem allnak meg vele :)
Nekem egyszer volt szerencsem a ruszki 100mm-es agyuval Type ellen, szemtol szembe, Arctic Region-on vagyunk, foglal egy Type, igaz 2% elettel. Sajna nem romboltuk le a bazison a felhalmozott hadianyagot, el van bujva mogotte.Megallok, varom hogy kidugja az orrat...ki is dugja ralovok, pattan...gondolom o is epp akkor nyomta meg a gombot, de a talalatomtol a tankja megrazkodott, igy nem talal el.Visszahuzodik tolteni a dobozok moge, en is betoltottem es elhataroztam hogy ramegyek, mert a dobozok mogul ugysem tud ramloni :)
Erre a dobozokon keresztul ramjott, na gondoltam, nekem annyi.Persze ekkor mar tukon ultem :) Kisse ferden alltam hozza kepest, es ahogy lott, epp akkor huzodtam vissza picitt, igy a lovese lepattant a 45mm-es homlokpancelrol, erre lovok en is, es mivel kb 10 meterre voltunk egymastol igy utolag visszagondolva en epp azt a teglalap alaku reszt talalhattam el veletlenul :) Felrobbant, meg is dicsert, hogy jol jatszodtam, mondom a' dehogy, csak szerencsem volt, olyan idegallapotban a fene tudott rendesen celozni :D
A Type kilovesevel meglett az Oskin :C (elotte meg kilottem 2 8as medet)

(#39369) Timyyy válasza balintka (#39356) üzenetére


Timyyy
őstag

Olyan 2-3 hét kellett, napra pontosan nemtudom, de max 3 hét, a napi 10 000 xp-t betartva. Összesen 325 meccset kellett vele mennem.
Itt láthatod a végleges statisztikámat vele, ez alapján tudsz számolgatni: statisztika

emre: köszi :) még kicsit kell menni Löwe-vel is hogy meg tudjam venni, de már tűkön ülök :DDD most is csapkodtam tier 10-et, úgyhogy annyira azért nem aggódok a BL9 miatt, csak egy kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

(#39370) Antonius1978 válasza Multikiller (#39328) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, koszonom, a tobbiek is felvilagositottak, hogy nem rateszem a masik melle, hanem cserelem, es a csere kulonbozeti ertekevel kell szamolnom, amit en nem vettem figyelembe. :)

(#39371) Antonius1978 válasza Plokijuma (#39341) üzenetére


Antonius1978
addikt

Fogadd jokivansagaim.Le tudod irni hogy hogyan alakult a csata ? 7 tanknal meg soha nem tudtam tobbet kiloni :)

UI : a 122-es loveggel erted el ezt az eredmenyt ?

[ Szerkesztve ]

(#39372) Murder3 válasza Iron Funeral (#39361) üzenetére


Murder3
addikt

én inkább úgy fogalmaznék, hogy miaz hogy egy t5-t6-os heavy lazán szemből akkor lő át amikor akar...
így olyan papír érzetem van mindig...nyilván ez nem az is-3-ra értem hanem a csatatért királyára...

(#39373) Napfénysüti

Magasabb iterű tankkal több XP-t meg lóvét kapok a csatákért? Most van egy TII-es JGPI-em meg egy TIII-as JGPII-esem. Amúgy egész szimpatikus ez a tankvadász gépszekció. Viszont a városi pályákon szenvedek vele ennél inkább a dombos szabadtéri pályák fekszenek. Szeretném kipróbálni azt a Hetzert most gyúrok rá. :)

Més que un club!

(#39374) Murder3 válasza Antonius1978 (#39371) üzenetére


Murder3
addikt

én 8-asokra megyek az a tervem h a lehető legtöbb tankomon 8 kill legyen a maximum.
bár ezt t8-ba már igen nehéz:, hogy összejöjjön egy ilyen kör:D

eddig hetzer,vk3001(p),tigris(p),pz3/4,Tigris,VK3002DB ezeken van 8 killem.
Panzer 4-en van a legtöbb 9 kill az a csúcsom.
Tiger 2,kv,panzer3,Panther ezeken van 7 kill
vk36,vk3001h,t25,Panther 2 ezeken van 6

hetzer meg a pz3 az kakukktojás mert azokat csak addig játszottam amíg ki kellett fejlesztenem a kövit.
90 alatti meccszámom van mind2-vel.

ma is csak vesztes köröket fogok menni úgynézki.

[ Szerkesztve ]

(#39375) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nagyon jó kis csatám volt előbb, megnyertük úgy, hogy a top tankunk, egy JT végig afk volt.

Győzelem!
CsataEnsk 2012. március 28. 9:14:48
JárműJagdpanther
Szerzett tapasztalat: 1 458
Szerzett kredit: 44 623
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

És a csata képekben:

A vadász és az áldozat
Én beforgattam volna a tankját.
Párduc az oroszlán ellen.
Egy kis körbe-körbe kergetőzés után előnyösebb pozícióba kerültem.
De az E-75 megtanította hol a helyem. :D

(#39376) macipajti válasza Dobi 562 (#39375) üzenetére


macipajti
tag

Ez melyik crosshair mod?

UI.: Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#39377) Dobi 562 válasza macipajti (#39376) üzenetére


Dobi 562
addikt

Adiya's Historical Sight Scope Mod

Itt van róla infó magyarul is.

Szívesen! :)

[ Szerkesztve ]

(#39378) Napfénysüti válasza Dobi 562 (#39377) üzenetére

Óhh ez nagyon frankó, köszi a linket délután kipróbálom. :R

Més que un club!

(#39379) Dobi 562 válasza Napfénysüti (#39378) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szívesen!

Nézzétek meg az 1. hozzászólást, ott találtok még hasznos modokat!

http://prohardver.hu/tema/world_of_tanks_tankos_mmo/hsz_1-1.html

(#39380) Antonius1978 válasza Murder3 (#39374) üzenetére


Antonius1978
addikt

Jo lenne nekem is 8 kill, de ahogy en jatszom ugy nem fog osszejonni :)
Lehet majd akkor ha meg egyszer annyit mentem mint eddig :) (6200 csatam van)

(#39381) fsb1000 válasza Dobi 562 (#39358) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A megfigyelésed lehet helyes, de ebből levonni azt a következtetést és TÉNY-ként állítani, hogy a gyengébb játékosok mennek hevykkel, már nem feltétlen az, mert semmilyen objektíven értékelhető adat nem támasztja alá.
Ha elfogadnánk tényként akkor implicite következik belőle, hogy a jobb játékosok nem hevikkel mennek, hanem okosan medet, TD-t és SPG-t hajtanak, bár nyilván ezek között is lehetne szelektálni és kiderülne, hogy a legPróbbak XY haderőnemet használnak.
Máris van egy kasztosodási elméletünk, ahova boldogan besorolhatjuk magunkat, ha nem havivel megyünk.
Kérdezd meg Timyyt-t, hogy gyenge játékosnak tartja magát a duplán hátrányos helyzetű Löwe-jével, meg az IS4-evel.......(egyik prém másik OP) vagy Ő egy kivétel?

----

Nem így megy ez...
Elég belepillantani az utolsó 10 replayba, hogy képet kapjunk róla milyen a Heavy/med/td/SPG használók aránya. Én úgy gondolom egyértelműen heavy tankból van a legtöbb (legalábbis egy c sataszint felett) - és a játék logikája ezt is követeli meg, csak így lehet nyerni.
Századokban - ahol nem véletlenszerűen kerülnek be a tankok - is a heavyk vannak dominanciában. Egy játékos akár gyenge, akár erős, nagyobb valószinűségel fog heavyt választani. Ennek több oka is lehet, az egyik talán az, hogy heavyk nélkül nehezen nyer egy csapat, tehát szükség van rá(is).

----

És továbbra sem tisztázott kit tekintünk JÓ játékosnak.
Akinek 1200 felett van az eff értéke vagy 1500 felett? Vagy 52% felett van a winratiója?
Vagy a stattól független jellemző lenne ez? Lehet valaki jó játékos gyenge stattal, esetleg fordítva is lehetséges?

(#39382) Djuree válasza fsb1000 (#39381) üzenetére


Djuree
félisten

Na akkor, hogy erre a baromságra ami megint megy a topikban reagáljak én is.
Persze hogy heviben ül a legtöbb hülye játékos. Mivel heviből van a legtöbb a játékban, kb. a csapat fele hevi. Van hülye TD-ben is, minden körben van rusholó TD, aki persze hogy az oldalát mutatja, robog el előttem, 1 lövés és hali. SPG-ből is van ilyen, nem is kevés, szintén minden körben előfordul. Szóval hogy a gyengébb játékosok direkt hevit választanak az hülyeség. Eleve nincs olyan sztem aki elismeri magáról hogy rossz játékos. Á én béna pöcs noob vagyok, ezért hevibe ülök, így nem az 1. hanem a 2. percben lőnek ki. Ennyi. Ilyen nincs.

Az meg hogy ki a jó játékos? 48% győzelmi arányom van, 1360+ -os effem. ettől sztem jó játékos vagyok, a tapasztalatok is ezt mutatják. Az hogy nem mi győzünk mert a többiek sík idióták az már nem az én hibám. Mikor IS-3-al feltartok 3 másik t8-as hevit percekig, 1-et ne adj isten 2-őt kilövök (mert azok is sík hülyék, nyílt terepről lövöldöznek), a többiek meg kempelnek a bázison és emiatt vesztünk, hát hagy ne az én hibám legyen már a vereség (minden 2.-3. vesztes kör ilyen). komolyan ha mindenki feleannyit tenne csak mint én, 99%-os győzelmi arányom lenne. persze én is követek el noobságot, nem is keveset, csak a különbség hogy 1x, max 2x, aztán tanulok belőle, többet nem követem el ugyanazt a hibát, a másik hogy beismerem ha hülye voltam, nem a másikat núbozom le, esetleg a csapatot...

a másik. nincs taktika, így nem lehet jól játszani igazán puggal, random grúppal. hiába mondom mit csináljanak, rá se basznak, pedig nem mondok hülyeséget, najó, néha lehet, én sem vagyok mindentudó, mindentlátó.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39383) Dobi 562 válasza fsb1000 (#39381) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pontosan az volt a kijelentés, hogy a gyengébb képességű játékosok szívesebben választanak heavy-t, te meg ezt a kijelentést valamiért magadra vetted (kiforgattad). Pedig abban lehet igazság, amit jahrn írt, továbbra is fenntartom a véleményemet. A véleményemet pedig a saját megfigyeléseimre alapozom.

Szerintem az átlagos játékos pár ezer csata után beáll 1000 körüli eff értékre kb 48%-os győzelmi aránnyal. Aki viszont 4-5K csata után 6-700 eff-el játszik tier 8-9-10 tankkal arra azt mondom nem jó játékos és legtöbbször árt a csapatnak a taktikátlan játékával. De ez megint csak az én véleményem, én e-szerint osztályozom magamban a játékosokat.

(#39384) Rém válasza Timyyy (#39369) üzenetére


Rém
tag

Nálam a Bl9 az IS4-en sokkal gyengébben muzsikált, mint az IS3-on. Sőt amíg az IS4 nem lett maxos, valami elképesztő rossz szériám volt vele. Volt többször is ammorackes egylövéses halál, ami azért egy tier 9-nél nem tul vicces!
Ellenben amikor fullos lett teljesen megváltozott a tank, ma is a legjobbnak tartom a játékban, úgy hogy már kifarmoltam vele a IS7-t is, de szerintem annál jóval használhatóbb.

(#39385) Djuree válasza Dobi 562 (#39383) üzenetére


Djuree
félisten

átlagos játékos 1000 effel? :Y lol, te mióta játszol? az 1000 effes játékos olyan ritka mint a holló, abból is a fehér fajta. ha 1000 effesek a csapattársaim akkor már esetleg van is esély nyerni :DDD sajna ilyen 6-800-as az átlag, a 15-ből 10-en ilyenek minden meccsben...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39386) emre válasza Djuree (#39382) üzenetére


emre
veterán

Azért ennyi az eff értéked mert kb négyszer annyit foglalsz mint egy átlagos játékos. Ha annyit foglalnál mint én (minden más marad) akkor 1000 alatt lenne.

Szóval rájöttem hogyan legyek pro gamer. :DDD

(#39383) Dobi 562

Majd este teszek fel 1-2 betöltőképet a csatákról, hogy milyen az átlag..... :DDD
IS4, 2k battle, 46% win, 500 eff, meg ilyenek, és ő a hős mert klántag. ;]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39387) Djuree


Djuree
félisten

az mi már, hogy tegnap T-32-őt nem lehetett sebezni? IS-3-al voltam, volt még egy amx 13 90 meg egy asszem M6 ellene. 3-an 1 ellen voltunk. mondom tornyot nem erőltetem, mert azt nem lehet átlőni. egyet azért bepróbálkoztam törzs és torony találkozásánál, ott gyengék általában, de pattantam. de hogy törzsről is pattantam, aljáról is, oldalról szemből mindenhonnan. már ideges lettem, pedig nem szoktam, beírtam hogy hacker T-32 :DDD persze poén volt csak, raktam is szmájlit, írtam is neki hogy a steel wallt megkapod tőlem is :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39388) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Oké, oké! Én csak magamból indultam ki, megbántani nem akartam senkit. 2,5K csatám volt és nekem még emelkedik az efficiency-m, most van 1000 fölött.

(#39385) Djuree: "az 1000 effes játékos olyan ritka mint a holló" Ez kicsit azért túlzás. Én gyakran találkozom 1200 fölötti eff-es játékossal is, de sárga effesek azért szinte mindig vannak a csapatban.

(#39386) emre: Én meg tudnék neked mutatni IS-7 tulajt, 14k csata, 43% win, 700-as effel, ő is valami klán tagja. Ma lőttem ki JagdPantherral. :) De ő nem az átlaghoz tartozik (szerintem).

[ Szerkesztve ]

(#39389) Mcray válasza Djuree (#39385) üzenetére


Mcray
senior tag

1300-as Eff és 57% győzelmi arányom. Nehogy valaki azt mondja hogy jó vagyok, mert képen röhögöm. :)

Nálam az átlag játékos 1200 effnél kezdődik és 1600-ig tart. Simán elbánok egy 1600-as ellenféllel és ő is simán elbánik velem ha két egyforma tankkal vagyunk. Az a kérdés, hogy ki adja le az első lövést és kinek van jobban használható fedezéke.

Ez a tegnapi bukta csokrom:

-1)Összes top tankunk egy irány, az ellenfél viszont elosztja erőit és nyer. Igen én is része voltam a Lemingnek...

-2)Egy idióta valakit telibe lő, az vissza, majd ott tartunk hogy van 2 kék játékos akire már lő mindenki és a végén 2-4 tank kinyírva saját csapatban az első percben. Ekkor az ellenfél aki még el sem hagyta a kezdő pontját, megkérdi a chat-ben: "Do you need a hand guys?"

-3)Low tier mediumként megyünk fedezékes városba(ahol jók vagyunk) és harcolunk az ellen medekkel. Nem állunk rosszúl, mikor észreveszem, hogy az összes heavy tankunk és TD kint áll a város mögött és várja, hogy mikor halunk már meg, hogy legyen nekik pár Low HP killjük...Az ellen heavyk eközben a város másik oldalán betörnek és kiherélnek minket, majd átmennek a városon, csatába kezdenek és közben az ellenünk harcoló félhalott medek szépen supportolva lezúzzák a csapatot.

9 kört nyertem és 5 kört buktam. Ez a 3 abban az 5 körben történt. Egyetlen esetben éreztem azt hogy miattam vagy részben miattam vesztettük el. A többiben a csapat holt zéró volt és mindnek 700 alatt eff értéke volt, amit én úgy hívok, hogy BOT. Azért mert ezen játékosok sem sebezni nem tudnak, sem helyezkedni, sem csapatban dolgozni, csak vakon át a mezőn meghalni 1 perc alatt...Ezért kezdődik nálam egy átlag játékos 1200-körül (Kivétel mindig van és lesz is). Azok akik elkezdenek nagyon jól játszani lassan kúsznak fel Eff értékben, ha sok ágat húznak és grindolnak, mint azok akik kevés ágra koncentrálnak és ott állati jól megismerik magukat és az ellent is

Én tier 2 és 8 között minden húzok és sokszor baromi nehéz átszelleműlni Tetrarchból az IS-3-ra :) Van hogy nem is sikerül és arra a napra fel kell adnom.

"Ez kicsit azért túlzás. Én gyakran találkozom 1200 fölötti eff-es játékossal is, de sárga effesek azért szinte mindig vannak a csapatban."

Sárga effes játékosokkal is kitörölhetem a fenekemet, ha az ellennél van ugyanazon tierben 1-2 -vel több zöld. 10-ből 9 csatát nézve. 1 minding kellemes meglepi és a magabiztos telizöld csapatot kiherélik, vagy simán kikerülik és foglalnak

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#39390) Blom


Blom
aktív tag

Ez jó?
Efficiency rating:1025.49
Victories: 45%
Nem vagyok kempelős ez az én nagy bajom, még IS-7-tel is megyek mint a tank.
Igaz hamar ki is lőnek, de nincs türelmem a kempeléshez.

(#39391) Murder3 válasza Antonius1978 (#39380) üzenetére


Murder3
addikt

én még akkor messze vagyok tőled nekem még úgy 1000-el kevesebb csatám van de nem tudom összejön-e a duplája ennek:D
én általába csaka dupláz szoktam lemenni, megyek 1-2 kört a vk3002db-vel vagy párduccal aztán kb ennyi.
van mikor jobban ráálokvmire de az is csak 4-6 csata kb.
farmolni meg csak kínomba szoktam mert t5-öt már nagyon unom a kv-t nem szeretem használni ezért is van olyan kevés csatám vele, pedig az hozná a pénzt igazából..
pz4-et már unom pz3/4-et még szoktam használni, de mostanába az is igen fos módon teljesít...meg az nem is keres jól az a baj...
t6-on a vk36-ot használom amikor még megvolt a másik 2 vk akkor inkább azokkal játszottam, de rájöttem felesleges megtartani őket mert szarabbak mint a vk36 aztán nerfelik is az incomot és inkább legyen 2 helyem más tankra.

oroszokkal nem szoktam sokat elve csak azért van kv-m meg kv-3-am mert h majd fog adni helyet...
pl kv-t mikor először megvettem tavaly nyár végén akkor kiszenvedtem a kv2 tornyot és otthagytam porosodni a garászba..aztán mivel rájöttem h messze még a csere gondoltam kifejlesztem a kv-3at mert azért is kapok majd helyet.
de kv-t se használtam soha igazán meg a kv-3at is csak századra..de végül kifejlesztettem belöle az is-t és mikor levolt árazva gondoltam megveszem a JP mellé a IS-t is:D
most azon gondolkodom megnézzem-e a kv-1s-t mert hiába alig játszottam a kv-al már közbe azt is simán kifejlesztettem belőle:D
kv meg kv-3-al van összesen kb 410 csatám...
mondjuk már most nem hiszem h eladnám majd a cserekor csak az eggyik kv-t mert helyem az van bőven.

(#39392) fsb1000 válasza Dobi 562 (#39383) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ejjj...
Miből gondolod, hogy magamra veszek bármit is?
Miből gondolod, hogy gyenge játékosnak tartom magam?
Az általam kifogásolt kijelentés ez volt: (#39351)

"Az teny h egy gyengebb jatekos inkabb valaszt egy hvy-t mint egy medet/TD-t/scoutot "

Ez akkor lesz tény, ha valaki hitelt érdemlően bebizonyítja. Adatokkal és definiciókkal. Addig feltételezés, vagy szubjektív vélemény, amely csak ezen a szinten fogadható el.
Természetesen a véleményed tiszteletben tartom, nincs azzal semmi gondom, amig nem tényként van előadva.

[ Szerkesztve ]

(#39393) Murder3 válasza fsb1000 (#39392) üzenetére


Murder3
addikt

nem azért, de msot miből hiszi bárki is azt, hogy aki heavyvel emgy egy csatába az heavy játékos?
tehát ha most én tigrissel megyek akkor heavy játékos vagyok, kövi körbe meg pantherral akkor már med?

(#39394) fsb1000 válasza Murder3 (#39393) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Így van.
De még pár érvet lehetne találni, ami kikezdi ezt a "tényt".

(#39395) Djuree válasza emre (#39386) üzenetére


Djuree
félisten

sztem nem jelent ennyit a foglalás. a k/d arányom is 1 fölött van jóval, 40%-os a túlélési arányom, ez is elég ritka, és nem azért mert elbújok, hanem okosan próbálok játszani, pedig én támadok mindennel ami mozgatható, játékokban agresszív vagyok nagyon, a valóságban meg pont ellentét, nem nagyon lehet kihozni a sodromból. most a k/meccs arányom próbálom 1 fölé vinni, 0,9 most, lassan de biztosan megy felfelé.

foglalni sokat foglalok, muszáj, mert sokszor csak így tudunk nyerni. bírom mikor már alig él a csapat, de foglalással még nyerhetnénk, megyek foglalok, hívom a többieket, ezek meg "too late" és állnak egyhelyben, anyátokat, ha még 1 valaki segített volna foglalni nyerünk. de lusták mozdulni. sokszor én egyedül befoglalom a bázisukat, mikor amúgy már nem lenne esély nyerni. én mindig ilyen minden lehetőséget kihasználni próbáló ember vagyok, nincs vesztett helyzet, ha kell KV-val nekimegyek IS-4-nek is, elhiszem hogy ki tudom lőni, és néha ki is lövöm, na lehet nem pont IS-4-et, de hasonló kalibereket, mert a taktikai előny általában nálam van, ugyanis az RTS műfajt nem alapszinten űzöm, innen azért ragadt rám valami :C

gondolom a sportból veszem ezt az erőt, ott is minden labdáért ugrok, amiért már más nem menne, sajnos sokat sérülök is ezmiatt, meg ha vívok akkor is simán kiállok a sokkal magasabb danos ellenféllel is, és úgy veszem hogy miért ne nyerhetnék, és sokszor be is jön, főleg ha lebecsülnek.

szerintem ezek miatt lesz valaki jó játékos, nem azért mert a csapattársai megnyerik neki a meccset és 60%-os győzelmi aránya van...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39396) Djuree válasza Djuree (#39395) üzenetére


Djuree
félisten

ja és a másik hogy nem magam miatt játszok, hanem a csapat miatt, ha kell kilövetem magam de nyerünk. és a játékosok 99%-a nem ilyen, minden más játékban ezt tapasztalom.
múltkor amx 13 75-el:
3 E-75 volt ellenünk asszem. esély nem volt. mondom bemegyek mögéjük megkavarom őket, majd rámfordulnak szépen lassan, addig ti lőhetitek őket biztonsággal. erre bejön, mind a hármat megforgattam, engem kilőttek, de nyertünk. percet sem bántam hogy kilőttek...

kosármeccsen múltkor lehülyéztek hogy miért nem dobom rá hogy legyen pontom, mondom ma nemmegy a dobás, inkább lepasszolom olyannak akinek megy, a csapat győzelme a lényeg, nem az egyéni teljesítményem, ha nem lesz pontom az sem érdekel, pedig az valamilyen szinten kicsit szégyenletes....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39397) emre válasza Djuree (#39395) üzenetére


emre
veterán

Nem kritizálni akartalak, de akkor tessék nézd meg magad, a számokat simán át lehet írni.

Az én értékem 1,3-as foglalással 1379, te foglalsz 4,2-öt csatánként ezzel lenne az enyém 1814, szóval 435 pont különbség, csak ennek a megváltoztatásával.

De ezzel nem azt akarom kihozni hogy nem is vagy jó játékos, hanem hogy kellő óvatossággal kezeljük ezt az eff értéket.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39398) Djuree válasza emre (#39397) üzenetére


Djuree
félisten

igen, ha leveszem a foglalást felére akkor "csak" 1050 :K valszeg nem véletlen jelent ennyit, simán meccset lehet vele nyerni, ha ügyes az ember. azért nem véletlen van ennyi foglalásom, nem olyan egyszerű az ;)

de amúgy kritizálhatsz, ha igazad van elfogadom. játssz velem majd pár meccset és utána mondj véleményt, nem hiszem hogy azt fogod mondani hogy nem tudok játszani.
meg persze, azt is elfogadom, ha te jobb vagy :R
neked:
games played: 5 722
destroyed: 7 975
ez igen jó, erre hajtok én is, majd talán ennyi meccsel nekem is hasonló lesz :R

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39399) Murder3 válasza emre (#39397) üzenetére


Murder3
addikt

megnéztem olyan foglalási érték mellett nekem ennyi lenne:
1463.81...

na ezért hülyeség ezeknek az efficiency értékeknek olyan sok dolgot tulajdonítani...

(#39400) Djuree válasza Murder3 (#39399) üzenetére


Djuree
félisten

így van, az csak egy mutató szám, játék közben lehet megismerni a másik mit tud :K

tegnapi mérlegem egész jó volt: :C
Victory ratio: 60.87%

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.