Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39391) Murder3 válasza Antonius1978 (#39380) üzenetére


Murder3
addikt

én még akkor messze vagyok tőled nekem még úgy 1000-el kevesebb csatám van de nem tudom összejön-e a duplája ennek:D
én általába csaka dupláz szoktam lemenni, megyek 1-2 kört a vk3002db-vel vagy párduccal aztán kb ennyi.
van mikor jobban ráálokvmire de az is csak 4-6 csata kb.
farmolni meg csak kínomba szoktam mert t5-öt már nagyon unom a kv-t nem szeretem használni ezért is van olyan kevés csatám vele, pedig az hozná a pénzt igazából..
pz4-et már unom pz3/4-et még szoktam használni, de mostanába az is igen fos módon teljesít...meg az nem is keres jól az a baj...
t6-on a vk36-ot használom amikor még megvolt a másik 2 vk akkor inkább azokkal játszottam, de rájöttem felesleges megtartani őket mert szarabbak mint a vk36 aztán nerfelik is az incomot és inkább legyen 2 helyem más tankra.

oroszokkal nem szoktam sokat elve csak azért van kv-m meg kv-3-am mert h majd fog adni helyet...
pl kv-t mikor először megvettem tavaly nyár végén akkor kiszenvedtem a kv2 tornyot és otthagytam porosodni a garászba..aztán mivel rájöttem h messze még a csere gondoltam kifejlesztem a kv-3at mert azért is kapok majd helyet.
de kv-t se használtam soha igazán meg a kv-3at is csak századra..de végül kifejlesztettem belöle az is-t és mikor levolt árazva gondoltam megveszem a JP mellé a IS-t is:D
most azon gondolkodom megnézzem-e a kv-1s-t mert hiába alig játszottam a kv-al már közbe azt is simán kifejlesztettem belőle:D
kv meg kv-3-al van összesen kb 410 csatám...
mondjuk már most nem hiszem h eladnám majd a cserekor csak az eggyik kv-t mert helyem az van bőven.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.