Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39251) -vitya- válasza Paul119 (#39250) üzenetére


-vitya-
őstag

teszten? max fél órát, aztán mennem kell melóba...

-=Витя=-

(#39252) Paul119 válasza -vitya- (#39251) üzenetére


Paul119
addikt

kár.. unom már a sok ruszkit :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39253) jahrn


jahrn
senior tag

Aki tesztszeron nyomja es van T34-e az megoszthatna h milyen felszerelessel mukodott a legjobban a tank. Igy tippre (a magas aimtime es diszperzio miatt) EGLD+Vert Stab+Vent a legjobb, de lehet h ez igy overkill?.

Mondjuk ha ma megsincsen vege a tesztnek (a hivatalos oldal szerint 27-ig tart) akkor ha hazamegyek leszedem a klienst hozza es probalom tesztelni azt az ocskavasat.

(#39254) CptMisi válasza jahrn (#39253) üzenetére


CptMisi
őstag

Ventilátor, töltésgyorsító, célzásgyorsító/stabilizátor, ki mire esküszik. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39255) -vitya- válasza CptMisi (#39254) üzenetére


-vitya-
őstag

a célzásgyorsító alap rá, majd 4 másodperc a célzás vele, életemben nem láttam ilyen lassú xart...

venti nélkül tudjuk, hogy nincs tank.....

töltésgyorsító is alap rá, mert egy genyó dolog van még vele, nem csak lassú, de még a legbénább két töltőt is alkalmazzák rajta az amcsik, ezek szvsz először mindig meghallgatnak egyR&R számot, aztán elgondolkodnak, hogy most akarjanak-e tölteni, vagy sem....

Emellett már csak a sofőrje szarabb mindennél.... ;-)

maus 2, csak az ágyúja rosszabb, és kevesebb a HP-ja, meg nincs páncélja sem... Levetkőztetett egérke.

fájdalmas csaták voltak, na;-)

az ISU hamarabb rámfordult, meg becélzott, és lőtt, mint én - pedig elég hamar kiszúrtam...

+jegyzem: ettől még örülök az ingyen prémium tanknak. Még ilyen totál használhatatlan formában is..! ;-)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#39256) KaLeun válasza -vitya- (#39255) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azta... 4mp a célzás....... :O

Cila

(#39257) CactuS válasza -vitya- (#39246) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, jelenleg ott tartok, hogy már csak a motor+ a T30 hiányzik a T34ből. Talán még meg is lehetne a patchig, de ellustultam és egy rakat animációt meg filmet kell leadnom, lehetőleg még május 15 előtt -Diablo 3- a kedvenc felsőoktatási intézményembe, mert utána tuti még ennyire sem fogok vele foglalkozni. :B

emre: Az nem is lenne baj, ha legalább akkora splash damage-et tolna. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39258) emre válasza KaLeun (#39256) üzenetére


emre
veterán

Ehhez tedd hozzá a 0,4-es pontosságot.
Szóval kaptok egy forgótornyos arty-t. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39259) -vitya- válasza emre (#39258) üzenetére


-vitya-
őstag

ja, true.

kénytelen vagy odamenni, és a szájukba dugni a csövet, hogy el is találd... csak ehhez a páncélod nem elég. tehát mindig meghalsz.

tiszta sor, nem? ;-)

-=Витя=-

(#39260) Eagle16 válasza emre (#39258) üzenetére


Eagle16
addikt

Az 0,35, ami 0.7.1-ben 0,31-et jelent...szóval a pontosság az nagyon is jó.

Én kipróbáltam, szerintem tűrhető...nem olyan borzalmas. Kreditgyűjtésre jó lesz simán. Akinek nem tetszik az meg eladja és kész.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39261) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Innen a PH fórumról is üdvözlöm a FOHU klán LordStrong nevezetű tagját, akivel semmi bajom sincs,csak annyi hogy még az élők sorában van, és ezzel a játékkal jáccik.
Történt az előbb, hogy Cliffen voltunk, jobbra a hegy, és ő úgy gondolta, hogy le megy védekezni a domb alá. Mikor szóltam, hogy a hegy mögött bajok lesznek, vissza sem írt, mikor meg már vagy 10-en jöttek a bázis felé(köztük Obj. 704, IS-4) akkor közlöte velem, hogy én basztam el. Igaz Tier 8-cal voltam, szóval volt esélyem ellenük.

egy kép:

[link]

és a replay:

[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#39262) Chris0321 válasza Eagle16 (#39260) üzenetére


Chris0321
addikt

A próféta beszéljen belőled. :)

(#39263) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

van már vmi többé-kevésbé biztosnak vehető 7.2 release dátum?

- no es importante -

(#39264) KaLeun válasza GrooveHero (#39261) üzenetére


KaLeun
senior tag

Megmondtam, hogy az E-75 tulajok közt kiugróan magas az idióták száma...

Cila

(#39265) emre válasza GrooveHero (#39261) üzenetére


emre
veterán

Csak a kép alapján:

Ezt most komolyan mondod?
A csapat 73%-a úgy pusztult el, hogy mindössze két frag-et szereztetek.
Ilyen helyzetben én is beleszarnék nagy ívben. :U
Ezt hívom én kiegyenlített csapat teljesítménynek, és ilyenkor én semmit nem hányok a másik szemére, mert ebben mindenki vastagon benne van.

A replay-t majd meló után megnézem.

(#39260) Eagle16

Én egy kicsit másképp emlékszek ezekre a dolgokra, de biztosat nem tudok mondani.
Majd utánanézek.
Nem 0,43 ami 0.7.1-ben 0,35-et jelent? :F

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39266) Chris0321 válasza KaLeun (#39264) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom miért de nekem sincs a legjobb véleményem róluk. Bár én leendő E-75 tulaj vagyok. Tegnap pl. IS-el lőttem ki egy E-75-öt majdnem 100%-ról. 1-1 elleni harc volt, szerencsémre volt lehetőségem fedezéknek használni egy nagy sziklát amit nem nagyon akart kerülgetni az első komoly találatom után. Mázlim is volt, 2* lepattant a lövedéke és az oldalát is mutogatta amit simán át tudtam lőni. :D

(#39267) jahrn válasza KaLeun (#39264) üzenetére


jahrn
senior tag

Sajnos nem csak ott, ugy latom h a hvy tankerek koreben alacsonyabb a szint mint a TD/med tologatok kozott. Tippre azert mert egy hvy ha gyengen jatszol akkor is kibir jopar talalatot, mig a tobbi osztaly kevesbe ezert szivesebben valasztjak ezeket (marmint a gyengebb kepessegu jatekosok). Ez meg nem lenne baj ha idovel szednenek fel tapasztalatot/taktikat...

[ Szerkesztve ]

(#39268) Werewolf20


Werewolf20
tag

Most csak nekem nem jó valami, vagy hirtelen klán logó lett a tankomon....eltüntetném mert idegesítő :(((

It's not the destination...but the drive there

(#39269) forras2 válasza Napfénysüti (#39228) üzenetére


forras2
őstag

T-35-öt a T-28 alapjaira építették. Vagyis először a T-46-ra, de azzal mozdulni sem bírt szinte, 17km/h volt a vége. Ezért építették át T-28-ra. Azzal sem volt sokkal jobb, 23 km/h. És eredetileg csak 3 torony volt rajt. 1 légvédelmi ágyú, 1 gépágyú és 1 75mm-es páncéltörő ágyú. Az 5 tornyos változat csak prototípus volt, mint pl németeknél a Maus.
A T-35 sosem került sorozat gyártásba, összesen 247-et építettek meg belőle, és nem használták másra, mint az emberi csatáknál támogató gépnek.

(#39270) Gyuri27 válasza Chris0321 (#39266) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha nem mutatja az oldalát neked akkor is jó.
A tornyon a kupola (ha rálátsz) tuti. Nemigen pattan, nem nagyon van 0-s kritikál sebzés.
Közelharcnál, facehugnál e75-n (t29-t3x-nél azt kell lőni).

Amd - Radeon - Ryzen

(#39271) Chris0321 válasza Gyuri27 (#39270) üzenetére


Chris0321
addikt

Szoktam azt is lőni ha olyan helyzetbe kerülök, de mivel elég nagy volt a különbség a tankjaink között igyekeztem kihasználni a fedezéket. Így is nagy szerencsém volt mert épp csak túléltem úgy, hogy két lövése nem sebzett.

(#39272) Murder3 válasza jahrn (#39267) üzenetére


Murder3
addikt

Hát az IS-eken nevelkedett emberkék körébe jóhogy...

tegyük fel rálösz 10-et..abból 3 pattan, 4-et elnyel a lánctalp lesz még egy(1) 0-s kirtikál és ha szerencséd van akkor majd talán beviszel neki 2 találatot..

mondjuk ez igaz az összes orosz tankra nem csak az IS-en de azon a leggyakoribb h elnyeli a sebzéseekt a lánctalp...

(#39273) tank1 válasza fsb1000 (#39229) üzenetére


tank1
tag

Akkor jól gondoltam. Az E75-höz képest azonos, vagy pedig alacsonyabb páncélátütésért hatmillió kreditet kiadni. ;)

(#39274) GrooveHero válasza emre (#39265) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az a gond, hogy már a hozzáállással gond van, nem megyek le tier9-cel a hegy alá védekezni, mikor nekem top tankként a hegy mögött van dolgom, mert úgy is ott jönnek a nagyok. De eza kis geci beállt domb alá, persze ott sem csinált semmit. Szted miért csak két killt szereztünk?Az olyan szarfaszuak miatt mint ez a FOHU-s kis csicska

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#39275) Met válasza emre (#39265) üzenetére


Met
nagyúr

Jó, de akkor már inkább átfordulok arra hogy néhányat sebezzek, ne legyen annyira mínuszos a kör...

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#39276) -vitya-


-vitya-
őstag

http://overlord-wot.blogspot.com/2012/03/its-alive.html

overlord blog, újra indul...

-=Витя=-

(#39277) Flatron710


Flatron710
tag

Az előbb megjelentek, majd rövid idő után eltűntek a tankokról a klán logók...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#39278) CptMisi válasza Flatron710 (#39277) üzenetére


CptMisi
őstag

Hál' Istennek. :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39279) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A wg megint alkotott. Su85 háló + néhány százalék camo + venti + látótávnővelő és bokorban állok!
Én nem látom a t1-t és a kv-t ők meg simán szétlőnek. :W

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#39280) -vitya- válasza Gyuri27 (#39279) üzenetére


-vitya-
őstag

ha nincs spottered mi a frászkarikáért kéne bárkit is látnod? Ha jól álltál be a bozótba, teljesen takarnia kell... Onnan Te sem láthatsz ki.

Ezért kellenek a spotterek a TD-k elé. Triviális, nem?

-=Витя=-

(#39281) pws válasza -vitya- (#39280) üzenetére


pws
aktív tag

Tökéletes taktika. Sajna sokan nem tudják, mi a szerepük a játékban.

(#39282) Gyuri27 válasza -vitya- (#39280) üzenetére


Gyuri27
félisten

Értem én, hogy nem látom. Az a nem világos, hogy két ekkora rakás tankot hogy nem látok?
Úgy, hogy rajtam háló, jobb a cammóm + rajtam lőtávnővelő. Azzal 400m a látótávolság. A kv-é 350 (mert nem hiszem hogy arra ilyet raknak). A t1 látótávja is rövidebb.
Szóval nekem ez nem kerek.

Az se világos, hogy 200m-ről az e75 frontját miért nem tudom t29 legjobb gunjával 5-ből egyszerse átlőni. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#39283) -vitya- válasza Gyuri27 (#39282) üzenetére


-vitya-
őstag

a t29 legjobb ágyúja egy 198 PEN (átlagos) értékkel rendelkező ágyú. az E75 frontja meg durván döntött, és 160 mm... Ha 90 fokban tudnád lőni, akkor átvinné. A döntötsége miatt ez az érték bővel felkúszik 200mm fölé. Erről a frontról az S70 is lepattan, ami nem kicsit jobb ágyú. Bocs.

Miért is lőnéd át???? Weak spot, a te mentsvárad. Search& destroy.

a többihez most no comment.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#39284) Werewolf20


Werewolf20
tag

Remélem jön valami kis okosság ami eltünteti a klán logót, mint az átlátszó camo pl. Ha valaki találkozik ilyennel pls dobja be ide mint hír. Köszi :U

It's not the destination...but the drive there

(#39285) Paul119 válasza -vitya- (#39283) üzenetére


Paul119
addikt

is4el én is szoktam pattogni az e75 hasáról, tornyán a parancsnoki kupola 100% ig lőhető

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39286) marked one94 válasza Gyuri27 (#39282) üzenetére


marked one94
őstag

frontját bl10-el nem lövöm át :D az alját már átlehet lőni szerencsével, de ahhoz is az kell hogy teljesen szembe nézzen veled.

You'll Never Walk Alone

(#39287) Gyuri27 válasza marked one94 (#39286) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát 200-ról az alját nem egyszerű eltalálni. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#39288) -vitya- válasza Gyuri27 (#39287) üzenetére


-vitya-
őstag

akko nem azt lövöd. vagy odamész a seggébe.

tier7el nem feladatod a tier9et szétlőni. milyen nagy hőbörgés lenne az e75 tulajoktól, ha átvinné a 200mmm simán....

-=Витя=-

(#39289) Gyuri27 válasza -vitya- (#39288) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kösz a tanácsokat. Tényleg sokat segitesz. :W
Nekünk volt 3 tankunk (ellennek 9). Is3, jgphanter és én. Előttem az e75, jobbról is, is4. Balról szakadék.
De majd legközelebb odateleportálok. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#39290) virkir válasza Gyuri27 (#39279) üzenetére


virkir
veterán

Arról az apró tényről se feledkezzünk meg, hogy a SU-85 vak mit egy fehérbotos vakond.
Talán az egyik legrosszabb látótávolságú TD a játékban.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39291) marked one94 válasza Gyuri27 (#39289) üzenetére


marked one94
őstag

fogad el hogy most jól megsz***tták a csapatodat mert hülye társakat kaptál. Te is voltál már a másik oldalt.

You'll Never Walk Alone

(#39292) -vitya- válasza Gyuri27 (#39289) üzenetére


-vitya-
őstag

wazz, ebben az esetben a tanácsom: Nyomja meg a piros gombot, hölgyem, és nyugodjon békében!!!!

:P

-=Витя=-

(#39293) Gyuri27 válasza virkir (#39290) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olvastad amit irtam?
Látótávnővelő + háló + legénységnek pár % cammó, bokor mögött. Az ellen pedig t1 és kv.
Mindkettő majd akkora mint a uss ronald reagen.

-vitya-: :W :P ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#39294) emre válasza Gyuri27 (#39293) üzenetére


emre
veterán

Fogadd el, hogy mind ez nem számít.
(A tények makacs dolgok. :DDD )

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39295) Murder3 válasza -vitya- (#39283) üzenetére


Murder3
addikt

hullt azért az átviszi mert az l/71-el is sokszor simán átlehet lőni..
frontból jó, hogy esélytelen, de azt nem szoktunk lőni, legalább is német tankon miért azt lőnét mikor a hatalmas hull weakspot ott van rajta.

(#39296) Eagle16 válasza emre (#39265) üzenetére


Eagle16
addikt

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39297) virkir válasza Gyuri27 (#39293) üzenetére


virkir
veterán

Mit nem értesz azon, hogy a legszarabb látótávú TD?
Alapból van neki 320m amiből lejön a venti, csoki mínusz így valami 270 méter amihez add hozzá a +25%-ot és megkapod az alapot kb.
Ezekből az értékekből lejön az ellenfél cammo bónusza a köztetek lévő esetleges növényzet, meg a randomfaktor.
Nekem volt azzal, hogy 100 méteren belül foglalókat nem láttam meg pedig nyílt terepen voltak.
Ja és ki ne felejtsem honnan tudod, hogy ők spotoltak nem más látott meg.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39298) jahrn válasza Gyuri27 (#39293) üzenetére


jahrn
senior tag

A problema az h az Su-85 latotavja 320m 133%-os legenyseget feltetelezve. Szal ha nem hasznalsz gold consumable-t akkor az 300 alatt van vmivel. Ha fent van a binoc akkor legyen 350m (kb ennyi lehet a T1 hvy latotavja gold consumable ES BINOC nelkul), de ebbol meg lejon vmennyi mert bokor mogott csucsulsz.

Az nem lehet h egy light scout spotolt nekik?

Szerk: mindegy, virkir leirta felettem.

[ Szerkesztve ]

(#39299) -vitya- válasza Murder3 (#39295) üzenetére


-vitya-
őstag

csak az alsó részt, azt meg nem fogja 200m-ről eltalálni az amcsi 105össel eltalálni. oda kell menni. ennyi, oldalból/hátulról megszexualizálni, aztán jólesz

szerk: amúgy sem rossz onnan :P

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#39300) emre válasza Eagle16 (#39296) üzenetére


emre
veterán

Elhiszem, :R melóhelyen amúgy sincs fenn a teszt game, szóval nem tudtam megnézni.
De mint említettem valamiért mégis úgy emlékszek, hogy nem ennyi lesz az annyi. Ha konkrétumot találok akkor post-olom, de vitatkozni nem akarok. :)

mod:
Akkor onnét emlékszek erre az értékre, utána meg nem néztem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.