Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38351) káen


káen
tag

Igen, aztán így lesz egyre több hátul, a sarokban kempelő hevi és light, így lesz egyre több olyan társ (aki persze mindig az én oldalamra kerül :D), aki egy méterről is mellé lő az e100-nak vagy csak nézelődik a rét közepén és még sorolhatnám.

Éppen a napokban futottam össze egy ilyennel (vagy gyereke/rokona/ismerőse próbálta ki), aki topunk volt. Papiron 1500-as eff, a játéka szánalmas volt.

(#38352) fecc87 válasza Mcray (#38190) üzenetére


fecc87
tag

Szerinted (és szerintetek) nagyon elrugaszkodott kívánság, hogy az mm figyelembe vegye az eredményességet, és azonos képességűeket tegyen nagyjából egy csatába? Ld. 15:1-es csaták, noob-ozások, stb. Mindenki vívhatna ezután legjobb tudása szerint, ha fejlődik, keményebb ellenfeleket is kapna, ha nem, akkor annak megfelelőeket.
Szerintem mindenki jól járna vele. De lehet túlzott elvárás a WG-től érdemi és hasznos újítást várni.

(#38353) joker1220 válasza fecc87 (#38352) üzenetére


joker1220
őstag

7.2 Patch notes ba olvastam olyat hogy új algoritmust kap az MM rendszer.

Nem részletezték csak annyi ami biztos hogy nem lesz többet ilyen brutális fail
széria.

Maximum 3 csata lehet majd zsinorba olyan ahová a tankot a maximum battle tier
ben meghatározott elenfelekkel rakja össze.

Tehát elméletben a 3. magas tier es csata után már top tankként fog berakni.

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#38354) emre válasza fecc87 (#38352) üzenetére


emre
veterán

Semmi gond nem lenne, ha pár ezer csatát free for all rendszerben kellene lejátszani a népeknek mielőtt csapatba pakolja őket az MM.
És ha ott elért egy bizonyos szintet tovább léphet mondjuk team death mach szerű csatákba.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38355) fecc87 válasza joker1220 (#38353) üzenetére


fecc87
tag

Remélem, h változik vmi, mert KV-val tier 9-ek ellen menni nem vicces, főleg stock gunnal. Én pl nem engedném meg a 3 tiernél nagyobb "intervallumot" a csatában, vagyis mondjuk tier 4 mellé max tier 6-ot rakhatna.

(#38356) echterion válasza emre (#38350) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerintem is hagyjuk, nem értünk egyet.

**********

(#38357) Plasticbomb válasza fecc87 (#38355) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hát a stock gunja a KVnak tényleg elég vicces, de a másik 76 mm-es se sokkal jobb.. Tiger II-őt kb 10szer lőttem meg, a jobb első "keréknél" a csata végéig leláncolva tartottam, de kb csak 3szor sebeztem is belé. Pedig kb egy 10 centis területet lőttem "szitává"... Remélem ez a 107 mm ssel érdemi irányban változik. Bár panaszkodni nem panaszkodom, ez a tank vicc. Olyan értelemben, hogy 1000 Xps kört aki nem megy vele, az nem tud se lőni se célozni se semmit...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38358) echterion válasza Plasticbomb (#38357) üzenetére


echterion
nagyúr

A 107-essel pusztító lesz, még magasabb tier-t is vinni fogja, amikor top tank lesz, akkor meg mindent visz, igazi terminátor lesz.

**********

(#38359) D.Orion válasza joker1220 (#38353) üzenetére


D.Orion
veterán

Épp az imént láttam egy szegény pz38na-t egy olyan csatában, ahol én a T9 tankommal voltam a top. :N Reméljük ez megszűnik. Bár én annak is örülnék, hogy ha nem lenne olyan fail, hogy Malinovka-n az ellenfélnél van 2db T95, 4db Obj704, 2db Ferdi. Nálunk meg összesen 2db T28, mint TD. :( És nem volt platoon...

Ui.: Remélem nem baj, hogy bedobtam aláírásnak, megtetszett.

[ Szerkesztve ]

(#38360) Mcray válasza fecc87 (#38352) üzenetére


Mcray
senior tag

Félreértés. Nem kívánság, hogy figyelembe vegye a statokat, mert igenis figyelembe veszi csak nem úgy hogy ahogy szeretném (szeretnénk). Aki azt állítja hogy nem bundázottak (statok alapján) a körök és nincsenek szándékosan generált (X körre hülyékkel rak össze, és negyed annyi körre csak nyerő csapatba) nyerő és bukó szériák az vagy nem játszott még 4200 kört Wottal, vagy simán hazudik...

Ez az új MM dolog is hiszem ha látom kategória, mert a WG nem ad semmit sem ingyen. Mindig minden (szerintük, nem szerintünk) javításért lerontanak valami mást. Ha olyat javítanak szarra amit nem kellett volna, akkor is megszopatnak máshol is...

Ez a 7.2 jó példa erre. Beismerték, hogy túl sok a Tier 8-tól felfelé player, ezért kinyírják a med ágat és felkínálják, hogy menj Loltracktorral, mert azzal majd ellátod az IS-7-esed. Bullshit!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38361) L-e-f-i-e válasza fecc87 (#38352) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem igen, túlzott elvárás, hiszen ezek mind mind plusz , plusz erőforrást jelentenek, továbbá, a várakozási idő is megnövekedne, egyszerűen ezt szerintem nehéz lenne megoldani.

Mcray: Bunda? ne viccelj már, nem vagy te egy kicsit paranioás? nincs itt semmiféle bunda, vannak gikszerek amikor az mm nem tud pont egált sorsolni, de nem egyszer láttam olyat, hogy a jóval gyengébb csapat mégis legyőzte az erősebbet. Nem elég az eff rating, nem elég a stat, egy egy meccs függ sok mindentől, csapat, plusz az egyes játékosok hangulatátol is. Én se játszom mindig egyformán, van amikor jobban fiygelek van amikor elhülyéskedek helyzeteket, ritkán bosszankodok emiatt :)

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#38362) joker1220 válasza D.Orion (#38359) üzenetére


joker1220
őstag

:D:D

Csak nyugodtan dobd be:)

Azért dobja be a Pz38nA-t nagy csatákba mert Light tank, az a feladata hogy felderítsen
elsősorban:)

Azt szeretem amikor Pz38nA val szakaszba behoz egy mardert meg egy loltraktort egy
tier IX es csatába :)

Amúgy szerintem túl sok a random faktor ebben a játékba hogy tudatosan bele tudjanak
piszkálni mert az mindenkinek feltűnne :DDD

Ez ugyan olyan mint amikor azt mondják hogy ,,Ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal" :DD :W

Az sem igaz hogy a prémium acc osoknak jobb sebzést ad vagy felrakja őket a lista tetejére mint top tank, az sem igaz hogy prémium tankkal mindig top tank leszel.

A type ra annak idején ezért verte mindenki a nyálát, mióta berakja tierX ek közé már
mindenkitől azt hallom hogy a leggyengébb 8 as med.

Na ezt adjuk össze:P

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#38363) Djuree válasza fecc87 (#38355) üzenetére


Djuree
félisten

az lenne a megoldás, hogy:
t1-t2
t3-t4
t5-t6
t7-t8
t9-t10
ennyi. meg lenne oldva. de ez a WG-nek olyan hihetetlenül nagy kihívás hogy meg sem csinálják...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38364) Zeratul válasza Djuree (#38363) üzenetére


Zeratul
addikt

Egészséges lenne hogy a KVra GW pantherek lövöldözzenek.

(#38365) D.Orion válasza Djuree (#38363) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezzel csak annyi a baj, hogy pl TD-ket alapból nagyobb körbe kell berakni. SPG-ket pedig még nagyobb szórásban. Továbbá ha csak 1-1 Tier lenen a különbség, akkor lenen igazán camper a játék, mert mindenki félne mindenkitől.

(#38366) Djuree válasza Zeratul (#38364) üzenetére


Djuree
félisten

most is lövöldöznek rá....t9-el is összerakja simán az MM a KV-t néha....jah igen artik meg TD más kérdés...azokat mondjuk 1-2tierrel lentebbre sorolnám.

D.Orion: sztem nem. fps-ben sem kempel mindenki, pedig ott aztán mindenki "egy tier"-ből való, mindenki egyforma erős lényegében :K meg ugye csapatjáték, nem egyedül kell rohangászni és akkor nincs baj...WoT-ban is érdekes módon mikor az összes tank egyfelé robog (1-2 bázisvédő kell persze) 99%-ban győzelem, csak sajnos ezt sokan nem fogják fel.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38367) MadPjotr


MadPjotr
tag

sziasztok!

Sokat átbeszélt témát szeretnék újra feleleveníteni ill. vitára bocsájtani!

E-100 vs. IS-7 esetleg AMX50B

mindegyikhez karnyújtásnyira vagyok és nem tudok dönteni mivel nem kevés "munkámba" kerül(t) összeszedni a 6 millát rájuk! :F
Prémiummal játszok ez esetleg lehet mérvadó !
Mindegyikhez tudnék jót is és rosszat is mondani a válaszaitokban kérlek vegyétek alapul, hogy szeretek belemenni az adok kapókban utálom a bujkálós kemper stílust !

válaszaitokat előre is köszönöm :R

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#38368) MCGaiwer válasza Djuree (#38363) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ezzel az lenne a baj, hogy a sok béna átlag hétvégi játékos nem kihívást keres, hanem sikerélményt. ehhez az kell hogy már alapból nagyobb esélyel induljon az ellenfélel szemben.
mivel ők vannak többen, ők fizetnek, nekik ezt kell biztosítani.

tehát hétvégi béna jancsi beülhessen a t9ébe, és lövöldözhessen t6os tankokra, had élvezze, ugyanis ha t10 ellen kellene mennie balfaszsága miatt sikerélmény nélkül hamar feladná, és nem is fizetne.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38369) fsb1000 válasza emre (#38311) üzenetére


fsb1000
nagyúr

URAL-al és BRD-vel már mentem. Nem pénzbe került, hanem másfél évembe.

A T59-et kipróbálnám, mert lánctalpasban még nem ültem, gondolom 1 óra alatt 2x3 vagy akár 3x3 fő is furikázhatna vele. Sacc/kb 10K-ból kijönne fejenként.

(#38370) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Azt hiszem az imént nyertem 250 aranyat :D

Volt a csapatunkban egy wg-s arc aki be is írta a monológját, tökre ráizgult a csapat hogy megvédje, jadgpanzerral volt, legeslegutolsó a ranglistán....felment a hegyre (himmelsdorf), én ARL-el lent kilőttem egy Jagdtigert, igaz hátulról, vicces volt az ellen arytja is bejött középre mindenki a kis Jagdpanzert kereste aki fent a hegyen ment type meg is4 kíséretében, amikor bekapott egy 450 körüli hitet azt hittem ez már bukó, de 100 körüli hpval tulélte és mentek tovább közben egy type elkezdte a bázisunk foglalni de visszaértem és sikerült nullázni , majd végül ki is lőttük, a legvégén 1 darab tigris maradt, ráment egy is3, egy is4 és ráment a jagdpanzer is..., mondom ha most kilövi a tigris a legvégén akkor kész..de gyorsabb volt az is4 szerencsére. :)

=^-^=

(#38371) Remus389 válasza joker1220 (#38362) üzenetére


Remus389
veterán

3(+1 Bison) vonalon indultam el

német tank panzer 38nA(nagyon sz*r, egyetlen jó benne hogy gyors)

német TD, szeretem sikeres vagyok, most a Stug-om van, de a Hetzer és a korábbiak is jók voltak, sőt a rekordom, 6 tank kilövése a Marderrel sikerült :) Stuggal is legtöbbször 2-3-at magammal viszek a pokolba ;] pedig még nem fullos az ágyúja

Német Arty, fullos Bison, hát megyeget, nem olyan rossz, néha sikerül eltalálnom, volt nemegyszer hogy 2-t is :)

illetve Szovjet T-46(ez se olyan jó), pár ezüstpénz és T-28

kérdésem: a Panzer 38nA-val szenvedek, folyton én vagyok a leggyengébb a Királytigrisek, és IS-ek, meg Kávék közt, ha felderítek akkor kapok tapasztalatpontot? így is úgy is kilőnek ;] kár erőlködni, nagyon ritkán sikerül kilőni valakit

még 8000 tapasztalatpont kell hogy panzer 4-esem legyen(ami már jó), szóval az kéne hogy gyűljön a TP(hogy végre megszabaduljak ettől a fostalicskától), tehát akkor fel derítek

másik kérdésem a szovjet T-28 jónak számít? mert a T-46 harmatos

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#38372) Djuree válasza MadPjotr (#38367) üzenetére


Djuree
félisten

igaz én még "csak" t8-nál járok, de sztem E-100. én ettől félek a legjobban. IS-7et átlövöm elég könnyen IS-3-al, bezzeg az IS-4-et alig bírom lőni :U E-100-at viszont nem igazán tudom lőni IS-3-al. AMX meg sztem gyenge minden szempontból. ha ennek is olyan 6-os forgótára lenne akkor igen, de így nem.
de majd mond véleményt nagyobb tapasztalatú ember is :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38373) Djuree válasza Remus389 (#38371) üzenetére


Djuree
félisten

t-28 nagyon szar lesz a t-46-hoz képest. én is vártam nagyon, de pofára estem :D
felderítésért is kapsz, de nem túl sokat...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38374) Dictator^


Dictator^
veterán

xx elnézve a topic :)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#38375) donpe válasza Djuree (#38373) üzenetére


donpe
aktív tag

Én KV, KV-3, orosz közepes (t-34) és német rohamlöveg (Stug) és önjáró löveg (Grille) vonalon mozgok.

Nekem a t-28 felfejlesztett legénységgel nagyon bejött. Nem egy 6-7 kilőtt tankos köröm volt. A legtöbb XP/csata-t is vele szereztem. Ha megtanulod rendesen a pályákat és tudod merre menj, akkor a 85-ös ágyúval lehet aprítani. :K

(#38376) Plasticbomb válasza Remus389 (#38371) üzenetére


Plasticbomb
addikt

T-28 legfontosabbja, hogy gyenge. tehetsz rá egy 57m 0,30as pontosságú ágyút, de az ágyú hiába használható jól (T-34en ezzel az ágyúval egy sikeres tankot "neveltem" ki), sajnos a tank nem elég páncélozott, valamint magas! Nehéz jól fedezékbe bújtatni, és hiába gyors, sajnos annyira mégsem gyors, hogy érdemben tudj vele felderíteni, elszaladni, életben maradni. Türelemmel kell vele játszani, érdemes szerintem feltenni rá az álcahálót, azzal javíthatsz a rejtőzködésen, így talán hamarabb kiszúrod az ellenséges tankokat, és te viheted be az első lövést, nem ők neked. De fontos, hogy az álcaháló csak 5 másodperc állás után kapcsol be, valamint amint lősz, azonnal kikapcsol, majd vissza. Ha ráérzel arra, hogy mikor kell rohanni, mikor kell bujkálni vele, akkor egész hamar le lehet tudni, és utána a KV egy megváltás.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38377) donpe válasza Plasticbomb (#38376) üzenetére


donpe
aktív tag

A háló mindenképp kell, meg a 100-as legénység. De ha jól rejtőzködsz, szépen lehet vele aprítani.
A KV sem egy leányálom, amíg nincs meg a ZIS-6, bár én a 152mm-el is szerettem trollkodni. :DDD

(#38378) bozont válasza Plasticbomb (#38376) üzenetére


bozont
veterán

Igen, a lényeg hogy szépen a csapattársak mögül, hátulról kell vele lövöldözni, nem pedig berohanni az ellen közé. A 85mm-es ágyú elég ütős rajta, jól lehet vele sebezni. Legutóbb is mikor KV-val mentem, simán átlőtt egy T-28 szemből, többször egymás után.

(#38379) donpe válasza bozont (#38378) üzenetére


donpe
aktív tag

bizony-bizony, én is lőttem ki vele néhány KV-t :U

Az aprólékot pedig szépen szedi 1-2 lövésből. ;]

(#38380) Plasticbomb válasza bozont (#38378) üzenetére


Plasticbomb
addikt

az 57mm-el a KV tornyát szoktam ripityára lőni...XD T-34el. állok háló alatt, jön a KV, szépen céloz, KV torony sebez, KV megáll, les egy pillanatra hogy, honnan - ki, lassan céloz, eddigre már a második, vagy akára harmadik ~100as találat benn,végre lő egyet, eddigre én fedezékbe ugrok, rossz esetben nem, és eltalál, ugrik ~300 hp, és annyi volt a KVnak, mert amíg újratölt, én szétszedem a tornyát az 57es 2,02es töltésidejével. Mire betölt már stabilan célozva, szal csak a töltésre kell várni, és már lehet lőni is. Ezért szeretem nagyon a T-34et. Amint lessz elég creditem, veszem vissza...:) (Bár a T-34-85 sem annyira rossz, de a KV-zás miatt most keveset megyek vele...)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38381) donpe válasza Plasticbomb (#38380) üzenetére


donpe
aktív tag

Nekem a KV után lett meg a t-34. Hát imádom... Nagyon szerethető darab. Az 57-es ágyúval olyan zavart lehet okozni, hogy szerintem beleőrül aki kapja 2mp-ént a koppanásokat. :D

Nekem eddig a legélvezetesebben használható tank. Megfelelően mozgékony, gyors torony, nagyon gyors ágyú. Persze t-32 -ket és t-29-eket nem fog átlőni, tehát a nagy dögöket meg kell hagyni a nagy dögöknek, :K de az apraját és közepét elég jól lehet vele szívatni. Meg a fürge franciákat, amikor rájönnek, hogy az én tornyom és ágyúm is olyan gyors mint az övék. ;]

[ Szerkesztve ]

(#38382) Plasticbomb válasza donpe (#38381) üzenetére


Plasticbomb
addikt

IGEN-Igen... És ha ki van fejlesztve a lánctalp és a motor is, akkor egész jól lehet a lépést is tartani velük... A nagyokat láncolgatom vele minimum, de van, hogy pont háttal áll, akkor jön a próba cseresznye és seggbe durrantani vele igazán fincsi az ilyen nagy dögöket. A pontossága miatt elég szépen lehet messzire küldeni a sebzéseket is.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38383) vbbb


vbbb
őstag

Hát én nem tudom, de itt elég sok WoT account-ot árulnak. Ergo a WoT készítőinek is tudnia kell(ene) róla. Az oldal garanciát is vállal egyébként.
Szóval ha az oldal üzemeltetőivel nem tiltatják le a profil adás-vételt akkor az legális. :)

(#38384) bozont válasza donpe (#38381) üzenetére


bozont
veterán

Na nekem meg, pont a T-34 volt a szenvedés, nagyon nem fekszik nekem az a tank. Örültem mikor végre összejött az xp a T-34-85-re, azzal viszont már nagyon jól megy. :C Mondjuk nemsokára meglesz a T-43, de attól tartok picit. Ugyanaz az ágyú (D10T), viszont magasabb tier besorolás. :(

(#38385) jahrn


jahrn
senior tag

En nem ertem WG-t. T20al eddig sem kerestem halalra magamat pedig nem megy az a tank rosszul (eff:2321), erre most meg abbol is levonnak 10%-ot :( Persze igy sem lessz rafizeteses (beb@szna), de tippre mar nem termeli ki a Pershing arat amig elit lessz.
Meg nem ertem minek kellett megpiszkalni a T6 US medek beveteleit, ez meginkabb elriasztja a jatekosokat az US vonaltol...
Jah, ha jol emlekszem a Pershing credit income is nerfet kapott, gj WG...

(#38386) donpe válasza bozont (#38384) üzenetére


donpe
aktív tag

Ez érdekes. A két tank páncélzata nem ugyanaz? Csak annyi a különbség, hogy a 85-ös-re rámegy egy 85-ös ágyú. Nem?

(#38387) Balesz1899 válasza Djuree (#38373) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nemtom, a T-28 volt az eddigi tankok közül a kedvencem. Nagy mint az állat, nulla páncél, viszont a 85-össel már lehet szépen osztani a népet. A két killrekordom egyaránt ehhez a tankhoz kapcsolódik, 8 és 10 egy kör alatt :)

Szerk: valahol olvastam, hogy ez inkább TD, mint med, és valóban, szerintem is úgy érdemes vele játszani.

[ Szerkesztve ]

(#38388) Paul119


Paul119
addikt

:DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38389) MCGaiwer válasza MadPjotr (#38367) üzenetére


MCGaiwer
addikt

is7 a legsokoldalúbb tank, szerintem a 3 közül azt válaszd.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38390) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. március 20. 14:23:37
Vehicle: IS-4
Experience received: 1 548
Credits received: 47 460
Battle Achievements: Mouse Trap, Sniper , ilyen öcsit sem kaptam még :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38391) bozont válasza donpe (#38386) üzenetére


bozont
veterán

Eddig nem is figyeltem, de ugyanaz, kivéve a torony, az már erősebb a 34-85-ön, meg több hp ugyebár (mondjuk ezzel sem az első sorban emberkedem, nem arra való). Mondjuk a T-34-et a 76mm ágyúval használtam. Nem is néztem milyen az 57-es, minimálisan nagyobb pen mellett magasabb dpm a nagyobbhoz képest. Majd ha lesz valamikor fölös creditem, akkor visszaveszem és kipróbálom.
A T-34-85 tankon meg most a 100mm D10T ágyú van fent, nem sokkal nagyobb a töltési ideje mint a 85mm-esnek és mellette magasabb sebzés és pen. A t8-9 tankokat sem lehetetlen átlőni vele, persze némelyiket csak oldalról vagy hátulról.

[ Szerkesztve ]

(#38392) Iron Funeral válasza Djuree (#38372) üzenetére


Iron Funeral
őstag

tier IX tankkal már nem fogsz annyira félni tőle...

---

Gondolta volna valaki, hogy ekkora megújulást és örömet hozhat az artyzás, egy meccsen két IS-7 oneshot full életről. :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38393) Mcray


Mcray
senior tag

Tegyük fel:

Lenne innen valaki, aki nagyon jól haladt US ágon és ráér napközben, reggel-kora délután, hogy segítsen grindolni a US heavy ágam T29-től?

Cserébe felajánlanám, hogy úgyanannyi környit, amennyit nekem segített, 7.2 után segítek neki Orosz med vagy heavy vonalon esténként 20:00 és 22:00 között, mert én meg ezeken haladtam jól és sikeresen.

A jobb eredmény érdekében platoonozás célszerű lenne mindkét féltől.

Mit gondoltok? Hülye ötlet/kérés?

Komolyan fontolok egy ilyen kölcsönös segítségnyújtásos mókát. :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38394) Zeratul válasza Mcray (#38393) üzenetére


Zeratul
addikt

KGST? :DDD

(#38395) Mcray válasza Zeratul (#38394) üzenetére


Mcray
senior tag

Hát, ha mindenki happy, én is happy :) Egyszerűen nem megy a grind és tuti lecsúszok a T34-ről... :O Pedig nem egy Power Ranger Grinder van itt a fórumon aki büszkén meséli hogy 2-3 nap alatt 3 tiert ment feljebb :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38396) Djuree válasza Mcray (#38395) üzenetére


Djuree
félisten

jah, t1-ről t3-ra :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38397) Mcray válasza Djuree (#38396) üzenetére


Mcray
senior tag

Jajj, ne vicceljed már el :) Komolyan kéne a help :K

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38398) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Befolyásolja az is a csata beosztást, hogy milyen modulok vannak kifejlesztve, ráaggatva a tankomra? :U Már mint hogy milyen tankokat tesz be az adott csatába?

(#38399) Remus389 válasza Plasticbomb (#38376) üzenetére


Remus389
veterán

igen pont a KV miatt indultam el az orosz vonalon

bár kár hogy a T-34 másik vonalon van

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#38400) Mcray válasza forras2 (#38398) üzenetére


Mcray
senior tag

A sok okos állítja hogy igen, de NEM :) Azt is állítják, hogy az első x csata könnyebb, de az SEM igaz... :) Egyik sem lett belerakva a játékba illetve a 2.-at kivették szinte az azonnal hogy élesbe jött...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.