Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38551) -vitya- válasza Gyuri27 (#38550) üzenetére


-vitya-
őstag

:DD :D :O ;] :C :W

-=Витя=-

(#38552) Paul119 válasza Gyuri27 (#38550) üzenetére


Paul119
addikt

:D :DDD :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38553) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

asd asd :DDD

=^-^=

(#38554) Antonius1978 válasza Arpee78 (#38446) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, mukodik :C
Ezer koszonet, es sirig tarto hala :DD

(#38555) CptMisi


CptMisi
őstag

Hihetetlen... Sand River Arty felmegy bázison a hegy szélére, másik meg csak vonszolja magát ide-oda... Arctic Region, beszorultunk a hegy mögé, mert a csodás heavyjeink is ott kempeltek, erre alap IS3-mal blokkol a gyerek egy T30at, egy ISU-t és egy Jagdtigert. :W :W :W Nem kaphatnék végre értelmes csapatot?! :((

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38556) Gyuri27 válasza CptMisi (#38555) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem. Az elfogyott. Tegnap a su85-l 15x nem kaptam. Addigra sikerült duplázni.
Már vakartam magam.
A legnagyobb divat most a medek mennek a heavyk mögött. Azokra a helyekre nem mennek ahol a med helye lenne. Nem, nem. Oda megy 1-2 heavy. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#38557) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Sziasztok!

Egyet aruljatok el nekem, mert mar megkattanok akkor sem ertem. Azt meg ertem hogy valaki a premium tankjat benyomja egy battleba majd kilep(gondolom en), hogy masik kedvenc tankjaval jatszon es igy AFK a csataban a premium tankja. Mindegy is neki mert ha kikap a csapat, ha nyer penzt hoz es szamara ekkor ez volt cel. Ezt meg ertem, de nem szeretem. De hogy bent van a mecsben, meg sem moccan, laccatra AFK es erdekes mod mikor megjon a bazishoz az ellenseg, leparkol a hata mogott, majd belelo egyett az AFKnak hitt tankba, hirtelen eletre kel a tank es veszettul el kezd menekulni??? Ennek mi ertelme van? Ez mar rengetegszer elofordult, dogoljek meg ha ertem hogy ez miert jo? Nezi a tobbieket, vagy mi tokomet csinalt addig? Ruhellem a premium tankokat a csapatomban ha van, mert 4bol 1 tuti AFK/latszatAFK a meccs alatt. :(((

Miert?????

(#38558) Gyuri27 válasza Snakeiboy (#38557) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gyanitom ez valami bot.
Ugyanis ha egyszer kilépett a meccsből nem léphet vissza.
Prem tankal meg az afk marhára keveset hoz. Akkor hoz eleget ha néhányat lödözöl vele.
Vesztes csatánál ha kilönek és nincs sebzésed a prem is alig hoz valamit (ha hoz egyeltalán).

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#38559) CptMisi válasza Gyuri27 (#38556) üzenetére


CptMisi
őstag

Ruinberg, összes light tank bement a városba, összes heavy kiment a mezőre... :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38560) Snakeiboy válasza Gyuri27 (#38558) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Igy aztan meg tenyleg nem ertem a dolgot hogy ez mire jo. Na mindegy :(

Miert?????

(#38561) Gyuri27 válasza Snakeiboy (#38560) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert annak a hülyének jó az 50xp és a 4000 kredit is.
Ha mondjuk rászánna a meccsre 5 percet már 500xp és 40k lenne.
Ehhez viszont kell 5 perc játék és egy kis ész.

CptMisi: szép. Gondolom nem volt öszinte a mosolyod.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#38562) CptMisi válasza Gyuri27 (#38561) üzenetére


CptMisi
őstag

Azért 20k kreditet kap kb, és fizet 2k javítást. :U De lehet, hogy nincs igazam.

A mosolyomat átszabta egy T95. :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38563) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Hol van az az effinecy in game stat vagy mifene mod?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38564) Dobi 562 válasza Plasticbomb (#38563) üzenetére


Dobi 562
addikt

(#38565) Plasticbomb válasza Dobi 562 (#38564) üzenetére


Plasticbomb
addikt

lol.. feltettem, azóta a kliens csak a betöltő csíkig jut, végigfut a csík, de a csatába már nem lép be.....................

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38566) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Kivancsisagbol oda kattintottam, hogy "Vegyel premiumot"
Na es mit ir ?
50%-kal több kreditet és tapasztalatot ad minden csatában.

(#38567) CptMisi válasza Antonius1978 (#38566) üzenetére


CptMisi
őstag

Így van. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38568) Dobi 562 válasza Plasticbomb (#38565) üzenetére


Dobi 562
addikt

1.7-et raktad föl, úgy csináltál mindent ahogy az install-en.txt-ben van?

(#38569) Snakeiboy válasza Gyuri27 (#38561) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Na jo de ha mar meg sem mozdul es mikor meglovik a bazisnal akkor mocorog, akkor mit csinalt addig a gepe elott. Ult es nezte a monitort??? Utanna meg mar miert kezd el menekulni, mit old meg vele? Akkor mar menjen egyedul az elso vonalban haljon meg 1perc utan de lehet addig kettot belelo valamibe, az is tobbet segit a csapatnak mint igy es meg neki is tobb zset hoz a konyhara. De neeeeem, O ott all a bazison :(. Tudtam hogy nagy az Isten allatkertje de hogy ennyire.

Miert?????

(#38570) Plasticbomb válasza Dobi 562 (#38568) üzenetére


Plasticbomb
addikt

2.0 test 5
Ahogy az install.txt-ben van írva...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38571) Dobi 562 válasza Plasticbomb (#38570) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az a 7.2 test szerveres játékhoz való... Neked az 1.7-re van szükséged.

(#38572) Plasticbomb válasza Dobi 562 (#38571) üzenetére


Plasticbomb
addikt

ohhh.. köszi, akkor kijavítom, illetve újra felrakom....:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38573) CptMisi


CptMisi
őstag

Voltak már buzi játékosok, de ilyennel azért még nem találkoztam...
ISU, Cliffen lent álltam a hegy lábánál (alsó bázis), kinézek, erre gurulnék vissza, és odaáll mögém egy panther 2... Megkérem, hogy menjen vissza, semmi... Megpróbálom kikerülni, erre beáll megint mögém...Kilőttek, és beírta, hogy hehehe. :U Itt van ez a büdös paraszt, ennyit tud a játékban... Komolyan, nem értem, miért játszik az ilyen. Hogy mások játékát elrontsa?! Aki tudja, jelentse! :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38574) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Ma nagyon szopat az MM... a KVval tartóztassak fel egy halom 1400Hp-s tankot, mert olyan társakat kapok, akik lepkefing tankokkal vannak, mint én.. (Legalábbis ahhoz a csapathoz képest, akik szembejöttek...)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38575) Gyuri27 válasza Plasticbomb (#38574) üzenetére


Gyuri27
félisten

Engem is berakott nagy meccsbe. Is4-is7 volt fölül.
Egyiket buktuk mint a szél.
A másikban tigert sebezgettem, is4-t láncolgattam.
Szóval mindegy, hogy hanyadik vagy a listában. Ha jó a csapat van mit keresni.
Ha rossz toptanként is pillanatok alatt meghalsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38576) CptMisi


CptMisi
őstag

Mai (szar) élmény beszámolómat ezzel a gyöngyszemmel zárom:
Malinovka, kilőttem 5öt, megyek foglalni, 2 arty az ellennél, nálunk rajtam kívül gw panther... Azt mondta, hogy fedezi az egyik oldalam, mondom jó, akkor figyelem a másik oldalt... Persze, hogy mögöttem bukkant fel, ki is lőtt, arty nem lőtte ki, de még a gw panther is meghalt, pedig csak 1 perc volt hátra. :DDD :W

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38577) forras2


forras2
őstag

PzIV után melyik az értelmesebb tank, a VK3601(H) vagy a VK3001(P)? :U

(#38578) Gyuri27 válasza forras2 (#38577) üzenetére


Gyuri27
félisten

P felejtő. 3601 erős lassú, 3001h gyors és gyengébb.

A jó artysok miért az ellenséggnél vannak mindig,

Ellenséges artyk 6 tankot szedtek ki. A mieink 2-t. Persze buktuk. :W
T54-nek be lucky-tam egy ammot. :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#38579) -vitya-


-vitya-
őstag

na itt egy szimpla, egyszerű, semmi komoly meccs, IS-4-el.

ez a dög OP továbbra is, imádom ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=D3u8YeAnvbU

-=Витя=-

(#38580) psycroptic


psycroptic
őstag

A következő tank kifejlesztve: IS-7. Elköltött XP: 178 445. Elköltött szabad XP: 0.

:DD :DDD :P

PSNID: Tomy83PS

(#38581) marked one94 válasza -vitya- (#38579) üzenetére


marked one94
őstag

pff még HP-t se vesztettél menj a fenébe ;]

You'll Never Walk Alone

(#38582) -vitya- válasza marked one94 (#38581) üzenetére


-vitya-
őstag

megyek én, ha vihetem az IS-4em :D

amúgy meg nem tehetek róla, ha láma volt az ellen... a JT simán át tudott volna lőni, de nem hagytak a városban senkit, aki engem felderített volna neki, ezért szétlőttem, úgy , hogy egyszer nem tudott válaszolni.

-=Витя=-

(#38583) Met


Met
nagyúr

Olyan jó lenne ha a magyar klánok összetartanának és nem azzal lennének elfoglalva hogy pofátlan módon szipkázzák el az embereinket :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#38584) forras2


forras2
őstag

Nagyon geci voltam most az utsó csatámban a PzIV-el :U
Én voltam a top tank. Volt egy Pz38t, akit szívattak. T-46, PzIII meg PzII luchs.
Körbe állták, hogy ne tudjon menni semerre, folyamatosan lődözték körülötte a földet, ha megmozdul, akkor vége. Folyamatosan "sírt" a 38t-s, hogy hagyják már békén, a másik 3 meg csak röhögött rajta, meg írták neki, hogy kis szaros noob tankos senki :U
Mintha Ők nem így kezdték volna :N
Azt megelégeltem, elő tört belőlem rubin hód, azt kilőttem mind a 3 szerencsétlent.
Utána a pz38t-snek meg segítettem, amikor 1-2% maradt az életereje az ellen tankjának, akkor Ő kilőtte. 4 gyilokhoz juttattam azon a meccsen :))

(#38585) KaLeun válasza CptMisi (#38559) üzenetére


KaLeun
senior tag

Én már nem is csodálkozom ilyen dolgokon... A Type-pom pl. már rendszeresen nehézként használom, mert a mi heavy tankjaink valami lehetetlen helyen "barangolnak".

Cila

(#38586) H@lede válasza KaLeun (#38585) üzenetére


H@lede
tag

Az egész játék teljesen elment már valami másik irányba amilyen meccseket megélek és olvasok itt a fórumon. Jóformán azt látom hogy egyedül szinte alig lehet "jó" meccseket játszani mert a csapat elbassza az egészet talán platoonba ki lehet hozni még valamit!

(#38583) Met

Na az az amit soha nem fogsz megélni sajnos én spec. ROR-ba vagyok és volt már hogy jött hozzánk sok más klánból ember de nemsokára el is mentek pedig jó kis csapatunk volt még külföldiek is csatlakoztak hozzánk. Amikor ütköznek a nézetek onnantól kezdve vége az egésznek.....

[ Szerkesztve ]

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#38587) Dobi 562


Dobi 562
addikt

KV-ra (107-es löveggel) milyen plusz felszerelést érdemes rakni?

(#38588) Fel


Fel
addikt

Régen gurítottam ki a Type-ot a garázsból, de ezért a körért megérte... Replay
Új xp rekord, új kredit rekord. 6038 sebzést sikerült kiosztani.

Victory!
Battle: Swamp 2012. március 22. 8:32:13
Vehicle: Type 59
Experience received: 5 744 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 189 399
Battle Achievements: Steel Wall

Elég sok volt benne a bosszantó dolog is. Pl: belelövök valamibe, de az pár hp-val még azért túléli..

(#38589) Djuree válasza Fel (#38588) üzenetére


Djuree
félisten

:C :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38590) KaLeun válasza Fel (#38588) üzenetére


KaLeun
senior tag

"hűazzannyacsikaját"

Cila

(#38591) KaLeun válasza H@lede (#38586) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tegnap pl. volt olyan Lakeville-i t9-t10 (7-8 t9 oldalanként és pár t8) csatám ahol a városba 3 tank ment (IS-7, E-75 és én AMX50-100-al) és középen egy Batmobil tartotta a frontot. Többiek mind a kanyonban piknikeztek, magyarul kempeltek mint az állat...

Elképzelhető, hogy az ellenfél fő ereje ellen meddig tudtuk tartani a várost... :U Majdnem sikerül lenulláznom egy E-50-et, de bekerítettek és hát kivégeztek minket.

Az ellenség pár tankkal simán tartotta a kanyont, igaz a mieink nem is támadtak. Aztán a főerejük beért a bázisra, a többit nem láttam mert kiléptem.

Tegnapi napom összes csatája kb. így nézett ki, heavy találkozási pontok általában teljesen üresek. A Cliffen voltam vagy 4 csatában is és egyben sem ment rajtam kívül nehéz a hegyhez. A többi heavy középen a f@szát húzogatta és lassan az arty és a medek leszedegették őket. Fishermen's bay vagy a Westfield kb.ue. a város az egy tabu a nehezeknek...

Siralmas..

Cila

(#38592) Rém válasza Fel (#38588) üzenetére


Rém
tag

Grat. :R Ez elég durva még az "OP" type-al is! :D

(#38593) Mcray válasza KaLeun (#38591) üzenetére


Mcray
senior tag

Nyugi 7.2 után ez csak még jobban ilyen lesz.

Fel
Szép! :R

Vitya
Szép kör.

Fel, Vitya
Sima vagy Premium account-tal jött ki ilyen eredmény?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38594) fsb1000 válasza H@lede (#38586) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hogyhogy?
Én azt hittem a ROR-ban minden nap van századozás. Vagy ez nem így van?

(#38595) joergie válasza fsb1000 (#38594) üzenetére


joergie
őstag

Meggyöngültek. amikor egy elég kemény mag kivált, és létrehozták a ctu-t. Így lett 1 erős klánból 2 közepesen erős. 65-70 fővel operál mindkettő, és mint tudjuk cw-re napi egy csapat nem elég, 50%os jelenlétet pedig minden nap elvárni...az már HC klánba való.
Én támogatnám az összedolgozást magyar klánok közt, de hát tényleg eléggé kivitelezhetetlennek tűnik. Meg kéne találni a vezetőségekből az erre hajlandó embereket.

Amúgy tegnap egy nagyon érdekes dolog történt. cw-n landing with owner-nél döntetlent játszottunk, és miénk lett a landing, szóval úgy néz ki ez vagy bug, vagy megfordították, és a full defense tactic mostmár nem játszik védésnél, nyerni kell, hogy megtarthasd a landingod(vagy területed, ez sem tiszta).
Nyugat afrikában azért most elég sok magyar klán képviselteti magát(HPTS, ROR, CTU, 1MP, HAC-R, HAD). Kár, hogy ez nem Európa szívében történik :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#38596) -vitya- válasza Mcray (#38593) üzenetére


-vitya-
őstag

szerintem mindkettőnknek premiumja van (az enyémet tudom :P )

-=Витя=-

(#38597) -vitya- válasza Fel (#38588) üzenetére


-vitya-
őstag

szép, szeretnél belőle egy HD videót? ;-) (valami zenével... :P )

-=Витя=-

(#38598) Djuree


Djuree
félisten

ez a province income ez mi? ennyi aranyat kapnak a klántagok a birtokolt területek után?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38599) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv! Kérdésem annyi lenne, hogy miért van piros csillag a srác neve mellett? Hárman alkottak odaát egy platoon-t és hozzá dobott egy ilyen piros csillagot. Plusz odarakta még azokat a zárójeleket amik leginkább a mikrofon jelzésére hasonlítanak.

(#38600) vhw válasza Djuree (#38598) üzenetére


vhw
addikt

A klánkasszába folyik be annyi gold naponta, azt hiszem óránként részletekben. Onnan utalhatja ki a klánvezetés annak akinek akarja.

D.Orion: így jelzi, hogy ignore listára tetted az illetőt.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.