Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39201) jahrn válasza emre (#39190) üzenetére


jahrn
senior tag

very-very nice :C

Btw, azt a KV-5-ot szandekosan nem vetted figyelembe amikor eloszor a falu kozepen felbukkant vagy csak ennyire nem "threat" ?

(#39202) Iron Funeral válasza jahrn (#39201) üzenetére


Iron Funeral
őstag

KV-5 egyáltalán nem fenyegető egy Ferdire nézve :K

Kivéve persze ha közel jön/megkerül.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#39203) scu


scu
tag

Hali,

Ma este el fel a akartam lepni loni egy parat, de a launcher csak all egyhelyben, keresi a frissiteseket, de nem tortenik semmi.

Valaki masssal is tortent hasonlo ?

Mi ilyenkor a teendo ?

Help pls,

thx

scu

(#39204) jahrn válasza scu (#39203) üzenetére


jahrn
senior tag

Szerver karbantartas van.

(#39202) r1E3S3E7T Nekem allandoan a fel szemem a minimapon van es engem baromira idegesitene ha TD-ben ulnek es egy KV-5 sunnyogna a kozelemben. A sebessege megvan ahhoz h viszonylag gyorsan az oldalamba keruljon es utana gg. Persze beta ota nem mentem a Ferdivel a KV-5tel meg sosem, ezert fogalmam nincs arrol h ez mennyire konnyen kivitelezheto. De mivel SU-85-tel sokat nyomom azt tuti h a 107mm a Ferdi oldalaban fajdalmas dolog^^

[ Szerkesztve ]

(#39205) scu válasza jahrn (#39204) üzenetére


scu
tag

Ahh, sry, erre nem gondoltam, keso van :)

Ok, es meddig ? :D

scu

(#39206) scu válasza scu (#39205) üzenetére


scu
tag

jah latom, hajnal 5-ig. akkor ez ma elmarad :(

scu

(#39207) jahrn válasza scu (#39205) üzenetére


jahrn
senior tag

Nemtudom :)

szerk: -vitya- irja feljebb h reggel 5-ig. Amugy nem tudom a karbantartas okat, nemigen szokott ilyesmi lenni.

[ Szerkesztve ]

(#39208) szalai56 válasza scu (#39205) üzenetére


szalai56
senior tag

Reggelig (lehet 5 óra?) Ez a wot-nál bizonytalan.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#39209) Arpee78


Arpee78
senior tag

Könnyed off, remélem nem baj. Az egér fontos szerepet játszik e játékban, most nem a Maus-ról van szó. Mennyire vagytok jók egerészésben? Teszteljétek

Nekem második nekifutásra 5 millió 312 ezer valamennyi pont lett. És: "You are worthy of my respect, nice work. You are strong with The Mouse" :)

[ Szerkesztve ]

(#39210) Dobi 562 válasza Arpee78 (#39209) üzenetére


Dobi 562
addikt

Megnéztem én is ezt az egeres tesztet. Elsőre nem értettem minden feladatot, másodjára jobban ment. :DDD

Lvl11, Score: 11006077

"I bow down to you. You are supreme with the mouse, you are godlike! Better than the best. I had to makde "level 11" for you!"

Gigabyte gm-m6880 rev2 egérrel és CM Storm battlepaddal sikerült ez a szép eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#39211) forras2


forras2
őstag

Jó reggelt.
Miért van az, hogy állok a StugIII-al az ellenség bázisától 300-400 méterre. Velem szemben 1 ellenséges sherman és 1 Su-85 áll, kb 100-120 méterre. Még sem látom egyiket sem :(
Ez miért van? Az álcaháló ilyen jó lenne? :U

(#39212) Djuree


Djuree
félisten

tegnap stuggal 3 meccs, mind3 vereség. senkit sem lőttem ki egyik meccsen sem, talán még találatom sem volt. az alap ágyú ilyen szar, vagy én? :DDD a jagdtiger nagyon kellene, lehet át kell ugranom a stugot ha ennyire nem megy vele...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39213) forras2 válasza Djuree (#39212) üzenetére


forras2
őstag

nekem egész jól megy a Stuggal :U Bár nekem a legerősebb ágyú van fent rajt, ezzel nagyon :K faja

(#39214) belaazallat válasza emre (#39188) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Lórira rá se lőttem volna a helyedben az elején, így maradt volna +2 lőszer. Valamint az AMX-t 1 HE lőszerrel el tudja intézni a Ferdi, így maradt volna még 4 lőszered.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39215) Djuree válasza forras2 (#39213) üzenetére


Djuree
félisten

akkor azt még kifejlesztem, hátha úgy nekem is jobb lesz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39216) Djuree


Djuree
félisten

ez az amx 13 90 nagyon adja :C mostmár szinte mindig sikerül bemenni az ellen bázisára és kilőni 2, akár 3 artit is, ha van annyi :DDD kicsit kivárok az elején még szétszéled az ellen, aztán go. nem minden pályán lehet ezt megcsinálni, de majdnem mindenhol. ha meg van haver aki segít kicsit, akkor meg sima az egész. ezzel élvezem a legjobban a játékot, megvan a stílusom :DD milesz ha még megtanulok vele táncolni is, az még nem nagyon megy :B
pedig még a 90milis ágyú meg sincs, de lehet nem is lesz a dupla töltésidő miatt, ezzel is simán kilövöm az artikat, nagy tankokat meg nem nekem a feladatom kilőni....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39217) Atlantis válasza Djuree (#39212) üzenetére


Atlantis
veterán

A Stug-ot át ne ugord! Ha ezzel nem megy, a JagdPzIV-et egyenesen utálni fogod. Inkább azt ugord át, ha teheted.

Bár személy szerint én kb. ugyanúgy kedveltem mindkettőt, ágyú tekintetében szerintem mindkettő gyenge a saját kategóriájában (különösen a JagdPzIV), de legalább fürge, mozgékony kis gépek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#39218) emre válasza belaazallat (#39214) üzenetére


emre
veterán

Ha nem viszek HE lőszert akkor a KV3 is egy lövés, az utolsó KV meg kettő. :U
Azért lőttem mindenre ami mozog, mert abban bíztam hogy a többi kisebb tűzerejű tank a lesebzetteket már ki tudja szedni. Illetve tartottam tőle hogy ha lejön 2-3 med a dombról akkor engem ott egyedül megesznek. A két másik TD csak a végére érkezett segíteni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39219) joker1220


joker1220
őstag

Azt magyarázza meg valaki hogy az IS4 - S70 es ágyújával, AP vel hogyan sikerült
88dmg et bevinnem egy T-50-2 oldalába!?

100% hogy nem robbanoval löttem mert csak AP-t tartok az IS4 be semmi mást.

260pen és átlag 490dmg ből hogy jön ki a 88?! :Y :W :DDD

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#39220) tank1


tank1
tag

Érdemes kreditet gyűjteni E100-ra? Használható valamire az a tank, vagy pedig egy ócska romhalmaz?

(#39221) Antonius1978 válasza Multikiller (#39200) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszonom a valaszt.
A szamtan igaz nem erossegem, viszont szamolni azt tudok valamelyest...tehat 2+2=5, nem ? vagy rosszul tudom ? :DD
En a magyar nyelvre forditott jatekot hasznalom, akkor esetleg ott van eliras, mert az alap teherbiras asszem 55 tonna, fejlesztett lanccal 59 tonna.
Namarmost, a torony 9000 kilogrammnak van feltuntetve, ami ugye sejtesem szerint 9 tonna.
55+9 = 64 tonna, es fejlesztett lanccal a teherbiras 59 tonna.Nem ertem hogy hogyan lehetseges ez...ezert kerdeztem ra, mert egyszeruen osszezavart a dolog...
Meg is nezem a hivatalos oldalon lam hogy irja.

(#39222) Veatta válasza Antonius1978 (#39221) üzenetére


Veatta
aktív tag

Csak az új és a régi torony súlyának különbségét kell hozzáadni, nem az egész toronyét. Ami ebben az esetben 800 kg, azaz 0,8 t.

(#39223) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Úristen.. KV-n a 76mm S-54hez képest a 107mm egy megváltás... Érdemben sebzem a TigerP-t is előlről...XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#39224) Plokijuma válasza Antonius1978 (#39221) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Nem két toronnyal mész... :D vedd le/ vond le a régi súlyát

(#39225) Antonius1978 válasza Veatta (#39222) üzenetére


Antonius1978
addikt

Oh koszonom hogy megvilagositottal.Valahogy ez elkerulte a figyelmemet :W hogy a ket torony kulonbseget kell szamolni :DD
Igy mar mindent ertek, ezutan en is tudok szamolni. :C

(#39226) Plasticbomb válasza Plokijuma (#39224) üzenetére


Plasticbomb
addikt

De milyen lene már két toronnyal menni?:D Vagy betehetnének egy olyan tankot is mint pl a CNC Tiberium Wars 3ban a Mammoth tank...XD Duplaágyús Heavy....:P

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#39227) Antonius1978 válasza Plokijuma (#39224) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ne keserits el, nem latod hogy majdnem feltalaltam a nemet pancelozott mozgo erodot orosz megalomanias modra ? :P

(#39228) Napfénysüti válasza Plasticbomb (#39226) üzenetére

Azt hiszem az oroszoknak volt olyan tankja amin 5 torony volt. :DDD

T35 tank

Az M3 General Grant meg kéttornyos volt az amcsiknál. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#39229) fsb1000 válasza tank1 (#39220) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Csak egy ócska romhalmaz.... nem érdemes vele foglalkozni.

(#39230) Atlantis válasza Antonius1978 (#39221) üzenetére


Atlantis
veterán

Az alap lánctalp 58,9t, a fejlesztett 59,2t teherbírású, mondhatni minimális a különbség. Simán rámegy az alap lánctalpra minden. Nekem az ágyú még nincs meg, de tornyot már rátettem + P30-as motor van benne.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#39231) Dobi 562 válasza fsb1000 (#39229) üzenetére


Dobi 562
addikt

Irónia az az ország, ahol az irónok élnek? :DDD

(#39232) Antonius1978 válasza Napfénysüti (#39228) üzenetére


Antonius1978
addikt

Epp ezert irtam, hogy "orosz megalomanias modra" :)
Amugy magyarul olvastam valami olyat, nem tudom errol a tankrol volt-e benne szo, hogy bemutattak Stalinnak es tarsainak a tank makettjet, a tabornokok valamiert huztak az orrukat, hogy tul sok rajta a torony, erre Stalin letort parat a tornyokbol a maketten es a vita el lett felejtve :)

(#39233) Antonius1978 válasza Atlantis (#39230) üzenetére


Antonius1978
addikt

En is megvettem mindent amit tudtam ra (legjobb motor + radio), a rovid 88-assal.
Es jo hogy nem szukseges ra a lanc (9000 TP), igy is sokat kell menjek amig meglesz a jobb torony meg loveg (11+17 ezer tp ha jol emlekszem).
Amugy mar van vagy 3-4 ezer TP-m vele.

(#39234) belaazallat válasza emre (#39218) üzenetére


belaazallat
addikt

Értem. Utólag könnyebb megmondani, mit kellett volna csinálni másképp. De adott szituációban, hirtelen dönteni megint más.
Nekem ezért jobb a találati arányom, mert én szinte csak biztos célpontra lövök. De ez megint játékstílusbeli különbség.

Ugyan ezen a pályán, csak a túloldalon játszva hasonló szituációban elbuktuk a meccset, mert nem a megfelelő helyen voltam a megfelelő időben(nem úgy, mint Te). 4 után felrakom a replay-t.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39235) Plokijuma válasza Antonius1978 (#39227) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Mostmár tudom, hogyan készült a Maus! Elfelejtették levenni a régi tornyot, mielőtt az újat rátették :) :C

(#39236) Djuree válasza Plokijuma (#39235) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39237) Paul119


Paul119
addikt

[link]

ha valaki még nem látta volna :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39238) Antonius1978 válasza Plokijuma (#39235) üzenetére


Antonius1978
addikt

Pontosan :) A kis loveges pici toronyra ratettek egy nagy tornyot nagy loveggel :)

(#39239) Blom


Blom
aktív tag

(#39240) -vitya- válasza joker1220 (#39219) üzenetére


-vitya-
őstag

1szerű;-)
te 0 damage critical voltál, és valaki ugyanabban a pillanatban sebzett benne 88-at...

a végén a lesebzett összesítésnél a 0 dam crit-ek is benne vannak, természetesen.

-=Витя=-

(#39241) pws válasza Djuree (#39216) üzenetére


pws
aktív tag

A 90mm-es ágyúval meg istencsászár leszel az AMX-ben. A papírpáncél miatt nem szabad megállni velük, padlógáz.

(#39242) -vitya-


-vitya-
őstag

a teszt szervert éppen nem érem el, unable to connect... van másnak is ilyen éppen?

-=Витя=-

(#39243) emre válasza -vitya- (#39242) üzenetére


emre
veterán

szerintem délig nem is fogod

"UPDATE. 27 March, at 11:00 CEST (09:00 UTC) the test server will go through a restart, which is estimated to last about 30-40 minutes. If after the restart you face uncommon in-game cases due to incorrect vehicle balance, please post a screenshot with it to the special thread, location and time provided."

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39244) -vitya- válasza emre (#39243) üzenetére


-vitya-
őstag

kösz, ezt az update-et nem láttam. akkor most ebédelek, és ebéd helyett tesztelek :D

-=Витя=-

(#39245) CactuS válasza emre (#39243) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hirtelen azt hittem, hogy csoda történt és máris kihozta a WG a 7.2-őt live-ra. Kicsival alattad valaki linkelte és csak a narancs színű 7.2 client-et olvastam el először. :B

Egy kérdés azokhoz akik tesztelnek: A T34>M103 (vagy mi) cserekor a már kifejlesztett dolgok ugyanannyiba kerülnek? Vagy az eddig szétosztott XPt visszaadják és újra el kell osztani?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39246) -vitya- válasza CactuS (#39245) üzenetére


-vitya-
őstag

a cserekor már kifejlesztett dolgok ki vannak fejlesztve. Illetve a 120mm-es ágyút megkapod, ha a 105-ös ágyú meg volt már.

-=Витя=-

(#39247) Murder3


Murder3
addikt

na ma csak vesztes csatába kerülök a pantherral meg a vk3002-vel..

(#39248) Paul119 válasza emre (#39243) üzenetére


Paul119
addikt

nekem meg simán a teszt szerver

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39249) -vitya-


-vitya-
őstag

mondja meg nekem valaki, akinek van löwéje, hogy kb így hoz-e hasonló dologért???

(a kreditet 10-el kell osztani!!)

ui.: a T34 továbbra is fosch és sz@r ... kár érte...

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#39250) Paul119 válasza -vitya- (#39249) üzenetére


Paul119
addikt

nem gyüssz platonozni? :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.