Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39051) Tüzi válasza Napfénysüti (#39023) üzenetére

1000-1200 óra prémium nélkül :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39052) Napfénysüti válasza Tüzi (#39051) üzenetére

Akkor bele kell húznom. ;]

Més que un club!

(#39053) echterion válasza Napfénysüti (#39052) üzenetére


echterion
nagyúr

Sok sikert hozzá. És idegrendszert. :P

**********

(#39054) Tüzi válasza Napfénysüti (#39052) üzenetére

szerintem ne húzz bele...
napi 2 óránál többet ne qrj el rá... felesleges.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39055) Drenadar válasza Tüzi (#39047) üzenetére


Drenadar
veterán

Én KV3-ról pattantam le IS3-al oldalról. Nem értettem hogyan. Az utánalevőt seértettem. Rám fordult eldurrantotta magát és a fullHP-s IS3-am megadta magát. AMMO RACK oké. nah de ennyire?

(#39056) Paul119 válasza Drenadar (#39044) üzenetére


Paul119
addikt

jagdtigerrel pattanni t92ről.. én nyertem :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39057) zalman90


zalman90
őstag

ma énis lepattantam kv3-al pz38 és pz4 ről... ő meg persze simán kilőtt

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39058) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Győzelem!
Csata: Steppes Monday, March 26, 2012 12:04:19 AM
Jármű: PzKpfw VI Tiger
Szerzett tapasztalat: 1,550 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 20,350
Csatában elért Achievement: Acélfal, Kiváló Lövész

A legelso csatam a Tigrissel, top tank voltam.Erdekes, hogy az ellenfelnel is volt egy IS, szinten alap felszerelessel, mert lattam hogy a 85 cso volt rajta harc kozben.
Olyan jol forgattam jobbra balra a Tigrist, hogy az IS a 85-ossel nem tudta atloni az oldalam :)
Vagy 10x lott ram, csak 3 talalt :)
Igaz, en a rovid 88-ast ra tudtam mar tenni.
De akkor az viszont fedi a valosagot, hogy az alap tankokat konnyitett helyre sorsolja.

(#39059) Murder3


Murder3
addikt

a legénységen ha már a 2. skillet csinálom akkor mikor bejönek az új skillek akkor azt is visszakapom újraosztásra?

(#39060) Tüzi válasza Drenadar (#39055) üzenetére

teljesen normális xD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39061) jahrn válasza Murder3 (#39059) üzenetére


jahrn
senior tag

Elvileg.
Teszt szeron nalam resetelodott a szemelyzet skillje (xp megmaradt, ujra kellett valasztani a skilleket) gondolom live szeron is igy lessz.

(#39062) zalman90


zalman90
őstag

I love you MM

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39063) Iron Funeral válasza zalman90 (#39062) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem tudom mi a bajod, még a 10es tankot is tudod sebezni... ha nem lő ki azonnal. :DD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#39064) Murder3


Murder3
addikt

122-esen élehet a he-t használni mert viszonylag jókat sebez a nagy tankokon is.

Na megvettem a VK45A-t végre..
Az utóbbi csatákba a Tigris P-vel elég jókat lehetett menni, mármint kb 5-8 csatáról van szó 2 nap alatt.
többször is volt 1000 xp úgy h nem napi dupla volt:D
meg 25 felett volt a credit legtöbb esetbe.

(#39065) Cooper911 válasza forras2 (#39043) üzenetére


Cooper911
senior tag

Nem 75ös penje van hamen 75 az átlag penetration érték. Tehát lehet akár 100 de 50 is. Ha éppen 50et dobott a gép és valami hülye szögben esett be a lövedék akkor lepattant. Ennyi.

Grillével én is pattantam T28ról, ez csak mostanában fordult elő, szal tuti barkácsoltak valamit. Szerintem az "utolsó esély" efektus sokkal idegesitőbb mint a lepattanók.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#39066) forras2 válasza Cooper911 (#39065) üzenetére


forras2
őstag

Most az előbb PzIV-el kilőttem 1 IS-t, Tigrist meg a KV-t. Természetesen nem egyedül. Utána meg pattanok a T-28-ról. Lövegének a hátsó felét lőttem. :DDD

(#39067) Zeratul válasza Murder3 (#39064) üzenetére


Zeratul
addikt

TigerP után elég oboának fogod érezni.

(#39068) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

Le a kalappal, egy ruszki srác, igényesen, újramodellezett egy csomó járművet.
E100, TigerII, Panther, PzIV, PzV-IV, Stug,

[link]

(#39069) Timyyy válasza Tüzi (#39046) üzenetére


Timyyy
őstag

Azért ahhoz fail körnek kell lenni hogy bukó legyen... vagy nekem ment jól vele, nemtudom, de ritka volt a mínusz. Csak az ilyen 2-15-ös állásoknál, de amúgy még vesztett körben is 0-ra simán hozható. Nyertesben meg könnyű pluszba.

(#39070) Murder3 válasza Timyyy (#39069) üzenetére


Murder3
addikt

igen t7-még nem ott még ha jó kört mész akkor tud hozni 7-10k-t
átlagosnál kb 0-ra kijön..
mikor leszerepelsz vele meg hát mínusz de a többi t7 is hoz mínuszt ilyenkor.
mondjuk én még csak az l/56-nál tartok rajta, de testen volt szerencsém fullosan használni és a jp még megéri..ellentétbe a ferdivel amit régebben még nagyon akartam aztán mióta hidden nerfbe leszedték a frontpáncélját és volt szerencsém kipróbálni a német 128-as ágyúnak nevezett bugos szarhalmazt azóta már nem tud vonzani se az se a többi t9-es tank..
E-75 csalódást nyújtott testen..egyszerűen egy tigris 2 fullba az egész, persze tudtam, de ha ehhez hozájön a szar ágyú hát úgy már nem túl izgalmas tank számomra.
Inkább a VK vonz, de ott is a bugos ágyú+a tank egszerűen egy nagy bug ahogy van...

már nem is az xp a gond hanem a credit...

(#39071) Murder3 válasza Zeratul (#39067) üzenetére


Murder3
addikt

test szerón egészen bejött az a fura..amúgy német tankot nem lehet máshogy érezni, mert ígyis-úgyis aki képes célozni az át fog lőni.

pl tigris.P-vel is foroghatok bárhogy aki tudja mit lőjön és nem autocélzással a frontot lövi az úgyis átlő.

pl volt h rámentem egy type-ra 4-5 lövést leadott rám eggyik se lőtt be, nem néztem hol lőtt, de tuti a frontom..
másik meg pl kv-5-re mentem rá forogtam ahogy tudtam végig átvitt..nála se néztem hol, de tuti a tornyom vagy a kupolám lőtte.

tigris2-meg eggyáltalán nem jobb frontból legalábbis nem nagyon számít, mert a vk45a is pattint sokszor a döntött részen,de a tigris2-t is simán át tudja lőni bármelyik t8 a döntött részén ahogy a vk45a-t is.
nagyon kevés az olyan helyzet mikor tényleg nem látsz rá pl egy biztos pontjára..előfordul, de ritkán..
pl tigris P is azért olyan "kemény" mert sokan nem nagyon lőnek weakspotra csak durr bele oszt csodálkoznak h pattog..akik nem német tankokon kezdtek el játszani valszeg ők nem annyira weakspotra mennek.
szóval P-is azért kemény mert nem tudják hol kell lőni, de azt a részét meg nagyon könnyű eltalálni és igazán még trükközni se lehet nagyon vele.
IS-el nem ez a helyzet mert ott nincs ilyen biztos pont..pl sokkal gyakrabban pattannak ahhoz képest is-ről a nagy ágyúk..jó is még azon ritka orosz tankok eggyike ahol lőhető a torony és van rajta weakspiot kupola..de pl egy is-3 már nem ilyen...

itt is az a helyzet hiába erős a p előlről sok rajta a weakspot mint a többi német tankon is tele weakspotokkal és mindeggyik hatalmas.
pl VK3002DB is hiába lenne jó a front döntött része ha ott is tele van szórva weakspotokkal.
ha vki tudja h merre lőjjön akkor át fog vinni...nyilván nem német l/56-al de minden más átvisz ami kb egyszintbe van azzal.

amúgy meg nem tudom ki hogy érzi, de én szerintem a baj nem azzal van h az l/56 gyenge sőt szerintem pont az az ágyú jó mert t7-es heavykről igen pattan, de képes átütni is...
szerintem úgy kellene h t5-t6-on a tankok 125-132 max pent kapnak minden oldalon.

vagyis szvsz a német ágyúk vannak jól balancolva a tierjükhöz képest és a többieknél van túlerősítve pl oroszoknál végig amcsiknál meg t9-től.
franciáknál megint t6-tól túl erősek az ágyúk.

(#39072) Zeratul válasza Murder3 (#39071) üzenetére


Zeratul
addikt

VK Aladárnak nem is frontja a legnagyobb probléma hanem a lánctalp. Fejlesztett is lejön egy köhintésre, utána meg csak az nem lő át aki nem akar. Alap motorral meg elég lassú. A Ferdi meg egyértelműen csalódás. Alap motorral egy rokkant nyugdíjas teknőc.

(#39073) Napfénysüti

Mint totál kezdőnek tudnátok ajánlani hogy melyik nemzet tankjaival érdemes próbálkozni az elején? Mondjuk ilyen III-as szintig mit javasoltok?

Més que un club!

(#39074) Djuree válasza Napfénysüti (#39073) üzenetére


Djuree
félisten

sztem teljesen mind1, egyformák lényegében. nézd meg melyik nemzet nagyobb tankjai tetszenek legjobban, mire akarsz később gyúrni és azzal kezdd :K aztán úgyis 26x változtatni fogsz még :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39075) Napfénysüti válasza Djuree (#39074) üzenetére

Egyelőre németekkel kezdtem. Asszem most PZKPFV 38T-m (III-as) van. Látatlanban a németek a legszimpatikusabbak de gondoltam hátha valaki mást javasol. :K

Més que un club!

(#39076) Zeratul válasza Djuree (#39074) üzenetére


Zeratul
addikt

Hát azért a francia tankok Tier5 ig igen csak az orál szexet rossz oldalról kedvelőknek valók. :D

(#39077) Djuree válasza Zeratul (#39076) üzenetére


Djuree
félisten

najó, igen, még az amx 38 csak csak, lőni nem lehet vele, de legalább őt sem lehet kilőni, nade az amx 40 semmire nem jó, annál használhatatlanabb tank nem sok van...free xp-ből át kell ugrani, de a 12t már használható.

Napfénysüti: én is velük kezdtem. aztán lett orosz, aztán amcsi, aztán megint orosz, utána francia, most megint német :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39078) emre válasza Napfénysüti (#39073) üzenetére


emre
veterán

Orosz TD vagy orosz heavy vonalon a legkönnyebb a fejlődés.
Illetve a német TD vonal még egészen használható alacsony tierben is.

ezt nézd át
Itt minden fel van tüntetve, hogy mennyi xp és kredit kell a fejlesztéshez.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39079) emre válasza Napfénysüti (#39073) üzenetére


emre
veterán

meg itt is van 1-2 okosság

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39080) Napfénysüti válasza emre (#39079) üzenetére

Köszönöm! :R

Amúgy annak elelnére hogy olyan marha nagy sikerélményem nem votl tegnap nem dühített fel a játék. De ez lehet a kezdeti lelkesedésemnek tudható be. :D

Més que un club!

(#39081) Antonius1978 válasza Murder3 (#39070) üzenetére


Antonius1978
addikt

Erdekes, nekem a 128-as agyu volt az elso agyu ami nagyon megtetszett (emlekeim szerint kb 70% a talalati aranyom vele).Nem tapasztaltam olyant, hogy mellement volna, vagy a lovedek eltunk volna a semmiben.
Ilyennel viszont talalkoztam az Su85 107mm-es agyujaval, igaz a legenyseg kb 90% van, tegnap elit jargannya valtoztattam, remelem a legenyseg fejlodesevel nem lesz olyan pontatlan.

(#39082) Mcray


Mcray
senior tag

Na megvan a T20 és a Jgpanzer4.

Mindkettő megkapta mindazt amit az előd tankról át lehet pakolni.

Eddig siralmas mindkettő, igaz mázlimra az első 3 csatát megnyerte nekem a csapat Jgpanzer4-gyel...

Stugot visszaveszem ha akciós lesz. M4E8-at meg nem adom el, mert ezzel van az egész játékban elért legjobb legénységem és így (bukott kör, 28000 credit, 4 kill+2 damaged) ez a tank egy Isten :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#39083) Antonius1978 válasza Murder3 (#39071) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem igazan tudom a Tiger P gyenge pontjait, egyre viszont en jottem ra veletlenul, amikor kb 45% szogben allt nekem.Van egy sav rajta, amit a szelen sarkitanak, es ha te 45 fokban allsz vele az ellenfel fele, az neki epp 90 fok, ott simman at lehet loni, igaz eleg keskeny az a sav, de kozelebbrol loheto.Szerintem ne forgasd be 45 fokba azt a tankot, legfeljebb 20-30 fokba, akkor talan az a resz sem le olyan konnyen loheto.

(#39084) Murder3 válasza Antonius1978 (#39081) üzenetére


Murder3
addikt

hát nekem is megtetszett h csatánként minimum 3 ghost shell...

volt egy olyan h lerammoltam a bat chatet asszem kettőt durrantottam bele és átment rajta mind a 2 egymás után.
de szinte távolra is midnig volt 2 minimum csatánként.

[ Szerkesztve ]

(#39085) Murder3 válasza Antonius1978 (#39083) üzenetére


Murder3
addikt

torony,vagy torony kupola a kupolátját szinte sose tudja elrejteni azt egm minden átlövi..de a tornyot is.
ezen kívül még lehet az ilyen nyilásait is hasonlókat de azt már nem kell mert a torony és a kupolája épp eléggé lőhető szinte mindig.
meg itt is lőheted a hullt de itt legalább az kicsi így nem könnyű eltalálni..

(#39086) Werewolf20 válasza Mcray (#39082) üzenetére


Werewolf20
tag

A jagdpanzer IV egy nagyon rossz TD sajna. WOT egyik legrosszabbja. A T-20 meg vegyes, nekem nagyon nagyon nem jött be, a 90 milis ágyú túl lassú hogy med használja és a páncélozottság se olyan acélos. Az a med nekem se medium se heavy...igazából egyikre se lehet használni...de ez lehet csak én vagyok.

It's not the destination...but the drive there

(#39087) Antonius1978 válasza Mcray (#39082) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem meg van IS es megvan a Tigris is :)
A Tigrissel mentem egy jo kort, de alapjaraton egyelore veszteseges, kb -2-3 ezer koronkent, mert mind nagyok koze sorol.
Miutan leleptel, mentem egy fasza kort a T-34/85-el, Oskin plecsnit szereztem, kilottem egy Panther 2-t, T-44-et es egy Type-t :)
Az Su85-el meg osszeszedtem vagy 200 ezret es elitet faragtam belole :)

(#39088) Antonius1978 válasza Murder3 (#39085) üzenetére


Antonius1978
addikt

En altalaban pattogok rola az orosz 100mm-essel, mint mondtam nem igazan tudom hol kell loni, de amit leirtam a 100mm-es ott atutte.Csak eleg ritkan akadok ossze vele,azaz ellenfelkent.De majd ha lesz ra alkalom, akkor loni fogom a kupolat, kosz a tippet :)

(#39089) Mustaros válasza Murder3 (#39085) üzenetére


Mustaros
aktív tag

A tigerP toronya kicsit érdekes.. mert én pl szoktam dingelni a jagdpantherrel.. nem is keveset.. :S (hosszú 88mm)

Valaki nem tudja esetleg , hogy ezt az addont.. vagy mit , hol lehet leszedni? :D

[link]

(#39090) marked one94 válasza Werewolf20 (#39086) üzenetére


marked one94
őstag

T20 a legjobb 7es med a játékba. Nagyon csúnya dolgokat lehet vele művelni. Piszok mozgékony és az a 90mm ágyú ami van hozzá nagyot sebez és pontos és nem is olyan lassú. Igen nincs páncélja de a medek közül csak a type-nak van E50nek meg a T54nek van. Meg meddel sose szemből harcolunk.

You'll Never Walk Alone

(#39091) Djuree válasza Mustaros (#39089) üzenetére


Djuree
félisten

hú ez engem is érdekelne! vajon lehet forgatni is a tankot? :DD

marked one94: amx 13 90 megeszi reggelire :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39092) Werewolf20 válasza marked one94 (#39090) üzenetére


Werewolf20
tag

Akkor úgy néz ki csak én nem szeretem azt a medet és ő se engem XD de mint írtam ez csak én vagyok :U

It's not the destination...but the drive there

(#39093) Murder3 válasza Mustaros (#39089) üzenetére


Murder3
addikt

igen, de akkor általába a torony pajzsát találod el.
meg persze van mikor az ágyúd nagyon alul dobál akkor persze pattog, de is,t29 kb ugyan ilyen arányba csinálja ezt.

(#39094) Mustaros válasza marked one94 (#39090) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Hát.. én a medek közül a t20-at húztam utoljára.. és nem nagyon kedveltem.. :S
Nekem a panther 1-es tetszett a legjobban +l100 gun.

(#39095) marked one94 válasza Djuree (#39091) üzenetére


marked one94
őstag

Mikor nem tölt :P De az a tank 7 light amit t8as medek elé rak és kb azonos az ágyújuk is :)

Nostaros: P1 csak sniper plecsnik gyűjtésére jó :DD De mondjuk arra a Patton is szuper :P

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#39096) Djuree válasza marked one94 (#39095) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, ha tölt akkor szoppancs van :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39097) Murder3 válasza marked one94 (#39090) üzenetére


Murder3
addikt

mit lassú annak az ágyúja?
L/56 lassabb és 30-al kevesebb penje van,20-al kevesebb AP sebzése és 50-el kevesebb HE sebzése,ugyan akkora a pontossága és a célzó ideje...

ergó legjobb med ágyúja van t7-en.

(#39098) Antonius1978 válasza marked one94 (#39090) üzenetére


Antonius1978
addikt

A egyik havernak is van, es tenyleg tud vele apritani, gondolom a gyorsasaga miatt, es nem elhanyagolhato szempont a lovege sem.
Ha viszont a KV-13-nak lenne ilyen lovege akkor az lenne a legjobb szereny velemenyem szerint (gyors es jol pancelozott,es meg pattog is).
Vegulis jo az a 240 sebzes a 90 milissel, csak a 7-9-es toltesi sebesseg nekem nem fekszik...mert en kozelharcba szoktam menni altalaban a KV-13-al, igy ott egy atlag atutesu de gyorsabb toltesu agyu szuksegeltetik.Pl volt olyan, hogy egy Tiger P-t lottem ki 20-30%-rol mert hatulrol kozel ferkoztem hozza, a masikot meg 100%-rol, ugyanabban a csataban ugyancsak hatulrol.Addig lottem a segget a gyorsabbik 85-ossel, amig felrobbant.
Ahhoz a harcaszathoz amit en muvelek, nekem talan jobb volna a 76mm-es 19-21 toltesi idovel :)
A multkor megint vegeztem egy szegeny Lorraine-el :) (masodik eset)
Szegeny nem tudott kiloni, es amig toltott szetkaptam a gyors 85-ossel :)

(#39099) virkir válasza Mustaros (#39089) üzenetére


virkir
veterán

Ez egy garázs mod.
Namost az ember szerepel az EU szerveren és az US szerveren is de nincsenek ilyen tankjai meg a klánt sem találom.
Amiket ismerek oldalakat azokon meg sehol nem találom ezt a garázst mert nekem is kéne.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39100) csaabz


csaabz
őstag

Az tényleg igaz, hogy lesznek tier 10es mediumok, TD-k?
Ha igen, akkor ujra meg kell vennem a T-54-et... :N

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.