Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39501) virkir válasza fsb1000 (#39488) üzenetére


virkir
veterán

Párszor már megfogadtam, hogy nem állok le vitatkozni veled de csak nem bírom megállni.

Nagyvonalúság, sportszerűség, tartás, úriemberség... ezek mind ismeretlen fogalmak lettek mára?
Pontosan. Például az ilyen mentalitás is jól tükrözi ezt, hogy én beálltam foglalnia többi le van szarva.
Nem, nem foglalunk ha elsöprő fölénnyel vezetünk mert azért csak az a gyökér lowtier vagy a walletwarrior kap xp-t az nem aki odáig kikaparta a gesztenyét.
És igen van, hogy én is foglalok de az is előfordult már, hogy kiálltam a körből mert láttam, hogy anélkül is nyerünk.
A sok egybites gyökér szarik arra ha esetleg egy tank hajt a 6. kill-re, de mert ő szart se tud akkor már annak se legyen jobb.
Ezért tartom ezt az efficiency-t is egy baromságnak mert túlsúlyozza a foglalást, védést és ha rajtam múlna kivenném a picsába a játékból a foglalást.
A sok kis gyökér meg húzogasson mást otthon csendes magányában ha jobb dolga nincsen.

helyes-e egy játékban mást vekzálni, szóval és lövésekkel inzultálni, mert van aki úgy gondolja megmondhatja a másiknak miként játszon, mit tegyen,
Na ez meg a másik fele.
Az utóbbi időben kezdek én is rászokni, főleg ha egy nap már a tizedik olyan körbe megyek ahol az űberfaszlámákkal vagyok összerakni akik csak annyira képesek, hogy megkeressék az első sziklát vagy a térkép sarkát.
Általában először megkérem ékes angolommal, hogy ugyan legyenek szívesek résztvenni a csatában ha már egy multiplayer játékot játszanak aztán ha nincs reakció vagy hibás a válasz megy a malac.
Sőt volt már, hogy megkértem az ellent engem addig ne lőjenek amíg ki nem végzem az ilyen gyökereket. Volt már, hogy megtették a saját csapat meg megköszönte.
Egyszerűen olyan mértékben elszaporodtak a sík hüjjék, hogy néha teljesen élvezhetetlen a játék. Kb 10 PH-s képfeltöltést lazán meg tudnék tölteni ilyenekről screenshotokkal.
Eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel ha nem tudom az időmet értelmes kihasználni akkor jön a bünti hátha tanul belőle a barom, bár kétlem. De néha jól esik.
és akkor rról még nem is beszéltem, hogy esetleg ketyeg a prémiumom amit szeretnék a lehető legjobban, legeredményesebben kihasználni amit az ilyen játékosok elpocsékolnak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39502) bozont válasza MCGaiwer (#39491) üzenetére


bozont
veterán

És ezt nézhetjük akár fordítva is. :U De, ha kilövöd a saját társad az eléggé szabálytalan és nem mellesleg a legtöbb esetben etikátlan is, míg a foglalás egyik sem. Egyszóval nincs semmi jogod hogy kilődd a foglalót, akár túlerőben vagytok akár nem, akár végig campelte a játékot vagy top játékos volt.

mod.: Látom nem csak én gondolom így.

[ Szerkesztve ]

(#39503) fsb1000 válasza virkir (#39501) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor ne tedd., van ettől sok érdekesebb dolog ezen a világon.
Én spec megyek egy kört az E100-al, mert nagyjából megtanultam játszani vele.

Ha lehet foglalni is fogok, bár ritkán jutok el az ellen bázisára ezzel a tankkal.
---

(#39500) -vitya- : Tényleg örülök, hogy ezt írtad, és nem kommentelem álá, hogy hosszú idő óta ez az első...
Már rég nem a WoT-ról beszélünk, remélem ez mindenkinek leesett.

[ Szerkesztve ]

(#39504) -vitya- válasza virkir (#39501) üzenetére


-vitya-
őstag

nem is láttam még, mikor együtt mentünk nem lőttél ki senkit sem :D

akkor is az a szabály, még ha nem is tetszik, amit leírtam :P

-=Витя=-

(#39505) L-e-f-i-e válasza bozont (#39502) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Pont ezt akartam írni az én jogom, te jogod hozzászólására, de felesleges, nem bírja felfogni, hogy neki nem joga kilőni mert szabályellenes, a szabály, és a játék célja a győzelem: amit minden egyes csatánál ki is ír, lődd ki az összes ellenséget vagy foglald el a bázist.

Nincs ennek 5k csatája, sőt kételkedem , hogy egyáltalán t10-es tankja lenne. :)

=^-^=

(#39506) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szerintem aki odáig eljut egy online számítógépes játékban, hogy képes kilőni azt aki nem úgy játszik mint ő azt elvárja, annak lehet kicsit pihentetnie kéne a játékot.

Engem is rengetegszer idegesítenek fel a totál ész nélkül játszó csapattársak de sosem lőnék szándékosan rájuk. Amikor már úgy érzem mindjárt elszakad a cérna, ki kell lépni, keresni más elfoglaltságot. 1-2 óra múlva már csak mosolyogsz ha eszedbe jut, hogy az előbb egy hülye online játékon idegeskedtél. A játék lényege a szórakozás lenne, ha már nem szórakoztat, hagyd a fenébe!

(#39507) Gyuri27 válasza -vitya- (#39504) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szabály? Hát izé.
Az a baj, hogy ítt mindenki szent. Utána meg jön egy lehetőség és csinálunk 10 ingyen kódot, 4-5 kézen keresztül ment kódokat vásárolunk stb-stb. Pedig uram ezek se etikusak és tiltva is vannak.
Kollégákkal kell egyet értenem. Van olyan, hogy elgurul a gyogyó és 10 előző retardált bűnét a 11-n tölti ki az ember.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#39508) MCGaiwer válasza -vitya- (#39499) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az is benne van, hogy csapatjátékosként kell cselekedni, ami nekem annyit tesz, hogy a csapat érdekeit szolgálom, ami megegyezik a többség érdekével. ha a csapat többségének az az érdeke hogy ne foglaljak, akkor nem foglalok.

leírtam már vmikor régen, hogy lehet az is csapatérdek hogy eltávolítsunk egy nem odaillő embert. ha egy balfasz beáll a TD helyre a t5ös gépével t10es csatában, akkor a csapat érdeke az hogy el legyen onnan távolítva, bármi áron. ha ehez az kell hogy kilőjjem, akkor kilövöm, hiszen ezzel a csapat érdekét szolgáltam.

és nem, nem mindig előny ha egyel többen vagytok.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39509) fsb1000 válasza Gyuri27 (#39507) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ja... de a Te bogyód annyira elgurult, hogy a PCGurut is feljelentetted, meg engem is a felhasznált promókodok miatt.

Nehogymár etikailag kifogásold, ha PCGuru újságot vagy promókodot vett itt bárki.
Semmilyen törvény vagy WG szabály nem tiltja promokódot tartalmazó újságok vételét.
A Web-en reggeltünk sokan 10 kódot, az sem volt szabálytalan.
Tényleg nem látod tisztán a dolgokat, csak a sérelmed dagad egyre jobban, hogy a jellemvonásaid miatt Te nem kaptál az olcsó promókodból.

Igy lesz ez veled máshol is, más szitukban is... látszik... minden írásodból... na.

[ Szerkesztve ]

(#39510) virkir válasza -vitya- (#39504) üzenetére


virkir
veterán

Olyankor legalább 1-2 kreténnel biztos kevesebb van :D
De komolyan, azért nem minden körben van így de szokott elszakadni a cérna. Például amikor a top 3-as platoon beáll egy ház mögé a legtávolabb az ellenféltől és nem hajlandóak megmozdulni.

Ezek is kaptak egyet mert sajnos többre nem volt időm.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39511) CptMisi válasza MCGaiwer (#39508) üzenetére


CptMisi
őstag

Jajj, na inkább hagyom mára a fórumot. :N
Unalmas vagy már.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39512) Gyuri27 válasza fsb1000 (#39509) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tudsz hsz-t írni személyeskedés nélkül?
Mert ha nem sokat fogok a modkerbe járni.
Előbb-utóbb meg lesz az eredménye.

Amd - Radeon - Ryzen

(#39513) MCGaiwer válasza CptMisi (#39511) üzenetére


MCGaiwer
addikt

[jó szórakozást]

mi az? miért mész? pedig ez pont neked való, itt senki nem bántja az érzékeny kis lelked.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39514) fsb1000 válasza virkir (#39501) üzenetére


fsb1000
nagyúr

#39501) virkir : Csak most olvastam el az írásod. (az első mondat után)

Csak annyit mondok: Ha majd kijösz writeonly üzemmódból, talán megérted, hogy én is úgy gondolom jobb minden ellenfelet kilöni, és ha lehet nem cap-el kell megnyerni a csatát.

ui: Természetesen az önéltető-önbíráskodó résszel nem értek egyet.

(#39515) -vitya- válasza virkir (#39510) üzenetére


-vitya-
őstag

ez egy nagyon tanulságos kép :D

látszik, hogy bazi nagy bukta . Én ilyenkor még próbálok sebezni az ellenen amit csak tudok, lexarom a saját kretén, síkagyú "társaimat". Így a defeat-ért is kaphatok egy korrekt 700-1100 XP-t...

Igen, még itt sem sebeztem volna, de a cérna elszakadt volna, és az az ellennek duplán fáj :D, persze a bukta marad így is bukta.

-=Витя=-

(#39516) Dobi 562 válasza virkir (#39510) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én ilyenkor megszoktam kérdezni, hogy lehet-e csatlakozni a gangbang-hez. Az esetek nagy részében ilyenkor kapcsolnak és feloszlik a kis csoportosulás. :)

(#39517) fsb1000 válasza -vitya- (#39515) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem nagyon szimpatikus a hozzáálásod.
Nagyon szeretném, ha ilyen játékosok lennének többségben a játékban.
Lehet így is van, csak az a pár nagyegójú, csapatsebző tünik fel.

Biztos sokan haragszanak rám, de úgy gondolom, mindig minden alkalommal fel kell szólalni, és jelezni hogy nem értek (nem értünk) velük egyet. Különben sokkal gyorsabban elfogadottabbá válik, amit képviselnek.
Ezek a dolgok így működnek...

(#39518) emre


emre
veterán

Ahogy egy kollégám mondaná: nagyok vagytok mint a mammutszar. :DDD

De nem érdekel mert :))
Megvásárolva:
Jagdtiger' vettél. Elköltöttél kredit: 3 670 000

Így fejeztem be a Ferdinánd-al való fejlesztést.:

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39519) Murder3 válasza fsb1000 (#39488) üzenetére


Murder3
addikt

aki xp-t meg creditet goldból veszi annak lehet csaka győzelem számít...

mivel itt a síkhülye játékosok cseszik el a játékélményt illetve függsz tőlük így ha ezért meghalnak hát...
hátha tanulnak belőle.

"Csak az XP meg a kredit számít? Hol élünk?"
mi más számítson?

az élvezhetőnek nem nevezehető játék ami eldönti h te msot vesztesz 20 csatán keresztül x tankal?
meg miaz már, hogy mikor ilyen játszani nem tudó egyének t8-as tankokba....azok a játékosok akik t7-re de t8-ra legalább nem tudják megtanulni azt h mi a jó fenét kell csinálni x pályán,hova kell a heavyknek meg medeknek menni,mire valók a lightok és hogy ha eggyik oldlaon van 14 tank másikon csak 1 akkor megkéne fordulni és odamenni nem mint a totál noobok egyirányba...
na msot akik ezt ekkora nem tudják megtanulni azok csak hátráltatják az olyanokat akik meg normálisan szeretnének játszani..
más mmo-kba most, hogy egy hasonló aréna központú multi gamet említsek pl mmofps-ekbe vagy rts-ekbe ki lehet szűrni ezeket rangrendszerrel.

de itt az van, hogy sokan egyszerűen hülyék a játékhoz és hiába van mögötte x ezer csata én őszintén nem is értem hogy fordulhat elő ez, holott 1k csata már bőven elég arra h az ilyen alap dolgokat elsajátítsa az ember.

(#39520) Murder3 válasza CptMisi (#39496) üzenetére


Murder3
addikt

van amelyikkel lehet még ott is pl KV :U
de ott én nem szoktam nagyon kempelni mert minek megölnek gyorsan ha olyan a csata h nem tudok mit csinálni úgyse vagy dezertálok..

(#39521) Timyyy


Timyyy
őstag

(#39522) Fel


Fel
addikt

Holnap - márc. 29. - érkezik az orosz klienshez a 7.2.
Ami talán érdekesebb, hogy kiadták hozzá a teljes patch notes-t: [link] Részletesen le van írva mit nerfelnek a francia tankokon. És a végén ott a végleges táblázat a kredit bevétel és javítási költségek változásáról.

A franciáknál elég szépen dolgoztak a srácok... Az autoloaderes gépeknél szépen faragtak a töltési időkön (mind a tárazás, mind a lövések esetén), növelték a mozgás közbeni szórást (+10%), csökkent a hp, csökkent az alap felfüggesztés kapacitása, célzási időt kicsit növelték.

A táblázatnál finomítottak ezt-azt a korábbihoz képest. Pl.: +50% helyett csak +25%-kal lesz több a T6-os US medek javítása, és a bevétel csökkentése helyett inkább nem nyúltak a Chaffee kredit szorzójához (míg a 2801 és a T-50-2 esetében növelték: +14%)...

EU klienshez valószínű jövő héten jön az update, mert most változtatnak majd az eddigi szokáson és mi kapjuk hamarabb, nem az NA rágió.

[ Szerkesztve ]

(#39523) CptMisi válasza Murder3 (#39520) üzenetére


CptMisi
őstag

Alap KV-val? Na arra azért kíváncsi lennék. :B Csak mert engem BDR-rel első meccsemen 2E75 és egy T34 ellen rakott be...Nem akartam én velük harcolni, de pont arra jöttek, amerre én mentem. És valahogy azért nem árt XP-t szerezni, mert sebzésből nem nagyon fog + BDR-rel spottolni sem tudsz túl jó.

Mondom, engem is szokott néha idegesíteni, de inkább csak az, ha egy Löwe vagy Type59 áll be foglalni. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39524) Gyuri27 válasza Murder3 (#39519) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K
Nem véletlen, hogy a csaták többsége 15-3-4-5-l zárul.
A tankok tirje mit se számit. Is4-l is volt akkora láma mint volt kis tierben.
Nem kell megtanulnia játszani ugyanis. Prem befigyel, t59 befigyel. Halad előre rendületlen.

Annó gondoltam, hogy t8-9-10 csaták egyensúlyban lesznek. Francokat. Maradtak a nagy arányú verések.

Iménti példa. M12 arty nem valami értelmes cp-t lő. Hanem az 40+ hp-s löwét.
Másik példa. Is megy, megy mert ő a király. 10sec és halott kiosztott sebzés nélkül.

Amd - Radeon - Ryzen

(#39525) Murder3 válasza CptMisi (#39523) üzenetére


Murder3
addikt

na és fullso pz3/4-el?
mondjuk annak már a t6-os csata is sokszor esélytelen...
és azért szenvedsz vele h egy szar kis mednek aminek kevesebb az életpontja kb 220-al és sokkal kevesebet hoz meg több a javítási költsége mint a kv-nak..

mondjuk olyan csatába kv-val én nem szenvedek nekimegyk amit esetleg esélyem van sebezni azt ha luckom van még jó is lehet ha nem akkor meg max 1 lövés...de most nem fogok ezért 10 percet bekempelni.

de msot nem is arról beszélünk h fej-fej melletti csatánál..mert most egy iylen csatába valószinű a kv-val nem fogsz elsősorban végigrambózva eljutni a bázisig..:D

(#39526) fsb1000 válasza Murder3 (#39519) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miért aki az XP-t meg a kreditet nem Gold-ból veszi, annak nem a győzelem számít?
Annak szabad csapattársat kilőni?
Ne maszatold már el a dolgot azzal, hogy vannak a gazdag prémesek, meg a szegény prémnélküliek. Az a te magánügyed hogy 20 csatát veszitesz sorban.,.... mi köze ennek a cap-eléshez, meg csapattárs kilővéshez? semmi.
-

Nem helyes csapattársat szándékosan sebezni és/vagy kilőni. Szabályellenes is.
Ezt valki vagy megérti vagy nem. Nem lehet megmagyarázni, hogy mégis lehet, ha ez meg az történik, vagy XY ilyen-olyan hülye.
Ha ezt megmagyarázod magadnak, akkor mást is meg fogsz magyarázni. Előbb a játékban, majd a szűk környezetetedben, aztán azon kivül eső dolgok is ledarálódnak igy.
Ez a fő veszélye. Az elvtelenség nagyon veszélyes állapot.

(#39527) Timyyy válasza Fel (#39522) üzenetére


Timyyy
őstag

The majority of tanks processed: yield, cost, cost of pumping, the cost of repairs, the cost of the modules, the cost of pumping units.
Annyira jó a fordítás

(#39528) Dobi 562 válasza Timyyy (#39521) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi! Én már régóta keresek ilyen jó kis videókat!

(#39529) vhw


vhw
addikt

Elnézést már...
Ha már egyszer a kicseszett tankommal végigverem az ellenség egyik oldalát, kilövök 3-4 tankot, végig vezetem a támadást, marad retkes 100 HP-m, akkor engedtessék már meg, hogy a foglalókörhöz érve csikordulva megálljak az elfáradt vassal és foglaljak, mert éppen olyan kedvem van. Nehogy már vérpistikék mondják meg, hogy kell játszanom.

Még mindig az a véleményem, ez a játék legyen bármennyire valósághű, vagy gagyi egy "harctér szimulátor" A valós harctéren az a cél, hogy stratégiai célpontokat elérjenek a csapatok, a lehető legkisebb saját veszteség árán. És ugye azért játszanak az emberek ilyen fajta játékkal, mert szeretnének, ha csak kicsit is "tankparancsnokká" válni. Nem aza cél hogy minden egyes bokorban bújkáló vacak vérben forgó szemekkel le legyen gyilkolva!

Ez meg, hogy csapattársat... bajtársat tarkón lőni? Szánalmas...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#39530) CptMisi válasza Murder3 (#39525) üzenetére


CptMisi
őstag

Igen, erről van szó. Berak olyan csatákba, ahol nem tudsz mit kezdeni, akkor ha lehetőséged van pár XP-t szerezni foglalással, akkor valaki kilő, mert "neki nagyobb ágyúja van" :)

vhw: van, akinek ez nem szánalmas, hanem ebben merül ki a csapatjáték fogalma. :))

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39531) Murder3 válasza fsb1000 (#39526) üzenetére


Murder3
addikt

hát figyelj én simán lexarom h ynerünk-e vagy sem ah úgy több xp-kredit jön akkor nekem midn1..
mert mikor farmolok pl t5-el vagy t6-al akkor nema rra megyek h foglaljak ahenm h minél többet sebezzek.
meg alapból ha grindelek nem az a logikus, hogy arra megyek amivel több jön be?
de tehát ha gondolkodunk értelmesen akkor az jönne ki, hogy mikor hatalams előnybe vagyunk ne áljunk be foglalni menjünk megölni a többit...
így mindneki többet kap,midneki előtt ott a lehetőség killt szerezni vagy csak sebezni...

tehát bárhogy is nézzük ilyen helyzetekbe ez a lehetőség a jobb mert a vérpistikék ölhetnek,a farmerek farmolhatnak...
és közbe az egész csapat többet kap és igen eléggé egmlátszik pl jp-vel volt egy köröm ahol 4-et ölte, de kb midnet 40 hp-ról..tigrisbe lőttem 1 200-ast és a többit midn 40 meg 15 hpról öltem meg...
kaptam 768 xp-t és 20k creditet!!! és miért?mert a hegyen volt egy nagy összecsapás ahol a topjaink elsöpörték a többit...
ha itt olyan szitu lett volna h mondjuk az a nagy összecsapás nem folyik le akkor kb kaptam volna 3-400xp--t és 12k creditet.

és igen többször tapasztalmat már h gyengébb teljesítméynre mikor alig sebzek több xp-t meg creditet kaptam mint mikor sokkal jobbat teljesítettem.(mind2 win persze)
de volt olyan is hogy verségnél volt mindez(vagyis egy vereségért többet kaptam mint egy győzelemért...mind2-nél átlagos eredményem volt)
tehát nagyon is számít a csapat mit csinál melletted...és aki modnjuk typal meg arany konverálással operál meg végig premmel megy annak lehet ezek marhára nem fontosak és így szarik rá.(de sztem a legtöbben nem is tudják h ha minden ellenfelet kilövünk az egész csapat többet kap)

(#39532) fsb1000 válasza Murder3 (#39531) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez a te egyéni érdeket (grindelsz) és a csapatét nem veszed figyelembe (győzelem).
Viszont ha más capelni szeretne a csapatból, az sérti a te érdeked, ezért kilőhető.
GRATULÁLOK!!!!!

Tényleg nem érzitek mennyire fals ez a dolog?

(#39533) madstunt válasza emre (#39518) üzenetére


madstunt
addikt

fekete laci kemennyel mondta :D

(#39534) Gyuri27 válasza vhw (#39529) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem érted. Nem azzal van a gond, hogy te egyedül túlélve átmentél egy oldalon.
Nem, nem és nem.
Hanem azzal mikor téged osztanak és apritanak a senkiházi meg mögötted ugribugrizik, olykor még stopol is. Ebben a helyzetben végig mész az oldalon. Marad egy tank. Jogosan kijár neked, hogy levadászd. Erre aki eddig mögötted nem csinált semmit bemegy foglalni.
Na ezzel van a baj.
Eset: Camplikova. Csehül állunk. A csapat leming fele 2 perc alatt elhal. Néhány tank beszorul a házak mögé. Köztük egy ob704. Kivédekezzük. Egálra hozzuk, sőt pici előnyt gyűjtünk. A 704 sokat dolgozik. Leszed 5 tankot és sokat sebez.
Mondom a gyökérnek, hagyja a 704-nek az utolsó killt, legyen meg a top gun. Nyilván nem hagyja mert neki nem volt mindegy, hogy 2 vagy 3 killje van.
Lehet itt szónokolni a morálról. Csak felesleges amig ilyen idiótákat dobál a gép.
Az ilyenek pedig megérdemlik a tk-t.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#39535) emre válasza emre (#39518) üzenetére


emre
veterán

A negyedik csatámmal megvan az első top gun. Igaz kicsit fraghunter módon, de hát istenem, amikor betöltött lőttem. Tehetek én arról hogy már nem volt sok rajta?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39536) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

7.2 live az oroszoknál.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39537) fsb1000 válasza emre (#39535) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat a JagTigerhez, meg a TOP GUN-hoz is
Én még messze vagyok tőle, de a kedvem is megcsappant kicsit, mert úgy tünik az utóbbi időben mindennel képes vagyok átlöni (t8,9,10) szemből, pedig régebben rettegtem tőle, és sebezhetetlennek tünt.
A ferdivel jó a statom, de még nem barátkoztam meg vele.
Ahogy mások írták, át kell szellemülni egyik tankról a másikra.

(#39538) vhw válasza Gyuri27 (#39534) üzenetére


vhw
addikt

Ha netán mégis így állna, kéne még egy kill a top gunhoz, vagy mert csak úgy "jár" nekem, hát megyek amíg végig nem ér a foglaló csík, ha sikerül, akkor happy, talán pont egyszerre sikerül, így kilőve is, és foglalva is van. Ha mégse sikerül, hát egy kis sóhaj, és ki bánja? Tudom, hogy nem rajtam múlt a plecsni, meg amúgyis van már belőlük épp elég...

Ha rajtam múlik más medálja, akkor engedek, akár tök ismeretlennek is, nem csak szakasztársnak/havernak. Ha az enyém úszik el nem váltok rage-módba és fröcsögöm tele a monitort... Ettől nagyvonalúbb vagyok. Másnak sem ezen kéne tépni-e a haját...

Akik meg az xp-ért meg creditért játszanak... Most komolyan... az a lényeg, hogy az a két retkes szám egyre nőjjön? Nem az, hogy jót szórakozzon játék közben az ember? Ha beakad egy-egy világbajnok xp-credit érték akkor öröm, de nem ennek alárendelve kell(ene) játszani. A lényegnek az élvezetnek kéne lennie, hogy ez hogy fog "számszerűsülni" a csata végén meg egyébként is rejtély. Hány olyan csata volt már mikor kerek szemmel bámulja az ember az értékeket, mondván "ezért csak ennyi? mi a f*sz?!" máskor meg "ezt meg mégis mire kaptam? hisz csak pár kanna virtuális benzint égettem el csata közben, ellenséget se láttam"

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#39539) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#39534) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én egy esetet tartok elfogadhatónak a TK-ra. Ha az illető előtte szándékosan sebzett csapattársat. Minden más esetben ez önbíráskodás és nem kéne hogy helye legyen a játékban.

El kell fogadni, hogy vannak gyengébb képességű csapattársak, ez ellen nem tudunk mit tenni, de ők is a csapatod részei.

Egyszerűen nem értelek titeket... XP meg kredit, ezek virtuális értékek, de szándékosan TK-zni valakit...

(#39540) emre válasza fsb1000 (#39537) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R
Hát egy kicsit én is acélosabbra számítottam, de azt hiszem a Ferdinándon egész jól kiképeztem magam. :B A hasára piszkosul figyelni kell, mert könnyen kigyullad.
Sajnos csak a fejlesztett láncot, meg a középső motort tudtam eddig feltenni, a nagyobb lövegért meg a motorért még dolgozni kell. De mintha ezen kevésbé lenne pontos mint a ferdin. Mondjuk a legénység ledobott 8%-ot az átképzéssel.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39541) Antonius1978 válasza Murder3 (#39464) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem vilagos elottem, hogy akkor a 122essel vagy a 107essel erted el ezt a kepen abrazolt eredmenyt ?

(#39542) zalman90


zalman90
őstag

again top tier

Győzelem!
Csata: Ensk 2012. március 28. 20:21:44
Jármű: KV
Szerzett tapasztalat: 904
Szerzett kredit: 21 735
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Billotte Kitüntetés

6 kill 7 spot

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39543) Antonius1978 válasza Snakeiboy (#39463) üzenetére


Antonius1978
addikt

Csak olvasok, nem jatszok, roppant szar gepem van bent.
Amolyan informatikusfele vagyok a korhaznal.A szekelyudvarhelyinel.

(#39544) -vitya- válasza CactuS (#39536) üzenetére


-vitya-
őstag

wazz, 20K-val több XP kell az object704-hez? fene vinné, akkor most összegyűjtöm gyorsan, a patch elött a maradékot :-( fene sem akart ennyit játszani :D

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#39545) Timyyy válasza -vitya- (#39544) üzenetére


Timyyy
őstag

Én még csak a su100-nál tartok de én is gyorsan összekapjam? :DDD

(#39546) -vitya- válasza Timyyy (#39545) üzenetére


-vitya-
őstag

könnyen megeshet, hogy lejátszol 600 meccset, míg én ezt a huszat, amilyen sűrűn játszom mostanában :D

-=Витя=-

(#39547) Paul119


Paul119
addikt

Researched:
IS-7 researched. Undistributed experience spent: 175 681. Free Experience spent: 2 764. :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39548) marked one94 válasza -vitya- (#39544) üzenetére


marked one94
őstag

és mikor jössz játszani? mert akkor talán felnézek én is. :)

You'll Never Walk Alone

(#39549) L-e-f-i-e válasza Fel (#39522) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Jól hangzik, kár hogy pont most érnék el a francia heavy ágban lassacskán t8-ba, de mire odaérek sz**-á lesz nerfelve.. kíváncsi vagyok használhatóak lesznek-e ezután egyáltalán...

=^-^=

(#39550) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

SU-100-at vettem nemrég. Alap ágyúm van, mert nem akarok free xp-t most erre áldozni, magasabb szinteken kell majd máshol. Aki játszott SU-100-al alap ágyúval az tudja milyen, kb. stock KV szint, csak még papír is ehhez képest. Irtó szenvedés.
Swamp a pálya beállhatnék egy bokorba, úgy is kempelős a térkép, de más ötletem van, hogy valami élvezet is legyen, úgy se tudnék sebezni senkit. Alul vagyok a tornasorban. Várok egy kicsit majd miután megindul mindkét oldalon a csata elindulok középen. Átérek a túlsó oldalra, senki sehol. Megyek fel a malom melletti foglaló körbe. Egy Jagdpanther figyel a malomnál, de a spottolásomra pont kilövik szemből a társak. Megyek foglalni. Sokkal vezetünk, mert nyer a másik oldal is. Nagy élmény, hogy ilyen sunyiba szépen el tudtam jutni, sőt még foglalni is tudok. Namost, ha kilőnének azzal az egész élményemet tönkretennék.
Csak azért írtam el, hogy lássa az IS-7-ben ülő is egy másik fél szempontjait egy csatában.
Elfogadhatatlan számomra csapattárs bármilyen okból való kilövése is (még TK esetén sem ölök csapattársat), de ez a foglalásért kilőni ez már a szánalom kategória.
A plecsnik semmit nem érnek, nem jár több xp, credit értük. Annyi top gunom van már, hogy a falat kitapétázhatnám vele, letojom. A mostani szavazáson sem arra szavaztam természetesen, hanem a szárnysegédre. Nekem az az igazi kitüntetés és persze a védő.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.