Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38501) Balesz1899 válasza forras2 (#38420) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Cirka 40 kör alatt kifarmoltam vele a KV-t, ezzel a legjobb a győzelmi arányom az összes tankom közül, pedig még messze nem 100-as a legénység.
Valóban papír, de nem arra való, hogy előremenj szétlövetni magad. Mondtam, inkább TD-ként, a második vonalból kell osztani az áldást.

Nem akarsz költeni a legnagyobb lövegre? Pedig pont attól lesz jó tank. Ha felülre oszt be az MM, a kicsiket max két lövésből kiszeded, ellenük lepattanó nem igazán van. És gyorsan is tölt.
A múltkor az egyik B1 gazdája WTF-elt a cseten, miután 2 lövéssel kiszedtem. Pedig az egy T4 heavy. Arról nem is beszélve, hogy a 85-össel már bőven tudod sebezni a magasabb tierű ellenfeleket is, mert elég kellemes pennel rendelkezik.

Ne hidd, hogy a KV egy leányálom lesz, amig nincs meg a 107-es. Ugyanúgy bedobál a legnagyobbak közé és max barackmagokat köpködhetsz rájuk.
A 152-es már valamit javít a dolgon (azzal lőttem ki egy lövésből Is-3-at 45%-ról, ő is értetlenkedett utána a cseten), de az meg lassú, mint a tetü.

(#38502) Antonius1978 válasza káen (#38500) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az valahol a jatek konyvtaraban van eltarolva ?

[ Szerkesztve ]

(#38503) donpe válasza Balesz1899 (#38501) üzenetére


donpe
aktív tag

Így van, a KV-t mindenki várja mint a mannát aztán csalódik. Azzal is meg kell tanulni játszani, nem kivégeztetni magad. Én most a KV-3-al szívok. Mindig nagyon erős tankok közé sorol, és ott pillanatok alatt kivégeznek 2-3 lövésből...

(#38504) Antonius1978 válasza káen (#38500) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hoppa, nem Kaen hozzaszolasara valaszolok :)

Fasza csata lehetett :C
Lehetseges, hogy azert talalt el teged, mert a T95 kupolajara celzott, es esetleg beleszamolta azt hogy picitt foleje kell celozzon hogy sikeruljon, de elszamolta es folotte ment el, te pedig magasabb voltal es a te tornyodat talalta el, elkepzelheto, nem ?

[ Szerkesztve ]

(#38505) Sixkiller6 válasza vbbb (#38470) üzenetére


Sixkiller6
őstag

én viszont konkrétan erre megyek:
Tankfest
;]

- no es importante -

(#38506) Mcray válasza Antonius1978 (#38504) üzenetére


Mcray
senior tag

:DD :DD :DD Ebben a játékban? Bármit el tudok képzelni, de leginkább az kézenfekvő, hogy, kedves usernek nem tetszett volna, ha egy M6 (akinek több killje és talán damage-e is több van, mint neki) nyírja ki a T95-öt, amivel 13 percen át nem tudott semmit sem csinálni.

Csak emiatt vesztettük el a kört, semmit másért, mert ha nem halunk meg, akkor 4-en hülyére szopatjuk a VK-t meg a Su-152-t...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38507) Mcray válasza Mcray (#38506) üzenetére


Mcray
senior tag

Van kedve valakinek ma Tier 5-6-7 platoonozni? Főleg a 6-ost T-34-85, M6 Heavy, M4A3E8 vinném ma, de kikapcsolódásnak ott az IS-3 vagy KV, Matilda, T-34

Esetleg Tier 4 is jöhet, hozom a Valentine-t :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38508) H@lede válasza Antonius1978 (#38480) üzenetére


H@lede
tag

Nos én sem tudom pontosan hogy megy de azért megpróbálom megfejteni talán 1 példával sikerül :)

Tegyük fel Lowevel megyek 90.000 credites kört premium accal akkor az premium acc nélkül csak 60.000 credit lenne nyertes csataként de ha veszítek akkor ennek kéne 30.000 creditnek lenni?!

Szerintem akkor úgy értelmezte hogy a vesztes csatát vette a 100%-nak de inkább a nyertes csatát kell venni a 100% és ha veszítesz úgy kapod csak az 50%át mindennek és jön még a premium bónusz ami ugye +50% és ha vesztes csatát bukod premiummal akkor is kapsz 45.000 creditet ez így egyébként ismerős is ez a 45k credit mert ált. vesztes csatákért ennyit szoktam kapni Lowevel remélem valamennyire érthető :)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#38509) káen válasza H@lede (#38508) üzenetére


káen
tag

Kredit tekintetében nem számít, hogy nyertes kör vagy vesztes. Ugyanannyit kap mindkettőért, csak az XP, ami 150%-al van számolva győztes kör esetén.

(#38510) Antonius1978 válasza Mcray (#38507) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem van kedvem, de kb 30 perccel kesobb erek haza, mint szoktam.
Magyar ido szerint kb 2.45 vagy 3 orara fogok hazaerni.
Mehetunk egyutt, de szolj ha velem akarsz jatszani, mert vannak masok is bent, akikkel megyek es akkor nem akarom fakepnel hagyni oket, nehogy megsertodjenek.

Az altalad mondott tier-ek epp jok lesznek :)
Szemelyes kerdes : mivel meg sok penzt kell gyujtsek az IS-hez, az amcsi E8-ast viszont hamarabb meg tudnam venni, oda nem kell mar olyan sok penz...
Melyiket vegyem meg elobb szted ? Az E8 vonzonak tunik a gyors lovege miatt meg eleg gyors is, jol lehet seggbe loni a nagyokat, ha van ra mod, az IS meg az elso neheztankom lenne...
Persze a Ferdivel, meg a JT-vel is akarok menni 2x kort.

(#38511) Antonius1978 válasza H@lede (#38508) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen valahogy meg tudtam erteni :)
Viszont erdekes, hogy vesztes csataert akkor 45, nyertesert meg 90 ezer, es milyen furcsa, hogy az utobbi az elozo ketszerese :P
Mert ha vesztest szamolunk 150%-al (30 ezer=100%+15 ezer=50%), akkor meg a nyertes 300%, nem ? (30 ezer alap 100% + 60 ezer = 200%)
Premium eseteben.

(#38512) Mcray válasza Antonius1978 (#38510) üzenetére


Mcray
senior tag

Én 5-re érek haza. Kb 6 vagy fél 7 mire eljutok oda hogy Wotozzak. Én is szereztem már partnert, de ő kb 8-tól van.

Vedd meg a Sherman E8-at, ha most sima M4 Sherman-ed van. Hamar kihúzod a maxos löveget, ami egy álom. Kicsi pen és sebzés, do állati jó rof és kitéríthetőség.

Míg az E8-at grindolod, simán összeszedsz kb 500 000-ret vagy többet is akár az IS árához.

IS is állati, azt is csak ajánlani tudom, de nekem az IS teljesen Medium tank nem heavy, ergó ha belejössz a Shermanekkel, hogy vigyázz a seggedre, akkor az IS-sel jó lesz menni, mert lesz erős löveged és HP-d is, cserébe kitéríthetőség és Rof nem :)

IS tisztán nem hoz annyi pénzt mint most a Sherman tankok. 7.2 után ez változni fog mert jól megcidáztatják a 6-os szintű Shermaneket.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38513) L-e-f-i-e válasza Atlantis (#38473) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Egyszerű, a nem prém játékosok nagy része játszik tier5-6 - ban mert ezek a legjobban kereső szintek, ha ezt lelassítják, ösztönözni fognak többeket a prémre/vagy prém tank vásárlásra.

=^-^=

(#38514) Atlantis válasza L-e-f-i-e (#38513) üzenetére


Atlantis
veterán

Vagy éppen arra, hogy hagyja az egészet a fenébe.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38515) xLt` válasza donpe (#38503) üzenetére


xLt`
tag

Nekem speciel a KV a kreditelős tankom. Lehet vele nagy tier-t is lőni csak jó helyen kell, vagy ráteszed a 152-es hajóágyut és mehet neki. HE-vel szét lehet szedni a legnagyobbakat is, csak elég rossz pontossága, szvl messzire mákolni kell :D

(#38516) vbbb válasza virkir (#38474) üzenetére


vbbb
őstag

Fogok, fogok ne aggódj. :)

(#38505) Sixkiller6

Az még képlékeny, nem lehet bármikor elszabadulni melóból sajna. Meg haza is kell látogatni Magyarisztánba.

[ Szerkesztve ]

(#38517) Rém válasza Antonius1978 (#38497) üzenetére


Rém
tag

Eddigi legnagyobb sebzésem a játékban az SU-152-vel volt egy Panther oldalába sebeztem kb 330 méterröl 1160 at. Természetesen van olyan, hogy ammorackkal egyhitelsz egy másik tankot, de ez HE vel volt az oldalába és nem volt ammorack robbanás, ki sem gyulladt. Ezt még az ISU-val a BL-10-el sem sikerült eddig felülmulni, bár ott a legtöbb szembejövő egylövéses tier 8 alatt.

(#38518) Sixkiller6 válasza vbbb (#38516) üzenetére


Sixkiller6
őstag

én éppen most foglalom a repjegyet és szállást, utána meg irány Cornwall :)

- no es importante -

(#38519) vbbb válasza Sixkiller6 (#38518) üzenetére


vbbb
őstag

Én meg éppen most navigátorozom ki, hogy mennyit kell autózni míg odaérünk. :P Körülbelül 140miles (224km).

(#38520) -vitya-


-vitya-
őstag

volt itt valaki, aki azon nyafogott, hogy nem lenne, jó, ha csak 1 tier különbség lenne, mert akkor mindenki kemp elekké válna, és szarok lennének a csaták. Cáfolom.

Tegnap volt egy igen jó csatám IS-4-el, ha hazaértem lehet csinálok róla videót. De a lén yeg, hoyg az elején mondtam a platoon társaknak, hogy nagyon jó a helyzet, mert a legkisebb tank tier7, és én a tier9 IS4-el a legnagyobb, azaz bazi sok HP van a pályán, amit bazi jól le lehet lődözni, és ezzel jó sok XP-t/kreditet lehet szerezni.

Figyeltem rá, hogy a két tier9-es ellen nagy dögöt én lőjem xarrá, és akkor már a többi ment mint a karikacsapás. Agresszív, támadó stílusú játékot játszottam, és bejött. Semmi kempingezés nem volt, és bár az ellenfél sem lazsált, bedaráltuk őket.

Én azt mondanám, hogy a MM-nek úgy kellene működnie, hogy:
HVY tankok
saját tier +/- 1
MED tankok
saját tier +/-1
TD
saját tier -1/+1/2
Light (kivéve a top light)
saját tier -1/+1/2
Arty
saját tier +1/2/3

nem lenne campfest, de az sem lenne, hogy túl erős vagy túl gyenge a csata (egyik sem jó)

-=Витя=-

(#38521) KaLeun válasza Mcray (#38499) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem is emlékszem, hogy mikor voltam ilyen "izgalmas" csatában... Csak a szokásos fail vagy részleges fail csaták..

Cila

(#38522) -vitya- válasza -vitya- (#38520) üzenetére


-vitya-
őstag

ja de a legfontosabb :D

beraknám az MM-be, hogy aki mondjuk tier9-es tankkal megpróbál behozni tier 1-2-3-4-et, annak feljöjjön egy figyelmeztető ablak, hogy "! ezzel elrontod a saját és mások játékát, biztos vagy benne?! "

és ha az igenre nyom, akkor a retardáltak csoportba sorolja az MM. és csak a hasonló gyökkettő IQval rendelkezők mellett/ellen pakolná. Ha ezért sokat kéne várnia egy csatára, hát ez van. Bár szerintem van elég retartd, szóval menne ez gyorsan.

-=Витя=-

(#38523) Antonius1978 válasza Mcray (#38512) üzenetére


Antonius1978
addikt

Oke, megfogadom a tanacsod, viszont kivancsi vagyok, hogy mennyi penzt tudok vele osszehozni...2 masik erv is szol amellett hogy most vegyem meg : meg nincs lecsokkentve a penzhozama, es meg nincs felemelve az ara kb 900 ezerre...En ugy emlekszem, hogy az M7-essel fejlesztettem ki...

Nos akkor meglatjuk hogy talalkozunk-e, mert ha 6-ra jossz, az nalam mar 7 ora, vagy fel 8 ha meg kesobb jossz, nem tudom ma milyen nap lesz, lehet addigra elmegy a kedvem, majd kiderul.

Ugy dereng, hogy te mondtad az egyik palyan amikor te IS-el en meg a KV-13 voltam, hogy nagyjabol olyan mintha T-34/85-ben ulnel.Csak ugye ez kemenyebb es jobb a lovege is.

(#38524) Antonius1978 válasza Rém (#38517) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az nem semmi, akkor a Parducnak maradt 110 EP as 1270-bol :)
Gondolom hogy szidhatta a draga jo szuleidet :DDD

Nekem is volt olyan hogy a ruszki 122-es loveggel oldalrol atlottem egy Pz4 tornyat oldalrol es azonnal felrobbant.HE-vel lottem, zolden mutatta az atutest a torony oldalan.At is utte, es bumm :)

(#38525) L-e-f-i-e válasza -vitya- (#38522) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem meg ponta nagyképű "profikhoz" kell az ilyeneket besorolni, legalább lenne kihívás a játékukban :D

Ha a retardáltak egy csoportban vannak, el lehet gondolkozni, hogy ha velük vagy akkor valami nem stimmel :DDD

=^-^=

(#38526) -vitya- válasza L-e-f-i-e (#38525) üzenetére


-vitya-
őstag

félreérted, akkor a saját és az ellenfél csapta is csak retardokból állna. pont. ne az én játékomat, se az ellenfelem játékát ne b@sszák szét.

-=Витя=-

(#38527) pws


pws
aktív tag

Elkélne egy Noob számláló a játékba, mikor mennyien vannak épp a szerveren. Semmi értelme a 15 percnek, ha a csapat fele meg sem mozdul, vagy ha meglátják az ellenfeleket elindulnak az ellenkező irányba. Kilépni meg nem lehet, mert otthagyod a tankod ' free killnek'.
Vagy legyenek Ligák, mint a SC2-be a teljesítmény alapján /Arany, ezüst stb

[ Szerkesztve ]

(#38528) Mcray válasza Antonius1978 (#38523) üzenetére


Mcray
senior tag

Így van. Annyira mozgékony és aránylag könnyen páncélozott (IS-3 hot képest), hogy mindig Medként használtam az IS-t. Nekem teljesen olyan mint a T-34-85 100 Millis "IDIOT" gunnal . Sajnos nem volt garázsom és eladtam, hogy legyen M6 heavy... :W :W :W

Kedvenc Platoon társam Private_Miros alkotott. Egyedül (Ő volt szembe vele, mi meg oldalról próbáltuk sebezni, de senki sem tudta...) hull down-ban feltartóztatott egy IS-7-est és kicsit sebezte is T29-cel, míg a csapat megkerülte a pályát és le nem darálta a többi ellent. A srácnak 1000-re Eff ratingje van, de úgy játszik, mintha 1800 lenne, mert saját bevallása szerint eddig szar volt, de US heavy és Med vonalon megtanult játszani :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38529) sanya67


sanya67
tag

Sorry ha már kitárgyaltátok de beteg voltam majdnem 2 hétig, így kiesett néhány dolog.
Az átalakított file szerkezet miatt eltünt modokat, hogyan kell visszapakolni?
Nekem csak az OTM és egy icon mod volt feltéve.
Mit kell tennem, hogy újra működjenek?
Előre is köszönöm a segítséget! ;)

(#38530) L-e-f-i-e válasza sanya67 (#38529) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Van egy Res_mods nevű mappa ott hozd létre ugyanazt az elérési utat amit eddig használtál és a modokat ennek megfelelően oda másold.

=^-^=

(#38531) sanya67 válasza L-e-f-i-e (#38530) üzenetére


sanya67
tag

Köszöntem! :R

(#38532) Antonius1978 válasza Mcray (#38528) üzenetére


Antonius1978
addikt

Majd kivancsi vagyok, nekem mennyire jon be, gondolom en a 122mm-es agyut is felteszem ra, aztan meglatom, hogy mennyire leszek vele hatekony.

Ezzel a szep szal legennyel egyet en is mennek szakaszban, hogy okuljak az o jatekabol :)
Amugy multkor neztem hogy a KV-13-al 1485 a hatekonysagom, pedig csak most bontogatom a szarnyaim vele :)
A JT-vel meg 1150, Ferdivel 1100.Kivancsi vagyok hogy a Parduccal mit alkotok, amugy azzal jelenleg kb 50 csata utan 52% a nyeresi aranyom.Es biztos jo lesz majd az E8 is a gyors agyu miatt.
Nem is megyek ujabban olyan sokat vele, hogy szep kerek maradjon a statom , hogy en is tudjak nagykepuskodni, hogy milyen jo jatekos vagyok ezzel a tankkal :DD
Mar irtam, hogy a papir Pz3/4 es a VK3001 utan alom ez a tank :C
Mert tobb lovest kibir, neha pattog, es kozben tanulgatok a hibakbol, meg jobban megfigyelem a palyakat hogy merre erdemes vele menni.

(#38533) Mcray válasza Antonius1978 (#38532) üzenetére


Mcray
senior tag

E8 bújkálós gép. Sőt ha már itt tartunk szerintem medtől felfelé minden US tank bújkálva és/vagy hull down jó csak.

Mindig elbújok, várok és ha valaki van olyan hülye hogy lenézzen, szétszedem az oldalát vagy seggét.

T20-ra vagyok kiváncsi :)

IS-t én is a Maxos löveggel toltam, csak hasonlít a T-34-85 maxos löveg combóhoz.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38534) Mcray


Mcray
senior tag

Láttátok az új WOT 2.0 motort? Állati jól néz ki:

[link]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38535) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Egyre kevésbé szeretek randomba menni nagy tankkal....
Ma az első random csatámban lebuziztak és retardált is voltam TOP tankkal. Természetesen artysták okoskodtak. Az elején volt egy kis szpics, hogy a 2 artynkat ki védje a 3x amx1390-től, és kicsit nehezen értették, hogy 16 secces reloaddal nem az E100 a legalkalmasabb erre a feladatra.

Mindegy... elmentem a helyemre, de úgy hogy 600m-ről ráláttam az artyjainkjra. Csak a 10. percben jöttek az amx-ek és távolról 2-öt egylövéseztem, de a 3. addigra kinyirta az egyik artyt, de aztán azt is sikerült kilőnöm. Nagy szerencse volt és az amx-ek is elég bénák voltak mert nem keresztbe mozogtak, vagy nem hitték el hogy olyan távolról eltalálom öket.
Közben 3 kisebb tankunk elesett a frontvonalon, ahonnan hiányoztam.
Na ekkor kezdődött a TOP tank szídása, úgy tünt bukjuk a csatát 10:5 kill és 1 arty hátránnyal.
De aztán egy jgtigerrel leszedegettük a maradékot egy type59 meg beáldozta magát, a két enemy artyért.

Győzelem!
Csata: Arctic Region 2012. március 21. 13:34:54
Jármű: E-100
Szerzett tapasztalat: 3 122 (2x szorzó)
Szerzett kredit: 68 763
Csatában elért Achievement: Top Gun, Mesterlövész

[ Szerkesztve ]

(#38536) forras2 válasza Mcray (#38534) üzenetére


forras2
őstag

Lesz elvileg még 1 WoT, csak az meg a napjaink tankjaival.
Gondolom ez lesz az :))

(#38537) Paul119 válasza Mcray (#38534) üzenetére


Paul119
addikt

kár hogy world of tanksba nem lehet be rakni modern tank skineket

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38538) Djuree válasza Mcray (#38534) üzenetére


Djuree
félisten

ez a battlefield motorja a frostbite...nem új motor...ez csak egy bf mod.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38539) Mcray válasza Djuree (#38538) üzenetére


Mcray
senior tag

N-e-e-e-m mondod? :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38540) L-e-f-i-e válasza Djuree (#38538) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Pontosabban a Frostbite 2, és igen ezért is érdemes BF3azni ott ez már valóság :D

=^-^=

(#38541) vbbb válasza Mcray (#38534) üzenetére


vbbb
őstag

Ez BF3 :)

(#38542) Mcray válasza vbbb (#38541) üzenetére


Mcray
senior tag

Te s-e-e-e-m mondod? :)

Szerintetek miért raktam ide? poénból :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38543) forras2 válasza Mcray (#38542) üzenetére


forras2
őstag

rossz duma :P ;]

(#38544) Plasticbomb válasza Antonius1978 (#38483) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az a trollgun az egy nagy VICC..............:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38545) Antonius1978 válasza Mcray (#38533) üzenetére


Antonius1978
addikt

En is ki szeretnem fejleszteni majd a T20at is, mert gyors, lenyegeben az a celom, hogy mindenkinel elerjem a 9es kozepes tankot.

Mi a fene az a hull down ?

(#38546) Mcray válasza Antonius1978 (#38545) üzenetére


Mcray
senior tag

hull down = törzs lent.

To keep your tanks hull down behind cover = Nem hagyni rálátást a tankod törzsére, csak a tornyod lóg ki a fedezékből.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38547) vbbb válasza Mcray (#38542) üzenetére


vbbb
őstag

Most már ne szépíts rajta... :DDD
Vállald fel! :D

(#38548) Mcray válasza vbbb (#38547) üzenetére


Mcray
senior tag

Na most viszont én nem veszem a poént (már ha annak szánjátok). Tisztán ott a video kommentjeiben, hogy BF és de jó lenne ha a Wot lenne ilyen. Szándékosan nem tettem a linkhez smájlit...Reméltem hogy valaki megeszi :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38549) vbbb válasza Mcray (#38548) üzenetére


vbbb
őstag

Nem, mi vér komolyan gondoljuk! ;] Ugyan már...

(#38550) Gyuri27 válasza Mcray (#38548) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van új wot videó modern tankokkal?

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.