Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39651) Murder3 válasza Antonius1978 (#39607) üzenetére


Murder3
addikt

nem hanem h hiába lövök 20-at a gyors 75mm.es l/100-al alig kapok 20k creditet míg lövök 3-at egy 122-esel és ugyan annyi creditet ad..vagyis sehol nincs kiegyensúlyozva a kevés sebzésből fakadó gyengébb termelés.

(#39652) -vitya- válasza Murder3 (#39651) üzenetére


-vitya-
őstag

de ki van, a löveg sebességével :P amíg a 122-essel lőnek 5öt, te lősz az L/100-al 20-at... és a végén ugyanannyit fog érni, mert csak a sebzés számít.

DPM mutató, egy szinten szinte mindig hasonló értéket hoz ki.

-=Витя=-

(#39655) GrooveHero válasza kugli81 (#39574) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ha karácsony előtt regeltél, akkor megkapod, különben nem bazd el rá az xp-t

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#39657) OgreImre


OgreImre
senior tag

Ezt komolyan mondom el kéne küldeni az MM rutinért felelős tervezőnek.
Ilyet még nem tapasztaltam 4000+ csata alatt.
Adja vissza a fizetését meg a diplomáját.
[link]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#39658) Eagle16 válasza GrooveHero (#39655) üzenetére


Eagle16
addikt

??

Megvenni nem tudja majd 12k aranyért. Ha most kigrindeli akkor ugyanúgy megkapja akkor is ha tegnap regisztrált.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39659) Murder3 válasza -vitya- (#39652) üzenetére


Murder3
addikt

de ez az ami nem stimmel mert egy olyan kör ahol nem sokat tudok lőni egyéb okok miatt is-el pl csak 3-at ott megálja ez a helyét de mikor már több lőni valód van akkor már nem..
és l/100-al meg ez alatt kellene vagy 40-et lőni kb..annyit meg nem igen lehet és ugye mindnek sebezni kéne..
és korántsem olyan halálosan pontos az az ágyú mert rengetegszer van h random mellé lövi vagy ha pl nem várok a célkereszt összeszűkülése után még 0.5mp-t akkor gyak ghost shell..

(#39660) Fel válasza kugli81 (#39573) üzenetére


Fel
addikt

Ha 300.000 free xp-t akarsz rá váltani, az pont 12.000 aranyba fog kerülni, ami ugyanannyi, mintha a patch után megvennéd a prémium T34-et. Ezt szerintem csak akkor csináld meg, ha mindenképpen kell az a T34 és tényleg tavaly karácsony előtt regisztráltál.
Egyébként én nem vernék el rá ennyi aranyat... Inkább megvárnám az IS-6-ot, 88-as JT-t.

(#39662) -vitya- válasza Murder3 (#39659) üzenetére


-vitya-
őstag

és akkor nyafogjon az egy kicsit, aki a BL-10el kap ghost shellt, netán 0 dam, crtical a láncba, és le sem esik...

amíg neked van egy ilyen, és bemegy mellette 15, pont ugyanennyi idő alatt neki az az egy tűnik el. Az olyan, mintha neked mind a 16 lövésed a semmibe ment volna.

szóval nem nyafogni, katona, tenni a dolgod :P

-=Витя=-

(#39663) Timyyy


Timyyy
őstag

Világosítson fel valaki: a nemrég belinkelt prémium francia szutyok kik számára lesz elérhető? Nekem pl az lesz, mert letöltöttem a teszt klienst és a #1 számú 7.2 tesztben játszottam 4-5 kört? De a #2-es és #3-asban már nem.....?

(#39665) Murder3 válasza -vitya- (#39662) üzenetére


Murder3
addikt

nekem minden meccsen van ghost shell és pantherral több mint is-el:D
és nem is ezeken fáj ez hanem tigris2-n pl mert ott 1000 a lőszer..
testen a vk45B-vel minden meccsen minimum 3 volt a 128-as ágyúval.

(#39666) Murder3


Murder3
addikt

mienst ráraktam Jagdpantherre a l/71-es ágyút rögtön durvább lett:D

rögtön meg is lett a 7 killes top gunom meg szinte folyamatosan 700 feletti xp-s köröket megyek:D

(#39667) Fel válasza Timyyy (#39663) üzenetére


Fel
addikt

Neked jelen formában sehogy nem lesz elérhető. Nem az számít játszottál-e a nyílvános teszten, hanem, hogy a belső, zárt szuperteszten voltál-e.

(#39668) GrooveHero válasza Eagle16 (#39658) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem mindegy, felőlem meg is veheti, csak számolja ki, hogy most mennyi aranyat költ el, meg mennyibe fog kerülni, mert fölösleges elqrni rá kb 15k aranyat, ha 12-ért meg is kapja, nemdebár?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#39669) Eagle16 válasza Timyyy (#39663) üzenetére


Eagle16
addikt

Az egyelőre csak a szupertesztereknek lesz elérhető, majd a 0.7.3-ban meg lehet venni is elvileg...

GrooveHero: De.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39670) Zeratul válasza Murder3 (#39666) üzenetére


Zeratul
addikt

Én is visszasírom a JPt a Ferdi megvétele után. Rokkantnyugger óriás teknősbéka nem lesz a kedvencem egyhamar.

(#39671) MadPjotr


MadPjotr
tag

T34 vagy Löwe melyik a jobb?
Csak mert, ha a T34 a jobb akkor nem hinném, hogy 12500-nál olcsóbb lesz...

[ Szerkesztve ]

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#39672) -vitya- válasza MadPjotr (#39671) üzenetére


-vitya-
őstag

löwe jobb

T34 meg ingyen van ;-)

-=Витя=-

(#39673) MadPjotr válasza -vitya- (#39672) üzenetére


MadPjotr
tag

már akinek kötél idegei vannak :)
M6-nál feladtam a szenvedést...

[ Szerkesztve ]

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#39674) -vitya- válasza MadPjotr (#39673) üzenetére


-vitya-
őstag

hiba, a t29 és a t32 nagyon jó... ott nincs szenvedés

szerk: és nem a t30ig kell vele eljutni, csak a t34-ig, az meg a t32-vel gyerekjáték ;-) és máris ingyen van (már csak volt :P )

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#39675) MadPjotr válasza -vitya- (#39674) üzenetére


MadPjotr
tag

sok jót sajna nem halottam a T30-ról így nem láttam értelmét a további hajszának!

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#39676) CptMisi válasza MadPjotr (#39675) üzenetére


CptMisi
őstag

Én szeret(t)em a T30at, teszten már nem volt olyan jó. :(

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39677) Timyyy


Timyyy
őstag

Köszikee :))

(#39678) Djuree


Djuree
félisten

ez a wörld of harcirepülösz mikor jön ki? kezd felizgatni :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39679) pocok28 válasza Plokijuma (#39575) üzenetére


pocok28
tag

Így van.
De akkor is szép vadkacsavadászat volt! :C

Nekem engedi a lejátszást.
A lényeg, hogy a játéknak nem szabad futnia. És gondolom kell net kapcsolat is.
Net nélkül még nem próbáltam Replay-t lejátszani.

Kipróbáltam egy régi Replay-emet. Megy Net nélül is.

Lehet, hogy társítanod kéne a WoT-hoz?
Vagy rendszergazdaként futtatni?
Nem tudom. :F

Fájltípus: World of Tanks Battle Replay (.wotreplay)
Társítás: World of Tanks

El sem indul a lejátszás, vagy hibaüzi jön?
Más Replay-ét le tudod játszani?

[ Szerkesztve ]

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#39680) CptMisi


CptMisi
őstag

Victory!
Battle: Ensk 2012. március 29. 15:55:09
Vehicle: ISU-152
Experience received: 1 010 (fine for causing damage to allies: 70)
Credits received: 11 421 (fine for causing damage to allies: 15 620)
Battle Achievements: Halonen's Medal

:DDD Gyerek begurult elém snipermódban.(amúgy prémium nélkül) :)) De nem baj, halonen T8 TD-vel. :DD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39681) Dobi 562 válasza CptMisi (#39680) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratula! Szép medál!

(#39683) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

A kioktatást, és a bunkó hsz-eket hagyjuk, inkább értelmes választ várnék.
Miért van az, hogy szinte minden klánba tier8--9-es alatti tankal nem vesznek fel?
És mi értelme van a klánnak azon kívül, hogy van 1 "klánnév" az acc nevem mellett? :U

[ Szerkesztve ]

(#39684) sanya67 válasza forras2 (#39683) üzenetére


sanya67
tag

Mondjuk elég nehéz nem bunkón válaszolni ha már így teszed fel a kérdést de lássuk csak:

Jónéhány klánnál láttam, hogy kisebb tier-el is felvesznek.
A fagyasztásos rendszer óta az eredményesebb, magát komolyan vevő klánoknak már lételeme a max tierszámra való törekvés.

A második kérdés gondolom költői...

(#39685) csaabz válasza forras2 (#39683) üzenetére


csaabz
őstag

A kláncsatákban tier 10es tankokra van szükség, mert az ellen is azzal jön. Szóval nem sokat érnél ott egy tier 7-8al.
Ha belépsz egy klánba, részt vehetsz a kláncsatákban, azaz területfoglalás napi szinten, leginkább késő este. Az elfoglalt területekért aranyat kap a csapat, amit maguk között szétosztanak.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#39686) forras2 válasza sanya67 (#39684) üzenetére


forras2
őstag

azért volt az első mondta, mert általában ha teszek/teszünk fel 1 kérdést, ami más számára egyértelmű, számomra viszont nem, akkor jön 1 lenéző bunkó válasz.

(#39687) CptMisi


CptMisi
őstag

Victory!
Battle: Mines 2012. március 29. 16:48:40
Vehicle: ISU-152
Experience received: 1 491
Credits received: 53 882
Battle Achievements: Top Gun, Boelter's Medal

Ezzel a csatával pedig meglett az XP az Objectre. (továbbra is prémium nélkül)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39688) Plokijuma válasza pocok28 (#39679) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Replayt tudom hogyan kéne lejátszani, társítva is van megfelelően. Körülbelül a 7.1.1 óta nem tudok replayt lejátszani. Most próbáltam, másét se engedi.
Elindul a kliens, jön a logó, átvált töltőképernyőre és megfagy. Alul a töltőcsík meg se moccan, legeslegelején el van akadva. Nincs hibaüzenet. Próbáltam teljes képernyős illetve ablakos módban is.

Elvileg csak a vir-kir féle modpack van feltelepítve a modok közül, semmi más.
Ha véletlen ismerős bárkinek a hibajelenség, segítsen. Nincs kedvem a WoT-t csak emiatt újrarakni.

[ Szerkesztve ]

(#39689) Murder3 válasza CptMisi (#39687) üzenetére


Murder3
addikt

nekem már kb 15k-ra van az e-75 de nicsn creditem semmire:D
mondjuk inkább e-50-re indulnék el nem e-75-re..heavyből a vk kéne inkábbb ha már t9 heavy:D

igazából t1 heavyt nagyon nincs kedvem húzni, ahogy is-sel sincs sok kedvem játszani...
most még jó h már meglett a jp-re a nagyiobb ágyú mert azzal majd el leszek egy darabig jó vele menni és még szerencsére messze van a ferdi:D

mondjuk mostanába jöttem rá h inkább az amcsiknál a medeket akarnám játszani.
freexp-hetem a shermant majd ki:D
oroszoknál továbbra se vonz a med ág nem tudom a t-43 tetszik de semmi kedvem a többihez.

(#39690) CptMisi válasza Murder3 (#39689) üzenetére


CptMisi
őstag

E75öt már kifejlesztettem, de kb utolsónak lesz az megvéve. :)) Most Obj. 704, Jagdtiger, új amerikai TD-k, T28, Object 212... :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39691) Gyuri27 válasza Murder3 (#39689) üzenetére


Gyuri27
félisten

Győzelem!
Csata: Abbey 2012. március 29. 17:47:04
Jármű: VK 3001 (H)
Szerzett tapasztalat: 2 552 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 29 607
Csatában elért Achievement: Top Gun

Elég érdekes volt. Lemingek hamar haltak. Nem sok kellett a buktához.
A végén t29 foglalt a bázist. Jött a tigerp segíteni. Volt 11 hp-ja. Tökös gyerek volt. A t29 ráfókuszált én meg szépen lecsipegettem.
15-13-ra nyertünk. De leizzadtam közbe. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#39692) fsb1000 válasza vhw (#39656) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én már komolyan azon gondolkodom, hogy az UFO-któl származunk.

Na.. az a tiszta vonal, úgyhogy megyek is pár kört az E100-al, mert célom, hogy a legtöbbet használt tankom legyen.
Másban úgysem leszek WoT első.

(#39693) Patrick76496 válasza forras2 (#39578) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszönöm a választ, szerintem nem azzal van a gond, a GTA 4 fut ugyanígy, csak ott fix 30 körül van az FPS. :K Esetleg tudsz / tudna valaki mondani egy magyar klánt, ahova már Tier 3-mas, Tier 4-es tankokkal felvesznek? :) Előre is köszönöm! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#39694) Murder3 válasza CptMisi (#39690) üzenetére


Murder3
addikt

nekem nincs is kedvem kifejleszteni mert csak idegesítene h ott van kifejlesztve és ilyen 950 és 1millió kredit közt ingázok:D

amcsi td-kel én is szemeztem annó h elindulnék inkább azon de aztán elvetettem nem volt kedvem low tierreken végiverekednem magam:D
engem majd a német td-k érdeklenek marder2 azért vettem meg még pár hónapja h addig gyüjtsek rá a marder 3-ra:D
bár nem nagyon játszok vele, nekem eggyáltalán nem jött be a marder 2..olyan lwo tierekbe nem olyan élvezetes játszanom nem tudom:D

viszont elég szörnyen néz ki az a Jagdpanther 2..most ha már a ferdi gyengus szemből akkor az mégrosszabb lesz...

(#39696) Chris0321


Chris0321
addikt

Jöhetne már a frissítés, kellene a prém T34 mert nincs kreditem. :(

Kifejlesztve:
A következő tank kifejlesztve: IS-3. Elköltött XP: 80 575. Elköltött szabad XP: 0.

(#39697) fsb1000 válasza Chris0321 (#39696) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Más tankkal is lehet kreditet szerezni, ha jól játszol... vagy legalább közepesen.

(#39698) 7


7
addikt

Hozzászólások ritkítva, a jövőben kérlek mellőzzétek a hosszabb offokat

(#39699) Dobi 562 válasza Murder3 (#39695) üzenetére


Dobi 562
addikt

Marder III szerepel a full tech tree-n.

Azt nem tudom melyik változata kerül be a játékba.

(#39700) Fel válasza Plokijuma (#39688) üzenetére


Fel
addikt

Nincs fent a 7.2 teszkliens is? És netán annak az .exe-jéhez van rendelve a .wotreplay lejátszása alapértelmezettként? Mert ha igen, akkor ez a bibi. A 7.2-ben módosítottak több dolgot a rögzítés módján, aztán emiatt a korábbi verzióval készült replay-ket nem játsza le.

Mondjuk látszatr semmi nem változott a replay-kben... Úgyanúgy darabosak, nincs új kontroll lehetőség.. Talán egyedül az javult, hogy most már jobban kezeli azt, ha másik játékosra váltasz (kilőttek, nézel mást mit akciózik).

A modokak nincs hatása a visszanézésre.

Murder3: Marder vonal? Mire? Marder I. különféle verzióin ugyanaz a PaK 40 löveg van, csak abban különböznek, hogy mi volt éppen kéznél, amire ráaplikálták, egy lemezelt felépítménnyel együtt. Lefoglaltak, zsákmányoltak egy rakat könnyű páncélost a csehektől, és a franciáktól aztán elkedték őket átalakítgatni.

Dobi 562: Ausf H.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.