Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38301) slajos


slajos
csendes tag

Victory!
Battle: Ensk 2012. március 20. 6:56:41
Vehicle: T-127
Experience received: 715
Credits received: 9 710
Battle Achievements: Billotte's Medal

(#38302) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Sziasztok!

E játék játszható egyedül nem online módban is?
Vajon egy 10éves elboldogul vele?

(#38303) Djuree válasza SzalaiG (#38302) üzenetére


Djuree
félisten

kell hozzá net, mivel belépéskor csatlakozik a szerverre :K
sztem tud vele játszani egy 10 éves is, az más kérdés hogy hogy fog neki menni :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38304) forras2 válasza Djuree (#38303) üzenetére


forras2
őstag

szombat reggel volt 1 szakasz, 3-an voltak benne.
Pont arról beszélgettek, hogy melyikőjük a legidősebb. a 11 éves srác nyert :D volt egy 9 és 1 8 éves srác a szakaszban. :N

(#38305) Djuree válasza forras2 (#38304) üzenetére


Djuree
félisten

nem semmi..

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38306) SzalaiG válasza Djuree (#38303) üzenetére


SzalaiG
addikt

Értem csak arra gondoltam, h nem ellenfelekkel, hanem csak a gép ellen valami egyjátékos mód van-e, mert a rokongyerek eléggé elkenődne, ha folyton elkennék a száját.

(#38307) virkir válasza forras2 (#38300) üzenetére


virkir
veterán

Lásd a 38293.-hsz linkjén a leírást, hogyan kell megcsinálni a könyvtárszerkezetet.
A tank skineknek most is .dds a kiterjesztése az .xml-t nem tudom hol láttad de azok konfigurációs vagy milyen fájlok.
Lásd \World_of_Tanks\res\packages\vehicles_american.pkg\vehicles\american\A01_T1_Cunningham\.

SzalaiG
Vagy megtanul egy kicsit játszani vagy elkenődik :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38308) Blom


Blom
aktív tag

Győzelem!
Csata: Karelia 2012. március 20. 7:18:19
Jármű: AMX 13 90
Szerzett tapasztalat: 2 215
Szerzett kredit: 45 445

(#38309) Djuree válasza Blom (#38308) üzenetére


Djuree
félisten

:C
nagyon várom már én is a 13 90-est :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38310) SzalaiG válasza virkir (#38307) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ok. Értem. De tudod milyenek a mai gyerekek túl hamar feladják és utána csak dühöngenek...

Majd mellé ülök és figyelem mire jut.

(#38311) emre válasza SzalaiG (#38310) üzenetére


emre
veterán

Szerintem fordítva.
Mutasd meg neki, mit hogyan célszerű csinálni.

De én lehet inkább keresnék egy sima fps-t neki, ahol még véletlenül sem teszi tönkre mások játékát.

MÁS:

béreljünk tankot, lehet gyakorolni :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38312) SzalaiG válasza emre (#38311) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az megy neki. MW3 végigvitte, de félek itt a fejlesztések és álcázási dolgok kifognak rajta.

(#38313) Djuree válasza emre (#38311) üzenetére


Djuree
félisten

én akartam régen, valami 50.000ft volt egy óra, úgyhogy hanyagoltam :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38314) Djuree


Djuree
félisten

planetwot szerint:
Djuree has played WoT for 15419 days
nem ma kezdtem az ipart :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38315) Zeratul válasza Djuree (#38313) üzenetére


Zeratul
addikt

200 literes gázolaj fogyasztás mellett nem is olyan vészes az.

(#38317) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Kedves Virkir, ha te ennyire otthon vagy a mod-ok teren, nem tudsz veletlenul egy olyant, amely megvaltoztassa a felsegjelzest magyarra ?

Mas : tegnap valahogy osszeszedtem a TP-t a Parduc hosszu agyujanak kifejlesztesehez.
Szokasommal ellenkezoen most nem mentem egyedul elore hoskodni, ugyesen rejtozkodtem es probaltam magam tartani ahhoz a tanacshoz amit itt adott valaki, hogy inkabb tavolrol kell vele lovoldozni.Bekezdesbol egy Type oldalaba lottem bele aztan meg 5 masik tankba.
Szarnyseged (azaz Confederate) lettem a legelso csataban az uj hosszu 75-os agyuval.
Nem rossz az a 198 atutes :)

(#38318) Fel válasza Murder3 (#38280) üzenetére


Fel
addikt

[link] [link] Ebbben a két hszben leírt dolgokat összerakva látzik igazán a wg szándék...
A legszebb változás a T6-os amcsi közepes tankokat érinti. Egyrészt a Shermannal még több pénzt kell összeszedni rájuk, mert az áruk felmegy: E8: 930.500 kreditre és E2: 975.000 kredit. Másrészt 8%-kal kevesebb pénzt fognak hozni, és emellé 50%-kal többe kerül majd a javítás. Utóbbi két dolog következtében simán lehet majd velük minuszba menni..

(#38319) D.Orion válasza Mcray (#38190) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha nem is 1:15, de 4:14. Élvezetes csata volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#38320) virkir válasza Antonius1978 (#38317) üzenetére


virkir
veterán

Ilyennel még nem foglalkoztam de ebben a könyvtárban (\World_of_Tanks_test\res\packages\gui.pkg\gui\maps\vehicles\decals\ ) van a graffiti_stickers.dds ami a felségjelzéseket tartalmazza.
Ezt PS-el lehet szerkeszteni egy dds plugin installálása után.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38321) bullseye válasza Fel (#38318) üzenetére


bullseye
addikt

na akkor ez most gonosz goldmaximálás, vagy a sokak által áhított n00b választóvonal lesz?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#38322) Rém válasza SzalaiG (#38302) üzenetére


Rém
tag

A fiam még nincs tíz, de már aktívan nyomja, nem is rosszul. Az amerikai ágat húzza, az accomon, megvan a Chaffy és a med ágat is kihúzta t8-ig!

(#38323) Antonius1978 válasza virkir (#38320) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszonom a valaszt, de nem hinnem hogy kepes lennek atszerkeszteni...

(#38324) SzalaiG válasza Rém (#38322) üzenetére


SzalaiG
addikt

Dani nagy Tigris rajongó ezért gondoltam neki e játékot, de tartottam tőle, h erős lesz még neki, viszont így mehet a dolog.

(#38325) Gorcsev válasza SzalaiG (#38302) üzenetére


Gorcsev
tag

Elboldogul vele :-) Az én 10 éves lányom meglepően jól játszik vele

(#38326) donpe válasza echterion (#38298) üzenetére


donpe
aktív tag

Hát ki volt fejlesztve, csak épp nem tudtam felrakni rá, mert nem lehet a lánctalp fejlesztés nélkül felrakni a toronyra... :F

(#38327) Cooper911


Cooper911
senior tag

Hát nem semmi, hogy pár nap alatt mennyi hozzászólást tudtok irni. Alig birom olvasni. Főleg hogy fele szövegértelmezésen való vitatkozás.

Itt egy videó a japán tier5ös light scout tankról: [link] :D

Felvetődött bennem, hogy esetleg eladom a wot accountom. Még nem vagyok benne biztos, de gondolkodom rajta. Ha valaki tudna segiteni abban, hogy mégis mennyit érhet és hol lehetne eladni az dobjon PMet. Köszi.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#38328) joker1220 válasza Cooper911 (#38327) üzenetére


joker1220
őstag

Az account adás vétel illegális, benne is van a játék szerződési feltételei közt.

Ettől függetlenül én még a vaterán is láttam nemrégiben eladó wot accot,
50-60 ezer forintért is, elég szánalmas mondjuk ennyiért de az már az én
magánvéleményem:)

Egyébként pedig átverés is lehet lazán mert ugye az eredetileg regisztrált
email címre bármikor lehet kérni jelszó újítást, az eredeti mail címet és a
nevet sem lehet sehogy sem megváltoztatni.

Tehát ha mondjuk veszek egy acc ot, megkapom a felhasználó nevet meg a jelszót,
viszont ha az eredeti tulaj egyszer csak meggondolja magát, akkor egyszerűen
kér egy új jelszót a mail címére és visszalopja az acc ot..

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#38329) L-e-f-i-e válasza SzalaiG (#38302) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szia!

Nem játszható "offline" módban.

Elsőre kicsit bonyolultnak tűnik a modulok, perkek, xp, kredit rendszere de ez tanulható.

Viszont az Eula szerint 13 vagy annál idősebb felhasználók játszhatnak csak vele.

=^-^=

(#38330) joker1220 válasza L-e-f-i-e (#38329) üzenetére


joker1220
őstag

Az a gond hogy az EULA-ról a játékosok többsége nagyjából annyit tud hogy az
az ablak amit ki kell pipálni....Ergo leszarják hogy mi van beleírva, és egyébként
is hogyan tudják ellenőrizni hogy hány éves ül a gép előtt:)

Itt egy élő példa rá, elég pofátlanság egy olyan acc ot árulni amit bármikor visszavehet
az eredeti tulaj, ráadásul ennyi pénzért, lehet hogy ő annyit beleölt de másnak
ez az ég világon nem jelent semmit.

Vagy nagyjából annyit mintha a tengerpartra néző anyósomat cserélném Zetor típusú
mezőgazdasági vontatóra ráfizetéssel.

World of Tanks EU account! eladó (lejárt hirdetés)

vagy egy másik:

World of tanks Account eladó! (lejárt hirdetés)

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#38331) L-e-f-i-e válasza joker1220 (#38330) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Hát az alap dolgokat szerintem el kell olvasni ha már "aláírsz" egy szerződést, mondjuk a sírás a fórumokon nem lenne kevesebb, mert elolvasni sem mindig elég néha értelmezni is kell, az pedig egyesek számára már komoly tudomány :D

Bizonyítani az ilyen dolgokat úgy tudják, könnyen ha az illető bevallja, és ha nem olvasta el pl az Eulat amire nagy az esély bátran benyögi ha kérdezik, aztán kész is a bizonyíték...

=^-^=

(#38332) Mcray válasza joker1220 (#38330) üzenetére


Mcray
senior tag

Értem én az Eula dolgot meg hogy vissza lehet lopni az accountot, de mi van ha:

Unom az egész szopodát és hogy 1 éve nem bírok semmit sem csinálni, mert minden időmet ez veszi el? Miért baj ha kérek 50 000 Forintot érte valakitől akinek apucija óránként annyit hajt be a prostiktól akiket futtat?

1 év alatt én tuti nem 50 hanem 500 ezer forinttól estem el, amit munkával tudtam volna megkersni, ergó az 50 ezer amit kérnék semmiért sem kárpótolna...Apuci taknyos fia, meg 1 évet nyerne az életéhez 50 ezer forintért...Nem nagy ár érte. Szerintem.

Ha visszaeső lennék, csinálnék egy másik accountot (nem kéne, mert van tartalék accountom), nem kéne semmit sem visszalopnom.

Az olyan embert aki úgy adna el, hogy visszalopja utána, egy életre börtönbe záratnám. Ezek a világ legundorítóbb féreg csalásai.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38333) Cooper911


Cooper911
senior tag

Én mondjuk az email cimet is adnám hozzá. Akkor utánna hogyan lehetne visszalopni?

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#38334) echterion válasza emre (#38311) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha nem tol TK-t, akkor nem fogja tönkretenni mások játékát.

**********

(#38335) Arpee78 válasza Antonius1978 (#38323) üzenetére


Arpee78
senior tag

Próbáld meg ezt

Nem ismerem a dds formátumot, így az alapbeállításokat használtam megnyitáskor-mentéskor, felelősséget nem vállalok érte. Egy netről leszedett állományt dolgoztam át(nem vagyok WOT közelben), ez volt benn, lehet már moddolt, a jobb felső orosz szöveg kivételével az összes jelet átpakoltam a 1942-45 közötti magyar felségjelre.

(#38336) emre válasza echterion (#38334) üzenetére


emre
veterán

Ha csak ennyin múlna. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38337) MCGaiwer válasza joker1220 (#38330) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nagyon egyszerű, nem az accountot adod el, hanem a ráfordított időd. vagy eladszadsz egy számsort is, amivel mellesleg be lehet lépni a wot accountodra. simán kikerülhető ez az egész.

"eladó egy fehér boríték. benne a wotban használt jelszavammal"

60e meg egyáltalán nem sok ha komoly tankok vannak rajta
pl az én accom hasonló kategóriájú külföldi árakat nézve kb 6-700 euro.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38338) Paul119


Paul119
addikt

ez a skin meg ért egy kis nyűglődést :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38339) echterion válasza emre (#38336) üzenetére


echterion
nagyúr

Min múlik még? Mindkét oldalon lehet gyengébb játékos, ergo ez hosszú távon kiegyenlítődik. Ezen kívül mi van még, amiről nem tudok?

**********

(#38340) emre válasza echterion (#38339) üzenetére


emre
veterán

Elsősorban a játékhoz való hozzáálláson múlik

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38341) Paul119 válasza emre (#38340) üzenetére


Paul119
addikt

"A legjobb, ha bekempelsz valahova hátra. A federítés a TD-k és a heavy tankok feladata" :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38342) Antonius1978 válasza Arpee78 (#38335) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, halasan koszonom.
1 kerdes : akkor a hivatkozasrol letoltott dds allomanyt bemasolom a Virkir altal jelzett helyre, es akkor a tankokon megjelenik a magyar felsegjelzes, ennyi ?
(esetleg a ruszkikon nem, mert azt nem szerkesztetted at, de lehet hogy nem is azt hasznalja amit nem javitottal at, majd meglatjuk)
Amugy gondolom ez csak nekem jelenik meg, mar nem latja...

Az szerintetek milyen lenne, ha a jatekban minden jatekos a sajat orszaganak a felsegjelet hasznalna ? Ugy ertve, hogy latnank is oket jatek kozben.

(#38343) joker1220


joker1220
őstag

Persze a játékra fordított időnek van értéke, annak aki ráfordította, de más nem
biztos hogy értékeli a te játékkal eltöltött idődet.

Ezt akartam kifejezni.

Való igaz hogy van egy valag wallet warrior akinek egyszerűbb megvenni, de ezek
általában nem itt tobzódnak hanem az e-bay en.

A másik alapvető probléma ezzel hogy általában a zember mikor csinál egy acc ot
nem gondolnám hogy figyelembe veszi hogy egyszer majd el akarja adni, így a saját
mail címéről teszi amit így nem biztos hogy valaki kezébe akar adni.

Feltéve hogy nem egy erre szakosodott kinai:D

Szóval oké hogy az ilyen viszalopóst börtönbe küldenél node;

Az acc adás-vétel tilos, ergo ha te úgy veszel egy acc ot hogy nem lehet, és aztán
visszalopják, akkor hová mész bejelentést tenni???

Szerintem sehova.

Biztos vagyok benne hogy van olyan ember aki tényleg jó szándékú és többet nem akar
játszani, viszont nekem van olyan ismerősöm aki kapott anno egy wot acc ot egy haverjától, belefeccölt vagy 40 - 50 ezer forintot, 1,5 évnyi játékot és egyszer csak nem tudott belépni.

Eltűnt a barátlistáról, kilépett a saját klánjából.

A eredeti tulaj gondolt egyet és viszavette az acc ot.

A srácnak annyi szerencséje volt hogy sikerült elővenni az
eredeti tulajt és elbeszélgetni vele.

Ez esetben ő is hülye volt hogy 1 szaros ajándék tank miatt folytatt azt
miután 0 ázták a játékot amikor a bétának vége lett és nem kezdett egy
új saját acc ot.

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#38344) emre válasza Paul119 (#38341) üzenetére


emre
veterán

Hidd el volt olyan, Cliff-en a hegy mögött hogy IS4, IS7 ott toporgott mögöttem, én meg ojjektummal sunnyogtam elöl, mert ezek nem mertek menni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38345) Djuree válasza joker1220 (#38343) üzenetére


Djuree
félisten

már ne haragudj, de a haverod a hülye, ha nem változtatott jelszót, email címet, esetleg titkos-kérdés választ :U ez esetben nem tudták volna visszalopni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38346) echterion válasza emre (#38340) üzenetére


echterion
nagyúr

De ez még mindig kiegyenlítődik hosszútávon, mert az ellennél ugyanolyan eséllyel lehet ilyet kifogni, mint a saját oldalon.

**********

(#38347) MCGaiwer válasza joker1220 (#38343) üzenetére


MCGaiwer
addikt

meg lehet változtatni mindend, még az email címet is (igaz, csak support tudja és elég komoly ok kell hogy megváltoztassák, de mindig lehet "találni" ilyen okot)
megváltoztatod, és adod az acchoz a mailcímet jelszóval együtt.

természetesen nem hazai piacra gondoltam, itt nem szoktak az emberek időt spórolni komoly pénzeken, máshol ennyire nem érdekli őket az amit 1 hét alat megkeresnek.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38348) joker1220 válasza Djuree (#38345) üzenetére


joker1220
őstag

Írtam benne hogy hülye:D

Nem olvastad el figyelesen.

Annyi a különbség hogy ő ingyér kapta, ráköltött, nyomatta, aztán a tulaj meg visszavette,
persze elintézték és viszakapta csak arra akarok célózni hogy nem mindenki ilyen
szerencsés.

Amúgy is nem mindenki érti azt a sok baromságot ami az adatvédelemre vonatkozik,
meg egyébként is minek a jelszó :DDD :DD

Lényeg a lényeg hogy az email fiók birtokába amiről regisztrálták az accot, bármikor
vissza lehet venni az irányitást, megadhatsz akármilyen jeszót vagy titkos kérdés - választ.

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#38349) Arpee78 válasza Antonius1978 (#38342) üzenetére


Arpee78
senior tag

Az általam módosítottat kell ide másolni:

\World_of_Tanks\res_mods\0.7.1.1\gui\maps\vehicles\decals\

A könyvtárakat létre kell hozni ha nincsenek. Más nem látja. Az összes jelet módosítottam, kivéve azt az orosz szöveget. Nem láttam a játékban, lehet valami káromkodás. :) Gyanítom valami moddolt dds-t szedtem le.

(#38350) emre válasza echterion (#38346) üzenetére


emre
veterán

Csak kiegyenlítődhet (!) maradjunk ennyiben, nem kívánom ragozni a témát.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.