Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39101) Plasticbomb válasza virkir (#39099) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Lehet, hogy teszt szerveren van/volt?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#39102) L-e-f-i-e válasza csaabz (#39100) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ha lesz is az még legalább egy év mire tervbe jön.

=^-^=

(#39103) Paul119 válasza FRIZ 22 (#39068) üzenetére


Paul119
addikt

párducosat hogy tudom le tölteni? nem igazán igazodok el a ciril betűk között :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39104) Timyyy


Timyyy
őstag

Szerintetek van még 5 hét a 7.3-as patch megjelenéséig?

Mert akkor az IS-4ből még az IS-7-nek is nekifutnék, napi 10K xp-vel számolva kell neki kb 1 hónap.

(#39105) Paul119 válasza Timyyy (#39104) üzenetére


Paul119
addikt

miért ne lenne ? nem hiszem hogy 7.2 után kb azonnal ki dobnák a 7.3at

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39106) L-e-f-i-e válasza Timyyy (#39104) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem simán, a 7.2 sincs még kinn, lesz pár hét pihi, aztán pár hét teszt szerver plusz a kiadása, az alatt lehet két is7-et is csinálsz :D

=^-^=

(#39107) emre válasza Timyyy (#39104) üzenetére


emre
veterán

napi 10k.... :U Nincs prémiumod?

A ferdinek feküdtem neki, prémiummal napi 20k megvan.
Igaz kicsit kapkodósan, mert még 4 napom van rá hogy meglegyen a JagdTiger.
(kicsit romlott is a statom vele)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39108) Murder3


Murder3
addikt

amikor kedvem van játszani mindig emlékeztet h menyire is egy pocsék xar ez a játék.

(#39109) Paul119 válasza Murder3 (#39108) üzenetére


Paul119
addikt

akkor nem kell játszani vele :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39110) Djuree válasza Murder3 (#39108) üzenetére


Djuree
félisten

és mégis mindig visszatérünk játszani vele. ez bizonyítja hogy qrtajó játék ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39111) Timyyy válasza emre (#39107) üzenetére


Timyyy
őstag

Nincsen :( és egy ideig nem is lesz, ha nem lesz melóm... :U
De ha mindenki ilyen biztos a dologban akkor lehet hogy tényleg bepróbálom az IS-7-et. A 4-esért is a napi 10K-s terv ment/megy, a sok hülye közt még ez is sok tud lenni néha. :)

(#39112) Johnny001 válasza Timyyy (#39111) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Én is ezt a 10K-s tervet csináltam, először kihúztam a t34-et, de még maradt idő, akkor még kb. 3-4 hetet mondtak, nekiálltam a T30-nak is és már rég meg is van.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#39113) emre válasza Timyyy (#39111) üzenetére


emre
veterán

Ferdi prémiummal és anélkül, két hasonló képességű játékos esetén.
Remélem Béla barátomat nem sértem meg ezzel a kijelentéssel. :D
Bár pontatlanabb vagyok, mégis magasabb kicsit az átlag sebzésem.

Én ezért vettem amikor akciós volt.
De meg tudlak érteni, ha nem lenne állandó keresetem én sem költenék rá.
Mondjuk ha nem lesz szerencsém a nyár végétől piszkosul rá fogok érni én is hogy a standard accomat fejlesszem. :(

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39114) Atlantis válasza Djuree (#39110) üzenetére


Atlantis
veterán

Így igaz. Én is biztos ma éjjel is fogok menni pár kört, annak ellenére, hogy tegnap felidegeltek rendesen...

Napi 10K? Irigylem a kitartásotokat, én egy géppel nem bírok ennyit menni sorozatban. Kb. 8 ágat húzok egyszerre, így persze semmivel nem haladok látványosan... :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#39115) fsb1000 válasza emre (#39107) üzenetére


fsb1000
nagyúr

MIért van határidőd JgTigerre?
Én megálltam a ferdivel. Itt is lesz valami változás?
*-------
Djuree
Szerk: Akkor ok, azt hittem valami más.

[ Szerkesztve ]

(#39116) Djuree válasza fsb1000 (#39115) üzenetére


Djuree
félisten

gondolom addig van még premje.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39117) emre válasza fsb1000 (#39115) üzenetére


emre
veterán

A mai nappal együtt még 3 nap prémiumom van, és belátható ideig többet nem is szándékozok venni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39118) KaLeun válasza Mustaros (#39089) üzenetére


KaLeun
senior tag

Szerintem ez csak vmi art.

Cila

(#39119) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Első csatám párduccal :DD (stock tank, prémes eredmény):

Győzelem!
CsataAbbey 2012. március 26. 14:30:03
JárműPzKpfw V Panther
Szerzett tapasztalat: 3 246 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 32 839
Csatában elért Achievement: Acélfal, Kiváló Lövész

[link]

(#39120) vbbb válasza emre (#39113) üzenetére


vbbb
őstag

Én nyáron inkább a strand accountomat fogom fejleszteni de nagyon. :)

[ Szerkesztve ]

(#39121) belaazallat válasza emre (#39113) üzenetére


belaazallat
addikt

Nézem a táblázatot: Jé pont olyan a stat, mint az enyém. Nézem a szerkesztetted a hsz-t. Olvasom a szöveget és megvilágosodtam! :D

A különbség az eltérő játékstílusunkban rejlik. Én csak akkor megyek támadni, ha top tank vagyok, különben maradok bázist védeni. Ezért gyakran vannak olyan körök, amikor alig van sebzésem.
Másik mostanában egyre magasabb a találati arányom, de csökken a sebzés(nem csak Ferdinél). Nulla sebzés, de kritikus találat(jobb esetben), a legtöbbször meg hatástalan találat. A legjobb amikor a HE sem sebebez.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39122) Napfénysüti válasza belaazallat (#39121) üzenetére

Gyenge tankkal érdemesebb hátramaradni bázist védeni mint kockáztatva haladni? Most hogy III-assal nyomom a csatákban majdnem mindig a leggyengébbek között vagyok így eygelőre azt csinálom hogy keresek valami böszme erős társat és beállok mögé támogatni. :D

Nézegetem az orosz gépeket még lehet átváltok oda. :)

Més que un club!

(#39123) Djuree válasza Napfénysüti (#39122) üzenetére


Djuree
félisten

én gyenge tankkal is támadok mindig, persze ésszel, nem öletem meg magam, megyek, sunyulok, megyek, sunyulok, szép lassan. simán meg lehet zavarni az ellent még ha nem is sebzem. mögé megyek, lövöm, rámfordul addig a társak tudják lőni büntetlenül, én meg bújkálok előle.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39124) Gyuri27 válasza belaazallat (#39121) üzenetére


Gyuri27
félisten

Frankón kotlasz a bázison td-vel?
Mondjuk sok ilyennel talizok. Persze nem az ellennél. Mert ott ált jönnek a td-k és a heavyk mögül szépen leosztanak. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#39125) zalman90 válasza Iron Funeral (#39063) üzenetére


zalman90
őstag

legtöbb esetben rámnéz egy 10 es tank én meg meghalok , de ha mégsem rá lövök de még trackelni sem tudom

zis 6 van fenn most , azzal sajnos elég sok mindenről lepattanok

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39126) Napfénysüti válasza Djuree (#39123) üzenetére

Én is jobb szeretek haladni nem az én stílusom a kempelés. Viszont mióta III-as a tankom ugye jóval ygengébbnek számítok egy csatában. II-essel még viszonylag jól boldogultam ott nem voltak sokkal erősebb ellenfelek. Szóval most nagyon óvatosan kell mennem ha életben akarok maradni mert más 1 lövésből kinyír. De még a sok kudarc ellenére is jópofának tartom a játékot, ha hazamegyek tuti tolok ma is pár kört. :)

Egy gyors kérdés: nevet lehet változtatni később? Vagy muszáj az elsőnek regisztrálttal végigtolni. Most gondolkodtam hogy valami HUN elő- utó tagot kellett volna a nevemhez bigygeszteni hátha találkozok honfitárssal. Bár most csak ilyen random normál csatákban játszok.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#39127) L-e-f-i-e válasza Gyuri27 (#39124) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nem mindgyeik TD alkalmas "frontharcra". A TD feladata hátulról segíteni, védeni, támogatni, de sosem az első vonalból, csak hát sokan azt se tudják hogy a TD a legerősebb tűzerő a játékban, páncélzatukról meg fogalmuk sincsen, aztán elvárják, leginkább Phrohorovkán, hogy a TD menjen előre scoutolni, véletlenül se egy med, vagy netán egy heavy.

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#39128) belaazallat válasza Napfénysüti (#39122) üzenetére


belaazallat
addikt

Én eddig csak TD-vel nyomtam(német, orosz, amerikai vonalon). Én inkább a camp-elős stílus képviselem.
Kis tankkal én inkább mennék felderítőnek.

(#39124) Gyuri27
"Frankón kotlasz a bázison td-vel?
Mondjuk sok ilyennel talizok. Persze nem az ellennél. Mert ott ált jönnek a td-k és a heavyk mögül szépen leosztanak. :U"

Ez sztituáció és pálya függő. Ha látom, hogy valamelyik oldalra alig megy valaki, akkor nem megyek a többi lemminggel, hanem beállok védeni a bázsit.
Van, hogy tényleg a kör mellett állok, van hogy 4-5 kockával(kis térkép)odébb állok be sátorozni.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39129) KaLeun válasza KaLeun (#39118) üzenetére


KaLeun
senior tag

Keresgéltem, és (készítője által is megerősítve) ez egy eventre készült art.

Cila

(#39130) Timyyy válasza emre (#39113) üzenetére


Timyyy
őstag

Reméljük erre azért nem kerül sor. Na meg azt is, hogy előbb utóbb kicsit én is áldozni tudok majd a játékra. ;)

(#39131) emre válasza belaazallat (#39121) üzenetére


emre
veterán

Nagyjából én is hasonlóan csinálom.
Vannak helyek ahonnét egész jól lehet támogatni a támadást, és védekezni is egyben, ha nem sikerülne az áttörés. Az utóbbi időben nem a null sebzés zavar, az elég kevés van, (ezzel, az ojjektummal sokkal több) viszont vannak meccsek amikor 14-15 lövésből csak 6-7 talál. Hogy a többi hova tűnik el nem tudom.
HE lőszert meg nem használok.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39132) zalman90


zalman90
őstag

nahisze...

Döntetlen
Csata: Westfield 2012. március 26. 15:43:57
Jármű: KV-3
Szerzett tapasztalat: 576
Szerzett kredit: 23 055

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39133) belaazallat válasza emre (#39131) üzenetére


belaazallat
addikt

A HE- csak akkor veszem elő, ha már a 3. lövés is hatástalan találat. Akkor cserélek egy lőszert. Néha beválik.

Ojjektumot már nem használom, csak, ha nagyon nyerő szériám van. Bődületesen pattog mostanában mindenről, ha meg nem pattog 30 méterről is eltűnik a lövedék.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39134) forras2 válasza Napfénysüti (#39126) üzenetére


forras2
őstag

Tudtommal nem lehet nevet változtatni :)
Sok magyar játszik. Pont tegnap volt, hogy 7 magyar volt 1 csatában :))
Legelején beírsz vmit magyarul, aki magyar, az úgy is válaszol :K
De ha szeretnéd a HUN-t a neved elé/mögé, akkor törölj, és regizz újra. Sokat nem vesztesz, Pz38t-ig 2 nap alatt elérhetsz újra max :K

(#39135) Rém válasza Napfénysüti (#39126) üzenetére


Rém
tag

Szerintem ne tegyél se elő se utótagot, honfitársaink legtöbbször nem a kulturált játék hívei, szégyenkezni meg gondolom nem szeretnél.
Természetesen tisztelet a kivételnek, akik sajnos ez esetben is csak a szabályt erősítik!

(#39136) forras2 válasza Rém (#39135) üzenetére


forras2
őstag

Ez is igaz, elég sok olyan magyar van, aki használja a nem éppen legszebb szavakat...

(#39137) emre válasza forras2 (#39134) üzenetére


emre
veterán

Ez igaz is, de én épp tegnap beszélgettem ismét egy török gyerekkel.
Nagy nehezen sikerült elmagyaráznom, hogy miért nem lépek be hozzájuk, és igen tudom hogy ez egy török keresztnév..... :DDD (de hát kellett nekem ilyen nick-et választani)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39138) forras2 válasza emre (#39137) üzenetére


forras2
őstag

Erre mondják azt, hogy edd meg amit főztél :P ;] :D

(#39139) Paul119 válasza emre (#39137) üzenetére


Paul119
addikt

hátha kapsz török állam polgárságot a magyar mellé :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39140) zalman90


zalman90
őstag

az miért van jogy 167 es pennel a Tiger 82 mm es torony páncélra 3/3 szor azt mondja hogy nem tudjuk átütni a páncélt ??

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39141) marked one94 válasza zalman90 (#39140) üzenetére


marked one94
őstag

Miért lövöd a tigris tornyát, mikor a frontját minden átlövi? :U Meg ott van még a lövegpajzs is ami 82+lövegpajzs plusz ott szereti elnyelni a lövéseket.

forras2:138mm pen-el meg már simán átlehet lőni a tigrist...

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#39142) forras2 válasza marked one94 (#39141) üzenetére


forras2
őstag

Azért nem minden. PzIV sem a 10,5-össel sem a 7,5-össel nem viszi át, vagy csak ha az alját lövöm :U

(#39143) zalman90 válasza marked one94 (#39141) üzenetére


zalman90
őstag

azért mert a frontja 18mm-el vastagabb :U és amugy is csak a torony lógott ki

meg tök mind1 mivel lövöm , mindig lepattanok a frontjárol..

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39144) marked one94 válasza zalman90 (#39143) üzenetére


marked one94
őstag

Most néztem meg hogy a tornya szemből 100m+lövegpajzs. Meg ha csak a tornyát tudtad lőni akkor ott van a tetején a kémlelő.

You'll Never Walk Alone

(#39145) FRIZ 22 válasza Paul119 (#39103) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

"Установить мод" utána pedig keresd meg a "скачайте" letöltést.

PzIV meg az E100-at teszteltem, meg a Pantherből a bokros/kiskertes verziót.
Jól néz ki, hogy a levelek nem csak a tank felületére húzott texturák.

(#39146) Napfénysüti válasza Rém (#39135) üzenetére

Sajnos ezt más játékban is tapasztaltam (AA) de ott legalább én összehaverkodtam pár külföldivel javítva a megítélésünkön. Viszont akkor hanyagolom, megyek is folytatni a harcot. :)

Més que un club!

(#39147) -vitya- válasza forras2 (#39134) üzenetére


-vitya-
őstag

hát nem tudom,éntőlem annyit irkálhatnak a magyarok a csetbe, amennyit akarnak, választ nem kapnak. Aki nem velem van platoonban, az csak potenciális veszélyforrás, vagy ellenség. :P

-=Витя=-

(#39148) Paul119 válasza FRIZ 22 (#39145) üzenetére


Paul119
addikt

meglett köszi :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39149) virkir válasza -vitya- (#39147) üzenetére


virkir
veterán

De leginkább a saját csapattagok ;)
Ja meg mehetnél segíteni Zsoltinak mint, hogy itt írogatsz :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39150) -vitya- válasza virkir (#39149) üzenetére


-vitya-
őstag

ehh, este 10ig meló 1000L :-(

Zsoltitól meg elnézést, a pénteki csaj nem akart kikelni az ágyból, csak szombat este már... bocsi, ezért nem jöttem, ahogy megbeszéltük :-(

-=Витя=-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.