Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38451) vbbb válasza virkir (#38450) üzenetére


vbbb
őstag

Na tessék...akkor az ilyen logger nézőkéket is a hajunkra lehet kenni körülbelül? :DDD

(#38452) virkir válasza vbbb (#38451) üzenetére


virkir
veterán

Ha a játékosok statisztikáira gondolsz az más mivel nyilvános illetve a gépeden is tárolódik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38453) vbbb válasza virkir (#38452) üzenetére


vbbb
őstag

Na azért, már megijedtem, hogy azok az adatok is ilyen tájékoztató jellegűek.

Köszi az infókat. :)

Most nézem csak micsoda nagyszerű változások jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#38454) forras2


forras2
őstag

Kezd egyre jobban tetszeni ez a PzIV :K kezd beindulni a gőzhenger :))
Csak ma lőttem ki vele 13 tankot :)) Ha ez így megy tovább, akkor végre sikerül az arányomat növelni. Bár a win arányom vele nagyon rossz, meg a túlélt csaták száma is :(

vbbb
Az előbb linkelt táblázatban mit jelentenek azok a +/- %-ok? :U

[ Szerkesztve ]

(#38455) pws válasza virkir (#38450) üzenetére


pws
aktív tag

azért változtatják a paramétereket a vodkaivók, hogy ne lehessen csalni?

(#38456) emre válasza pws (#38455) üzenetére


emre
veterán

Igen, de a rajtuk kívül kifejezést kihagytad.

MÁS:
IS4 mint scout :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38457) virkir válasza pws (#38455) üzenetére


virkir
veterán

Nem.
Azért, hogy szopassák a nemfizető réteget, hátha dobnak egy kis euro-t meg vesznek prémium tankot.
Nem véletlen, hogy szénné nerfelik a T34-et. Nehogymár ingyen Löwe legyen sok ezer játékosnak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38458) H@lede


H@lede
tag

Kezdi elveszteni nálam az értelmét a játék egyszerűen annyira nehéz tankot duplázni hiába csinálok mindent ahogy kell az adott tankkal amivel megyek tuti hogy a csapat elbassza az egészet és kikapok..... :((( :((( :(((

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#38459) Cingáriusz válasza Antonius1978 (#38434) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Átlagosan 1100-1300TP-t hoz a T-44 prémiummal.
1600-2000-hez azért nagyon jó győztes csata kell. Sok sebzéssel, pár killel és nem árt ha van benne pár spot-olás is.
T-44 el folyamatosan mozgásban kell lenni és berohanni az ellenfél közé, jól összezavarni, csipegetni.

(#38460) fecc87


fecc87
tag

Hogy sebezhet egy is-3 495-öt? Nem is tud annyit. Vagy kicsúszott lövés volt? (mellesleg én kaptam :DDD )
A kv-ból elegem lett, 4x dobott tier 9 mellé. 100-as pennel még a tier 7 is kihívás...

(#38461) Cingáriusz válasza fecc87 (#38460) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ammo rack.

(#38462) fecc87 válasza Cingáriusz (#38461) üzenetére


fecc87
tag

Akkor nem kellett volna robbannom vagy vmi? Vagy lassabban töltenem? Semmi nem volt, csak egy bekapott találat.

(#38463) Cingáriusz válasza fecc87 (#38462) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Akkor ez X-akta :DDD

(#38464) GrooveHero válasza fecc87 (#38462) üzenetére


GrooveHero
addikt

Vannak még most is elég érdekes lövések, klántárs 6-700 körül is sebzett már vele, 612 a vége annak az ágyúnak, annál többet nem sebezhet, ennek ellenére 670 jött ki belőle
Sztem ezért akarják kiszedni az OTM-et, hogy ne lásd mennyit sebzel, max százalékosan, annak meg úgy sem fogsz utánaszámolni :K . Szal kb ennyi.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38465) Cooper911


Cooper911
senior tag

Amúgy elmehet a WG a bús 3.14csába!
Az összes T5-T6 farm tank bevételét megvágták 8-10%-al és még előadják, hogy új economy, meg örö é bodottá lesz haladni a következő tankig.... na persze.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#38466) bozont válasza Cooper911 (#38465) üzenetére


bozont
veterán

Az lesz, ha van prémiumod is. Csak az kimaradt. :U

(#38467) Iron Funeral válasza GrooveHero (#38464) üzenetére


Iron Funeral
őstag

"OTM" marad a játékban, egyébként a 122mm ágyúk max. sebzése 487.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38468) GrooveHero válasza Iron Funeral (#38467) üzenetére


GrooveHero
addikt

én speciál az E-75-ről beszéltem. Világos, hogy mennyi a sebzésük. De ami megtörtént, z megtörtént:DD
Állítólag

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38469) Iron Funeral válasza GrooveHero (#38468) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Gondoltam, hogy nem 122mm ágyúról beszéltél, de akinek válaszoltál az arról beszélt :P

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38470) vbbb válasza forras2 (#38454) üzenetére


vbbb
őstag

Hát elég hülyén van megfogalmazva, de arról van szó miképpen fog változni a javítási költség %-os formában +- irányban. Én ezt szűrtem le belőle.
De majd valami jobb angolos biztosan le fogja neked fordítani ha megkéred őket, nem akarok hülyeséget mondani.

Csak, hogy csurogjon a nyálatok:

Ide fogok elmenni húsvétkor ha minden jól megy: http://www.tankmuseum.org/

(#38471) Paul119 válasza Dobi 562 (#38437) üzenetére


Paul119
addikt

ha farmolni akarsz vele 88 as , ha fejlődni akkor 105ös

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38472) Paul119


Paul119
addikt

A töltőrendszer mindössze 2 másodperc alatt képes újratölteni a löveget, így a lőszer betöltése és a tüzelés nem vesz többet igénybe 4-6 másodpercnél. A töltőrendszer 20 lövedéket képes tárolni, míg a többi 15 a vezető melletti tárolóban kapott helyet (így összesen 35 lövedék szállítása lehetséges), t90 ms :Y

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38473) Atlantis válasza fecc87 (#38460) üzenetére


Atlantis
veterán

Ilyennel én is találkoztam tegnap. Békésen andalgok Swamp-en a Sherman E2-vel, erre a semmiből jön egy ilyen ~460-as puszi. Pár pillanat múlva kiderült, ki volt a feladó, hát szerintem csuklott még az öreganyja is. :)

Más: ráérnek még a 7.2-vel, ugyanis nagyon nem tetszik az új economy. Így is örökkévalóság T6-ról feljebb lépni, pláne az amerikai ágat ütötték agyon (E2-nél és E8-nál +50% javítási költség+csökkentett bevétel, miért?). Különösen, hogy a T1-4 vonalon még gyorsabban átjut az ember, megszokja a sikerélményt, dől a lé, oszt utána még döcögősebbnek fogja érezni a fejlődést, túl nagy lesz az ellentét. Szerintem nem biztos, hogy első gondolata prémium vásárlása lesz...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38474) virkir válasza vbbb (#38470) üzenetére


virkir
veterán

Ha nem csinálsz ezres nagyságrendű nagyfelbontású képet leTKázlak :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38475) Antonius1978 válasza Fel (#38439) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szoval gyozelem eseten a TP 150%-os, premiummal megfejelve (talan +50%) akkor lenyegeben 200% a TP nyereseg ???

(#38476) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Halas koszonetem :)
Miutan felmergelodtem es kileptem a jatekbol, filmnezek kozbe elaludtam ejjel 2 orakor ebredtem meg, de nem ereztem kedvet WoT-ni, igy nem tudtam kiprobalni amit mondtal, de ma akkor a helyes cuccal megnezem :R

(#38477) H@lede válasza Antonius1978 (#38475) üzenetére


H@lede
tag

Nem! csak 150% premiummal

[ Szerkesztve ]

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#38478) Plasticbomb válasza Antonius1978 (#38431) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Szemből is ki lehet lőni T-34 57esével a KV-kat a tornyán. Az ágyú fölötti részt kell lőni, és garantált a siker. Volt már, többször is, hogy szemtől szemben nyírtam ki vele KV-t.Csak okosan kell fedezékbe húzódni.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38479) Antonius1978 válasza marked one94 (#38436) üzenetére


Antonius1978
addikt

A multkor beirtam ide egy eredmenyt a JT-vel, kb 1050 TP es 45 ezer kredit.
Tudom, mert megjegyeztem, hogy 14-et lottem, 12 talalt (ez vajon arra vonatkozik, hogy nem lottem melle, vagy pedig arra, ami at is utte a tankot ? mert nem mindegy)
Ha 12 az atutest jelzi, akkor vegyunk mondjuk olyan 350-400-as sebzesi atlagot, akkor az ossz sebzes kb 3500 es 5000 ezer korul mozog...es erre adott premium nelkul 1050 TP-t ?

A KV-13-al pedig kilovok 1-2 gyengebb vagy velem egy szinten allo tankot, megsebzek par nagyobbat, 2-3 felfedek, esetleg foglalok, es mindezert ad, 850-900 TP-t.

Nem ertem ezeket a dolgokat... :(

(#38480) Antonius1978 válasza H@lede (#38477) üzenetére


Antonius1978
addikt

De fentebb irta epp FEL, hogy gyoztes csata eseten a penz 100% a TP meg viszont 150%...gondolom ezt premium nelkul ertette, vagy megsem ?!

(#38481) Plokijuma


Plokijuma
aktív tag

Egy kis humor:
Az ok, hogy miért van a katonaságban az eltáv. : [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#38482) BloodRay


BloodRay
veterán

Továbbra is van bőven okos artys/játékos...
Tegnap swamp-en megkaptam a frankót. :D E50-el voltam, kiszedtem 2 T34-est, de közben a nyomorult csapatom 2 arty-n és egy type-on kívül mind elhullt. Engem jól megszórt egy arty és egy ferdinand miközben a 8-9-es heavykkel(egy Tiger 2 és egy E75 volt még a T34-ek mellett), így maradt kerek 4HP-m és a gunner-emet is kilőtték(nem tudtam már gyógyítani, mert a driver-t már kellett egyszer). Gondoltam az öngyilkosság előtt visszamegyek a bázisra, hogy egy kis sebzést legalább még be tudjak vinni mielőtt kinyírnak(mindkét oldalon jött az ellen, kb még 7 tankjuk volt, köztük két E75...). Persze amint átértem a hídon a bázisunk fele máris elkezdték osztani az arty-k(7-es volt mindkettő ha jól emlékszem 0 killel eddig...), hogy mekkora noob vagyok, miért nem megyek spottolni nekik... :DDD
És persze ezt folytatták a csata végéig, jött is a rizsa, hogy majd jól feltöltik valami fórumra a replay-t, hogy a bázison campelek(4HP-val a csata utolsó 4 percében)... :U
Vesztettük a csatát, én kaptam 600Xp-t így is. Kíváncsi lennék ők mennyit...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#38483) Antonius1978 válasza Plasticbomb (#38478) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, onnan is sikerul, hisz 115mm az 57mm-es atutesi atlaga.
De valahogy jobban csipem amikor oldalrol latom a tornyat, foleg ha trollgun van rajta :DD

(#38484) Plokijuma válasza BloodRay (#38482) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Igen, spottolni kellett volna neked. (nem harcolni, csak felvillantani az ellenfeleket). Még akkor is ha egy lövéses voltál, ilyen szinte kilátástalan helyzetben kockáztatni érdemes. Azoknak az artyknak egy fullos e-75 is maximum két lövés, ha telibe kapják. Eleve az E50-nek nagyon nagy a viewrange, ha jól tudom.

Nem egy csatát döntöttem el azzal, hogy spottoltam az artyknak, és ők szépen kikapkodták az ellenfeleket. (én meg a ház/domb mögött röhögök az ellenfeleken :) )

(#38485) emre válasza Antonius1978 (#38479) üzenetére


emre
veterán

A lepattanó is találat. Itt az nem számít hogy melyik lövés mennyit sebzett.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38486) BloodRay válasza Plokijuma (#38484) üzenetére


BloodRay
veterán

Mondom 7-es artyk voltak 0 kill-el egészen a csata végéig... Ezeknek te maradtál volna az eredeti helyen, hogy a házak közötti részen bevillantsak 4-5 közeledő tankot?...
Ha meg visszább megyek, hogy ne a házak között próbáljam meg bevillantani az enemy-t, akkor előbb kilőnek mintsem bevillantanék bárkit.
Egyik E75-ük 100%-os volt, a másik olyan 40-60% és ezen kívül volt még bőven tankjuk.
Szóval nem, máskor sem fogok azért spottolni a 9-es tankkal, hogy láthatóan gyenge képességűek próbálkozhassanak még egy lövéssel egyértelműen vesztes szituációban. Inkább magamnak gyűjtök még ilyenkor egy kis XP-t, pénzt azzal, hogy belelövök 2-t egy E75-be tisztán.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#38487) KaLeun válasza BloodRay (#38482) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tegnap én ( AMX50 100) is megkaptam az osztás vmi román ODV-s gyerektől. Kampinovkán egyedül megtisztítottam a hegyet, a mellettem levő Type rá se lőtt az ellenre, csak a killeket vette el a végén. Aztán a templomnál kilőttem 2 nehezet és visszamentem a hegyre 200hp-val. Onnan segítettem a támadókat és még leosztottam egy KV-3-at és egy T34-et,

Csapatom okosan egyenként támadott... Persze én voltam a noob, román gyereknek (Löwével volt) a legnagyobb tette a házak lerombolása volt a faluban. Persze megkeresett, látja micsoda noob vagyok stb., megköszöntem az észrevételét és megjegyeztem, hogy ő csak egyszerűen kempelt a faluban a híres neves ODV tagjaként az egyébként átlagos statjával. Valahogy nem reagált erre... Talán mert eltaláltam az igazságot..

Cila

(#38488) BloodRay válasza KaLeun (#38487) üzenetére


BloodRay
veterán

Gondolom nálad is az volt a gondja a tábornok úrnak, hogy miért nem rontottál az ellenre 200Hp-val. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#38489) Plokijuma válasza BloodRay (#38486) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Öreg hiba ... artyknál a 0 kill nem azt jelenti, hogy lóf.szt se csináltak. Attól még kioszthattak több ezer sebzést, sok-sok tankot megsebezve.

(#38490) BloodRay válasza Plokijuma (#38489) üzenetére


BloodRay
veterán

Igen, azért volt 100%-on az E75, a másikból meg annyi hiányzott amennyit én, meg a mi E75-ünk lőtt le... hogy csak a nagyokat említsem. A Ferdinandot meg hiába jeleztem nekik nem lőttek rá. De biztos több ezret sebeztek... a fákra, bokrokra.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#38491) Antonius1978 válasza emre (#38485) üzenetére


Antonius1978
addikt

Erdekes, mert ugy emlekszem, hogy nem volt lepattano, de fogadjuk el, hogy a 12-bol 2 lepattano volt.A 10 atutessel akkor is atlag 3500-4000 sebzes, ezert kapok 1050 TP-t.
Masik erdekesseg, hogy a T-34/85-el ha csinalok 5 sebzest a 100mm-essel, azert ad 500 TP-t, kb 1000 sebzesert...

(#38492) KaLeun válasza BloodRay (#38488) üzenetére


KaLeun
senior tag

Általánosan elfogadott dolog, hogy inkább dögölj meg, mint inkább asegítség.

Cila

(#38493) emre válasza Antonius1978 (#38491) üzenetére


emre
veterán

Na, mégegyszer. :D
Ha 12-ből 2 lepattanó,akkor az 12 találat.
Ha 12-ből 10 talált akkor 2 mellé ment, és lehet volt 1-2 ami lepattant, tehát nem sebzett, vagy csak keveset.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38494) Plokijuma válasza BloodRay (#38490) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Az említetteken túl van még 12 másik játékos, velük mi a helyzet?

Ráadásul nem lehet bárkit bárhonnan kiszedni artyval. (lehet az E75-k és a ferdi jól bújt fedezék takarásába)

Ajánlom mindenkinek, hogy akár rövid időre is, próbáljon meg az artyzni picit:
1) legalább megtudod milyen érzés, hogy 6-8 tankot sebeztél komolyabban, 0 killel állszés lenooboznak :DD
2) Pontosan látod, hogy hova lát be az arty és hova nem. Így a későbbi csatákban sokkal hatékonyabban bujkálsz majd a tankoddal.
Érdemes a másik bőrébe is belebújni ;)

[ Szerkesztve ]

(#38495) Zeratul válasza Plokijuma (#38494) üzenetére


Zeratul
addikt

Hát még milyen "jó" érzés az amikor az első gyüttment, scout kinyír mert a többiek "elfelejtkeznek" az arty védelméről. Legutóbb is nekem kellett pofánlőni az AMX 13-t a hummelel.

[ Szerkesztve ]

(#38496) BloodRay válasza Plokijuma (#38494) üzenetére


BloodRay
veterán

Mint írtam nekik még bőven volt tankuk és azok sem 10-20%-on voltak. volt közöttük még Tiger II, Ferdinand, IS, T20 ha jól emlékszem. Meg még 1-2 töltelék a 2 említett E75-ön kívül.
Rohadtul nem volt takarásban a Ferdi. Nem az első 100 csatámnál tartok, hogy ennyit ne tudjak...
Nehogy azt hidd, hogy csak artyknál van, hogy az ember lesebez rengeteget, de nem lő ki konkrétan senkit. Attól függetlenül látszik a jó 0 kill-es játékos hatékonysága. Ahogy írtad a VII-es arty-k már igen szépen sebeznek. Ebből következően ha bármit letettek volna az asztalra a mi lövegjeink, akkor annak nyoma is kellett volna legyen.
Mellesleg játszottam artyval, ha saját accomon nem is sokat, másén igen, nem kell bemutatni...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#38497) Antonius1978 válasza emre (#38493) üzenetére


Antonius1978
addikt

14-et lottem, 12 talalt, abbol sebzett 10 loves,2 lepattant, atlag 350 sebzessel az 3500 sebzes.En igy ertelmezem.

Valaki akinek van JT es olyan mod is fent ami mutatja a sebzest, meg tudna mondani, hogy az 560 legfelso erteku sebzesbol mennyit ad be altalaban ?
Azt mar hallottam hogy pl az Object es a T95 eseteben nem ritka a 750-1000 akar 1100as sebzes sem.Ha jol ertelmeztem...

Egyszer regebb irtam ide azt is, hogy egyszer Himmelsdorfon belelottem 4x egy T95-be, egyetlen egyszer utte at, es arra is emlekszem, hogy 100%-bol maradt neki 67% a loves utan. (1700 EP, 67% = 1139-el, a kulonbozet 561)
Visszaszamoltam es az epp 560 sebzes, pont annyi mint a hosszu 128as loveg legfelso erteku sebzese.Tehat akkor nekem beadta a loveg teljes sebzeset.

(#38498) BloodRay válasza Plokijuma (#38494) üzenetére


BloodRay
veterán

Másrészt valószínű, hogy ha én 4HP-val elmegyek meghalni akkor az E75-ök, meg a Ferdi nem lesz majd épp takarásban ugye?... :U Ne legyünk már demagógok. Az ügyes, jó artykat én is szívesen támogatom.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#38499) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnap bevettem a leszarom tablettát és még úgy is öröm volt játszani, hogy buktam köröket, DE MILYENEKET!? Ezt az arc-pálmát le kell írnom. Pálya: Swamps

A bunker sor oldalán voltunk. Én ott védtem.

Én: M6 US heavy (90 mm-es löveg). Én voltam az oldalunkon a leggyengébb. A kör alatt csak 3 ember tett le valamit az asztalra. Egy IS-4 (Ő itt nagy főszereplő volt...), egy Tigris és én (Igen én ezzel a rakás fekália tankkal IS-4 és T95-ök ellen...)

A csapat, ahogy lenni szokott elment és az első percben meghalt. 4-en maradtunk: IS 4 campelt (nem sok mást tudott tenni, ezért nem szólom le), Tiger is campelt, Panther 2 campelt (akkor is amikor lassú magányos célok jöttek és jó lett volna ha zavarja őket...) és én is campeltem. Segg a segghez fedeztem az IS 4 fenekét.

IS 4 a jelenlétével és max HP-jával fogott egy Tigrist, egy T95-öt valamint pár kicsit, de megölni nem nagyon tudta őket (Ezt nem igazán értettem, hogy miért...). Panther 2 leadott 2 lövést, majd onnantól AFK volt, Tigerünk pont rám látott, így amikor rámmászott valaki, tudott segíteni és fordítva én is tudtam lövöldözni azt aki őt támadta (Mi ketten végig segítettük egymást. Mindkettőnk 1300-as eff rating).

IS 4-ünket hátba akarta kapni 2 amx 13 90 és egy amx 13 75 (Kb 1200 as eff rating mindhárom). Látszólag leszartak, hisz gagyi tank vagyok. Egyik Amx 13 90-et én nyírtam ki egyedül, úgy hogy kapcsoltak és én lettem a fő célpontjuk, de ők nem tudtak "hull down"-ozni, én meg igen :) Jött egy Jgpanzer 4 is. Azt is egyedül nyírtam ki. A Tigrisünkre ment rá egy KV-1S, együtt kiszedtük. Az IS-4 ünk leszedte a T95-öt 300 HP-ra, de neki csak annyi maradt.

Ekkor 11:11 volt az állás. Én 50%-on, Tigris 100%-on, IS-4 low hp, és Panther 2 is kb 20%-on akf...

Ellenünk: Su-152 100%, Vk3601 100%, T95 low hp, Tiger low hp.

Mivel idő kérdése volt, mikor rohannak meg minket a 2 vagy 3 irányból átvettem a kezdeményezést és szikla mögött, a T95 mögé mentem. A Tigrisüket kinyírtam, amikor az ellenséges VK elkezdte szétszedni az oldalam távolról. Ekkor csak egy irányba mehettem: Egyenesen az ellen T95 mögé, az IS 4 ünkkel szembe.

Bevittem 2 szép találatot a T95 fenekébe és folyamatosan "táncoltattam" a tankot, mert a Vk lövései elöttem és mögöttem csapódtak be. 1 löves lett volna a T95, de az IS-4ünk vérszemet kapott és szemből rátámadott.

Az IS-4 ünk lövése engem ölt meg, a T95 meg szépen tovább ballagott 100 HP-val és kinyírta a maradék csapatunkat. A Tigris még kinyírta a VK-t de azonnal meghalt.

Kaptam sok Tp-t (nem tudom mennyit)
25 000 pénzt
és volt 3 killem.

Ezzel a szar tankkal ennyit érek (Jó játékunknak hála a Tigrissel végig ott lebegett, hogy nyerhetünk), ha kinyír a saját csapattársam, aki egy álló T95-öt nem bír eltalálni 50 méterről... Tragikommádia :C

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38500) káen válasza Antonius1978 (#38497) üzenetére


káen
tag

használd a wot logger-t. Az pontosan megmondja neked csata után, hogy mennyit sebeztél.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.