Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38401) emre válasza Mcray (#38395) üzenetére


emre
veterán

aztán majd jössz két hónap múlva ha megjön az új peccsel:

még egy ilyen szar fosch szerkezetet, nem hiszem el hogy ezért szenvedtem :O

;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38402) L-e-f-i-e válasza forras2 (#38398) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nem, tankot sorol az MM, elvileg nem nézi hogy milyen állapotú.

=^-^=

(#38403) Mcray válasza emre (#38401) üzenetére


Mcray
senior tag

Komolyan ennyire nem jó? Ti próbáltátok tesztben. Én nem, mert nincs időm grindolni és még tesztelni is :(

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38404) Plasticbomb válasza Remus389 (#38399) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A T-34 vonalán lehet rámenni a KV-13-ra, és onnan már csak egy lépés az IS vonal, én azért csináltam azt az ágat, mert feküdt a T-34. Kb úgy voltam a T-28-al, mint az M3 Lee-vel.. egyszerűen nem haladtam vele, nem illünk össze azzal a tankkal.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38405) Gyuri27 válasza Mcray (#38395) üzenetére


Gyuri27
félisten

Utóbbi napokban mindennel és mindenről képes voltam pattanni.
Nyilván a patch a semmin kivül tartalmazott egy-két negativ dolgot. Pont a grind miatt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38406) forras2 válasza Plasticbomb (#38404) üzenetére


forras2
őstag

t28-al ugyan így vagyok én is :( annyira nem haladok vele, ha így nyomom tovább, kell minimum 1 hónap, ameddigre meg lesz a KV :DDD :(

(#38407) emre válasza Mcray (#38403) üzenetére


emre
veterán

"Én egyébként a Wargaming viselkedését se látom egységesnek. Szerintem náluk, ahogy mondani szokták, a jobb kéz nem tudja, mit csinál a bal. Egyfelől peccsről peccsre nerfelik a kreditbevételeket, rákényszerítve az embereket a prémiumvásárlásra és a prémiumtankokra. Minden eszközzel a bevételnövelésre mennek.

Másfelől meg T8 prémiummá tesznek egy régi tankot, ahelyett hogy egyszerűen kivonnákm kicserélnék, mint annó a T23-at. Ezzel ingyen T8 prémtankhoz juttatva többtízezer embert, erősen alávágva a későbbi prémtank eladásoknak.

Valamelyik hülye náluk fél éve kitalálta hogy legyen ingyen prémtank a T34-ből, ki is hirdették. Azóta vagy tízszer megbánták ezt, de visszavonni a népharag miatt már nem lehet. Ezért aztán marad az a megoldás, hogy szénné nerfelik az ajándék T8 prémtankot, és közben behoznak új T8 prémtankokat, amik porig alázzák majd.

Sajnos ez várható volt. Én már akkor gyanakodtam hogy valami nem stimmel, amikor kihozták, hogy a prém T34en a 120mm-es löveg lesz. TierX es löveg, T8-ban. Ezt tutira nagyon durva nerfekkel fogják tudni csak ellensúlyozni, mert különben lazán alázná a többi T8 tankot, a prémeket is beleértve, aminek a korábbi vásárlók nem fognak örülni.

Sokkal jobban örültem volna, ha a 105mm-es löveggel (egy picit megnövelt pennel) egy amcsi Löwét csinálnak belőle. "

Ez nem tőlem származik.
Az elsőben próbáltam utána nem.
Eddig két teszt volt, jön egy harmadik is.
A kérdés hogy neked mennyit ér meg.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38408) MadPjotr válasza Djuree (#38372) üzenetére


MadPjotr
tag

(#38372) Djuree
(#38389) MCGaiwer

köszönöm a válaszotokat, valaki más hozzá szólna esetleg ...

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#38409) GrooveHero válasza MadPjotr (#38408) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, hozzászólok. IS-7 mellett tenném le a voksom, és maximálisan egyetértek Gaiwerrel. Neki is, és nekem is van IS-7-ünk, és mindketten ugyanazon a véleményen vagyunk, hogy, hogy a hevik között sztem a lesokoldalúbb. Jól bírja, pattog, ha sokan vannak, mondjuk olyan 6-7-en, nincs ami megállítsa, de egyedül is megállja a helyét. Ha foglalják a bázist, megvan a sebesség, hogy visszaérjen- Sztem a leguniverzálisabb tank jelenleg. Nem arra a szerepkörre találtak ki mint a Maus-t, illetve E-100-t, de minden célt ki tud elégíteni, méghozzá úgy gondolom, hogy bőségesen. Mindenképpen IS-7 :K :K :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38410) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Kezdem nagyon érezni a T-44-est. Tegnap 10-ből 10partit nyertünk.
Most is 55-60ezer krediteket és 1600-2000XP-ket keresek vele. :DDD

(#38411) Dexter1024 válasza forras2 (#38398) üzenetére


Dexter1024
csendes tag

"Are battles fought by one-nation teams?
Before each battle, the game will randomly divide players into two teams according to the level and the development stage of their vehicles trying to make both teams equal in overall power. This means that a team may include tanks from different nations. The only case of “nation-on-nation” battles are special history-related events (e.g. the battle of Prokhorovka)."

[link]

PH! neutral

(#38412) MadPjotr válasza GrooveHero (#38409) üzenetére


MadPjotr
tag

mondjuk az E-100-nak a nagy lövege lehengerlő erejű ez mozdítana abban az irányban inkább bár a lomhaság pedig zavarna!
A kedvenc tankom az ob.704 és nagyon tudnám élvezni azt a tankot amin kb ugyan ez az erejű löveg de még ráadásul forog is ! :C
Viszont az is biztos, hogy sokan kitanulták már az E-100 gyenge pontjait így már nem annyira lehengerlő... nem tudom nagyon vacillálok :(
A TP nem számít most is 300.000 Free TP-m van fölösben, de az a rohadt kredit nagyon nehezen jön még Prémiummal is !

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#38413) forras2


forras2
őstag

Most játszottam együtt egy 17 éves magyar sráccal. Tiger II-vel ment. Össze-vissza lődözött, hol ránk, hol az ellenségre, de nagyon kevés találata volt. Állítása szerint 1 fillért nem költött a játékra. De akkor mondja meg nekem valaki, hogy 11 napja regisztrált az arc, akkor hogyan tudott 11 nap alatt eljutni a tigris II-ig????? :F

Dexter1024
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#38414) GrooveHero válasza MadPjotr (#38412) üzenetére


GrooveHero
addikt

Oppá, itt érzek egy kis hézagot. Nos, akkor ajánlom, hogy tenkintsd meg az E-100 150-es lövegének a páncélátütését. Meg az obj 704-ét is. Ég és föld a kettő. Néha az E-100 még az IS-7-et sem tudja sebezni. És ha Maus jön szembe? Na ott a bibi. Az E-100 lövegét igazából HEAT löszerhez találták ki, ott már nagyon jó a páncélátütési képesség, és mellé párosul a 750-es átlagsebzés. De sima páncéltörő lövedékkel azzal a 235 körüli penetrációval az E-100 hótgyönge. Ha nagyon vágod, hogy mit hol kell lőni, akkor lehet elég, de nem csak rajtad múlik, hanem a játék random faktorán is, elég nagy részben sajnos. Az obj. 704-ről meg nem is érdemes beszélni...külön kategória, abszolut a játék legerősebb ágyúja, de cserébe megkéri a 15 sec reload time-ot. Összefoglalva az obj és az E-100 ágyúja a sebzésen kívül ég és föld.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38415) forras2


forras2
őstag

uhh, ha minden vereségért ennyit kapnék minimum :C

Vereség
Csata: Ruinberg 2012. március 20. 16:38:39
Jármű: PzKpfw IV
Szerzett tapasztalat: 443
Szerzett kredit: 16 359
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész

De vajon mennyit kaphattam volna, ha még nyerünk is :U

(#38416) GrooveHero válasza forras2 (#38415) üzenetére


GrooveHero
addikt

több ezret:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38417) forras2 válasza forras2 (#38415) üzenetére


forras2
őstag

itt van 2 kép is a csatáról :U


(#38418) fecc87 válasza forras2 (#38406) üzenetére


fecc87
tag

A T-28 nekem is a halálom volt. A top lövegével már jókat sebez, de nagy batár, nem is gyors. De utáltam :) Most már a KV-ra kellene a hosszú cső...

(#38419) Chris0321 válasza Djuree (#38366) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha 99% -ban győzelmet hozna a lemming módszer(mindenki egy irányba) akkor nem kapnék agyvérzést ha meglátom csata elején mire készülnek. Nem számoltam hányszor jön be, de ha 50%-ban sikeres akkor már sokat mondtam. Nem egyszer előfordult, hogy pár tank feltartotta és lemészárolta a csapatunk nagy részét miközben én a másik oldalon 1 esetleg 2 tank segítségével próbáltam feltartani az ellenséges top tankokat.
Az első alkalmakkor még örültem is, hogy na majd gyorsan lenyomják azt a pár tankot de nem jött be.

(#38420) forras2 válasza fecc87 (#38418) üzenetére


forras2
őstag

Marha nagy, papír tank, és ha nyersz is, akkor is alig hoz vmi tp-t :(
Lassúnak nem mondanám, mert 45-öt megy, de fordulás közben nem is veszt szinte a sebességéből. Ez a pont a semmire nem való kategória :( Én a legerősebb ágyújára nem is akarok költeni. Minél előbb legyek túl rajt, azt legyen meg a KV.

(#38421) jahrn válasza Mcray (#38403) üzenetére


jahrn
senior tag

A T34 a test1-ben nagyon jo volt, nem csak a T8 premeket alazta hanem a tobbi T8at is. Azota folyamatosan nerfelik, meg emelle jon h a Lowe+KV-5 parossal ellentetben normal T8 hvy MM-et kap.
Ez igy jelenlegi formajaban (a leirasok alapjan) nemhogy 12k goldot hanem 7.5k-t sem er meg.

(#38422) Iron Funeral válasza jahrn (#38421) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem a Löwe is rendes MM-et kap, csak a KV-5 MM lightosabb kicsit.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38423) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Új rekord kreditben, vereségért (prémiummal).

Vereség
CsataKomarin 2012. március 20. 18:32:19
JárműSU-85
Szerzett tapasztalat: 1 150
Szerzett kredit: 45 610
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés

[link]

(#38424) vbbb


vbbb
őstag

De várom már, hogy lejárjon a prémium, úgy félre rakom ezt a fost egy jó időre mint a szél....

(#38425) forras2


forras2
őstag

Csaták betöltése közben mindig ír valami okosságot a rendszer.
Most azt írta, hogy az elit státusszal rendelkező tankokkal szerzett tp-t át lehet váltani szabat tp-re. Ennek az átváltása is csak arannyal lehetséges? :U

CptMisi
Kár :( pedig van összesen vagy 10k tp-m amiket elit tankokkal szereztem :(

[ Szerkesztve ]

(#38426) CptMisi válasza forras2 (#38425) üzenetére


CptMisi
őstag

Igen.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38427) Antonius1978 válasza Arpee78 (#38349) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos koszonom, meg nem probaltam ki, majd holnap.Kileptem a jatekbol, mert felbosszantott egy T50 vagy T50/2.A VK3601 voltam egyszeruen olyan gyorsan forgolodott korulottem, hogy nem tudtam eltalalni, addig megjott a tobbi Tier 8-9 francia es szarra lottek :W

Masik dolog ami nagyon elveszi a kedvem a jatektol : T-82 nyomom (tier 3) a csapatunkban legfelul 2 KV.Ok legfelul en pedig legeslegalul,Kilovok egy Churchillt 10%, utanna valami francia tankot 50%-rol, egy Pz3/4-et 100%-rol, megyek tovabb, a palya kozepen talalok egy tuzert egy Stuggal, kinyirom a tuzert, kinyir a Stug.A 2 KV meg kozben foglal, de nem lottek egyet sem a Stugra, pedig felfedtem nekik, az meg a bokrokbol szarra lovi oket a masik megmaradt tuzerrel.Kerik a segitseget, pedig ok 2-en meg 1 tuzer maradt meg tolunk :DD :W :W :W

(#38428) vbbb válasza vbbb (#38424) üzenetére


vbbb
őstag

Győzelem!
Csata: Abbey 2012. március 20. 18:20:10
Jármű: M4A3E2
Szerzett tapasztalat: 3 600 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 39 892
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Boelter Kitüntetés

7kill....hmmm...megérzett valamit ez a szemét játék a szándékaim felől...

(#38429) emre


emre
veterán

Végre volt egy jó meccsem S-51-el

mod:
Igen, ez már jó, 50%-os találati arány, győzelem, 4 kill. :))

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38430) fecc87 válasza forras2 (#38425) üzenetére


fecc87
tag

Ha nem akarsz aranyat venni, akkor inkább kapcsold be a gyorsított képzést, h a másodlagos képzettséged gyorsabban meglegyen az "élménytankokon". Különben csak nézed majd, h mennyi tp-d van, amivel nem tudsz mit kezdeni.

(#38431) Antonius1978 válasza Plasticbomb (#38404) üzenetére


Antonius1978
addikt

A T-34 jo tank, foleg az 57mm-es loveggel.Azzal gyakorlatilag minden szarra tudsz loni, ha nem veled foglalkoznak.En is epp ugy voltam, ahogy irtatok, hogy a KV tornyat oldalrol egyszeruen gyorsan kiliggatod, es kesz, meg is halt szegeny.

A T-34/85 is eleg jo tank, elegge turheto vagyok vele, viszont nagyon papir az alja, ha nem vagy ovatos gyorsan kihalsz.A 100mm-es agyuval eleg szepen lehet penzt gyujteni : ha leadsz 5 lovest ami at is megy, a jutalmad 500 Tp es 15 ezer kredit.En leginkabb ezt hasznaltam penzszerzesre.Ma pedig SU85-el volt egy 18 ezres korom.Ugy tunik azzal is szep penzt fogok majd keresni, ha megtanulok vele jatszani.

A KV-13 szemelyeben (tankjaban) megtalaltam a kedvencemet.Van amikor 8-900 TP-s es 25-30 ezres koroket megyek vele.

Az IS-re pedig epp most gyujtom a penzt, igaz 300 ezret elkoltottem az osszegyujtottbol, igy kell gyujtsek meg majdnem 900 ezret hogy meg tudjam venni. :O

Elfeledkeztem a T-43-rol.Ugyanaz mint a T-34/85 csak kicsit vastagabb pancellal es tobb elettel.Ugyanugy a 100mm-es agyut hasznalom rajta, multkor sikerult Top Gun legyek vele.Ezzel is el lehet erni az 500 TP es 15 ezer kreditet.

[ Szerkesztve ]

(#38432) fagylalt


fagylalt
senior tag

Egy kis nosztalgiát tartottam: link

Ilyen csata kellene nagyobb tierekben is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#38433) vbbb válasza emre (#38429) üzenetére


vbbb
őstag

Hát én nem sokat nyomtam azzal a önjáró löveggel....alap ágyú lassan tölt, pontatlan, a sebzésével se voltam kibékülve T10-be...el is adtam a rákba. Grillel sokkal élvezetesebb játszani. :)

(#38434) Antonius1978 válasza Cingáriusz (#38410) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hogy a jo budos francba vagy kepes annyi TP-t csinalni vele ? :U
(gondolom ezek premiumos eredmenyek, nem ?)
Remelem en is szeretni fogom...De gondolom a T-54 a vegcelod, nem ? Nekem igen.

(#38435) vbbb válasza Antonius1978 (#38434) üzenetére


vbbb
őstag

Én sem értem néha hogyan szednek össze annyi TP-t. Vagy korábban többet adott a játék és később lehúzták. Mert pl. 1900TP körül kapott 3db killért! Én meg 7-ért (Tier4 tankokat) kaptam 1800TP-t prémiummal. :)

[ Szerkesztve ]

(#38436) marked one94 válasza vbbb (#38435) üzenetére


marked one94
őstag

Mert, hogy a játék nem kill-ért adja a TP hanem még mindig sebzésért. Lehet, hogy kiosztott kb. 4-5000 dmg a csatába csak sose sikerült kilőnie a tankot.

You'll Never Walk Alone

(#38437) Dobi 562


Dobi 562
addikt

JagdPantheren melyik löveget érdemes használni?

8,8 cm PaK 43 L/71 vagy 10,5 cm K 18 L/52?

(#38438) bandiras2


bandiras2
senior tag

Érdekes a mai nap. Állandóan debilekkel rak össze a matchmaker...
10 esetből 8x ha nehézzel (IS, KV3, Jagdpanther) mentem, elindultam a durvábbik irányban ahonnan várható a főerő, hiába ordítottam F7 esetleg jött egy T-34 jobb esetben 75milissel, és hiába ordítottam hogy jöjjön még valaki, legyakott minket a szembe jövő főerő... 10 ből 8x ez volt ma.
Elegem lett, bementem kis tierbe aprítani

Prém nélkül kigyúrtam a Pz35t-t 100%ra, most vettem észre hogy kész van, gondolkodtam, itt nagyon javításra nincs szükség meg oltásra sem, beraktam az álcát mindegyiknek, 22%on indult, mondom fasza, begyakok mindenkit bokorból.
Namármost eddig szökőévente 1x fordult elő hogy ágyú sérülésem lett volna, és ezen a tankon , és a modulsérülés is ritka(lánc persze mindig, de az nem gáz). Most hogy már nem tudom áttenni javításra,10 csata alatt kaptam 2x ágyúsérülést, és röpködnek a modulok hogy öröm nézni. Miafa...???

Rohadj meg wargaming! ok hogy csak ágyútöltelék vagyok ingyenesen, de ENNYI debilt miért? :W

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#38439) Fel válasza vbbb (#38435) üzenetére


Fel
addikt

Miért kapunk xp-t és kreditet a WoT-ban.

Korábban már linkeltem, ráadásul pont Neked, a "foglalás a tuti" megnyílvánulásra.

Azoknak is érdemes átnézni, akik azt hiszik, hogy győzelem esetén a kredit is felszorzódik 1,5-tel... Elárulom: Nem így van. A kapott xp 1,5x-ös, de a kredit nem változik.

(#38440) Gyuri27 válasza bandiras2 (#38438) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vannak érdekes dolgok. Ma vagy 15 mecsset mentem su85-l mire sikerült a duplázós kör!
T29-l a találatim 79-80%. Ma sikerült minden második lövést mellé engedni. Persze az se mindent vitt át. Elfelejtettem célozni úgy látszik. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#38441) vbbb válasza Fel (#38439) üzenetére


vbbb
őstag

Tudom, hogy mutattad. Viszont pont ezért jó lenne egy olyan összesítés a végén ahol látszik az okozott sérülések mértéke.

(#38442) Zeratul


Zeratul
addikt

Na végre egy jó kör az Aladárral.

Victory!
Battle: Prokhorovka 2012. március 20. 20:35:00
Vehicle: VK 4502 (P) Ausf. A
Experience received: 2 904 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 45 187
Battle Achievements: Sharpshooter, Defender, Master Gunner, Sniper

[ Szerkesztve ]

(#38443) Fel válasza vbbb (#38441) üzenetére


Fel
addikt

Erre is van megoldás: WoT Logger. Csata után Alt+Tab és a böngészőben meg lehet nézni mit alkottál.

(#38444) forras2 válasza Fel (#38443) üzenetére


forras2
őstag

Mióta foglalkozol a WoT-al? :) Már csak azért kérdem, mert látom, minden csínjával-bínyjával tisztába vagy, mindenre tudod a választ :))

(#38445) zalman90 válasza forras2 (#38444) üzenetére


zalman90
őstag

nem tudtad? ő irta a játékot :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#38446) Arpee78 válasza Antonius1978 (#38427) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nem fog látszani semmi, felcseréltem az átlátszatlant átlátszóra. :B

Itt a javított. Ez már jó, garázsban ellenőriztem. Mind a négy nemzetnél kicseréltem magyarra a felségjelzést, tehát mindenki magyar tankkal fog játszani nálad, beleértve a kínai Type59-eket is.

[ Szerkesztve ]

(#38447) vbbb válasza Fel (#38443) üzenetére


vbbb
őstag

Persze, ha a saját statisztikádat akarod látni. De így még mindig nem tudom meg ki miért kapott annyi TP-t egy csata után. Egy összesítést kanyaríthatnának az okosok, ami igazán nem nagy kérés. Szinte a legócskább FPS-ben is látni, hogy fejlövésért meg ilyen olyan módon elkövetett killekért kaptál ennyi és ennyi pontot. A táblázat alján szerintem két sorban elférne az egész.

(#38448) L-e-f-i-e válasza vbbb (#38447) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Mennyi sok nagy igényed van :D

=^-^=

(#38449) vbbb válasza L-e-f-i-e (#38448) üzenetére


vbbb
őstag

Annyira sok nem, ne rakjon (egymás után 10x) mindig gyenge csapatba és adjon normális statisztikát a végén. Ez olyan nagy kérés? :)

[ Szerkesztve ]

(#38450) virkir válasza vbbb (#38447) üzenetére


virkir
veterán

Mivel a kedves orosz fejlesztők a napi vodkázás közben vígan csavargatják a paraméter potmétereket, ne gondold már, hogy bármit is le mernének írni.
Még a bétában iszonyat botrány volt mert a tankok paramétereit még a kliensben tárolták és ügyes játékosok szépen kiszedték és közkinccsé tették. Ebből lettek meg a cammo értékek, a creditszorzók, egyebek amik persze már rég nem érvényesek.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.