Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38751) MadPjotr


MadPjotr
tag

nem számít a csapatelosztás!
csomószor volt olyan, hogy betöltéskor már úgy láttam, hogy az ellenfél sokkal erősebb, de még is nyertünk és fordítva is fordult már elő, azt gondoltam, hogy végre a jó csapatba kerültem és simán nyerünk és 5 perc után azt vettem észre, hogy a csapatom fele rég halott

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#38752) Sixkiller6 válasza -vitya- (#38750) üzenetére


Sixkiller6
őstag

két lány után durva is lenne másnap dolgozni...

- no es importante -

(#38753) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Na én aszem, most nagyon átmentem a bénába.. Egyfolytában meghalok, KVval is, és T-34-85-el is.. igaz, még egyiken sincs normális ágyú, sőt a T-34-85ön még csak lánctalp van........
De egyszerűen meghalok.. aszem rossz ötlet volt betenni az effi modot, mert egyfolytávban azzal cukkolom magam, hogy milyen piros vagyok........................ És így méginkább elszúrom a szórakozásom...XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38754) Mcray válasza Plasticbomb (#38753) üzenetére


Mcray
senior tag

+1. Én is teljesen kész vagyok mióta folyamatos fejlődés után mostanában visszafejlődök. Az egész azért van mert nem állok le mikor nem megy, hanem mint a rossz nyerőgépes: "Ez, Ez most Tuti jó lesz a végére" és ez megy végtelenítve :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38755) Iron Funeral válasza CptMisi (#38745) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én egyszer mentem vele, akkor valami 7.6k volt ha jól rémlik, bár ezen a szinten mindegy.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38756) marked one94 válasza -vitya- (#38750) üzenetére


marked one94
őstag

szombaton délután leszek valameddig utána megyek egy csajhoz :DD :P , meg késő este is leszek, akkor meg lesz már virkir is és 3an tolhatjuk ;]

You'll Never Walk Alone

(#38757) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Ez a csúcs!!!! Állok bázison, adok nekik idő, eldntség ki merre megy, és ahol mutatkozik hiány, akkor arra megyek én. Nézem, hogy áll mellettem még 4 tank+1 arty. Oda megyek, megbökdösöm a tankom orrával, hogy karistoló hangot adjon, hátha csak elaludtak... mindegyiket finoman sebzés nélkül megkarcolom, majd fogom magam, és elindulok előre, a kiszemelt ponthoz. Erre az idióta arty telibe lő és kinyír.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38758) -vitya- válasza marked one94 (#38756) üzenetére


-vitya-
őstag

oké, késő este koncertre megyek egy másik lánnyal... utána már nem valószínű, hogy belépek a játékba ;-) el leszek foglalva.. :D

de a délután jól hangzik.

-=Витя=-

(#38759) vhw válasza Plasticbomb (#38757) üzenetére


vhw
addikt

Na most képzeld el a helyzetet egy külső szemszögből, 4 látszólag afk tankot elkezd bökdösni egy 5dik (ki tudja, lehet még az artys szakasz társai is köztük voltak) Mégis mi értelme ennek? A kilövés kissé durva volt... na de nem elég ha 4 tank egy helyben áll a bázison? Kell még egy 5dik is aki az ő piszkálásukkal cseszi az időt?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38760) fsb1000 válasza Plasticbomb (#38753) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem ismerem a Wot nicked, de megnézném az eff statod.

Egyébként nagyon lassan változik az eff érték és csak szívós "munkával", odafigyeléssel fog változni. De ez egyben javítja a játékban nyújtott teljesítményt is.
Kb havi 80-100 pontot sikerült javítanom, ami csak napi 3 pont, de volt mikor inkább lefele ment. Magas tierű tankokkal a sebzés átlagot, alacsony tierűvel a kill átlagot lehet javítani.

Aki piros nem feltétlenül rossz játékos, csak az értékelési metódus szerint van átlag alatt a mérhető teljesítménye. Akkor adna teljesebb képet az eff érték, ha mindenkinek lehetne t9-t10 tankja. Én adnék mindenkinek..... bár tudom nagy lenne a felháborodás.

De mondjuk aki igy kapna t9-t10-et és 2 hét alatt nem tud elérni 1.0 sebzés és kill arányt az elvesztené a jogát és csak 2 hét múlva igényelhetne ismét ilyen ajándék/próba tankot.

(#38761) emre válasza vhw (#38759) üzenetére


emre
veterán

Ezen kívül nem mindenkinek egyformán gyorsan töltődik be a játék.

Én is szoktam úgy járni hogy lefagy ilyenkor, és bizony mire újraindítom eltelik egy kis idő.
Elég szar érzés lenne arra visszatérni hogy egy aktivista afk-nak nézett és esetleg kilő.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38762) Plasticbomb válasza vhw (#38759) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Egyrészt igazad van, ellenben mi értelme volt a kilövésemnek? Kicsit foglalkoztam velük, mert nyerni akarok, nem csak állandóan veszíteni, meg megdögleni,mert senki nincs mellettem. Mert szinte mindig ez a helyzet, egyedül vagyok, vagy a töbiek az én seggembe bújnak (Álltalában meddel megyek) szal még én védjem meg a pofikájukat, valamint az artyk valahogy mindig másfelé szedgetik a virágokat a mezőn, minthogy épp arra céloznának, amerre áll előttem az ellen E-75 E-100 IS-7 IS-4 IS-3 stb T10es nehézgépek. Így értelme nincs a spottolásnak sem.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38763) Plasticbomb válasza fsb1000 (#38760) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Már nézted, most 710 aszem az eff értékem mod szerint. wot-news szerint~680. WoT Nickem: plasticbomb1986

Aszem minap pont a tiédhez hasonlítottam az enyém... (Aszem egy van, ahol jobb értékem van, minden másban rosszabb voltam...)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38764) -vitya- válasza fsb1000 (#38760) üzenetére


-vitya-
őstag

hát az nagyon-nagyon rossz lenne..

az már amúgy is felborította a játszhatóságát, mikor aranyért meg lehetett venni a sok tier8as premiumot. Mi lenne, ha a teljesen tudatlanok tier10-el rohangásznának?

(amúgy is látni néha ilyet, de akkor tömegesen lennének...)

szóval szörnyen hangzik. Még jó, hogy a WG ebben a dologban nem akar valami ilyen hülyeséget csinálni...

-=Витя=-

(#38765) Djuree válasza -vitya- (#38750) üzenetére


Djuree
félisten

egyiket elküldhetnéd hozzám is :B úgysem bírsz kettővel sztem :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38766) -vitya- válasza Djuree (#38765) üzenetére


-vitya-
őstag

nyugi , tesztelve, bírok velük :D (amúgy fene lusták, most írtak, hogy menjek már el értük autóval, pedig korábban már megbeszéltük, hogy jönnek bkv-val... kész. még tegyek is érte valamit. hát úgy tűnik nem repül az ember szájába a sültgalamb mindig... ;-) )

csak (sajnos) csökkentik a WoT-ba fektethető időmet :D És nem szeretném, ha neked is ilyen rossz lenne, hát hogyan javulna a statisztikád akkor? ;-)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#38767) Arpee78 válasza fsb1000 (#38760) üzenetére


Arpee78
senior tag

Az eff. számnak mindegy milyen szintű tankkal megy valaki, mivel beleszámolja. Ha átírod az "Average tank lvl:" értéket rögtön megváltozik az eff. szám is.

A magas eff-hez OP tank szükséges, a skill mellett persze.

Az a kalkulátor nem veszi figyelembe a kategóriák közti különbséget sem, bár nem tudom pontosan hogy számol. Egy med-el nem osztható annyi damage mint egy azonos szintű heavy v. arty-val, így a heavy nagyobb eff-et ad mint a med, amit a med esetlegesen több spotja sem ellensúlyoz. (a dmg/battle értékre legérzékenyebb az eff)

A fogyóeszközök féláron vannak, itt az idő bevásárolni belőlük. (Store-consumables)

(#38768) marked one94 válasza Arpee78 (#38767) üzenetére


marked one94
őstag

"Egy med-el nem osztható annyi damage mint egy azonos szintű heavy v. arty-val"

Én ebbe a mondatba belekötök, mert ez hülyeség. Itt van a pl:
IS4: Percenként 2100 sebzést tud leadni.
Patton: Percenként 2925 sebzést ad le.
Arty-t nem tudom mert csak 7esem van meg utálok artyzni de azzal biztos több sebzést lehet leadni ha valaki ügyesen használja.

Átlag sebzéssel számoltam mindkettő tanknál.

You'll Never Walk Alone

(#38769) fsb1000 válasza Plasticbomb (#38763) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem 600+ csatánál nem olyan rossz ez az érték, de azt hiszem elsősorban a killek növelésére kéne kicsit koncentrálni. A 0.43 kill/csata alacsony és később nehéz lesz javítani rajta.

-----
(#38767) Arpee78
"Az eff. számnak mindegy milyen szintű tankkal megy valaki, mivel beleszámolja. Ha átírod az "Average tank lvl:" értéket rögtön megváltozik az eff. szám is."

Egyáltalán nem mindegy, de én már ilyeneken nem vitatkozom.
Mondhatni tökmindegy kihogy értelmezi (félre) azt amit írok.

[ Szerkesztve ]

(#38770) virkir válasza -vitya- (#38766) üzenetére


virkir
veterán

Nem is értem, hogy lehet két nő fontosabb mint egy jó kis WoT platoon.
Hová süllyedt ez a világ? :U

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38771) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Csak kíváncsiságból. Nézze meg valaki a profilom, hogy ez átlagosnak, rossznak vagy jónak számít. :))

[ Szerkesztve ]

(#38772) virkir válasza forras2 (#38771) üzenetére


virkir
veterán

Majd inkább 5x ennyi csata után és legalább egy T9-es tankkal térjünk vissza erre.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38773) szalai56 válasza forras2 (#38771) üzenetére


szalai56
senior tag

Ha neked jó, akkor ne foglalkozz más véleményével. Én a sajátomat sem szoktam nézni, de biztos átlag alatt vagyok, de nem nagyon izgat.
Megelöztek :O

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#38774) forras2 válasza virkir (#38772) üzenetére


forras2
őstag

Engem most érdekel a véleményetek :))
Annyi csatáig nem fogok eljutni, mert a nem pénzel játszók játékát tönkre teszik, így látható határon belül abbahagyom úgy is. :N

szalai56
Így vagyok ezzel én is. De inkább megkérdezem a nagy rókák véleményét is, hogy tudjam, nagy viszonylatban hogy állok :))

[ Szerkesztve ]

(#38775) virkir válasza CptMisi (#38745) üzenetére


virkir
veterán

Akkor téged nem lőttek ki eléggé :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38776) Arpee78 válasza marked one94 (#38768) üzenetére


Arpee78
senior tag

Egyén és tankfüggő, meg értelmetlen egy ágyú dpm-re hivatkozni, az egész tank számít. Diegho statja alább, mondhatjuk ő kihozza a tankból amit lehet. Gyengébb ágyú van a med tankokon, nem hiszem hogy teljesen ellensúlyozná a jobb mozgékonyság. Az MM-ben sem viccből vannak a heavyk 45%-al jobban súlyozva(meg a T9-es med-ek). Ezektől függetlenül lehet igazad van.

Tank dmg battle dmg/battle
T54 1417928 649 2185
IS4 2333849 964 2421

T44 853099 644 1324
IS3 1083840 662 1637

Úgy nézem az alsóbb 5-7 osztályokban is rendre alacsonyabb dmg/battle van nála med vs heavy viszonylatban. Csak az orosz járműveit néztem.

[ Szerkesztve ]

(#38777) H@lede válasza forras2 (#38771) üzenetére


H@lede
tag

Kb 4-5000 csatából már lehet valamit látni de ennyiből nem sokat én azt látom hogy a tankjaiddal nincs meg az 50%-os win rate

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#38778) Fel


Fel
addikt

Ez a tank még mindig nagyon jó :)

Victory!
Battle: El Halluf 2012. március 23. 18:12:30
Vehicle: Panther II
Experience received: 21 363
Credits received: 547 816
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Steel Wall, Sniper

Várom már, hogy mikor tudom visszavenni. Kár hogy nincs néha 10-es szorzó a normál klienshez, mert nincs nagy kedvem csak T59-cel menni, menni, menni... Míg lesz annyi pénzem, h újra megvegyem :B

(#38779) jahrn válasza H@lede (#38777) üzenetére


jahrn
senior tag

Egyre kevesbe bizok meg ebben a WoT Dossier izeben. Dacara annak h az elmult 5-6 napban folyamatosan buko csatakat kapok (lemming FTW) az eff atlagom tovabbra is emelkedik. Mindemelle a nem tul izmos T20 tovabbra is orzi a legjobb eff erteku ertelmes szintu (ertsd: t6 feletti) jarmu cimet nalam (2252) mig az IS-4el ha megszakadok sem tudok 1300 fole menni (igaz h hianyzik az S-70, de az annyit nem valtoztathat a dolgon szerintem).
Az valoszinu h a hvy vonal nem nekem valo, de ettol fuggetlenul joval nagyobb a dmg/battle erteke az IS-4nek mint a T20-nak. Persze az eff arra tovabbra is jo h fejlodok-e magamhoz kepest, de kb ennyi.

(#38780) fsb1000 válasza forras2 (#38771) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Korábban volt egy olyan közmegegyezés-szerüség hogy a következőket érdemes elérni, vagy hosszabb távon megcélozni:
Találati arány: 66%
Kill/csata: 1.0
Sebzés/kapott sérülés: 1.0
Győzelmi arány: 50%

------

Az eff számítás képlete [link]

Eff = AvgKill *(350-Lvl*20) + AvgDemage*(1,5/Lvl + 0,2) + AvgSpot*200 + AvgDef*150 + AvgCap*150

(#38781) Blom


Blom
aktív tag

Nem értek semmit ebben a 7.2-ben.
Leszedtem felraktam és teljesen más tankok vannak a garázsban mint kellene, hogy legyen.
A T34 nincs a garázsban prémcsi ként az IS-7 is hiányzik meg sok más is.
Miért van ez tudja valaki?
Ja és van egy csomó aranyam is (17444) ez is hogy lehet?

(#38782) Fel válasza Blom (#38781) üzenetére


Fel
addikt

A március 2-i adatokat másolták át a teszt szerverre, a normál szerókról. Amit azóta vettél, ennek értelmében, nem lesz ott a garázsodban.
15.000 arany jár mindenkinek.

(#38783) //Crouch//


//Crouch//
tag

Üdv!
Tiger vásárlás előtt állok. Megvan rá minden credit, tp ... csak még gyűjtögetek egy kicsit h tudjak rá tenni kiegészítő modulokat. Milyeneket érdemes rátenni?

(#38784) Blom válasza Fel (#38782) üzenetére


Blom
aktív tag

Hálás köszönet a válaszodért.
Remélem élesben minden a helyén lesz.
Most akkor lehet bátran dőzsizni nem lesz semmi bajom, ha elherdálom a sok aranyat?
Vagy ne tegyem?

(#38785) jahrn válasza Blom (#38784) üzenetére


jahrn
senior tag

Az aranyat nyugodtan elkoltheted.
De ha a 7.2 peccs eljovetelekor nincs T34 a garazsodban akkor nem lessz T34 premiumod.

(#38786) balintka válasza vhw (#38692) üzenetére


balintka
addikt

A mostani nem prémium T34 egy akkora rakás f*s, h ennél még a KV is jobb, az is átüti. Valami röhej ez a tank. Prémiumként se lesz jobb.

(#38787) Blom válasza jahrn (#38785) üzenetére


Blom
aktív tag

Már régen meg van a T34 remélem meg is lesz a frissítés után is.

(#38788) forras2 válasza H@lede (#38777) üzenetére


forras2
őstag

Szerintem a win ratióról kár beszélni, hisz hiába vagy jó játékos, hiába van top tankod, az azon múlik, hogy milyen társakat és milyen ellenfeleket kapsz. A nyerés nem csak rajtad múlik, hanem másik 29 játékoson is. De ez csak az én nézőpontom.

fsb1000
Köszönöm. És ha valaki ezeket eléri, akkor az már átlagosnak mondható? :))

[ Szerkesztve ]

(#38789) CactuS válasza fsb1000 (#38780) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megvan még az accountod?:)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38790) CptMisi válasza //Crouch// (#38783) üzenetére


CptMisi
őstag

Hétfő reggelig fél áron van, nehogy lemaradj róla!
Amúgy töltésgyorsító és venti szerintem. Azon felül talán még távcső, legalábbis én azt raknék rá. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38791) zoszt válasza //Crouch// (#38783) üzenetére


zoszt
tag

"Vizes" lőszertartót ajánlanak rá alapként, mert anélkül sajnos nagyon sérülékeny. Töltésgyorsító, venti sem árt szerintem. Talán lesz majd olyan akció, mikor a modulok is féláron lesznek, addig talán érdemes várni vele és kitapasztalnod, hogy milyen tulajdonságát javítanád a tanknak.
Ja és csak a hosszú 88-assal lesz az igazi. :)

[ Szerkesztve ]

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#38792) Arpee78 válasza CptMisi (#38790) üzenetére


Arpee78
senior tag

Csak a fogyó cuccokra van akció(poroltó, javítókészlet,...), a távcső meg ilyesmire nem.

(#38793) Fel válasza Arpee78 (#38792) üzenetére


Fel
addikt

A Tigrisre gondolt, az van féláron - több más tankkal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#38794) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

A fogpiszkáló ágyúval számomra ez volt az egyik legjobb csatám ezzel a vacakkal. Szerencsétlen "kollégák" kaptam rendesen.

Győzelem!
Csata: Mines 2012. március 23. 19:37:57
Jármű: T34
Szerzett tapasztalat: 2 940
(2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 40 525
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38795) Eagle16 válasza Arpee78 (#38776) üzenetére


Eagle16
addikt

Nálam ez a helyzet: [link]

Tier 9 átlag sebzés / csata:

Is-4: 2603
E-75: 2557
T-54: 1865
Bat.Chatillon 25t: 3096

Itt látszik hogy a BatChat nem kicsit erős...hozza az Is-7 és az E-100 szintet sebzésben.

Tier 8-ban ugyanez:

Tiger II: 1818
Löwe: 1883
Is-3: 1737
T32: 2008
T-44: 1380
Párduc II: 1722
Lorraine 40t: 1944

Itt már kicsit árnyaltabb a helyzet, mert egy nem franciával is tudtam egy Is-3 teljesítményét hozni átlagsebzésben.

De összességében egyetértek azzal, hogy nem igazán lehet annyi sebzést kiosztani egy közepessel mint egy nehéztankkal. Meg lehet csinálni, de nem jellemző. A T-54-et jó tanknak tartom, mégsem vagyok az Is-4 teljesítményének a közelében sem, pedig szerintem nem vagyok béna közepes tankkal sem :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#38796) CptMisi válasza Arpee78 (#38792) üzenetére


CptMisi
őstag

...

Annyira szánalmas, hogy a Su85 nem érzi, hogy neki kell beállni a normális TD helyre, véletlenül sem a BL-10es ISU-nak...Egyből kilőtték, mikor meg megpróbáltam odébb gurulni, engem is szétlőttek... :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38797) fsb1000 válasza forras2 (#38788) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én úgy gondolom jobb mint az átlag az összes Wot user tekintetében és kb átlagos a 2000 csatát már játszott Wot userek között.
---
(#38789) CactuS: Igen: [link]

(#38798) freelancer


freelancer
tag

A fiam szintén játszik egy ideje, ma bannolták egy napra team kill miatt. Egy észlény bevitt MS1-et csatába erre a gyerek ahogy tanulta ki is lőtte. Most jön a java, a pz38na elkezdte lőni a KV3-at a gyerkőc megadta neki is ami jár, mivel sikerült kiprovokálni a pz38-nak a kilövést megkapta az egy nap pihit.

[ Módosította: philoxenia ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#38799) Iron Funeral válasza jahrn (#38779) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Már az elején mondtam, hogy kamu ez az efficiency rating.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38800) H@lede válasza forras2 (#38788) üzenetére


H@lede
tag

Te kérdezted mit látunk rajta én ezt vettem észre elsőre de ha gondolod próbáld meg ezzel

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.