Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38801) konrad


konrad
aktív tag

Ma volt nekem is egy jó köröm JagdPantherral:
Victory!
Battle: Cliff 2012. március 23. 20:19:56
Vehicle: Jagdpanther
Experience received: 1 614
Credits received: 53 034

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#38802) Pomber


Pomber
csendes tag

látom itt aztán pörögnek az események :)

Tudom nem nagy eresztés, de a kis kedvenccel nem is olyan rossz szerintem :)

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#38803) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Majdnem sikerült megdöntenem a saját "sebezz kicsit artyval" rekordomat, T95 jön szembe, orcáját mutatván, kap egy 21cm lövést éééés... 12dmg :DD

A rekord eddig 7dmg egy E-75be nálam :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38804) fsb1000 válasza freelancer (#38798) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Rosszul tanulta.
------
Eff rating nem kamu, megadtam a pontos képletet.

(#38805) forras2 válasza Pomber (#38802) üzenetére


forras2
őstag

Szép kör, szép killek :)) csak így tovább :K

(#38806) emre válasza forras2 (#38788) üzenetére


emre
veterán

Van benne némi igazság.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38807) Djuree


Djuree
félisten

úristen ez a hetzer mekkora egy rohadt szar. győztes meccs, 200xp. stug így sosem lesz. majd free-ből. ráadásul alig képes sebezni valakit, meg mindig betesz a lista aljára...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38808) forras2 válasza emre (#38806) üzenetére


forras2
őstag

Erre, és a hasonlókra céloztam. Sosem 1 emberen múlik a csata végkimenetele, hanem 30 játékoson. A tied az élő példa erre. Kilőttél 8-at egyedül, azaz a másik 14 játékosra jutott volna 7 ellen, mégis vesztettetek.

Djuree
A hetzer az nagyon jó tank :K A 7,5-ös ágyúval szépeket lehet vele sebezni. Lehet azzal 2× szorzó nélkül is 4-5száz tp-ket szerezni. :K

[ Szerkesztve ]

(#38809) jahrn válasza Djuree (#38807) üzenetére


jahrn
senior tag

Nekem tetszett, en mondjuk a 105mm-el hasznaltam. Persze neha gond volt ha kifogyott az ammo dehat semmi nem lehet tokeletes :)

Ezt most olvastam Q&A-ban:

1. Q: I have a question about tier 10 TDs and MTs. Have developers decided what will they be?

A : Yes, we have come to a decision, but we cannot announce what vehicles will be implemented just yet

2. Q: Hi! Did you think of adding a hardcore combat mode, close to a simulator? When there’s increased profitability in experience and credits, no highlighting of a vehicle, absence of reticle, real shell ballistics, and etc. Thanks for reply in advance.

A: Frankly speaking, we had an idea of a hardcore mode, but in a different way, other than you depicted. For the time being, even if we remove over target markers and vehicle highlighting, there will still be a chance for cheating. As far as the shell ballistics matter is concerned, I assure that it is currently very close to the real one.
Currently in normal game mode you have to hit a vehicle from one to x times with a shell, which has a certain amount of damage, in any place you want. The main goal is just to reduce vehicles HP to 0. Module damaging chance on hit is something like 20%. This means that all modules have some kind of chance of not getting damaged after they are hit by a projectile or explosion damage.
In our opinion the future hardcore mode could consist of the following features:
Remove critical hits on tanks.
Vehicle is destroyed only when all crew is out of service, or all modules are destroyed, or ammunition rack has exploded.
Remove consumables and equipment
Remove crew skills effect.
In hardcore mode there will be no need to reduce HP. Instead you will have either to damage or destroy all modules, except for the Ammo Rack (destroying Ammo Rack will result in immediate tank destruction) or wound all crew members. The chance of damaging a module on hit will be raised to 100% regardless of the scenario. This game mode would be much more difficult and require good tank knowledge.
This is only a draft of the mode and it is not a final version.

3. Q: Will a T23 become a premium vehicle?

A : We do not plan to make it a premium tank. :((( :(((

[ Szerkesztve ]

(#38810) L-e-f-i-e válasza forras2 (#38808) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Az, hogy kilőtt 8 tankot közel sem jelenti azt, hogy mind a 8-at teljesen egyedül lőtte ki :N

=^-^=

(#38811) jahrn


jahrn
senior tag

Ez lemaradt, de ez a legaranyosabb:

Q : Are you going to add new equipment or consumables purchasable either with gold or credits?
A : Yes, we do have plans for new equipment, for example, we are thinking of adding high-angle spaced armor.

(#38812) L-e-f-i-e válasza jahrn (#38811) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ó ye, remélem goldért.. :D

=^-^=

(#38813) forras2 válasza L-e-f-i-e (#38810) üzenetére


forras2
őstag

A lényege nem ez volt a mondanivalómnak, de gondolom ez neked is lejött :)) Ha még sem, akkor szólj, és leírom :K

(#38814) Iron Funeral válasza jahrn (#38809) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Tier X medium? Object 140+T-62 torony/gun
like :DD :DD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38815) Djuree válasza jahrn (#38809) üzenetére


Djuree
félisten

régen jó volt, most mintha valamit csináltak volna vele :U de meglett a stug, úgyhogy hetzer eladva :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38816) jahrn válasza Iron Funeral (#38814) üzenetére


jahrn
senior tag

Az a tippem h a jelenlegi T9-ek kerulnek fel buffolva T10re es benyomnak alajuk vmi hulladekot. Ugye med US vonalon ott van keszen a T23, oroszoknal meg akkora a valasztek h csak na. Azert egy Pattonnal/T-54-nel meg Bat-chan-nal ujabbat berakni...akkor lassan elerunk a 60-as evekbe es akkor mar nekem is tehetnek egy szivesseget h beteszik a Chieftain-t :DD

(#38815) Djuree par hettel ezelott meg nyomtam a Hetzert es eleg nagy mokakra volt kepes. Nem hinnem h azota nerfeltek.

[ Szerkesztve ]

(#38817) KaLeun


KaLeun
senior tag

Láttam mostanában olyat, hogy talán 8-an is voltak szakaszban egy klánból egy oldalon. Érdeklődtem, hogy ts.en egyeztetnek-e de azt mondták, hogy nem.

De ez már gerinctelenség.

Gondolom nem véletlen az se, hogy éppen 15-en vannak. Tehát van valami biztos megoldás arra is, hogy egy csapatba kerüljenek mind.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#38818) Mewryck válasza KaLeun (#38817) üzenetére


Mewryck
tag

min 4 ember kell hozzá,akik ugyanarra a routerre kapcsolódnak,innentől már 3 lehetőség van
-jóeséllyel egy oldalra is kerülnek
-ugyanabba a csatába ellenfelek lesznek
-más csatá(k)ba kerül(nek)

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#38819) joergie válasza Iron Funeral (#38803) üzenetére


joergie
őstag

:DDD Mondjuk t95-ről képes pattanni a HE is. nekem tesztszerón volt ma, berakott enszkre, na mondom kilépek. Aztán fogtam beállta pötyögtetni He-vel, aztán nézem, hát eze közel vannak, legyen AP. egy vk45p 800ról volt meg, aztán jön egy T95, beállt 45 fokban, na mondom egy életem....1600hp :)
De amúgy szörnyen retardok tolják a tesztszerón :( szomorú.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#38820) fsb1000 válasza freelancer (#38798) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igy félháromfelé megint eszembe jutottál. Meg a gyerek akit tanítottál helyes cselekedetre.

E75-el voltam, szerintem nem is a legmagasabb szintű csatában, 1-1 E100 volt mindkét oldalon többi vegyes. Már a csata elejétől nyomatták a szpicset, de németül. CSak ara figyeltem fel, hogy többször leírják tier5 vs tier10.
Aztán egyszercsak az amx 1375 kilötte a T-50-2-önket. Be is kékült egyből. Erre a GW Type átautokázta a negyed pályát (közben szidták, hogy hova megy az artynk), nekiment az amx-nek, majd egylővésezte. Ezután kilépett.
11:40-kor 3-al kevesebb egységünk volt, amúgy még szinte semmi sem történt a pályán.
Az arty meg a t5-ös szakaszban volt. Azt nem tudom ki kenek volt a gyereke, de a lecke tanulás ténye biztosan fennforgott.

Mi ebből a tanulság?

Ha a gyereket netán arra is tanitanád, hogy kell cigányt verni, akkor két dologra figyelj:
1. Nem minen barna és puha dolog lesz célpont.
2. Ha már úgy érzed ettől nemesb a lélek és kiszáll tenger fájdalma ellen, akkor úgy legyen az téve, hogy ne emlékezzék az erőszakot tévő személyre.

Ha pediglen a szembeszomszédod a te oldalon parkolna le oljacsöpögős kadettjával, akkor éjjel szurkáld ki a kerekeit, hogy megtanulja ez az oldal a tied és a szabályokat te hozod, nem pedig társadalmi közmegegyezés, vagy arra hivatott plénum.
Még folytathatnám....
De gondolom, mindenki tudja már, hogy az önbíráskodás és vadhajtásainak hive vagyok. Az ilyesfajta dolgok mindig kis lépésekkel kezdődnek és nagyokkal fejeződnek be. De legalább voltak páran akik erősnek és igazságosnak érezhették magukat arra a kis időre.
"megadta neki ami jár..."
Ez a kulcsmondat! Aztán heppyk vagyunk.

(#38821) KaLeun válasza fsb1000 (#38820) üzenetére


KaLeun
senior tag

Azért megérdemelte az amx, mert a T-50-2 az egy brutál scout.

Aztán az a GW Type vmi kínai arty vagy mi?

[ Szerkesztve ]

Cila

(#38822) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na a hétvégi játékot ismét megölik a noobok. Fantáziátlan, hülye játékosok tömkelegei a pályákon.

Pz IV, Slugger beáll elém, hogy ne tudjak lőni, a sluggert szétlövik, a pz iv-et bökdösöm hátulról, hogy engedjen már előre, előreenged, aztán blokkol hátulról. Előtte csatákban a heavy-knek könyörögni kell, hogy menjenek támadni, ne kempeljenek a bokorban (3 KV a rövid, nagy löveggel), a spotter tankok szerint a legjobb módszer, ha rátenyerelünk a W-re és legalább egy pillanatra felvillantunk 4-5 ellenséget, mielőtt kilőnek. Az arty-k jó része (tier 4!) még mindig nem ismeri a távolsági nézetet!

Én simám fizetnék érte, ha meg lehetne választani, hogy milyen képességű játékosokkal rakjon össze az MM. Lehet, hogy ott én lennék a noob, de én legalább tudom magamról hogy fejlődőképes vagyok.

[link]

A fiatalság nem bűn, de a hülyeség az!

(#38823) Djuree válasza Dobi 562 (#38822) üzenetére


Djuree
félisten

én nemrég jöttem rá hogy artyval van távolsági nézet :DDD mondjuk nem nagyon artyzok, nagyritkán 1-2 kört. távolsági nézettel azért használhatóbb :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38824) KaLeun


KaLeun
senior tag

Most mentem egy jó kört Himmelsdorfon T-54-gyel, 2 másik T-54 társaságában irány a hegy. Fent csigazabálók kinyírva, nagy bánatomra a batmobil másfelé ment. Igaz, lehet nem véletlenül...

Befoglaltuk az ellenfél bázisát, védőket megsemmisítettük és nyertünk. Mostanában nem volt ilyen pörgős kis meccsem, nagyon fasza volt.

Cila

(#38825) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#38822) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem akarnak rendes eló rendszert. Amig ez nem lesz random vagy irányitott random fog bedobálni.
Sokan leirták, velem is megesett, hogy egy tankot 10-20 meccs alatt sikerül leduplázni.
Ilyen és ekkora véletlenek nincsenek.
Nyilván az, hogy nincs rendes mm és elórendszer. Ösztönzi a népet a prem/prem tankok vásárlására. Mert az átlagos játékosoknak máshogy nehéz.
Vannak jó/kiválló játékosok is. Öket mindegy, hogy hava és mivel raksz be.
Nem véletlenül egy csomó minden titkos és vagy annyira pongyola a megfogalmazás, hogy nem nagyon érteni belőle semmit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38826) joergie válasza Djuree (#38823) üzenetére


joergie
őstag

Ügyes vagy :) Van ám egy F1 billentyű, és ott le van írva az összes billentyűnek a funkciója. Kötelező olvasmány :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#38827) KaLeun válasza Djuree (#38823) üzenetére


KaLeun
senior tag

Anno az első játékom előtt megnéztem az oktatófilmeket és ott láttam, hogy hogyan kell az arty nézetet.

Napokban láttam, egy M12-öt aki szerintem nem tudott arty nézetről... Egy 6-os szintű artynál ez már szánalmas

Cila

(#38828) Djuree válasza joergie (#38826) üzenetére


Djuree
félisten

najó, de vagy 3x artyztam előtte, szóval azért idejében rájöttem :D

KaLeun: az azért már durva :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38829) emre válasza L-e-f-i-e (#38810) üzenetére


emre
veterán

Nem ez a lényeg, és nem az számít hogy 8-at 10-et vagy 6-ot lőttem ki, hanem az egyenletes csapat teljesítmény hiánya. Hidd el szívesen át adtam volna pár kill-t másnak, csak nem nagyon voltak életben addigra. Ráadásul az IS3-asunk afk volt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38830) Atlantis


Atlantis
veterán

Ezzel a látszólagos AFK dologgal engem is kezdenek bosszantani. Egyre többször találkozok olyannal, hogy elmegy a koma valameddig a gépével, beáll egy ház/bokor/szikla mögé, utána nem mozdul az Istennek se. Látszólag még bent van a csatában...az ilyenek minek vannak egyáltalán a világon? Nem mondom, néha nekem is bejön egy telefon csata közben, de akkor beírom, hogy egy darabig nem leszek aktív.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38831) Tüzi válasza Djuree (#38807) üzenetére

pedig tök jó a hetzer, nekem 4-5 óra alatt meglett a stug3...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38832) Tüzi válasza Atlantis (#38830) üzenetére

xp-t megkapja, kreditet megkapja...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38833) Balesz1899 válasza Atlantis (#38830) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Egy ilyen gyökér miatt buktam tegnap egy jó körömet.
SU85, Komarin. Az ellennél csomó KV, VK3601H, VK3000P. Öt killnél vagyok, az ellenfélnél már csak egy hummel, nálunk rajtam kívül egy másik T5 TD, a bázisunknál a házak között. Idő már nem sok volt, így elindultam megkeresni a hummelt, erre mikor az ellen bázisához értem, elkezdett foglalni. Visszaérni esélytelen volt, a csapattársam meg AFK. Az arty elfoglalta egyedül a bázisunkat, csodás. Az ilyen gyökereket legszívesebben bannolnám a francba, bár akkor meg azok szívnák meg, akiket tényleg kidobott a játék. De amennyi ilyennel találkozom, kétlem, hogy mind ilyen lenne.

A másik kedvencem az utóbbi napokból. Nálunk KV3 a top tank, természetesen egész csata alatt afk. Amikor az ellennél 2-3 apró maradt csak, csodák csodájára felébredt és nagy kegyesen kilőtte az utolsót. A hős.

Azoknak, akik egész csata alatt el sem mozdulnak a kezdőkörtől, nem adnék sem xp-t, sem creditet, de az esetleges javítást kifizettetném velük. Egyből kevesebb lenne a belogolok és elmegyek sz*rni vérpisti. Bár akkor meg elmenne az első bokorig és úgy hagyná ott. Na mindegy :D

(#38834) vhw válasza Djuree (#38823) üzenetére


vhw
addikt

Mikor elkezdtem a játékot, megnéztem az irányításokban mik vannak, első tanknál rögtön kipróbáltam a sniper módot, és használtam is. Csak jóval később tévedtem az arty ágra, de már ott is reflex volt, hogy sniper mód, és voilá, máris ismertem az arty nézetet.

Na most akinek ez nem így megy/ment az egyáltalán nem is ismeri vagy használja más tankoknál sem a sniper módot? Mert ugyanaz a gomb hívja elő mindkét esetben a nézetet.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38835) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Győzelem!
Csata: Siegfried Line 2012. március 24. 10:57:59
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 4 764 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 62 100
Csatában elért Achievement: Acélfal, Védő

A legjobb tankom a 11bol :R

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#38836) Djuree válasza vhw (#38834) üzenetére


Djuree
félisten

sima tanknál is van sniper mód? ezt nem tudtam :U mondjuk nekem fent van a max zoom mod, úgyhogy nagy szükségem nincs rá...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38837) Fandango válasza Djuree (#38836) üzenetére


Fandango
veterán

Miota jatszol WoT-ot hogy ilyen dolgok csak most derulnek ki szamodra? :Y

(#38838) Chris0321 válasza vhw (#38834) üzenetére


Chris0321
addikt

Én az egéren lévő gördítőgombot használom. Pontosabban be lehet állítani a távolságtól függően és jobban is rá lehet közelíteni az ellenségre mint ha csak a gombot nyomnám be.

(#38839) Plasticbomb válasza Djuree (#38836) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A Max Zoom nem ugyanaz. Ne keverd a kettőt. A Max zommal jóval jobban ki tudsz zoomolni, mint az alap. Sokkal nagyobb jobban átláthatóvá válik tőle a játék közvetlen körülötted lévő környezete. a sniper meg annyit tesz, hogy sokkal pontosabban rá tudsz zoomolni az ellenre, tehát nem csak a tank nagyobb elemeit tudod megkülönböztetni, hanem akár az egyes csavarokat is.....

Aszem már az első csatánál rájöttem erre... Valahogy adott volt a sok FPS meg MMORPG játék után...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38840) Plasticbomb válasza Chris0321 (#38838) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Igen, viszont a kettő kombinációja adja a leggyorsabb váltogatás lehetőségét.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38841) Blom válasza Plasticbomb (#38839) üzenetére


Blom
aktív tag

akkor most mit kell nyomni, ha sniper modohoz?
mert én is csak a görgőt nyomom le és ennyi a zoomolásom.

(#38842) zalman90


zalman90
őstag

IS féláron jeeeeah :R

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#38843) forras2 válasza Blom (#38841) üzenetére


forras2
őstag

Megnyomod a shiftet, akkor ugyan azt éred el, csak 1 gombnyomásra.
Ha megnyomod még egyszer a shiftet, akkor meg vissza ugrik eredeti nézetbe. :K

(#38844) Plasticbomb válasza Blom (#38841) üzenetére


Plasticbomb
addikt

sniper alap beállítás a shift. a görgő előretekerése vgay hátratekerése ugyanez, csak nem tud egyből ki vagy beugrálni vele a sniper módba/módból.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38845) Blom válasza forras2 (#38843) üzenetére


Blom
aktív tag

most melózom, de kettő után kipróbálom köszi.

(#38846) Fel


Fel
addikt

T-150-ről képek, némi infó. (Aki nem tudná: Ez a tank érkezik a KV-3 helyére, a 2. szovjet heavy ágra)

(#38847) Djuree válasza Fandango (#38837) üzenetére


Djuree
félisten

kb. másfél hónapja...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38848) Plokijuma válasza Fandango (#38837) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Nem röhögni, nekem már bőven meg volt az első tier6-os tankom mikor rájöttem, hogy van beépített autoaim (automatikus célzás) :W .

Igaz, rögtön rájöttem, hogy hasztalan (főleg mozgó célpontnál), azóta is kézi célzással játszok. Egyedül akkor lenne valami haszna, ha med/light tankkal körözöl az ellenfél körül, viszont ekkor sok esetben az ellenfél erősen páncélozott részére céloz. Szóval maradt a kézi célzás.

Használ bárki is autoaimet?

(#38849) Jani09 válasza Plokijuma (#38848) üzenetére


Jani09
tag

Teljesen hasztalan, onnantól kezdve, hogy a tank közepére céloz, vagy tornyára nemtudom , teljesen hülyeség, még akkor is ha a célzandó tank papír(vékony páncélzatú) mert ha gyorsan forogsz egyszerűen nem képes utánahúzni az ágyút, mert ha középen lövöd, mire odaér a lövedék az mögé esik....

[ Szerkesztve ]

(#38850) bullseye válasza Plokijuma (#38848) üzenetére


bullseye
addikt

nekem a ctrl+ üzenetküldés megértése tartott egy jó ideig. Mivel már játszottam MMORPG-t, azt hittem a kezdéskor kell így beütni az entert... aztán csodálkoztam miért nem válaszolnak.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.