Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38851) forras2 válasza bullseye (#38850) üzenetére


forras2
őstag

Mondjuk én erre még nem jöttem rá, miért nem tudok közös üzit küldeni :D
Nyomom a ctrl entert, de ugyan úgy csak a saját csapatnak megy el :O

(#38852) Blom válasza bullseye (#38850) üzenetére


Blom
aktív tag

én a mai napig nem tudom, hogy lehet szmájlit küldeni.

(#38853) virkir válasza Blom (#38852) üzenetére


virkir
veterán

:) ;) például ezek mennek

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38854) zalman90 válasza forras2 (#38851) üzenetére


zalman90
őstag

nekem 1000 csata kellet kb mire rájöttem hogy kell közösbe irni :DDD

hiába nyomtam a ctrl entert

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#38855) H@lede


H@lede
tag

Hát ezzel a tankkal se volt még ilyen vesztes csatám:

Vereség
Csata: Abbey 2012. március 24. 13:02:38
Jármű: AMX 50 120
Szerzett tapasztalat: 1 312
Szerzett kredit: 67 513

enemy patton 8 killel nyerte meg nekik :((( :(((

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#38857) Atlantis válasza Plokijuma (#38848) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt jó, hogy felvetetted...láttam ugyan erre vonatkozó beállítást a játékban, de hiába nyomogattam a megfelelő billentyűt, semmi nem változott, ugyanúgy célzott, mint korábban. Szóval nekem nem tiszta, valójában hogyan is célzok most, automatikusan vagy manuálisan. :) Hogy lehet megkülönböztetni őket?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38858) krisss93


krisss93
aktív tag

Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy kéne játszanom a stock T20-assal?
Mert mire így kiszenvedek 16k xp-t, hogy feltegyem rá a nagy tornyot a 90 milissel megőszülök...

Más: Hogy tudom visszaállítani a billentyűzetet magyarra ?
Amikor olyan kedve van a játéknak angolra vált és elegem van abból, hogy állandóan z-t írok y helyett..

(#38859) Gyuri27 válasza Timyyy (#38856) üzenetére


Gyuri27
félisten

Marha jó. Mikor lesz optimalizálva a játék?
Most meg olyan szerver lag van, hogy kín játszani.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38860) fsb1000 válasza KaLeun (#38821) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocsi.. a GW type az "GW Typ E" akar lenni. Kimaradt a szpész.

De ez is tanulság része, márha valakinek is számít.

(#38861) Sir Psycho válasza krisss93 (#38858) üzenetére


Sir Psycho
aktív tag

Bill. nyelvváltás: baloldali alt+shift.

(#38862) krisss93 válasza Sir Psycho (#38861) üzenetére


krisss93
aktív tag

Köszi.

(#38863) CptMisi


CptMisi
őstag

:))
Ma egy BE-SE-s barátom tudtomra hozta, hogy szívesen belerakná a nemi szervét a bugos op ISU-mba. Miután megkérdeztem, miért is bugos, elmesélte, hogy 64%-ról -állítása szerint 1200HP-n volt, nem is tudtam, hogy 1800+ HP-ja van újabban az IS3nak- felrobbantottam ammorack-kel... :( És, hogy ilyet más tankkal nem lehet, az egész tank egy nagy bug. Csúnya, gonosz, rossz ISU.... ;]

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38864) jahrn válasza krisss93 (#38858) üzenetére


jahrn
senior tag

Mozogni-mozogni-mozogni. A T20 pancelzata semmit nem er, es a DPM sem eleg ahhoz (90mm-el sem) h szemtol-szembe nekiallj barkivel is pofazni. Vert stab kotelezo (mint kb mindenhez ami sokat mozog), es a coated optics is jol johet (ez persze izles kerdese).

(#38866) Djuree válasza Timyyy (#38856) üzenetére


Djuree
félisten

nem tűnik rossznak ez a warplanes, majd ki fogom próbálni. de sztem a tankoknál maradok.
basszus de aranyos kiccsaj van a vidiben

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38873) marked one94 válasza jozefgucci1 (#38871) üzenetére


marked one94
őstag

stock löveg+HE kombóval egész használható :) Francia tankok szeretni fogják ;)

You'll Never Walk Alone

(#38874) jahrn válasza marked one94 (#38873) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem csak ok. Meg a tobbi T8-on is siman sebez 600-800-1000 kozott, teszt szeron mentem az ISU+stock gun komboval 2-3 hettel ezelott es siman atutott mindent T8-ig (ofc nem szembol)

Annyi h a kiirt atlagsebzes nem stimmol, szerintem annal kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#38875) forras2 válasza zalman90 (#38854) üzenetére


forras2
őstag

Én még csak durván 700-nál járok :O :DDD
De leírhatnád nekem :P

(#38879) CptMisi válasza GrooveHero (#38878) üzenetére


CptMisi
őstag

Én nekem szép emlékeim vannak az IS3-ról, még nagyon régen játszottam vele, nem emlékszem ilyen ammorack problémákra, de nagyon sok ember panaszkodik rá mostanában, és én is látom... Kár azért a tankért.... :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38880) GrooveHero válasza CptMisi (#38879) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hohó, nyáron, mikor fejlesztettem, akkor még nekem is jó emlékeim voltak róla, aztán az új peccs óta, mióta át lettek pakolva az ammo rack-ek, meg ilyesmi...naponta olyan 4-5 db-ot látok pukkanni. Kár hogy így elbacták ezt a tankot :O

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38883) bozont válasza GrooveHero (#38880) üzenetére


bozont
veterán

Csak fel kell tenni a wet ammoracket és nem fog pukkanni. Én legalább is nem vettem észre ilyet a több száz meccs alatt, talán egyszer-kétszer, de az meg belefér.

Hunor27
Vedd már észre magad és fejezd be a személyeskedést, mielőtt egy modi teszi meg helyetted.

[ Szerkesztve ]

(#38884) GrooveHero válasza bozont (#38883) üzenetére


GrooveHero
addikt

Valamikor az sem ér szart sem. Mármint a wet ammo rack. Typomon is van, aztán pukkant az is. A gond az, hogyha nem robbansz egyből, akkor meg besárgul, megjavítod, megint besárgul, mire betöltesz megölnek. Persze megint ammo rack lövéssel. True Story!

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38890) Hunor27 válasza GrooveHero (#38889) üzenetére


Hunor27
csendes tag

Talán azért mert túl op egy isura egy bl10 föleg egy t8,oké legyen de akkor kb max sebbzés csökkentést vagy egy páncél átűtést csökkenteni lehetne,mert vicc ebben a tierben ,ok hp kicsi, de fölös mivel tdvel állt campel a tulaj nem pedig russol előre,bár arra is képes mert nem lassú,mire meg felspotolják te halott vagy,ha épp nem akkor visszont pár 100 hp minuszod van!!Ezért siralmas,ahogy te is írtad simán robbantja is3 és már nem első esett.. :O

(#38892) GrooveHero válasza Hunor27 (#38890) üzenetére


GrooveHero
addikt

De amit te most leírtál, ez már béta, ső alpha verzió óta így van, és senkit nem zavar, mert azon kívül, hogy bosszantja, meg dühíti az embert, sokat nem tehet ellene. Ugyanakkor, mivel a másik T8-as TD, a Ferdinek nagyon jó páncélozottsága van, ezért muszály volt az ISU-t ilyen megcsinálni, mert a 122-es ágyúkkal nehezebben vinné. De nem tudom, engem ez valahogy nem dühít, sztem téged se kellene, Ellenkező esetben javaslom, hogy fejleszd ki az ISU-t, rá a BL-10-et, és majd te is röhögsz a markodba, amikor jön az IS-3, és te is tudod robbantani. Kb ennyi.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38894) Hunor27 válasza GrooveHero (#38892) üzenetére


Hunor27
csendes tag

Nem húzom ki ISU-t elég a T95, sebességét leszámítva legjobb TD szerintem,csak hát könnyű célpont az artynak ezért nem valami kellemes mikor sok az arty,hát Ferdinek hiába jó a páncélja,ha az alja egy lemez mint a JT-nek is, el is adtam mind2 tank mert nem valami jól teljesítettek utóbbi idökben

UI: és jön a Dio3 onnan meg wot háttérbe kerül teljes egészében :)

[ Szerkesztve ]

(#38895) GrooveHero válasza Hunor27 (#38894) üzenetére


GrooveHero
addikt

Pedig meg merem kockáztatni, hogy ágyút illetően sztem jobb a JT, mint az OBj. Na mindegy.
Viszont ember legyen a talpán, aki tud T95-tel menni. Sok türelem kell hozzá, és akkor még finoman fogalmaztam:DD.
Az, hogy arty célpont, az világos, nem kis gép az tuti

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38896) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

onnan meg wot háttérbe kerül teljes egészében

ennek szerintem mind nagyon fogunk örülni

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38897) CptMisi válasza Hunor27 (#38890) üzenetére


CptMisi
őstag

Ez azért nagyon nem így van... BL10zel is lehet pattanni, lassan tölt az ISU-n, hajlamos lecsúszni a lövés, és már pár patch óta egyáltalán nem jó az álcázása...Legalábbis engem mindig látnak, álcaskill, álcaháló, bokor...Mindegy, mindig kiszúrnak, én meg nem látok semmit, hiába az optika... :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38898) fsb1000 válasza Hunor27 (#38877) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe... az ilyenekből csokrot lehetne kötni.
Aztán bele egy jópofa klánba mind, azt anyázzák és TK-zák egymást. + egy-két feljelentő melléjük, hogy vidámabban teljen az életük.
Természetesen alapigazságként mind a homlákára tetováltatná, hogy:
"Aki engem kilő, az gyökér, csaló és bugos OP tankja van"

(#38899) silentstar.


silentstar.
csendes tag

sziasztok. huhh, ma végre meglett a 107es su-85re.:P
következő célok: t1 heavy(egészen a t32ig), S-51

akinek van S-51, az elmondhatná milyen. azt tudom, hogy nem túl gyors, és lövésenként váltani kell a búvóhelyet. egyéb dolog? mennyire lehet vele kaszálni?

(#38900) GrooveHero válasza silentstar. (#38899) üzenetére


GrooveHero
addikt

Jól lehet vele kasználni, főleg nagy ágyúval, eszméletlen jó arty, bár pontatlan, és kevés lőszer fér bele, én 10 HE+2 AP kombóval toltam. Ha jól eltalálod, akkor az Maus+E-100 párosból az 1600HP le lehet faragni, haver S-51 páncéltörője multkor egy Amcsi T34-en csattant, annak 47 HP-ja maradt az 1900-ból. húzódott is vissza. Vajon miért?:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.