Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39951) Tüzi

Na most aztán a t.köm tudja milyen skilleket adjak a népnek a P2-ben...

Btw, kaptam új festést, ingyé' :D
ilyen lett: [link]
ilyen volt: [link]
faja :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39952) vbbb


vbbb
őstag

Gyerökök! Melyiket éri meg jobban megvenni?

T34 vs Löwe?

Minél több kreditet hozzon az a lényeg. :)

(#39953) Fel válasza bullseye (#39948) üzenetére


Fel
addikt

Itt van egy kép:

Ugyan már kilőttem az ISU-t, de még látszanak az elfüstölése előtti modulsérülései (mindkét lánctalp és az üzemanyagtank). Úgy vettem észre, hogy egy kicsit várni kell mire megjeleníti (míg a parancsnok tüzetesebben szemügyre veszi :) )
Én továbbra is azt vallom, hogy ez nem egy hasznos skill :N

Tüzi: A németek "kamu" festéseit sokan kritizálták, így átdolgozták mindet. Az új minták csereszabatosak a régiekkel, ezért kaptál újat. Mindemellett mind a 4 nemzet kapott egy-egy új többszínű mintát.

csaabz: Bennemaradt az, csak átkerült a célkereszt alá.

[ Szerkesztve ]

(#39954) csaabz


csaabz
őstag

Kivették a francia tankoknál a töltés számlálót? Azaz innentől kezdve már nem lehet tudni, mennyi van betöltve/mennyi maradt a tárban? Wtf?! :F

Egyébként komoly nerfet kaptak. A heavyknél a legdurvább, hogy még kevésbé tudják mozgatni az ágyúcsövet függőleges irányba...
El Hallufon ez roppant kellemetlen tud lenni. :(((

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#39955) vbbb válasza csaabz (#39954) üzenetére


vbbb
őstag

(#39956) fagylalt válasza CptMisi (#39949) üzenetére


fagylalt
senior tag

Ezt hogy érted? :B

(#39957) #56230144


#56230144
törölt tag

Sziasztok.Lehet kezdő kérdés,de ti hogyan kaptok ilyen sok creditet?Nekem BT7 el 5k volt a max,6 tankot lőttem ki.(

(#39958) Tüzi válasza Fel (#39938) üzenetére

első meccs, és 2 enemy 103as :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39959) L-e-f-i-e válasza #56230144 (#39957) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Magasabb tierekben egyre több kreditet is kapsz ugyanazért a teljesítményért.

=^-^=

(#39960) Tüzi válasza Tüzi (#39958) üzenetére

15:3 lose :D
12/10 pattant :D másik kettő penetrated, de 0 sebzés.
asszem ebből uninstall lesz.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39961) #56230144 válasza L-e-f-i-e (#39959) üzenetére


#56230144
törölt tag

Szia,mit lehet érteni a tier alatt?bocsi ha idegesitő vagyok,csak
nemrég kezdtem

(#39962) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Victory!
Battle: Mines 2012. március 30. 23:33:52
Vehicle: AMX M4(1945)
Experience received: 5 727 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 49 263
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Confederate, Sniper

(#39963) Tüzi válasza Tüzi (#39960) üzenetére

uninstall lett :)

további jó gamet mindenkinek.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39964) CactuS válasza Fel (#39953) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egy ammorack kijelzés azért annyira nem egy szörnyű dolog, de az tény, hogy a lánctalp lelövésének megállapításához nem kell ez a skill. :B

Tüzi: Heti hányszor telepíted újra a játékod?:D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39965) Mustaros válasza #56230144 (#39961) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Tierek vannak a játékban.. már mint ez jelöli azt , hogy kb hol tartasz a játékban.. ha pl van egy tier 8-as heavy-d akkor azzal már elég szépen lehet játszani. Ezt a tier dolgot értsd úgy mint egy lépcső.. lassan de végül feljutsz a tetejére (tier10)

(#39966) Tüzi válasza CactuS (#39964) üzenetére

eddig egyszer lett.
többször nem lesz.
odaadtam az accot egy cimbimnek, én inkább IELTS-ezek...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39967) Odin22


Odin22
csendes tag

Sziasztok

Nemtudom hogy csak nekem van e ilyen gondom de ahogy elindítom a játékot egy pár másodpercig tölt majd ujraindítja a játékot.
Szerintetek mi lehet a probléma? Kész vagyok ettől a 7.2-től

(#39968) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Nálatok is csinálja azt, hogy penetration-t kiállt, de nem sebez? :F

(#39969) Tüzi válasza Bobyjack (#39968) üzenetére

Nálad csinál olyat, hogy 203pen-es ágyúval 3/3 pattansz egy 6os med-ről?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39970) bullseye válasza Fel (#39953) üzenetére


bullseye
addikt

köszi!

hááát, talán jó tudni, ha ágyú/ammorack töltő/lövész sérült...
de lehet megbánom még én is :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#39971) Bobyjack válasza Tüzi (#39969) üzenetére


Bobyjack
senior tag

vK3601?

(#39972) CactuS válasza Tüzi (#39966) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az ilyen hirtelen felindulásból elkövetett dolgok sosem vezetnek jóra. Ha nagyon idegesít, akkor inkább hagyni kell egy kicsit. Én inkább abbahagyom pár napra, hétre, de nem törlöm le, mert azért vannak pillanatok, amikor jól szórakoztat a játék.

Nálam olyan volt, hogy T34el egymás után 4x pattant 15 méterről, előtte kb 10 csatában egy sem. Megesik, így dobja a gép. Nem állítom, hogy idegesítő, de ezek a "feature"ök már eleje óta benne vannak a játékban. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39973) fsb1000


fsb1000
nagyúr

T30@155mm HE-vel: 310-360 sebzések. Töltési idő 19-20sec
Lomha, gyengén páncélozott....

Lehet eladni kéne.

(#39974) Bobyjack válasza fsb1000 (#39973) üzenetére


Bobyjack
senior tag

HE? :Y

(#39975) CactuS válasza Bobyjack (#39971) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Arról ma sikerült BL10el pattannom, azon már röhögtem. Mondjuk legalább ugyanilyen vicces volt, amikor én toltam a a VK3601el és rólam pattogtak.

fsb1000: T30tól ma láttam annál jóval nagyobb sebzést is, "beülve" a tankba nem tűnt olyan bénának. (Bár majd valami TD guru kijavít, ha nem így lenne)

Szerk: Ott a megoldás, csak elsiklottam felette. Dobd ki a HEt...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39976) Tüzi válasza Bobyjack (#39971) üzenetére

valami ruszki fos. t44 asszem, oldaláról/elejéről 250 méterről.
ja, a pontosságról nem beszélek, mert van, hogy a "sniper ágyú" sniper módban a p.csába körön kívülre lő 300 méterről, ha meg bele, akkor lepattan :)

(#39972) CactuS
unom, hogy engem minden telibe lő 3-400 méterről, alig pattan valami, én meg mindenről pattogok 7.1.1 óta. ez a 7.2 meg egyenesen vicc kategória... "Penetrated!" Nézem, hát biza, ez még mindig 100%. Meglövöm megint, ugyanez. Anyád az.

gw pantherről meg nem is beszélek, mert uninstall előtt olyan 40-50 méterrel körön kívűlre lőtt giróval. 2sec-re rá az enemy arty meg telibe lőtt engem :)
n.c.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39977) Tüzi válasza Fel (#39953) üzenetére

franc tudja, nekem tetszett az első festés is.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39978) Bobyjack válasza Tüzi (#39976) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A T44 nem tier 6-os médium.

Szerk: 7.2 óta nekem is van penetration/enemy's hit, no demage

[ Szerkesztve ]

(#39979) Tüzi válasza Bobyjack (#39978) üzenetére

akkor t43, igazából... :)
valami skinmodder írta régebben, hogy ez bug, csak baxnak megcsinálni.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39980) Bobyjack válasza Tüzi (#39979) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Hát még az sem tier 6, de elhiszem :)

(#39981) Murder3


Murder3
addikt

amúgy meg elvettek a legénység skilljeiből és úgy resetelték automatikusan....

(#39982) Tüzi válasza Bobyjack (#39980) üzenetére

akkor tier7 xD
mindegy, pattogtam az amx12t-ről is néha :D
mindegy, nyelvvizsga előrébb való.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39983) Bobyjack válasza Tüzi (#39982) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Hát a 12t néha tényleg furcsákat csinál :)

(#39984) bullseye válasza fsb1000 (#39973) üzenetére


bullseye
addikt

de könyörgöm, miért nem AP-vel?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#39985) Djuree válasza Bobyjack (#39968) üzenetére


Djuree
félisten

Nalam a miota jatszok csinalja, 2 honapja, nem a mai peccsel jott ez a dolog...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39986) echterion


echterion
nagyúr

Jópár napja nem játszottam már, most raktam fel a peccset.
Eddig graf hiba nincs egy 5770-nek, csak mintha esett volna az fps, kicsit sokszor kerül 25 alá. Illetve mintha jobban menne a Tigrissel, az IS-sel meg a napi elsőt is 10-ből tudtam csak megcsinálni.

**********

(#39987) KaLeun válasza D.Orion (#39950) üzenetére


KaLeun
senior tag

Még az én 7600GS-em is SM3.0-ás, de elnézve a WoT fórumát előjön ezt 1-2 éves videókártyákon is.

"Grafikai hiba oka: Előre szóltak, hogy nem fog menni régi gépeken." Bazz ezzel a dumával elmehetnél a wargaminghez ügyfélszolgálatosnak... Grafikai hiba csak a videokártyákon múlhat....

De itt a szokásos wg megoldással/minőséggel van a gond, hiszen hemzseg a játék a zárt béta óta még mindig fennálló hibáktól és érdekes már a régi gépes duma is... Tudják mi a hiba csak szarnak megcsinálni, azt hiszem, hogy elfelejthetem a wot-ot.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#39988) fsb1000 válasza CactuS (#39975) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miért? Mi a gond a HE-vel?
Ha az adatok szerint 713-1188 a sebzése, akkor miért csak 330 átlagot ad (400 felett egysem volt), mig KV-n a troll canon 575-875 értéke, kb 450-es átlagsebzést produkál.

Azért váltottam HE-re, mert az amúgy igen magasnak számító 276-os átütésel, szinte minden t9-t10-ről pattantam. Mondjuk 5-ből 1 bement tehát még a 150-es átlag sem jött ki. HE-vel azért ez 330, több mint a duplája.
Nem is lenne gond, ha 8 sec lenne a töltési idő, nem pedig 20.
--

Most megyek ismét AP-val, hátha csak lokális random probléma volt.

---

(#39984) bullseye : Szeretek mindent kipróbálni, és azért vicces, hogy egy ilyen kaliberű löveg HE-jét csak resetelésre lehessen használni.

[ Szerkesztve ]

(#39989) fsb1000 válasza fsb1000 (#39988) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet hogy valamit nem jól csinálok, de T30@155mm AP lőszerrel ezek az eredmények születtek:
7/7 lövés: 1898 dmg -> 271 d/s (TOP tank)
14/8 lövés: 1259 dmg -> 157 d/s
12/11 lövés: 1862 dmg -> 169 d/s

Legalább a fele lepattant és volt közte 918 dmg-s is, de jellemzően 600 körüli sebzések.

(#39990) Murder3 válasza Tüzi (#39976) üzenetére


Murder3
addikt

ez még csak nem is minden...eddig is gyakori volt a 0--s sebzés most mégygakoribb és criticalokról nem is beszélve..jó, hogy beletették azt a buzi skillt...
szituáció:
megyek vk3002db-vel szembe tigris meg vmi a távolból első 2 lövés driver out ,lövész out..
3. lövés engine out....
de ez vana többivel is.
panther 2-vel kv-5 az isten hátamögl telibe lövi a döntött frontott és nekem nézve lentebb volt...
engine out. következő lövés driver out..
tigris p-vel szintén első 2 lövés amit bekaptam frontból kilötte a lövészt meg a motort...
de ha nem a motort akkor a tornyot.
tigris 2-vel is ez volt a helyzet.

élvezetes így játszani mondhatni...nem elég h tök jó szemből mindne ami előttem van átlő de már most szinte biztos elhetek benne h motor/driver tuti repülni fog ha bekapok egy lövést..
mikor a vk45B-t teszten kipróbáltam na az volt ilyen minnedn lövés vitt egy modult rajta..na ilyesmi érzésem most is csak mindeggyik tankal.

(#39992) Blom válasza Dobi 562 (#39991) üzenetére


Blom
aktív tag

bocs a láma kérdésért, de ez mi?

(#39993) CactuS válasza Tüzi (#39976) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálam M41el volt olyan, hogy körön kívül lőttem, kb 1 kör távolságra - szűkítve -. Bónuszként legalább telibe b*sztam a saját felderítőnket, aki max sebességgel közlekedett keresztbe az ellen mögött.

A penetration "0" dmg elmondásuk szerint nem bug, hanem a játék mechanikájából adódik. A tankok ugye itt rétegekből állnak. A penetration azt jelenti, hogy ezeket a rétegeket átütötted, de! Valszeg egy olyan modult lőttél meg, aminek a sérülése - vagy elpusztulása - nem okoz HP vesztést.

Vagy valami hasonló. (Bár azt is írták, hogy a tárgyak mögött az ágyú felemelkedése kijavíthatatlan...)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39994) D.Orion válasza fsb1000 (#39988) üzenetére


D.Orion
veterán

A HE szerintem csak akkor sebzi az átlag értéket ha átmegy. KV Troll ha nem megy át, akkor simán ad 100hp alatti sebzéseket. Ha átmegy, akkor van a 350-400 vagy nagyon brutál esetben a 800+ sebzés.

(#39995) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sasszem képességről: jó skill lenne, ha kicsit gyorsulna a sérülések kijelzése. Olyan, mintha laggolna egy kicsit a rendszer, vagy nemtom. Így inkább a többi heavymen a commandereknek a "Hatodik érzék" marad első skillnek.

Vagy az felesleges? Arty ellen talán hasznos, ha tudom, hogy bespotoltak. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39996) emre válasza CactuS (#39995) üzenetére


emre
veterán

Hát ha valaki olyan játékstílust követ aminek következtében szinte folyamatosan spottolva van akkor tényleg nem nagy előny.

De én ezt tettem fel elsődlegesnek és nem bántam meg.
Főkép az miatt hogy volt 1-2 olyan hely ahol azt hittem eddig biztonságos takarásban vagyok, és most ezzel a perkel kiderült hogy mégsem. Illetve az hogy látnak esetleg csak métereken múlik, és egy kis helyezkedéssel már el is tűntél az ellenség elől.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39997) CactuS válasza emre (#39996) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is ezért választom ezt, TDre meg aztán főleg. Nekem hasznos, mert nem szeretek acélfal lenni a csata végére. :D

Lövésznek a halálos szem után mit érdemes választani (Heavy tankra)? Pillanatkép/Célmegjelölő nem tűnik túl vonzónak.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39998) Dobi 562 válasza Blom (#39992) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lecseréli a játék saját célzórendszereit arcade, sniper és arty módban is.

(#39999) emre válasza CactuS (#39997) üzenetére


emre
veterán

Hát ha eljutok addig akkor valszeg a pillanatkép lesz rajta.

Mivel az IS4-en van a legképzettebb legénységem, és itt is csak a másodikat húzzák, ami most van 94%-on (javítás). Szóval a harmadik skill-re nem hiszem hogy 100%-on működőt fogok tenni, úgyhogy marad ez, vagy a régiek közül tűzoltás vagy álca. Persze az utóbbiak akkor mennének mindegyikre.

Na belehúzok, van még 2 óra prémiumom. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40000) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Győzelem!

Csata: Mountain Pass 2012. március 31. 8:15:05
Jármű: PzKpfw VI Tiger
Szerzett tapasztalat: 4 644
(3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 45 616
Csatában elért Achievement:
Kiváló soför jelvény: I. osztály

Tetszik ez a dupla, illetve tripla :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.