Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39451) Snakeiboy válasza Antonius1978 (#39448) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Bocsi nem megy, mert meloban vagyok :) de azert koszi. Csak a forumot olvasom, meg ne tudja a fonok pssszzzt :).

Miert?????

(#39452) -vitya- válasza Djuree (#39424) üzenetére


-vitya-
őstag

az IS-4 elég jó: közepes játékosként van vele bőven 2000 dam/meccs feletti érték, bőven 1 kill felett meccsenként. És a tankra vonatkoztatott eff ratem vele olyan 1980 körül van.

ha csak ezzel mennék egyre jobban megközelíteném ezt az értéket :D

-=Витя=-

(#39453) emre


emre
veterán

Na megint befutott egy török klán meghívó. :D
most ők akarnak :DDD

(#39454) Gyuri27
nem kell :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39454) Gyuri27 válasza emre (#39453) üzenetére


Gyuri27
félisten

Változtass nevet Hakan Süküre és te leszel a sztár. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#39455) emre válasza Gyuri27 (#39454) üzenetére


emre
veterán

dupla :W
pls del ha erre járna valaki. :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39456) Djuree válasza emre (#39453) üzenetére


Djuree
félisten

oszt mié letté te emre? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39457) forras2 válasza Djuree (#39456) üzenetére


forras2
őstag

Mert amikor regisztrált, rossz volt a billentyűzetén az i betű :DDD

(#39458) Napfénysüti válasza Timyyy (#39443) üzenetére

Na majd talán egyszer összefutunk. Bár annak én fogom a kárát látni. :D

Més que un club!

(#39459) Murder3


Murder3
addikt

miért nem tud a 75 l/100-as ágyú kétszer lőni míg az arl44 ágyúja betölt?

(#39460) emre válasza Djuree (#39456) üzenetére


emre
veterán

Van Kaposváron egy Oszama nevezetű 'üzletember' aki többek között az itteni New York kávézó tulajdonosa...no az egyik ismerőse kezdett el emre-nek hívni, és így maradtam.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39461) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf Wednesday, March 28, 2012 5:23:00 PM
Jármű: IS
Szerzett tapasztalat: 1,278 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 14,166
Csatában elért Achievement: Elit lövész, Mesterlövész

Na vegre egy rendes csata az alap IS-el, igaz a 100mm loveg volt rajta :)

(#39462) Antonius1978 válasza Snakeiboy (#39451) üzenetére


Antonius1978
addikt

pszt :)
En is ott olvasom :U :DD

(#39463) Snakeiboy válasza Antonius1978 (#39462) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Es meg jatszol is kozben? Ez am a munkahely! :)) Mit melozol?

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#39464) Murder3


Murder3
addikt

Tessék ékes bizonyíték mire megy az ember a nagy ROF-al...
példának okáért orzs 122-vel lövök 3-at többet hoz..
vagy kv107-esel ilyen eredményem van már 40ezer felett van

1.
2
ja és a idióta csapatnak köszönhetően most se jött össze a 8 pedig meg lett volna csak az értelmi fogyatékosok befoglaltak megint..

[ Szerkesztve ]

(#39465) forras2 válasza Murder3 (#39464) üzenetére


forras2
őstag

Miért értelmi fogyatékos valaki, ha neki áll foglalni? :U 2 célja van a játéknak. Vagy lőjetek ki mindenkit, vagy foglaljátok el az ellenséges bázist :N Én is ha adódik a helyzet, inkább foglalok, mint hogy kilövessem magam, mert 1 értelmi fogyatékos x killt akar ;)

(#39466) Murder3 válasza forras2 (#39465) üzenetére


Murder3
addikt

pl azért mert...
1 hatalmas túlerőbe vagyunk..
2 egymagam simán megölöm az összeset..

kétszer írtam h no cap..látták h van 6 killem majdnem fullos vagyok azért beírtam megint no cap...

ha nem akarja kilövetni magát fogja és kiáll a körből és kész...nincs aki kilőtte volna..amiket végén a bdr kilőtt a mezőn védtelenül hagyott artyk voltak..
én azért nem tudtam megölni mert mire odaértem kb 1 lövésre volt időm...

meg amúgy rengetegszer mikor nálunk van 8 tank ott emg 4 és nem oylan arányba h itt 8 alig élő akármi ott meg 4 fullso top heavy..nem olyan aráynba h simán kiszednénk őket..de beálnak foglalni...
többen is modnják ne foglaljunk..menjünk öljük és egy t8-as csatánál ez tonanszámra több pénz meg xp..

akkor van értelme a foglalásnak ha már vesztésre állunk pl és pont úgy sikerül megnyerni vagy erősebb tankok maradtak ott vagy a mi csapatunkba kicsi az élete a tankoknak ott meg szinte mindnek full vagy soknak sokkal több na ilyenkor kell foglalni vagy nincs más esély..., de mikor túlerőbe vagyunk és olyan tankok vannak ott amiket lazán sebez mindenki na olyankor nem foglalni kell balfax módjára hanem rájuk menni és megölni őket.

(#39467) Murder3 válasza Murder3 (#39464) üzenetére


Murder3
addikt

na csak hogy bizoynítsam..KV-val
1
2

tessék 10-et lőttem és kb 10k-val többet kapok creditbe és kb 400-al több xp...

(#39468) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

2x kérem hogy ne foglaljon, 3.ra kilövöm én. szarok bele hogy levonja a creditet, talán megtanulja hogy 10-2es állásnál nem áll neki foglalni.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39469) fsb1000 válasza MCGaiwer (#39468) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miért nem?
Ki vagy te hogy megmond másnak random csatában mit tehet és mit nem?

Ki kéne tiltani téged, meg a hasonló gondolkodásúakat a normál játéktérről és összezárni mindanyiótok, hogy egymást lőjétek nézetkülönbség esetén.
---

És ha valaki cap pontokat gyűjt? Miért ne tehetné?
---

Szerk:
Bocsi ezt elfelejtettem: Kell még közéték 2-3 feljelentő lélek is (Gyuri27, Pusztitusz, stb), hogy mind mehessetek a levesbe iziben.

[ Szerkesztve ]

(#39470) MCGaiwer válasza fsb1000 (#39469) üzenetére


MCGaiwer
addikt

én vagyok az akinek nagyobb az ágyuja, te meg az aki vagy kiáll, vagy ki van lőve. ilyen egyszerű. alap mondás hogy erősebb kutya baszik.

háboruban nincs demokrácia.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39471) Murder3 válasza fsb1000 (#39469) üzenetére


Murder3
addikt

azért mert biztos állásnál nem capelni kell...egyrészt mert a csapattól vesz el pontokat.

én nem szoktam kilövöldözni csak mikor nagyon falbaxxák az agyam..mondjuk minap volt hummelle mentem és campinovkána panzer 3 szikla mögött végig campelt már percek óta modnom menjen csináljon vmit odaszólok az m6-ank h ölje már legyen szives aztán hirtelen meguntam és belelőttem mondjuk így is 1+-al léptem ki, de persze vesztettünk..

[ Szerkesztve ]

(#39472) forras2 válasza MCGaiwer (#39470) üzenetére


forras2
őstag

Ez nem háború, hanem játék. És azért, mert neked van 1 gondolkodás módod, másnak nem lehet mást, és nem csinálhat mást? Ki vagy Te? Úgy játszok ahogy én akarok. A többiek miért legyenek csapatjátékosok, ha Te sem vagy az?

És ha téged utána valaki kilő, akkor meg megy a hiszti... :(((

[ Szerkesztve ]

(#39473) MCGaiwer válasza forras2 (#39472) üzenetére


MCGaiwer
addikt

én is úgy játszok ahogy én akarok. és én úgy akarok hogy kilőlek ha nem állsz ki. ennyi

nem tkzok annyit hogy kék legyek. ha mégis összejön lesebzem mindet aki lő 100hpra, de nem ölöm meg. legyen vele boldog és remélem el is bukjuk miatta a csatát, ki is röhögöm.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39474) fsb1000 válasza Murder3 (#39471) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"azért mert biztos állásnál nem capelni kell..."
Hol van ez szabályzatba írva? (vagy bármibe)

"egyrészt mert a csapattól vesz el pontokat."
Te is a csapattól veszel el pontokat, mikor más helyett kilövöd az ellenfél tankját.
Neked jár a pont , a többieknek nem, vagy csak jóval kevesebb.

---

Szerintem nagyon tévúton jártok ezzel a "majd én megmondom hogy játszon a másik" hozzáálással. Tessék századba járni, FC-nek lenni, azt ott lehet okoskodni, parancsolgatni-
Ott face2face be lehet mondani, hogy hűlye a csapat, csak te vagy okos.

---

(#39473) MCGaiwer : csak addig vagy ilyen negylegény amig nagyobbal nem találkozol.
Hihetetlenül szánalmas ez az egész. Szemérmetlenül felfuvalkodott lelkek, mert van egy virtuális tankja, ami nagyobat lő mint a másiké.
Milyen lehet ez előben? Kocsmában nincs gameover. Á-ra B-t kell mondani.

[ Szerkesztve ]

(#39475) L-e-f-i-e válasza MCGaiwer (#39470) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ebben igazat kell adni fsb-nek,mert amit állítasz az szimplán baromság, ha az ellen bázisánál vagyok épp, mert előreverekedtem magam az egyik oldalon, de marad a másikon 1-2 darab ellen, akkor persze,hogy beállok a körbe foglalni, úgy a logikus, persze nyilván csak annak aki tud logikusan gondolkozni.

Persze tudom én, hogy vannak a magadfajta pistikék akik ilyen dolgokra nem igazán használják az agyukat, de attól még be lehetne látni, hogy ez bizony nem háború hanem egy játék, és ott bizony a foglalás a játék része. Mindenki a lehető legmagasabb xp-re gyúr ha tudom, hogy úgyse tudom kilőni a pálya másik végén levő ellent akkor normálisék beállnak a körbe hogy a lehető legmagasabb profitot szerezzék, remélhetőleg lesznek akik reportolják az ilyen önbíráskodó paprikajancsikat :D

=^-^=

(#39476) MCGaiwer válasza fsb1000 (#39474) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ember, 100 SZÁZ érted SZÁZ XP oszlik el a foglalók között. míg ha egyetlen lövést lead vki a maradék tankra már többet kap. illetve a csapat teljesítménye után kap a többi is, még az is aki nem csinált semmit.

100 KIBASZOTT XP

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39477) MCGaiwer válasza L-e-f-i-e (#39475) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem, ez legtöbbször úgy van, hogy végigverem az egyik oldalt, hülyegyökér low-tier szar aki eddig mögöttem nézte a felhőket meg beáll foglalni a körbe.

a foglalás nem cél, hanem opció. így kellene kezelni a dolgot. akkor foglalsz, ha egyébbként kicsi az esélyed a győzelemre.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39478) MCGaiwer válasza fsb1000 (#39474) üzenetére


MCGaiwer
addikt

milyen meglepő, hogy általában nem a magas tierű tank áll be foglalni, hanem a kis gyökér. furcsa nem? inkább örüljön hogy nyertem neki egy csatát, ha ezen felül még el akarja baszni a végét, akkor én nem leszek elnéző

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39479) fsb1000 válasza MCGaiwer (#39476) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És ennek mi köze ahhoz, hogy Te kilövöd azt aki szabályosan, de nem úgy játszik mint ahogy te szeretnéd?. nem mindegy hány XP? Az elvről van szó!
Amilyen ember vagy a játékban olyan vagy a valóságban is.
Legyen már 3000 csata után benned vagy bárkimásban egy kis nagyvonalúság.

Miért ne gyűjthetne valaki cap pontokat.?
Miért ne legyen valakinek az az élvezetes játék, ha foglalni tud?

Mégegyszer:
Mennyél századba, ott kell taktikkal, meg parancsüzemmóddal virítani.
Randomban max. javasolj, de ne csapatsebezz, ha valaki nem érti, nem olvassa, nem azt teszi amit szeretnél, ne lödd ki. Szabály ellenes.
És szerintem a játék - általában a játék - szellemét is sérti az ilyen agresszív csendőrelvű viselkedés.

Darutoll az ilyen seggébe, de legalább méteres.

(#39480) forras2 válasza MCGaiwer (#39478) üzenetére


forras2
őstag

És Te úgy kezdtél el játszani, hogy top tank voltál, sosem voltál kicsi, és sosem foglaltál bázist. Bírom az ilyen karcsi vitézeket, a ki ha én nem stílusukkal együtt, csak kár hogy randomba sosem dob össze ilyenekkel a rendszer.

(#39481) bozont válasza MCGaiwer (#39477) üzenetére


bozont
veterán

Én nem, én akkor is lelkiismeret furdalás nélkül elkezdek foglalni, ha már csak egy-két ellen maradt. A többiek meg nyugodtan mehetnek vadászni, addig is gyűjtöm a foglaló pontokat és az plusz pont ha még az invader is összejön. És ha valaki rámlő vagy kilő, azt reportolom is egyből, had kapjon egy kis pihit.

(#39482) Murder3 válasza fsb1000 (#39474) üzenetére


Murder3
addikt

aki premiummal,premium tankokkal játszik annak persze h mit számít pár száz xp meg kredit...
nem mert amiket én kilövök azok után az egész csapat kap, míg foglalásnál csak az első 3 kap +xp-t
és igen nagyba befolyásolja h az aktuális csapat mit teljesít mellettem, mert ha keveset is sebzek úgy jóval több creditet meg xp-t kapok mintha a csapat beáll foglalni mikor jóval jobban állunk és nem inkább megy rá többire..

század meg mástészta...

pl én játszani akarok vk3002db-vel századba..szerinted hova férek be?na meg mennyi értelmem is lesz?
ja mert nicns t7 század...így t8-ba meg..ja de ha lenne akkor is arról szólna, hogy t29-is

kezdjük ott századba a medeknek annyi értelmük van mint cw-n

(#39483) Murder3 válasza forras2 (#39480) üzenetére


Murder3
addikt

de csak ugye fejlődik az ember játéktudása és belátja épp ésszel h nem csak baromság ilyen esetbe foglalni hanem még csak nem is hatékony.

(#39484) MCGaiwer válasza fsb1000 (#39479) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nézd, lassan 5 számjegyű lesz a csatáim száma, és ennyi idő alatt több analfabéta retardáltat láttam, mint a majdnem 6 éves wow pályafutásom alatt (mondjuk ott megválogatható kivel akar játszani az ember). én minden csatából a maxot akarom kihozni, és nem érdekel ha valaki foglalni akar amikor nem kellene. Maguktól nem fogják megtanulni, tenni kell ellene valamit.

amikor én vagyok kis tankban, segítem a nagyokat. ha beállnak foglalni, beállok én is, de ha mennek tovább, akkor megyek és segítem az utolsó ellenfélig. ugyan ezt várom el abban az esetben ha én vagyok felül. tapasztalat szerint ez nagy elvárás, de akkor az a minimum, hogy ne hátráltasson, és ha foglal, hátráltat.

szoros csatánál más a helyzet, ott dícséretet érdemel még akkor is ha végül sikertelen a foglalás, mert legalább elvonta az ellenfél figyelmét, de ha nekünk még él 13 tankunk, nekik meg 4, akkor NE ÁLLJON BE, főleg azután ne hogy ha kérem.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39485) Murder3 válasza bozont (#39481) üzenetére


Murder3
addikt

én nem hiszem h a reportnak sok értelme van...
én már mindenért reportolom kínomba..
tényleg azt kéne h akikről süt a hülyeség reportolni helytelen játékért hátha lesz eredménye..

(#39486) bozont válasza Murder3 (#39485) üzenetére


bozont
veterán

Nem tudom mondjuk mennyi értelme van, egyszer sem kellett még használnom szerencsére ezt a funkciót. De az tény hogy sok embert nem hogy a játék, de számítógép közelébe sem engednék, de sajnos nem olyan egyszerű kiszűrni az ilyeneket.

(#39487) MCGaiwer válasza bozont (#39486) üzenetére


MCGaiwer
addikt

én pl IQ teszthez kötném a registrációt, bár akkor szerintem a játékosok 95% kiesne.

egyet kell látni: nincsenek alapból agresszív játékosok, csak kevésbé toleránsak. mi az agresszió kiváltója? a hülyeség. ha megszünteted a hülyeséget, megszűnik az agresszió. a baj az, hogy úgy akarjátok az agresszíót megszüntetni, hogy a hülyeséget megtartjátok.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39488) fsb1000 válasza Murder3 (#39483) üzenetére


fsb1000
nagyúr

MIért nem hatékony a foglalás? Győzelem a vége, ha jól csinálják. Nem?
Ez a random csata fő célja.
---

Én is szeretem kilőni az összes tankot, de most nem erről vitatkozunk melyik éri meg jobban, hanem arról, hogy helyes-e egy játékban mást vekzálni, szóval és lövésekkel inzultálni, mert van aki úgy gondolja megmondhatja a másiknak miként játszon, mit tegyen, és ha nem azt teszi, akkor feljogosítva érzi magát hogy büntessen.
EGY JÁTÉKBAN!

Tehát ne azt ecsetelgessétek, hogy mennyivel jobban jár a csapat vagy az egyén ha foglalás helyett hentelés van, hanem azt hogy milyen etikai alapon mer valaki csapattársat lőni, szabályos foglalás miatt.
Vagy másnak nincsenek ilyen elvei vagy fenttartásai?
Tök mindegy???? Csak az XP meg a kredit számít? Hol élünk?
Nagyvonalúság, sportszerűség, tartás, úriemberség... ezek mind ismeretlen fogalmak lettek mára? Még ebből a játékból is kiveszik, ahol aztán tényleg nem sok veszteni való van?

Lehet hogy egy öskövület vagyok.... nem tudom.

----

(#39487) MCGaiwer
"megszünteted a hülyeséget, megszűnik az agresszió."

Pontosan ezt gondolják a rasszizmusról is bizonyos emberek.
Olyan vegytiszta ez mint a reggeli harmat.
Természetesen aki mondja az sosem a hülyék oldalán van, hanem akiből azok a kis szemetek kiprovokálták az agressziót. Az amúgy nem agresszív és normális emberből...
És ahelyett hogy a réten kergette volna a lepkéket kénytelen volt a foglalókat lődözni, kirakatot törni, és gettókat létrehozni.
Az értelem diadala.

[ Szerkesztve ]

(#39489) forras2 válasza MCGaiwer (#39487) üzenetére


forras2
őstag

Nem! Úgy akarunk játszani, ahogy mi tudunk, akarunk, ahogy nekünk jól esik, és nem úgy, ahogy 1 önző játékos megmondja.

(#39490) Dobi 562 válasza MCGaiwer (#39487) üzenetére


Dobi 562
addikt

Győzelem!
CsataProkhorovka 2012. március 28. 14:20:44
JárműPzKpfw VI Tiger
Szerzett tapasztalat: 1 210
Szerzett kredit: 33 165
Csatában elért Achievement: Megszálló

Én voltam a top tank, maradt még 3 ellenfél (kisebb tankok), mi meg voltunk vagy kétszer annyian. Beálltam foglalni, szerencsére nem voltál ott, hogy kilőj.

[ Szerkesztve ]

(#39491) MCGaiwer válasza forras2 (#39489) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem unod még ezt a szar dumát? ellőtted már 2x, meg más is. engem holtra hidegen hagy.
de azt is elmondtam, hogy ha te ehhez való jogod szajkózod, akkor én is élhetek ezen jogommal, miszerint úgy játszok ahogy nekem kellemes. és he nekem úgy kellemes hogy te nem foglalsz, akkor úgy jártál. miért kéne a te jogodnak erősebbnek lennie az én jogommal szemben?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39492) forras2 válasza MCGaiwer (#39491) üzenetére


forras2
őstag

Nem erősebb az én jogom. Csak mivel emberek vagyunk, így a gerincességet kéne előtérbe helyezni. Bár ezt neked hiába mondom gondolom.

(#39493) MCGaiwer válasza fsb1000 (#39488) üzenetére


MCGaiwer
addikt

legyen a foglaló nagyvonalú, és hagyja hogy befejezzem a csatám amít valószínűleg megnyertem(ük) neki.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39494) zalman90


zalman90
őstag

gyerekeeeeeeeek , végre ugy álltak a csillagok meg a bolygók és top tier voltam kv 3 mal !!! ez lett az eredmény :

Győzelem!
Csata: Ensk 2012. március 28. 18:14:14
Jármű: KV-3
Szerzett tapasztalat: 1 241
Szerzett kredit: 32 266
Csatában elért Achievement: Top Gun

6 kill + rengeteg sebzés

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39495) MCGaiwer válasza forras2 (#39492) üzenetére


MCGaiwer
addikt

na, akkor azt hiszem megbeszéltük. neked jogod van foglalni, nekem meg kilőni ha úgy tetszik. szerintem mindenkinek az lenne a legjobb ha kiállnál és segítenél leölni a maradékot, de ha kell a "fájás", hát rajtam ne múljon.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39496) CptMisi válasza Murder3 (#39471) üzenetére


CptMisi
őstag

Mert, ha berakja a full alap 5ös tankot egy tier9 csatába, akkor k.va sok mindent tud csinálni, igaz?Ez nem azt jelenti, hogy nem szokott engem is idegesíteni, főleg ha mondjuk 5killnél tartok. :DDD

MCGaiwer: Még ennyit sem érsz...

Tegnap én például kiálltam a körből, mert nem akartam 5percig hegyet mászni... 3 vagy 4 tankot vesztettünk, mire kilőtték a maradék kettőt. Nem lettem megszálló, de azért nehogy már más mondja meg, vagy legalábbis ne ilyen stílusban... ;)

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39497) MCGaiwer válasza fsb1000 (#39488) üzenetére


MCGaiwer
addikt

megj: ha ennyi idő után lejebb lévő kommentre akarsz reagálni, írj egy újat arra címezve, mert kevés esetben nézik és olvassák el újra hátha átszerkeztésben írtál vmi reakciót.

szóval a szerkesztésre reagálva: semmi köze ennek a rasszizmushoz. az egy egészséges (bár nem helyes) evulúciós ösztön, ami egyes emberekben erősebb, de kis részben mindenkiben ott van. a rasszizmust már a szenvedő alany puszta léte ingerli

az agressziót ebben az esetben nem a puszta léted váltja ki, hanem a hülyeség megnyilvánulása.

arról nem is beszélve, hogy az előítéletek nagyrészben a tapasztalat szüli. tehát akkor ki a hibás, az előitéletes ember, vagy az aki azt a temérdek sok tapasztalatot okozta neki?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39498) fsb1000 válasza MCGaiwer (#39495) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Összefoglalom: Nincs jogod kilőni a csapattársad, mert foglal.
---
A többit töröltem...

(#39499) -vitya- válasza MCGaiwer (#39497) üzenetére


-vitya-
őstag

a WoT szabályai szerint (amit elfogadtál - hiszen játszol) foglalni szabad, kilőni a csapattársad nem szabad. ezek tények, a többi csak baromság.

néha nekem is elgurul a gyógyszerem, de töltök egy rumot, és helyre rázódik a világ ismét :D

-=Витя=-

(#39500) -vitya- válasza -vitya- (#39499) üzenetére


-vitya-
őstag

ja, el is felejtettem hozzátenni, hogy a morálra én is magasról xarok. A szabályok azért vannak, hogy ne a morálon múljon, hogy az utcán lepuffantsam-e a szembe jövőt, mint egy rühes kutyát.

és persze nem értek egyet azzal, hogy foglal a sok nyomi, de sosem lőttem még ki senkit sem érte.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.