Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38251) marked one94


marked one94
őstag

Mennyetek a fenébe :P ;]

You'll Never Walk Alone

(#38252) bullseye válasza Mcray (#38183) üzenetére


bullseye
addikt

én még reménykedem, hogy ha már szóba jöttek a skillek, valaki a testcenterről ír okosakat arról, milyenek az új skillek, hogy érdemes elosztani a különböző osztályokra, stílusokra...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#38253) Paul119 válasza marked one94 (#38247) üzenetére


Paul119
addikt

"duguljá el mert fe ruglak :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38254) emre válasza marked one94 (#38251) üzenetére


emre
veterán

mégis mire számítottál? :DDD :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38255) virkir válasza -vitya- (#38249) üzenetére


virkir
veterán

Majd inkább privátba vagy mumble-n mert azok is elkezdenek vadászni rám mint a HAC-R-esek egy időben. :D

marked one94
Mire számítottál? Tudod aki kurvának áll azt megb.... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38256) forras2 válasza Dobi 562 (#38236) üzenetére


forras2
őstag

Ezt amit linkeltél, letöltöttem. Ezt be kell másolni a WoT mappájába, vagy kell hozzá valami, amivel meg tudom nyitni őket? :U

(#38257) Fel


Fel
addikt

Itt a frissített hír a változó "game economics"-ről. Bekerült a végére egy táblázat amiben fel vannak sorolva a változásban érintett járművek, és természetesen az is, hogy milyen mértékben változik a kredit income. A csillagozott, zárójeles részek a javítási költség változására utalnak.
Rövid véleményem: Egyáltalán nem tetszik... :((( Tier 6-7-8 szinten - kevés kivételtől eltekintve - egyértelmű kib@szás.

[ Szerkesztve ]

(#38258) echterion válasza marked one94 (#38233) üzenetére


echterion
nagyúr

A KV3 122-eséhez, de még a 107-eséhez képest is gyenge. Ezekkel szinte bármit átlövök, a Tigrisével meg izzadni kell, meg kelet felé fordulva imádkozni, hogy vajon átviszi-e az aktuális célpontot. Egy előnye van: pontos. Azt így nem tudom, hogy L71-e a neve, de az erősebbik 88-asról beszélek.

**********

(#38259) vhw válasza echterion (#38258) üzenetére


vhw
addikt

Ha mégis netán az L/56-ra gondolsz akkor igazad van, viszont ha valóban az erősebb L/71-re, akkor szimplán nem igaz. Az az ágyú egy lényegesen pontosabb, nagyobb átütésű ágyú mint a 122es vagy a 107es.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38260) Plasticbomb válasza forras2 (#38234) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ezen a youtube csatornán találsz pár Weak Spot videót, MrKandalore

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38261) Zeratul válasza echterion (#38258) üzenetére


Zeratul
addikt

D-2-5-T vel KV3 percenként négyet tud lőni, a tigris 8,8 L/71, az IS a D-25-T vel (ami D-2-5-T gyorsabb változata) 5-t. A D-25-T és D-2-5-T penje 175, a 8.8 L/71 penje 203.

(#38262) forras2 válasza Plasticbomb (#38260) üzenetére


forras2
őstag

köszönöm :R

(#38263) echterion válasza Zeratul (#38261) üzenetére


echterion
nagyúr

Hiába lövök vele gyorsabban, ha egyszerűen nem visz át szemből semmit, oldalról se mindig. A ruszki ágyúkkal sokkal eredményesebb vagyok, főleg a 122-essel.

**********

(#38264) echterion válasza vhw (#38259) üzenetére


echterion
nagyúr

Győzelem!
Csata: Ruinberg 2012. március 19. 20:37:09
Jármű: KV-3
Szerzett tapasztalat: 979
Szerzett kredit: 23 362

Ezért szeretem jobban ezt a tankot, még ha lassabb is. Az ellen tart tőle, hiába csak 6-os szintű.

**********

(#38265) Dobi 562 válasza forras2 (#38256) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem kell letölteni, a képernyő bal oldalán van két lenyíló fül, ott kiválasztod melyik nemzet, melyik tankjára vagy kíváncsi és megmutatja az adott tank gyenge pontjait.

(#38266) Zeratul válasza echterion (#38263) üzenetére


Zeratul
addikt

Mert a D-2-5-T a maga 175 penjével átviszi, amit a 8.8 L/71 203 mal nem. :DDD

(#38267) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#38265) üzenetére


Dobi 562
addikt

A képernyő jobb oldalán van a két fül, bocs.

(#38268) Iron Funeral válasza Fel (#38232) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Yep, mondjuk ennek kellett volna eredetileg is rajta lennie ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38269) echterion válasza Zeratul (#38266) üzenetére


echterion
nagyúr

Mondhatsz, amit akarsz, azzal a két tankkal fényévekkel könnyebb a dolgom, mint a Tigrissel. Talán a Tigris II jobb lesz (nekem). De addig még cirka 60k xp fog kelleni, szóval még egy darabig ez lesz.

**********

(#38270) forras2 válasza Dobi 562 (#38265) üzenetére


forras2
őstag

Hiába állítom azt be, nem tölti be sosem a képet :(

(#38271) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

emre ha jól emlékszem te gyűjtöd az "érdekes" képeket.
Ilyet se láttam még. (Object BL-10 nélkül)

(#38272) zalman90


zalman90
őstag

ha már az érdekesnél tartunk

sajnos nem volt bekapcsolva a rögzités de olyat láttam nem akartam elhinni

az ellenséges tank a saját társam kilőtt tankját tolta maga elött , de mivel az enemy tank nem volt felderitve igy csak azt láttad hogy egy roncs csúszik feléd :DDDDd

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#38273) CptMisi válasza Simulacrum (#38271) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem volt még lánctalpa... Ennyi... A fejlesztett tornyos T29 76ossal, a tiger 105össel már viccesebb. :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38274) Fel válasza CptMisi (#38273) üzenetére


Fel
addikt

Alap felfüggesztés elbírja a BL-10-et, de az igaz, hogy akkor már semmi mást nem tudsz felrakni.
1.Lehet előbb felaggatta rá a ventit, rammert, stb, aztán koppant, hogy a löveg már nem megy fel.
2. Nem szerette az ISU-t, és ki se fejlesztette a BL-10-et... :DDD

----------------------

forras2: webGL-t ismerő böngésző kell hozzá (fel is vannak ott sorolva). Egyébként szerintem nem az lesz amit keresel. Azon az oldalon azt tudod megnézni, hogy a tankok belsejében hol helyezkednek el a modulok, személyzet tagjai. Ha ennyire gondot okoz hová célozz, akkor keress egy jó hitzone skint: [link]

[ Szerkesztve ]

(#38275) emre válasza Simulacrum (#38271) üzenetére


emre
veterán

Szép :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38276) CptMisi válasza Fel (#38274) üzenetére


CptMisi
őstag

Ja, tényleg. :DDD
Vagy nem maradt már pénze a BL-10re. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38277) forras2 válasza Fel (#38274) üzenetére


forras2
őstag

köszönöm :R

(#38278) vbbb


vbbb
őstag

Egyre jobban bejön a francia light ág. Bár sajnos 10 csatából 9-szer nem nekem kedvez a harci szerencse. (lásd MM)

De például az ilyen kör feledtet mindent kínt:

Egy T-50-2 bajtárssal közrefogtunk egy T-95öt és lőttük amíg volt mivel...de a végén mi nyertünk. :)

(#38279) Murder3 válasza echterion (#38258) üzenetére


Murder3
addikt

penbe érdekes mert azért 203 szetm meglátszik megérezhető..de én azt mondom h nem szabadna ekkora sebzésnek lenni orosz oldalon mert az hogy már t7-es ágyú t6-on 390-et lő és ezt t8-ig végig..
és ennyit még egy t9-es ágyú sem lő német oldalon...
inkább az a baj h sebzés nincs kibalancolva rendesen.
300-320 kéne t7-ig és t8-on kaphatna 390-et...

(#38280) Murder3 válasza Fel (#38257) üzenetére


Murder3
addikt

...tehát lényegébe nem csinálnak semmit mert pl néztem a vkdb-t h kap+10% credit incomot..de ha kap ennyi javítási költséget is akkor mi a lófax értelme van?

persze reméltem hogy akkor esetleg a t5 ös németek javulnak, de ez a pz3/4-re az a +3% az semmi a pz4-et meg még lejjebb veszik...

meg aztán ami érdekes h a 3 vk-ból mind 8% csökkentést kap, de csak a P nem kap javításiköltség csökkentést is pedig az a legszarabb és legértelmetlenebb a 3 közül...
t8-on mindenesetre picike javulás lehet, de ott sztem ez nem igazán számít javulásnak.
ez nem kompenzáljja a t6-os gyengítést...

(#38281) Drenadar válasza Murder3 (#38279) üzenetére


Drenadar
veterán

miért, T5-ön jobb a 700-as dmg? :D de sztem a 300 is durva, de sztem jó ez így ahogy van.

Biztos az amcsik is ezt mondták a sherman tankba, hogy mi ez már, hogy egy-két tigrisre kellenek 10-en?

(#38282) Paul119


Paul119
addikt

skineket hova kell be másolni?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38283) Murder3 válasza Fel (#38232) üzenetére


Murder3
addikt

Én szeretem a nagy tankokat mert jobban mutatnak mint a kis nyomik, csak ne lenne olyan hatalmas weakspot elől neki...

(#38284) Murder3 válasza Drenadar (#38281) üzenetére


Murder3
addikt

fehéroroszok ezt hívják balancnk..amúgy nem se a kv troll ágyúja nem t5-re való sőt még a zis-sem..vagy ha igen akkor a többiek se 100-as sebzéssel operáljanak...
bár a zis is t7-es ágyú ami mutatjja, hogy az amúgy t7-r lenne való és a 390 meg t8-t9-re.
úgy lenne balancolt, csak akkor az oroszok nem élveznék a sebzés előnyt olyan mértékben és ez ugye baj...

ez nem háború/korhű szimulátor..
azért kellett annyi rá mert gyengék voltak a tigrishez az ágyúik.

[ Szerkesztve ]

(#38285) vbbb válasza Murder3 (#38280) üzenetére


vbbb
őstag

Mit vársz tőlük, oroszok...:)

(#38286) Paul119


Paul119
addikt

valaki? :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38287) Drenadar válasza Murder3 (#38284) üzenetére


Drenadar
veterán

Hát igen, a WWII-ben is rossz volt már az MM xD

(#38288) echterion válasza Murder3 (#38279) üzenetére


echterion
nagyúr

Ilyen szempontból nekem 8, hogy az orosz a túl erős, vagy a német a túl gyengus, érezhető a két vonal közötti erős kontraszt, az oroszok javára. Durva, hogy t8-as löwe-re is tudok a KV3-mal 380-akat sebezni, Tiger II hátsójába meg becsúszott egy 442-es löket. Ugyanez a Tigrissel úgy néz ki, hogy jó esetben 150 körüli hit, rosszabb esetben 0.

De a Tigris az akkor is Tigris marad. :))

**********

(#38289) virkir válasza Paul119 (#38282) üzenetére


virkir
veterán

Nyugalom nem cset ez :)

\World_of_Tanks\res_mods\0.7.1.1\vehicles\nemzet\

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38290) Paul119 válasza virkir (#38289) üzenetére


Paul119
addikt

és akkor csak ide huzzam be a mappát, vagy kell csinálni külön teszem azt, Pz_IV nevü mappát még?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38291) MCGaiwer válasza Paul119 (#38290) üzenetére


MCGaiwer
addikt

felül kell íri az eredeti fileokat, így a játék azt nyitja meg. oda másold ahol az eredeti fileok vannak.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38292) virkir válasza Paul119 (#38290) üzenetére


virkir
veterán

Hát sajna igen.
Létre kell hozni az eredeti fájlszerkezetet az eredeti könyvtárnevekkel. Azt már most megmondom, annyi, hogy PZ_IV kevés neki van mind előtt egy szám is.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38293) zoszt válasza Paul119 (#38290) üzenetére


zoszt
tag

Lehet csinálni. 0.7.1.1/vehicles/german/G32_PzV_PzIV

Pl. itt vannak a szükséges mappanevek.

Bár lehet a pzIV az ez: G01_Pz_IV_AusfG

[ Szerkesztve ]

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#38294) MCGaiwer válasza virkir (#38292) üzenetére


MCGaiwer
addikt

most már egy pkg fileban vannak a skinek, azt kellene felülírni
a /res/packages/ mappában. ha régi skinek vannak akkor ahoz viszont kell a mappa a res_mod mappában

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38295) Paul119 válasza zoszt (#38293) üzenetére


Paul119
addikt

zsír köszi:))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38296) donpe


donpe
aktív tag

Végre felraktam Zis-6-ot a KV-3-ra... :K

De mire eljutottam az alap vassal oda, hogy felfejlesszem a lánctalpat, meganultam mi az a sz*pás... :O

Az alap KV-3 egy nagy kalap... :(

(#38297) virkir válasza MCGaiwer (#38294) üzenetére


virkir
veterán

Lehet azt is de felesleges mivel ott a res_mods amiben tárolja a módosított fájlokat.
Azt egyszer kell megcsinálni és utána elég csak állandóan átmásolni a verziószámoknak megfelelő könyvtárba az egészet.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38298) echterion válasza donpe (#38296) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, minden stock szívás. A KV-val kellett volna kifejleszteni a 107-est először, és azzal indítani a KV3-at.

**********

(#38299) Timyyy


Timyyy
őstag

KEDVES KLÁNTÁRSAK!!

Mint azt észrevehettétek, az utóbbi néhány napban fórumon se vagyok jelen, és játékban sem. Ne aggódjatok, csak átmeneti állapot, amíg a magánéletemben lévő problémáimat intézem. Addig sem maradtok egyedül, párom felügyeli a klánt és az ügyeket, Werewolf20 néven. ;)

(#38300) forras2


forras2
őstag

Jó reggelt sziasztok

Valaki használ esetleg ilyen módot? :U
Mert aki igen, az segíthetne, hogy mit hova kell másolnom, hogy jó legyen, mert a txt fileban olyan mappákra mutat, ami nincs is nekem a játékban :D
Meg ennél a módnál pl a tankoknak dds kiterjesztése van, míg a játékban lévőknek xml. :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.