Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38701) Berkesia


Berkesia
csendes tag

-A 7.1-es normál szerveren játszok, az EU-ra regisztráltam, az a kliens is van meg, a netkapcsolat folyamatos, a tűzfalat kikapcsoltam, úgy se ment. A Router viszont lehet hogy bezavarhat, mert máshol azt írták "nem enged elég portot a játéknak" de szerintem ez baromság.

(#38702) KaLeun válasza Djuree (#38700) üzenetére


KaLeun
senior tag

Sajnos teljesen eluralkodott "a dögöljön meg a másik tehene is" mentalitás....

Teljesen elfogadott az e(é)sztelen halál és elvárják, hogy akár pár életerővel is rátámadj az ellenfélre. Nem érdekli őket, hogy ha ilyenkor visszahúzódsz, akkor hátulról eredményesen támogathatnád a csapatod.

Cila

(#38703) Drenadar


Drenadar
veterán

Ennél azért többre számítottam. 6 kill és csak 20K credit? :( És kb. csak egyik tank volt nagyon lesebezve.

Victory!
Battle: Erlenberg 2012. március 23. 8:25:11
Vehicle: PzKpfw IV
Experience received: 1 854 (fine for causing damage to allies: 34; x2 for the first victory each day)
Credits received: 16 827 (fine for causing damage to allies: 2 960)
Battle Achievements: Top Gun

(#38701) Berkesia
szerintem sem gáz a router, hiszen ha az tiltaná, akkor egyáltalán nem tudnál vele játszani, de azért a routeredben engedhetnéd a wot portjait :D

[ Szerkesztve ]

(#38704) Djuree válasza KaLeun (#38699) üzenetére


Djuree
félisten

lesz nexus2? :Y
nem működik az aláírásodban lévő link.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38705) Drenadar válasza Djuree (#38704) üzenetére


Drenadar
veterán

imperium galaktika kellene, hogy legyen :D ne nexus. nekem már az egy sem tetszett :(

(#38706) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Most az MM nálam INSANE módra kapcsolt, lehet nem akarja a WG hogy gyorsan megvegyem a tigrist. De sikerült az xp rekordom megdönteni:

Győzelem!
CsataSand River 2012. március 23. 8:35:02
JárműVK 3601 (H)
Szerzett tapasztalat: 1 681
Szerzett kredit: 38 104
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

[link]

Nagyon meredek volt, amit az IS-3 top tankok műveltek, 2 ott maradt a bázisunkon kempelni, majd amikor 2 löwe felbukkant ott, az egyik fogta magát és elindult egy másik irányba. Én meg szokás szerint ide-oda rohangásztam hogy tudjak segíteni a többieknek... Végül is a bázisvédő IS-3 4 vagy 5 HP-vel túlélte, a másik meg kinyírta az ellen bázisán kempelő t1ht-t és kv-t. Nagyon meredek csata volt, végig rezgett a léc. :)

Ja, és még 5k xp kell a tigrishez!

[ Szerkesztve ]

(#38707) fsb1000 válasza Pusztitusz (#30500) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Csütörtök van, és a WoT nickem nem lett letiltva "kódüzérkedés" miatt.
Úgyhogy feljelentőkéimtől (Gyuri27 & Pusztitusz) várok egy bocsi/elnézés kérést.
Vagy legalább egy halvány elgondolkodást, hogy a suttyóság és irigység mezsgyéjén medig érdemes elmenni.
Mielőtt újabb flém indulna, hogy ki nem volt feljelentő nézzétek meg mire válaszoltam (#30500), a konkrét feljelentésre vontkozó részeket az itteni moderáció törölte---

Tilos Fórumon hirdetni!

[ Módosította: philoxenia ]

(#38708) KaLeun válasza Djuree (#38704) üzenetére


KaLeun
senior tag

Átalakult az oldal közben.

Lesz-e Nexus 2? Nem tudni. Úgy volt, hogy ha azon a közösségi támogatást gyűjtő oldalon összejön a kellő lóvé akkor lesz. Elég szép summa jött össze, de nem érte el a megadott 400k€-t...

Nem tudni semmit, hogy jelenleg mi az állapot....

Cila

(#38709) káen válasza fsb1000 (#38707) üzenetére


káen
tag

főleg hogy már PÉNTEK van :P

(#38710) D.Orion


D.Orion
veterán

Defeat
Battle: Murovanka 2012. március 23. 9:06:11
Vehicle: T34
Experience received: 1 027
Credits received: 62 457
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun

Repairs:
Vehicle T34 repaired successfully. You have spent Credits: 13 209
Purchased:
The ammunition on vehicle T34 resupplied successfully. You have spent Credits: 22 260

Őőőő.. Ha alulról az erdőbe benyomulva nagyságrendileg egyedül(volt egy scout-om az elején, de hamar kilőtték) meggyilkolok 6 ellen tankot(2db T6, 2db T7, 2db T8) és így is vesztünk, akkor az úgye nem az én hibám??? :F

(#38711) Djuree válasza Drenadar (#38705) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nagyon bejött. nem volt könnyű játék, elég húzós volt, de nekem így volt jó. az a pálya mikor a bogárkirálynőt kellett szkennelni még rémálmaimban se jöjjön elő mégegyszer, főleg mikor még bugos volt :D
de imperium galaktika is jöhetne nyugodtan. vagy még volt egy jó magyar űrhajós játék, nem jut eszembe most a címe.

KaLeun: hát nembánnám ha lenne majd belőle valami. ahogy homeworld3-ért is odaadnám a kisujjam...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38712) Djuree válasza D.Orion (#38710) üzenetére


Djuree
félisten

dehogynem, miért nem lőtted ki mind a 15-öt? ;] így miattad veszett a csapat :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38713) fsb1000 válasza káen (#38709) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Huha! Lemaradtam 1 nappal.

Közben vettem egy IS7-et is, mert ügy tünt században jobban használható, mint az E100.
Ez biztos így is van... de meg nem sértve senki tulajdonosi érzékenységét randomban még mindig az E100-al szeretek menni, azt gondolom eredményesebbnek is. Ha én megyek IS7-el, akkor kilő az E100 vagy T30, fordított esetben meg én az IS7-et.
Ez főleg csiki-csuki esetekre vonatkozik, nem teljesen 1 vs 1 szitukban.
Szóval nem azt akarom mondani, hogy az IS7 gyengébb vagy játékbéli harcértéke kevesebb, csak még nem elég kiforrot a "taktikám" erre a tankra.
Tanulni kell... bár hallottam olyan véleményt is, hogy az IS7 igazából falkában eredményes, mint ahogy Type59 is.

[ Szerkesztve ]

(#38714) D.Orion válasza Djuree (#38712) üzenetére


D.Orion
veterán

(#38715) Djuree válasza D.Orion (#38714) üzenetére


Djuree
félisten

majd csak otthon tudom meglesni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38716) Antonius1978 válasza Djuree (#38711) üzenetére


Antonius1978
addikt

En a Reunion (Imperium Galactica 0) folytatasat varom :D
Lehet te is erre a regi Dos-os jatekra gondoltal.De az is lehet hogy valami korszerubbre pl a Haegemoniara.
A Reunionnak egyszeruen nagyon jo tortenete van (egyszer irtam Fonyodi Tibor nevu ironak, hogy irjon belole konyvet, de nem ertem el a Digital Reality-t a beleegyezesert), nekem legalabbis jobban tetszett, mint az IG1-é.Habar abban viszont nagyon jol neztek ki az epuletek - minden fajnak sajat egyedi jellegu epulete volt.

(#38717) Djuree válasza Antonius1978 (#38716) üzenetére


Djuree
félisten

Haegemonia! á ez az, erre gondoltam :C reuniont nem ismerem :N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38718) H@lede válasza Fel (#38654) üzenetére


H@lede
tag

Egyébként nem tudom mit vártok kaptok 1 ingyen t8 farmóló tankot csak úgy?! Nyilvánvaló hogy sokkal szarabb lesz mint a többi amit csak és kizárólag goldért lehet megvenni ebben nem lenne semmi biznisz a wgnek csak buknának rajta hatalmas összegeket.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#38719) Djuree válasza H@lede (#38718) üzenetére


Djuree
félisten

azért nem ingyen van az. xp-t meg pénzt kellett rá költeni ugyanúgy mint egy másik t8-as tankra...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38720) marked one94 válasza Djuree (#38719) üzenetére


marked one94
őstag

Senki se mondta hogy kötelező pénzt költeni rá. Ugyan úgy prém nélkül meglehetett szerezni csak idő kell hozzá, jó sok idő ;)

Engem meg nem fog érdekelni mennyire lesz kaksi, ha vesztett körbe is 20-30k creditet fog hozni tisztán.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#38721) Antonius1978 válasza Djuree (#38717) üzenetére


Antonius1978
addikt

http://en.wikipedia.org/wiki/Reunion_%28video_game%29
http://www.abandonia.com/en/games/150/Reunion.html
Ezeket nezd meg.Lehet hogy nem szabad ide ilyen hivatkozasokat betenni ? Nem tudom.

En 2003 elejen talalkoztam vele (1994-es maga a jatek), akkor mar ismertem az IG-1-et is.
Amugy ok csinaltak az IG 1-2-t, meg a Haegemonia sorozatot is.

(#38722) -vitya- válasza marked one94 (#38720) üzenetére


-vitya-
őstag

mondom, hogy hiányzik a lájk ezen a fórumon. ez így igaz. ha jó vagyok, akkor hozzon 130k-t, ha béna hozzon 20k-t és akkor boldog leszek, akármilyen fosch tankot hoznak ki belőle.

Amúgy még mindig nem olyan vacak az, a PEN értéke megmaradt az ágyúnak, ami korrekt, melyik tier8-as tanknak van 248 -a? (ne nézzük a TD-ket! )

-=Витя=-

(#38723) Zeratul válasza -vitya- (#38722) üzenetére


Zeratul
addikt

Csigazabálóknak tier VIII- 232mm penes 6 lövetű öntöltő automata ágyújuk van.

(#38724) D.Orion válasza marked one94 (#38720) üzenetére


D.Orion
veterán

Így van, legyen akkora credit szorzója, mint a type59-nek és, akkor leteszem magasról, hogy 4lövés/perc.

(#38725) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Egy masik velemeny egy masik forumrol :)

Megtaláltam az új kedvencemet: KV-13!!
Ez király.
Átlag xp eddig 1000 felett, piszok erős, jó, piszok gyors, meg jó is, jó sok hp is, és még jó is... És mindenki lenézi, senki sem rád lő, hanem a nagyokra, pedig igen durván tud osztani, azzal a kis vacak ágyújával;-)

(#38726) -vitya- válasza Zeratul (#38723) üzenetére


-vitya-
őstag

a csigazabálóknak kicsit túl jó az utóbbi időben (megjegyzem a menyasszonyomat is lenyúlta egy csigazabáló... hát minden bejön ezeknek a francicicáknak mostanában? )

amúgy az még mindig 16mm-el kisebb PEN

-=Витя=-

(#38727) D.Orion válasza Antonius1978 (#38725) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha ezt így szó szerint idézted, akkor el tudom képzelni milyen ember lehet az aki ezt írta. Nem számottevő, hanem rengeteg benne a szóismétlés... Az ilyen típusú hsz-ekre én nem tudok adni. Egyébként pedig ebben a játékban ont az figyelhető meg, hogy ha az ellen meglát egy kicsi és egy nagyobb tankot, akkor először a kicsit lövik szarrá, a fraghunter miatt. Nem tudom az illető milyen játékkal játszik, lehet azt elfelejtette megemlíteni, hogy ő csak három fős platoon-ban tolja...

(#38728) Djuree válasza -vitya- (#38726) üzenetére


Djuree
félisten

"megjegyzem a menyasszonyomat is lenyúlta egy csigazabáló" :Y
asszem nem lenne foga amivel csigát zabálhatna ha ez velem történik meg...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38729) Rém válasza -vitya- (#38726) üzenetére


Rém
tag

Hát a csigazabálokkal megjelent többlövetü, kicsi és gyors medekkel szemben a régi "normális" tankoknak leesett az ázsiójuk rendesen. Mikor elkezdtem a játékot a T-54 volt az OP med, utána jött az E-50, Patton és nagyjából kiegyenlített volt a mezőny, max. kis eltérések voltak, de a játékstílusa alapján mindenki meg tudta találni a megfelelőt. A Lóri és a Batmobil teljesen felborította ezt az egyensúlyt.
Élőben meg a savate inkább asszonytorna mint komoly küzdősport! :D

(#38730) Djuree válasza Rém (#38729) üzenetére


Djuree
félisten

viszont a páncéljuk papír, sima KV-val simán ki tudom lőni akár a batmobilt is, ha nem rám figyel. t-54 ellen esélyem nincs....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38731) -vitya- válasza Djuree (#38730) üzenetére


-vitya-
őstag

ja a múltkor a troll gunnal toltam egy 1000 körülit egy denevérbe :D egészen meglepődött... Főleg mert szerintem az összes modul meg majd minden ember beledöglött a tankban abba a lövésbe, mert ott állt szépen és nem csinált semmit, míg betöltött a troll gun :P

-=Витя=-

(#38732) Rém válasza Djuree (#38730) üzenetére


Rém
tag

fésztufészben gondoltam. Hátulról és oldalról nincs olyan tank, amit a KV ne tudna kilőni!

(#38733) Zeratul válasza -vitya- (#38731) üzenetére


Zeratul
addikt

Hummellel one shot. :DDD Gondolom ammo rack lehetett, de akkor is jól esett.

[ Szerkesztve ]

(#38734) Antonius1978 válasza D.Orion (#38727) üzenetére


Antonius1978
addikt

A korulmenyeket nem ismerem, csak azert irtam be, hogy lam van meg mas is, akinek tetszik :)
Az altalad vazolt eset termeszetesen igaz, de gondolom van egy olyan magyarazata is, hogy nem szeretnek a nehez tankok hogy a kozepes tank a seggebe keruljon.
Pl egyszer egy szegeny T29-et szivattam meg, bementem a segge moge, 90 fokos szogben alltam ra, elorementem, ramforditotta a tornyot...csakhogy en akkor mar kozben hatratolattam, igy megint fordithatta ram...de en akkor gyorsan elorementem stb stb.Nem tudom, lehetseges, hogy 1x2x eltalalt, de akkor is megmaradt a tank eletenek a fele, es a segget love kivegeztem.
Sajnos ez nem tortenik meg minden alkalommal.Pl ha ossztuzbe kerulok, akkor a tanknak annyi :)

(#38735) Zeratul válasza Antonius1978 (#38734) üzenetére


Zeratul
addikt

Himmelsdorfon történ olyan hogy az E-75 a Lórinkat akarta minden áron üldözni és meg a VK36al szépen szétlőttem addig a seggét.

(#38736) Antonius1978 válasza Zeratul (#38735) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezekkel a tankokkal leginkabb akkor mukodik a dolog, ha van egy nehez, amelyik a nehez csapattarsad ellen kuzd, akkor azt tudod oldalrol vagy hatulrol loni amig nem veled foglalkozik.Falkaban amugy is 3-4 kozepes halalos egy maganyos neheztankra nezve.
Amugy most buzditok par ismerost akivel jatszani szoktam, hogy vegyenek KV-13-at :)
Kivancsi vagyok, hogy falkaban a 122es agyuval kiket lehet megszivatni ;] (3 tankra gondolok 122esel felszerelve)

En meg a VK3601-el szivtam igy meg, mint a T29 velem.Jott egy T50/2, es annyit forgolodott korulottem, hogy a lassu torony miatt nem tudtam csak 1x eltalalni akkor is csak lelancoltam, kozben odaert vagy 2-3 franc es az ossztuztol mentem a p-ba.Akkor elborult az agyam es ki is leptem a jatekbol :DD

[ Szerkesztve ]

(#38737) Fel válasza H@lede (#38718) üzenetére


Fel
addikt

Annyit talán, hogy valamennyire élvezhető legyen vele a játék.. Jelen állapotábn nem az.

Tény, hogy a WG-sek nagyon benézték ezt a dolgot, túl sok embernek jött össze a T34, a rengeteg halasztgatás miatt. Tartanak tőle, hogy tele lesz vele a roster, és még nagyobb galibát okoz majd mint a Type. Emiatt agyonnerfelik.. Ennyi. Különösebben engem nem zavar. Pénzszerzésre van másik tankom. A "régi" T34-et szerettem, nem volt vele semmi bajom. Ennek az újnak értelmét ebben a formában nem látom, de nem vagyok letörve. A helyére érkező M103 tetszik, nekem ennyi elég.

Egy dolgot pedig a hozzád hasonló véleményen lévők felejtenek el: ezt árulni akarják 12.000 aranyért... :U Ér ez annyit? Nem!

(#38738) D.Orion válasza Fel (#38737) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha háromszor akkora credit szorzója lesz, mint a type59-nek, akkor ér. :DDD

(#38739) Rém válasza Fel (#38737) üzenetére


Rém
tag

Ha jó lessz a kreditszorzója, akármit nerfelnek rajta sok lesz belőlük a játékban. A type-al sem azért mennek, mentek, mert annyira jó tank lenne, viszont ömlik vele a lé.

(#38740) vhw válasza Fel (#38737) üzenetére


vhw
addikt

Valakinek még a KV-val sem élvezetes a játék, sőt...
Már kezdettől fogva sejteni lehetett, hogy muszáj gyengébbnek lennie mint a Löwe. Azt senki se nézi, hogy a többi 8as prem tank tulaj háborodna fel, hogy most ingyen osztogatnak az ő pénzes tankjától jobbat? A WG meg ezt nézi, meg azt, hogy ezután is meglegyen az igény a pénzes tankjaira.
A T34 eredményes játszásához már eddig is kellett egy kis plusz, premiumként ugyanúgy meg fogja követelni, más lesz, de lehet hozzá alkalmazkodni. Mégis mi értelme van egy 8as prem tanknak, csak a pénzszerzés.
Arra meg senki nem kényszerít senkit, hogy 12k goldért megvegye, szerintem a Löwe se ér annyit amennyibe kerül.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38741) virkir válasza vhw (#38740) üzenetére


virkir
veterán

Az a lényege amit Fel is írt a WG nagyon benézte de azt már nem merte meglépni, hogy mégsem legyen belőle "ingyen" prémium tank.
Próbálgattam a teszten, hát... fogalmazzak úgy, hogy ingyen se kéne.
Lomha mint egy beteg csiga a névleges végsebességét talán zsírozott szakadékba el is éri, az ágyú azzal a célzási idővel egy vicc, csiki-csuki felejtős mert vagy a holdat lövi vele az ember vagy szarrálövik.
A credithozamától se voltam elájulva az E-75-el BatChat-el simán hozható a körönkénti nettó 20-k amiket meg legalább élvezek is.
Szvsz messze nem egy igazi prémium tank.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38742) Mcray válasza virkir (#38741) üzenetére


Mcray
senior tag

Akkor én behúzom a kéziféket. Megveszem a T29-et és csak akkor megyek vele, ha kedvem van, nem azért mert KELL. Az M6 meggyűlöltette velem ezt a kényszer-grind dolgot...

Már 43 % a statom M6-tal és csökken...

Érdekes hogy IS statom, amit imádok 50%...Ennyire szar csapatok lettek volna? Arra emlékszem, hogy még a bukott körök is 25 000 pénz, meg 600-800 Xp-t hoztak főleg, de hogy ennyit buktam, az dúrva :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38743) D.Orion válasza virkir (#38741) üzenetére


D.Orion
veterán

Mennyi a javítási költsége a prémium T34-nek? :F

(#38744) r1E3S3E7T: Ejj, gondolom a lőszer továbbra is 1000credit lesz... Elég durva szorzóval kell ellátni, hogy az embernek kedve legyen vele szenvedni.

[ Szerkesztve ]

(#38744) Iron Funeral válasza D.Orion (#38743) üzenetére


Iron Funeral
őstag

7-8k

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38745) CptMisi válasza Iron Funeral (#38744) üzenetére


CptMisi
őstag

Teszt szerveren #1 és 2 alatt nem sikerült 4ezres javítást sem elérnem. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38746) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Egyet nem ertek, megy itt a siras hogy milyen szar lesz a T-34 mikor (ingyen) megkapjatok a 7.2es patch-el. Aztan meg hogy nembaj ha szar lesz valahogy majd csak lehet vele penzt osszeszedni. Aztan nemreg meg arrol volt a vita hogy milyen balfek csapatokat kaptom meg az "enfelemre beoszt sok szar tankot az MM a masikra meg tok allatot", hat kerem ez azert van mert sokan igy allnak hozza hogy nekem meglesz majd a premtank de nembaj ha szar majd valamit elboklaszok (a ti szavaitokkal elve - elszarom masik jatekat) es hozza a let. Hat nem aki megkapja ne sirjon vagy adja at nekem en megkoszonom. Es tisztessegessen tessek vele aztan jatszani hogyha velem osszekerultok akkor nekem is jo legyen :). Uff, ugy legyen!

Miert?????

(#38747) CptMisi válasza Snakeiboy (#38746) üzenetére


CptMisi
őstag

Ez nem így van...Én örülök továbbra is, hogy lesz egy prémium tankom, amiért nem kell külön fizetnem, de azért az, hogy folyamatosan rontanak rajta, az kezd már szánalmas lenni... Soha nem szoktam úgy indítani egy csatát, hogy na bemegyek, megöletem magam, megkapom a 200 XP-met, aztán újra... De az, amikor alap BDR-rel első meccsen három t9 heavy jött velem szembe, akkor minek kellett volna örülnöm, vagy mit kellett volna csinálnom? Könnyű azt mondani, hogy nekem nem azzal kell harcolnom, de ha az jön szembe, akkor nem mondhatom, hogy Hé, te ne velem harcolj! Mármint mondhatom, csak nincs értelme... És amikor jönnek az olyan meccsek, hogy az ellenfélnek van 1 T10, 4 T9, a többi T8-T7, nekünk meg 1 T10, 0T9, helyette T8-T7-T6, és akkor még hülyék is, akkor nem fogok örvendezni...Vagy örüljek annak, hogy nekünk több T6 tankunk van? ;)

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38748) -vitya- válasza Snakeiboy (#38746) üzenetére


-vitya-
őstag

ha premiummá válik, és megyek majd vele, én ugyanaz maradok. Akármennyire elrontják, ugyanúgy kiosztom vele a sebzést ami tőlem elvárható, a stratégiai és taktikai érzékem sem változik. Én tudom, hogy miért kapok kreditet, így arra fogok hajtani, hogy minél többet sebezzek vele. Innentől bármilyen sírás, ami arra irányul, hogy majd a xarral és is xar leszek nem igaz. Max kicsivel rosszabb lesz vele a statisztikám mint az IS-3-al, vagy a királytigrissel. Ami még mindig elfogadható lesz.

Én magam arra számítok, hogy kihívás lesz vele menni, hogy igazán jó köröket fussak, de ez nem annyira zavar.

Ellenben, aki béna az lehet, hogy duplán béna lesz vele :D, de ott nem a tank, hanem a felhasználó rontja el a játékodat. Szerintem. És az más tankkal is elrontja. Szerintem.

-=Витя=-

(#38749) marked one94 válasza -vitya- (#38748) üzenetére


marked one94
őstag

lájk :DDD vagy +1? :D este leszel? :)

You'll Never Walk Alone

(#38750) -vitya- válasza marked one94 (#38749) üzenetére


-vitya-
őstag

nem, jön hozzám 2 lány, el leszek foglalva ma... holnap, a kommunista szombaton nem dolgozom viszont.... megbeszélhetünk valami időpontot

-=Витя=-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.