Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38201) joergie válasza Atlantis (#38193) üzenetére


joergie
őstag

5ösre teszik a javítókitet, duplaötössel mennek is tovább. Régi billentyűzeten nekem is ment fél pillanat alatt, ezen a t*kony apple billentyűzeten lehetetlen játszani. dizájnos meg minden, csak használhatatlan.
A KV meg ha nem tudod használni, vagy nem tetszik az két különálló dolog. Persze a kettő összefügghet, csak az nem a tank hibája. Mindegyik tanknak megvan a filozófiája, azt kell felfogni/megtanulni, csiszolni.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#38202) Mcray válasza Zeratul (#38194) üzenetére


Mcray
senior tag

M3 Stuart: Max 25 000-ret hoz (min 5000). 10-ből 1 csata ilyen. Nehéz vele jól játszani, mert magas, nem fordúl és papír :(

Tetrarch: Egyedül pocsék. Ha van egy jól páncélozott társad csalinak akkor 6-8 kill és 20 000 pénz (min 3-4000)

T-127: Francia tankokig egyeduralkodó volt. 20-30 ezreket hoz egy egy jó kör (min 5000). Egyedül is erős volt. Francia tankok óta és az új autcannon mechanizmus óta csak egy átlagos tank :( T-28 és más hasonló nagy/de papír gépeket szoktam vele vadászni.

Valentine: Nagyon kevés a lövege, de cserébe gyors, és alacsony vagy + erős páncél. Ugyanúgy kell vele játszani mint a T-127-tel. 20-30 ezer pénz egy jó kör (Min 7-8 ezer)

Valentine az egyetlen kakkukktojás, mert a páncélját csak a Marder 2 és Hetzerek tudják rendesen fogyasztani. Ha te vagy a tápláléklánc csúcsán és már nincs Marder vagy Hetzer (Orosz és amerikai TD-k nem bántanak és sokkal ritkábbak) , akkor lehet rambózni és 30 000-res kört menni.

Ezek NEM prémium értékek.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38203) Atlantis válasza joergie (#38201) üzenetére


Atlantis
veterán

"5ösre teszik a javítókitet, duplaötössel mennek is tovább..."

Ezt hogy lehet megtenni?

A többire: lehet némi igazad.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38204) fsb1000 válasza Atlantis (#38203) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Úgy, hogy a javítókit a középső rekeszen van ez az 5-ös, a lánctalp eleve 5-ös.
Tehát 55 javítja a láncot, 51 a motort, stb, stb...
Beállítások / írányítás részben lehet a tűzoltást egérgombra átteni.

(#38205) Atlantis válasza fsb1000 (#38204) üzenetére


Atlantis
veterán

Mik vannak...nem értettem, mi jelentősége van a sorrendnek ezeknél a kiegészítőknél. No, este ki is próbálom.

Köszönöm.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38206) Mcray válasza Atlantis (#38200) üzenetére


Mcray
senior tag

Atlantis Te olyan hülye vagy :K :R

Az Orosz heavy vonal az IS-sel kezdődik. A KV sorozat, az a csigaháton hordott téglák földjéről származik :K

Neked az IS-3 tank kell. Az feküdni fog neked. :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#38207) joker1220 válasza Tüzi (#38186) üzenetére


joker1220
őstag

Vizes lőszer tartó megoldja a problémád:)

Nekem a T-44 állandóan felrobbant az ammo rack től, miután ráraktam, sérült
a modul ugyan de legalább nem égett le és nem robbant fel a tank:P

MCGaiwer:

Nem én vagyok a visszamaradott hanem te vagy az offenzív.

Láttam hogy kiegészítetted, nincs is vele semmi bajom, csak én más okból
kifolyólag írtam Tüzi-nek.

Mi arról beszéltünk hogy ér vagy nem ér semmit a legénység tűzoltóskill je:)

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#38208) Plasticbomb válasza Fel (#38159) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Honnan tudod ilyen pontosan, hogy mennyi sebzést osztottál ki?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38209) joker1220 válasza Plasticbomb (#38208) üzenetére


joker1220
őstag

Van egy olyan kiegészítő a játékhoz ami mutatja amikor meglősz egy tankot hogy mekkora sebzést okoztál neki.

Első HSZ ben a virkir mod pack ban meg is találod, hogy a 7.2 ben működni fog e még
azt sajnos nem tudom megmondani..

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#38210) Fel válasza joker1220 (#38175) üzenetére


Fel
addikt

Teljesen más kialakítású a páncélzatuk, emiatt tejesen másként is kell velük felvenni a védekező pozíciót. IS-7-tel mindig az ellenel szembe kell fordulni, IS-4-gyel pedig mindig rézsútosan, szögelve. Igaz ez esetekben is van rajtuk mit lőni.. IS-7-nél haspáncél (bár az is 150mm..), IS-4-nél pedig a torony alatti részt (esetleg még a lánctalpdarabokkal kirakott hasát).

A stock IS-4 tetű, és felfejlesztve sem lesz versenyautó. Mind a T34, mind az E-75 mozgékonyabb nála. A végsebesség még okés, de nehézkesen forog (belső lánctalp körül), és viszonylag kevés paci van a motorjában.

Az alap torony könnyen keresztüllőhető. Szeretem mindig, ha ilyet látok...Meglövöm szemből az egyik oldalát, oda a töltő, a másikat, oda a lövész... :)

Szóval alapon nem jó, felfejleszve viszont nagyon is, de nem a mozgékonysága miatt szeretjük :) .

Atlantis: Alapból ki vannak osztva bilentyűkre. 1-2-3 a lőszerek, 4-5-6 a fogyó cikkek helye. A szervíz ablakban tudod változtatni a sorrendjüket. Jelenleg úgy van, hogy kombinációkat kell nyomni a gyógy- és a szerelőcsomag esetében, mert száma van amoduloknak és a személyzet tagjainak is. Pl.: Nálam 4-en van a repair kit. Motor javítás 4-1, Löveg 4-2, stb... De szerintem még mindig gyorsabb, mint Ctrl+egerészni...
Viszont a 7.2-ben egy gombnyomásos lesz ez a procedúra, ha csak egy modul, vagy egy személy sérült.

Plasticbomb: Wot Logger.
Amiről joker ír, az az OTM, azzal a pillanatnyi sebzést láthatod, amolyan lebegő számos megoldásban. A 7.2-vel már nem lesz szükség rá, mert beépítésre kerül a játékba egy saját változat.

[ Szerkesztve ]

(#38211) Atlantis válasza Mcray (#38206) üzenetére


Atlantis
veterán

Köszönöm, mondták már mások is. :D

Majd egyszer újra szánok rá időt, most csak 1 új gépre van credit-em és az a Tiger lesz, utána meg lassan leglesz a JagdPanther, az is fontosabb, mint az IS

Fel: Tiszta sor, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38212) biggamer válasza Atlantis (#38193) üzenetére


biggamer
veterán

kár volt eladnod mert valamelyik patchben adnak majd helyette másik tankot +garázs helyet meg 100%-os legénységet is pluszban ... :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#38213) Atlantis válasza biggamer (#38212) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, tudom, de addig is csak foglalja a helyet a hasznos cuccok elől+ rohadtul mérges is voltam rá. Alapvetően egy higgadt ember vagyok, de mocsok mód felb...ott idegileg, hogy ezekkel a vackokkal képtelen voltam eredményes lenni, holott mindenhol hozsannázzák ezeket a tankokat.

Esetleg majd a patch előtt visszaveszem őket, bár az nem biztos, hogy jó üzlet lesz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38214) -vitya-


-vitya-
őstag

egy barátom oktat KV-3-al... Én látom azt a pár hibát amit elkövetett ;-) - vajon más is észreveszi? (nem sok volt, azért)

Természetesen ettől még tökéletes példája, hogy kell szétverni egyedül az ellenfelet... Oktató videó.

-=Витя=-

(#38215) Plasticbomb válasza joker1220 (#38209) üzenetére


Plasticbomb
addikt

OTM: De összesítő vagy egy külön ablakocska, ahova listázza, nincs, jól tudom? Őszintén, én inkább azt figyelem, hogy okoztam-e sebzést, és nem követem pontosan, hogy most 300-500-1200-6855 sebzést osztottam ki összese...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38216) MCGaiwer válasza joker1220 (#38207) üzenetére


MCGaiwer
addikt

és talán ahoz nem tartozik hozzá az, hogy 10%al kisebb az esély hogy egyáltalán égjen a tank?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38217) Plasticbomb válasza Fel (#38210) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Sajnos az a beépítésre kerülő szerintem nem elég jó, hogy kiváltsa az OTM-et. sokat játszottam teszt szerón, és sokszor nézek be egy egy-egy ellenfelet, mert annak is zöld az életerő csíkja, úgy mint a bajtársaknak...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38218) joker1220 válasza MCGaiwer (#38216) üzenetére


joker1220
őstag

Már az előbb írtam hogy köszi az észrevételt.

Nem unod még?:D

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#38219) Djuree válasza -vitya- (#38214) üzenetére


Djuree
félisten

KV-vel meg KV-3-al nem nehéz alkotni, főleg ha nem t-9-10-ek ellen rak be :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38220) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Több képen is láttam, itt is máshol is, hogy kiírja a haver tankok fajtáját és életerejét az adott tank felett zölddel. Ehhez 1 külön mód kell, hogy kiírja, vagy ezt be lehet kapcsolni vhol, vagy meg kell nyomni 1 gombot? :U

(#38221) Djuree válasza forras2 (#38220) üzenetére


Djuree
félisten

alt gomb. vagy mod is van, virkir mod pakkot told fel....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38222) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Most láttam, hogy javítják a T-54 tornyát: [link]
Tisztára historically accurate lesz :))

Meg nagyobb lesz a KT is: [link]

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#38223) Paul119


Paul119
addikt

is4 megint úgy pattog mintha t95ben űlnék

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. március 19. 14:53:16
Vehicle: IS-4
Experience received: 2 952 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 51 888
Battle Achievements: Steel Wall
vkp, e75, lőtte folyamat a weak spotomat és mind pattant,ha jól láttam mindkettőn 128as volt

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38224) emre válasza -vitya- (#38214) üzenetére


emre
veterán

Egyértelműen nem rossz játékos, de az hogy ez így összejött inkább a balfék ellenfeleknek köszönhető. (mint az esetek többségében) Illetve az hogy a végén 74hp-ról nem tudták kilőni nem hiszem hogy az ő érdeme lett volna.
Az elején az eltűnő SZU85 helyére odalőttem volna.

Paul119

Na majd meló után megnézem.
Tegnap egy IS3-as meg egy VKP aprított, a csata végére 6 bekapott lövés után 54hp-m maradt. Pedig féloldalt álltam nekik. :o

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38225) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Hát hülyebiztos tank a KV de sajna nem idióta csapat biztos.. Megyek, alap torony alap ágyú még, top tank vagyok, ami meglepő, mire odaérek, a fél csapat elhullott, rohan felém egy A20 beleküldök egyet, ugrik fél hpja, de kurva nagy mázlija van, mert onnantól takarásban van nekem végig. És ezek az idiótaák nem képesek kilőni fél hpról azt a kis tankot...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38226) -vitya- válasza emre (#38224) üzenetére


-vitya-
őstag

én azt mondanám, hogy kétszer is türelmetlenül lőtt, a pz3/4-et elsőre neki kellett volna kilőnie (akkor 9kill lett volna...)... ha kicsit vár, 1 másodpercet, jobban rászűkül, és nem a láncát lövi le 2x is annak a semmi kis vacak tanknak...

de a többivel 1et értek ;-) jó játékos, ez ok, meg egy ilyen eredményhez hülye ellenfél ÉS hülye saját csapat is kell

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#38227) slajos válasza -vitya- (#38226) üzenetére


slajos
csendes tag

Az AT-t is kilőhette volna, ha a KV nem ninjázza el előle.

(#38228) emre válasza -vitya- (#38226) üzenetére


emre
veterán

Igen, a türelmetlen kifejezés nekem is eszembe jutott a videó nézésekor, de a replay annyira torzítja a visszajátszást, hogy nem vagyok biztos hogy amit itt láttunk a rovására lehet írni.

slajos
Inkább T25-AT

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38229) -vitya- válasza slajos (#38227) üzenetére


-vitya-
őstag

ja, tényleg, 10 kill... az még szebb lett volna ;-)

-=Витя=-

(#38230) Blom


Blom
aktív tag

Győzelem!
Csata: El Halluf 2012. március 19. 15:31:12
Jármű: AMX 13 90
Szerzett tapasztalat: 1 860
Szerzett kredit: 41 095
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

(#38231) echterion válasza Atlantis (#38196) üzenetére


echterion
nagyúr

A Tigrissel még jobban fogsz szívni, mert már a T6-os tankokról is szeret pattogni / nem sebezni, T7-től felfelé meg szinte esélytelen vagy bármit is átlőni. Az a 88-as löveg nagyon gyenge.

**********

(#38232) Fel válasza Iron Funeral (#38222) üzenetére


Fel
addikt

Úgy látszik rádobják a Type 59 tornyát, azé ilyen magas.

Vártam, hogy mikor fogja valamelyik echte germán fan végre felhozni, hogy meghízlalták a KT-t, de fúra, hogy eddig senkinek nem tűnt fel.
Kipróbáltam. Ugyanolyan jó vele játszani, mint régen. Már alig várom, hogy visszavehessem, a Panther II.-vel együtt. :)

Várható még egy harmadik teszt ápdét is, még további T34 nerffel... Kell is az neki :U

[ Szerkesztve ]

(#38233) marked one94 válasza echterion (#38231) üzenetére


marked one94
őstag

Hát én azért a 88mm L71-re mindent mondanék csak azt nem, hogy gyenge ;) Meg amúgy is stock-ként melyik tank jó?

You'll Never Walk Alone

(#38234) forras2


forras2
őstag

Tudtok vmi olyan leírást, hogy melyik tankot hol kell lőni szemből, hogy siker legyen? :U
Mert próbálok rájönni, de egyedül a KV-nál jöttem rá :(
A kérdés azért merült fel bennem, mert hetzerrel pl elég sokat nyomtam, PzIV-et sokat lőttem, de nagyon ritkán sebeztem, akkor is csak oldalról vagy hátulról. Ma meg megyek a PzIV-el, és szemből kilőtt 2 lövésre 1 hetzer :(

[ Szerkesztve ]

(#38235) Paul119 válasza marked one94 (#38233) üzenetére


Paul119
addikt

is7? :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38236) Dobi 562 válasza forras2 (#38234) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én, hogy ha jobban rálátok az ellenre, akkor próbálom a géppuskákat, kémlelőket lőni, azok általában weakpontok.

Esetleg nézd meg ezt.

(#38237) marked one94 válasza Paul119 (#38235) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor úgy mondom T10 alatt :) Mondjuk én az IS7-et nem szeretem de vissza kell hogy vegyem.

You'll Never Walk Alone

(#38238) GrooveHero válasza marked one94 (#38237) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem szereted az IS-7-et?:DD
Istenkáromlás, eretnek, égessük meg:DDDD
Nyugi csak hülyülök nemám komolyan veszel:DD

Nagyon jó kis gép az, bár néha tud pattogna akárhonnan, néha meg akármit átvisz...érdekes mindenesetre :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38239) marked one94 válasza GrooveHero (#38238) üzenetére


marked one94
őstag

Ami nekem volt elég sűrűn kapott ammo racket, lehet gyári hibás volt :)) Remélem amit most kapok jobb lesz :) Meg ahoz képest hogy nem szerettem a statom nem rossz vele :P

You'll Never Walk Alone

(#38240) -vitya- válasza marked one94 (#38237) üzenetére


-vitya-
őstag

miért "KELL" visszavenned? Valaki pisztolyt fog a fejedhez, hogy vedd vissza? :P

-=Витя=-

(#38241) GrooveHero válasza marked one94 (#38239) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nos, igen, az a fránya ammorack. Sajna az még most is megvan, klántárs randomban egymás után kettőt lőtt ki egy-egy lövéssel, meg is lepődött. De ha vigyázol rá, akkor mondjuk talán megúszod, főleg, hogyha olyanja van, akkor még az aranylőszert is pattintja. Vagy nem:DD
Egyébként lehet, hogy tényleg vmi gyári hibásat kaptál anno, vmi szar minőségű anyagból, neféd az enyém minőségi ruszki acél:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38242) marked one94 válasza -vitya- (#38240) üzenetére


marked one94
őstag

Mondhatjuk :) Amúgy a klán miatt :P

GrooveHero:Volt olyan hogy már a 13. perce meghaltam mert egy E100 bemakkolta :D meg olyan is volt hogy 1v1ben egy Is4et lelövök 100hp-ra pár másodperc kellet volna az utolsó lövéshez és ammo rackelet kb 80%-ról... Hát remélem amit most veszek minőségi ruszki acélból lesz mint a tied :D

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#38243) Paul119 válasza marked one94 (#38237) üzenetére


Paul119
addikt

hmm, type 59? :D , najó nem kötöszködök :DDD ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38244) GrooveHero válasza marked one94 (#38242) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hja mer klánban vagy Akartam mondani, hogy jöhettél volna. Meg nem csak te, mindenki, akinek van 8-as tankja minimum, lehetőleg fullos 8-as, meg aktív is tud lenni, meg tud járni TS-re is
Ez itt a reklám helye:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38245) -vitya- válasza marked one94 (#38242) üzenetére


-vitya-
őstag

klán???? áruló! :P

-=Витя=-

(#38246) Veatta válasza marked one94 (#38239) üzenetére


Veatta
aktív tag

Érdemes várni a 7.2-re a visszavétellel, mert engem átvertek vele 6 millát kifizettem érte és most meg összemegy!!! :DD

(#38247) marked one94 válasza Paul119 (#38243) üzenetére


marked one94
őstag

Nyomd má el magad ;] :DDD [link]

-vitya-: Bocsi :B Ettől még járok mumble-ra ;)

GrooveHero: Talán majd máskor :)

Veatta:Teszten mentem vele egyet hát érdekes lesz :D Meg mire prém nélkül össze szed még 5 millió creditet tyűűű :D

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#38248) virkir válasza -vitya- (#38245) üzenetére


virkir
veterán

Épp akartam írni, hogy elkurvult :D
Mondjuk ahova megy meg is érdemli.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38249) -vitya- válasza virkir (#38248) üzenetére


-vitya-
őstag

hova megy, mesélj? kiáll a sarokra? ;-) vagy született valahol egy vigalmi negyed, és én nem tudok róla? sürgős fehomályosításra van szükségem :D

-=Витя=-

(#38250) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Eddigi legjobb arty-s köröm, prémiumos eredmény. Szegény panther bekapott egy 1100-as sebzést.

Győzelem!
CsataSand River 2012. március 19. 18:23:26
JárműHummel
Szerzett tapasztalat: 2 502 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 57 784

[link]

Kellett már egy kis sikerélmény, a múlt héten annyira nem ment a játék, hogy fel is függesztettem pár napra.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.