Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38651) CptMisi


CptMisi
őstag

Defeat
Battle: Ensk 2012. március 22. 17:05:59
Vehicle: ISU-152
Experience received: 633
Credits received: 31 388
Battle Achievements: Top Gun, Boelter's Medal
A végén beírtam, hogy ty team... vicc, hogy 10:10nél, 1 tankjuk volt a bázisukon, nekünk 4 tankunk ráment az egyre, pedig tudták, hogy mindjárt elkezdik foglalni 4en a bázist. 1et még ki tudtam lőni, de elfoglalták a bázist. :(
Amúgy prémium nélküli eredmény, mielőtt jönne, hogy t4 tankokat lőttem csak ki. :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38652) Gyuri27 válasza emre (#38650) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha ingyen adnák akkor se kellene. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#38653) emre válasza Gyuri27 (#38652) üzenetére


emre
veterán

Mert Te nem tudom mi a jó. :DDD Márpedig az IS jó. :K

Mondjuk azóta a kb 3-4 hónapja amióta eladtam sokat változhatott a világ, de majd meglássuk.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38654) Fel


Fel
addikt

Kész a teszt patch #3 is. A tesztkliens launchere leszedi a javítást. Elvileg március 27-ig tart.

Benne a várva várt T34 atomnerf:

RoF lecsökkentve 4 lövés/percre
Hull forgási sebesség 22°/percre... Jó lesz :(((

A teszt #1 és a teszt #2 állapot itt megtekinthető: [link] (a spiolerek alatt)

[ Szerkesztve ]

(#38655) Dobi 562 válasza emre (#38650) üzenetére


Dobi 562
addikt

Még 25K xp kell a tigrishez, rá is hajtok. Féláron még a hülyének is megéri nem hogy nekem. :DDD

(#38656) Gyuri27 válasza emre (#38653) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tudom mi a jó. Ami p-betűs az jó pl. :DDD
Meg a t29 is jó. AZ is-l úgy szenvedtem mint az m6-l. Nem jött be egyik se.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38657) CactuS válasza Fel (#38654) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szánalmas banda, lassan már sajnálom azt a 3k goldot, ami az accountomon van. Sebaj, 1 hónap még lepörög aztán MoP beta, majd Diablo 3 aztán szevasz WG...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38658) Gyuri27 válasza CactuS (#38657) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a nerf csúnya lesz. nesze neked ingyen tank. Ill gondolom nem ingyen mert sokan vettek premet, váltottak xp-t.
Mondjuk ez egy dolog. De ki az isten fog majd 12k goldot adni érte, ha nagy kegyesen kapni lehet majd?

Dio3 várós. Elég sokan be vannak sózva ahogy nézem. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#38659) erikke17 válasza emre (#38650) üzenetére


erikke17
őstag

Ha jól látom akkor ez az akció 23-tól 6-ig tart? :D Mert kapóra jön 790k kreditem van IS-nek fele igy nem kell tovább farmolnom.. :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#38660) MCGaiwer válasza Fel (#38654) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ha marad a normál t8 mm akkor a jó kurva anyjukat.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38661) Paul119 válasza MCGaiwer (#38660) üzenetére


Paul119
addikt

dől ám a kultúra :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38662) CactuS válasza emre (#38650) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Király, tegnap vettem meg a tigrist...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38663) CptMisi


CptMisi
őstag

Kezd felidegesíteni ez a játék...ISU BL-10 és 20méterről 2szer pattantam KV5 kis tornyáról... :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38664) psycroptic válasza CptMisi (#38663) üzenetére


psycroptic
őstag

Hehe... ISU Bl-10 9 9-ből 3 találat abból egy 0 dmg-s. :W

PSNID: Tomy83PS

(#38665) CptMisi válasza psycroptic (#38664) üzenetére


CptMisi
őstag

Vicces, amikor oldalba lövök egy pershinget vagy egy typeot és track... :(((

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38666) psycroptic válasza CptMisi (#38665) üzenetére


psycroptic
őstag

Olyankor már kimondom az addigra megfogalmazott káromkodási mondatok tömkelegét... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#38667) -vitya- válasza CptMisi (#38665) üzenetére


-vitya-
őstag

viccesebb. ha ugyanez az ágyú egy pz4 oldalában csinálja a láncleesést...

akkor nézek bambán, és még káromkodni is elfelejtek.

-=Витя=-

(#38668) CptMisi válasza -vitya- (#38667) üzenetére


CptMisi
őstag

Az is vicces, hogy malinovkán bokorban bujkáltam, jött egy spotter, kilőttem, rá fél percre rámlőtt arty és legalább 3 tank. 95+%os álcázás, álcaháló, bokorban, nem mozogtam, fél perce nem is lőttem... Jó, elbújtam a szikla mögé, kimentem épphogy csak, máris rámlőttek... Előttem a semmi közepén tiger2, mellettem bokorban vk3601, de engem szúrtak ki. :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38669) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Rájöttem, hogy nem is olyan rossz ez a MM rendszer! Egyszerűen csak úgy kell felfogni, azért rak össze annyi idióta játékossal, hogy nagyobb kihívások elé állítson.

Próbálj meg nyerni úgy, hogy:
-a csapattagjaid egymást lövik!
-nem scoutol senki, főleg light tank nem!
-az arty csapattársad nem ismeri a "shift" billentyűt és TD üzemmódban harcol (nem csak városi pályákon)!
-a lemmingvonat csak egy irányban támad!
-ha nem indul a lemingvonat, akkor mindenki kempel a bázison, de főleg a heavyk!
-a medek elkerülik a dombokat!
-a heavyk a várost!
-ha két tierrel magasabb tankot látnak, hátra arc és iszkiri!
-ha nem tudod megvédeni egyedül a bázist 5-szörös túlerő ellen, miután a lemingvonatot fölmorzsolták, le vagy noobozva!
-mikor tökéletesen becéloztad az ellent, eléd gördülnek figyelmesebb társaid, majd ők lőnek helyetted!

:))

(#38670) jahrn válasza Fel (#38654) üzenetére


jahrn
senior tag

gj WG... legkozelebb remelem az agyut is kicserelik egy 20mm-es auto cannon-ra es az arat felnyomjak 15k gold-ra. Ez igy lassan 7.5k goldot sem er. Az agyu pen/acc ugyan jo, de az aim time szornyu, a tobbit meg ne is emlitsuk...

(#38669) Dobi 562 uccso csata stock su-100-al Ensk-en (T6-T8): mindenki elindul a mezon, en meg azt veszem eszre h egyedul maradtam a varosban... az elmult napokban ugyis mintha tobb lenne az idiota de erre meg en sem szamitottam.

[ Szerkesztve ]

(#38671) CactuS válasza Fel (#38654) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Legalább a T30-at is porig nerfelték, hogy annak se legyen sok értelme?:U

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38672) joergie válasza zsozsok (#38613) üzenetére


joergie
őstag

Igen! és nagyon örülök neki, kistoth-al beszéltük, hogy a legjobbakat kívánjuk nekik :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#38673) Dobi 562 válasza jahrn (#38670) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az előbb JagdPantherrel voltam, Su-85 lazán beállt mögém, úgy hogy az egyik fele takarásban volt mögöttem és onnan lődözött, persze felfedezték és engem lőttek szét. Mára elég volt a játékból. :W

(#38674) GrooveHero


GrooveHero
addikt

A megújuló ELIT klán aktív CW képes tankokkal rendelkező játékosakat keres. Feltétel aktív játék, aktív TS használat, és 10-es heavy, 8-as arty (vagy a közeli) + Med és TD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38675) Fel válasza CactuS (#38671) üzenetére


Fel
addikt

Egy kicsit "igazítottak" azon is.
A RoF felment 2,97-ről kerek 3-ra (három!!).. Igaz ugyan, hogy ez már a 100%-os legénységre vonatkoztatott érték, de a most még élő, 7.1.1-es számítás szerint ez még mindig gyengébb, mint amit T10 tankként tud a T30. 3,64 vs. 3,43.. nesze nektek gyors AT lövegek... :U
A hull forgási sebesség itt is változott: 28°/s-ről, 24°/re. Szóval most úgy mozog, mint a T34 a teszt #2-ben. A toronyforgás maradt 18°/s.

A T110E5 és M103 legalább nem áltozott.

------------------------------------------------

Nem igazán értem mi a koncepciójuk a GUI "fejlesztésével".. Egyszer bepakolnak valamit, majd gyorsan ki is szedik. Patchről patchre változik az 'Esc'-re felugró in-game ablak..
Most a harmadik felvonásra kivették az egygombos javítást és gyógyítást. Kivették a felderítésre és a felderített ellen sebzésér/kilövésére figyelmeztető jelzés ( bár a patch notes szerint ideiglenesen..)
Nincs náluk senki, aki megmondaná, hogy "B+ most ezt szeretném látni a GUI-ban! Ez ilyen legyen, az olyan." Nem pedig "Most Iván azt mondta ez legyen". A következő verziónál már Szása azt, hogy az..

------------------------------------------------

A patch notes-ban is írva vagyon, hogy a Patton top lövgének költségeit megváltoztatták. Szám szerint: 68.000xp és 219.000 kredit lesz. Aki most fejlesztgeti, az húzzon bele..

[ Szerkesztve ]

(#38676) bozont válasza -vitya- (#38667) üzenetére


bozont
veterán

Én már nem lepődök meg semmin, mikor meglőnek a bal oldalamon és a jobbon esik le a lánc (akkor is ha a tornyot lövik). Vagy tegnap, mikor a pz38na-val gondoltam levadászok egy lesebzett pzIV-t, elsuhantam egy low tier TD mellett, gondolván majd utána azt is levadászom, de gyorsabban fordult mint gondoltam és úgy seggbe lőtt hogy még az ágyúm is tropára ment. :U

(#38677) MCGaiwer válasza bozont (#38676) üzenetére


MCGaiwer
addikt

meglőttek balrol, leeset mindkét lánc és elszált a csövem. nem arty volt. ezt a 3 így hogy?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38678) pocok28 válasza Fel (#38588) üzenetére


pocok28
tag

Gratula! :C

Szép kör volt.

Eddigi csúcsom csak 118k. :O

A sok kritikus találat jól megnöveli a kreditmennyiséget. :K :C

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#38679) L-e-f-i-e válasza MCGaiwer (#38677) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nagyot robbant a HE.

=^-^=

(#38680) MCGaiwer válasza L-e-f-i-e (#38679) üzenetére


MCGaiwer
addikt

most mondom, nem arty volt (és nem, nem HE vel lőtt a tank)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38681) forras2


forras2
őstag

Végre meg van a StugIII :C Mi a véleményetek eme járgányról? :U

(#38682) L-e-f-i-e válasza MCGaiwer (#38680) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Simán lehetséges, engem is lőttek már meg balról úgy hogy mind2 lánctalp megsérült. Én ellenben biztosan tudom ki, és mi lőtt meg ugyanis kezdésnél saját társ lőtt meg 90 fokban tőlem balra. Szóval lehetséges, simán, hol itt a probléma....

=^-^=

(#38683) pocok28 válasza Fel (#38654) üzenetére


pocok28
tag

Király. :W

Nem elég, hogy a tűzgyorsaságot, a toronyforgást, a látótávot jó levették, de még a célzási időre is szépen pakoltak.
Elmennek a .... :W

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#38684) CactuS válasza forras2 (#38681) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szeretem, azt legalább át tudom lőni a T34-el. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38685) CptMisi válasza forras2 (#38681) üzenetére


CptMisi
őstag

Hosszú 75össel nagyon jó. :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38686) forras2 válasza CactuS (#38684) üzenetére


forras2
őstag

Köszi :DDD

CptMisi
Minek merjek neki menni vele? :U Mert a Hetzeres féle 75-össel a tigrist 9-ből 8× eltaláltam, de egyetlen egy sem sebezte, szemből és oldalról :O

[ Szerkesztve ]

(#38687) CptMisi válasza forras2 (#38686) üzenetére


CptMisi
őstag

Nagyon fürge, gyors és pontos az ágyúja, jó az álcázása. Ezzel kell operálni. :)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38688) MCGaiwer válasza L-e-f-i-e (#38682) üzenetére


MCGaiwer
addikt

2 lánc oké, de lánc + cső + lánc? mi ez, gumilabda?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38689) Chris0321 válasza pocok28 (#38683) üzenetére


Chris0321
addikt

Nagyon remélem lesz némi nemzetközi felháborodás-e miatt. Elég sokan nem kevés időt esetleg pénzt is öltek bele, hogy meg legyen nekik a T34. Nem hiszem el, hogy senki sem fog háborogni amiért ennyire lebutítják.

(#38690) balintka válasza Chris0321 (#38689) üzenetére


balintka
addikt

Hát ez az. Én is váltottam 10 euróért aranyat rá, igaz, nem kellett végül felhasználni. De akkor is. Teljesen le van butítva a tank.

(#38691) forras2 válasza CptMisi (#38687) üzenetére


forras2
őstag

Köszönöm :R

(#38692) vhw válasza balintka (#38690) üzenetére


vhw
addikt

Emberek, ingyen tank!
Senki se kerte h barki is aranyat fektessen a fejlesztesebe. Olyan lesz amilyen, azt is megtehetnek h nem adnak semmit es eltuntetik a sullyesztoben mint a T23at.
A semmitol biztos jobb lesz, amugyis csak farmolasra valo.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38693) KaLeun válasza Dobi 562 (#38669) üzenetére


KaLeun
senior tag

Fején találtad a szeget...

Cila

(#38694) Berkesia


Berkesia
csendes tag

Sziasztok! Még nagyon új vagyok a játékban, de a szerver nem is nagyon engedi hogy fejlődjek. Ha be akarok lépni az esetek 80%-ában azt írja ki, hogy: A hálózathoz való kapcsolódás nem lehetséges. Másnak is van ez a probléma? Nagynehezen eljutottam Tier 5-ig, és szinte lehetetlen bejutni a szerverre. Ti ezt hogy oldottátok meg?

(#38695) KaLeun válasza Fel (#38654) üzenetére


KaLeun
senior tag

Remélem, hogy a hd képessége megmaradt.

Cila

(#38696) Djuree válasza Berkesia (#38694) üzenetére


Djuree
félisten

nálam sosincs ilyen gond. neted nem szakadozik?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38697) Jamboo529 válasza Berkesia (#38694) üzenetére


Jamboo529
senior tag

hülye kérdés, de melyik szerverre regisztráltál?

(#38698) Dobi 562 válasza Berkesia (#38694) üzenetére


Dobi 562
addikt

A 7.2-es teszt szerveren játszol? Oda nehezebb bejutni, mert korlátozott a létszám, a rendes játékba eddig mindig be tudtam lépni.

Más: az előző csatában type 59 és m6 belebotlik egy shermanba, a sherman ammo rack-kal elintézte a type-ot, az m6 fogja magát, hátra arcot csinál és elmenekül... :W

(#38699) KaLeun válasza Berkesia (#38694) üzenetére


KaLeun
senior tag

Szerintem nálad lehet a probléma, mert még nem hallottam ilyesmiről, hogy folyamatosan küzdeni kellene a bejutásért.

Ötletek:

-Tűzfal
-Router
-Internet kapcsolat

[ Szerkesztve ]

Cila

(#38700) Djuree


Djuree
félisten

lol. tegnap a sínes szabadtéri mapon, én az amx 13 75-el, meg egy másik amx 13 75 megyünk a dombra ahogy kell. erre jön szembe 2 type meg egy persing a dombon, na akkor hátraarc, felesleges kiállni ellenük, hülye nem vagyok. adom az infot a csapatnak és lejövök a dombról, a másik amx hülye volt és ottmaradt, ki is lőtték 2mp alatt. mondom a domb elveszett. erre írja a gyerek hogy igen, köszönhetően nekem. lol, ott maradtam volna kinyíratni magam? így legalább máshol segíthetek a csapatnak ahol értelme is van :U ennyire alap taktikai érzéke nem legyen egyeseknek...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.