Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38951) pimpi00


pimpi00
csendes tag

reggelt.az IS-3 szerintetek jó,valami véleményeket írjatok.

(#38952) Johnny001 válasza #56230144 (#38947) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Hát persze hogy kell a kártya drivere, anélkül ne várj csodát :))

Nvidia forceware xxx.xx keress rá - nem árt, ha passzol az op. rendszerrel is.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#38953) Cooper911 válasza #56230144 (#38947) üzenetére


Cooper911
senior tag

A procid hány MHz-s? Mert 2.2 a minimum és 2giga ram (1.5 XP alatt) Videokariból 256 a minimum szal nem azzal van gáz (nekem is 512es 9600am van)

Még azt megpróbálhatod, hogy a háttérben futó folyamatokat átpakolod a második magra (XP alatt ezt a feladatkezelőben lehet) igy több erőforrás marad a WOTnak.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#38954) Drenadar válasza pimpi00 (#38951) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem jó :) Amint rajta van a lánctalp, meg a nagyobb ágyú.... de majd az IS4 még jobb lesz.

(#38955) pimpi00 válasza Drenadar (#38954) üzenetére


pimpi00
csendes tag

az IS-1 az elég szar.300 ezer kredit kell az IS-3 hoz

(#38956) CptMisi válasza pimpi00 (#38955) üzenetére


CptMisi
őstag

Miért szar?

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38957) Cooper911 válasza Veatta (#38948) üzenetére


Cooper911
senior tag

Most mentem egy egész jó kört vele 13k javitás 7k.
Szal -8 és +8 között van esetleg nagyon jó körnél kicsit több.
Nem tudom váltsak e T50ről... :F

Közben nézegettem itt a folyamatok eloszlását a procik között és azt látom, hogy a WOT a második magot használja. (lehet hogy nem jól látom?) Ez viszont tök jó.

szerk: Teszt szerón mentem vele.

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#38958) pimpi00 válasza CptMisi (#38956) üzenetére


pimpi00
csendes tag

gyenge a páncélzata,meg lassú

(#38959) CptMisi válasza pimpi00 (#38958) üzenetére


CptMisi
őstag

IS lassú... Ez új. T7 tanktól meg ne várjál Maus páncélzatot! ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38960) jozefgucci1 válasza Cooper911 (#38957) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem nem éri meg váltani T50-ről.Nem lesz fürgébb a járgány talán a tűzerő lesz nagyobb , értem ez alatt egy GWtiger kilövése két lövés míg ez sima T50-el akár 5 is volt .Azonban ezzel már Tier10-be rak be a legtöbbször tehát elég szívás és a csata elején mindenki rád fog utazni . Meg kel vele tanúlni jól manőverezni vagy ha van kivel akkor falkában menni . Nálunk a klánban van pár embernek és mikor hárman megyünk akkor szoktunk szépeket aprítani . Arról már nem is beszélek mikor húszból egyszer berak top tanknak na ott lehet darálni de nagyon .A javítás szinte elvisz mindent de ez nem farm tank hisz a fejlesztése maga 54K xp azthiszem.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38961) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na végre noob lettem, Himmelsdorfon felmentem a várba (egyedül) és onnan ténykedtem. Sajnos a bázist nem tudtam megvédeni egyedül, mikor 4-en foglalták, tehát az eredmény: "dobilaci camper noob". :DDD

[link]

(#38962) csaabz válasza pimpi00 (#38958) üzenetére


csaabz
őstag

Nekem se jött be az IS, pedig sokan dicsérik. A tier 7esek között mozgékony, de tényleg könnyű átütni a páncélját.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#38963) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Jelenleg M3 Lee tankom van.Valakinek van tapasztalata vele?Amerikai vonalon akarok majd tovább menni...A torony nem mozog külön ez nagyon nem tetszik :N

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#38964) #56230144 válasza Cooper911 (#38953) üzenetére


#56230144
törölt tag

2.61 GHZ

(#38965) jozefgucci1 válasza Orlin (#38963) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem szabad előrerohanni vele inkább olyan td stílusban kel vele játszani .Viszont ami utána jön T1 heavy az baromi jó lesz szóval megéri .Igaz az M6 már kevésbé jó , de a T29 kárpótol mindenért ha csak nem nyúlnak hozzá akkor szeretni fogod.

Más .: Tegnap két csatában is sikerült átlőnöm a T30-as tornyát Typ59-el oldalról igaz de még a löveghez közel. Sokan panaszkodnak a T30-ra mostanában azt hiszem azt a tankot kihagyom. Végre meglett a T34 -de két vesztes csata után hagyom a garázsban majd pach után előveszem , hogy mit alkottak vele . Bár az a meglátásom , hogy eleinte jó lesz , hogy esetlegesen megvegyék az emberek aztán majd jól lehúzzák azt is mint a typ-ot.Prém tankot többet nem veszek mert undorító módon túrkálnak a játékban a fejlesztők .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38966) CptMisi


CptMisi
őstag

Annyira jó, mikor 3 idióta T50 megy szakaszba, aztán 1 perc sem kell, hogy megölessék magukat. :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38967) jozefgucci1 válasza CptMisi (#38966) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem ismerem a szitut , de hamar el lehet bukni T50-el . A legtöbb találat motort vagy láncot ér és onnan már nincs visszaút .Arról nem is beszélve , hogy sokan nem veszik meg a nagyobb rádiót bele így a csapat nem veszi az ő adását távolabbról ergo semmi értelme a felderítésnek.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38968) CactuS válasza jozefgucci1 (#38965) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

test#3 tapasztalatok alapján már alapból egy hulladék lesz szerencsétlen T34. Mondjuk az "új" T30 sem lesz éppen egy megváltás.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38969) CptMisi válasza jozefgucci1 (#38967) üzenetére


CptMisi
őstag

De alapból 3 T50 hülyeség... Ráadásul használni sem tudták, egyből be a bázisra. :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38970) jozefgucci1 válasza CptMisi (#38969) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jól jöhet ki a dolog ha van legalább két arty a csapatban aki lövi akiket spotolnak . Amúgy a T50-nek és társainak pont az lenne a lényege , hogy a bázishoz közel csal spotolni az ellent , de amint rálősz észrevesznek és kilőnek . T50-nel amúgy sincs értelme nagyokra lőni de lehet vele ügyesen játszani .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38971) Mewryck válasza jozefgucci1 (#38965) üzenetére


Mewryck
tag

ne csodálkozz rajta,T29,T34,T30 tornya csak szemből vastag(279mm),oldalról csak 127mm;
a T32 lóg ki közülük:szemből 298mm,oldalról 197mm;
viszont az összes amerikai heavy tank testpáncélzata már a röhej kategóriába tartozik...

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#38972) CptMisi válasza jozefgucci1 (#38970) üzenetére


CptMisi
őstag

Ruinberg volt és 1 artynk. :)) Ez egy malinovkán még tényleg jó lehet, de akkor sem berohanni, hanem spottolni és vissza... :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38973) Atlantis válasza Cooper911 (#38938) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez rendben is van, de olyan rejtett billentyűparancsokat nem ír le a beállításokban, mint pl.: M betűre eltűnik a minimap. Ilyeneket honnan lehet megtudni?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38974) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Még ilyen se volt velem... Gyak a haderejük mind egy oldalon átszaladt, úgy, ogy az első pillanatban vesztettek egy kisebb tankot, és ennyi.. nálunk meg a fél csapat elhullott, a másik meg nem ért oda időben sehova (Köztük én is)

Egyetlern egy 540 méteres lövésem volt össz vissz.. sajna az is csak crit volt, de nem sebzett.. (Egy nyomorult AMX 12t-be...)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38975) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Ez a csata meg tök jól kezdődött, de olyan szar vége lett.. (Még 4k xp és megvan végre a 107 mm-es ágyú...

Az elejét mindenképpen nézzétek meg, meg a végén furcsállottam valamit nagyon.. Az Amx 38 kempel a bokorban a bázisnál, semmit nem csinál, jön az ellen KV-ja és mintha észre sem venni, pedig tán 50 méterre sem voltak egymástól.... Én eddig nem úgy vettem észre, hogy ENNYIRE vak lenne a KV, bár tényleg nem a "legélesebb" a látása...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38976) jahrn válasza Mewryck (#38971) üzenetére


jahrn
senior tag

Szembol is csak a lovegpajzs ami elegge vastag, ha a lovegpajzs(ami ugyan nagy de nem takarja az egesz torony frontot) melle celzol akkor a fronton is loheto a torony. OFC jobb az alvazat loni.

(#38975) Plasticbomb Lehet h a KV-n gyengen kepzett szemelyzet volt? Ha nem lo az AMX es jol bujt el a bokorban akkor nehezen veszi eszre.

[ Szerkesztve ]

(#38977) balintka


balintka
addikt

Nekem a T-50-2-nél csak a láncot és a tornyot kell kifejlesztenem, h elit legyen. Az a tervem, h ezeket (kb. 11 ezer XP) kifejlesztem szabad XP-ből és teljesen kihagyom a tankot.

(#38978) jozefgucci1 válasza balintka (#38977) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Akkor ha kihagyod mi értelme a közös xp-t rákölteni ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38979) emre válasza Plasticbomb (#38975) üzenetére


emre
veterán

Ennyire vak, ha meg nem 100%-os a legénység, vagy kilőtték a commandert akkor még gyengébb. KV3 ugyanez lilában.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38980) CptMisi


CptMisi
őstag


Érdemes volt elindítani a csatát. :( :W
Valahogy csak ők nevettek...Mondjuk az ellenfélnél is volt egy ilyen gyökér. :(

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38981) Antonius1978 válasza Plokijuma (#38848) üzenetére


Antonius1978
addikt

En neha szoktam, amikor a masik tank takarasban van, vagy forgolodom korulotte...
Neha mellelo, de ez van...

(#38982) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Előbb Mines-on csata. Én (VK 3001H) és egy Leopard fel a dombra, 3 heavy a faluba. A dombra jön föl egy VK, egy Sherman, egy Löwe. Vk-ra, Sherman-re lövök, Löwe-nek csak a tornyát láttam, nem is lőttem rá. Sherman kilőve, vk lesebezve, a leopardunkat valaki leszedi és az ellen simán feljön a dombra. Vk kilő engem, mindez olyan gyorsan zajlik, hogy most van időm szétnézni a térképen. A tier 8-as VK 4502(P) kempel a bázison a ferdivel védik a nyomorult, szűk, bal oldali átjárót, ahová a ferdi is elég lenne különben. Írom nekik, hogy a heavijeink megsemmisülnek a faluban támogatás nélkül... Semmi reakció. Közben a dombról hátba támadják a faluban lévő 3 tankunkat. Erre egy pz 38na megindul a domb felé egyedül, a VK 4502 meg beáll a hátával egy sziklának, nem az ellenfél felőli takarásba! Itt kiléptem inkább...

Ő volt a Vk tulaja: [link]

Legalább kreditet termeltem, ha mást nem is:

Vereség
CsataMines 2012. március 25. 15:12:40
JárműVK 3001 (H)
Szerzett tapasztalat: 664
Szerzett kredit: 32 920

Komolyan nem értem én ezt... 2500 csata után csak ragadnia kellett volna rá valami kis taktikai érzéknek egy ilyen játékban, nem?

[ Szerkesztve ]

(#38983) Antonius1978 válasza Dobi 562 (#38935) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem is volt VK3001-em, mentem is vele vagy 3-400 csatat, de erosen bosszantott az 50mm-es pancelzata elol alul.A gyosasaga az egyetlen elonye, mert minden at tudja loni szembol...aztan eladtam a francba, a VK3601-re csereltem.

(#38984) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Találós kérdés! Hogy tud az amx a hátam mögé kerülni és leadni 3 lövést, úgy hogy elvileg egy Stug III, egy Slugger és egy T-20 védi a seggemet?! Az is érdekelne, hogy mit művelnek a medek a bázisunkon. :)

[link]

[link]

Más: azoktól kérdezném, akik hajtották a VK 3002 DB-t és a Párducot is, hogy játékélmény szempontjából milyen a két gép, egymással összehasonlítva? Azt látom a tech tree-n, hogy a VK ágyúja gyengébb, meg gyorsabb, én arra lennék kíváncsi hogy milyen vele játszani. Azon gondolkozom, a párduc előtt kimaxolom azt de ha nagyon lehúzzátok akkor hagyom a francba.

(#38983) Antonius1978: Nekem pont fordítva, a 3001H-val őrült dolgokat tudok művelni, nagyon tetszik a fürgesége!

[ Szerkesztve ]

(#38985) Djuree


Djuree
félisten

na megvan az amx 13 90 :C ma kigrindeltem a hiányzó 15k xp-t...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38986) Chris0321 válasza CptMisi (#38980) üzenetére


Chris0321
addikt

Pár napja volt olyan csatám amiben a top tankunk egy IS4 behozott két Hetzert.
Az egyik csapattársunk beszólt ezért neki csak annyit válaszolt, hogy report. Persze simán kiszedték mindkettőt és ugyan olyan simán vesztettünk is. :W

(#38987) fsb1000 válasza Djuree (#38985) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! Szerintem neked való tank, biztos jól fog menni.
Avatarod szerint lehetnél diegho tanítványa is.

(#38988) CactuS válasza fsb1000 (#38987) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vele amúgy mi történt?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38989) Gyuri27 válasza CactuS (#38988) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#38990) forras2


forras2
őstag

StPzII-höz is hozzányúltak? :O Visszavettem ma a gépet, mert ki akarom próbálni a Hummelt, az nagyon elnyerte a tetszésemet. Legelső körömben 2× pattantam a t-28-ról az StPz-vel :Y 75%-os legénység csücsül benne, és kb 3× olyan lassan szűkül a célzó kör mint régen a 68%-os legénységemmel :(

(#38991) fsb1000 válasza CactuS (#38988) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Rászaladt a vékony jégre.
--
Gyuri27: gondolom még gyűjtöd az erőt, hogy a feljelentés miatt elnézést kérj.

[ Szerkesztve ]

(#38992) Gyuri27 válasza fsb1000 (#38991) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem igazán.
Ajánlom figyelmedbe a miért ment el diegho-ra adott linkem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#38993) Chris0321 válasza fsb1000 (#38991) üzenetére


Chris0321
addikt

Pedig azt ígérted kevesebbet írsz majd. :( Hát itt már senki nem tartja be az ígéreteit?

(#38994) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Subidubiduuu :)

Győzelem!
Csata: Arctic Region Sunday, March 25, 2012 5:22:26 PM
Jármű: T-34-85
Szerzett tapasztalat: 922
Szerzett kredit: 20,482
Csatában elért Achievement: Védő, Oskin Kitüntetés

(#38995) Antonius1978 válasza Dobi 562 (#38984) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem is volt olyan hogy 5 tankot lottem ki, mert korbkerultem oket, de altalaban bena voltam vele, ez az igazsag, gondolom rosszul rejtettem el a testet es alul mindig atlottek az 50mm pancelt, kb 10x ha pattant az a tank.
De jol jott vele a tapasztalat a KV-13-hoz (a jelenlegi kedvencem) :) Olyan mint a VK3001 csak erosebb.Fejlesztd ki, ha szereted a gyors tankokat :)

A felar miatt megvettem az IS-t es a Tigrist :)
Az IS-el tegnap mentem 1 kort, rengeteg TP-t csinaltam vele, osszesen 132-t :C
Az elso neheztankos korom volt :)

(#38996) Tüzi

német TD fanoknak :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#38997) Plasticbomb válasza Tüzi (#38996) üzenetére


Plasticbomb
addikt

http://www.youtube.com/watch?v=meZX8fsGn5Q&NR=1 :)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#38998) krisss93


krisss93
aktív tag

Valaki bedobná ide nekem Vikir frissített mod pakkját?

(#38999) Gyuri27 válasza krisss93 (#38998) üzenetére


Gyuri27
félisten

Első hsz-be nézted?

Amd - Radeon - Ryzen

(#39000) fsb1000 válasza Chris0321 (#38993) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Te valamit félreérthettél.
Sosem írtam, hogy kevesebbet fogok ide írni, bár a hsz/nap arányom tényszerűen csökkent.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.