Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39301) Eagle16 válasza emre (#39300) üzenetére


Eagle16
addikt

Még a teszt 1-ben volt 0,4 azt hiszem.

A T34 Teszt 3-as adatai véglegesek, ezekkel rakják be a végleges patchbe is.

Ha van az embernek hozzá emberenként 2 skilles legénysége (100%), és van modulra pénze akkor utána nem rossz tank, Löwe-vel egy szinten van szerintem. Ez legalább nem gyullad ki frontális lövésektől :) Az ágyújával meg Tier 10-eseket is lehet piszkálni szemből, mondjuk domb mögül hogy csak a torony látszódjon. És ez Tier 8.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39302) Gyuri27 válasza virkir (#39297) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vannak nálad bajok. A venti miért jönne le? Hiszen írtam, hogy fent van.
Gyanitom randomba a t1-se és a kv se használ csokit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#39303) -vitya- válasza Eagle16 (#39301) üzenetére


-vitya-
őstag

aha, 8 lövést kaptam, 9 modul/crew sebzés lett belőle, egyszer 2 modul esett szét
(ja a forgatómechanika és az ágyú egyszerre ment tönkre...)

nem gyullad ki, de a sok modul lerohadás miatt kissé gáz :D

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#39304) marked one94 válasza -vitya- (#39303) üzenetére


marked one94
őstag

Ajándék lónak ne nézd a fogát ;)

You'll Never Walk Alone

(#39305) Eagle16 válasza -vitya- (#39303) üzenetére


Eagle16
addikt

A Löwe ugyanilyen...oldalt bárhol meglövik akkor ammo rack. Szemből 75%-os eséllyel vagy a motort lövik ki, vagy felgyullad az egész...A T34 legalább el tudja rejteni a testét mert az ágyúját nem piszkálták, ugyanúgy tud domb mögül lövöldözni. A Löwe ilyet nem tud.

Szerintem akinek bejön az amcsi ág, annak nem lesz csalódás. Aki nem tud vele játszani az meg eladja. Ingyen van emberek...más egy ilyen tankért ami ennyit hoz, kiadott anno 7500-15000 goldot is. És ezt már nem fogják nerfelni, innen már csak erősítenek rajta ha úgy látják hogy gyenge.

Tény hogy a toronyforgatás sebessége és a testforgatás sebessége szánalmasan kevés lett, de nem játszhatatlan a tank. 248-as átütéssel és a Tier 8-asok között a legnagyobb alfa sebzéssel (kivéve TD meg persze SPG) szerintem nem lesz rossz.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39306) Murder3


Murder3
addikt

az miaz, hogy is4(2-volt mnd1 egyszer pattant) 2X pattant a kv3-amról szemből..egyszer szintén szembe lőtt 0 sebzéssel és én meg oldalról a lánctalp csücskén a legelején kilőttem ap-val...
ezt is csak egy orosz t6-os heavy tudja-.-

(#39307) -vitya- válasza Eagle16 (#39305) üzenetére


-vitya-
őstag

idézem magam:

"+jegyzem: ettől még örülök az ingyen prémium tanknak. Még ilyen totál használhatatlan formában is..! ;-)"

-=Витя=-

(#39308) virkir válasza Gyuri27 (#39302) üzenetére


virkir
veterán

Na tévedtem 5%-ot az komoly 15 méter. Ettől függetlenül arra a TD-re rakhatsz bármit, akár a Hubble-t is akkor se fogsz szart se látni vele ha nem spottolnak neked.
Ráadásul értsd már meg, hogy attól mert te nem látsz egy tankot téged még láthatnak.
Nem csak ketten vagytok a csatában.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#39309) Timyyy


Timyyy
őstag

13 000 xp az IS-4-ig!!! Szurkoljatok hogy estére meglegyen!!! :C
Aztán 1-2 nap Löwe és már meg is vehetem... :))

(#39310) Gyuri27 válasza Timyyy (#39309) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem már garázsban. Be is raktam a sarokba.
Majd ha lesz 50%-s kiárusítás modulból veszek rá. :K

virkir: értem én, hogyne érteném. Történt mindez jó 200 méterről.
Nem az fáj, hogy ők láttak. Hanem, hogy én nem.
De mindegy. Majd jól eladom a francba ha meglesz a 100-s. :K
A su85b fényévekkel jobb cucc.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#39311) -vitya- válasza Gyuri27 (#39310) üzenetére


-vitya-
őstag

fényévekkel messzebbre lát :D

de nem jobb...

-=Витя=-

(#39312) Gyuri27 válasza -vitya- (#39311) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem jobb volt (jó hogy nem adtam el, ráadásul növelni fogják a kredit szorzóját).
Jobb csapatokba is dobál. Az olyan helyekre dobálja csak nézek mint rozi a moziba. :U

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#39313) CactuS válasza -vitya- (#39311) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Valszeg azért, mert egy "cabrio"-ban kevesebb a holttér. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39314) forras2


forras2
őstag

PzIv-el végre top tank voltam 3 nap után. Hát erre meg én voltam az első akit kilőttek :DDD :W :O

(#39315) Arpee78 válasza Dobi 562 (#39210) üzenetére


Arpee78
senior tag

Komoly, a vadnyugaton élvonalbeli pisztolyhős lettél volna. :)

(#39296) Eagle16 Akkor az ágyú pontosabb lett?

Az adatokat mostani értékekre átszámolva: 4,57 ROF / 0,31 acc / 3 sec aim time

A pen és damage változatlan, egyébként a mostani adatai: ROF 6,55 / 0,35 acc / 2,3 s aim time

0,875 a szorzó, ez vajon érvényes az accuracy-ra is?

[ Szerkesztve ]

(#39316) emre


emre
veterán

Na free xp-vel elérhető lett a Jagdtiger.

Megvegyem most, és a maradék pár napban prémiummal fejlesszem, játszak még a ferdivel és tegyem félre a free xp-t a gyorsabb lövegre, láncra? :F
(26k free van)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39317) tank1 válasza forras2 (#39314) üzenetére


tank1
tag

Egyet se búsulj. Jártam már én is így stuggal. A rajt után top tankként nekilendültem, hogy most aztán megmutatom ezeknek a nokedliknek hogyan kell játszani. Aztán az első percben kilőttek.
Szóval csak óvatosan. :)

Emre, helyedben később venném meg. Freexp-t csak modulokra költök, mert stock állapotban többnyire játszhatatlanok a járgányok. Ezalól szerintem a a JT sem kivétel.

[ Szerkesztve ]

(#39318) Timyyy válasza emre (#39316) üzenetére


Timyyy
őstag

Szerintem jól jön a JT lövegéhez, vagy akármijéhez ami még kell hozzá előtte... :) stock-ként szarabb annyi xp-t újra összeszedni, mint egy fullos ferdivel. :U

(#39319) emre


emre
veterán

Köszi! :R

Akkor még megyek vele egy kicsit.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39320) forras2 válasza tank1 (#39317) üzenetére


forras2
őstag

én is mentem előre, törtem az utat :D aztán a Pz38na elsuhant mellettem, ameddigre utána fordultam volna hogy kilőjem, a grill meg a Wespe kiszedett :DDD

(#39321) Eagle16 válasza Arpee78 (#39315) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen, érvényes. Az ágyú pontosabb lett de tovább tart célozni.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39322) belaazallat válasza belaazallat (#39234) üzenetére


belaazallat
addikt

Az ígért replay. [link]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39323) zalman90


zalman90
őstag

type 59 nek mekkora a páncélja?

175 ös pennel nem tudom átütni :O

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39324) zalman90


zalman90
őstag

amugy elég csalódás ezaz IS , csak a pénzt viszi :(

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39325) Eagle16 válasza zalman90 (#39323) üzenetére


Eagle16
addikt

Szemből a torony effektív 200++, a test meg 170mm körl van, ami azt jelenti hogy ha nem teljesen szemből lősz rá akkor lepattintja...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39326) Chris0321 válasza zalman90 (#39324) üzenetére


Chris0321
addikt

Gondolom fenn van a 122mm-es ágyú. Az elején nekem is szinte mindíg minuszos volt, később a legnagyobb löveggel és 100%-os legénységgel már lehet vele nagyon jól termelni. :)

(#39327) zalman90 válasza Chris0321 (#39326) üzenetére


zalman90
őstag

igen a 122 es van fen.. mert ugye azt már kv3 mal kifejlesztettem

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39328) Multikiller válasza Antonius1978 (#39221) üzenetére


Multikiller
tag

Na megnéztem neked. A tigrisemen most a fejlesztett rádió, a fejlesztett torony és a legerősebb löveg van. A tömege most 56,78 és 58,9-ig lehet terhelni. Ha veszel rá egy új modult azt nem a már meglévőre rakod rá pl. 8 tonnás toronyra még dobsz egy 9 tonnást=17 tonna, hanem leveszed a régit és felteszed az újat, vagyis csak a régi és az új alkatrész közti tömeg különbséget kell nézned!!! Remélem így már érthető! Egyébként még az új motort is elbírja lánctalp vásárlása nélkül.

(#39329) zalman90


zalman90
őstag

kezd jó lenni

ereség
Csata: Malinovka 2012. március 27. 19:01:07
Jármű: IS
Szerzett tapasztalat: 395
Szerzett kredit: 16 077
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész

de a lőszer 10.000 be került :O

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39330) Napfénysüti

alfacore itt van? Játszottam most vele egy jót. :K

Més que un club!

(#39331) aginor


aginor
addikt

Sziasztok!

Nem szoktam ide visszajátszásokat feltölteni, de ez egy egész jó csata lett IS-4-el.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#39332) fsb1000 válasza tank1 (#39273) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Terminátor voltam Ensken (volt már jobb is, csak ez friss)

Győzelem!
Csata: Ensk 2012. március 27. 19:27:32
Jármű: E-100
Szerzett tapasztalat: 1 189
Szerzett kredit: 63 657

----

Hát.. lehet, hogy majdnem olyan mint az E75, de van lehetőség választani a 128-as meg a 150-es löveg között. Oldala pattogósabb, eleje puhább, és néha pár med is megszégyenít vagy akár egy T-50-2 is kilő. Néha meg mindenkit ledózeról ez az E100, különösebb megerőltetés nélkül. 600+ csata után is szeretek vele menni. Sokan egy halom ócskavasnak tartják. Én már nem vitatkozom ezen.

Ahogy itt korábban elhangzott, a heavyk hülyeknék és gyenge képességű játékosoknak valóak... mert több lövést kibírnak. Ezt is bevállalom.
A csaták felében úgy is lenoboznak, vagy mert korán halok, vagy mert utolsó vagyok a vesztes csapatban, vagy valami másért. Mindenki jobban tudja, hogy kell E100-al menni mint én. Bár általában én ülök benne nem azok akik nooboznak.
Van több t10 tankom.... randomban egyértelműen az E100-at viszem, századba az IS7-et.
Funnyzni a t30-at mert olyan szép nagyot lő.

---

ja... 6 millió kreditet 6 nap alatt lehet keresni, ha az embernek van type59-e és képes vele napi 20-25 kört menni. Nekem nem volt mikor az E100-at kifarmoltam, kizárólag a hülyéknek való német hevi ággal raktam össze azt a 6 millát.
Najó... prém azért volt. Az dob 50%-ot a kreditfarmoláson.

(#39333) Napfénysüti

A Hetzer az jó vas a maga kategórájában?

Més que un club!

(#39334) tank1 válasza fsb1000 (#39332) üzenetére


tank1
tag

A lövege ejtett gondolkodóba. Sokat szidtam már az E75 lövegét pontatlansága miatt, az E100 pedig szintén azt a löveget hordozza. Bár pont az imént néztem meg, hogy az összes tankom közül az E75-tel vagyok a legpontosabb. :D
Prémiumot nem használok, így pár menet kell a stuggal hatmillió kredithez.

Napfénysüti: a hetzert én személy szerint utáltam. Persze ettől neked még beválhat.

[ Szerkesztve ]

(#39335) Iron Funeral válasza Napfénysüti (#39333) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hetzer olyan mint egy aktatáskára szerelt shotgun (10.5cm ágyúval), eléggé vicces kis szerkezet, sajnos szeret kitolni vele az MM emlékeim szerint. Viszont nagy élvezet PZIV-et egy lövéssel kiiktatni, sokan nem veszik komoly fenyegetésnek pedig igen alattomos kis dög :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#39336) pws válasza fsb1000 (#39332) üzenetére


pws
aktív tag

Igazi művészet az E100-al menni. Egy gyors med-el az ember korrigálja, ha rosszul helyezkedik. E100-ra meg mindenki vadászik, és elfutni sem tud.

(#39337) forras2 válasza Napfénysüti (#39333) üzenetére


forras2
őstag

Hetzer nagyon jó kis vas :K 10,5-ös ágyút nem szeretem rajt, mert nagyon lassan tölt újra. De a 7,5-ös az nagyon zsír :K Én szeretem. Elég sokszor olyan csatába dob be, ahol esélytelen vagy sebezni vele, de ezért kárpótolnak azok a csaták, ahol PzIV-ek meg a KV-k a top tankok :)) Szerintem vedd meg nyugodtan, nem fogsz benne csalódni :)

(#39338) fsb1000 válasza tank1 (#39334) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nézd meg a tech adatokat.... E100-nak van másik lövege is.
Szerintem nem stuggal, hanem E75-el kell farmolni E100-ra. Többet hoz csatánként.

(#39336) pws: A Top tankokra mindig vadásznak, akkor gáz, ha sok arty van, vagy sok med lerohan és senki nem segít. Tényleg nem lehet elfutni, csak sokáig húzni az agóniát, minél több sebzést/killt bevinni.

(#39339) Iron Funeral válasza forras2 (#39337) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Pedig nagyon jó ágyú, hibája, hogy lassan céloz, de ha teszel bele 75%-os legénységet az sokat segít rajta :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#39340) forras2 válasza Iron Funeral (#39339) üzenetére


forras2
őstag

81%-os legénységgel nyomtam a Hetzerrel. Nekem jobban bejött a kisebb, mert sokkal gyorsabban újratöltött, illetve gyorsabban is célzott :K StugIII-on is próbáltam a nagy ágyút, de azon sem jött be :U

(#39341) Plokijuma


Plokijuma
aktív tag

Legjobb meccsem WoT-ban eddig, utolsó meccse az IS-nek eladás előtt:
Végén szerencsém volt, az utolsó artynak kifogyhatott a lőszere, nagyon furán viselkedett.
(Az értékek nem prémiumos fiókkal készültek)

Victory!
Battle: Malinovka 2012. március 27. 20:46:37
Vehicle: IS
Experience received: 1 697
Credits received: 42 647
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Kolobanov's Medal, Reaper, Boelter's Medal

4215 damage kiosztva
new maxfrags: 10
new maxXP: 1697
defend: 23%

Képek:
1.
2.
3.

Replay:
Itt

Szerk.: Én a replayt nem tudom lejátszani valamiért. Másnak se megy?

[ Szerkesztve ]

(#39342) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Tegnap 6 körből egyszer sem sikerült kicsillagozni, ma meg elsőre ilyen kör megy. Ha nem megy hagyni kell a francba másnapra. :K

Győzelem!
Csata: Arctic Region 2012. március 27. 21:13:38
Jármű: PzKpfw VIB Tiger II
Szerzett tapasztalat: 4 362 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 67 687
Csatában elért Achievement: Acélfal, Megszálló

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#39343) tank1 válasza fsb1000 (#39338) üzenetére


tank1
tag

A nagyobb ágyúnak szép a sebzése. Csak a penje kisebb a 128-astól. De ha sikerül összeszedni az árát, akkor a nagyobb ágyúval használnám.
E75-tel prémium nélkül szinte lehetetlen összeszedni az E100 árát az én képességeimmel. :)
Ezért hajtom a stugot.

(#39344) zalman90 válasza Plokijuma (#39341) üzenetére


zalman90
őstag

azta ku. :Y

grat

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39345) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Akiknek van/volt azoktól kérdezem: Amx M4 45-ben a harmadik motor ad tényleges pluszt a járműnek? Mert ha nem akkor kihagynám azt a 23k, xpt és mehetnék a kövre, majd ott ráérnék kifejleszteni..

=^-^=

(#39346) Timyyy


Timyyy
őstag

Megvan az IS-4!!!!!!!!!!!! :DDD

(#39347) CptMisi válasza L-e-f-i-e (#39345) üzenetére


CptMisi
őstag

Szerintem fejleszd ki! Az 50 100ba jó hasznát fogod venni. :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#39348) L-e-f-i-e válasza CptMisi (#39347) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Alapjába én is így voltam vele, de a gun kitéríthetőség hiánya nem kicsit veszi el a kedvem az amúgy egész jó kis tanktól, remélem az 50-100 egy fokkal jobb lesz...

=^-^=

(#39349) Mcray


Mcray
senior tag

Antoniusz megkért hogy osszam meg a közös csatánk rám eső eredményét:

Victory! Battle: Mines 2012. március 27. 21:53:04 Vehicle: JagdPz IV Experience received: 1 534 (x2 for the first victory each day) Credits received: 19 841 Battle Achievements: Reaper, Master Gunner, Sharpshooter, Sniper
5 kill

Ettől még nem jó ez a tank :N

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#39350) pocok28 válasza Timyyy (#39346) üzenetére


pocok28
tag

Gratulálok! :C

Stock-ként picit szenvedős lesz, de legalább nem sebeznek olyan könnyen. ;)
Mégis csak egy IS-4. ;] :P

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.