Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39551) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Győzelem!
Csata: Ruinberg 2012. március 28. 20:39:34
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 2 552 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 41 451
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Szárnysegéd, Mesterlövész

17 lövés, 17 találat. :K
Toptanként csak mentem előre. Mellettem az is meg takaritott.
15-11-re nyertünk. Ha ennyire vesztünk nem érdekel. Mert most jó volt a játék. Mindkét csapat jól játszott. Mi jobban.
Nem szeretem a 15-2-5 állásokat. Ha mi kapunk ki ennyire, megalázó. Ha mi nyerünk akkor is. Mert akkor az ellen volt túl rossz.
Szóval én ezeket a kiegyenlitett meccseket hiányolom. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#39552) -vitya- válasza marked one94 (#39548) üzenetére


-vitya-
őstag

most minden este 10ig melózom, utána megyek hazafelé... ez a hét ilyen hülye. Ma már kétszer felhívott az egyik csajom, ha harmadszor is felhív, akkor már tuti át akar jönni, csak nem meri mondani ( mi a frász van ezen szégyellni való?) - ebben az esetben fél11kor sem lépek be. Egyébként fél11 - éjfél körülig "szoktam" lenni...

-=Витя=-

(#39553) Paul119


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Arctic Region 2012. március 28. 20:31:46
Vehicle: IS-4
Experience received: 647
Credits received: 34 961
Battle Achievements: Steel Wall

nem prémiumos kör.. t95öt a hasán 4ből 3x át lőttem, de nem voltak képesek ezek a balfaszok nem voltak képesek ki lőni egy foglaló 10% életes type 59et :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39554) Iron Funeral válasza emre (#39518) üzenetére


Iron Funeral
őstag

El is adtad a Ferdit? Jagpanzer E-100 nem érdekel ? :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#39555) marked one94 válasza -vitya- (#39552) üzenetére


marked one94
őstag

"az egyik csajom"
ejj de jól megy :D hát, hogy nekem másnap suli így 10-11ig szoktam maradni, de mondjuk mostanság inkább lol-ozok ;] akkor majd hétvégén ha ráérsz, csak ne úgy mint múlthéten csináltuk ;)

You'll Never Walk Alone

(#39556) emre


emre
veterán

na megint felizgattam magam lefekvés előtt

Győzelem!
Csata: Siegfried Line 2012. március 28. 21:01:08
Jármű: IS-4
Szerzett tapasztalat: 2 395
Szerzett kredit: 89 194
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Boelter Kitüntetés, Kiváló Lövész

mod:
replay

Köszi! :R
igen még prémiummal

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39557) Gyuri27 válasza emre (#39556) üzenetére


Gyuri27
félisten

Grat.
Premes kör?

Amd - Radeon - Ryzen

(#39558) Mcray


Mcray
senior tag

Srácok segítsetek plz. Mennyi XP lett a 7.2-ben a T29 kifejlesztése?

Előre is köszönöm a választ!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#39559) GrooveHero válasza Mcray (#39558) üzenetére


GrooveHero
addikt

M6-ból?
Ha igen, akkor ugyanannyi

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#39560) Fel válasza Mcray (#39558) üzenetére


Fel
addikt

42.070 xp, azaz 7000 xp-vel többet kell majd összeszedni az M6-tal. A patch notes végén vannak az xp és tank/modul vételi árak változásai, ezt elfelejtettem az előbb.

(#39561) pocok28 válasza Plokijuma (#39341) üzenetére


pocok28
tag

Ez igen. :R
Szép volt Ploki! :C :C :C

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#39562) Murder3 válasza fsb1000 (#39532) üzenetére


Murder3
addikt

én hol modntam h kilövöm?
annyit nem ér h rontsam vele a bevételem vagy stattom..csak gondolkodni kéne..
meg a csapat érdeke nem a foglalás amikor a győzelem már biztos...
sőt eleve az a csapat érdeke, hogy minél több sebzést osszon a csapat ki...

tehát nem is értem h mit papolsz te a csapat érdekei mellett mert az eggyértelműen nem csak a győzelem..sőt amilyen esetet én említettem vagy ugye mikor többen is mennébnek sebzésre/killre és írják h ne capeld és pár hülye befoglal mert figyelembe se veszi az írásokat az pl a csapat érdekei ellen van...

(#39563) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Sziasztok, én is játszok ezzel a játékkal, imádom! Egy gondom van vele, hogy nagyon ugrál az FPS. Dell Inspiron N5110 laptopom van Core i3-2310m 2,1 GHz-es második generációs Intel processzorral, 4 giga Ram-mal, és nVidia Geforce GT525M GPU-val, 1 gigás, 600 Mhz-es az órajele (de én 700-on futtatom). Mivel a játékra bízott beállításokkal laggolna a játék, ezért full low grafikán futtatom, csak a felbontás van maxon, mert különben kicsi lenne az 1366x768-nál kisebb. 24-110-ig ugrál az FPS, mikor mihez van kedve, átlagban 50-60 FPS-t produkál. Xfire-ön kívül minden háttérbéli program ki van kapcsolva. Kipróbáltam az asztali gépemen is (Intel Dual Core E5300 2,6 GHz, 2 giga ram és ATI Radeon HD4670 512 Megábájtos videókártya, ha jól tudom ez csak 400 Mhz-en fut, 1024x768). Ráhagytam a gépre a beállítások 80-90 %-át, ő Med-High-ra állította, és érdekes módon nem esett le az FPS, 40 alá, pedig ez régebbi és gyengébb gép is. Felhúztam Full High-ra mindent (a Modell textúrán kívül mindent, mert azt csak 64 bites win7 támogatja, ezen meg 32-es van) és a játék szépen futott 40-50 FPS-el, néha leesett 20 körüli értékre. Tudtommal a 2 gép jóval meghaladja az alap rendszerkövetelményt (még az ajánlottat is), mégsem értem miért így megy a játék. Egyik ismerősöm, a laptopomhoz hasonló hardware-ekkel asztali gépeny nyomja a játékon fullos grafikán, és 90-120 FPS-sel fut neki. Másik: Milyen taktikát ajánlotok Pz38t, PzJg 1, AMX 38, és A-20 tankokhoz? A válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#39564) Murder3 válasza Antonius1978 (#39541) üzenetére


Murder3
addikt

mivel kv-val voltam azt hittem eggyértelmű..természetesen a 107..csak pl volt egyszer az is-el amin ott a 122 hogy kető találatom volt ami sebzett és kaptam annyit mint mikor panther 75mm-es ágyújával lövök 12-14 sebzéses találatot..

(#39565) KaLeun


KaLeun
senior tag

Na megkaptam az első chat bant, 31-én 13óra után jár le...

Úgy látszik érzékenyen érintette azt a retardált IS-4-et, a kis mondókám....

Type-pal felmentem a himmelsdorfi hegyre, kipucoltuk az ellent és megyek tovább. Látom, hogy a vár alatt 1 E-75 és 1 KV-5 beszorította a az IS-4-gyünket. Megyek segíteni és 40%-ról leszedem 7%-ra az E-75-öt, de ekkora már mindkettő figyelmét magamra vonom. Kapok 2 modul sérülést és 3 lövésem is lepattan, így lassan elvérzek....

Az IS-4 (73%) ezalatt nyugodtan szemléli az eseményeket és meg se moccan. Valaki leszedi az két ellent, de közben a másik oldal elbukik. IS-4-et megtalálja egy 30%-os IS-3 és pár lövéssel simán kilövi.

Cila

(#39566) Fel válasza Murder3 (#39564) üzenetére


Fel
addikt

És? :U
Nem igazán okos dolog összehasonlítani kreditszerzés szempontjából egy Tier 5 heavyt, aminek magas az alfa sebzése, egy Tier 7 közepes tankhoz, aminek alacsony az alfája.. Kezdetnek ott a jelentős különbség a kreditszorzók között: T5 KV: ~1,1; T7 Panther: ~0,7.
Másrészt a kiosztott sebzés jutalmazásánál az is figyelembe van véve, hogy a saját tankod tierje és a sebzett tank szintje között mekkora a különbség.

Ha mindenáron a Pantherhez akarsz mérni valami oroszt, akkor a T-43-hoz hasonlítsd, D-5T-85BM löveggel.

(#39567) Murder3 válasza Fel (#39566) üzenetére


Murder3
addikt

akkor ott az IS mérjem ahhoz? mert ott mondom ez kb 3 lövés...
és hiába nagy a rof...kis alpha sebzés nem helyetesíti a rof előnyt itt sem ahogy..teht itt is bukik az elmélet...

VK45A-val hihetetlen lényegébe ténylegesen nem engedett nyerni még szakaszba sem pedig volt pár jó meccs csak a csapat mindig vesztett..mondjuk stock ként meg 82-es legénység de a nem az én teljesítményem számítot mert én kb mindne lövsél critcal és örültem ha nem 2 lövés voltam:D

(#39568) tank1 válasza virkir (#39510) üzenetére


tank1
tag

Na, ezek a játékosok is kiérdemelték az idióta jelzőt. Top tankként egy rakáson lapítanak. :)

(#39569) bozont


bozont
veterán

Megvan az újabb negatív rekordom:

Victory!
Battle: Mines 2012. március 28. 22:14:14
Vehicle: S-51
Experience received: 94 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 2 176

Pedig kétszer telibekaptam egy T59 medet, mielőtt az ellenséges scout áttört 5 csapattársam között és kilőtt. :U

Mai napra hagyom is a játékot, hasonlóan rossz meccseim vannak csak. :(

[ Szerkesztve ]

(#39570) fsb1000 válasza Murder3 (#39562) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem mondtad, hogy kilövöd... bocs.
Felpörgettem magam mert kényes téma. Lehetne hagyni a fenébe, de mégsem...

Nem kéne fórumozzak, mert közben borzasztó körökt futottam, nem figyeltem eléggé.
Pedig délelött már többször éreztem befolyásolom a csata kimenetelét.
Aztán este a dolgok jobbra fordultak és században IS7 lövése mind talált, mind át is ment mintha GOLD lenne... pedig nem is volt betöltve, volt hogy 2db E100-at is kilöttem. Persze nem saját érdem, csapatmunka csak jól időzítettem.

Ne randomban öröljétek az ideget...

(#39571) kugli81


kugli81
aktív tag

Sziasztok egy kérdésem lenne.A 7.3 as frissitéssel az amerikai tech tree változik azaz a t32-t el kéne érnem addig ha jól láttam... ?

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#39572) Bobyjack válasza kugli81 (#39571) üzenetére


Bobyjack
senior tag

7.2-es patch jön.

Azt nem tudom, hogy neked mit kell elérned, de az biztos, hogy a T34-es tankból tier VIII-as prémium tank lesz, a T30-ból meg tier IX-es TD. Helyükre jön az M103 és az M110.

Az orosz szerverre ma érkezik meg, hozzánk nem tudni mikorra várható.

[ Szerkesztve ]

(#39573) kugli81 válasza Bobyjack (#39572) üzenetére


kugli81
aktív tag

Igen ,de akkor ha jól értem ha kifejlesztem megveszem a t34 és t30 at akkor a helyére kapok egy másikat ?A lényege az ,hogy nincs kifejlesztve egyáltalán az amerikai vonalam és van 300000 xp-m amit átválthatnék és a patch elött kifejleszteném azt amit érdemes még a patch elött :)

Ha a t34 átmegy prémiumba akkor az úgy hozza vajon a creditet mint a type 59 nekem ?:)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#39574) kugli81 válasza kugli81 (#39573) üzenetére


kugli81
aktív tag

Ha jól számolok akkor meg is vehetném majd ,de ha kifejlesztem a t34 et akkor az alatta lévők legalább ki lesznek fejlesztve igy bármikor megvehetem azokat is....

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#39575) Plokijuma válasza pocok28 (#39561) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Köszi Laca. Ehhez kellettek a balek csapattársak és a még balekebb ellenfél is, akik lemming módjára kb. egyesével jöttek hozzám. :)

Neked leengedi játszani a linkelt replayt? vagy csak engem tisztel meg a drágalátos gépem, hogy nem engedi visszanézni.

(#39576) Plokijuma válasza bozont (#39569) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Én már dupláztam meg 0 XP-t is. Volt egy teamkiller a csapatban és engem szemelt ki pont. Nyilván második-harmadik lövésére már én is visszadurrantottam neki, de nem kapott észhez tőle... szóval teamdamage miatt még 0 kreditet is kaptam a 0 XP mellé :D (csak a kilövésem után kékült be a dög, ugye addig meg teamdamagenek számota a lövéseimet a rendszer)

[ Szerkesztve ]

(#39577) balintka válasza Timyyy (#39369) üzenetére


balintka
addikt

Nekem még 97 ezer XP kell, minden más már ki van fejlesztve a tankom. A 7.3-ig mindenképp meg kell csinálni, bár ez kb. 1 hét, ha sokat nyomnám vele. Én már 310 meccs körül vagyok vele, de kikínlódtam XP váltás nélkül a BL-9-et rajta.
Amúgy nem szeretem az IS-3-at, hiába erősebb a lövege, de a T32 jobban tetszett. Alig várom, h eladhassam már.

[ Szerkesztve ]

(#39578) forras2 válasza Patrick76496 (#39563) üzenetére


forras2
őstag

Szia!

Nálam akkor csinált ilyen, és hasonló dolgokat a régi laptopom, amikor szarakodott neki a töltője :U Ugye nem kapott folyamatosan áramot, amikor nem kapott áramot vissza vette a hardverek teljesítményét, hogy ne fogyasszon annyit.

Pz38t és az A-20 felderíteni jó. Szaladsz vele előre, és felderíted a társaknak a tankokat. PzJg1-el kicsit hátrébb maradj, és a háttértáncos szerepét töltsd be, úgy sikeres lehetsz vele :K AMX 38 meg 1 külön lény, vagy fogalom, az olyan semmire nem jó "tank" :D

(#39579) Djuree


Djuree
félisten

na IS-3-al már 36% a győzelmi mutatóm :DD tudom szar ez is, de lent volt ez 25%-on is :DDD már kezdek belejönni, tegnap volt több 4-5 killes meccsem is.
és végre láttam egy lövvést aki tud játszani, 8 killje lett, ügyesen nyomta :C
55 ezer xp az IS-3-on, megy a napi 10k xp, kéne húznom a stugot is, de nagyon nem megy vele, a szar ágyúval legalábbis. sztem még mindig 0 killem van vele :W valszeg án vagyok a csöcs, nem a stílusom ez a bokorban kempelés, de a jagdtiger meg kell, akkor is ha nem is használom, beleszerelmesedtem :DD
tegnapi MM fail: ellen oldalán 2db t95, jagdtiger, meg object 704(?) TD, ez 4db t9 TD, nálunk egy sem volt, már az elején mondták hogy esélytelen. mondom azért próbáljuk meg. mondtam a taktikát de megint rám sem basztak. mondom defense all. erre elkezdtek támadni, persze hogy a TD-k kilőtték még a szemüket is. én az IS-3-al meg egy tigerII fogtuk a végén a 2db t95-öt, jól bujkáltunk előlük, 4x lőttem meg, egy sem vitte át, pedig hasát lőttem....jagdtigert majdnem kiszedtük.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39580) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Találtam képet a 7.2-vel érkező tier 5 francia premium TD-ről: ACL 135

Kíváncsi vagyok hány aranyért vesztegetik majd, elvileg csak a 7.2 béta tesztben résztvevők vásárolhatják meg.

[ Szerkesztve ]

(#39581) Djuree válasza Dobi 562 (#39580) üzenetére


Djuree
félisten

fúúúúúúj :DDD nem csalódtam, valahogy ilyesmire számítottam a franciáktól :C
és még az orosz dizájn a kocka cöcöcö :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39582) Mcray válasza Fel (#39560) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszönöm szépen. Nagyon sok számomra hasznos infót találtam itt. :R

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#39583) CactuS válasza Dobi 562 (#39580) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pont merőleges felületek a könnyebb átütés érdekében, továbbá egy remek félméteres búb a TDre, hogy ha esetleg megpróbálsz egy szikla mögé elbújni, akkor lehessen mit lőni... No.1.

És a felségjelzés olyan, mint egy Darts tábla, hogy ide célozzatok, itt a bullseye, még weakpoints textura sem kell...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39584) emre válasza Iron Funeral (#39554) üzenetére


emre
veterán

Uppsz, mondom felizgattam magam, ezt a hsz-t nem is vettem észre. :W

Nem adtam el a ferdit, kapott egy új 75%-os legénységet, levettem róla a felszerelést, és most pihenget. Ha lesznek akcióban cuccok akkor majd megint kap töltésgyorsítót meg egyéb finomságokat. Szerencsére az elmúlt két hónap alatt a prémium acc-al kifarmoltam annyit hogy vissza tudtam venni a Jagdpathert és az IS-t, megvettem felszereltem az IS4-et, meg most a JT-t és még maradt 2,5 milla. :))
Amúgy is meg kellene vennem még a T-43-at is, a KV-13 is ki van fejlesztve.
Meg az IS7-hez is "csak" 40k xp kell, az csak 50 csata az eddigi átlaggal. :)

Azon filózok, ha az új peccsel lesz megint prémium akció lehet befizetek megint egy hónapra. simán meglenne az IS7 is. De prémium előfizetés és tank nélkül 4 millát kitermelni elég macerás. Én meg inkább prem. előfizetésre költök inkább. Az hoz annyit hogy ne kelljen farmolnom.

Az Jagdpanther2 is érdekel ezért vettem vissza a sima Jp-t.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39585) Antonius1978 válasza MCGaiwer (#39478) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ne feledd, hogy az elejen te is ilyen kis gyoker voltal amikor elkezdted ezt a jatekot. (mint mindenki)
Gondolom te is inkabb foglaltal, amikor lattad, hogy a vizipisztolyoddal megkarcolni sem tudod az ellenfel KV top tankjat.
Elolem is tobbszor vittek el killt, meg kell tanulni lenyelni...vagy ki kellett volna lonom azt aki ugyesebb es gyorsabb volt nalam ? Vagy mert az o agyuja gyorsabban toltott ? Miert nem mentem en is olyan tankkal ami gyorsabban tolt ? Miert a masik a hibas ?

A tegnap pl az esett meg velem, hogy 1 KV volt az ellenfelnel.Ramegyek, mellelovok (31% elete volt)...jon egy ha jol emlekszem 8-9(!!!) francia, ki akarja loni, mellelo...gyorsabban betolt, ralo, megint melle, addigra en is betoltottem de en kilottem, erre a francia tankos ficko kilott (Su85-el voltam)
Most akkor ki a szarhazi ? En, vagy o ? En, mert bunko fasz vagyok mert kilovok egy 8-9-es tank elol egy masik tankot, merthogy az neki jar, merthogy o a kisisten a nagy tieru jarganyaval ? Vagy o a szarhazi, mert bena es nem tud celozni ? Mert o ugy erzi, hogy a kill neki jar mert o ugy gondolja, hogy masnak nem jar jatekelmeny, merthogy o milyen fasza gyerek a francia francaval ?

Es igen, en is bemegyek foglalni ha van ra lehetoseg, az a legbiztosabb, nem kockaztatom a gyozelmet, mert az is megtortenhet, hogy nem te lovod ki az ellenfel neheztankjat, hanem o teged... es akkor a gyozelem is eluszott ha a medek nem tudjak az adott tankot sebezni...
Ha meg akarod olni, tessek, rajta, a lehetoseg adott...amig foglalok, ugyesen lodd ki, ha meg nem tudod, az nem az en hibam.

(#39586) tank1 válasza Djuree (#39579) üzenetére


tank1
tag

kéne húznom a stugot is, de nagyon nem megy vele, a szar ágyúval legalábbis. sztem még mindig 0 killem van vele :W valszeg án vagyok a csöcs, nem a stílusom ez a bokorban kempelés

Én csak nagyon ritkán táborozok vele bokor mögött. Támadni is lehet vele. ;)

(#39587) Antonius1978 válasza Murder3 (#39482) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ne haragudj, de a jatekot nem 1 szemely kedveert hoztak letre.Minden mas jatekosnak epp annyi joga van jatszani es dolgokat cselekedni a jatekban mint neked.Ha rosszul dontenek es helytelenul cselekednek a jatekban az persze a te jatekelmenyed rovasara megy, de mit tudjal csinalni...el kell fogadd, tisztelned kell mas jatekos akaratat is.
En is voltam ugy, hogy majdnem top tank voltam, es csikicsukiztam egy helyen egy mas tankkal.A tobbiek meg gyorsan bementek es foglaltak...kaptam kemeny 2-300 TP-t meg 5-6 ezer kreditet, raadasul pont a 2x szorzoju elso csatam volt azzal a tankkal...Most vertem volna a nyalam, hogy milyen balfaszok vagytok mert foglaltok ? Ok igy dontottek, es kesz, 14 mas jatekos sem azert van a jatekban hogy az en akaratomat lesse.
Lenyeltem, aztan a kovetkezo korben meg csinaltam egy 700 TP-s kort.Ket korbol kijott 1000 TP, annyi, mintha mentem volna 2 atlagos kort.Es kesz, egesz dolog el lett felejtve.

(#39588) Mcray válasza tank1 (#39586) üzenetére


Mcray
senior tag

Djuree! Stug nem táborozós csöcs tank. JgPz4-et sem érzem annyira annak mint sokan mondják de Stug, iszonyat milyen jó assault TD.

Átlagos csata: Megnézem milyen gyors ellenfelek vannak és számolom, hogy hová mennyi idő alatt érnek el a scoutok. Beírom chatbe hogy hová megyek és hogy kell egy tank aki fedez, ha belefutok a hornets nest-be.

Megyek lenyírom a scoutokat (Francia tankok óta ezzel óvatosan kell bánni...) és felveszem a harcot a PZ4 és T-34-85 közötti gépekkel és annyit sebzek amennyit tudok.

3-4 kill simán. Én is meghalok, de sok esetben elég ennyi győzelemhez ha van 1-2 csapattársad aki szintén tudja mit csinál.

Senki sem számít egy olyan Stugra, ami nem csak ész nélkül rohamoz, hanem ahol lehet hull down, és használja a fedezéket.

Most jöttem rá hogy Tiger 2 tornya oldalról 134 pennel simán üthető... :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#39590) Antonius1978 válasza MCGaiwer (#39484) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az hogy te segited a nagyokat az mind szep es jo, de nem biztos, hogy mindenki olyan stilusban jatszik mint te, nagyon elteroek a jatekstilusok...lehet hogy mondjuk ez a tapasztalat hianya.Nem hibaztathatsz masokat azert mert nincs annyi tapasztalatuk mint neked...(valakinek van 500 kore, neked meg 5000, a masik persze hogy nem tudja mit is kellene csinalnia)

Persze, az altalad vazolt helyzetben ha illedelmesen felkernek, akkor esetleg elallok attol a szandekomtol, hogy foglaljak.Ha meg valaki nem illo hangnemben basztat vagy kotekedik, nagykepuskodik, akkor en meg csak azert is foglalok, hogy lassa : nem korulotte forog a WoT.

(#39593) Antonius1978 válasza virkir (#39510) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen az ilyet valoban nagyon nehez lenyelni, de esetleg lehet nekik irkalni, vagy terkepen kattogtatni illedelmesen.Ha akkor sem tesznek semmit, akkor el tudom fogadni hogy felhaborodasodban egyet odaporkolsz nekik, teged is meg tudlak erteni.

(#39594) CactuS válasza Blom (#39592) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vagy azok, akik anno a 90-es évek elején foglalkoztak PC-kel.

Akkoriban nem volt divat a magyar ékezetes karakterek használata, mivel nem volt rendesen lekezelve, több volt a gond vele, így nem használták az emberek. Pl.: mifelénk anno a ~satuba fogták a töködet, ha olyan nevet adtál egy file-nak, hogy árvíztűrő tükörfúrógép.txt.

Persze ez manapság már megoldott, csak azért az X év rutinját az ember nehezen vetkőzi le.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39596) Fel válasza Dobi 562 (#39580) üzenetére


Fel
addikt

Tudtommal két francia prémium jármű lesz a 7.2-ben. És csak a belső 7.2 szuperteszt résztvevőknek lesz elérhető.

"Added to test the two French car premiumnye: ACS Level 4 10.5sm leFH18 B2 and PT-ACS Level 3 FCM 36 Pak 40. Please note that these tanks will only be available to players participating in Superteste." --orosz 7.2 patch notes-ból.

10,5cm leFH18 B1
Pak 40 FCM-36(f)

Érdekes, hogy ezek ugye a németek által zsákmányolt francia tankokra épülnek, és a németek használták őket, a játékba pedig mégis francia jelzéssel kerülnek..

Az is furcsa, hogy a nyílvános teszt ideje alatt egyszer sem láttam egyiket sem csatában.. Na de majd ma úgyis ránézek az orosz kliensre. Kíváncsi leszek mennyien ugranak neki a T34-nek.

[ Szerkesztve ]

(#39597) Antonius1978 válasza emre (#39518) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szep.Mast nem tudok mondani.Azaz erdekes, hogy 800 az atlag TP-d vele, nekem meg pont a fele, olyan 400 korul.Ez kimondottan premiumos eredmeny ? Ugye +50% TP, ha igen, de akkor is, te sokkal jobb vagy ezzel a jargannyal.
A tegnap 5x buktam a JT-vel, 1 dontetlen, hagytam a budos francba, de a nyeresi aranyt mar letornaztam vele 44%-ra.
Az igazsaghoz hozzatartozik hogy nem is akartam vele menni, de 3-an szakaszoztunk igy muszaj volt en is a tobbiekhez igazitsam a tank szintemet.
Most a Tiger,IS,Panther,T43 erdekel igazabol, azokkal kell(ene) sok TP-t szerezzek.
Meg az Su85-el el kellene erjem a 100% legenyseget (most 97%) es kellene vegyek ra egy ventit, ezek a jelenlegi celjaim.

(#39598) Djuree válasza Mcray (#39588) üzenetére


Djuree
félisten

az a baj, hogy legtöbbször berak t9-ek ellen, azoknak meg 1 lövés a stug, kv-nak is majdnem 1 lövés, oldalról 1. de majd próbálkozok még.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39599) Bobyjack válasza kugli81 (#39573) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ha kifejleszeted és bent is van a garázsban, megkapod a tankot amire lecserélik, de a már meglévő tank is megmarad. Tökre megéri.

(#39600) Met


Met
nagyúr

Az Ólomkatonák Klán felvételt hirdet.

Feltételek:
- minimum T8-as tank
- csapatjáték
- TS használat (szakaszban, században kötelező jelleggel!)
- életkor 20+ (egyéntől függően ettől eltérhetünk ;) )
- jó humor

Amit nyújtunk:
- jó hangulat
- egyenlőre heti 2 nap T8-as század (CW-re összeszoktató)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.