Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39601) Zeratul válasza Djuree (#39579) üzenetére


Zeratul
addikt

Ha a stugot szarnak érzed akkor majd a JPzIV-t egyenesen fosnak fogod.

(#39602) Dobi 562 válasza Fel (#39596) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igazad van, valamit félreértelmeztem. Megnéztem közben a francia teljes tech tree-t, aminek a képét linkeltem az egy prémium arty lesz.

A Marder I-re lehet, hogy majd befizetek.

(#39603) emre válasza Antonius1978 (#39597) üzenetére


emre
veterán

Ha jól emlékszek akkor jobbára prémiummal mentem vele.
A ferdivel az utóbbi időben sokat javultam valami oknál fogva. Pedig csak randomban használtam, de elég sok sebzést tudtam kiosztani.
JT-vel tegnap négy csatám volt, mindegyik győztes, de elég tehetetlen a közepes motorral is. Meg kell rá a nagyobb löveg, addig csak egy félkezű óriás.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39604) Mcray válasza Djuree (#39598) üzenetére


Mcray
senior tag

Tegnapi köröm Jgpanzer4-gyel:

-1 IS-t leszedtem 7%-ra (T95 nyírta ki)
-2 Tiger 2-t leszedtem 12% és 20% -ra (T95 nyírta ki őket)
-1 Type 59-et leszedtem 70%-ra (T44 nyírta ki)

Az egész csapat úgy halt meg hogy szinte senki semmit nem csinált. Egyedül fogtam a szárnyat mert a T34ünk kamikaze volt és senki nem jött segíteni.

T95-ünk pedig a másik oldalt fogta szintén jól, igaz neki Kill is jutott rendesen, majd IS 4 seggbe rakta.

A végén úgy nyertünk hogy az utolsó T-44-ünknek sikerült foglalni, mert miután mi meghaltunk az összes tankjuk capelni próbált :)

Lényeg, hogy ha támogatsz, akkor szépen lehet sebezni a maxos löveggel magas tierekre is és lehet azon a kevésen fog múlni a győzelem mint ebben a fent leírt körben.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#39605) Djuree válasza Zeratul (#39601) üzenetére


Djuree
félisten

mindenki ezt mondja :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39607) Antonius1978 válasza Murder3 (#39564) üzenetére


Antonius1978
addikt

Magyaran : ha kevesebbet losz a nagy dog agyuval ugyanannyit vagy tobbet ad mintha 2x annyit lonel a 107-essel ?

(#39608) MCGaiwer válasza Antonius1978 (#39607) üzenetére


MCGaiwer
addikt

relatív. a 150essel HE-t lősz, ami nagy tankokra is egész jól sebzett. ezt a sebzést a nagy tier különbség miatt még fel is szorozza. illetve a HEval elég gyakra bead 1-2 kritikalt is, ami szintén sebzésnek felel meg, amit ugyancsak felszoroz a tier különbség miatt.

a 107essel nem nagyon tudtad sebezni a nagy tankokat, ezért az nem hozott annyit.

viszont ha ugyan annyit sebzel ugyan olyan tierű célpontra, és kirtikalt se, vagy épp ugyan annyi kirtet lőssz, akkor nincs különbség a credit és xp hozam között

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39609) Antonius1978 válasza emre (#39584) üzenetére


Antonius1978
addikt

A KV-13-at tegnap probalgattuk egy ismerossel, a 122-es agyut tettuk fel az en otletem alapjan, hogy lam ha korbeveszunk egy nagyobb tankot, meg lehet-e szivatni ?
Az volt az erzesunk hogy igen...jott egy T32, en szembol igaz csak 98-at sebeztem rajta a HE-vel, de a haver oldalrol kiosztott neki 2-3-400as sebzest is, nem tudom hogy csinalta, de o mondta, gondolom fel van teve neki az a MOD ami kijelzni a sebzest.
Utanna egy keves eletu IS-3-4et rohantunk le, 5% elete volt meg, es a kukucskalojan belove felrobbantottam.Azert 3x122-es loveg elegge tud utni, mert maga a KV-13 is eleg eros, kb 3-4 lovestol hal ki, addig meg lehet loni parat azert :C

(#39610) tank1 válasza Djuree (#39598) üzenetére


tank1
tag

Stuggal nem tesz be tier9 közé. Max. nyolcas tankok ellen kell harcolnod. Mi egy nyolcas tank egy bátor hőőős stugnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#39611) Antonius1978 válasza emre (#39603) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, nem tudom, akkor azt jelenti hogy en nem tudok a Ferdivel jatszani :)
Vagy pedig altalban szarabb csapatba rak be, a masik tenyezo pedig hogy rossz, nem neki illo palyara tesz be, vagy ha kedvezo neki az adott palya, akkor meg veletlenul sem az adott palya jo oldalara :W
A tegnap is az egyik palyan ledaraltak az egesz tarsasagot, egyedul maradtam, 2 IS-4 fel kellett jojjon egy emelkedon, en 90 fokos szogben alltam hozzajuk kepest, igaz hogy ramfordultak mind a ketten, de mindkettojuk lovese pattant rolam 2x.
Igaz hogy a tuzerunk is eltalalta mar oket es en is (olyan 20 es 30% eletuk volt kulon kulon amikor ramjottek)
Mindkettot kilottem, aztan meg 1-et, de a tobbi aztan kilott. 4 killel zartam...kit erdekel ? az a gond hogy vesztettunk :O :W
Nos, Emre mikor megyunk par kort a JT-vel ? De vigyazz, balszerencset hozok :P
A tegnapi JT-s srac is azt mondta ilyen ritka szar napot nagyon reg nem zart a JT-jevel :)
Neki ha jol dereng, olyan 55-58% koruli nyerese van vele :)

(#39613) Antonius1978 válasza MCGaiwer (#39608) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha ertem, kosz a valaszt.De akkor jobban megeri a152-es, mert nagyon nagy tankokon is tudsz vele sebezni, meg ha nem is sokat, de a 107-essel kevesebb a sebzesi esely.
Ezzel kapcsolatos masik kerdes ugrott be : az IS-en ha a 122-mmes hosszu loveget hasznalod, de a 175(? nem emlekszem pontosan) atutes miatt nem tudsz magas szintu tankot sebezni, akkor esetleg HE-vel ersz ellenuk valamit ? A rovid csovu 122-es neha jol tud jonni egyes helyzetekben, mert valamelyest sebzi a nagyobb tankokat is...

(#39616) MCGaiwer válasza Antonius1978 (#39613) üzenetére


MCGaiwer
addikt

talán a KV az egyetlen (az 152-es (I)SU széria mellet) ahol érdemes a HE ágyut használni. Ha IS-el nagy tankok közé kerülsz akkor vagy próbálsz kicsikkel összefutni és azokat lőni, vagy amíg a saját nagyjaid lefoglalják az övékét oldalba vagy mögé kerülni.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39617) emre válasza Antonius1978 (#39615) üzenetére


emre
veterán

"nyertek" :F

keno, lottó vagy sima tombola? :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39618) Blom


Blom
aktív tag

Az elképzelhető, hogy a héten lesz 7.2?
A ruszki szervereken megy már a 7.2?
Tud valaki valamit ezekről?

(#39620) Plokijuma válasza MCGaiwer (#39616) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Én nekem minden tankomon összesen 2 esetleg 3 HE lövedék van, bázis foglalás esetére. Sokkal jobb eséllyel okoz kárt az ellenfélben (még ha a kár mértéke igen csekély is) és így csökkenthető jó eséllyel a bázist foglalók pontszáma.

Ha már bázis védés.... Egyik defender medálomat úgy szereztem, hogy (azthiszem egy T-50-nel) maximum sebességgel belerohantam a bázisunkat foglaló amx12t-be. Mindketten csúnyán meghaltnuk, de járt még érte "Kamikaze" medál is :D Szegény pislogott nagyokat, hogy mi történt :)

(#39621) Antonius1978 válasza MCGaiwer (#39616) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem, es megfogadom a tanacsod.
Amugy megfigyeltem, hogy az IS az tulajdonkeppen egy nagy KV-13 :)
A KV-13-at photoshoppal felnagyitottak a ruszkik es elneveztek Sztalin Józsinak :)

(#39622) MCGaiwer válasza Plokijuma (#39620) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem azt mondtam, hogy ne vigyen HE lövedéket, hanem hogy HE ágyut ne rakjon fel.
nekem is van 5 he minden tankon.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#39623) Antonius1978 válasza Plokijuma (#39620) üzenetére


Antonius1978
addikt

Egyszer en is megszakadtam a rohogestol :)
Meg megvolt a Pz3/4-em, es egy francia csodatank (utolag visszaemlekezve asszem Lorraine volt) 2% elettel el akart gazolni egy hegyoldalon :)
El is gazolt, de o is felrobbant, Kamikaze-t kaptam,gorcsoltem a rohogestol :)

(#39628) sanya67 válasza Djuree (#39626) üzenetére


sanya67
tag

Azért szégyellje magát maga...
Mondjuk így 40 felett értettem meg, hogy miért nem csipáznak minket a szomszédaink. Eddig fel voltam háborodva rajta de mára már "megértőbb" vagyok...
ON
Egyszer majd valami türelmes vén róka kioktathatna a TD használatból.
Fő TD helyek, taktikák, s.t.b.
Talán ha 50 meccset mentem összesen orosz gépezetekkel, de csak kóricáltam össze-vissza, agyatlanul.
Ettől függetlenül jó lenne kitanulni a TD-zést. :))

[ Szerkesztve ]

(#39629) Arpee78 válasza Blom (#39618) üzenetére


Arpee78
senior tag

Külföldi fórumon jövő csütörtökre teszik, esetleg keddre. "Next thursday is US/EU most likely, possibly tuesday."

(#39628) sanya67 World of Tanks Tips channel Előbb Timmy linkelte belőle a weakspotos videókat, de van benn többek között Stug és Jagdpz videó is. Stug Jagdpz

[ Szerkesztve ]

(#39630) emre válasza fsb1000 (#39625) üzenetére


emre
veterán

"nem tudom eldönteni védjek? támadjak? rejtőzzek?"

Válaszolnék: Igen.
Map és csapat függő mit csinálok, nincs receptem.
De általában vagy a második vonalban haladok a támadással, vagy területet védek.
Hátul nem szoktam maradni védekezni, mert annak szerintem semmi értelme nincsen.
Minden mapon van 1-2 jó hely ahonnét egész jól be lehet látni a főbb támadási útvonalakat, és elég közel vannak ahhoz hogy a bázist is lehessen védeni. Ezt a helyet elfoglalom, ha megy arra heavy, vagy med akkor támogatom, ha nem akkor megvárom a ellenfelet. :DDD

Szerintem 3 ferdi nem jó szakaszban, felesleges, max 2 és egy med, vagy IS3-IS4 :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39632) Blom válasza Arpee78 (#39629) üzenetére


Blom
aktív tag

köszönöm :R

(#39645) Napfénysüti válasza emre (#39630) üzenetére

Általában én is így nyomom. Mondjuk nekem necces mert T3-asként mindig kapok T5-ös ellent amikkel szemben túl sok esélyem nincs. Bár a Marder II a nagy ágyúval már nem is rossz, tudom sebezni a komolyabb gépeket. Csak aztán észre ne vegyenek. :D

Més que un club!

(#39648) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Eddigi legjobb köröm a párduccal, megdőlt az XP és kill rekordom (prémes eredmény).

Volt pár nehéz pillanatom a csata alatt. Megint arról szólt a dolog, hogy ahol bajba került a csapat, siettem oda. Közben volt egy fontos telefonom, fél kézzel lőttem az IS-t, másik kezemben telefon. Szerencsére kilőtték mikor célba vett. :) A végén ketten maradtunk egy VK-val, a bázisunkon foglalt egy full HP-s KV, egy kisebb AMX, meg egy lesebzett TD, mondtam a VK-nak hogy menjen arty-ra vadászni, volt még kettő az ellennél, én meg megpróbáltam a lehetetlent és bejött. A frontpáncélomról pattogtak rendesen.
Közben a VK elvérzett, maradt a 2 arty és én. Az egyiket megláttam elkezdtünk fogócskázni egy ház körül, szerencsém volt, ő háromszor mellélőtt, én háromszor találtam. Közben a maradék arty foglalta a bázisunkat, vele már könnyebb dolgom volt, meg sem próbált rám lőni.

Győzelem!
CsataRuinberg 2012. március 29. 12:43:07
JárműPzKpfw V Panther
Szerzett tapasztalat: 2 017
Szerzett kredit: 42 946
Csatában elért Achievement: Top Gun, Boelter Kitüntetés, Védő

[link]

[ Szerkesztve ]

(#39650) Murder3 válasza Fel (#39596) üzenetére


Murder3
addikt

és vannak olyan mocskok h a marder 1-et nem a németekhez rakják be...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.