Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71401) fausto válasza james001 (#71400) üzenetére


fausto
addikt

Úgy emlékszem, hogy a Goty kiadásban a benne van a 2 hiányzó chapter, a Complete-ben ezen felül benne van 2 vagy 3 Templar Lair. De ez nem 100%, csak így emlékszem :D

(#71402) james001 válasza fausto (#71401) üzenetére


james001
veterán

Én úgy tudom a GOTY is tartalmaz valami templar cuccot... Mindegy a Complete-t beraktam kosárba,igaz a játékot kijátszottam már párszor,de a dlc-ket még nem :) Már csak a PS3-mat kéne visszakérnem havertól,mert most épp nála van kölcsönbe :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71403) Elims válasza Tegla80 (#71399) üzenetére


Elims
veterán

A legegyszerűbb az lenne ha visszavàltana ps-re. ;-)

(#71404) Tdizsolt válasza kevepapa (#71398) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Naaaa...jó' van! :K
Akkor majd Te is élvezheted ezt...(ha lesz GTA5-öd)...mi meg csorgatjuk a nyálunkat...

Psn ID: Tdizsolt

(#71405) A`rpi válasza Tdizsolt (#71404) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Azt azért tegyük hozzá, hogy újra meg kell venni a játékot.

De ügyesek R*-ék, fenntartják az érdeklődést.

Legértékesebb dlc szvsz hesit a többi az elhanyagolható... (számomra)

(#71406) Tdizsolt válasza A`rpi (#71405) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Hát ezt nem tudtam(vagy nem olvastam el rendesen a cikket)... :B
Nem tudsz/tudtok Pesten olyan helyet,ahol ps3 lemezt políroznak?
Több bolttal már lyukra futottam,olyanokkal is,akik úgy hírdetik magukat,hogy Blue Ray lemezeket is políroznak Pl.:Konzolok szervize...egyre kisebb esélyt látok arra,hogy feltámasszam hamvaiból a szegény Gta5-öt... :O

Psn ID: Tdizsolt

(#71407) A`rpi válasza Tdizsolt (#71406) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Telepítésre ha nem is jó, de paly disc-nek még jó lehet csak valamitől telepítés erejéig kérj kölcsön egy lemezt. :K

Polírozós helyet nem tudok. :(

[ Szerkesztve ]

(#71408) pulyka jocó válasza Tdizsolt (#71406) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Corvin konzol?

(#71409) Elims válasza Tdizsolt (#71406) üzenetére


Elims
veterán

Ez most komoly????
"...telepítés erejéig..."
Miért nem jutott ez eszünkbe???? :W :W :W (duplav)

(#71410) Elims


Elims
veterán

Vki írja meg kérem,hogy a paypal-ben mit kell átállítani,hogy a saját bankom által megadott áron fizessek.?
100%,hogy itt írta vki,de nem találom a hsz-t.
Már többször észrevettem,de eddig azt hittem,hogy vmi valuta átváltás frissítési gond,az oldalon (ebay) árnak 56e-t látok fizetésnél meg 60e Ft. van. :-/

(#71411) A`rpi válasza Elims (#71410) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Magyar fiókhoz felesleges, UK/USA fiókhoz meg ott az amazon.

Miért szeretnél PayPalel fizetni?

(#71412) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Ha weben deaktiválom a ps3akat, akkor mit kell csinálni a ps3on, h újra aktív legyen?
Esetemben: tesom megadta a fiókját, de egy haverjának is, így én nem tudtam aktiválni és játékot letölteni. Weben deaktiválnám mindkettőt, mert nem tudni kié melyik, de ezután tesomnak mit kell csinálnia a ps3-omján, h újra aktív legyen?

[ Szerkesztve ]

(#71413) A`rpi válasza Sanyi.mTs (#71412) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Csak újra le kell tölteni valamit.

Deaktiválás előtt változtass jelszót, hogy a "haver" újra ne tudjon visszalépni.

[ Szerkesztve ]

(#71414) Zigur válasza Elims (#71410) üzenetére


Zigur
senior tag

Amikor fizetés elfogadása lap bejön, miután vettél valamit és be kellett lépned a Paypal-ba, középtájon lesz egy Conversion options. Ott tudod beállítani hogy ne a Paypal váltson, hanem a bankod.

(#71415) Elims válasza A`rpi (#71411) üzenetére


Elims
veterán

Vennék ott vmit.Nem account-tal kapcsolatos.

Zigur: Nagyon szépen Köszönöm!! :-)

(#71416) RangerFox


RangerFox
veterán

Hali. Ma vettem egy Ps3 Slim 320Gb-ot, elég jó áron. Még szokom ezt az egészet, de lenne néhány kérdésem:
- A kontroller mikor jelzi ha feltöltött? Mármint nekem csak egy piros led világított rajta, pedig fent hagytam tölteni
- Stand by-ba raktam a gépet, ki kell húzni vagy ilyesmi? És azt vettem észre hogy így nem tölti a kontrollert, vagyis nem világít a ledje, hogy kell tölteni? :D
- Ha megveszem a Destiny alapjátékát, akkor mennyivel kapok kevesebbet, mintha a taken kinget venném?
Tudom, az első kettő elég kezdő kérdés, bocsika a tudatlanságomért.. De azért remélem valaki tud nekem segíteni.

(#71417) A`rpi válasza RangerFox (#71416) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

A kontroller mikor jelzi ha feltöltött?

Ha folyamatosan világít a led akkor töltődött fel,
amíg villog addig törlődik.

Illetve ha hosszan nyomod középső PS logós gombot, akkor is láthatod a töltés státuszát bal alsó sarokban egy elem piktogram van. Ha a töltési egységek villognak, akkor töltődik, ha mind a három egység folyamatosan áll, akkor le lehet húzni.

Stand by-ba raktam a gépet, ki kell húzni vagy ilyesmi?

Készenléti állapotban nem tudja tölteni a joy-t a PS3.

Nem fontos áramtalanítani a gépet. Tégy a legjobb belátásod szerint.

Ha megveszem a Destiny alapjátékát, akkor mennyivel kapok kevesebbet, mintha a taken kinget venném?

Elég sok tartalom van a taken king-ben, viszont ha nem tetszene, akkor csak az alapjátékot tudod eladni.

Erősen rpg beütésű FPS játék építkezik 4-6 fős csapatjátékra, ha nincs hozzá partner annyira nem jó szerintem. PVP része nekem második próbával nem jött be, de ízlések és pofonok. Barátomék megvették PS4-re debütkor kifejezetten tetszett, viszont mikor újra leültem elég TK dlc-t megnézni annyira már nem is tetszett...

[ Szerkesztve ]

(#71418) Elims válasza RangerFox (#71416) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Gratulàlok a géphez! :-)

Ha a joy-t kikapcsolod és ùgy rakod fel tölteni akkor addig tölt amíg villog a 4piros led.Ha jàtszol közben akkor rà kell nézned néha,csak ùgy tudod meg,hogy feltöltött-e.Röviden megnyomod a ps gombot.

Stand by-ban maradhat a gép,nem kell kihùzni vagy ilyesmi.Nekem így van több mint 2 éve.Nincs vele gàz. +ha bekapcsolod benne az automatikus frissítést akkor meg kell is,hogy stand by-ban legyen.
Igen,sajnos ekkor nem tölti a joy-t,de többen azt írjàk,hogy töltheted màs usb-s töltővel. (Én csak ps3-mal töltöm,ezért jò ha van +1 jostick-od.Amíg az egyik tölt addig a màsikkal jàtszol majd csere. :-)

Destiny-t passzolom,fps. :-(

Lassù voltam.Telefonròl. :-(

[ Szerkesztve ]

(#71419) RangerFox válasza A`rpi (#71417) üzenetére


RangerFox
veterán

Uhh nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Elims-nek is :)
A destiny demoját próbáltam ki, és nagyon tetszik. Borderlands-Halo beütése van eddig, nekem bejön. Igazából az alapjátékot 5k-ért tudom megvenni, míg a taken kinget pedig kétszer annyiért, store-ról. Áhh nem tudom mit csináljak. :D

[ Szerkesztve ]

(#71420) ldave válasza RangerFox (#71416) üzenetére


ldave
félisten

Nem ajánlom a Destiny alapjátékot magában, sokkal drágább arra utólag megvenni a Taken King kiegészítőt, mintha kapásból azt vennéd helyette.

A Slime draws near! Command?

(#71421) Tegla80 válasza RangerFox (#71419) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha talasz partnert kozoskodni akkor a digit gamma is "csak" 5e,de az a fullos game.;)
mast nemtok mondani,mert kb ugy vok vele,mint A`rpi ,.....
(viszont En maskepp mondanam:ha nincs tarsasag ra((vagy csak nem tudsz/akarsz napi/heti szinten foglalkozni vele)) ,akkor kakat sem er . )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#71422) Bogyi007 válasza Tegla80 (#71399) üzenetére


Bogyi007
veterán

Semmi gond, mondjuk a javát igyekeztem éppen offba tenni a többi meg összehasonlítás volt a Ps4-el szemben, valamint összességében Ps4-et javasoltam/javasolnék kevepapa-nak.

Meg mint említettem, még várnom kell 5 hónapot aztán a Telekomtól tudok kihozni én is Ps4-et magamnak (legalábbis ez a célom)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71423) Elims válasza RangerFox (#71419) üzenetére


Elims
veterán

Nem kérdőjelezem meg LDave íràsàt,biztos,hogy tudja mit ír.De én ellenben vele azt jaaslom,ha most ennyi erre a kereted,hogy vedd meg az alapjàtékot,jàtszd hònapokig vagy ameddig jòl esik és utàn megveszed azt a kiegészítőt(?),addig biztos,hogy lesz akciòban ill. csökkenni fog az àra.
De ha most kedved lenne vele jàtszani,ne hagyd ki. :-)

Bogyi: "...én is Ps4-et magamnak..."

:-) Így legyen. :-)
Egyetlen üzenetedbe fog kerülni és postàzok neked hozzà jàtékot pàr hònapra. ;-)

(#71424) fausto


fausto
addikt

Tudtok arra valamilyen módszert, hogy a 14 napos plus trial-t aktiválni lehessen kártya megadása nélkül? Új account-tal persze. Régebben a brazil store volt ilyen pl.

(#71425) Tdizsolt válasza A`rpi (#71407) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ez valami fantasztikus ötlet!!! :R
Sajnos nekem nem jutott eszembe,pedig abszolút logikus...(persze így utólag már az) :K

PulykaJocó:

A legtöbb konzol bolt azt mondja nem lehet polírozni technikailag,mert állítólag tönkre teszi a polírozó gépet... :U
A Corvin konzolt még megpróbálom... :R

Elims:

Hát igen,erre nem gondoltunk... :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#71426) darkrock


darkrock
aktív tag

Sziasztok!
PS3-on van lehetőség külső HDD biztonságos eltávolítására?

(#71427) A`rpi válasza darkrock (#71426) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Sajnos nincs, maximális biztonságban úgy tudod kivenni a HDD-t ha kikapcsolod a gépet.

(#71428) darkrock válasza A`rpi (#71427) üzenetére


darkrock
aktív tag

Köszi az infót :)

(#71429) pulyka jocó válasza Tdizsolt (#71425) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Na vállalja a CK?

(#71430) Tdizsolt válasza pulyka jocó (#71429) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Az imént hívtam őket,azt mondta a srác,vigyem be és megnézik...Hétfőn bemegyek,azt' meglátjuk...minden esetre szimpi volt a gyerek.

Psn ID: Tdizsolt

(#71431) pulyka jocó válasza Tdizsolt (#71430) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szerintem az egyik legjobb konzolbolt! :K

(#71432) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok!

Tudtok olyan címeket amivel működik a remote play PSVitán?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71433) Tdizsolt válasza pulyka jocó (#71431) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Remélem tudnak valamit kezdeni a lemezzel...
Ha tudnak,én leszek nagyon happy!! :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#71434) pulyka jocó válasza Adam_Shepard (#71432) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szia! Bocsi hogy így linkelek de telefonról igy tudok! :)
www.vitaplayer.co.uk/list-of-ps-vita-remote-play-compatible-games/
Gugli találat ;)

(#71435) Adam_Shepard válasza pulyka jocó (#71434) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát, ebből 1 db van ami meg is van :(

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71436) A`rpi válasza Adam_Shepard (#71432) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Remote play PS3-ban csak dísz. Kár érte amúgy.
PS4-en szerencsére "már" teljes körű a támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#71437) Adam_Shepard válasza A`rpi (#71436) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Azt nézem... Pl egy TLOU is...

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71438) Sanyi.mTs válasza A`rpi (#71413) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

device/ps systems alatt lévő gépeknél nem értem, h miért van ott a deactivate, ha csak az account/media and device alatt lehet és csak egyszerre az összeset. :U

(#71439) erahurka válasza A`rpi (#71436) üzenetére


erahurka
félisten

PS4-en meg tudom csinálni, hogy fogom az Androidos telefonom, és azon látom ami a konzolon történik, és nincs jelentős input lag?

(#71440) A`rpi válasza Sanyi.mTs (#71438) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Külön azért mutatja, hogyha gépközelben vagy akkor így is meg tudod tenni.

De ha a gép tönkrement, vagy valakivel megosztottad, és nem akarja visszaadni akkor vissza tudd venni a jogos tulajdonodat.

(#71439) erahurka
Van remote paly app, ezzel működik, más kérdés én nem használtam.

[ Szerkesztve ]

(#71441) erahurka válasza A`rpi (#71440) üzenetére


erahurka
félisten

Fentebb írtad hogy PS4-en már teljes körű a remote play, azt hittem ez is beletartozik.

(#71442) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

PS3-at szeretnék venni. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek használtat vagy újat éri meg venni? Ahogy nézegettem az újak 80000 Ft-ért vannak, a használtak 50-60000 Ft között. Érdemes inkább többet adni az újért, vagy konzol üzletből használtat venni amire adnak x hónap garanciát?

(#71443) Adam_Shepard válasza Gabesz1019 (#71442) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én az újra szavazok.már csak a gari miatt is.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71444) Elims válasza Gabesz1019 (#71442) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

80e-ért Ne vegyél ps3-mat.Annyiért màr garanciàs,hasznàlt,karcmentes ps4-et lehet venni.
Tökéletes a hasznàlt ps3 akàr garancia nélkül is!Itt a topikban is van egy eladò.Ha 80e-t ràszànsz,ad neked hozzà egy zsàk jàtékot. ;-)
Egyébként ps3-at talàlsz màr 25-30e-től,szépet,jàtékkal,1joy-jal,dobozàban csak ne kapkodd el a keresést És! ne fat gépet vegyél!Mondjon bàrmit(!!!) az eladò,ne adj fat gépért pénzt.legjobb szerintem egy nem agyontört super slim.

(#71445) Wlac válasza Gabesz1019 (#71442) üzenetére


Wlac
Ármester

Pár napja fejtegettük a dolgot: LINK

“The wha-"

(#71446) Gabesz1019 válasza Elims (#71444) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszönöm! Igen én is azt nézegettem, hogy a PS4-nek nem vészes az ára, csak a játékok elég drágák még hozzá. Ahogy nézegettem PS3-hoz használt játékokat jó áron lehet venni. Azért gondoltam, hogy veszek egy PS3-at 1-2 évig játszok vele, majd ha a 4-es játékok is elérhetőbb áron leszek használtan, akkor váltok nextgen.-re.

(#71447) vomir1


vomir1
tag

Sziasztok,
Az AC: Black Flag lemezes verzióban mennyit foglalhat? 12Gb-ra ráférne? :R

(#71448) fausto válasza vomir1 (#71447) üzenetére


fausto
addikt

Kb. 5gb-ot telepít és 1gb frissítést szed le hozzá

(#71449) RangerFox válasza Elims (#71423) üzenetére


RangerFox
veterán

Tegnap voltam boltban, de nem vettem rá magam, hogy megvegyem, még próbálgatom a demot. Igazából fogalmam sincs, hogy mennyi ideig tudna lekötni a farmolás és a PvP meccsek, a sztori végig vitele után. Addig is megvettem a Diablo 3-at, most azzal játszok, illetve a demokkal, amik fent vannak store-on. Ha gondoljátok, vegyetek fel PSN-en, a nickem: grimlockblade111

(#71450) vomir1 válasza fausto (#71448) üzenetére


vomir1
tag

Köszönöm :K Még annyi, hogy ezek közül az összes magyar feliratos? 576-ban tervezem venni használtan, csak nem találtam erről semmi infót :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.