Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71101) Elims válasza Tdizsolt (#71100) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!Nem azért kérdeztem,mert én is vennék,azért kérdeztem,mert szerintem drágán vetted. :-(

Fausto: Kösz a listát!

(#71102) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Ha jól emlékszem a mgs phantom pain nem muzsikál túl jól a ps3-on, tehát nem "kötelező" vétel a karácsonyi akcióban...

(#71103) Adam_Shepard válasza kevepapa (#71102) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

max a korábbi online miatt lehet jó vétel. de kb olyan medium low szinten van ps3-mon.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71104) andersen32


andersen32
csendes tag

Az évezred hülye kérdése / "and now something completely different".

Tegnap vettem egy PS3-at, meg egy Gran Turismo 6 játákot.

Előtte évekig "csodáltam" a PS1-et, PS2-öt, PS3-at, XBOX-okat, meg hogy milyen jó játékok jelentek meg a konzolokra, mindenki áradozott az egész "konzolos életről", de egészen mostanáig vártam vásárlással.

A Gran Turismo sorozat különböző részeit az évek során több helyen is láttam aktuális PS gépeken, nézem GT5, GT6 videókat youtube-on, stb.

Szóval megvettem a gépet, összeraktam, GT6 be, update-eket lehúztam.

És kb. 10 perc után meguntam az egészet, GT6-tal, konzollal együtt.

Most akkor mi van ? Én állok rosszul hozzá a témához ? Vagy túl nagyon voltak ez elvárásaim ?

(#71105) Elims válasza andersen32 (#71104) üzenetére


Elims
veterán

Először az 5-öt kellett volna megvenned. :-/
Ha megvan még a gép,nem késő,2e Ft. körül màr megkapod.

(#71106) perge666 válasza andersen32 (#71104) üzenetére


perge666
veterán

Nem mindenki olyan beállítottságú hogy tettszen neki a konzol.....

(#71107) kevepapa válasza andersen32 (#71104) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Engedd el a gt6-ot és izzítsd be az uncharted 2-őt vagy ha pcn kimaradt: a gta v-öt, assassins creed black flaget. Tudom, almát körtével, de azért mondom mert anno nekem is az egyik első játék volt a gt6 amit megvettem életem első konzoljára és kb fél órát játszottam vele mert egyszerűen nem kapott el...

[ Szerkesztve ]

(#71108) Wlac válasza andersen32 (#71104) üzenetére


Wlac
Ármester

Próbáld a The Last of Us-t. Amúgy van olyan, hogy időnként nem jön be egy jó játék, majd amikor később nekiülünk, akkor nem értjük, hogy mi volt a baj. Persze ez fordítva is előfordulhat. Hangulatfüggő. Kivéve a The Last of Us. TLOU is love, TLOU is life.

“The wha-"

(#71109) crue


crue
őstag

Vajon mit ártottunk a Sonynak, hogy nekünk magyaroknak nem jár az SSX?

(#71110) ldave válasza crue (#71109) üzenetére


ldave
félisten

Hát nekem angol PS+ van, szóval leszedtem az SSX-t. PS2-on az első rész és a Tricky nagyon nagy kedvenc volt itthon, tesómmal rengeteget játszottunk egymás ellen, de aztán a többi rész már kimaradt. Ez a valami viszont, ami itt SSX néven most adtak (2012-es játék asszem) szinte semmiben se hasonlít a régi kedvencekre. Hiába néz ki jól, nyoma sincs a régi, színes, örült hangulatú játéknak. Kár érte.

A Slime draws near! Command?

(#71111) fausto válasza crue (#71109) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem nyugodtam írj a magyar supportnak vagy hívd őket. Így is lepkefing a plus minősége, hát még ha a havi 2 játék helyett egyet adnak.

(#71112) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

mi a tapasztalat UK (kamu cím) regisztrációval, elfogadja a magyar Bankkártyát vagy a magyar címmel ellátott Paypal-t?
Vagy át kell írni a kamu címemet valósra?

(#71113) Adam_Shepard válasza Sanyi.mTs (#71112) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én most regeltem 2 hete UK fiókot.

Először kell egy UK cím, majd a későbbiekben átírhatod a ténylegesre.

Az OTP-s kártyát nem fogadta el.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71114) ldave válasza Sanyi.mTs (#71112) üzenetére


ldave
félisten

PSN-en belül nekem még nem sikerült magyar kártyával fizetnem, szóval én angol amazon-on szoktam digitális feltöltőkártyát venni, majd beírom a kódot. Persze ott is angol címet kell magadni, de mellé mehet a magyar bankkártya.

A Slime draws near! Command?

(#71115) james001 válasza crue (#71109) üzenetére


james001
veterán

Alapból nincs fenn a magyar store-n az SSX,lehet ezért nem kaptuk meg... Ez marha jó mert azért én is kíváncsi lettem volna a játékra. :U Szerintem hiába hívod a support-ot nem fogják felrakni hirtelen,bár ki tudja.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71116) fausto válasza james001 (#71115) üzenetére


fausto
addikt

Azért ez nem igazán így működik, hogy "hoppá, most nem kapod meg, bocsi" - elég világosan le vannak fektetve az alapok, platformonként 2 játékért fizet mindenki!
Volt már olyan, hogy egy játék nem volt fent egy adott térségben, akkor kutya kötelességük adni helyette másikat (pl. anno a németek a Mortal helyett a Gotham City Impostorst kapták). Egy ilyen húzás után el kell árasztani a hazai supportot anyázó levelekkel, hogy történjen valami. De akár a fogyvédelmet is nyugodtan rájuk lehet küldeni, hogy tanulják meg hol a helyük... (mondjuk én nem vagyok Plus-os és amúgy is UK profilom van, de akkor is :) )

#71112 vegytek: nekem sikerült, de nem a PS-en, hanem a webes store-ba. Annyi volt a trükk, hogy az utca-házszámnak valósnak kell lennie, mármint a magyarországi cím. Nekem így néz ki kb: United Kingdom, Budapest, xxxxxxxxx utca 11/B. :D

(#71117) crue válasza james001 (#71115) üzenetére


crue
őstag

Volt már ilyen valamikor, hogy az egyik beharangozott játék nem volt elérhető a régióban és pár napra rá kaptunk helyette valami szemetet. Pontosan nem emlékszem mi volt az.

(#71118) james001


james001
veterán

Hát akkor reménykedek hogy valami normálisat adnak helyette...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71119) Bogyi007 válasza james001 (#71118) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mi volt az oka az Avatar váltásnak?
Nagyon fura ez a Justin Bieber klónszerű figura....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71120) ldave válasza Bogyi007 (#71119) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem se volt minőségi csere, az előző arckép annyira egyedi volt, kitünt a többi közül, ez pedig szerintem olyan semmilyen :(

A Slime draws near! Command?

(#71121) DVlad válasza Adam_Shepard (#71113) üzenetére


DVlad
őstag

Épp tegnap szerettem volna először vásárolni egy Mickey Magic Castle vagy mit, de a Raiffeisen Visa kártyát vagy valamit nem fogadott el. Annyit írt ki mindig, hogy egy hiba történt, de nem konkretizálta. Próbáltam több accról is UK/HU.
Miért nem lehet lemezen megvenni?!

(#71122) crue válasza james001 (#71115) üzenetére


crue
őstag

Végül csak megérkezett az SSX, de nem nekem kell megköszönni, nem hívtam fel őket és ordítottam le a fejüket :))

(#71123) Wlac válasza crue (#71122) üzenetére


Wlac
Ármester

Pedig most bezsebelhetted volna az elismeréseket :D

“The wha-"

(#71124) james001 válasza Bogyi007 (#71119) üzenetére


james001
veterán

Kösz :DDD Uncsi volt már a Kazuya,akartam már egy másikat. Nekem ez jobban tetszik amúgy ez a lényeg :P
Egyébként ő Delsin Rowe az inFamous SS-ből és nem valami tinifiú banda tagja :D Először Isaac-et akartam a The Binding of Isaac játékból de sajna nem tudtam jó képet találni hozzá.

crue: Na ennyi biztos olvassa a Sony a topikot :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71126) Tdizsolt válasza Elims (#71101) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én meg még azt hittem,hogy jó áron vettem... :C

James:

Most is a "régi" látszik.... :F

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#71127) Elims


Elims
veterán

Andersen: Hallgass Kevepapára és próbáld ki azokat a játékokat amiket írt.Érdemes!Addig ne add ela gépet! :-)

Bogyi: "Nagyon fura ez a Justin Bieber klónszerű figura..."

Tényleg az! :-) De igaza van James-nek,a lényeg,hogy neki tetszen.Egyébként szerintem nem gáz.Egy-két hét és olyan lesz mintha mindig ez lett volna. :-)
Az enyém viszont -tényleg- nagyon fura lesz. :-/

(#71128) kevepapa válasza Elims (#71127) üzenetére


kevepapa
aktív tag

És természetesen a The Last of Us-t. Sokaknak önmagában ez a játék elég indok volt ps3 vásárlásra.

(#71129) james001 válasza Tdizsolt (#71126) üzenetére


james001
veterán

Állítólag azt kell csinálni hogy "frissíteni" kell a böngészőt tehát törölni az előzményeket meg hasonlók és utána már mutatja az újat.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71130) Noiziboi


Noiziboi
csendes tag

sziasztok !

Hétfőn kaptam meg a PS3 Slimet amit egy hivatalos használt konzolból küldtek 3 hónap garival és rögtön az első nap 80010514 hibakódot kaptam nem hozza a be a bluray játékot mikor rámegyek egyből azt a hibakódot kaptam most szerdán vissza küldtem és azt mondták megjavítják vagy kicserélik de ahogy olvastam forúmokba hogy ez a hiba kód a legrosszabb mert ez elvileg bluray meghajtó gond

kérdésem még az lenne ha vissza kapom valaki tudna esetleg segíteni abba hogy pendriveról rá tudjam másolni a ps3 játékot a belsőtárhelyre ? vagy nem érdemes inkább ?

(#71131) A`rpi válasza Noiziboi (#71130) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

kérdésem még az lenne ha vissza kapom valaki tudna esetleg segíteni abba hogy pendriveról rá tudjam másolni a ps3 játékot a belsőtárhelyre ? vagy nem érdemes inkább ?

Legális OFW-s gépnél ilyet nem lehet csinálni.

Tört CFW-s gépek üzemeltetésében pedig nem tudunk segíteni.

Fórum szabályzata tiltja.

(#71133) Elims válasza kevepapa (#71128) üzenetére


Elims
veterán

Azt inkàbb nem írtam,mivan ha annyira jönne be mint nekem...

Árpi: Ez nagyon szép segítség volt!! :-))

(#71134) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Jól látom h az #2 Christmas deal (mad max) kizárólag a ps4-et érinti???

(#71135) erahurka válasza kevepapa (#71134) üzenetére


erahurka
félisten

PS3-ra nem jelent meg, szóval igen.

(#71136) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Sirandrish-t rég nem láttam a topicban, csak nincs valami komolyabb baja neki?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71137) MasterMark válasza Bogyi007 (#71136) üzenetére


MasterMark
titán

Elkapta a PC Master Race-t a Steam topikban. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#71138) perge666 válasza Bogyi007 (#71136) üzenetére


perge666
veterán

Ennyire hiányzik? :))
Néhány hónapja nyitott PS3-as GTA V topikot is hogy az milyen klafa,aztán 2 hét után megunta a játékot,szerintem itt is ez történt mert árulta a gépét.

(#71139) satz18 válasza perge666 (#71138) üzenetére


satz18
őstag

Nekem PSN-en ismerős és elvileg hónap óta be se logolt, de írta is valamikor, hogy nincs is nála most a gép. Sztem amit akart azt gyorsan kijátszotta, és tovább is lépett.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#71140) kevepapa válasza erahurka (#71135) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Az szép... Akkor innentől kezdve mi, ps3 használók totál le vagyunk sz@rva. Tavaly minden Christmas sale három címet tartalmazott, ps4/ps3/vita elosztás szerint... Idén (is) beneveztem volna a pes2016 ra...

[ Szerkesztve ]

(#71141) crue válasza kevepapa (#71140) üzenetére


crue
őstag

Már miért lennének totál leszarva a ps3 használók? Rengeteg akció volt fekete pénteken is és ott van karácsonyig a Games Under 5000 HUF, abban pl nincs is ps4 cím.

(#71142) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Halihóóó srácok! :D
Örömmel tudatom mindenkivel (már aki ennek örül) hogy minden rendben és a PS3am is megvan még. Ahogy többen tudják kölcsön van adva ahogy a GC-m is. Annyi hogy az már lassan 3 éve szóval lehet ideje lenne visszakérni :D
Emellett ahogy MasterMark is írta elkapott a Steam és Bundle láz PC-n...eddig ez kimaradt az életemből és most élvezem hogy 10 játékot veszek 29forintért :D

Sanszos hogy PS3ra egyébként már nem térek vissza...mármint nem fogok nagyon játszani már de mostanában nagyon foglalkoztat a váltás. Szóval lehet születésnapomra meglepem egy PS4el magam..de még nem biztos. Telekomtól fogom kihozni egyébként ha úgy alakul..van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Nem feltétlenül PS4el...bármivel.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71143) Bogyi007 válasza Sirandrish (#71142) üzenetére


Bogyi007
veterán

Telekomos dologra rákérdezek haveromnál.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71144) Sirandrish válasza Bogyi007 (#71143) üzenetére


Sirandrish
legenda

:R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71145) Sanyi.mTs válasza Sanyi.mTs (#71112) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ssd-t milyet vegyek bele? csak PSNről letöltött játékokkal van tele most a hdd-m

(#71146) oriic válasza Sirandrish (#71142) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mé nem x-et? :DDD Gratu hozzá előre is amúgy. :)

Live-Die-Respawn

(#71147) Sirandrish válasza oriic (#71146) üzenetére


Sirandrish
legenda

Esküszöm gondolkodom rajta
...van egy nagyon bika pakk a Telekomnál Ryse-al, Forza 5el és Halo 5el. :K Azt hiszem 140k

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71148) MasterMark válasza Sirandrish (#71142) üzenetére


MasterMark
titán

Ha már itt tartunk ki vagy steam-en? :D

Switch Tax

(#71149) Sirandrish válasza MasterMark (#71148) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos nem talalnad ki, ezért elmondom. ..Sirandrish :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71150) Bogyi007 válasza Sirandrish (#71147) üzenetére


Bogyi007
veterán

Boxon is keresek Hometársat...

Be kellett volna a Ps3-at számítanod az 576-nál nov. 30-ig, akkor lenne egy géped már kicsi pénzből...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.