Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71051) Tdizsolt válasza Robi86 (#71050) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Na hát ez az...Nem hiszem el,hogy ez a köcsög Sony miért szivat?
Most újra megadtam a kártya adatokat,hátha...erre most azt írja nekem,hogy érvénytelenek az adatok.... Kapd be Store!!!! :W

Psn ID: Tdizsolt

(#71052) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Üdv. Jelenleg semmilyen formában nem támogatja a ps2 játékokat a ps3 SS 500gb? Csalódott vagyok, vannak jó játékaim ami a ps2 halála miatt nem tudtam folytatni. Azt hittem majd így, de hát Sony-ék mindig meg tudnak lépni... Néztem neten, hogy store-ban van ps2 system data, hát nincs.

Gipsz Jakab

(#71054) Elims válasza A`rpi (#71042) üzenetére


Elims
veterán

6e Ft-ért? :-) Kizárt.

TdiZsolt: "...értelmetlen dologra költsem el..."

Bizony,ez könnyen megeshet.Nekem van pár játékom így. :-((
Teljesen érthető.

Szerk.:

Jakab: Sajnos nem. :-/

[ Szerkesztve ]

(#71055) Peti06


Peti06
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémában kérném a segítségeteket, hogy hozzám került egy PS3 Super Slim konzol, amin egyszerűen HDMI-vel használva nem tudok nagyobb felbontást beállítani (Display Video Output settings) mint a legkisebb értékű 576p felbontás. Ha megpróbálom nagyobbra tenni vagy az automatikusra, akkor elsötétül a kép majd egy idő után visszatér ugyanoda a felbontási beállításokhoz, de nem változik semmi, marad az 576p. Csináltam resetet is, de azzal sem változott. Ja és nem gondolnám hogy az LCD TV-vel lenne a gond, mert ezen a TV-n már több PS3-at is használtam, amelyeken simán ment a 1080-as felbontás. Mi lehet a gond? :U

(#71056) A`rpi válasza Peti06 (#71055) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Másik kábellel megnézném.

Először ha csak 720p be tudod feltornászni az is bőven jó, játékok 90% azon fut.
Szóval képminőségbeli romlást nem igazán fogsz úgy sem tapasztalni.

(#71057) Peti06 válasza A`rpi (#71056) üzenetére


Peti06
csendes tag

Az lehet hogy ugyanazon HDMI kábel ami a korábbi PS3 gépeimnél teljesen jól működött az 1080-as felbontás, az ennél a Super Slimnél nem jó? Ugyanezzel a TV-vel és HDMI kábellel használtam a korábbi konzolokat is, annyi különbséggel, hogy azok FAT és sima Slim gépek voltak, tehát egyiksem Super Slim.

(#71058) A`rpi válasza Peti06 (#71057) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Működnie kellene, de első kőrben én a kábel hibát zárnám ki, illetve ha a TV-n van több HDMI bemenet mindet megnézném.

(#71059) zol71


zol71
tag

Üdv.Segítsèget kellene! Mit kell tennem ahhoz hogy a PS3 teljesen törölje,mentèseket,jàtèkokat,felhasznàlo ès a ps+acc maradjon ill a törôlt jàtèkok visszaàllíthatóak-e. Segítsèget előre is köszönöm!

(#71060) Peti06 válasza A`rpi (#71058) üzenetére


Peti06
csendes tag

2db HDMI kimenet van a TV-n, azokat mindegyiket kipróbáltam, semmi változás nem történt. Akkor veszek egy másik HDMI kábelt, esetleg milyet érdemes venni? Van valami amire figyelni kell?

(#71061) MasterMark válasza Peti06 (#71060) üzenetére


MasterMark
titán

A TV-n bemenet van.

High Speed kábel legyen, minimum Kácsa KCE.

Switch Tax

(#71062) #79125504


#79125504
törölt tag

Szép napot az Uraknak !

A következő kérdéssel fordulok hozzátok. A napokban arra lettem figyelmes, hogy ha teljesen nagy csend van a szobában akkor a PS3 ( Slim 320GB) konzol kikapcsolt állapotban nagyon halk ciripelő hangot ad, helyileg kb a bluray meghajtó környékén
Hasonlóan mint egy adapter csak sokkal halkabban. Szerintetek ez normális jelenség ? :DDD
Remélem nem a táp akar megdögleni :DD

[ Szerkesztve ]

(#71063) fausto


fausto
addikt

Tegnap végigvittem a LittleBigPlanet 3 The Journey Home DLC-jét. Hát elég nagy csalódás, konkrétan 3 pályából állt ahol a 3 új szereplőt lehetett irányítani (Sackboy-t nem!), szerintem 20-25 percnél nem volt több. Ráadásul egy új képesség volt a csomagban, ezt is csak az egyik szereplő egyik pályáján lehetett használni. A 3 pályán kívül van még 3 mini level is, de ezeket sajnos nem tudtam kioldani, mert 2x-es részekhez volt kötve és most egyedül toltam. Ez sajnos sehol sincs a korábbi DLC-k minőségéhez képest!

(#71064) Elims válasza #79125504 (#71062) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Szeintem nincs vele semmi gàz.Vmelyik sarkàt nyomd le,nagy valòszínűséggel elhallgat. :-)

Fausto: Bàr engem nem mozgat a jàték,de köszi az íràst!! :-)

(#71065) Tdizsolt válasza #79125504 (#71062) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szia!
De bizony az lesz. Nekem már kétszer előfordult,mármint két gépnél is.Ha még garis,minél előbb keresd fel a szervizet,elvileg adnak egy új gépet...Nekem a második majd' 9hónapig ciripelt,aztán gari lejárta előtt gyorsan kicseréltettem. Addig viszont vettem egy kis kapcsolót,és minden nap kikapcsoltam,mert engem nagyon zavart ez a hang...

Szerk:
Most látom,hogy slim,akkor gari már nincs rá gondolom... :(

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#71066) #79125504 válasza Tdizsolt (#71065) üzenetére


#79125504
törölt tag

gari felejtős mivel 2012-ben vettem :DDD így max egy bontásból lévőből tudnék gondolom szerezni másik tápot , de előtte meg kell bizonyosodnom róla, hogy tuti azzal van e gond.

(#71067) zol71


zol71
tag

71059-re valaki.

(#71068) Tdizsolt válasza #79125504 (#71066) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Amíg nem adja meg magát,addig ne foglalkozz vele szerintem,ha nem zavar a hangja...lehet,hogy még évekig nem lesz baja... Amúgy elég borsos áron javítják/cserélik 15-20k.... :Y A kis kapcsolót meg valami 1000ft körül vettem postával együtt... :KK Igaz,így nem fotelből ülős a bekapcsolás,viszont nem ciripel,és nem fogyaszt semmit... :B

Zol71:
Hdd full format,az acc marad,a mentések nem állíthatók vissza,csak ha kimented pendrive-ra vagy másik Hdd-re(pl:külső vinyó)

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#71069) A`rpi válasza zol71 (#71059) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Minden felhasználót törölj:

Navigálj teljesen balra,
Users > bejelentkezett felhasználón: háromszög, delete.

Játékosokon szintén háromszög, és delete.

Digitális játékok PSN fiókhoz kötöttek.
Játékok nem átruházhatóak hivatalosan, ezért, PH is tiltja.

[ Szerkesztve ]

(#71070) james001 válasza fausto (#71063) üzenetére


james001
veterán

Lehet PS4-en hosszabb ;]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71071) zol71


zol71
tag

Üdv. Ha PS3 rendszervisszaállitást csinálok az az useremet és a ps+-t is törli ha igen új user készitése után tudom használni a ps+-omat és a digitálisan letöltött játékokat :F

(#71072) A`rpi válasza james001 (#71070) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

:C Gart az új profilképedhez! (Nehéz lesz megszokni.) :K
Infamous ss?

[ Szerkesztve ]

(#71073) zol71


zol71
tag

Rendben Köszönöm!

(#71074) james001 válasza A`rpi (#71072) üzenetére


james001
veterán

Köszi,nekem is még meg kell :D Az,Delsin Rowe :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71075) Tdizsolt válasza zol71 (#71071) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

A plus,és a letöltött tartalmak az adott acc-hoz tartoznak,új acc-al nem fogsz tudni hozzáférni...Rendszer visszaállításnál az acc-od nem törlődik tudtommal... :FF

James:
Tényleg joooooo... :C

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#71076) Elims válasza Tdizsolt (#71065) üzenetére


Elims
veterán

Hol vetted a kapcsolót 1000Ft-ért? :-o

Francis: Nekem is ciripelt,de köze nem volt a táphoz. (szerencsére)

James: Nekem még nagyon fura,meg sem ismertelek. :-)))
Nekem év végén lesz engedélyezve.

(#71077) Wlac


Wlac
Ármester

A Demon's Souls van olyan jó, mint a Dark Souls, vagy nem véletlenül híresebb a folytatás?

james képe nekem ugyanaz, mint eddig. Ez mennyire normális?

“The wha-"

(#71078) james001 válasza Wlac (#71077) üzenetére


james001
veterán

Semennyire :DDD Ezt kéne behoznia:

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71079) Wlac válasza james001 (#71078) üzenetére


Wlac
Ármester

Őőőő...:D

Ééés, hogy ne legyek teljesen off, egy PS3-DS4 kérdés. A Mortal Kombat Komplet Edition-nel vajon menne a DS4? Hétvégén hazaugrok tesómékhoz, de nekik csak egy kontrollerük van, én pedig már PS4-en vagyok. A PS Gomb nem érdekel, de azért örülnék, ha maximum a bénaságom miatt kalapálnának el, és nem a kontroller esetleges érzéketlensége miatt.

“The wha-"

(#71080) A`rpi válasza Wlac (#71079) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Megy igen. Múlthéten játszottam egyik ismerőssel.

(Egy DS4, és egy DS3 van itt nálam.)

Csak középső PS logós gomb nem funkcionál, (azontúl hogy azzal kapcsolod be.) minden más ugyan úgy, options start megfelelője, share, pedig a select gomb. :K

Neten találsz tutorialt, hogyan kell csatlakoztatni, pár napja én is linkeltem.

(#71081) dilipok válasza Wlac (#71077) üzenetére


dilipok
veterán

van. Azert "hiresebb" a Dark Souls, mert az mar nem ps exkluziv.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#71082) Elims válasza Wlac (#71077) üzenetére


Elims
veterán

Ha mozillàval böngészel akkor ctrl+shift+delete és ott csak a gyorsítòtàrat ürited.Nekem ugyanez a jatekaim.hu-n van.Hiàba írom be a felh.nevet/jelszòt akkor sem làtszòdnak az üzenetek,ezutàn a mozdulat utàn igen.Gőzöm nincs,hogy mitől lehet. :-/ De talàn van még egy egy gombos f(vmennyi) gomb is talàn ami megoldja ezt.

Nagy kérdésem lenne..ezzel a "problémàval" màr hònapok òta küzdök.Igaz,nem voltam rajta nagyon..
Honnan lehetne venni sima vezeték nélküli 7.1-es sony fejhallgatòba mikrofont? (Nem 2.0 gold,pulse,stb.,sima.)

(#71083) Wlac


Wlac
Ármester

Kösz a válaszokat! Öcsém van nagyon rákattanva a Souls játékokra, és gondoltam, hogy karácsonyra meglepem a Demon's-zal, ha jó.

Arpi: akkor nem szenvedek másik DS3 beszerzésével, a célnak megfelel ez is :)

Elims: Safari, de majd kimazsolázom valahol.

“The wha-"

(#71084) fausto


fausto
addikt

12 Deals of Christmas

Aki még nem találkozott vele, ez egy karácsonyi akció sorozat, ami során 2 naponta egy új címet akcióznak le. Néha vannak jó pillanatai. Most egy elég vaskos leárazás társul mellé.
(szokás szerint igénytelenül van összeömlesztve minden cím, inkább majd a Store-ba nézegessétek)

(#71085) S_P_E_C_K


S_P_E_C_K
tag

Sziasztok ! akadt egy kis gondom, vettem egy CFW-s gépet, de viszont én direkt le formáztam és le frissítettem online módon hogy eltűnjön minden róla, és hogy vissza kerüljön eredeti állapotára, eddig minden szépen ment, fel is rakta interneten keresztül a legújabb frissítést de be szeretnék lépni online módba és ki írja hogy le van bannolva a készülék, most mi tévő legyek ? :W :W

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#71086) ldave válasza S_P_E_C_K (#71085) üzenetére


ldave
félisten

Hát akkor ezt az előző tulaj letiltatta. Gondolom megpróbált online lenni a módosított gépen, a Sony meg lecsapott.

A Slime draws near! Command?

(#71087) S_P_E_C_K válasza ldave (#71086) üzenetére


S_P_E_C_K
tag

És ilyenkor én mit tudnék vele csinálni hogy újra jó legyen a konzol ?

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#71088) ldave válasza S_P_E_C_K (#71087) üzenetére


ldave
félisten

Azt sajna nem tudom, sose volt ilyen gondom. Az is lehet, hogy ilyenkor nincs mit tenni :(

A Slime draws near! Command?

(#71089) dilipok válasza S_P_E_C_K (#71087) üzenetére


dilipok
veterán

az szerintem cumi... nem kellett volna ilyenert penzt adni, ha online is szeretned hasznalni :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#71090) A`rpi válasza S_P_E_C_K (#71085) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Sajnos nem lehet mit tenni, egy képet tudnál küldeni az üzenetről?
(Kíváncsi vagyok.)

(#71091) #49155328 válasza S_P_E_C_K (#71087) üzenetére


#49155328
törölt tag

Alaplapcsere vagy vissza viszed akitől vetted és belehúzod a fejébe
, pénz meg vissza.

(#71092) fausto


fausto
addikt

Hoppá, GTA San Andreas PS3-ra És ez nem PS2 Classic, hanem HD remake. Ráadásul lemezesen is van, bár ennyiért kb. a GTA V-t is meg lehet venni.
Teljes hír, trófeákkal

Kérdés, hogy vajon az eredeti soundtrack megmaradt? Az ilyen újrakiadásoknál az szokott a gond lenni, hogy lejár a licence és más dallistával adják ki.

(#71093) crue válasza #49155328 (#71091) üzenetére


crue
őstag

Nem akarom az eladót védeni, mert ellenzem a warezt, de ha buherált gépként hirdette és a vevő ennek tudatában vette meg, akkor nincs alapja a pénz visszakérésének.

(#71094) A`rpi válasza S_P_E_C_K (#71085) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Esetleg sony supportnál beadhatsz egy olyan tündérmesét, nem tudtad hogy cfw-s.

Vásárlás után használatba szeretted volna venni a készüléket, frissítés után pedig "ban" fogadott.
(Más ötletem nincs.)

(#71095) #49155328 válasza crue (#71093) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ha tudott róla akkor nyilván :R

(#71096) #49155328 válasza fausto (#71092) üzenetére


#49155328
törölt tag

A Vice City és a San Andreas együtt 2000 ft volt a hétvégén. :C

(#71097) crue válasza fausto (#71092) üzenetére


crue
őstag

Méretre fele a PS2-es változatnak és megegyezik a mobilos verzió méretével. Gondolom az lett itt is portolva, mint az X360 remaster esetén. Abban tudja valaki milyen soundtrack van? Mert jó eséllyel ebben is az lehet.

(#71098) james001 válasza fausto (#71092) üzenetére


james001
veterán

Wow :Y Ezt be kell szereznem,a kedvencem a San Andreas,szerintem jobb mint az 5.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71099) Tdizsolt válasza Elims (#71076) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Internet,Ligh in the box.com....Most per pillanat nem látom,de tovább keresem,ha érdekel.... :K

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#71100) Tdizsolt válasza Tdizsolt (#71099) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Bocs,már nem tudtam szerkeszteni.... :B
Íme... :K

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.